Resultater

Foreløpige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     
Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Straff
1 SWE-15

Carl Stark

Seilforening: Stenungsunds segelsällskap
Båtnavn: I boat
Båttype: Manzanita 1/4ton
Seilnummer: SWE 15
NOR Rating: SWE 1,049

Sven Johansson

Seilforening: Stenungsunds segelsällskap
Båtnavn: I boat
Båttype: Manzanita 1/4ton
Seilnummer: SWE 15
NOR Rating: SWE 1,049
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 19:33:06 32:33:06 34:08:48 1
Total 27.06.2015 19:33:06 32:33:06 34:08:48 1
I BOAT

Carl Stark

Seilforening: Stenungsunds segelsällskap
Båtnavn: I boat
Båttype: Manzanita 1/4ton
Seilnummer: SWE 15
NOR Rating: SWE 1,049

Sven Johansson

Seilforening: Stenungsunds segelsällskap
Båtnavn: I boat
Båttype: Manzanita 1/4ton
Seilnummer: SWE 15
NOR Rating: SWE 1,049
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 19:33:06 32:33:06 34:08:48 1
Total 27.06.2015 19:33:06 32:33:06 34:08:48 1

Skipper: Carl Stark (Stenungsunds segelsällskap)
Mannskap: Sven Johansson (Stenungsunds segelsällskap)
Manzanita 1/4ton 32:33:06 34:08:48
2 SWE-78

Hans Caspersson

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: lova
Båttype: omega30
Seilnummer: SWE 78
NOR Rating: SWE 1,106

Fredrik Eliasson

Seilforening:
Båtnavn: lova
Båttype: omega30
Seilnummer: SWE 78
NOR Rating: SWE 1,106
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 18:18:09 31:18:09 34:37:14 2
Total 27.06.2015 18:18:09 31:18:09 34:37:14 2
LOVA

Hans Caspersson

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: lova
Båttype: omega30
Seilnummer: SWE 78
NOR Rating: SWE 1,106

Fredrik Eliasson

Seilforening:
Båtnavn: lova
Båttype: omega30
Seilnummer: SWE 78
NOR Rating: SWE 1,106
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 18:18:09 31:18:09 34:37:14 2
Total 27.06.2015 18:18:09 31:18:09 34:37:14 2

Skipper: Hans Caspersson (Segelsällskapet Slören)
Mannskap: Fredrik Eliasson ()
omega30 31:18:09 34:37:14
3 SWE-649

Tommy Strandberg

Seilforening: TjSS
Båtnavn: Fanny
Båttype: Scampi
Seilnummer: SWE 649
NOR Rating: SWE 1,065

Bosse Bergqvist

Seilforening: TjSS
Båtnavn: Fanny
Båttype: Scampi
Seilnummer: SWE 649
NOR Rating: SWE 1,065
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 19:37:30 32:37:30 34:44:44 3
Total 27.06.2015 19:37:30 32:37:30 34:44:44 3
FANNY

Tommy Strandberg

Seilforening: TjSS
Båtnavn: Fanny
Båttype: Scampi
Seilnummer: SWE 649
NOR Rating: SWE 1,065

Bosse Bergqvist

Seilforening: TjSS
Båtnavn: Fanny
Båttype: Scampi
Seilnummer: SWE 649
NOR Rating: SWE 1,065
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 19:37:30 32:37:30 34:44:44 3
Total 27.06.2015 19:37:30 32:37:30 34:44:44 3

Skipper: Tommy Strandberg (TjSS)
Mannskap: Bosse Bergqvist (TjSS)
Scampi 32:37:30 34:44:44
4 SWE-67

Hans Oskarsson

Seilforening: StenungsundsSS
Båtnavn: Oskar
Båttype: Accent
Seilnummer: SWE 67
NOR Rating: SWE 1,013

Karl-Melker Oskarsson

Seilforening: StenungsundsSS
Båtnavn: Oskar
Båttype: Accent
Seilnummer: SWE 67
NOR Rating: SWE 1,013
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:31:24 34:31:24 34:58:19 4
Total 27.06.2015 21:31:24 34:31:24 34:58:19 4
OSKAR

Hans Oskarsson

Seilforening: StenungsundsSS
Båtnavn: Oskar
Båttype: Accent
Seilnummer: SWE 67
NOR Rating: SWE 1,013

Karl-Melker Oskarsson

Seilforening: StenungsundsSS
Båtnavn: Oskar
Båttype: Accent
Seilnummer: SWE 67
NOR Rating: SWE 1,013
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:31:24 34:31:24 34:58:19 4
Total 27.06.2015 21:31:24 34:31:24 34:58:19 4

Skipper: Hans Oskarsson (StenungsundsSS)
Mannskap: Karl-Melker Oskarsson (StenungsundsSS)
Accent 34:31:24 34:58:19
5 SWE-251

Claes Edström

Seilforening: BKSS
Båtnavn: Luffe
Båttype: Späckhuggare
Seilnummer: SWE 251
NOR Rating: SWE 1,04

Magnus Robertsson

Seilforening:
Båtnavn: Luffe
Båttype: Späckhuggare
Seilnummer: SWE 251
NOR Rating: SWE 1,04
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:38:21 33:38:21 34:59:05 5
Total 27.06.2015 20:38:21 33:38:21 34:59:05 5
LUFFE

Claes Edström

Seilforening: BKSS
Båtnavn: Luffe
Båttype: Späckhuggare
Seilnummer: SWE 251
NOR Rating: SWE 1,04

Magnus Robertsson

Seilforening:
Båtnavn: Luffe
Båttype: Späckhuggare
Seilnummer: SWE 251
NOR Rating: SWE 1,04
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:38:21 33:38:21 34:59:05 5
Total 27.06.2015 20:38:21 33:38:21 34:59:05 5

Skipper: Claes Edström (BKSS)
Mannskap: Magnus Robertsson ()
Späckhuggare 33:38:21 34:59:05
6 SWE-71

Urban Ristorp

Seilforening: stenungsunds ss
Båtnavn: blackout
Båttype: iod
Seilnummer: SWE 71
NOR Rating: SWE 1,112

Ola Sandahl

Seilforening: stenungsunds ss
Båtnavn: blackout
Båttype: iod
Seilnummer: SWE 71
NOR Rating: SWE 1,112
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 18:28:07 31:28:07 34:59:35 6
Total 27.06.2015 18:28:07 31:28:07 34:59:35 6
BLACKOUT

Urban Ristorp

Seilforening: stenungsunds ss
Båtnavn: blackout
Båttype: iod
Seilnummer: SWE 71
NOR Rating: SWE 1,112

Ola Sandahl

Seilforening: stenungsunds ss
Båtnavn: blackout
Båttype: iod
Seilnummer: SWE 71
NOR Rating: SWE 1,112
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 18:28:07 31:28:07 34:59:35 6
Total 27.06.2015 18:28:07 31:28:07 34:59:35 6

Skipper: Urban Ristorp (stenungsunds ss)
Mannskap: Ola Sandahl (stenungsunds ss)
iod 31:28:07 34:59:35
7 SWE-146

Lennart Cedenkvist

Seilforening: SS Slören
Båtnavn: Destiny
Båttype: Dehler 34
Seilnummer: SWE 146
NOR Rating: SWE 1,123

Lennart Eriksson

Seilforening: SS slören
Båtnavn: Destiny
Båttype: Dehler 34
Seilnummer: SWE 146
NOR Rating: SWE 1,123
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 18:29:34 31:29:34 35:21:59 7
Total 27.06.2015 18:29:34 31:29:34 35:21:59 7
DESTINY

Lennart Cedenkvist

Seilforening: SS Slören
Båtnavn: Destiny
Båttype: Dehler 34
Seilnummer: SWE 146
NOR Rating: SWE 1,123

Lennart Eriksson

Seilforening: SS slören
Båtnavn: Destiny
Båttype: Dehler 34
Seilnummer: SWE 146
NOR Rating: SWE 1,123
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 18:29:34 31:29:34 35:21:59 7
Total 27.06.2015 18:29:34 31:29:34 35:21:59 7

Skipper: Lennart Cedenkvist (SS Slören)
Mannskap: Lennart Eriksson (SS slören)
Dehler 34 31:29:34 35:21:59
8 SWE-69

Joakim Torstensson

Seilforening: Segelsällskapet Norderviken
Båtnavn: Nessie
Båttype: Omega 30
Seilnummer: SWE 69
NOR Rating: SWE 1,107

Johan Torstensson

Seilforening: Segelsällskapet Norderviken
Båtnavn: Nessie
Båttype: Omega 30
Seilnummer: SWE 69
NOR Rating: SWE 1,107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 18:58:19 31:58:19 35:23:34 8
Total 27.06.2015 18:58:19 31:58:19 35:23:34 8
NESSIE

Joakim Torstensson

Seilforening: Segelsällskapet Norderviken
Båtnavn: Nessie
Båttype: Omega 30
Seilnummer: SWE 69
NOR Rating: SWE 1,107

Johan Torstensson

Seilforening: Segelsällskapet Norderviken
Båtnavn: Nessie
Båttype: Omega 30
Seilnummer: SWE 69
NOR Rating: SWE 1,107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 18:58:19 31:58:19 35:23:34 8
Total 27.06.2015 18:58:19 31:58:19 35:23:34 8

Skipper: Joakim Torstensson (Segelsällskapet Norderviken)
Mannskap: Johan Torstensson (Segelsällskapet Norderviken)
Omega 30 31:58:19 35:23:34
9 SWE-29

Magnus Lundberg

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Aladdin
Båttype: Dynamic 35
Seilnummer: SWE 29
NOR Rating: SWE 1,235

Jonas Berntsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Aladdin
Båttype: Dynamic 35
Seilnummer: SWE 29
NOR Rating: SWE 1,235
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 18:42:49 28:42:49 35:27:40 1
Total 27.06.2015 18:42:49 28:42:49 35:27:40 1
ALADDIN

Magnus Lundberg

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Aladdin
Båttype: Dynamic 35
Seilnummer: SWE 29
NOR Rating: SWE 1,235

Jonas Berntsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Aladdin
Båttype: Dynamic 35
Seilnummer: SWE 29
NOR Rating: SWE 1,235
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 18:42:49 28:42:49 35:27:40 1
Total 27.06.2015 18:42:49 28:42:49 35:27:40 1

Skipper: Magnus Lundberg (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Jonas Berntsson (Stenungsunds Segelsällskap)
Dynamic 35 28:42:49 35:27:40
10 NOR-10455

Anne Heldal

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Frøkna
Båttype: Hansson31
Seilnummer: NOR 10455
NOR Rating: NOR 1,179

Arild Heldal

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Frøkna
Båttype: Hansson31
Seilnummer: NOR 10455
NOR Rating: NOR 1,179
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 18:17:20 30:17:20 35:42:38 1
Total 27.06.2015 18:17:20 30:17:20 35:42:38 1
FRøKNA

Anne Heldal

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Frøkna
Båttype: Hansson31
Seilnummer: NOR 10455
NOR Rating: NOR 1,179

Arild Heldal

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Frøkna
Båttype: Hansson31
Seilnummer: NOR 10455
NOR Rating: NOR 1,179
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 18:17:20 30:17:20 35:42:38 1
Total 27.06.2015 18:17:20 30:17:20 35:42:38 1

Skipper: Anne Heldal (Røyken Seilforening)
Mannskap: Arild Heldal (Røyken Seilforening)
Hansson31 30:17:20 35:42:38
11 SWE-269

Robin Johannesson

Seilforening: Mollösunds Båtförening
Båtnavn: Patagonia
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: SWE 269
NOR Rating: SWE 1,087

Olof Zachrisson

Seilforening:
Båtnavn: Patagonia
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: SWE 269
NOR Rating: SWE 1,087
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 19:52:28 32:52:28 35:44:04 9
Total 27.06.2015 19:52:28 32:52:28 35:44:04 9
PATAGONIA

Robin Johannesson

Seilforening: Mollösunds Båtförening
Båtnavn: Patagonia
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: SWE 269
NOR Rating: SWE 1,087

Olof Zachrisson

Seilforening:
Båtnavn: Patagonia
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: SWE 269
NOR Rating: SWE 1,087
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 19:52:28 32:52:28 35:44:04 9
Total 27.06.2015 19:52:28 32:52:28 35:44:04 9

Skipper: Robin Johannesson (Mollösunds Båtförening)
Mannskap: Olof Zachrisson ()
Albin Cumulus 32:52:28 35:44:04
12 SWE-356

Felix Mossberg

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Red Rocket
Båttype: Albin Express
Seilnummer: SWE 356
NOR Rating: SWE 1,093
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 19:49:17 32:49:17 35:52:25 10
Total 27.06.2015 19:49:17 32:49:17 35:52:25 10
RED ROCKET

Felix Mossberg

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Red Rocket
Båttype: Albin Express
Seilnummer: SWE 356
NOR Rating: SWE 1,093
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 19:49:17 32:49:17 35:52:25 10
Total 27.06.2015 19:49:17 32:49:17 35:52:25 10

Skipper: Felix Mossberg (Hjuviks Båtklubb)
Mannskap: ()
Albin Express 32:49:17 35:52:25
13 SWE-119

Thomas Dahl

Seilforening: Lerums Segelsällskap
Båtnavn: Angels Share
Båttype: J 70
Seilnummer: SWE 119
NOR Rating: SWE 1,168

Svante Arvidsson

Seilforening: LESS
Båtnavn: Angels Share
Båttype: J 70
Seilnummer: SWE 119
NOR Rating: SWE 1,168
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 18:47:50 30:47:50 35:58:16 2
Total 27.06.2015 18:47:50 30:47:50 35:58:16 2
ANGELS SHARE

Thomas Dahl

Seilforening: Lerums Segelsällskap
Båtnavn: Angels Share
Båttype: J 70
Seilnummer: SWE 119
NOR Rating: SWE 1,168

Svante Arvidsson

Seilforening: LESS
Båtnavn: Angels Share
Båttype: J 70
Seilnummer: SWE 119
NOR Rating: SWE 1,168
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 18:47:50 30:47:50 35:58:16 2
Total 27.06.2015 18:47:50 30:47:50 35:58:16 2

Skipper: Thomas Dahl (Lerums Segelsällskap)
Mannskap: Svante Arvidsson (LESS)
J 70 30:47:50 35:58:16
14 SWE-623

Claes Ödman

Seilforening: GKSS
Båtnavn: Tyra
Båttype: J/80
Seilnummer: SWE 623
NOR Rating: SWE 1,172

Bo Johannisson

Seilforening:
Båtnavn: Tyra
Båttype: J/80
Seilnummer: SWE 623
NOR Rating: SWE 1,172
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 18:42:05 30:42:05 35:58:55 3
Total 27.06.2015 18:42:05 30:42:05 35:58:55 3
TYRA

Claes Ödman

Seilforening: GKSS
Båtnavn: Tyra
Båttype: J/80
Seilnummer: SWE 623
NOR Rating: SWE 1,172

Bo Johannisson

Seilforening:
Båtnavn: Tyra
Båttype: J/80
Seilnummer: SWE 623
NOR Rating: SWE 1,172
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 18:42:05 30:42:05 35:58:55 3
Total 27.06.2015 18:42:05 30:42:05 35:58:55 3

Skipper: Claes Ödman (GKSS)
Mannskap: Bo Johannisson ()
J/80 30:42:05 35:58:55
15 SWE-146

Carl Peter Carlsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Maxie
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: SWE 146
NOR Rating: SWE 1,193

Kenny Bergqvist

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Maxie
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: SWE 146
NOR Rating: SWE 1,193
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 18:10:52 30:10:52 36:00:21 4
Total 27.06.2015 18:10:52 30:10:52 36:00:21 4
MAXIE

Carl Peter Carlsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Maxie
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: SWE 146
NOR Rating: SWE 1,193

Kenny Bergqvist

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Maxie
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: SWE 146
NOR Rating: SWE 1,193
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 18:10:52 30:10:52 36:00:21 4
Total 27.06.2015 18:10:52 30:10:52 36:00:21 4

Skipper: Carl Peter Carlsson (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Kenny Bergqvist (Stenungsunds Segelsällskap)
Maxi 1050 30:10:52 36:00:21
16 SWE-17

Ulf Danielsson

Seilforening: Lerums Segelsällskap
Båtnavn: Sälta
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: SWE 17
NOR Rating: SWE 1,081

Magnus Andren

Seilforening:
Båtnavn: Sälta
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: SWE 17
NOR Rating: SWE 1,081
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:36:41 33:36:41 36:20:02 11
Total 27.06.2015 20:36:41 33:36:41 36:20:02 11
SäLTA

Ulf Danielsson

Seilforening: Lerums Segelsällskap
Båtnavn: Sälta
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: SWE 17
NOR Rating: SWE 1,081

Magnus Andren

Seilforening:
Båtnavn: Sälta
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: SWE 17
NOR Rating: SWE 1,081
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:36:41 33:36:41 36:20:02 11
Total 27.06.2015 20:36:41 33:36:41 36:20:02 11

Skipper: Ulf Danielsson (Lerums Segelsällskap)
Mannskap: Magnus Andren ()
Albin Alpha 33:36:41 36:20:02
17 SWE-81

Lars Ove Swedenfeldt

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Swea
Båttype: mr6 CR
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 1,156

Mats Wilhelmsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Swea
Båttype: mr6 CR
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 1,156
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 18:29:08 31:29:08 36:23:50 12
Total 27.06.2015 18:29:08 31:29:08 36:23:50 12
SWEA

Lars Ove Swedenfeldt

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Swea
Båttype: mr6 CR
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 1,156

Mats Wilhelmsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Swea
Båttype: mr6 CR
Seilnummer: SWE 81
NOR Rating: SWE 1,156
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 18:29:08 31:29:08 36:23:50 12
Total 27.06.2015 18:29:08 31:29:08 36:23:50 12

Skipper: Lars Ove Swedenfeldt (Segelsällskapet Viken Ägir)
Mannskap: Mats Wilhelmsson (Segelsällskapet Viken Ägir)
mr6 CR 31:29:08 36:23:50
18 SWE-9047

Per Sandberg

Seilforening: Tjörns segelsällskap
Båtnavn: Shanty
Båttype: Compis345
Seilnummer: SWE 9047
NOR Rating: SWE 1,149

Peter Bäcklund

Seilforening: Tjörns segelsällskap
Båtnavn: Shanty
Båttype: Compis345
Seilnummer: SWE 9047
NOR Rating: SWE 1,149
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 18:41:31 31:41:31 36:24:50 13
Total 27.06.2015 18:41:31 31:41:31 36:24:50 13
SHANTY

Per Sandberg

Seilforening: Tjörns segelsällskap
Båtnavn: Shanty
Båttype: Compis345
Seilnummer: SWE 9047
NOR Rating: SWE 1,149

Peter Bäcklund

Seilforening: Tjörns segelsällskap
Båtnavn: Shanty
Båttype: Compis345
Seilnummer: SWE 9047
NOR Rating: SWE 1,149
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 18:41:31 31:41:31 36:24:50 13
Total 27.06.2015 18:41:31 31:41:31 36:24:50 13

Skipper: Per Sandberg (Tjörns segelsällskap)
Mannskap: Peter Bäcklund (Tjörns segelsällskap)
Compis345 31:41:31 36:24:50
19 SWE-20

Simon Jansson

Seilforening: HKSS
Båtnavn: Harmony
Båttype: Dominant 78
Seilnummer: SWE 20
NOR Rating: SWE 1,0280

Mattias Nordin

Seilforening: HKSS
Båtnavn: Harmony
Båttype: Dominant 78
Seilnummer: SWE 20
NOR Rating: SWE 1,0280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 22:41:46 35:41:46 36:41:44 14
Total 27.06.2015 22:41:46 35:41:46 36:41:44 14
HARMONY

Simon Jansson

Seilforening: HKSS
Båtnavn: Harmony
Båttype: Dominant 78
Seilnummer: SWE 20
NOR Rating: SWE 1,0280

Mattias Nordin

Seilforening: HKSS
Båtnavn: Harmony
Båttype: Dominant 78
Seilnummer: SWE 20
NOR Rating: SWE 1,0280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 22:41:46 35:41:46 36:41:44 14
Total 27.06.2015 22:41:46 35:41:46 36:41:44 14

Skipper: Simon Jansson (HKSS)
Mannskap: Mattias Nordin (HKSS)
Dominant 78 35:41:46 36:41:44
20 SWE-9132

Svenne Berensson

Seilforening: Tulka Segelsällskap
Båtnavn: Slöfock
Båttype: First 345
Seilnummer: SWE 9132
NOR Rating: SWE 1,152

