Deltagerliste

Sorter listen etter Påmeldingsnummer - Klasse - Seilnummer - Skipper - Båtnavn - Båttype - Seilforening (Skipper) - Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte 032
NOR 247

Morten Aagaard

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: impuls
Seilnummer: NOR 247
    IMPULS

Morten Aagaard

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: impuls
Seilnummer: NOR 247
Morten Aagaard, Bundefjorden Seilforening Klasse: Express

NOR 216

Lars-Jakob Alveberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Merlin
Seilnummer: NOR 216

Harald Rolfsen

Seilforening:
Båtnavn: Merlin
Seilnummer: NOR 216
    MERLIN

Lars-Jakob Alveberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Merlin
Seilnummer: NOR 216

Harald Rolfsen

Seilforening:
Båtnavn: Merlin
Seilnummer: NOR 216
Lars-Jakob Alveberg, Kongelig Norsk Seilforening
Harald Rolfsen,
Lina Harnes,
Espen Hallan,
Klasse: Express

NOR 145

Erik berg

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: KISMET
Seilnummer: NOR 145
    KISMET

Erik berg

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: KISMET
Seilnummer: NOR 145
Erik berg, Oslo Seilforening Klasse: LYS

NOR 102

Idar Bjørdal

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Tom & Jerry
Seilnummer: NOR 102

Tom Krusche Pedersen

Seilforening:
Båtnavn: Tom & Jerry
Seilnummer: NOR 102
    TOM & JERRY

Idar Bjørdal

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Tom & Jerry
Seilnummer: NOR 102

Tom Krusche Pedersen

Seilforening:
Båtnavn: Tom & Jerry
Seilnummer: NOR 102
Idar Bjørdal, Oslo Seilforening
Tom Krusche Pedersen,
Mads Sønderål,
Eivind Jåsund,
Klasse: Express

NOR 93

Ivar Engen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Akva
Seilnummer: NOR 93

Arne Engen

Seilforening:
Båtnavn: Akva
Seilnummer: NOR 93
    AKVA

Ivar Engen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Akva
Seilnummer: NOR 93

Arne Engen

Seilforening:
Båtnavn: Akva
Seilnummer: NOR 93
Ivar Engen, Oslo Seilforening
Arne Engen,
Bård Hernes,
Kjetil Ruud,
Klasse: Express

NOR 243 (SWE 413)

Mathias Friis

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: FriiStilt Noch Einmal
Seilnummer: NOR 243 (SWE 413)

Jan Fredrik Knudsen

Seilforening:
Båtnavn: FriiStilt Noch Einmal
Seilnummer: NOR 243 (SWE 413)
    FRIISTILT NOCH EINMAL

Mathias Friis

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: FriiStilt Noch Einmal
Seilnummer: NOR 243 (SWE 413)

Jan Fredrik Knudsen

Seilforening:
Båtnavn: FriiStilt Noch Einmal
Seilnummer: NOR 243 (SWE 413)
Mathias Friis, Oslo Seilforening
Jan Fredrik Knudsen,
Gorm Søby,
Jan Ugland,
Klasse: Express

NOR 45

Heidi Gjersjø Thaulow

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Carmen IV
Seilnummer: NOR 45

Frode Meisingset

Seilforening:
Båtnavn: Carmen IV
Seilnummer: NOR 45
    CARMEN IV

Heidi Gjersjø Thaulow

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Carmen IV
Seilnummer: NOR 45

Frode Meisingset

Seilforening:
Båtnavn: Carmen IV
Seilnummer: NOR 45
Heidi Gjersjø Thaulow, Ullern Seilforening
Frode Meisingset,
Håkon Thaoulow,
Ole Sivert Hasund,
Klasse: Klassiske treseilere

NOR 3

Frode Gunnestad

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Sprøyt
Seilnummer: NOR 3
    SPRøYT

Frode Gunnestad

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Sprøyt
Seilnummer: NOR 3
Frode Gunnestad, Oslo Seilforening Klasse: Express

NOR 3755

Arne Olav Haabeth

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Sally Cinnamon
Seilnummer: NOR 3755

Kristian Klavenes

Seilforening:
Båtnavn: Sally Cinnamon
Seilnummer: NOR 3755
    SALLY CINNAMON

Arne Olav Haabeth

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Sally Cinnamon
Seilnummer: NOR 3755

Kristian Klavenes

Seilforening:
Båtnavn: Sally Cinnamon
Seilnummer: NOR 3755
Arne Olav Haabeth, Oslo Seilforening
Kristian Klavenes,
Christian Andersen,
Karsten Barton,
Klasse: LYS

NOR 151

Camilla Foss Hanssen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Asbjørg
Seilnummer: NOR 151

Marianne Josephine Sundby Lorentsen

Seilforening:
Båtnavn: Asbjørg
Seilnummer: NOR 151
    ASBJøRG

Camilla Foss Hanssen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Asbjørg
Seilnummer: NOR 151

Marianne Josephine Sundby Lorentsen

Seilforening:
Båtnavn: Asbjørg
Seilnummer: NOR 151
Camilla Foss Hanssen, Oslo Seilforening
Marianne Josephine Sundby Lorentsen,
Andreas Busch,
Grete Trulsrud,
Klasse: Express

