Resultater

Endelige resultater      Startlister     

Endelige resultater

Velg dato:
Klasse: Seilas:
Plass Seilnr Båt Poeng Race 1
29.08.17
Race 2
29.08.17
Race 1
05.09.17
Race 2
05.09.17
Race 1
12.09.17
Race 2
12.09.17
Race 1
19.09.17
Race 2
19.09.17
Race 1
26.09.17
Race 2
26.09.17
1 NOR-1121

Petter Mørland Pedersen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Team Blow.no
Båtnavn: Team Blow.no
Seilnummer: NOR 1121

Anders Lofterød

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn: Team Blow.no
Båtnavn: Team Blow.no
Seilnummer: NOR 1121
Team Blow.no

Petter Mørland Pedersen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Team Blow.no
Båtnavn: Team Blow.no
Seilnummer: NOR 1121

Anders Lofterød

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn: Team Blow.no
Båtnavn: Team Blow.no
Seilnummer: NOR 1121

Skipper: Petter Mørland Pedersen (Arendals Seilforening)
22 45211216DNC (24)DNC (24)
2 NOR-1150

Trygve Leergaard

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Hvergang
Seilnummer: NOR 1150

Esben Keim

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Hvergang
Seilnummer: NOR 1150
Hvergang

Trygve Leergaard

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Hvergang
Seilnummer: NOR 1150

Esben Keim

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Hvergang
Seilnummer: NOR 1150

Skipper: Trygve Leergaard (Oslo Seilforening)
27 3432438735
3 NOR-349

Jan Fredrik Knudsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tilbake
Seilnummer: NOR 349

Gorm Bue Søby

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tilbake
Seilnummer: NOR 349
Tilbake

Jan Fredrik Knudsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tilbake
Seilnummer: NOR 349

Gorm Bue Søby

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tilbake
Seilnummer: NOR 349

Skipper: Jan Fredrik Knudsen (Oslo Seilforening)
31 12DNC (17)DNC (16)5121424
4 NOR-2007

Geir Victor Svendsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Glory
Seilnummer: NOR 2007

Dag Andersen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Glory
Seilnummer: NOR 2007
Glory

Geir Victor Svendsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Glory
Seilnummer: NOR 2007

Dag Andersen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Glory
Seilnummer: NOR 2007

Skipper: Geir Victor Svendsen (Oslo Seilforening)
33 26OCS (17)4367841
5 NOR-253

Gerhard Lorange

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exena
Seilnummer: NOR 253

Kristoffer Olsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exena
Seilnummer: NOR 253
Exena

Gerhard Lorange

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exena
Seilnummer: NOR 253

Kristoffer Olsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exena
Seilnummer: NOR 253

Skipper: Gerhard Lorange (Kongelig Norsk Seilforening)
44 637102495811
6 NOR-755

erik holter

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Orca
Seilnummer: NOR 755
Orca

erik holter

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Orca
Seilnummer: NOR 755

Skipper: erik holter (Oslo Seilforening)
58 DNC (17)DNC (22)13DNC (19)DNC (17)31313
7 NOR-1105

Ivar Engen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Akva
Seilnummer: NOR 1105

Arne Engen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Akva
Seilnummer: NOR 1105
Akva

Ivar Engen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Akva
Seilnummer: NOR 1105

Arne Engen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Akva
Seilnummer: NOR 1105

Skipper: Ivar Engen (Oslo Seilforening)
68 121066DNC (19)DNC (17)113614
8 NOR-501

Thomas Elvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: BlackJack
Seilnummer: NOR 501

Kim W

Seilforening: Skøyen Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: BlackJack
Seilnummer: NOR 501
BlackJack

Thomas Elvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: BlackJack
Seilnummer: NOR 501

Kim W

Seilforening: Skøyen Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: BlackJack
Seilnummer: NOR 501

Skipper: Thomas Elvik (Kongelig Norsk Seilforening)
70 DSQ (17)11DNC (17)DNC (16)7DNC (17)4159
9 NOR-536

Morten Tenvig

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Proxy
Seilnummer: NOR 536

Olav Mosvold Larsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Proxy
Seilnummer: NOR 536
Proxy

Morten Tenvig

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Proxy
Seilnummer: NOR 536

Olav Mosvold Larsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Proxy
Seilnummer: NOR 536

Skipper: Morten Tenvig (Oslo Seilforening)
81 77DNC (17)DNC (16)6DNC (17)1021619
10 NOR-121

Peter Dörsch

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xania
Seilnummer: NOR 121

Tor Egil Melgård

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xania
Seilnummer: NOR 121
Xania