Lars Sundin

Seilforening:
Båtnavn: Slöfock
Båttype: First 345
Seilnummer: SWE 9132
NOR Rating: SWE 1,152
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 19:52:29 31:52:29 36:43:10 5
Total 27.06.2015 19:52:29 31:52:29 36:43:10 5
SLöFOCK

Svenne Berensson

Seilforening: Tulka Segelsällskap
Båtnavn: Slöfock
Båttype: First 345
Seilnummer: SWE 9132
NOR Rating: SWE 1,152

Lars Sundin

Seilforening:
Båtnavn: Slöfock
Båttype: First 345
Seilnummer: SWE 9132
NOR Rating: SWE 1,152
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 19:52:29 31:52:29 36:43:10 5
Total 27.06.2015 19:52:29 31:52:29 36:43:10 5

Skipper: Svenne Berensson (Tulka Segelsällskap)
Mannskap: Lars Sundin ()
First 345 31:52:29 36:43:10
21 SWE-24

Jonas Rolfsman

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Agnes
Båttype: Aprodite 29
Seilnummer: SWE 24
NOR Rating: SWE 1,088

Daniel Hjerpe

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Agnes
Båttype: Aprodite 29
Seilnummer: SWE 24
NOR Rating: SWE 1,088
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:53:38 33:53:38 36:52:35 15
Total 27.06.2015 20:53:38 33:53:38 36:52:35 15
AGNES

Jonas Rolfsman

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Agnes
Båttype: Aprodite 29
Seilnummer: SWE 24
NOR Rating: SWE 1,088

Daniel Hjerpe

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Agnes
Båttype: Aprodite 29
Seilnummer: SWE 24
NOR Rating: SWE 1,088
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:53:38 33:53:38 36:52:35 15
Total 27.06.2015 20:53:38 33:53:38 36:52:35 15

Skipper: Jonas Rolfsman (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Daniel Hjerpe (Stenungsunds Segelsällskap)
Aprodite 29 33:53:38 36:52:35
22 SWE-232

David Selvert

Seilforening: LDSS
Båtnavn: eldvatten
Båttype: maxi racer
Seilnummer: SWE 232
NOR Rating: SWE 1,096

Lars Wolf

Seilforening:
Båtnavn: eldvatten
Båttype: maxi racer
Seilnummer: SWE 232
NOR Rating: SWE 1,096
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:42:34 33:42:34 36:56:43 16
Total 27.06.2015 20:42:34 33:42:34 36:56:43 16
ELDVATTEN

David Selvert

Seilforening: LDSS
Båtnavn: eldvatten
Båttype: maxi racer
Seilnummer: SWE 232
NOR Rating: SWE 1,096

Lars Wolf

Seilforening:
Båtnavn: eldvatten
Båttype: maxi racer
Seilnummer: SWE 232
NOR Rating: SWE 1,096
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:42:34 33:42:34 36:56:43 16
Total 27.06.2015 20:42:34 33:42:34 36:56:43 16

Skipper: David Selvert (LDSS)
Mannskap: Lars Wolf ()
maxi racer 33:42:34 36:56:43
23 SWE-87

Björn Wärnberg

Seilforening: Ljungskile segelsällskap
Båtnavn: Qetesh
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: SWE 87
NOR Rating: SWE 1,1340

Mats Sjöstrand

Seilforening:
Båtnavn: Qetesh
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: SWE 87
NOR Rating: SWE 1,1340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 19:37:11 32:37:11 36:59:26 17
Total 27.06.2015 19:37:11 32:37:11 36:59:26 17
QETESH

Björn Wärnberg

Seilforening: Ljungskile segelsällskap
Båtnavn: Qetesh
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: SWE 87
NOR Rating: SWE 1,1340

Mats Sjöstrand

Seilforening:
Båtnavn: Qetesh
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: SWE 87
NOR Rating: SWE 1,1340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 19:37:11 32:37:11 36:59:26 17
Total 27.06.2015 19:37:11 32:37:11 36:59:26 17

Skipper: Björn Wärnberg (Ljungskile segelsällskap)
Mannskap: Mats Sjöstrand ()
Albin Nova 32:37:11 36:59:26
24 SWE-21

Magnus Lundgren

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Arwen
Båttype: Arcona 340
Seilnummer: SWE 21
NOR Rating: SWE 1,268

Urban Lagnéus

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Arwen
Båttype: Arcona 340
Seilnummer: SWE 21
NOR Rating: SWE 1,268
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:15:19 29:15:19 37:05:44 1
Total 27.06.2015 20:15:19 29:15:19 37:05:44 1
ARWEN

Magnus Lundgren

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Arwen
Båttype: Arcona 340
Seilnummer: SWE 21
NOR Rating: SWE 1,268

Urban Lagnéus

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Arwen
Båttype: Arcona 340
Seilnummer: SWE 21
NOR Rating: SWE 1,268
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:15:19 29:15:19 37:05:44 1
Total 27.06.2015 20:15:19 29:15:19 37:05:44 1

Skipper: Magnus Lundgren (Lysekils Segelsällskap Gullmar)
Mannskap: Urban Lagnéus (Segelsällskapet Viken Ägir)
Arcona 340 29:15:19 37:05:44
25 SWE-13

Marcus Wendin

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Gulan
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 13
NOR Rating: SWE 1,178

Anton Westbom

Seilforening:
Båtnavn: Gulan
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 13
NOR Rating: SWE 1,178
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 19:29:27 31:29:27 37:05:46 6
Total 27.06.2015 19:29:27 31:29:27 37:05:46 6
GULAN

Marcus Wendin

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Gulan
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 13
NOR Rating: SWE 1,178

Anton Westbom

Seilforening:
Båtnavn: Gulan
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 13
NOR Rating: SWE 1,178
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 19:29:27 31:29:27 37:05:46 6
Total 27.06.2015 19:29:27 31:29:27 37:05:46 6

Skipper: Marcus Wendin (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Mannskap: Anton Westbom ()
Smaragd 31:29:27 37:05:46
26 SWE-180

Patric Wollmersson

Seilforening: Göteborg Allstar sailing team
Båtnavn: Rebel Yell
Båttype: First 36.7
Seilnummer: SWE 180
NOR Rating: SWE 1,262

Tomas Berg

Seilforening: Göteborg allstar sailing team
Båtnavn: Rebel Yell
Båttype: First 36.7
Seilnummer: SWE 180
NOR Rating: SWE 1,262
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:24:59 29:24:59 37:07:24 2
Total 27.06.2015 20:24:59 29:24:59 37:07:24 2
REBEL YELL

Patric Wollmersson

Seilforening: Göteborg Allstar sailing team
Båtnavn: Rebel Yell
Båttype: First 36.7
Seilnummer: SWE 180
NOR Rating: SWE 1,262

Tomas Berg

Seilforening: Göteborg allstar sailing team
Båtnavn: Rebel Yell
Båttype: First 36.7
Seilnummer: SWE 180
NOR Rating: SWE 1,262
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:24:59 29:24:59 37:07:24 2
Total 27.06.2015 20:24:59 29:24:59 37:07:24 2

Skipper: Patric Wollmersson (Göteborg Allstar sailing team)
Mannskap: Tomas Berg (Göteborg allstar sailing team)
First 36.7 29:24:59 37:07:24
27 SWE-101

Rolf Böhn

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Capo die capi
Båttype: Dom Race
Seilnummer: SWE 101
NOR Rating: SWE 1,1160

Anders Hedin

Seilforening:
Båtnavn: Capo die capi
Båttype: Dom Race
Seilnummer: SWE 101
NOR Rating: SWE 1,1160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:19:15 33:19:15 37:11:09 18
Total 27.06.2015 20:19:15 33:19:15 37:11:09 18
CAPO DIE CAPI

Rolf Böhn

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Capo die capi
Båttype: Dom Race
Seilnummer: SWE 101
NOR Rating: SWE 1,1160

Anders Hedin

Seilforening:
Båtnavn: Capo die capi
Båttype: Dom Race
Seilnummer: SWE 101
NOR Rating: SWE 1,1160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:19:15 33:19:15 37:11:09 18
Total 27.06.2015 20:19:15 33:19:15 37:11:09 18

Skipper: Rolf Böhn (Strömstads Segelsällskap)
Mannskap: Anders Hedin ()
Dom Race 33:19:15 37:11:09
28 SWE-10035

Carl Turén

Seilforening: XSS
Båtnavn: Nausicaa
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 10035
NOR Rating: SWE 1,274
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:14:00 29:14:00 37:14:35 3
Total 27.06.2015 20:14:00 29:14:00 37:14:35 3
NAUSICAA

Carl Turén

Seilforening: XSS
Båtnavn: Nausicaa
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 10035
NOR Rating: SWE 1,274
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:14:00 29:14:00 37:14:35 3
Total 27.06.2015 20:14:00 29:14:00 37:14:35 3

Skipper: Carl Turén (XSS)
Mannskap: ()
First 35 29:14:00 37:14:35
29 SWE-19

Anders Nordström

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: DAD Sprtswear
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: SWE 19
NOR Rating: SWE 1,352

Jussi Santonen

Seilforening:
Båtnavn: DAD Sprtswear
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: SWE 19
NOR Rating: SWE 1,352
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 19:32:54 27:32:54 37:14:43 1
Total 27.06.2015 19:32:54 27:32:54 37:14:43 1
DAD SPRTSWEAR

Anders Nordström

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: DAD Sprtswear
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: SWE 19
NOR Rating: SWE 1,352

Jussi Santonen

Seilforening:
Båtnavn: DAD Sprtswear
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: SWE 19
NOR Rating: SWE 1,352
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 19:32:54 27:32:54 37:14:43 1
Total 27.06.2015 19:32:54 27:32:54 37:14:43 1

Skipper: Anders Nordström (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Mannskap: Jussi Santonen ()
Arcona 410 27:32:54 37:14:43
30 SWE-38

Sebastian Christenson

Seilforening: STSS
Båtnavn: Båtagent
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: SWE 38
NOR Rating: SWE 1,2020

Magnus Nilsson

Seilforening:
Båtnavn: Båtagent
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: SWE 38
NOR Rating: SWE 1,2020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:00:37 31:00:37 37:16:27 2
Total 27.06.2015 21:00:37 31:00:37 37:16:27 2
BåTAGENT

Sebastian Christenson

Seilforening: STSS
Båtnavn: Båtagent
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: SWE 38
NOR Rating: SWE 1,2020

Magnus Nilsson

Seilforening:
Båtnavn: Båtagent
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: SWE 38
NOR Rating: SWE 1,2020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:00:37 31:00:37 37:16:27 2
Total 27.06.2015 21:00:37 31:00:37 37:16:27 2

Skipper: Sebastian Christenson (STSS)
Mannskap: Magnus Nilsson ()
Seascape 27 31:00:37 37:16:27
31 SWE-54

Michael Assarsson

Seilforening: Segelsällskapet Fram
Båtnavn: Azur
Båttype: Banner 28 R
Seilnummer: SWE 54
NOR Rating: SWE 1,1460

Agneta Persson

Seilforening:
Båtnavn: Azur
Båttype: Banner 28 R
Seilnummer: SWE 54
NOR Rating: SWE 1,1460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 19:31:40 32:31:40 37:16:36 19
Total 27.06.2015 19:31:40 32:31:40 37:16:36 19
AZUR

Michael Assarsson

Seilforening: Segelsällskapet Fram
Båtnavn: Azur
Båttype: Banner 28 R
Seilnummer: SWE 54
NOR Rating: SWE 1,1460

Agneta Persson

Seilforening:
Båtnavn: Azur
Båttype: Banner 28 R
Seilnummer: SWE 54
NOR Rating: SWE 1,1460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 19:31:40 32:31:40 37:16:36 19
Total 27.06.2015 19:31:40 32:31:40 37:16:36 19

Skipper: Michael Assarsson (Segelsällskapet Fram)
Mannskap: Agneta Persson ()
Banner 28 R 32:31:40 37:16:36
32 SWE-59

Hans Axelsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Geronimo
Båttype: H 323
Seilnummer: SWE 59
NOR Rating: SWE 1,1190

Bo Axelsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Geronimo
Båttype: H 323
Seilnummer: SWE 59
NOR Rating: SWE 1,1190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:19:31 33:19:31 37:17:27 20
Total 27.06.2015 20:19:31 33:19:31 37:17:27 20
GERONIMO

Hans Axelsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Geronimo
Båttype: H 323
Seilnummer: SWE 59
NOR Rating: SWE 1,1190

Bo Axelsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Geronimo
Båttype: H 323
Seilnummer: SWE 59
NOR Rating: SWE 1,1190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:19:31 33:19:31 37:17:27 20
Total 27.06.2015 20:19:31 33:19:31 37:17:27 20

Skipper: Hans Axelsson (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Bo Axelsson (Stenungsunds Segelsällskap)
H 323 33:19:31 37:17:27
33 SWE-56

Lars Larsson

Seilforening: Segelsällskap StSS
Båtnavn: Alice
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: SWE 56
NOR Rating: SWE 1,1610

Conny Andersson

Seilforening:
Båtnavn: Alice
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: SWE 56
NOR Rating: SWE 1,1610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:08:31 32:08:31 37:19:00 7
Total 27.06.2015 20:08:31 32:08:31 37:19:00 7
ALICE

Lars Larsson

Seilforening: Segelsällskap StSS
Båtnavn: Alice
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: SWE 56
NOR Rating: SWE 1,1610

Conny Andersson

Seilforening:
Båtnavn: Alice
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: SWE 56
NOR Rating: SWE 1,1610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:08:31 32:08:31 37:19:00 7
Total 27.06.2015 20:08:31 32:08:31 37:19:00 7

Skipper: Lars Larsson (Segelsällskap StSS)
Mannskap: Conny Andersson ()
Aphrodite 101 32:08:31 37:19:00
34 SWE-374

Hans Helgesson

Seilforening: XSS
Båtnavn: OURSY
Båttype: First 31.7 LR
Seilnummer: SWE 374
NOR Rating: SWE 1,1710

Robert Trolled

Seilforening: Viken Ägir
Båtnavn: OURSY
Båttype: First 31.7 LR
Seilnummer: SWE 374
NOR Rating: SWE 1,1710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 19:54:08 31:54:08 37:21:27 8
Total 27.06.2015 19:54:08 31:54:08 37:21:27 8
OURSY

Hans Helgesson

Seilforening: XSS
Båtnavn: OURSY
Båttype: First 31.7 LR
Seilnummer: SWE 374
NOR Rating: SWE 1,1710

Robert Trolled

Seilforening: Viken Ägir
Båtnavn: OURSY
Båttype: First 31.7 LR
Seilnummer: SWE 374
NOR Rating: SWE 1,1710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 19:54:08 31:54:08 37:21:27 8
Total 27.06.2015 19:54:08 31:54:08 37:21:27 8

Skipper: Hans Helgesson (XSS)
Mannskap: Robert Trolled (Viken Ägir)
First 31.7 LR 31:54:08 37:21:27
35 SWE-8

Mattias Mellström

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: N.N
Båttype: Café 28
Seilnummer: SWE 8
NOR Rating: SWE 1,149

Johanna Jorlin

Seilforening: Wisby Segelsällskap
Båtnavn: N.N
Båttype: Café 28
Seilnummer: SWE 8
NOR Rating: SWE 1,149
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 19:31:23 32:31:23 37:22:08 21
Total 27.06.2015 19:31:23 32:31:23 37:22:08 21
N.N

Mattias Mellström

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: N.N
Båttype: Café 28
Seilnummer: SWE 8
NOR Rating: SWE 1,149

Johanna Jorlin

Seilforening: Wisby Segelsällskap
Båtnavn: N.N
Båttype: Café 28
Seilnummer: SWE 8
NOR Rating: SWE 1,149
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 19:31:23 32:31:23 37:22:08 21
Total 27.06.2015 19:31:23 32:31:23 37:22:08 21

Skipper: Mattias Mellström (Långedrags Segelsällskap)
Mannskap: Johanna Jorlin (Wisby Segelsällskap)
Café 28 32:31:23 37:22:08
36 SWE-27

anders bergmark

Seilforening: WBS
Båtnavn: Piano
Båttype: Hansson31
Seilnummer: SWE 27
NOR Rating: SWE 1,202

Fredrik af Ekström

Seilforening:
Båtnavn: Piano
Båttype: Hansson31
Seilnummer: SWE 27
NOR Rating: SWE 1,202
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:06:17 31:06:17 37:23:16 3
Total 27.06.2015 21:06:17 31:06:17 37:23:16 3
PIANO

anders bergmark

Seilforening: WBS
Båtnavn: Piano
Båttype: Hansson31
Seilnummer: SWE 27
NOR Rating: SWE 1,202

Fredrik af Ekström

Seilforening:
Båtnavn: Piano
Båttype: Hansson31
Seilnummer: SWE 27
NOR Rating: SWE 1,202
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:06:17 31:06:17 37:23:16 3
Total 27.06.2015 21:06:17 31:06:17 37:23:16 3

Skipper: anders bergmark (WBS)
Mannskap: Fredrik af Ekström ()
Hansson31 31:06:17 37:23:16
37 SWE-4623

Pär Fagberg

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Trixie
Båttype: X332
Seilnummer: SWE 4623
NOR Rating: SWE 1,210

Gunnar Sedén

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Trixie
Båttype: X332
Seilnummer: SWE 4623
NOR Rating: SWE 1,210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:54:57 30:54:57 37:24:29 4
Total 27.06.2015 20:54:57 30:54:57 37:24:29 4
TRIXIE

Pär Fagberg

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Trixie
Båttype: X332
Seilnummer: SWE 4623
NOR Rating: SWE 1,210

Gunnar Sedén

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Trixie
Båttype: X332
Seilnummer: SWE 4623
NOR Rating: SWE 1,210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:54:57 30:54:57 37:24:29 4
Total 27.06.2015 20:54:57 30:54:57 37:24:29 4

Skipper: Pär Fagberg (Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap)
Mannskap: Gunnar Sedén (Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap)
X332 30:54:57 37:24:29
38 SWE-22

Andreas Samuelsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Horse Power
Båttype: HP1030
Seilnummer: SWE 22
NOR Rating: SWE 1,277

Ewa Samuelsson

Seilforening:
Båtnavn: Horse Power
Båttype: HP1030
Seilnummer: SWE 22
NOR Rating: SWE 1,277
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:18:37 29:18:37 37:25:45 4
Total 27.06.2015 20:18:37 29:18:37 37:25:45 4
HORSE POWER

Andreas Samuelsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Horse Power
Båttype: HP1030
Seilnummer: SWE 22
NOR Rating: SWE 1,277

Ewa Samuelsson

Seilforening:
Båtnavn: Horse Power
Båttype: HP1030
Seilnummer: SWE 22
NOR Rating: SWE 1,277
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:18:37 29:18:37 37:25:45 4
Total 27.06.2015 20:18:37 29:18:37 37:25:45 4

Skipper: Andreas Samuelsson (Segelsällskapet Viken Ägir)
Mannskap: Ewa Samuelsson ()
HP1030 29:18:37 37:25:45
39 SWE-266

Kjell Andersson

Seilforening: StSS
Båtnavn: Vicki
Båttype: Maxi Racer
Seilnummer: SWE 266
NOR Rating: SWE 1,1050

David Mikkelsen

Seilforening:
Båtnavn: Vicki
Båttype: Maxi Racer
Seilnummer: SWE 266
NOR Rating: SWE 1,1050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:53:53 33:53:53 37:27:26 22
Total 27.06.2015 20:53:53 33:53:53 37:27:26 22
VICKI

Kjell Andersson

Seilforening: StSS
Båtnavn: Vicki
Båttype: Maxi Racer
Seilnummer: SWE 266
NOR Rating: SWE 1,1050

David Mikkelsen

Seilforening:
Båtnavn: Vicki
Båttype: Maxi Racer
Seilnummer: SWE 266
NOR Rating: SWE 1,1050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:53:53 33:53:53 37:27:26 22
Total 27.06.2015 20:53:53 33:53:53 37:27:26 22

Skipper: Kjell Andersson (StSS)
Mannskap: David Mikkelsen ()
Maxi Racer 33:53:53 37:27:26
40 SWE-151

Lars-Gunnar Gydemo

Seilforening: Karlstads Segelsällskap
Båtnavn: cajo
Båttype: First 36.7
Seilnummer: SWE 151
NOR Rating: SWE 1,265

Jörgen Würtz

Seilforening: Karlstads Segelsällskap
Båtnavn: cajo
Båttype: First 36.7
Seilnummer: SWE 151
NOR Rating: SWE 1,265
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:37:30 29:37:30 37:28:32 5
Total 27.06.2015 20:37:30 29:37:30 37:28:32 5
CAJO

Lars-Gunnar Gydemo

Seilforening: Karlstads Segelsällskap
Båtnavn: cajo
Båttype: First 36.7
Seilnummer: SWE 151
NOR Rating: SWE 1,265