NOR 804

Morten Ebbell Hestnes

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: kuling
Seilnummer: NOR 804
    KULING

Morten Ebbell Hestnes

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: kuling
Seilnummer: NOR 804
Morten Ebbell Hestnes, Bundefjorden Seilforening Klasse: LYS

SWE 35

Benjamin Hummitzsch

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: dasboot
Seilnummer: SWE 35
    DASBOOT

Benjamin Hummitzsch

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: dasboot
Seilnummer: SWE 35
Benjamin Hummitzsch, Kongelig Norsk Seilforening Klasse: Express

NOR 338

Christoffer Jakobsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mas
Seilnummer: NOR 338
    MAS

Christoffer Jakobsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mas
Seilnummer: NOR 338
Christoffer Jakobsen, Kongelig Norsk Seilforening Klasse: LYS

NOR 21

Karoline Kaaber

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: oj
Seilnummer: NOR 21

Charlotte Lundgren

Seilforening:
Båtnavn: oj
Seilnummer: NOR 21
    OJ

Karoline Kaaber

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: oj
Seilnummer: NOR 21

Charlotte Lundgren

Seilforening:
Båtnavn: oj
Seilnummer: NOR 21
Karoline Kaaber, Oslo Seilforening
Charlotte Lundgren,
Line Michelsen,
Klasse: Express

NOR 95

terje Karlsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Gjertrud
Seilnummer: NOR 95
    GJERTRUD

terje Karlsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Gjertrud
Seilnummer: NOR 95
terje Karlsen, Oslo Seilforening Klasse: Express

NOR 236

Esben Keim

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Hvergang
Seilnummer: NOR 236

Trygve Leergaard

Seilforening:
Båtnavn: Hvergang
Seilnummer: NOR 236
    HVERGANG

Esben Keim

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Hvergang
Seilnummer: NOR 236

Trygve Leergaard

Seilforening:
Båtnavn: Hvergang
Seilnummer: NOR 236
Esben Keim, Oslo Seilforening
Trygve Leergaard,
Stein Broch Olsen,
Kristoffer Sangvig-Jebsen,
Klasse: Express

NOR 82

Jostein Magnussen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: DNF 2
Seilnummer: NOR 82

Asbjørn Følstad

Seilforening:
Båtnavn: DNF 2
Seilnummer: NOR 82
    DNF 2

Jostein Magnussen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: DNF 2
Seilnummer: NOR 82

Asbjørn Følstad

Seilforening:
Båtnavn: DNF 2
Seilnummer: NOR 82
Jostein Magnussen, Kongelig Norsk Seilforening
Asbjørn Følstad,
Ole Marin Nodenes,
Klasse: LYS

NOR 124

Eirik Malthe-Sørenssen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Milonga
Seilnummer: NOR 124
    MILONGA

Eirik Malthe-Sørenssen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Milonga
Seilnummer: NOR 124
Eirik Malthe-Sørenssen, Oslo Seilforening Klasse: Express

NOR 121

Tor Egil Melgård

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Xania
Seilnummer: NOR 121

Jan Robøle

Seilforening:
Båtnavn: Xania
Seilnummer: NOR 121
    XANIA

Tor Egil Melgård

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Xania
Seilnummer: NOR 121

Jan Robøle

Seilforening:
Båtnavn: Xania
Seilnummer: NOR 121
Tor Egil Melgård, Oslo Seilforening
Jan Robøle,
Peter Dörsch,
Tor-Inge Harbo,
Klasse: Express

NOR 37

Øivind-Tore Mylius

Seilforening: Nesøya Tur og Hav
Båtnavn: Hurramegrundt
Seilnummer: NOR 37

Joakim Opsahl

Seilforening:
Båtnavn: Hurramegrundt
Seilnummer: NOR 37
    HURRAMEGRUNDT

Øivind-Tore Mylius

Seilforening: Nesøya Tur og Hav
Båtnavn: Hurramegrundt
Seilnummer: NOR 37

Joakim Opsahl

Seilforening:
Båtnavn: Hurramegrundt
Seilnummer: NOR 37
Øivind-Tore Mylius, Nesøya Tur og Hav
Joakim Opsahl,
Ingunn Flom,
Eivind Christiansen,
Klasse: Express
NOR 37

Øivind-Tore Mylius

Seilforening: Nesøya Seilforening
Båtnavn: Hurramegrundt
Seilnummer: NOR 37

Joakim Opsahl

Seilforening:
Båtnavn: Hurramegrundt
Seilnummer: NOR 37
    HURRAMEGRUNDT

Øivind-Tore Mylius

Seilforening: Nesøya Seilforening
Båtnavn: Hurramegrundt
Seilnummer: NOR 37

Joakim Opsahl

Seilforening:
Båtnavn: Hurramegrundt
Seilnummer: NOR 37
Øivind-Tore Mylius, Nesøya Seilforening
Joakim Opsahl,
Ingunn Flom,
Petter Albrektsen,
Klasse: Express

