Resultater

Foreløpige resultater      Startlister     

Foreløpige resultater

Velg dato:
Klasse: Seilas:

Alle

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
18.05.20
1 NOR-36

Martin Høy

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: DNV GL
Båttype: Fareast 28R
Seilnummer: NOR 36
NOR Rating: NOR 0,9914
DNV GL

Martin Høy

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: DNV GL
Båttype: Fareast 28R
Seilnummer: NOR 36
NOR Rating: NOR 0,9914

Skipper: Martin Høy (Bærum Seilforening)
Fareast 28R 1:17:58 1:17:17 1 1
2 NOR-10629

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,8931
Sinbad

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,8931

Skipper: Bjørn Hansen (Bærum Seilforening)
Impala 31 1:30:34 1:20:53 2 2
3 NOR-13859

Finn Thon

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sirkus
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 13859
NOR Rating: NOR 0,9740

Pia Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Sirkus
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 13859
NOR Rating: NOR 0,9740
Sirkus

Finn Thon

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sirkus
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 13859
NOR Rating: NOR 0,9740

Pia Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Sirkus
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 13859
NOR Rating: NOR 0,9740

Skipper: Finn Thon (Bærum Seilforening)
Arcona 370 1:23:31 1:21:20 3 3
4 NOR-10180

Morten Lycke

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9721

Ellen Lycke

Seilforening:
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9721
Lucky Lady II

Morten Lycke

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9721

Ellen Lycke

Seilforening:
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9721

Skipper: Morten Lycke (Bærum Seilforening)
First 36.7 1:24:13 1:21:52 4 4
5 NOR-10083

Bjarne Birkeland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Leken
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083
NOR Rating: NOR 0,9278

Inger Merete Birkeland

Seilforening:
Båtnavn: Leken
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083
NOR Rating: NOR 0,9278
Leken

Bjarne Birkeland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Leken
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083
NOR Rating: NOR 0,9278

Inger Merete Birkeland

Seilforening:
Båtnavn: Leken
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083
NOR Rating: NOR 0,9278

Skipper: Bjarne Birkeland (Bærum Seilforening)
J/92 1:29:48 1:23:18 5 5
6 NOR-6251

Petter Albrektsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Red lady
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 6251
NOR Rating: NOR 0,9178
Red lady

Petter Albrektsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Red lady
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 6251
NOR Rating: NOR 0,9178

Skipper: Petter Albrektsen (Bærum Seilforening)
Contrast 36 1:31:52 1:24:18 6 6
7 NOR-12645

Svein Arild Hildrum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 0,9859
Trollfjord

Svein Arild Hildrum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 0,9859

Skipper: Svein Arild Hildrum (Asker Seilforening)
Swedestar 370 1:26:59 1:25:45 7 7
8 NOR-12784

RAGNAR ANDREASSEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Bris
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 0,990
Bris

RAGNAR ANDREASSEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Bris
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 0,990

Skipper: RAGNAR ANDREASSEN (Bundefjorden Seilforening)
Arcona 370 1:26:48 1:25:55 8 8
9 NOR-9979

Peter Holm

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Ripstick
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 9979
NOR Rating: NOR 0,9302
Ripstick

Peter Holm

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Ripstick
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 9979
NOR Rating: NOR 0,9302

Skipper: Peter Holm (Bærum Seilforening)
J/92 1:32:34 1:26:06 9 9
10 NOR-15393

Erik Lawson

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9648
Redline

Erik Lawson

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9648

Skipper: Erik Lawson (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Sun Fast 3200 1:29:23 1:26:14 10 10
11 NOR-12111

Eirik Bjargo

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 0,9701

Dag Eilert Dæhlin

Seilforening:
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 0,9701
cebina

Eirik Bjargo

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 0,9701

Dag Eilert Dæhlin

Seilforening:
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 0,9701

Skipper: Eirik Bjargo (Bærum Seilforening)
grand soleil 40 1:29:13 1:26:32 11 11
12 NOR-15229

Arne Sørlie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Winifi
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15229
NOR Rating: NOR 0,9481
Winifi

Arne Sørlie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Winifi
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15229
NOR Rating: NOR 0,9481

Skipper: Arne Sørlie (Bærum Seilforening)
Dehler 38 1:32:07 1:27:20 12 12
13 NOR-16085