Jörgen Würtz

Seilforening: Karlstads Segelsällskap
Båtnavn: cajo
Båttype: First 36.7
Seilnummer: SWE 151
NOR Rating: SWE 1,265
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:37:30 29:37:30 37:28:32 5
Total 27.06.2015 20:37:30 29:37:30 37:28:32 5

Skipper: Lars-Gunnar Gydemo (Karlstads Segelsällskap)
Mannskap: Jörgen Würtz (Karlstads Segelsällskap)
First 36.7 29:37:30 37:28:32
41 SWE-306

Bertil Rohlén

Seilforening: BKSS
Båtnavn: X3M
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 306
NOR Rating: SWE 1,2110

Göran Tennby

Seilforening:
Båtnavn: X3M
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 306
NOR Rating: SWE 1,2110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:58:36 30:58:36 37:30:45 5
Total 27.06.2015 20:58:36 30:58:36 37:30:45 5
X3M

Bertil Rohlén

Seilforening: BKSS
Båtnavn: X3M
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 306
NOR Rating: SWE 1,2110

Göran Tennby

Seilforening:
Båtnavn: X3M
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 306
NOR Rating: SWE 1,2110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:58:36 30:58:36 37:30:45 5
Total 27.06.2015 20:58:36 30:58:36 37:30:45 5

Skipper: Bertil Rohlén (BKSS)
Mannskap: Göran Tennby ()
X-332 30:58:36 37:30:45
42 SWE-329

Gustav Gabinus

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn: Ronja3
Båttype: Compis 28
Seilnummer: SWE 329
NOR Rating: SWE 1,039

Börre Söraas-Saether

Seilforening:
Båtnavn: Ronja3
Båttype: Compis 28
Seilnummer: SWE 329
NOR Rating: SWE 1,039
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 23:06:33 36:06:33 37:31:02 23
Total 27.06.2015 23:06:33 36:06:33 37:31:02 23
RONJA3

Gustav Gabinus

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn: Ronja3
Båttype: Compis 28
Seilnummer: SWE 329
NOR Rating: SWE 1,039

Börre Söraas-Saether

Seilforening:
Båtnavn: Ronja3
Båttype: Compis 28
Seilnummer: SWE 329
NOR Rating: SWE 1,039
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 23:06:33 36:06:33 37:31:02 23
Total 27.06.2015 23:06:33 36:06:33 37:31:02 23

Skipper: Gustav Gabinus (Bohuslänska Jaktklubben)
Mannskap: Börre Söraas-Saether ()
Compis 28 36:06:33 37:31:02
43 SWE-2

Peder Edholm

Seilforening: SSW Lidköping
Båtnavn: igm Welding Robot Systems
Båttype: Wasa 370
Seilnummer: SWE 2
NOR Rating: SWE 1,173

Eric Segerlind

Seilforening:
Båtnavn: igm Welding Robot Systems
Båttype: Wasa 370
Seilnummer: SWE 2
NOR Rating: SWE 1,173
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 19:59:35 31:59:35 37:31:40 9
Total 27.06.2015 19:59:35 31:59:35 37:31:40 9
IGM WELDING ROBOT SYSTEMS

Peder Edholm

Seilforening: SSW Lidköping
Båtnavn: igm Welding Robot Systems
Båttype: Wasa 370
Seilnummer: SWE 2
NOR Rating: SWE 1,173

Eric Segerlind

Seilforening:
Båtnavn: igm Welding Robot Systems
Båttype: Wasa 370
Seilnummer: SWE 2
NOR Rating: SWE 1,173
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 19:59:35 31:59:35 37:31:40 9
Total 27.06.2015 19:59:35 31:59:35 37:31:40 9

Skipper: Peder Edholm (SSW Lidköping)
Mannskap: Eric Segerlind ()
Wasa 370 31:59:35 37:31:40
44 SWE-1

Mikael Vesala

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Cheetah
Båttype: Cheetah 30
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,317

Ulf Brändström

Seilforening:
Båtnavn: Cheetah
Båttype: Cheetah 30
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:31:42 28:31:42 37:34:18 2
Total 27.06.2015 20:31:42 28:31:42 37:34:18 2
CHEETAH

Mikael Vesala

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Cheetah
Båttype: Cheetah 30
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,317

Ulf Brändström

Seilforening:
Båtnavn: Cheetah
Båttype: Cheetah 30
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:31:42 28:31:42 37:34:18 2
Total 27.06.2015 20:31:42 28:31:42 37:34:18 2

Skipper: Mikael Vesala (Segelsällskapet Viken Ägir)
Mannskap: Ulf Brändström ()
Cheetah 30 28:31:42 37:34:18
45 NOR-182

Nikolai Bakker

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Stockholm Syndrome
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 182
NOR Rating: NOR 1,307

Ida Trulsrud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Stockholm Syndrome
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 182
NOR Rating: NOR 1,307
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:44:50 28:44:50 37:34:21 3
Total 27.06.2015 20:44:50 28:44:50 37:34:21 3
STOCKHOLM SYNDROME

Nikolai Bakker

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Stockholm Syndrome
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 182
NOR Rating: NOR 1,307

Ida Trulsrud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Stockholm Syndrome
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 182
NOR Rating: NOR 1,307
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:44:50 28:44:50 37:34:21 3
Total 27.06.2015 20:44:50 28:44:50 37:34:21 3

Skipper: Nikolai Bakker (Stavanger Seilforening)
Mannskap: Ida Trulsrud (Kongelig Norsk Seilforening)
X-35 OD 28:44:50 37:34:21
46 SWE-112

Pär Bäck

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: NM
Båttype: CB66 racer
Seilnummer: SWE 112
NOR Rating: SWE 1,158

Christer Sörvik

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: NM
Båttype: CB66 racer
Seilnummer: SWE 112
NOR Rating: SWE 1,158
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:28:54 32:28:54 37:36:49 10
Total 27.06.2015 20:28:54 32:28:54 37:36:49 10
NM

Pär Bäck

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: NM
Båttype: CB66 racer
Seilnummer: SWE 112
NOR Rating: SWE 1,158

Christer Sörvik

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: NM
Båttype: CB66 racer
Seilnummer: SWE 112
NOR Rating: SWE 1,158
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:28:54 32:28:54 37:36:49 10
Total 27.06.2015 20:28:54 32:28:54 37:36:49 10

Skipper: Pär Bäck (Segelsällskapet Viken Ägir)
Mannskap: Christer Sörvik (Stenungsunds Segelsällskap)
CB66 racer 32:28:54 37:36:49
47 SWE-866

Tobias Dahlström

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Hot Chocolate
Båttype: Elan 333
Seilnummer: SWE 866
NOR Rating: SWE 1,2

Mattias Eriksson

Seilforening:
Båtnavn: Hot Chocolate
Båttype: Elan 333
Seilnummer: SWE 866
NOR Rating: SWE 1,2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:21:12 31:21:12 37:37:26 6
Total 27.06.2015 21:21:12 31:21:12 37:37:26 6
HOT CHOCOLATE

Tobias Dahlström

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Hot Chocolate
Båttype: Elan 333
Seilnummer: SWE 866
NOR Rating: SWE 1,2

Mattias Eriksson

Seilforening:
Båtnavn: Hot Chocolate
Båttype: Elan 333
Seilnummer: SWE 866
NOR Rating: SWE 1,2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:21:12 31:21:12 37:37:26 6
Total 27.06.2015 21:21:12 31:21:12 37:37:26 6

Skipper: Tobias Dahlström (Strömstads Segelsällskap)
Mannskap: Mattias Eriksson ()
Elan 333 31:21:12 37:37:26
48 SWE-80

Dan Turesson

Seilforening: SS Viken-Ägir
Båtnavn: XANDA
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 80
NOR Rating: SWE 1,212

Anders Öfverman

Seilforening: Långedrags Segegelsällskap
Båtnavn: XANDA
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 80
NOR Rating: SWE 1,212
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:02:45 31:02:45 37:37:39 7
Total 27.06.2015 21:02:45 31:02:45 37:37:39 7
XANDA

Dan Turesson

Seilforening: SS Viken-Ägir
Båtnavn: XANDA
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 80
NOR Rating: SWE 1,212

Anders Öfverman

Seilforening: Långedrags Segegelsällskap
Båtnavn: XANDA
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 80
NOR Rating: SWE 1,212
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:02:45 31:02:45 37:37:39 7
Total 27.06.2015 21:02:45 31:02:45 37:37:39 7

Skipper: Dan Turesson (SS Viken-Ägir)
Mannskap: Anders Öfverman (Långedrags Segegelsällskap)
X-332 31:02:45 37:37:39
49 SWE-8226

Carl Fjällman

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Rebellion
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 8226
NOR Rating: SWE 1,256

Bernt Fjällman

Seilforening:
Båtnavn: Rebellion
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 8226
NOR Rating: SWE 1,256
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:57:37 29:57:37 37:37:48 6
Total 27.06.2015 20:57:37 29:57:37 37:37:48 6
REBELLION

Carl Fjällman

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Rebellion
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 8226
NOR Rating: SWE 1,256

Bernt Fjällman

Seilforening:
Båtnavn: Rebellion
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 8226
NOR Rating: SWE 1,256
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:57:37 29:57:37 37:37:48 6
Total 27.06.2015 20:57:37 29:57:37 37:37:48 6

Skipper: Carl Fjällman (Hjuviks Båtklubb)
Mannskap: Bernt Fjällman ()
First 35 29:57:37 37:37:48
50 SWE-346

Hugo Norell

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Piano
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 346
NOR Rating: SWE 1,2240

Johan Leidi

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Piano
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 346
NOR Rating: SWE 1,2240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:46:34 30:46:34 37:40:11 8
Total 27.06.2015 20:46:34 30:46:34 37:40:11 8
PIANO

Hugo Norell

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Piano
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 346
NOR Rating: SWE 1,2240

Johan Leidi

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Piano
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 346
NOR Rating: SWE 1,2240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:46:34 30:46:34 37:40:11 8
Total 27.06.2015 20:46:34 30:46:34 37:40:11 8

Skipper: Hugo Norell (Segelsällskapet Slören)
Mannskap: Johan Leidi (Segelsällskapet Slören)
X-99 30:46:34 37:40:11
51 SWE-22

Jonas Caspersson

Seilforening: XSS
Båtnavn: RuterDam
Båttype: Wasa 360
Seilnummer: SWE 22
NOR Rating: SWE 1,2010

Peter Ewerstrand

Seilforening:
Båtnavn: RuterDam
Båttype: Wasa 360
Seilnummer: SWE 22
NOR Rating: SWE 1,2010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:23:36 31:23:36 37:42:12 9
Total 27.06.2015 21:23:36 31:23:36 37:42:12 9
RUTERDAM

Jonas Caspersson

Seilforening: XSS
Båtnavn: RuterDam
Båttype: Wasa 360
Seilnummer: SWE 22
NOR Rating: SWE 1,2010

Peter Ewerstrand

Seilforening:
Båtnavn: RuterDam
Båttype: Wasa 360
Seilnummer: SWE 22
NOR Rating: SWE 1,2010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:23:36 31:23:36 37:42:12 9
Total 27.06.2015 21:23:36 31:23:36 37:42:12 9

Skipper: Jonas Caspersson (XSS)
Mannskap: Peter Ewerstrand ()
Wasa 360 31:23:36 37:42:12
52 SWE-33

Hans Johansson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: BlueS
Båttype: Xp38
Seilnummer: SWE 33
NOR Rating: SWE 1,315

Henrik Hansson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: BlueS
Båttype: Xp38
Seilnummer: SWE 33
NOR Rating: SWE 1,315
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:43:52 28:43:52 37:46:53 4
Total 27.06.2015 20:43:52 28:43:52 37:46:53 4
BLUES

Hans Johansson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: BlueS
Båttype: Xp38
Seilnummer: SWE 33
NOR Rating: SWE 1,315

Henrik Hansson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: BlueS
Båttype: Xp38
Seilnummer: SWE 33
NOR Rating: SWE 1,315
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:43:52 28:43:52 37:46:53 4
Total 27.06.2015 20:43:52 28:43:52 37:46:53 4

Skipper: Hans Johansson (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Henrik Hansson (Stenungsunds Segelsällskap)
Xp38 28:43:52 37:46:53
53 SWE-104

Håkan Larsson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Xenie
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 104
NOR Rating: SWE 1,2240

Erik Larsson

Seilforening:
Båtnavn: Xenie
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 104
NOR Rating: SWE 1,2240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:52:45 30:52:45 37:47:45 10
Total 27.06.2015 20:52:45 30:52:45 37:47:45 10
XENIE

Håkan Larsson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Xenie
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 104
NOR Rating: SWE 1,2240

Erik Larsson

Seilforening:
Båtnavn: Xenie
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 104
NOR Rating: SWE 1,2240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:52:45 30:52:45 37:47:45 10
Total 27.06.2015 20:52:45 30:52:45 37:47:45 10

Skipper: Håkan Larsson (Tjörns Segelsällskap)
Mannskap: Erik Larsson ()
X-99 30:52:45 37:47:45
54 SUI-13

Michael Tobler

Seilforening: Yacht Club Rigi
Båtnavn: Serafina
Båttype: Saphire 27
Seilnummer: SUI 13
NOR Rating: SUI 1,215

Daniel Gut

Seilforening: RVS
Båtnavn: Serafina
Båttype: Saphire 27
Seilnummer: SUI 13
NOR Rating: SUI 1,215
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:07:18 31:07:18 37:48:46 11
Total 27.06.2015 21:07:18 31:07:18 37:48:46 11
SERAFINA

Michael Tobler

Seilforening: Yacht Club Rigi
Båtnavn: Serafina
Båttype: Saphire 27
Seilnummer: SUI 13
NOR Rating: SUI 1,215

Daniel Gut

Seilforening: RVS
Båtnavn: Serafina
Båttype: Saphire 27
Seilnummer: SUI 13
NOR Rating: SUI 1,215
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:07:18 31:07:18 37:48:46 11
Total 27.06.2015 21:07:18 31:07:18 37:48:46 11

Skipper: Michael Tobler (Yacht Club Rigi)
Mannskap: Daniel Gut (RVS)
Saphire 27 31:07:18 37:48:46
55 SWE-176

Asko Malila

Seilforening: STSS
Båtnavn: GRÅ
Båttype: Contrast33
Seilnummer: SWE 176
NOR Rating: SWE 1,139

Markus Santonen

Seilforening: STSS
Båtnavn: GRÅ
Båttype: Contrast33
Seilnummer: SWE 176
NOR Rating: SWE 1,139
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:12:21 33:12:21 37:49:17 24
Total 27.06.2015 20:12:21 33:12:21 37:49:17 24
GRÅ

Asko Malila

Seilforening: STSS
Båtnavn: GRÅ
Båttype: Contrast33
Seilnummer: SWE 176
NOR Rating: SWE 1,139

Markus Santonen

Seilforening: STSS
Båtnavn: GRÅ
Båttype: Contrast33
Seilnummer: SWE 176
NOR Rating: SWE 1,139
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:12:21 33:12:21 37:49:17 24
Total 27.06.2015 20:12:21 33:12:21 37:49:17 24

Skipper: Asko Malila (STSS)
Mannskap: Markus Santonen (STSS)
Contrast33 33:12:21 37:49:17
56 SWE-64

Markus Svensson

Seilforening: XSS
Båtnavn: Jolie
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 64
NOR Rating: SWE 1,2770

Filip Manninge

Seilforening:
Båtnavn: Jolie
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 64
NOR Rating: SWE 1,2770
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:38:33 29:38:33 37:51:12 7
Total 27.06.2015 20:38:33 29:38:33 37:51:12 7
JOLIE

Markus Svensson

Seilforening: XSS
Båtnavn: Jolie
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 64
NOR Rating: SWE 1,2770

Filip Manninge

Seilforening:
Båtnavn: Jolie
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 64
NOR Rating: SWE 1,2770
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:38:33 29:38:33 37:51:12 7
Total 27.06.2015 20:38:33 29:38:33 37:51:12 7

Skipper: Markus Svensson (XSS)
Mannskap: Filip Manninge ()
First 35 29:38:33 37:51:12
57 SWE-9267

Mattis Ekvall

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn: Pila
Båttype: mannerberg 38
Seilnummer: SWE 9267
NOR Rating: SWE 1,3310

Helge Ekvall

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn: Pila
Båttype: mannerberg 38
Seilnummer: SWE 9267
NOR Rating: SWE 1,3310
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:28:53 28:28:53 37:54:31 5
Total 27.06.2015 20:28:53 28:28:53 37:54:31 5
PILA

Mattis Ekvall

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn: Pila
Båttype: mannerberg 38
Seilnummer: SWE 9267
NOR Rating: SWE 1,3310

Helge Ekvall

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn: Pila
Båttype: mannerberg 38
Seilnummer: SWE 9267
NOR Rating: SWE 1,3310
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:28:53 28:28:53 37:54:31 5
Total 27.06.2015 20:28:53 28:28:53 37:54:31 5

Skipper: Mattis Ekvall (Bohuslänska Jaktklubben)
Mannskap: Helge Ekvall (Bohuslänska Jaktklubben)
mannerberg 38 28:28:53 37:54:31
58 NOR-13639

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,391

Øyvind Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,391
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 19:15:50 27:15:50 37:55:26 6
Total 27.06.2015 19:15:50 27:15:50 37:55:26 6
GODEVENNER

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,391

Øyvind Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,391
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 19:15:50 27:15:50 37:55:26 6
Total 27.06.2015 19:15:50 27:15:50 37:55:26 6

Skipper: Elling Rishoff (Asker Seilforening)
Mannskap: Øyvind Rishoff (Asker Seilforening)
First 40 27:15:50 37:55:26
59 SWE-25

Lars-Bertil Gustafsson

Seilforening: Varbergs Segelsällskap
Båtnavn: Lava Gull
Båttype: HP1030
Seilnummer: SWE 25
NOR Rating: SWE 1,296

Per Lindell

Seilforening:
Båtnavn: Lava Gull
Båttype: HP1030
Seilnummer: SWE 25
NOR Rating: SWE 1,296
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:16:37 29:16:37 37:56:34 8
Total 27.06.2015 20:16:37 29:16:37 37:56:34 8
LAVA GULL

Lars-Bertil Gustafsson

Seilforening: Varbergs Segelsällskap
Båtnavn: Lava Gull
Båttype: HP1030
Seilnummer: SWE 25
NOR Rating: SWE 1,296

Per Lindell

Seilforening:
Båtnavn: Lava Gull
Båttype: HP1030
Seilnummer: SWE 25
NOR Rating: SWE 1,296
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:16:37 29:16:37 37:56:34 8
Total 27.06.2015 20:16:37 29:16:37 37:56:34 8

Skipper: Lars-Bertil Gustafsson (Varbergs Segelsällskap)
Mannskap: Per Lindell ()
HP1030 29:16:37 37:56:34
60 DEN-47

Emma Pakki

Seilforening: Ljungskile segelsällskap
Båtnavn: Solveig
Båttype: international 806
Seilnummer: DEN 47
NOR Rating: DEN 1,028

Anders Carlsson

Seilforening: Ljungskile segelsällskap
Båtnavn: Solveig
Båttype: international 806
Seilnummer: DEN 47
NOR Rating: DEN 1,028
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 23:56:05 36:56:05 37:58:08 25
Total 27.06.2015 23:56:05 36:56:05 37:58:08 25
SOLVEIG

Emma Pakki

Seilforening: Ljungskile segelsällskap
Båtnavn: Solveig
Båttype: international 806
Seilnummer: DEN 47
NOR Rating: DEN 1,028

Anders Carlsson

Seilforening: Ljungskile segelsällskap
Båtnavn: Solveig
Båttype: international 806
Seilnummer: DEN 47
NOR Rating: DEN 1,028
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 23:56:05 36:56:05 37:58:08 25
Total 27.06.2015 23:56:05 36:56:05 37:58:08 25

Skipper: Emma Pakki (Ljungskile segelsällskap)
Mannskap: Anders Carlsson (Ljungskile segelsällskap)
international 806 36:56:05 37:58:08
61 SLO-004

Tit Plevnik

Seilforening: Jk Zivaana
Båtnavn: Hoppetosse
Båttype: Seascape27
Seilnummer: SLO 004
NOR Rating: SLO 1,226

Samuel Manuard

Seilforening:
Båtnavn: Hoppetosse
Båttype: Seascape27
Seilnummer: SLO 004
NOR Rating: SLO 1,226
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:00:06 31:00:06 38:00:28 12
Total 27.06.2015 21:00:06 31:00:06 38:00:28 12
HOPPETOSSE