Peter Dörsch

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xania
Seilnummer: NOR 121

Tor Egil Melgård

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xania
Seilnummer: NOR 121

Skipper: Peter Dörsch (Oslo Seilforening)
84 98DNC (17)DNC (16)DNC (19)DNC (17)69127
11 NOR-919

Eirik Malthe-Sørenssen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milonga
Seilnummer: NOR 919
Milonga

Eirik Malthe-Sørenssen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milonga
Seilnummer: NOR 919

Skipper: Eirik Malthe-Sørenssen (Oslo Seilforening)
85 DNC (17)913910101417713
12 NOR-535

Erling Guderud

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: THUNDERCHICKEN
Båtnavn: Thunderchicken
Seilnummer: NOR 535
Thunderchicken

Erling Guderud

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: THUNDERCHICKEN
Båtnavn: Thunderchicken
Seilnummer: NOR 535

Skipper: Erling Guderud (Bærum Seilforening)
92 1315481211DNC (26)DNC (23)1712
13 NOR-134

Andreas Næss

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: BI Athletics I
Båtnavn: Gunild
Seilnummer: NOR 134

Thomas Jacobsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: BI Athletics I
Båtnavn: Gunild
Seilnummer: NOR 134
Gunild

Andreas Næss

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: BI Athletics I
Båtnavn: Gunild
Seilnummer: NOR 134

Thomas Jacobsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: BI Athletics I
Båtnavn: Gunild
Seilnummer: NOR 134

Skipper: Andreas Næss (Oslo Seilforening)
94 814DNC (17)DNC (16)97DNC (26)DNC (23)158
14 NOR-212

Kjetil Mo

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sfinx
Seilnummer: NOR 212

Nina Bjærum

Seilforening: Skøyen Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sfinx
Seilnummer: NOR 212
Sfinx

Kjetil Mo

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sfinx
Seilnummer: NOR 212

Nina Bjærum

Seilforening: Skøyen Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sfinx
Seilnummer: NOR 212

Skipper: Kjetil Mo (Kongelig Norsk Seilforening)
97 101781415131918212
15 NOR-378

Birthe Marie Steensen

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tussi
Seilnummer: NOR 378

Nils Melsom Kristensen

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tussi
Seilnummer: NOR 378
Tussi

Birthe Marie Steensen

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tussi
Seilnummer: NOR 378

Nils Melsom Kristensen

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tussi
Seilnummer: NOR 378

Skipper: Birthe Marie Steensen (Horten Seilforening)
98 DNC (17)16DNC (17)DNC (16)DNC (19)DNC (17)511106
16 NOR-164

Jostein Magnussen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: DNF3
Seilnummer: NOR 164

Asbjørn Følstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: DNF3
Seilnummer: NOR 164
DNF3

Jostein Magnussen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: DNF3
Seilnummer: NOR 164

Asbjørn Følstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: DNF3
Seilnummer: NOR 164

Skipper: Jostein Magnussen (Oslo Seilforening)
103 DNC (17)DNC (22)OCS (17)128816121416
17 NOR-988

Randi Wøien

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JaJa
Seilnummer: NOR 988

Jannike Hovland

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JaJa
Seilnummer: NOR 988
JaJa

Randi Wøien

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JaJa
Seilnummer: NOR 988

Jannike Hovland

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JaJa
Seilnummer: NOR 988

Skipper: Randi Wøien (Oslo Seilforening)
107 DNC (17)DNC (22)5713DNC (17)15151820
18 NOR-952

Camilla Foss Hanssen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn
Seilnummer: NOR 952

Marthe Enger Eide

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn
Seilnummer: NOR 952
Regattamaskinen Asbjørn

Camilla Foss Hanssen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn
Seilnummer: NOR 952

Marthe Enger Eide

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn
Seilnummer: NOR 952

Skipper: Camilla Foss Hanssen (Oslo Seilforening)
109 DNC (17)OCS (22)DNC (17)DNC (16)DNC (19)DNC (17)OCS (26)4910
19 NOR-91

Fredrik Dukan

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: New Sweden
Seilnummer: NOR 91

Simen Landa

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: New Sweden
Seilnummer: NOR 91
New Sweden

Fredrik Dukan

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: New Sweden
Seilnummer: NOR 91

Simen Landa

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: New Sweden
Seilnummer: NOR 91

Skipper: Fredrik Dukan (Arendals Seilforening)
109 DNC (17)12OCS (17)5DNC (19)5DNC (26)DNC (23)11DNS (24)
20 NOR-493

Dag Tønder

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mani To
Seilnummer: NOR 493

Morten Ring Andersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mani To
Seilnummer: NOR 493
Mani To