Kristian Notto

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Surfin´ Lady
Båttype: Elan S5
Seilnummer: NOR 16085
NOR Rating: NOR 1,0459

Jannike Tvenge

Seilforening:
Båtnavn: Surfin´ Lady
Båttype: Elan S5
Seilnummer: NOR 16085
NOR Rating: NOR 1,0459
Surfin´ Lady

Kristian Notto

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Surfin´ Lady
Båttype: Elan S5
Seilnummer: NOR 16085
NOR Rating: NOR 1,0459

Jannike Tvenge

Seilforening:
Båtnavn: Surfin´ Lady
Båttype: Elan S5
Seilnummer: NOR 16085
NOR Rating: NOR 1,0459

Skipper: Kristian Notto (Kongelig Norsk Seilforening)
Elan S5 1:23:38 1:27:28 13 13
14 NOR-15670

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: MIKA
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,013
MIKA

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: MIKA
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,013

Skipper: HARALD WALDER (Bærum Seilforening)
JPK 1080 1:26:37 1:27:44 14 14
15 NOR-14739

Steingrim Bersvendsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Deidres Samba IV
Båttype: Bavaria 40 Cruiser Sport
Seilnummer: NOR 14739
NOR Rating: NOR 0,9560

Axel August Bersvendsen

Seilforening:
Båtnavn: Deidres Samba IV
Båttype: Bavaria 40 Cruiser Sport
Seilnummer: NOR 14739
NOR Rating: NOR 0,9560
Deidres Samba IV

Steingrim Bersvendsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Deidres Samba IV
Båttype: Bavaria 40 Cruiser Sport
Seilnummer: NOR 14739
NOR Rating: NOR 0,9560

Axel August Bersvendsen

Seilforening:
Båtnavn: Deidres Samba IV
Båttype: Bavaria 40 Cruiser Sport
Seilnummer: NOR 14739
NOR Rating: NOR 0,9560

Skipper: Steingrim Bersvendsen (Bærum Seilforening)
Bavaria 40 Cruiser Sport 1:34:01 1:29:52 15 15
16 NOR-15036

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0458
Kraftkar

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0458

Skipper: Sigmund Andre Hertzberg (Oslofjorden Seilklubb)
Elan 400S 1:26:20 1:30:17 16 16
17 NOR-28

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9600

Erling Moen Synnes

Seilforening:
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9600
HYAK

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9600

Erling Moen Synnes

Seilforening:
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9600

Skipper: Pål Kragerud (Kongelig Norsk Seilforening)
SunFast 3200 1:35:41 1:31:51 17 17
18 NOR-13533

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Cruella
Båttype: Sun fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9523
Cruella

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Cruella
Båttype: Sun fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9523

Skipper: Eira Naustvik (Asker Seilforening)
Sun fast 3200 1:42:35 1:37:41 18 18
19 NOR-114

Bjørn E. Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: LUPI
Båttype: POGO 12.50
Seilnummer: NOR 114
NOR Rating: NOR 1,1623

Louisa Børresen

Seilforening:
Båtnavn: LUPI
Båttype: POGO 12.50
Seilnummer: NOR 114
NOR Rating: NOR 1,1623
LUPI

Bjørn E. Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: LUPI
Båttype: POGO 12.50
Seilnummer: NOR 114
NOR Rating: NOR 1,1623

Louisa Børresen

Seilforening:
Båtnavn: LUPI
Båttype: POGO 12.50
Seilnummer: NOR 114
NOR Rating: NOR 1,1623

Skipper: Bjørn E. Børresen (Bærum Seilforening)
POGO 12.50 1:26:06 1:40:04 19 19
20 NOR-9899

Endre Marken

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: DRØM
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9899
NOR Rating: NOR 0,9432

Ingrid Danielsen

Seilforening:
Båtnavn: DRØM
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9899
NOR Rating: NOR 0,9432
DRØM

Endre Marken

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: DRØM
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9899
NOR Rating: NOR 0,9432

Ingrid Danielsen

Seilforening:
Båtnavn: DRØM
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9899
NOR Rating: NOR 0,9432

Skipper: Endre Marken (Bærum Seilforening)
X-332 1:26:06 1:21:12 21 RET (21)
Last ned CSV fil


Last updated: 2020-05-19 19:21:59Cache read