Tit Plevnik

Seilforening: Jk Zivaana
Båtnavn: Hoppetosse
Båttype: Seascape27
Seilnummer: SLO 004
NOR Rating: SLO 1,226

Samuel Manuard

Seilforening:
Båtnavn: Hoppetosse
Båttype: Seascape27
Seilnummer: SLO 004
NOR Rating: SLO 1,226
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:00:06 31:00:06 38:00:28 12
Total 27.06.2015 21:00:06 31:00:06 38:00:28 12

Skipper: Tit Plevnik (Jk Zivaana)
Mannskap: Samuel Manuard ()
Seascape27 31:00:06 38:00:28
62 SWE-772

Lars Sjöström

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Aplicator Group
Båttype: Pacer 27
Seilnummer: SWE 772
NOR Rating: SWE 1,212

Bengt Rosengren

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Aplicator Group
Båttype: Pacer 27
Seilnummer: SWE 772
NOR Rating: SWE 1,212
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:23:20 31:23:20 38:02:36 13
Total 27.06.2015 21:23:20 31:23:20 38:02:36 13
APLICATOR GROUP

Lars Sjöström

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Aplicator Group
Båttype: Pacer 27
Seilnummer: SWE 772
NOR Rating: SWE 1,212

Bengt Rosengren

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Aplicator Group
Båttype: Pacer 27
Seilnummer: SWE 772
NOR Rating: SWE 1,212
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:23:20 31:23:20 38:02:36 13
Total 27.06.2015 21:23:20 31:23:20 38:02:36 13

Skipper: Lars Sjöström (Strömstads Segelsällskap)
Mannskap: Bengt Rosengren (Strömstads Segelsällskap)
Pacer 27 31:23:20 38:02:36
63 SWE-23

Krister Gustafsson

Seilforening: JSS
Båtnavn: Elusive
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 23
NOR Rating: SWE 1,260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:13:19 30:13:19 38:04:46 9
Total 27.06.2015 21:13:19 30:13:19 38:04:46 9
ELUSIVE

Krister Gustafsson

Seilforening: JSS
Båtnavn: Elusive
Båttype: First 35
Seilnummer: SWE 23
NOR Rating: SWE 1,260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:13:19 30:13:19 38:04:46 9
Total 27.06.2015 21:13:19 30:13:19 38:04:46 9

Skipper: Krister Gustafsson (JSS)
Mannskap: ()
First 35 30:13:19 38:04:46
64 NOR-10388

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 1,274

Geir Daleng

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 1,274
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:53:45 29:53:45 38:05:14 10
Total 27.06.2015 20:53:45 29:53:45 38:05:14 10
JAMBO

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 1,274

Geir Daleng

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 1,274
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:53:45 29:53:45 38:05:14 10
Total 27.06.2015 20:53:45 29:53:45 38:05:14 10

Skipper: Torgeir Sten Askvig (Asker Seilforening)
Mannskap: Geir Daleng (Asker Seilforening)
J/109 29:53:45 38:05:14
65 SWE-759

Peter Sundström

Seilforening: SSVÄ
Båtnavn: Jottie
Båttype: J/80
Seilnummer: SWE 759
NOR Rating: SWE 1,1720

Olle Sundström

Seilforening:
Båtnavn: Jottie
Båttype: J/80
Seilnummer: SWE 759
NOR Rating: SWE 1,1720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:33:30 32:33:30 38:09:30 11
Total 27.06.2015 20:33:30 32:33:30 38:09:30 11
JOTTIE

Peter Sundström

Seilforening: SSVÄ
Båtnavn: Jottie
Båttype: J/80
Seilnummer: SWE 759
NOR Rating: SWE 1,1720

Olle Sundström

Seilforening:
Båtnavn: Jottie
Båttype: J/80
Seilnummer: SWE 759
NOR Rating: SWE 1,1720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:33:30 32:33:30 38:09:30 11
Total 27.06.2015 20:33:30 32:33:30 38:09:30 11

Skipper: Peter Sundström (SSVÄ)
Mannskap: Olle Sundström ()
J/80 32:33:30 38:09:30
66 SWE-42

Jan Svernhage

Seilforening: GKSS
Båtnavn: Snubbler
Båttype: XP38
Seilnummer: SWE 42
NOR Rating: SWE 1,315

Björn Svernhage

Seilforening: GKSS
Båtnavn: Snubbler
Båttype: XP38
Seilnummer: SWE 42
NOR Rating: SWE 1,315
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:03:50 29:03:50 38:13:08 7
Total 27.06.2015 21:03:50 29:03:50 38:13:08 7
SNUBBLER

Jan Svernhage

Seilforening: GKSS
Båtnavn: Snubbler
Båttype: XP38
Seilnummer: SWE 42
NOR Rating: SWE 1,315

Björn Svernhage

Seilforening: GKSS
Båtnavn: Snubbler
Båttype: XP38
Seilnummer: SWE 42
NOR Rating: SWE 1,315
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:03:50 29:03:50 38:13:08 7
Total 27.06.2015 21:03:50 29:03:50 38:13:08 7

Skipper: Jan Svernhage (GKSS)
Mannskap: Björn Svernhage (GKSS)
XP38 29:03:50 38:13:08
67 DEN-37

Ole Kristensen

Seilforening: SKB
Båtnavn: FRIDA
Båttype: seascape27
Seilnummer: DEN 37
NOR Rating: DEN 1,217

Per Cederberg

Seilforening: AASC
Båtnavn: FRIDA
Båttype: seascape27
Seilnummer: DEN 37
NOR Rating: DEN 1,217
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:24:30 31:24:30 38:13:26 14
Total 27.06.2015 21:24:30 31:24:30 38:13:26 14
FRIDA

Ole Kristensen

Seilforening: SKB
Båtnavn: FRIDA
Båttype: seascape27
Seilnummer: DEN 37
NOR Rating: DEN 1,217

Per Cederberg

Seilforening: AASC
Båtnavn: FRIDA
Båttype: seascape27
Seilnummer: DEN 37
NOR Rating: DEN 1,217
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:24:30 31:24:30 38:13:26 14
Total 27.06.2015 21:24:30 31:24:30 38:13:26 14

Skipper: Ole Kristensen (SKB)
Mannskap: Per Cederberg (AASC)
seascape27 31:24:30 38:13:26
68 SWE-428

Martin Lundskog

Seilforening: Stss
Båtnavn: Skuggfaxe
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 428
NOR Rating: SWE 1,225

Björn Petersson

Seilforening:
Båtnavn: Skuggfaxe
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 428
NOR Rating: SWE 1,225
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:13:51 31:13:51 38:15:27 15
Total 27.06.2015 21:13:51 31:13:51 38:15:27 15
SKUGGFAXE

Martin Lundskog

Seilforening: Stss
Båtnavn: Skuggfaxe
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 428
NOR Rating: SWE 1,225

Björn Petersson

Seilforening:
Båtnavn: Skuggfaxe
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 428
NOR Rating: SWE 1,225
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:13:51 31:13:51 38:15:27 15
Total 27.06.2015 21:13:51 31:13:51 38:15:27 15

Skipper: Martin Lundskog (Stss)
Mannskap: Björn Petersson ()
X-332 31:13:51 38:15:27
69 SWE-47

Joachim Hammersland

Seilforening: KSSS
Båtnavn: Hammerscape
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: SWE 47
NOR Rating: SWE 1,211

Emil Hammersland

Seilforening: KSSS
Båtnavn: Hammerscape
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: SWE 47
NOR Rating: SWE 1,211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:35:53 31:35:53 38:15:54 16
Total 27.06.2015 21:35:53 31:35:53 38:15:54 16
HAMMERSCAPE

Joachim Hammersland

Seilforening: KSSS
Båtnavn: Hammerscape
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: SWE 47
NOR Rating: SWE 1,211

Emil Hammersland

Seilforening: KSSS
Båtnavn: Hammerscape
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: SWE 47
NOR Rating: SWE 1,211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:35:53 31:35:53 38:15:54 16
Total 27.06.2015 21:35:53 31:35:53 38:15:54 16

Skipper: Joachim Hammersland (KSSS)
Mannskap: Emil Hammersland (KSSS)
Seascape 27 31:35:53 38:15:54
70 NOR-10579

Svein Arild Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 1,2200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:22:06 31:22:06 38:16:09 17
Total 27.06.2015 21:22:06 31:22:06 38:16:09 17
EXITA

Svein Arild Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 1,2200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:22:06 31:22:06 38:16:09 17
Total 27.06.2015 21:22:06 31:22:06 38:16:09 17

Skipper: Svein Arild Nilsen (Fredrikstad Seilforening)
Mannskap: ()
X-332 31:22:06 38:16:09
71 SWE-197

Mats Andersson

Seilforening: Stss
Båtnavn: Aurora
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 197
NOR Rating: SWE 1,247

John Holmberg

Seilforening:
Båtnavn: Aurora
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 197
NOR Rating: SWE 1,247
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:43:26 30:43:26 38:18:45 11
Total 27.06.2015 21:43:26 30:43:26 38:18:45 11
AURORA

Mats Andersson

Seilforening: Stss
Båtnavn: Aurora
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 197
NOR Rating: SWE 1,247

John Holmberg

Seilforening:
Båtnavn: Aurora
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 197
NOR Rating: SWE 1,247
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:43:26 30:43:26 38:18:45 11
Total 27.06.2015 21:43:26 30:43:26 38:18:45 11

Skipper: Mats Andersson (Stss)
Mannskap: John Holmberg ()
Dehler 35 30:43:26 38:18:45
72 SWE-78

Rickard Lindstrand Levin

Seilforening: Gefle Segel Sällskap
Båtnavn: Amber
Båttype: Albin 79
Seilnummer: SWE 78
NOR Rating: SWE 1,010

Fabian Tillig

Seilforening:
Båtnavn: Amber
Båttype: Albin 79
Seilnummer: SWE 78
NOR Rating: SWE 1,010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2015 00:57:40 37:57:40 38:20:26 26
Total 28.06.2015 00:57:40 37:57:40 38:20:26 26
AMBER

Rickard Lindstrand Levin

Seilforening: Gefle Segel Sällskap
Båtnavn: Amber
Båttype: Albin 79
Seilnummer: SWE 78
NOR Rating: SWE 1,010

Fabian Tillig

Seilforening:
Båtnavn: Amber
Båttype: Albin 79
Seilnummer: SWE 78
NOR Rating: SWE 1,010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2015 00:57:40 37:57:40 38:20:26 26
Total 28.06.2015 00:57:40 37:57:40 38:20:26 26

Skipper: Rickard Lindstrand Levin (Gefle Segel Sällskap)
Mannskap: Fabian Tillig ()
Albin 79 37:57:40 38:20:26
73 SWE-45

Erik Heneby

Seilforening: KSSS
Båtnavn: Awilda
Båttype: seascape 27
Seilnummer: SWE 45
NOR Rating: SWE 1,204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:53:33 31:53:33 38:23:54 18
Total 27.06.2015 21:53:33 31:53:33 38:23:54 18
AWILDA

Erik Heneby

Seilforening: KSSS
Båtnavn: Awilda
Båttype: seascape 27
Seilnummer: SWE 45
NOR Rating: SWE 1,204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:53:33 31:53:33 38:23:54 18
Total 27.06.2015 21:53:33 31:53:33 38:23:54 18

Skipper: Erik Heneby (KSSS)
Mannskap: ()
seascape 27 31:53:33 38:23:54
74 SWE-158

Victor Pilups

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Rainbow
Båttype: x-362 Sport
Seilnummer: SWE 158
NOR Rating: SWE 1,2660

Peter Pilups

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Rainbow
Båttype: x-362 Sport
Seilnummer: SWE 158
NOR Rating: SWE 1,2660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:20:20 30:20:20 38:24:32 12
Total 27.06.2015 21:20:20 30:20:20 38:24:32 12
RAINBOW

Victor Pilups

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Rainbow
Båttype: x-362 Sport
Seilnummer: SWE 158
NOR Rating: SWE 1,2660

Peter Pilups

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Rainbow
Båttype: x-362 Sport
Seilnummer: SWE 158
NOR Rating: SWE 1,2660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:20:20 30:20:20 38:24:32 12
Total 27.06.2015 21:20:20 30:20:20 38:24:32 12

Skipper: Victor Pilups (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Mannskap: Peter Pilups (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
x-362 Sport 30:20:20 38:24:32
75 SWE-126

Martin Tommysson

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: Pink Lady
Båttype: Luffe 37
Seilnummer: SWE 126
NOR Rating: SWE 1,232

Fredrik Åstrand

Seilforening:
Båtnavn: Pink Lady
Båttype: Luffe 37
Seilnummer: SWE 126
NOR Rating: SWE 1,232
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:12:13 31:12:13 38:26:34 19
Total 27.06.2015 21:12:13 31:12:13 38:26:34 19
PINK LADY

Martin Tommysson

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: Pink Lady
Båttype: Luffe 37
Seilnummer: SWE 126
NOR Rating: SWE 1,232

Fredrik Åstrand

Seilforening:
Båtnavn: Pink Lady
Båttype: Luffe 37
Seilnummer: SWE 126
NOR Rating: SWE 1,232
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:12:13 31:12:13 38:26:34 19
Total 27.06.2015 21:12:13 31:12:13 38:26:34 19

Skipper: Martin Tommysson (Vänersborgs Segelsällskap)
Mannskap: Fredrik Åstrand ()
Luffe 37 31:12:13 38:26:34
76 NOR-14988

Tor Hove

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Ida's
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14988
NOR Rating: NOR 1,2210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:29:51 31:29:51 38:27:30 20
Total 27.06.2015 21:29:51 31:29:51 38:27:30 20
IDA'S

Tor Hove

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Ida's
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14988
NOR Rating: NOR 1,2210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:29:51 31:29:51 38:27:30 20
Total 27.06.2015 21:29:51 31:29:51 38:27:30 20

Skipper: Tor Hove (Bærum Seilforening)
Mannskap: ()
Seascape 27 31:29:51 38:27:30
77 SWE-9713

Petter Almhagen

Seilforening: XSS
Båtnavn: ELSANTA
Båttype: HANSE 342
Seilnummer: SWE 9713
NOR Rating: SWE 1,189

Lars-Anders Helgesson

Seilforening: XSS
Båtnavn: ELSANTA
Båttype: HANSE 342
Seilnummer: SWE 9713
NOR Rating: SWE 1,189
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:24:44 32:24:44 38:32:17 12
Total 27.06.2015 20:24:44 32:24:44 38:32:17 12
ELSANTA

Petter Almhagen

Seilforening: XSS
Båtnavn: ELSANTA
Båttype: HANSE 342
Seilnummer: SWE 9713
NOR Rating: SWE 1,189

Lars-Anders Helgesson

Seilforening: XSS
Båtnavn: ELSANTA
Båttype: HANSE 342
Seilnummer: SWE 9713
NOR Rating: SWE 1,189
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:24:44 32:24:44 38:32:17 12
Total 27.06.2015 20:24:44 32:24:44 38:32:17 12

Skipper: Petter Almhagen (XSS)
Mannskap: Lars-Anders Helgesson (XSS)
HANSE 342 32:24:44 38:32:17
78 SWE-44

Magnus Nilsson

Seilforening: Svanesunds Segelsällskap
Båtnavn: Paloma Blanca
Båttype: Comfort 32
Seilnummer: SWE 44
NOR Rating: SWE 1,104

Anders Holmqvist

Seilforening:
Båtnavn: Paloma Blanca
Båttype: Comfort 32
Seilnummer: SWE 44
NOR Rating: SWE 1,104
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:59:36 34:59:36 38:37:57 27
Total 27.06.2015 21:59:36 34:59:36 38:37:57 27
PALOMA BLANCA

Magnus Nilsson

Seilforening: Svanesunds Segelsällskap
Båtnavn: Paloma Blanca
Båttype: Comfort 32
Seilnummer: SWE 44
NOR Rating: SWE 1,104

Anders Holmqvist

Seilforening:
Båtnavn: Paloma Blanca
Båttype: Comfort 32
Seilnummer: SWE 44
NOR Rating: SWE 1,104
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:59:36 34:59:36 38:37:57 27
Total 27.06.2015 21:59:36 34:59:36 38:37:57 27

Skipper: Magnus Nilsson (Svanesunds Segelsällskap)
Mannskap: Anders Holmqvist ()
Comfort 32 34:59:36 38:37:57
79 SWE-92961

Peter Dahlsten

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: CHAMSIIN
Båttype: X-382
Seilnummer: SWE 92961
NOR Rating: SWE 1,266

Anders Klamer

Seilforening:
Båtnavn: CHAMSIIN
Båttype: X-382
Seilnummer: SWE 92961
NOR Rating: SWE 1,266
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:33:14 30:33:14 38:40:52 13
Total 27.06.2015 21:33:14 30:33:14 38:40:52 13
CHAMSIIN

Peter Dahlsten

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: CHAMSIIN
Båttype: X-382
Seilnummer: SWE 92961
NOR Rating: SWE 1,266

Anders Klamer

Seilforening:
Båtnavn: CHAMSIIN
Båttype: X-382
Seilnummer: SWE 92961
NOR Rating: SWE 1,266
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:33:14 30:33:14 38:40:52 13
Total 27.06.2015 21:33:14 30:33:14 38:40:52 13

Skipper: Peter Dahlsten (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Mannskap: Anders Klamer ()
X-382 30:33:14 38:40:52
80 SWE-164

Matz Brown

Seilforening: Ljungskile Segelsällskap
Båtnavn: Isadora
Båttype: Omega 42
Seilnummer: SWE 164
NOR Rating: SWE 1,216

Ola Brown

Seilforening: Ljungskile Segelsällskap
Båtnavn: Isadora
Båttype: Omega 42
Seilnummer: SWE 164
NOR Rating: SWE 1,216
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:48:41 31:48:41 38:40:57 21
Total 27.06.2015 21:48:41 31:48:41 38:40:57 21
ISADORA

Matz Brown

Seilforening: Ljungskile Segelsällskap
Båtnavn: Isadora
Båttype: Omega 42
Seilnummer: SWE 164
NOR Rating: SWE 1,216

Ola Brown

Seilforening: Ljungskile Segelsällskap
Båtnavn: Isadora
Båttype: Omega 42
Seilnummer: SWE 164
NOR Rating: SWE 1,216
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:48:41 31:48:41 38:40:57 21
Total 27.06.2015 21:48:41 31:48:41 38:40:57 21

Skipper: Matz Brown (Ljungskile Segelsällskap)
Mannskap: Ola Brown (Ljungskile Segelsällskap)
Omega 42 31:48:41 38:40:57
81 SWE-38

Martin Olofsson

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn: Totte
Båttype: Luffe 40 MH
Seilnummer: SWE 38
NOR Rating: SWE 1,285

Ragnar Gune´r

Seilforening:
Båtnavn: Totte
Båttype: Luffe 40 MH
Seilnummer: SWE 38
NOR Rating: SWE 1,285
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:09:49 30:09:49 38:45:36 14
Total 27.06.2015 21:09:49 30:09:49 38:45:36 14
TOTTE

Martin Olofsson

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn: Totte
Båttype: Luffe 40 MH
Seilnummer: SWE 38
NOR Rating: SWE 1,285

Ragnar Gune´r

Seilforening:
Båtnavn: Totte
Båttype: Luffe 40 MH
Seilnummer: SWE 38
NOR Rating: SWE 1,285
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:09:49 30:09:49 38:45:36 14
Total 27.06.2015 21:09:49 30:09:49 38:45:36 14

Skipper: Martin Olofsson (Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb)
Mannskap: Ragnar Gune´r ()
Luffe 40 MH 30:09:49 38:45:36
82 SWE-727

Martin Paffrath

Seilforening: Getsk? Segels?skap
Båtnavn: Stella
Båttype: Bavaria 37 Crusier
Seilnummer: SWE 727
NOR Rating: SWE 1,194

Christian White

Seilforening:
Båtnavn: Stella
Båttype: Bavaria 37 Crusier
Seilnummer: SWE 727
NOR Rating: SWE 1,194
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:27:52 32:27:52 38:45:45 13
Total 27.06.2015 20:27:52 32:27:52 38:45:45 13
STELLA

Martin Paffrath

Seilforening: Getsk? Segels?skap
Båtnavn: Stella
Båttype: Bavaria 37 Crusier
Seilnummer: SWE 727
NOR Rating: SWE 1,194

Christian White

Seilforening:
Båtnavn: Stella
Båttype: Bavaria 37 Crusier
Seilnummer: SWE 727
NOR Rating: SWE 1,194
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:27:52 32:27:52 38:45:45 13
Total 27.06.2015 20:27:52 32:27:52 38:45:45 13

Skipper: Martin Paffrath (Getsk? Segels?skap)
Mannskap: Christian White ()
Bavaria 37 Crusier 32:27:52 38:45:45
83 NOR-14971