Dag Tønder

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mani To
Seilnummer: NOR 493

Morten Ring Andersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mani To
Seilnummer: NOR 493

Skipper: Dag Tønder (Kongelig Norsk Seilforening)
115 1113DNC (17)DNC (16)11918222022
21 NOR-537

Pål Albinsson

Seilforening: Skøyen Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Pinta
Seilnummer: NOR 537

Harald Rolfsen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Pinta
Seilnummer: NOR 537
Pinta

Pål Albinsson

Seilforening: Skøyen Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Pinta
Seilnummer: NOR 537

Harald Rolfsen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Pinta
Seilnummer: NOR 537

Skipper: Pål Albinsson (Skøyen Seilforening)
118 1518911161522162318
22 NOR-950

Morten Larsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Expenser
Seilnummer: NOR 950
Expenser

Morten Larsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Expenser
Seilnummer: NOR 950

Skipper: Morten Larsen (Bundefjorden Seilforening)
122 51DNC (17)DNC (16)DNC (19)DNC (17)DNC (26)DNC (23)DNC (24)DNC (24)
23 NOR-98

Inger Vikan

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Sailing Crafti
Båtnavn: Expresso
Seilnummer: NOR 98
Expresso

Inger Vikan

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Sailing Crafti
Båtnavn: Expresso
Seilnummer: NOR 98

Skipper: Inger Vikan (Oslo Seilforening)
122 14201113171417192217
24 NOR-156

Gard Ørka

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Aquila 2
Båtnavn: AQ1
Seilnummer: NOR 156
AQ1

Gard Ørka

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Aquila 2
Båtnavn: AQ1
Seilnummer: NOR 156

Skipper: Gard Ørka (Oslo Seilforening)
129 DNC (17)1910DNC (16)DNC (19)DNC (17)2110DNC (24)DNC (24)
25 NOR-59

Eirik Johnsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Hippie
Seilnummer: NOR 59
Hippie

Eirik Johnsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Hippie
Seilnummer: NOR 59

Skipper: Eirik Johnsen (Arendals Seilforening)
133 DNC (17)DNC (22)DNC (17)DNC (16)DNC (19)DNC (17)13DNC (23)1321
26 NOR-829

Jon Erland Madsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Perplex
Seilnummer: NOR 829
Perplex

Jon Erland Madsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Perplex
Seilnummer: NOR 829

Skipper: Jon Erland Madsen (Oslo Seilforening)
138 DNC (17)DNC (22)DNC (17)DNC (16)181620201915
27 NOR-916

Louisa Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Crazy Bananas
Båtnavn: Crazy Bananas
Seilnummer: NOR 916

Bjørn Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Crazy Bananas
Båtnavn: Crazy Bananas
Seilnummer: NOR 916
Crazy Bananas

Louisa Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Crazy Bananas
Båtnavn: Crazy Bananas
Seilnummer: NOR 916

Bjørn Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Crazy Bananas
Båtnavn: Crazy Bananas
Seilnummer: NOR 916

Skipper: Louisa Børresen (Bærum Seilforening)
142 DNC (17)DNC (22)DNC (17)DNC (16)14122321DNC (24)DNC (24)
28 NOR-151

Jonathan Sørbye

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: DaytripperTEAM
Båtnavn: DayTripper
Seilnummer: NOR 151
DayTripper

Jonathan Sørbye

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: DaytripperTEAM
Båtnavn: DayTripper
Seilnummer: NOR 151

Skipper: Jonathan Sørbye (Kongelig Norsk Seilforening)
143 DNC (17)DNC (22)DNC (17)DNC (16)DNC (19)DNC (17)12DNC (23)DNC (24)DNC (24)
29 NOR-168

André Vogt

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Elix
Seilnummer: NOR 168
Elix

André Vogt

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Elix
Seilnummer: NOR 168

Skipper: André Vogt (Oslo Seilforening)
149 DNC (17)DNC (22)1215DNC (19)DNC (17)24DNC (23)DNC (24)DNC (24)
30 NOR-1080

Arne Haabeth

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: innit!
Seilnummer: NOR 1080

Karsten Barton

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: innit!
Seilnummer: NOR 1080
innit!

Arne Haabeth

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: innit!
Seilnummer: NOR 1080

Karsten Barton

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: innit!
Seilnummer: NOR 1080

Skipper: Arne Haabeth (Oslo Seilforening)
155 DNC (17)DNC (22)DNC (17)DNC (16)DNC (19)DNC (17)DNC (26)DNC (23)DNC (24)DNC (24)
Last ned CSV fil


Last updated: 2020-05-19 18:26:25Cache read