NOR 154

Audun Noreng

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Lucky Duck
Seilnummer: NOR 154

Øistein Sabel Christophersen

Seilforening:
Båtnavn: Lucky Duck
Seilnummer: NOR 154
    LUCKY DUCK

Audun Noreng

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Lucky Duck
Seilnummer: NOR 154

Øistein Sabel Christophersen

Seilforening:
Båtnavn: Lucky Duck
Seilnummer: NOR 154
Audun Noreng, Kongelig Norsk Seilforening
Øistein Sabel Christophersen,
Erik Schmidt,
Fredrik Honningsvåg,
Klasse: Express

NOR 98

Bjarte Hordvik Rydland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Seilmakeren
Seilnummer: NOR 98

Knut Bremer

Seilforening:
Båtnavn: Seilmakeren
Seilnummer: NOR 98
    SEILMAKEREN

Bjarte Hordvik Rydland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Seilmakeren
Seilnummer: NOR 98

Knut Bremer

Seilforening:
Båtnavn: Seilmakeren
Seilnummer: NOR 98
Bjarte Hordvik Rydland, Kongelig Norsk Seilforening
Knut Bremer,
Carl Fredrik Tidemann,
Johannes Flatla,
Klasse: Express

SWE 2

Erik Rønneberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Snabben
Seilnummer: SWE 2
    SNABBEN

Erik Rønneberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Snabben
Seilnummer: SWE 2
Erik Rønneberg, Kongelig Norsk Seilforening Klasse: Express

NOR 248

Geir Victor Svendsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Glory
Seilnummer: NOR 248

Dag Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Glory
Seilnummer: NOR 248
    GLORY

Geir Victor Svendsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Glory
Seilnummer: NOR 248

Dag Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Glory
Seilnummer: NOR 248
Geir Victor Svendsen, Oslo Seilforening
Dag Andersen,
Einar Martinussen,
Magnus Brun,
Klasse: Express

NOR 147

Stein Sørlie

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Exile
Seilnummer: NOR 147

Olav Mosvold Larsen

Seilforening:
Båtnavn: Exile
Seilnummer: NOR 147
    EXILE

Stein Sørlie

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Exile
Seilnummer: NOR 147

Olav Mosvold Larsen

Seilforening:
Båtnavn: Exile
Seilnummer: NOR 147
Stein Sørlie, Oslo Seilforening
Olav Mosvold Larsen,
Jon Holm,
Morten Tenvig,
Klasse: LYS

NOR 213

Ane Berg Tomter

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Asbjørn
Seilnummer: NOR 213
    ASBJøRN

Ane Berg Tomter

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Asbjørn
Seilnummer: NOR 213
Ane Berg Tomter, Oslo Seilforening Klasse: Express

NOR 5975

Gunder Valle

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: mor Åse
Seilnummer: NOR 5975
    MOR ÅSE

Gunder Valle

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: mor Åse
Seilnummer: NOR 5975
Gunder Valle, Oslo Seilforening Klasse: LYS

NOR 52

Grete Valstad

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Lilleulv
Seilnummer: NOR 52

Therese Bruun

Seilforening:
Båtnavn: Lilleulv
Seilnummer: NOR 52
    LILLEULV

Grete Valstad

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Lilleulv
Seilnummer: NOR 52

Therese Bruun

Seilforening:
Båtnavn: Lilleulv
Seilnummer: NOR 52
Grete Valstad, Oslo Seilforening
Therese Bruun,
Robert Myhrene,
Olav Høimyr,
Klasse: LYS

NOR 11175

LARS MARIUS VALSTAD

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Havkatt
Seilnummer: NOR 11175

Thor Gjermund Eriksen

Seilforening:
Båtnavn: Havkatt
Seilnummer: NOR 11175
    HAVKATT

LARS MARIUS VALSTAD

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Havkatt
Seilnummer: NOR 11175

Thor Gjermund Eriksen

Seilforening:
Båtnavn: Havkatt
Seilnummer: NOR 11175
LARS MARIUS VALSTAD, Oslo Seilforening
Thor Gjermund Eriksen,
Torgeir Larsen,
Curt Johnson,
Klasse: LYS

NOR 23

Aslaug van Nes

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Glæden
Seilnummer: NOR 23

Ingeborg van Nes Eriksen

Seilforening:
Båtnavn: Glæden
Seilnummer: NOR 23
    GLæDEN

Aslaug van Nes

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Glæden
Seilnummer: NOR 23

Ingeborg van Nes Eriksen

Seilforening:
Båtnavn: Glæden
Seilnummer: NOR 23
Aslaug van Nes, Frognerkilen Seilforening Av 1860
Ingeborg van Nes Eriksen,
Hans-Henrik Egede-Nissen,
Knut-Andreas Kjelland,
Klasse: Klassiske treseilere

NOR 123

Randi Wøien

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: JaJa
Seilnummer: NOR 123
    JAJA

Randi Wøien

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: JaJa
Seilnummer: NOR 123
Randi Wøien, Oslo Seilforening Klasse: Express

Last ned CSV fil


Last updated: 2020-04-23 12:55:52Cache read