Lars Petter Karlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: SeaYou
Båttype: Seascape27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 1,214

Vidar Moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: SeaYou
Båttype: Seascape27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 1,214
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:56:18 31:56:18 38:46:23 22
Total 27.06.2015 21:56:18 31:56:18 38:46:23 22
SEAYOU

Lars Petter Karlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: SeaYou
Båttype: Seascape27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 1,214

Vidar Moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: SeaYou
Båttype: Seascape27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 1,214
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:56:18 31:56:18 38:46:23 22
Total 27.06.2015 21:56:18 31:56:18 38:46:23 22

Skipper: Lars Petter Karlsen (Fredrikstad Seilforening)
Mannskap: Vidar Moe (Fredrikstad Seilforening)
Seascape27 31:56:18 38:46:23
84 SWE-58

Johan Edman

Seilforening: Sotefjordens Segelsällskap
Båtnavn: Carena
Båttype: x 119
Seilnummer: SWE 58
NOR Rating: SWE 1,274

Björn Södermark

Seilforening:
Båtnavn: Carena
Båttype: x 119
Seilnummer: SWE 58
NOR Rating: SWE 1,274
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:27:30 30:27:30 38:48:14 15
Total 27.06.2015 21:27:30 30:27:30 38:48:14 15
CARENA

Johan Edman

Seilforening: Sotefjordens Segelsällskap
Båtnavn: Carena
Båttype: x 119
Seilnummer: SWE 58
NOR Rating: SWE 1,274

Björn Södermark

Seilforening:
Båtnavn: Carena
Båttype: x 119
Seilnummer: SWE 58
NOR Rating: SWE 1,274
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:27:30 30:27:30 38:48:14 15
Total 27.06.2015 21:27:30 30:27:30 38:48:14 15

Skipper: Johan Edman (Sotefjordens Segelsällskap)
Mannskap: Björn Södermark ()
x 119 30:27:30 38:48:14
85 SWE-306

Anders Östlund

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: BoSkaparna
Båttype: J/80
Seilnummer: SWE 306
NOR Rating: SWE 1,172

Anders Ejdefjord

Seilforening:
Båtnavn: BoSkaparna
Båttype: J/80
Seilnummer: SWE 306
NOR Rating: SWE 1,172
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:07:07 33:07:07 38:48:54 14
Total 27.06.2015 21:07:07 33:07:07 38:48:54 14
BOSKAPARNA

Anders Östlund

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: BoSkaparna
Båttype: J/80
Seilnummer: SWE 306
NOR Rating: SWE 1,172

Anders Ejdefjord

Seilforening:
Båtnavn: BoSkaparna
Båttype: J/80
Seilnummer: SWE 306
NOR Rating: SWE 1,172
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:07:07 33:07:07 38:48:54 14
Total 27.06.2015 21:07:07 33:07:07 38:48:54 14

Skipper: Anders Östlund (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Anders Ejdefjord ()
J/80 33:07:07 38:48:54
86 SWE-201

Thomas Johansson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Doris
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 201
NOR Rating: SWE 1,248

Anders Sivers

Seilforening:
Båtnavn: Doris
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 201
NOR Rating: SWE 1,248
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 22:06:15 31:06:15 38:49:04 16
Total 27.06.2015 22:06:15 31:06:15 38:49:04 16
DORIS

Thomas Johansson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Doris
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 201
NOR Rating: SWE 1,248

Anders Sivers

Seilforening:
Båtnavn: Doris
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 201
NOR Rating: SWE 1,248
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 22:06:15 31:06:15 38:49:04 16
Total 27.06.2015 22:06:15 31:06:15 38:49:04 16

Skipper: Thomas Johansson (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Anders Sivers ()
Dehler 35 31:06:15 38:49:04
87 SWE-333

Patrik Rohlin

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn: Enjoy
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 333
NOR Rating: SWE 1,225

Peter Friman

Seilforening:
Båtnavn: Enjoy
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 333
NOR Rating: SWE 1,225
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:41:47 31:41:47 38:49:41 23
Total 27.06.2015 21:41:47 31:41:47 38:49:41 23
ENJOY

Patrik Rohlin

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Båtnavn: Enjoy
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 333
NOR Rating: SWE 1,225

Peter Friman

Seilforening:
Båtnavn: Enjoy
Båttype: X-332
Seilnummer: SWE 333
NOR Rating: SWE 1,225
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:41:47 31:41:47 38:49:41 23
Total 27.06.2015 21:41:47 31:41:47 38:49:41 23

Skipper: Patrik Rohlin (Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb)
Mannskap: Peter Friman ()
X-332 31:41:47 38:49:41
88 SWE-1

Sten Bergqvist

Seilforening: HjBK
Båtnavn: Jessica
Båttype: Alltiett 35
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,256

Patrik Andersson

Seilforening:
Båtnavn: Jessica
Båttype: Alltiett 35
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,256
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:56:21 30:56:21 38:51:34 24
Total 27.06.2015 20:56:21 30:56:21 38:51:34 24
JESSICA

Sten Bergqvist

Seilforening: HjBK
Båtnavn: Jessica
Båttype: Alltiett 35
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,256

Patrik Andersson

Seilforening:
Båtnavn: Jessica
Båttype: Alltiett 35
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,256
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:56:21 30:56:21 38:51:34 24
Total 27.06.2015 20:56:21 30:56:21 38:51:34 24

Skipper: Sten Bergqvist (HjBK)
Mannskap: Patrik Andersson ()
Alltiett 35 30:56:21 38:51:34
89 SWE-33

Mikael Bäckström

Seilforening: SS Viken-Agir
Båtnavn: Rikitin
Båttype: X-46
Seilnummer: SWE 33
NOR Rating: SWE 1,414

Johan Bäckström

Seilforening:
Båtnavn: Rikitin
Båttype: X-46
Seilnummer: SWE 33
NOR Rating: SWE 1,414
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 19:29:58 27:29:58 38:53:03 8
Total 27.06.2015 19:29:58 27:29:58 38:53:03 8
RIKITIN

Mikael Bäckström

Seilforening: SS Viken-Agir
Båtnavn: Rikitin
Båttype: X-46
Seilnummer: SWE 33
NOR Rating: SWE 1,414

Johan Bäckström

Seilforening:
Båtnavn: Rikitin
Båttype: X-46
Seilnummer: SWE 33
NOR Rating: SWE 1,414
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 19:29:58 27:29:58 38:53:03 8
Total 27.06.2015 19:29:58 27:29:58 38:53:03 8

Skipper: Mikael Bäckström (SS Viken-Agir)
Mannskap: Johan Bäckström ()
X-46 27:29:58 38:53:03
90 SWE-410

Björn Gerstädt

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: alice
Båttype: Elan 410
Seilnummer: SWE 410
NOR Rating: SWE 1,3730

Adrian Gerstädt

Seilforening:
Båtnavn: alice
Båttype: Elan 410
Seilnummer: SWE 410
NOR Rating: SWE 1,3730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:20:38 28:20:38 38:54:58 9
Total 27.06.2015 20:20:38 28:20:38 38:54:58 9
ALICE

Björn Gerstädt

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: alice
Båttype: Elan 410
Seilnummer: SWE 410
NOR Rating: SWE 1,3730

Adrian Gerstädt

Seilforening:
Båtnavn: alice
Båttype: Elan 410
Seilnummer: SWE 410
NOR Rating: SWE 1,3730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:20:38 28:20:38 38:54:58 9
Total 27.06.2015 20:20:38 28:20:38 38:54:58 9

Skipper: Björn Gerstädt (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Adrian Gerstädt ()
Elan 410 28:20:38 38:54:58
91 NOR-14406

Sandra Hjertås

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Granuaile
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14406
NOR Rating: NOR 1,236

Rune Hjertås

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Granuaile
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14406
NOR Rating: NOR 1,236
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:29:30 31:29:30 38:55:25 25
Total 27.06.2015 21:29:30 31:29:30 38:55:25 25
GRANUAILE

Sandra Hjertås

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Granuaile
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14406
NOR Rating: NOR 1,236

Rune Hjertås

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Granuaile
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14406
NOR Rating: NOR 1,236
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:29:30 31:29:30 38:55:25 25
Total 27.06.2015 21:29:30 31:29:30 38:55:25 25

Skipper: Sandra Hjertås (Tønsberg Seilforening)
Mannskap: Rune Hjertås (Tønsberg Seilforening)
Elan 350 31:29:30 38:55:25
92 SWE-7356

Lars Sparrmark

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Move on
Båttype: Bavaria 38 match
Seilnummer: SWE 7356
NOR Rating: SWE 1,299

Mattias Gunnarsson

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Move on
Båttype: Bavaria 38 match
Seilnummer: SWE 7356
NOR Rating: SWE 1,299
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:01:54 30:01:54 39:00:40 17
Total 27.06.2015 21:01:54 30:01:54 39:00:40 17
MOVE ON

Lars Sparrmark

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Move on
Båttype: Bavaria 38 match
Seilnummer: SWE 7356
NOR Rating: SWE 1,299

Mattias Gunnarsson

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Move on
Båttype: Bavaria 38 match
Seilnummer: SWE 7356
NOR Rating: SWE 1,299
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:01:54 30:01:54 39:00:40 17
Total 27.06.2015 21:01:54 30:01:54 39:00:40 17

Skipper: Lars Sparrmark (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Mannskap: Mattias Gunnarsson (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Bavaria 38 match 30:01:54 39:00:40
93 SWE-329

Jonny Petersson

Seilforening: Stss
Båtnavn: Vameom
Båttype: J/80
Seilnummer: SWE 329
NOR Rating: SWE 1,173

Peter Hyltén-Cavallius

Seilforening:
Båtnavn: Vameom
Båttype: J/80
Seilnummer: SWE 329
NOR Rating: SWE 1,173
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:15:31 33:15:31 39:00:44 15
Total 27.06.2015 21:15:31 33:15:31 39:00:44 15
VAMEOM

Jonny Petersson

Seilforening: Stss
Båtnavn: Vameom
Båttype: J/80
Seilnummer: SWE 329
NOR Rating: SWE 1,173

Peter Hyltén-Cavallius

Seilforening:
Båtnavn: Vameom
Båttype: J/80
Seilnummer: SWE 329
NOR Rating: SWE 1,173
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:15:31 33:15:31 39:00:44 15
Total 27.06.2015 21:15:31 33:15:31 39:00:44 15

Skipper: Jonny Petersson (Stss)
Mannskap: Peter Hyltén-Cavallius ()
J/80 33:15:31 39:00:44
94 SWE-34

Pelle Åkerblom

Seilforening: smss
Båtnavn: Tingeling
Båttype: maxiracer
Seilnummer: SWE 34
NOR Rating: SWE 1,1050

Andreas Åkerblom

Seilforening: bjk
Båtnavn: Tingeling
Båttype: maxiracer
Seilnummer: SWE 34
NOR Rating: SWE 1,1050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 22:18:25 35:18:25 39:00:51 28
Total 27.06.2015 22:18:25 35:18:25 39:00:51 28
TINGELING

Pelle Åkerblom

Seilforening: smss
Båtnavn: Tingeling
Båttype: maxiracer
Seilnummer: SWE 34
NOR Rating: SWE 1,1050

Andreas Åkerblom

Seilforening: bjk
Båtnavn: Tingeling
Båttype: maxiracer
Seilnummer: SWE 34
NOR Rating: SWE 1,1050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 22:18:25 35:18:25 39:00:51 28
Total 27.06.2015 22:18:25 35:18:25 39:00:51 28

Skipper: Pelle Åkerblom (smss)
Mannskap: Andreas Åkerblom (bjk)
maxiracer 35:18:25 39:00:51
95 SWE-113

Jonas Kjellberg

Seilforening: Lerums SS
Båtnavn: Trindy
Båttype: Dehler 34 SV
Seilnummer: SWE 113
NOR Rating: SWE 1,265

Urban Edvardsson

Seilforening:
Båtnavn: Trindy
Båttype: Dehler 34 SV
Seilnummer: SWE 113
NOR Rating: SWE 1,265
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:59:25 30:59:25 39:12:09 18
Total 27.06.2015 21:59:25 30:59:25 39:12:09 18
TRINDY

Jonas Kjellberg

Seilforening: Lerums SS
Båtnavn: Trindy
Båttype: Dehler 34 SV
Seilnummer: SWE 113
NOR Rating: SWE 1,265

Urban Edvardsson

Seilforening:
Båtnavn: Trindy
Båttype: Dehler 34 SV
Seilnummer: SWE 113
NOR Rating: SWE 1,265
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:59:25 30:59:25 39:12:09 18
Total 27.06.2015 21:59:25 30:59:25 39:12:09 18

Skipper: Jonas Kjellberg (Lerums SS)
Mannskap: Urban Edvardsson ()
Dehler 34 SV 30:59:25 39:12:09
96 SWE-153

Fredrik Flyrin

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Svea
Båttype: Omega 42
Seilnummer: SWE 153
NOR Rating: SWE 1,2270

Rikard Samuelsson

Seilforening:
Båtnavn: Svea
Båttype: Omega 42
Seilnummer: SWE 153
NOR Rating: SWE 1,2270
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:59:20 31:59:20 39:15:01 26
Total 27.06.2015 21:59:20 31:59:20 39:15:01 26
SVEA

Fredrik Flyrin

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Svea
Båttype: Omega 42
Seilnummer: SWE 153
NOR Rating: SWE 1,2270

Rikard Samuelsson

Seilforening:
Båtnavn: Svea
Båttype: Omega 42
Seilnummer: SWE 153
NOR Rating: SWE 1,2270
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:59:20 31:59:20 39:15:01 26
Total 27.06.2015 21:59:20 31:59:20 39:15:01 26

Skipper: Fredrik Flyrin (Långedrags Segelsällskap)
Mannskap: Rikard Samuelsson ()
Omega 42 31:59:20 39:15:01
97 SWE-121

Simon Gunnarsson

Seilforening: Rådasjöns Segelsällskap
Båtnavn: Anna 3
Båttype: Elan 31
Seilnummer: SWE 121
NOR Rating: SWE 1,126

Håkan Davidsson

Seilforening: Apladalens Segelsällskap Värnamo
Båtnavn: Anna 3
Båttype: Elan 31
Seilnummer: SWE 121
NOR Rating: SWE 1,126
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:53:20 34:53:20 39:17:05 29
Total 27.06.2015 21:53:20 34:53:20 39:17:05 29
ANNA 3

Simon Gunnarsson

Seilforening: Rådasjöns Segelsällskap
Båtnavn: Anna 3
Båttype: Elan 31
Seilnummer: SWE 121
NOR Rating: SWE 1,126

Håkan Davidsson

Seilforening: Apladalens Segelsällskap Värnamo
Båtnavn: Anna 3
Båttype: Elan 31
Seilnummer: SWE 121
NOR Rating: SWE 1,126
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:53:20 34:53:20 39:17:05 29
Total 27.06.2015 21:53:20 34:53:20 39:17:05 29

Skipper: Simon Gunnarsson (Rådasjöns Segelsällskap)
Mannskap: Håkan Davidsson (Apladalens Segelsällskap Värnamo)
Elan 31 34:53:20 39:17:05
98 NOR-11541

Geir Inge Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 1,298

Frode Reppe Sørensen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 1,298
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:20:20 30:20:20 39:22:47 19
Total 27.06.2015 21:20:20 30:20:20 39:22:47 19
JJ FLASH

Geir Inge Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 1,298

Frode Reppe Sørensen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 1,298
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:20:20 30:20:20 39:22:47 19
Total 27.06.2015 21:20:20 30:20:20 39:22:47 19

Skipper: Geir Inge Juriks (Kongelig Norsk Seilforening)
Mannskap: Frode Reppe Sørensen (Kongelig Norsk Seilforening)
J/109 30:20:20 39:22:47
99 SWE-606

Karl Jönsson

Seilforening: Lommabuktens Seglarklubb
Båtnavn: Kaxi
Båttype: Bavaria Match 35
Seilnummer: SWE 606
NOR Rating: SWE 1,264

Göran Ek

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn: Kaxi
Båttype: Bavaria Match 35
Seilnummer: SWE 606
NOR Rating: SWE 1,264
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 22:09:36 31:09:36 39:23:10 20
Total 27.06.2015 22:09:36 31:09:36 39:23:10 20
KAXI

Karl Jönsson

Seilforening: Lommabuktens Seglarklubb
Båtnavn: Kaxi
Båttype: Bavaria Match 35
Seilnummer: SWE 606
NOR Rating: SWE 1,264

Göran Ek

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Båtnavn: Kaxi
Båttype: Bavaria Match 35
Seilnummer: SWE 606
NOR Rating: SWE 1,264
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 22:09:36 31:09:36 39:23:10 20
Total 27.06.2015 22:09:36 31:09:36 39:23:10 20

Skipper: Karl Jönsson (Lommabuktens Seglarklubb)
Mannskap: Göran Ek (Bohuslänska Jaktklubben)
Bavaria Match 35 31:09:36 39:23:10
100 SWE-1

Peter Keerberg

Seilforening: GKSS
Båtnavn: ONE
Båttype: LIFE 7.5
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,2150

Anders Rosling

Seilforening:
Båtnavn: ONE
Båttype: LIFE 7.5
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,2150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 22:27:43 32:27:43 39:26:28 27
Total 27.06.2015 22:27:43 32:27:43 39:26:28 27
ONE

Peter Keerberg

Seilforening: GKSS
Båtnavn: ONE
Båttype: LIFE 7.5
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,2150

Anders Rosling

Seilforening:
Båtnavn: ONE
Båttype: LIFE 7.5
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,2150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 22:27:43 32:27:43 39:26:28 27
Total 27.06.2015 22:27:43 32:27:43 39:26:28 27

Skipper: Peter Keerberg (GKSS)
Mannskap: Anders Rosling ()
LIFE 7.5 32:27:43 39:26:28
101 SWE-221

Peter Bjelkengren

Seilforening: Smögen YC
Båtnavn: Divann
Båttype: Diva 355
Seilnummer: SWE 221
NOR Rating: SWE 1,198

Magnus Sjögren

Seilforening:
Båtnavn: Divann
Båttype: Diva 355
Seilnummer: SWE 221
NOR Rating: SWE 1,198
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:56:40 32:56:40 39:28:02 16
Total 27.06.2015 20:56:40 32:56:40 39:28:02 16
DIVANN

Peter Bjelkengren

Seilforening: Smögen YC
Båtnavn: Divann
Båttype: Diva 355
Seilnummer: SWE 221
NOR Rating: SWE 1,198

Magnus Sjögren

Seilforening:
Båtnavn: Divann
Båttype: Diva 355
Seilnummer: SWE 221
NOR Rating: SWE 1,198
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 20:56:40 32:56:40 39:28:02 16
Total 27.06.2015 20:56:40 32:56:40 39:28:02 16

Skipper: Peter Bjelkengren (Smögen YC)
Mannskap: Magnus Sjögren ()
Diva 355 32:56:40 39:28:02
102 SWE-358

Mats Andersson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Matilda
Båttype: NF
Seilnummer: SWE 358
NOR Rating: SWE 1,0710

Anders Olsson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Matilda
Båttype: NF
Seilnummer: SWE 358
NOR Rating: SWE 1,0710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 23:53:55 36:53:55 39:31:06 30
Total 27.06.2015 23:53:55 36:53:55 39:31:06 30
MATILDA

Mats Andersson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Matilda
Båttype: NF
Seilnummer: SWE 358
NOR Rating: SWE 1,0710

Anders Olsson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Matilda
Båttype: NF
Seilnummer: SWE 358
NOR Rating: SWE 1,0710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 23:53:55 36:53:55 39:31:06 30
Total 27.06.2015 23:53:55 36:53:55 39:31:06 30

Skipper: Mats Andersson (Tjörns Segelsällskap)
Mannskap: Anders Olsson (Tjörns Segelsällskap)
NF 36:53:55 39:31:06
103 SWE-19

Pär Larsson

Seilforening: Göteborg Allstar Sailing Team
Båtnavn: Solitaire
Båttype: Salona 35
Seilnummer: SWE 19
NOR Rating: SWE 1,254

Pär Ericson

Seilforening: Göteborg Allstar Sailing Team
Båtnavn: Solitaire
Båttype: Salona 35
Seilnummer: SWE 19
NOR Rating: SWE 1,254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 22:31:43 31:31:43 39:32:12 21
Total 27.06.2015 22:31:43 31:31:43 39:32:12 21
SOLITAIRE

Pär Larsson

Seilforening: Göteborg Allstar Sailing Team
Båtnavn: Solitaire
Båttype: Salona 35
Seilnummer: SWE 19
NOR Rating: SWE 1,254

Pär Ericson

Seilforening: Göteborg Allstar Sailing Team
Båtnavn: Solitaire
Båttype: Salona 35
Seilnummer: SWE 19
NOR Rating: SWE 1,254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 22:31:43 31:31:43 39:32:12 21
Total 27.06.2015 22:31:43 31:31:43 39:32:12 21

Skipper: Pär Larsson (Göteborg Allstar Sailing Team)
Mannskap: Pär Ericson (Göteborg Allstar Sailing Team)
Salona 35 31:31:43 39:32:12
104 NOR-14161

pb Brænne

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: hanna
Båttype: Smaragd
Seilnummer: NOR 14161
NOR Rating: NOR 1,178

Oddbjørn Labråthen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: hanna
Båttype: Smaragd
Seilnummer: NOR 14161
NOR Rating: NOR 1,178
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:36:13 33:36:13 39:35:06 17
Total 27.06.2015 21:36:13 33:36:13 39:35:06 17
HANNA

pb Brænne

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: hanna
Båttype: Smaragd
Seilnummer: NOR 14161
NOR Rating: NOR 1,178

Oddbjørn Labråthen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: hanna
Båttype: Smaragd
Seilnummer: NOR 14161
NOR Rating: NOR 1,178
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:36:13 33:36:13 39:35:06 17
Total 27.06.2015 21:36:13 33:36:13 39:35:06 17

Skipper: pb Brænne (Sarpsborg Seilforening)
Mannskap: Oddbjørn Labråthen (Sarpsborg Seilforening)
Smaragd 33:36:13 39:35:06
105 SWE-6

Anders Kuikka

Seilforening: KKKK
Båtnavn: Coquette IV
Båttype: Xp 33
Seilnummer: SWE 6
NOR Rating: SWE 1,237

Anders Kuikka

Seilforening:
Båtnavn: Coquette IV
Båttype: Xp 33
Seilnummer: SWE 6
NOR Rating: SWE 1,237
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 23:00:10 32:00:10 39:35:14 22
Total 27.06.2015 23:00:10 32:00:10 39:35:14 22
COQUETTE IV

Anders Kuikka

Seilforening: KKKK
Båtnavn: Coquette IV
Båttype: Xp 33
Seilnummer: SWE 6
NOR Rating: SWE 1,237

Anders Kuikka

Seilforening:
Båtnavn: Coquette IV
Båttype: Xp 33
Seilnummer: SWE 6
NOR Rating: SWE 1,237
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 23:00:10 32:00:10 39:35:14 22
Total 27.06.2015 23:00:10 32:00:10 39:35:14 22

Skipper: Anders Kuikka (KKKK)
Mannskap: Anders Kuikka ()
Xp 33 32:00:10 39:35:14
106 SWE-232

Johan Olsson

Seilforening: Lilla Edet båtklubb
Båtnavn: Destiny
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 232
NOR Rating: SWE 1,257

Anders Skinnars

Seilforening:
Båtnavn: Destiny
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 232
NOR Rating: SWE 1,257
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 22:30:17 31:30:17 39:36:05 23
Total 27.06.2015 22:30:17 31:30:17 39:36:05 23
DESTINY

Johan Olsson

Seilforening: Lilla Edet båtklubb
Båtnavn: Destiny
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 232
NOR Rating: SWE 1,257

Anders Skinnars

Seilforening:
Båtnavn: Destiny
Båttype: Dehler 35
Seilnummer: SWE 232
NOR Rating: SWE 1,257
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 22:30:17 31:30:17 39:36:05 23
Total 27.06.2015 22:30:17 31:30:17 39:36:05 23

Skipper: Johan Olsson (Lilla Edet båtklubb)
Mannskap: Anders Skinnars ()
Dehler 35 31:30:17 39:36:05
107 SWE-237

Dennis Olsson

Seilforening: Segelsällskapet Fram
Båtnavn: Catleya
Båttype: Dehler 39SQ
Seilnummer: SWE 237
NOR Rating: SWE 1,2950

Olof Holmqvist

Seilforening: Segelsällskapet Fram
Båtnavn: Catleya
Båttype: Dehler 39SQ
Seilnummer: SWE 237
NOR Rating: SWE 1,2950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:34:52 30:34:52 39:36:09 24
Total 27.06.2015 21:34:52 30:34:52 39:36:09 24
CATLEYA

Dennis Olsson

Seilforening: Segelsällskapet Fram
Båtnavn: Catleya
Båttype: Dehler 39SQ
Seilnummer: SWE 237
NOR Rating: SWE 1,2950

Olof Holmqvist

Seilforening: Segelsällskapet Fram
Båtnavn: Catleya
Båttype: Dehler 39SQ
Seilnummer: SWE 237
NOR Rating: SWE 1,2950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:34:52 30:34:52 39:36:09 24
Total 27.06.2015 21:34:52 30:34:52 39:36:09 24

Skipper: Dennis Olsson (Segelsällskapet Fram)
Mannskap: Olof Holmqvist (Segelsällskapet Fram)
Dehler 39SQ 30:34:52 39:36:09
108 SWE-56

Peter Nohlin

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Flow
Båttype: Dehler 34 SV
Seilnummer: SWE 56
NOR Rating: SWE 1,257

Henrik Mohnsen

Seilforening:
Båtnavn: Flow
Båttype: Dehler 34 SV
Seilnummer: SWE 56
NOR Rating: SWE 1,257
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 22:31:01 31:31:01 39:37:00 25
Total 27.06.2015 22:31:01 31:31:01 39:37:00 25
FLOW

Peter Nohlin

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Flow
Båttype: Dehler 34 SV
Seilnummer: SWE 56
NOR Rating: SWE 1,257

Henrik Mohnsen

Seilforening:
Båtnavn: Flow
Båttype: Dehler 34 SV
Seilnummer: SWE 56
NOR Rating: SWE 1,257
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 22:31:01 31:31:01 39:37:00 25
Total 27.06.2015 22:31:01 31:31:01 39:37:00 25

Skipper: Peter Nohlin (Segelsällskapet Viken Ägir)
Mannskap: Henrik Mohnsen ()
Dehler 34 SV 31:31:01 39:37:00
109 SWE-203

Joakim Hansson

Seilforening: Myggenäs
Båtnavn: Maniana
Båttype: Mani32
Seilnummer: SWE 203
NOR Rating: SWE 1,196

Magnus Olsson

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Maniana
Båttype: Mani32
Seilnummer: SWE 203
NOR Rating: SWE 1,196
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:11:46 33:11:46 39:42:09 18
Total 27.06.2015 21:11:46 33:11:46 39:42:09 18
MANIANA

Joakim Hansson

Seilforening: Myggenäs
Båtnavn: Maniana
Båttype: Mani32
Seilnummer: SWE 203
NOR Rating: SWE 1,196

Magnus Olsson

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Maniana
Båttype: Mani32
Seilnummer: SWE 203
NOR Rating: SWE 1,196
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:11:46 33:11:46 39:42:09 18
Total 27.06.2015 21:11:46 33:11:46 39:42:09 18

Skipper: Joakim Hansson (Myggenäs)
Mannskap: Magnus Olsson (Björlanda Kile Segelsällskap)
Mani32 33:11:46 39:42:09
110 SWE-111

Bengt Wernersson

Seilforening: SS Slören
Båtnavn: Polly
Båttype: Bavaria 38 cr
Seilnummer: SWE 111
NOR Rating: SWE 1,1730

Petter Rönnborg

Seilforening:
Båtnavn: Polly
Båttype: Bavaria 38 cr
Seilnummer: SWE 111
NOR Rating: SWE 1,1730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:56:53 33:56:53 39:49:15 19
Total 27.06.2015 21:56:53 33:56:53 39:49:15 19
POLLY

Bengt Wernersson

Seilforening: SS Slören
Båtnavn: Polly
Båttype: Bavaria 38 cr
Seilnummer: SWE 111
NOR Rating: SWE 1,1730

Petter Rönnborg

Seilforening:
Båtnavn: Polly
Båttype: Bavaria 38 cr
Seilnummer: SWE 111
NOR Rating: SWE 1,1730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:56:53 33:56:53 39:49:15 19
Total 27.06.2015 21:56:53 33:56:53 39:49:15 19

Skipper: Bengt Wernersson (SS Slören)
Mannskap: Petter Rönnborg ()
Bavaria 38 cr 33:56:53 39:49:15
111 SWE-8

Lars-Erik Granqvist

Seilforening: Segelsällskapet Norderviken
Båtnavn: Amalia
Båttype: CR 360
Seilnummer: SWE 8
NOR Rating: SWE 1,263

Jan Karlsson

Seilforening:
Båtnavn: Amalia
Båttype: CR 360
Seilnummer: SWE 8
NOR Rating: SWE 1,263
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 22:34:16 31:34:16 39:52:27 26
Total 27.06.2015 22:34:16 31:34:16 39:52:27 26
AMALIA

Lars-Erik Granqvist

Seilforening: Segelsällskapet Norderviken
Båtnavn: Amalia
Båttype: CR 360
Seilnummer: SWE 8
NOR Rating: SWE 1,263

Jan Karlsson

Seilforening:
Båtnavn: Amalia
Båttype: CR 360
Seilnummer: SWE 8
NOR Rating: SWE 1,263
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 22:34:16 31:34:16 39:52:27 26
Total 27.06.2015 22:34:16 31:34:16 39:52:27 26

Skipper: Lars-Erik Granqvist (Segelsällskapet Norderviken)
Mannskap: Jan Karlsson ()
CR 360 31:34:16 39:52:27
112 SWE-279

Krister Ahlqvist

Seilforening: KMS Nordön
Båtnavn: Esquire
Båttype: Dehler 36sq
Seilnummer: SWE 279
NOR Rating: SWE 1,271

Stefan Möller

Seilforening: KMS Nordön
Båtnavn: Esquire
Båttype: Dehler 36sq
Seilnummer: SWE 279
NOR Rating: SWE 1,271
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 22:28:34 31:28:34 40:00:22 27
Total 27.06.2015 22:28:34 31:28:34 40:00:22 27
ESQUIRE

Krister Ahlqvist

Seilforening: KMS Nordön
Båtnavn: Esquire
Båttype: Dehler 36sq
Seilnummer: SWE 279
NOR Rating: SWE 1,271

Stefan Möller

Seilforening: KMS Nordön
Båtnavn: Esquire
Båttype: Dehler 36sq
Seilnummer: SWE 279
NOR Rating: SWE 1,271
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 22:28:34 31:28:34 40:00:22 27
Total 27.06.2015 22:28:34 31:28:34 40:00:22 27

Skipper: Krister Ahlqvist (KMS Nordön)
Mannskap: Stefan Möller (KMS Nordön)
Dehler 36sq 31:28:34 40:00:22
113 SWE-10749

Tomas Bengtson

Seilforening: Ljungskile Båtklubb
Båtnavn: Quintic
Båttype: Dehler 35 cws
Seilnummer: SWE 10749
NOR Rating: SWE 1,1860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:44:14 33:44:14 40:00:44 20
Total 27.06.2015 21:44:14 33:44:14 40:00:44 20
QUINTIC

Tomas Bengtson

Seilforening: Ljungskile Båtklubb
Båtnavn: Quintic
Båttype: Dehler 35 cws
Seilnummer: SWE 10749
NOR Rating: SWE 1,1860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:44:14 33:44:14 40:00:44 20
Total 27.06.2015 21:44:14 33:44:14 40:00:44 20

Skipper: Tomas Bengtson (Ljungskile Båtklubb)
Mannskap: ()
Dehler 35 cws 33:44:14 40:00:44
114 SWE-5

Johan Bexell

Seilforening: Malevik SS
Båtnavn: Banne Mej
Båttype: Banner 41 Sport
Seilnummer: SWE 5
NOR Rating: SWE 1,3200

Nils Sellbom

Seilforening: Malevik SS
Båtnavn: Banne Mej
Båttype: Banner 41 Sport
Seilnummer: SWE 5
NOR Rating: SWE 1,3200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 22:21:47 30:21:47 40:04:45 10
Total 27.06.2015 22:21:47 30:21:47 40:04:45 10
BANNE MEJ

Johan Bexell

Seilforening: Malevik SS
Båtnavn: Banne Mej
Båttype: Banner 41 Sport
Seilnummer: SWE 5
NOR Rating: SWE 1,3200

Nils Sellbom

Seilforening: Malevik SS
Båtnavn: Banne Mej
Båttype: Banner 41 Sport
Seilnummer: SWE 5
NOR Rating: SWE 1,3200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 22:21:47 30:21:47 40:04:45 10
Total 27.06.2015 22:21:47 30:21:47 40:04:45 10

Skipper: Johan Bexell (Malevik SS)
Mannskap: Nils Sellbom (Malevik SS)
Banner 41 Sport 30:21:47 40:04:45
115 SWE-159

Peter Dahl

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: Tiny
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: SWE 159
NOR Rating: SWE 1,2010

Peter Berg

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: Tiny
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: SWE 159
NOR Rating: SWE 1,2010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 23:22:21 33:22:21 40:04:49 28
Total 27.06.2015 23:22:21 33:22:21 40:04:49 28
TINY

Peter Dahl

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: Tiny
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: SWE 159
NOR Rating: SWE 1,2010

Peter Berg

Seilforening: Vänersborgs Segelsällskap
Båtnavn: Tiny
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: SWE 159
NOR Rating: SWE 1,2010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 23:22:21 33:22:21 40:04:49 28
Total 27.06.2015 23:22:21 33:22:21 40:04:49 28

Skipper: Peter Dahl (Vänersborgs Segelsällskap)
Mannskap: Peter Berg (Vänersborgs Segelsällskap)
Maxi 1050 33:22:21 40:04:49
116 SWE-72

Patrik Pettersson

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Lyra
Båttype: Dehler 32
Seilnummer: SWE 72
NOR Rating: SWE 1,170

Peter Schmidt

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Lyra
Båttype: Dehler 32
Seilnummer: SWE 72
NOR Rating: SWE 1,170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 22:21:07 34:21:07 40:11:30 21
Total 27.06.2015 22:21:07 34:21:07 40:11:30 21
LYRA

Patrik Pettersson

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Lyra
Båttype: Dehler 32
Seilnummer: SWE 72
NOR Rating: SWE 1,170

Peter Schmidt

Seilforening: Hjuviks Båtklubb
Båtnavn: Lyra
Båttype: Dehler 32
Seilnummer: SWE 72
NOR Rating: SWE 1,170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 22:21:07 34:21:07 40:11:30 21
Total 27.06.2015 22:21:07 34:21:07 40:11:30 21

Skipper: Patrik Pettersson (Björlanda Kile Segelsällskap)
Mannskap: Peter Schmidt (Hjuviks Båtklubb)
Dehler 32 34:21:07 40:11:30
117 NOR-12845

Jan Roar Pedersen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Bølgen & meg
Båttype: Bavaria 40 Cruiser
Seilnummer: NOR 12845
NOR Rating: NOR 1,242

Morten Harlem

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Bølgen & meg
Båttype: Bavaria 40 Cruiser
Seilnummer: NOR 12845
NOR Rating: NOR 1,242
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 22:27:43 32:27:43 40:19:03 29
Total 27.06.2015 22:27:43 32:27:43 40:19:03 29
BøLGEN & MEG

Jan Roar Pedersen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Bølgen & meg
Båttype: Bavaria 40 Cruiser
Seilnummer: NOR 12845
NOR Rating: NOR 1,242

Morten Harlem

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Bølgen & meg
Båttype: Bavaria 40 Cruiser
Seilnummer: NOR 12845
NOR Rating: NOR 1,242
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 22:27:43 32:27:43 40:19:03 29
Total 27.06.2015 22:27:43 32:27:43 40:19:03 29

Skipper: Jan Roar Pedersen (Sarpsborg Seilforening)
Mannskap: Morten Harlem (Sarpsborg Seilforening)
Bavaria 40 Cruiser 32:27:43 40:19:03
118 SWE-3

Ove Siggelin

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: SigBritt
Båttype: Bavaria 38 Cr
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,1640

Britt-Marie Hinshalwood

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: SigBritt
Båttype: Bavaria 38 Cr
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,1640
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 22:40:34 34:40:34 40:21:46 22
Total 27.06.2015 22:40:34 34:40:34 40:21:46 22
SIGBRITT

Ove Siggelin

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: SigBritt
Båttype: Bavaria 38 Cr
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,1640

Britt-Marie Hinshalwood

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: SigBritt
Båttype: Bavaria 38 Cr
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,1640
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 22:40:34 34:40:34 40:21:46 22
Total 27.06.2015 22:40:34 34:40:34 40:21:46 22

Skipper: Ove Siggelin (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Britt-Marie Hinshalwood (Stenungsunds Segelsällskap)
Bavaria 38 Cr 34:40:34 40:21:46
119 SWE-3

Johan Wetterlundh

Seilforening: GKSS
Båtnavn: Kaida
Båttype: Salona 33
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,226

Lars Gärdebäck

Seilforening: GKSS
Båtnavn: Kaida
Båttype: Salona 33
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,226
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 22:57:07 32:57:07 40:23:56 30
Total 27.06.2015 22:57:07 32:57:07 40:23:56 30
KAIDA

Johan Wetterlundh

Seilforening: GKSS
Båtnavn: Kaida
Båttype: Salona 33
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,226

Lars Gärdebäck

Seilforening: GKSS
Båtnavn: Kaida
Båttype: Salona 33
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,226
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 22:57:07 32:57:07 40:23:56 30
Total 27.06.2015 22:57:07 32:57:07 40:23:56 30

Skipper: Johan Wetterlundh (GKSS)
Mannskap: Lars Gärdebäck (GKSS)
Salona 33 32:57:07 40:23:56
120 NOR-14441

Lars Johannes Sørbo

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Awesome
Båttype: Comet 41 Sport
Seilnummer: NOR 14441
NOR Rating: NOR 1,371

Jan Petter Gamborg

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Awesome
Båttype: Comet 41 Sport
Seilnummer: NOR 14441
NOR Rating: NOR 1,371
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:38:31 29:38:31 40:38:20 11
Total 27.06.2015 21:38:31 29:38:31 40:38:20 11
AWESOME

Lars Johannes Sørbo

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Awesome
Båttype: Comet 41 Sport
Seilnummer: NOR 14441
NOR Rating: NOR 1,371

Jan Petter Gamborg

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Awesome
Båttype: Comet 41 Sport
Seilnummer: NOR 14441
NOR Rating: NOR 1,371
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 21:38:31 29:38:31 40:38:20 11
Total 27.06.2015 21:38:31 29:38:31 40:38:20 11

Skipper: Lars Johannes Sørbo (Oslo Seilforening)
Mannskap: Jan Petter Gamborg (Oslo Seilforening)
Comet 41 Sport 29:38:31 40:38:20
121 SWE-308

Henrik Högman

Seilforening: SFS (Sotefjordens Segelsälskap)
Båtnavn: Turbulence
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 308
NOR Rating: SWE 1,0580

Fredrik Högman

Seilforening:
Båtnavn: Turbulence
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 308
NOR Rating: SWE 1,0580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2015 01:25:18 38:25:18 40:39:00 31
Total 28.06.2015 01:25:18 38:25:18 40:39:00 31
TURBULENCE

Henrik Högman

Seilforening: SFS (Sotefjordens Segelsälskap)
Båtnavn: Turbulence
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 308
NOR Rating: SWE 1,0580

Fredrik Högman

Seilforening:
Båtnavn: Turbulence
Båttype: Cumulus
Seilnummer: SWE 308
NOR Rating: SWE 1,0580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2015 01:25:18 38:25:18 40:39:00 31
Total 28.06.2015 01:25:18 38:25:18 40:39:00 31

Skipper: Henrik Högman (SFS (Sotefjordens Segelsälskap))
Mannskap: Fredrik Högman ()
Cumulus 38:25:18 40:39:00
122 NOR-14415

Peter Holm

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Snowbiz
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR 1,244

Morten Køpke

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Snowbiz
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR 1,244
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 23:04:46 33:04:46 41:09:02 31
Total 27.06.2015 23:04:46 33:04:46 41:09:02 31
SNOWBIZ

Peter Holm

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Snowbiz
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR 1,244

Morten Køpke

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Snowbiz
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR 1,244
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 23:04:46 33:04:46 41:09:02 31
Total 27.06.2015 23:04:46 33:04:46 41:09:02 31

Skipper: Peter Holm (Bærum Seilforening)
Mannskap: Morten Køpke (Bærum Seilforening)
Elan 350 33:04:46 41:09:02
123 SWE-2

Dan Nilsson

Seilforening: Stss
Båtnavn: Sicada
Båttype: cb33
Seilnummer: SWE 2
NOR Rating: SWE 1,1640

Markko Kärkenen

Seilforening: Bkss
Båtnavn: Sicada
Båttype: cb33
Seilnummer: SWE 2
NOR Rating: SWE 1,1640
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 23:22:48 35:22:48 41:10:56 23
Total 27.06.2015 23:22:48 35:22:48 41:10:56 23
SICADA

Dan Nilsson

Seilforening: Stss
Båtnavn: Sicada
Båttype: cb33
Seilnummer: SWE 2
NOR Rating: SWE 1,1640

Markko Kärkenen

Seilforening: Bkss
Båtnavn: Sicada
Båttype: cb33
Seilnummer: SWE 2
NOR Rating: SWE 1,1640
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 23:22:48 35:22:48 41:10:56 23
Total 27.06.2015 23:22:48 35:22:48 41:10:56 23

Skipper: Dan Nilsson (Stss)
Mannskap: Markko Kärkenen (Bkss)
cb33 35:22:48 41:10:56
124 GER-6741

Mats Olander

Seilforening: Långedrags SS
Båtnavn: Excess
Båttype: X-332
Seilnummer: GER 6741
NOR Rating: GER 1,222

Jan-Erik Wilhemsen

Seilforening:
Båtnavn: Excess
Båttype: X-332
Seilnummer: GER 6741
NOR Rating: GER 1,222
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 23:51:42 33:51:42 41:22:44 32
Total 27.06.2015 23:51:42 33:51:42 41:22:44 32
EXCESS

Mats Olander

Seilforening: Långedrags SS
Båtnavn: Excess
Båttype: X-332
Seilnummer: GER 6741
NOR Rating: GER 1,222

Jan-Erik Wilhemsen

Seilforening:
Båtnavn: Excess
Båttype: X-332
Seilnummer: GER 6741
NOR Rating: GER 1,222
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 23:51:42 33:51:42 41:22:44 32
Total 27.06.2015 23:51:42 33:51:42 41:22:44 32

Skipper: Mats Olander (Långedrags SS)
Mannskap: Jan-Erik Wilhemsen ()
X-332 33:51:42 41:22:44
125 SWE-105

Staffan Lennmalm

Seilforening: BKSS
Båtnavn: Vitesse
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: SWE 105
NOR Rating: SWE 1,324

Roger Wallhult

Seilforening: BKSS
Båtnavn: Vitesse
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: SWE 105
NOR Rating: SWE 1,324
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 23:18:55 31:18:55 41:27:41 12
Total 27.06.2015 23:18:55 31:18:55 41:27:41 12
VITESSE

Staffan Lennmalm

Seilforening: BKSS
Båtnavn: Vitesse
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: SWE 105
NOR Rating: SWE 1,324

Roger Wallhult

Seilforening: BKSS
Båtnavn: Vitesse
Båttype: Arcona 400
Seilnummer: SWE 105
NOR Rating: SWE 1,324
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 23:18:55 31:18:55 41:27:41 12
Total 27.06.2015 23:18:55 31:18:55 41:27:41 12

Skipper: Staffan Lennmalm (BKSS)
Mannskap: Roger Wallhult (BKSS)
Arcona 400 31:18:55 41:27:41
126 SWE-468

Magnus Johansson

Seilforening: Sandö Hamn
Båtnavn: Celeste
Båttype: Elan 410
Seilnummer: SWE 468
NOR Rating: SWE 1,287

Anders Steen

Seilforening:
Båtnavn: Celeste
Båttype: Elan 410
Seilnummer: SWE 468
NOR Rating: SWE 1,287
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 23:19:38 32:19:38 41:36:18 28
Total 27.06.2015 23:19:38 32:19:38 41:36:18 28
CELESTE

Magnus Johansson

Seilforening: Sandö Hamn
Båtnavn: Celeste
Båttype: Elan 410
Seilnummer: SWE 468
NOR Rating: SWE 1,287

Anders Steen

Seilforening:
Båtnavn: Celeste
Båttype: Elan 410
Seilnummer: SWE 468
NOR Rating: SWE 1,287
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 23:19:38 32:19:38 41:36:18 28
Total 27.06.2015 23:19:38 32:19:38 41:36:18 28

Skipper: Magnus Johansson (Sandö Hamn)
Mannskap: Anders Steen ()
Elan 410 32:19:38 41:36:18
127 SWE-525

Per-Erik Eriksson

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Sofia
Båttype: Bavaria 32
Seilnummer: SWE 525
NOR Rating: SWE 1,100

Susanne Eriksson

Seilforening:
Båtnavn: Sofia
Båttype: Bavaria 32
Seilnummer: SWE 525
NOR Rating: SWE 1,100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2015 00:52:16 37:52:16 41:39:29 32
Total 28.06.2015 00:52:16 37:52:16 41:39:29 32
SOFIA

Per-Erik Eriksson

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Sofia
Båttype: Bavaria 32
Seilnummer: SWE 525
NOR Rating: SWE 1,100

Susanne Eriksson

Seilforening:
Båtnavn: Sofia
Båttype: Bavaria 32
Seilnummer: SWE 525
NOR Rating: SWE 1,100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2015 00:52:16 37:52:16 41:39:29 32
Total 28.06.2015 00:52:16 37:52:16 41:39:29 32

Skipper: Per-Erik Eriksson (Björlanda Kile Segelsällskap)
Mannskap: Susanne Eriksson ()
Bavaria 32 37:52:16 41:39:29
128 SWE-10940

Sebastian Myrin

Seilforening: BKSS
Båtnavn: Sofia
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: SWE 10940
NOR Rating: SWE 1,204

Christopher Mörtsell

Seilforening:
Båtnavn: Sofia
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: SWE 10940
NOR Rating: SWE 1,204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2015 00:37:13 34:37:13 41:40:58 33
Total 28.06.2015 00:37:13 34:37:13 41:40:58 33
SOFIA

Sebastian Myrin

Seilforening: BKSS
Båtnavn: Sofia
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: SWE 10940
NOR Rating: SWE 1,204

Christopher Mörtsell

Seilforening:
Båtnavn: Sofia
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: SWE 10940
NOR Rating: SWE 1,204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2015 00:37:13 34:37:13 41:40:58 33
Total 28.06.2015 00:37:13 34:37:13 41:40:58 33

Skipper: Sebastian Myrin (BKSS)
Mannskap: Christopher Mörtsell ()
Sun Fast 35 34:37:13 41:40:58
129 SWE-840

Henrik Stjernberg

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Gone Nutty
Båttype: x-40
Seilnummer: SWE 840
NOR Rating: SWE 1,316

Christer Thorsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Gone Nutty
Båttype: x-40
Seilnummer: SWE 840
NOR Rating: SWE 1,316
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 23:40:47 31:40:47 41:41:25 13
Total 27.06.2015 23:40:47 31:40:47 41:41:25 13
GONE NUTTY

Henrik Stjernberg

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Gone Nutty
Båttype: x-40
Seilnummer: SWE 840
NOR Rating: SWE 1,316

Christer Thorsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Gone Nutty
Båttype: x-40
Seilnummer: SWE 840
NOR Rating: SWE 1,316
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 23:40:47 31:40:47 41:41:25 13
Total 27.06.2015 23:40:47 31:40:47 41:41:25 13

Skipper: Henrik Stjernberg (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Christer Thorsson (Stenungsunds Segelsällskap)
x-40 31:40:47 41:41:25
130 SWE-1

Hans-Olof Ohldin

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: DONNA
Båttype: Dominant 150
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,377

Niclas Ohldin

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: DONNA
Båttype: Dominant 150
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,377
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 22:18:13 30:18:13 41:43:41 14
Total 27.06.2015 22:18:13 30:18:13 41:43:41 14
DONNA

Hans-Olof Ohldin

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: DONNA
Båttype: Dominant 150
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,377

Niclas Ohldin

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: DONNA
Båttype: Dominant 150
Seilnummer: SWE 1
NOR Rating: SWE 1,377
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 22:18:13 30:18:13 41:43:41 14
Total 27.06.2015 22:18:13 30:18:13 41:43:41 14

Skipper: Hans-Olof Ohldin (Segelsällskapet Slören)
Mannskap: Niclas Ohldin (Segelsällskapet Slören)
Dominant 150 30:18:13 41:43:41
131 NOR-13946

Christian Toverud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Just 4 Fun
Båttype: Salona 34
Seilnummer: NOR 13946
NOR Rating: NOR 1,2430

Steinar Solli

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Just 4 Fun
Båttype: Salona 34
Seilnummer: NOR 13946
NOR Rating: NOR 1,2430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 23:48:50 33:48:50 42:01:50 34
Total 27.06.2015 23:48:50 33:48:50 42:01:50 34
JUST 4 FUN

Christian Toverud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Just 4 Fun
Båttype: Salona 34
Seilnummer: NOR 13946
NOR Rating: NOR 1,2430

Steinar Solli

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Just 4 Fun
Båttype: Salona 34
Seilnummer: NOR 13946
NOR Rating: NOR 1,2430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 23:48:50 33:48:50 42:01:50 34
Total 27.06.2015 23:48:50 33:48:50 42:01:50 34

Skipper: Christian Toverud (Bundefjorden Seilforening)
Mannskap: Steinar Solli (Fredrikstad Seilforening)
Salona 34 33:48:50 42:01:50
132 SWE-3

Tord Björkqvist

Seilforening: Tjss
Båtnavn: swetre
Båttype: Dufour 36 performance
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,300

Ann-Kristin Svanberg

Seilforening:
Båtnavn: swetre
Båttype: Dufour 36 performance
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 23:26:45 32:26:45 42:10:46 29
Total 27.06.2015 23:26:45 32:26:45 42:10:46 29
SWETRE

Tord Björkqvist

Seilforening: Tjss
Båtnavn: swetre
Båttype: Dufour 36 performance
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,300

Ann-Kristin Svanberg

Seilforening:
Båtnavn: swetre
Båttype: Dufour 36 performance
Seilnummer: SWE 3
NOR Rating: SWE 1,300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 23:26:45 32:26:45 42:10:46 29
Total 27.06.2015 23:26:45 32:26:45 42:10:46 29

Skipper: Tord Björkqvist (Tjss)
Mannskap: Ann-Kristin Svanberg ()
Dufour 36 performance 32:26:45 42:10:46
133 SWE-11048

Sonny Bergman

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Olivia
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: SWE 11048
NOR Rating: SWE 1,1820

Emil Bergman

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Olivia
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: SWE 11048
NOR Rating: SWE 1,1820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 23:49:48 35:49:48 42:21:03 24
Total 27.06.2015 23:49:48 35:49:48 42:21:03 24
OLIVIA

Sonny Bergman

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Olivia
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: SWE 11048
NOR Rating: SWE 1,1820

Emil Bergman

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Olivia
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: SWE 11048
NOR Rating: SWE 1,1820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 23:49:48 35:49:48 42:21:03 24
Total 27.06.2015 23:49:48 35:49:48 42:21:03 24

Skipper: Sonny Bergman (Segelsällskapet Viken Ägir)
Mannskap: Emil Bergman (Segelsällskapet Viken Ägir)
Hanse 341 35:49:48 42:21:03
134 SWE-50

klas dahte

Seilforening: Bohus Malmöns Båtklubb
Båtnavn: Miss Ellen
Båttype: Elan 31
Seilnummer: SWE 50
NOR Rating: SWE 1,088

Lennart Åhsberg

Seilforening:
Båtnavn: Miss Ellen
Båttype: Elan 31
Seilnummer: SWE 50
NOR Rating: SWE 1,088
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2015 02:12:54 39:12:54 42:39:57 33
Total 28.06.2015 02:12:54 39:12:54 42:39:57 33
MISS ELLEN

klas dahte

Seilforening: Bohus Malmöns Båtklubb
Båtnavn: Miss Ellen
Båttype: Elan 31
Seilnummer: SWE 50
NOR Rating: SWE 1,088

Lennart Åhsberg

Seilforening:
Båtnavn: Miss Ellen
Båttype: Elan 31
Seilnummer: SWE 50
NOR Rating: SWE 1,088
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2015 02:12:54 39:12:54 42:39:57 33
Total 28.06.2015 02:12:54 39:12:54 42:39:57 33

Skipper: klas dahte (Bohus Malmöns Båtklubb)
Mannskap: Lennart Åhsberg ()
Elan 31 39:12:54 42:39:57
135 SWE-17

David Svedberg

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Kajsa
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: SWE 17
NOR Rating: SWE 1,165

Christian Larsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Kajsa
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: SWE 17
NOR Rating: SWE 1,165
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2015 00:43:53 36:43:53 42:47:31 25
Total 28.06.2015 00:43:53 36:43:53 42:47:31 25
KAJSA

David Svedberg

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Kajsa
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: SWE 17
NOR Rating: SWE 1,165

Christian Larsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Kajsa
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: SWE 17
NOR Rating: SWE 1,165
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2015 00:43:53 36:43:53 42:47:31 25
Total 28.06.2015 00:43:53 36:43:53 42:47:31 25

Skipper: David Svedberg (Tjörns Segelsällskap)
Mannskap: Christian Larsson (Segelsällskapet Viken Ägir)
Scanmar 345 36:43:53 42:47:31
136 SWE-233

Henry Leuchovius

Seilforening: WYC
Båtnavn: SWEA
Båttype: Dehler 33 CR
Seilnummer: SWE 233
NOR Rating: SWE 1,236

Janet Gunnarsson

Seilforening: WYC
Båtnavn: SWEA
Båttype: Dehler 33 CR
Seilnummer: SWE 233
NOR Rating: SWE 1,236
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2015 00:46:20 34:46:20 42:58:42 35
Total 28.06.2015 00:46:20 34:46:20 42:58:42 35
SWEA

Henry Leuchovius

Seilforening: WYC
Båtnavn: SWEA
Båttype: Dehler 33 CR
Seilnummer: SWE 233
NOR Rating: SWE 1,236

Janet Gunnarsson

Seilforening: WYC
Båtnavn: SWEA
Båttype: Dehler 33 CR
Seilnummer: SWE 233
NOR Rating: SWE 1,236
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2015 00:46:20 34:46:20 42:58:42 35
Total 28.06.2015 00:46:20 34:46:20 42:58:42 35

Skipper: Henry Leuchovius (WYC)
Mannskap: Janet Gunnarsson (WYC)
Dehler 33 CR 34:46:20 42:58:42
137 SWE-35

Björn Sihlbom

Seilforening: Rörviks Segelsällskap
Båtnavn: Daisy
Båttype: Dehler 32
Seilnummer: SWE 35
NOR Rating: SWE 1,199

Anders Gustavsson

Seilforening:
Båtnavn: Daisy
Båttype: Dehler 32
Seilnummer: SWE 35
NOR Rating: SWE 1,199
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 23:50:58 35:50:58 42:59:00 26
Total 27.06.2015 23:50:58 35:50:58 42:59:00 26
DAISY

Björn Sihlbom

Seilforening: Rörviks Segelsällskap
Båtnavn: Daisy
Båttype: Dehler 32
Seilnummer: SWE 35
NOR Rating: SWE 1,199

Anders Gustavsson

Seilforening:
Båtnavn: Daisy
Båttype: Dehler 32
Seilnummer: SWE 35
NOR Rating: SWE 1,199
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2015 23:50:58 35:50:58 42:59:00 26
Total 27.06.2015 23:50:58 35:50:58 42:59:00 26

Skipper: Björn Sihlbom (Rörviks Segelsällskap)
Mannskap: Anders Gustavsson ()
Dehler 32 35:50:58 42:59:00
138 SWE-164

Christer Kläth

Seilforening: Strömstad Segelsällskap
Båtnavn: Menina
Båttype: Omega 34
Seilnummer: SWE 164
NOR Rating: SWE 1,136

Erik Wahlström

Seilforening: Strömstad Segelsällskap
Båtnavn: Menina
Båttype: Omega 34
Seilnummer: SWE 164
NOR Rating: SWE 1,136
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2015 01:03:13 38:03:13 43:13:44 34
Total 28.06.2015 01:03:13 38:03:13 43:13:44 34
MENINA

Christer Kläth

Seilforening: Strömstad Segelsällskap
Båtnavn: Menina
Båttype: Omega 34
Seilnummer: SWE 164
NOR Rating: SWE 1,136

Erik Wahlström

Seilforening: Strömstad Segelsällskap
Båtnavn: Menina
Båttype: Omega 34
Seilnummer: SWE 164
NOR Rating: SWE 1,136
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2015 01:03:13 38:03:13 43:13:44 34
Total 28.06.2015 01:03:13 38:03:13 43:13:44 34

Skipper: Christer Kläth (Strömstad Segelsällskap)
Mannskap: Erik Wahlström (Strömstad Segelsällskap)
Omega 34 38:03:13 43:13:44
139 SWE-11117

Sten-Åke Karlsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Hairoun
Båttype: Dehler 36 CWS
Seilnummer: SWE 11117
NOR Rating: SWE 1,169

Albin Karlsson

Seilforening: Svenska Kryssarklubben
Båtnavn: Hairoun
Båttype: Dehler 36 CWS
Seilnummer: SWE 11117
NOR Rating: SWE 1,169
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2015 00:59:11 36:59:11 43:14:13 27
Total 28.06.2015 00:59:11 36:59:11 43:14:13 27
HAIROUN

Sten-Åke Karlsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Hairoun
Båttype: Dehler 36 CWS
Seilnummer: SWE 11117
NOR Rating: SWE 1,169

Albin Karlsson

Seilforening: Svenska Kryssarklubben
Båtnavn: Hairoun
Båttype: Dehler 36 CWS
Seilnummer: SWE 11117
NOR Rating: SWE 1,169
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2015 00:59:11 36:59:11 43:14:13 27
Total 28.06.2015 00:59:11 36:59:11 43:14:13 27

Skipper: Sten-Åke Karlsson (Segelsällskapet Viken Ägir)
Mannskap: Albin Karlsson (Svenska Kryssarklubben)
Dehler 36 CWS 36:59:11 43:14:13
140 SWE-97

Ulf Karlsson

Seilforening: Viaredssjöns Segelsällskap
Båtnavn: Caramia
Båttype: First 28 partial
Seilnummer: SWE 97
NOR Rating: SWE 1,103

Jends Karlsson

Seilforening:
Båtnavn: Caramia
Båttype: First 28 partial
Seilnummer: SWE 97
NOR Rating: SWE 1,103
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2015 02:26:37 39:26:37 43:30:22 35
Total 28.06.2015 02:26:37 39:26:37 43:30:22 35
CARAMIA

Ulf Karlsson

Seilforening: Viaredssjöns Segelsällskap
Båtnavn: Caramia
Båttype: First 28 partial
Seilnummer: SWE 97
NOR Rating: SWE 1,103

Jends Karlsson

Seilforening:
Båtnavn: Caramia
Båttype: First 28 partial
Seilnummer: SWE 97
NOR Rating: SWE 1,103
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2015 02:26:37 39:26:37 43:30:22 35
Total 28.06.2015 02:26:37 39:26:37 43:30:22 35

Skipper: Ulf Karlsson (Viaredssjöns Segelsällskap)
Mannskap: Jends Karlsson ()
First 28 partial 39:26:37 43:30:22
141 SWE-1605

Johan Wickander

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Marie
Båttype: Arietta MH
Seilnummer: SWE 1605
NOR Rating: SWE 1,028

Jenny Wickander

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Marie
Båttype: Arietta MH
Seilnummer: SWE 1605
NOR Rating: SWE 1,028
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2015 05:31:50 42:31:50 43:43:17 36
Total 28.06.2015 05:31:50 42:31:50 43:43:17 36
MARIE

Johan Wickander

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Marie
Båttype: Arietta MH
Seilnummer: SWE 1605
NOR Rating: SWE 1,028

Jenny Wickander

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Marie
Båttype: Arietta MH
Seilnummer: SWE 1605
NOR Rating: SWE 1,028
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2015 05:31:50 42:31:50 43:43:17 36
Total 28.06.2015 05:31:50 42:31:50 43:43:17 36

Skipper: Johan Wickander (Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap)
Mannskap: Jenny Wickander (Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap)
Arietta MH 42:31:50 43:43:17
142 SWE-293

Johan Holmqvist

Seilforening: Lerkils Båtsällskap
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Dehler 34
Seilnummer: SWE 293
NOR Rating: SWE 1,128

Peter Schelander

Seilforening: Tjörns SS
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Dehler 34
Seilnummer: SWE 293
NOR Rating: SWE 1,128
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2015 01:55:40 38:55:40 43:54:37 37
Total 28.06.2015 01:55:40 38:55:40 43:54:37 37
BLACK PEARL

Johan Holmqvist

Seilforening: Lerkils Båtsällskap
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Dehler 34
Seilnummer: SWE 293
NOR Rating: SWE 1,128

Peter Schelander

Seilforening: Tjörns SS
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Dehler 34
Seilnummer: SWE 293
NOR Rating: SWE 1,128
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2015 01:55:40 38:55:40 43:54:37 37
Total 28.06.2015 01:55:40 38:55:40 43:54:37 37

Skipper: Johan Holmqvist (Lerkils Båtsällskap)
Mannskap: Peter Schelander (Tjörns SS)
Dehler 34 38:55:40 43:54:37
143 SWE-390

Gustaf Magnander

Seilforening: Chalmers Segelsällskap
Båtnavn: 12.5 mWs
Båttype: J/80
Seilnummer: SWE 390
NOR Rating: SWE 1,1930

Thomas Petig

Seilforening: Chalmers Segelsällskap
Båtnavn: 12.5 mWs
Båttype: J/80
Seilnummer: SWE 390
NOR Rating: SWE 1,1930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 28
Total DNS 28
12.5 MWS

Gustaf Magnander

Seilforening: Chalmers Segelsällskap
Båtnavn: 12.5 mWs
Båttype: J/80
Seilnummer: SWE 390
NOR Rating: SWE 1,1930

Thomas Petig

Seilforening: Chalmers Segelsällskap
Båtnavn: 12.5 mWs
Båttype: J/80
Seilnummer: SWE 390
NOR Rating: SWE 1,1930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 28
Total DNS 28

Skipper: Gustaf Magnander (Chalmers Segelsällskap)
Mannskap: Thomas Petig (Chalmers Segelsällskap)
J/80 DNS
143 SWE-112

Torbjörn Sterner

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Sterna
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: SWE 112
NOR Rating: SWE 1,0770

Carl Sterner

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Sterna
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: SWE 112
NOR Rating: SWE 1,0770
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 38
Total DNS 38
STERNA

Torbjörn Sterner

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Sterna
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: SWE 112
NOR Rating: SWE 1,0770

Carl Sterner

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Sterna
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: SWE 112
NOR Rating: SWE 1,0770
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 38
Total DNS 38

Skipper: Torbjörn Sterner (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Mannskap: Carl Sterner (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Comfort 30 DNS
143 NOR-15427

Kristian Fæste

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 1,258

Harald Fæste

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 1,258
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 30
Total DNS 30
STUTT-TJUKKEN

Kristian Fæste

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 1,258

Harald Fæste

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 1,258
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 30
Total DNS 30

Skipper: Kristian Fæste (Drøbaksund Seilforening)
Mannskap: Harald Fæste (Drøbaksund Seilforening)
Pogo 30 DNS
143 SWE-67

Magnus Witting

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Sunstone
Båttype: Contrast 33
Seilnummer: SWE 67
NOR Rating: SWE 1,154

Per Algotsson

Seilforening:
Båtnavn: Sunstone
Båttype: Contrast 33
Seilnummer: SWE 67
NOR Rating: SWE 1,154
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 28
Total DNF 28
SUNSTONE

Magnus Witting

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Sunstone
Båttype: Contrast 33
Seilnummer: SWE 67
NOR Rating: SWE 1,154

Per Algotsson

Seilforening:
Båtnavn: Sunstone
Båttype: Contrast 33
Seilnummer: SWE 67
NOR Rating: SWE 1,154
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 28
Total DNF 28

Skipper: Magnus Witting (Björlanda Kile Segelsällskap)
Mannskap: Per Algotsson ()
Contrast 33 DNF
143 NOR-10078

Kai Abrahamsen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Sweet Jane
Båttype: IMX 38
Seilnummer: NOR 10078
NOR Rating: NOR 1,284

Dag Øyvind Askheim

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Sweet Jane
Båttype: IMX 38
Seilnummer: NOR 10078
NOR Rating: NOR 1,284
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 30
Total DNF 30
SWEET JANE

Kai Abrahamsen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Sweet Jane
Båttype: IMX 38
Seilnummer: NOR 10078
NOR Rating: NOR 1,284

Dag Øyvind Askheim

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Sweet Jane
Båttype: IMX 38
Seilnummer: NOR 10078
NOR Rating: NOR 1,284
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 30
Total DNF 30

Skipper: Kai Abrahamsen (Asker Seilforening)
Mannskap: Dag Øyvind Askheim (Asker Seilforening)
IMX 38 DNF
143 SWE-11139

Håkan Thorsson

Seilforening: FSMK
Båtnavn: THORA
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: SWE 11139
NOR Rating: SWE 1,241

Patrik Thorsson

Seilforening:
Båtnavn: THORA
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: SWE 11139
NOR Rating: SWE 1,241
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 36
Total DNS 36
THORA

Håkan Thorsson

Seilforening: FSMK
Båtnavn: THORA
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: SWE 11139
NOR Rating: SWE 1,241

Patrik Thorsson

Seilforening:
Båtnavn: THORA
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: SWE 11139
NOR Rating: SWE 1,241
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 36
Total DNS 36

Skipper: Håkan Thorsson (FSMK)
Mannskap: Patrik Thorsson ()
Hanse 370 DNS
143 SWE-25

Niclas Holmberg

Seilforening: KKKK
Båtnavn: Vida
Båttype: Elan 350
Seilnummer: SWE 25
NOR Rating: SWE 1,235

Göran Holmberg

Seilforening:
Båtnavn: Vida
Båttype: Elan 350
Seilnummer: SWE 25
NOR Rating: SWE 1,235
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 36
Total DNF 36
VIDA

Niclas Holmberg

Seilforening: KKKK
Båtnavn: Vida
Båttype: Elan 350
Seilnummer: SWE 25
NOR Rating: SWE 1,235

Göran Holmberg

Seilforening:
Båtnavn: Vida
Båttype: Elan 350
Seilnummer: SWE 25
NOR Rating: SWE 1,235
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 36
Total DNF 36

Skipper: Niclas Holmberg (KKKK)
Mannskap: Göran Holmberg ()
Elan 350 DNF
143 SWE-020

Fredrik Mattsson

Seilforening: SFSS
Båtnavn: WhiteStar
Båttype: Bavaria 40
Seilnummer: SWE 020
NOR Rating: SWE 1,20

Anders Dahl

Seilforening: SFSS
Båtnavn: WhiteStar
Båttype: Bavaria 40
Seilnummer: SWE 020
NOR Rating: SWE 1,20
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 36
Total DNF 36
WHITESTAR

Fredrik Mattsson

Seilforening: SFSS
Båtnavn: WhiteStar
Båttype: Bavaria 40
Seilnummer: SWE 020
NOR Rating: SWE 1,20

Anders Dahl

Seilforening: SFSS
Båtnavn: WhiteStar
Båttype: Bavaria 40
Seilnummer: SWE 020
NOR Rating: SWE 1,20
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 36
Total DNF 36

Skipper: Fredrik Mattsson (SFSS)
Mannskap: Anders Dahl (SFSS)
Bavaria 40 DNF
143 SWE-28

Per Almqvist

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: X-an
Båttype: BAVARIA 39
Seilnummer: SWE 28
NOR Rating: SWE 1,159

Jonas Lehtinen

Seilforening:
Båtnavn: X-an
Båttype: BAVARIA 39
Seilnummer: SWE 28
NOR Rating: SWE 1,159
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 28
Total DNF 28
X-AN

Per Almqvist

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: X-an
Båttype: BAVARIA 39
Seilnummer: SWE 28
NOR Rating: SWE 1,159

Jonas Lehtinen

Seilforening:
Båtnavn: X-an
Båttype: BAVARIA 39
Seilnummer: SWE 28
NOR Rating: SWE 1,159
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 28
Total DNF 28

Skipper: Per Almqvist (Segelsällskapet Viken Ägir)
Mannskap: Jonas Lehtinen ()
BAVARIA 39 DNF
143 SWE-92

Martin Malmström

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Xil
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 92
NOR Rating: SWE 1,2240

Cecilia Ekerstig

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Xil
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 92
NOR Rating: SWE 1,2240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 36
Total DNF 36
XIL

Martin Malmström

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Xil
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 92
NOR Rating: SWE 1,2240

Cecilia Ekerstig

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: Xil
Båttype: X-99
Seilnummer: SWE 92
NOR Rating: SWE 1,2240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 36
Total DNF 36

Skipper: Martin Malmström (Björlanda Kile Segelsällskap)
Mannskap: Cecilia Ekerstig (Björlanda Kile Segelsällskap)
X-99 DNF
143 SWE-52

Ulf Johansson

Seilforening: Lysekils SS Gullmar
Båtnavn: Yasuragi
Båttype: Dehler 32
Seilnummer: SWE 52
NOR Rating: SWE 1,1790

Michael Heiland

Seilforening:
Båtnavn: Yasuragi
Båttype: Dehler 32
Seilnummer: SWE 52
NOR Rating: SWE 1,1790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 28
Total DNS 28
YASURAGI

Ulf Johansson

Seilforening: Lysekils SS Gullmar
Båtnavn: Yasuragi
Båttype: Dehler 32
Seilnummer: SWE 52
NOR Rating: SWE 1,1790

Michael Heiland

Seilforening:
Båtnavn: Yasuragi
Båttype: Dehler 32
Seilnummer: SWE 52
NOR Rating: SWE 1,1790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 28
Total DNS 28

Skipper: Ulf Johansson (Lysekils SS Gullmar)
Mannskap: Michael Heiland ()
Dehler 32 DNS
143 SWE-6115

Fredrik Johansson

Seilforening: Lerkils BS
Båtnavn: Zazu
Båttype: Comfortina 39 CR
Seilnummer: SWE 6115
NOR Rating: SWE 1,2520

Lars Edwall

Seilforening: Lerkils BS
Båtnavn: Zazu
Båttype: Comfortina 39 CR
Seilnummer: SWE 6115
NOR Rating: SWE 1,2520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 30
Total DNS 30
ZAZU

Fredrik Johansson

Seilforening: Lerkils BS
Båtnavn: Zazu
Båttype: Comfortina 39 CR
Seilnummer: SWE 6115
NOR Rating: SWE 1,2520

Lars Edwall

Seilforening: Lerkils BS
Båtnavn: Zazu
Båttype: Comfortina 39 CR
Seilnummer: SWE 6115
NOR Rating: SWE 1,2520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 30
Total DNS 30

Skipper: Fredrik Johansson (Lerkils BS)
Mannskap: Lars Edwall (Lerkils BS)
Comfortina 39 CR DNS
143 NOR-13440

Per Christian Kjølberg

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Utopia
Båttype: Maxi 1300
Seilnummer: NOR 13440
NOR Rating: NOR 1,3100

Pia Kjølberg

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Utopia
Båttype: Maxi 1300
Seilnummer: NOR 13440
NOR Rating: NOR 1,3100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 15
Total DNS 15
UTOPIA

Per Christian Kjølberg

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Utopia
Båttype: Maxi 1300
Seilnummer: NOR 13440
NOR Rating: NOR 1,3100

Pia Kjølberg

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Utopia
Båttype: Maxi 1300
Seilnummer: NOR 13440
NOR Rating: NOR 1,3100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 15
Total DNS 15

Skipper: Per Christian Kjølberg (Sarpsborg Seilforening)
Mannskap: Pia Kjølberg (Sarpsborg Seilforening)
Maxi 1300 DNS
143 SWE-137

Inge Johnson

Seilforening: stss
Båtnavn: Lovisa
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: SWE 137
NOR Rating: SWE 1,143

Örjan Götmalm

Seilforening: KKKK
Båtnavn: Lovisa
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: SWE 137
NOR Rating: SWE 1,143
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 38
Total DNF 38
LOVISA

Inge Johnson

Seilforening: stss
Båtnavn: Lovisa
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: SWE 137
NOR Rating: SWE 1,143

Örjan Götmalm

Seilforening: KKKK
Båtnavn: Lovisa
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: SWE 137
NOR Rating: SWE 1,143
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 38
Total DNF 38

Skipper: Inge Johnson (stss)
Mannskap: Örjan Götmalm (KKKK)
Maxi 999 DNF
143 SWE-165

Sebastian Wallman

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Speedy Gonzales
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 165
NOR Rating: SWE 1,127

Alex Andersson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Speedy Gonzales
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 165
NOR Rating: SWE 1,127
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 28
Total DNF 28
SPEEDY GONZALES

Sebastian Wallman

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Speedy Gonzales
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 165
NOR Rating: SWE 1,127

Alex Andersson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Speedy Gonzales
Båttype: Smaragd
Seilnummer: SWE 165
NOR Rating: SWE 1,127
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 28
Total DNF 28

Skipper: Sebastian Wallman (Tjörns Segelsällskap)
Mannskap: Alex Andersson (Tjörns Segelsällskap)
Smaragd DNF
143 SWE-4004

Gunnar ödman

Seilforening: GYC
Båtnavn: Josephine
Båttype: Luffe 4004
Seilnummer: SWE 4004
NOR Rating: SWE 1,2650

Kerstin Cederwall

Seilforening: GYC
Båtnavn: Josephine
Båttype: Luffe 4004
Seilnummer: SWE 4004
NOR Rating: SWE 1,2650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 30
Total DNF 30
JOSEPHINE

Gunnar ödman

Seilforening: GYC
Båtnavn: Josephine
Båttype: Luffe 4004
Seilnummer: SWE 4004
NOR Rating: SWE 1,2650

Kerstin Cederwall

Seilforening: GYC
Båtnavn: Josephine
Båttype: Luffe 4004
Seilnummer: SWE 4004
NOR Rating: SWE 1,2650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 30
Total DNF 30

Skipper: Gunnar ödman (GYC)
Mannskap: Kerstin Cederwall (GYC)
Luffe 4004 DNF
143 SWE-10342

Magnus Alenhag

Seilforening: XSS
Båtnavn: Amazing Grey
Båttype: Hanse 342
Seilnummer: SWE 10342
NOR Rating: SWE 1,185

Jonatan Alenhag

Seilforening: XSS
Båtnavn: Amazing Grey
Båttype: Hanse 342
Seilnummer: SWE 10342
NOR Rating: SWE 1,185
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 28
Total DNS 28
AMAZING GREY

Magnus Alenhag

Seilforening: XSS
Båtnavn: Amazing Grey
Båttype: Hanse 342
Seilnummer: SWE 10342
NOR Rating: SWE 1,185

Jonatan Alenhag

Seilforening: XSS
Båtnavn: Amazing Grey
Båttype: Hanse 342
Seilnummer: SWE 10342
NOR Rating: SWE 1,185
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 28
Total DNS 28

Skipper: Magnus Alenhag (XSS)
Mannskap: Jonatan Alenhag (XSS)
Hanse 342 DNS
143 SWE-256

Roger Ohlsson

Seilforening: LDSS
Båtnavn: Argentum
Båttype: Maxiracer
Seilnummer: SWE 256
NOR Rating: SWE 1,091
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 38
Total DNF 38
ARGENTUM

Roger Ohlsson

Seilforening: LDSS
Båtnavn: Argentum
Båttype: Maxiracer
Seilnummer: SWE 256
NOR Rating: SWE 1,091
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 38
Total DNF 38

Skipper: Roger Ohlsson (LDSS)
Mannskap: ()
Maxiracer DNF
143 SWE-9

Sandro Grimpe

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Blåvinge
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: SWE 9
NOR Rating: SWE 1,320

Göran Wennberg

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Blåvinge
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: SWE 9
NOR Rating: SWE 1,320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 15
Total DNS 15
BLåVINGE

Sandro Grimpe

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Blåvinge
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: SWE 9
NOR Rating: SWE 1,320

Göran Wennberg

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Båtnavn: Blåvinge
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: SWE 9
NOR Rating: SWE 1,320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 15
Total DNS 15

Skipper: Sandro Grimpe (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Göran Wennberg (Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap)
Arcona 380 DNS
143 SWE-138

Anders Lundh

Seilforening: Värmdö Båtsällskap
Båtnavn: Caprice
Båttype: OE36 Crown+
Seilnummer: SWE 138
NOR Rating: SWE 1,126

Niklas Strandberg

Seilforening: STSS
Båtnavn: Caprice
Båttype: OE36 Crown+
Seilnummer: SWE 138
NOR Rating: SWE 1,126
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 38
Total DNS 38
CAPRICE

Anders Lundh

Seilforening: Värmdö Båtsällskap
Båtnavn: Caprice
Båttype: OE36 Crown+
Seilnummer: SWE 138
NOR Rating: SWE 1,126

Niklas Strandberg

Seilforening: STSS
Båtnavn: Caprice
Båttype: OE36 Crown+
Seilnummer: SWE 138
NOR Rating: SWE 1,126
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 38
Total DNS 38

Skipper: Anders Lundh (Värmdö Båtsällskap)
Mannskap: Niklas Strandberg (STSS)
OE36 Crown+ DNS
143 SWE-11132

Sture Stensson

Seilforening: Väderöarnas Båtsällskap
Båtnavn: Cinderella
Båttype: Bavaria 40 Vision
Seilnummer: SWE 11132
NOR Rating: SWE 1,197

Björn Olsson

Seilforening:
Båtnavn: Cinderella
Båttype: Bavaria 40 Vision
Seilnummer: SWE 11132
NOR Rating: SWE 1,197
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 28
Total DNF 28
CINDERELLA

Sture Stensson

Seilforening: Väderöarnas Båtsällskap
Båtnavn: Cinderella
Båttype: Bavaria 40 Vision
Seilnummer: SWE 11132
NOR Rating: SWE 1,197

Björn Olsson

Seilforening:
Båtnavn: Cinderella
Båttype: Bavaria 40 Vision
Seilnummer: SWE 11132
NOR Rating: SWE 1,197
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 28
Total DNF 28

Skipper: Sture Stensson (Väderöarnas Båtsällskap)
Mannskap: Björn Olsson ()
Bavaria 40 Vision DNF
143 SWE-55

Håkan Andersson

Seilforening: Björholmens Båtklubb
Båtnavn: Cruis-Ann
Båttype: Najad 390
Seilnummer: SWE 55
NOR Rating: SWE 1,1500

Lars-Gunnar Forsmark

Seilforening:
Båtnavn: Cruis-Ann
Båttype: Najad 390
Seilnummer: SWE 55
NOR Rating: SWE 1,1500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 28
Total DNS 28
CRUIS-ANN

Håkan Andersson

Seilforening: Björholmens Båtklubb
Båtnavn: Cruis-Ann
Båttype: Najad 390
Seilnummer: SWE 55
NOR Rating: SWE 1,1500

Lars-Gunnar Forsmark

Seilforening:
Båtnavn: Cruis-Ann
Båttype: Najad 390
Seilnummer: SWE 55
NOR Rating: SWE 1,1500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 28
Total DNS 28

Skipper: Håkan Andersson (Björholmens Båtklubb)
Mannskap: Lars-Gunnar Forsmark ()
Najad 390 DNS
143 SWE-2334

Tomas Norlenius

Seilforening: Ölmanäs segelsällskap
Båtnavn: Custhy
Båttype: Elan333
Seilnummer: SWE 2334
NOR Rating: SWE 1,199

Oskar Moren

Seilforening: Ölmanäs segelsällskap
Båtnavn: Custhy
Båttype: Elan333
Seilnummer: SWE 2334
NOR Rating: SWE 1,199
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 28
Total DNF 28
CUSTHY

Tomas Norlenius

Seilforening: Ölmanäs segelsällskap
Båtnavn: Custhy
Båttype: Elan333
Seilnummer: SWE 2334
NOR Rating: SWE 1,199

Oskar Moren

Seilforening: Ölmanäs segelsällskap
Båtnavn: Custhy
Båttype: Elan333
Seilnummer: SWE 2334
NOR Rating: SWE 1,199
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 28
Total DNF 28

Skipper: Tomas Norlenius (Ölmanäs segelsällskap)
Mannskap: Oskar Moren (Ölmanäs segelsällskap)
Elan333 DNF
143 SWE-0

Kjell Siggelin

Seilforening: Tjörns segelsällskap
Båtnavn: Dreamer
Båttype: Bavaria 40
Seilnummer: SWE 0
NOR Rating: SWE 1,1690

Leif Siggelin

Seilforening:
Båtnavn: Dreamer
Båttype: Bavaria 40
Seilnummer: SWE 0
NOR Rating: SWE 1,1690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 28
Total DNF 28
DREAMER

Kjell Siggelin

Seilforening: Tjörns segelsällskap
Båtnavn: Dreamer
Båttype: Bavaria 40
Seilnummer: SWE 0
NOR Rating: SWE 1,1690

Leif Siggelin

Seilforening:
Båtnavn: Dreamer
Båttype: Bavaria 40
Seilnummer: SWE 0
NOR Rating: SWE 1,1690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 28
Total DNF 28

Skipper: Kjell Siggelin (Tjörns segelsällskap)
Mannskap: Leif Siggelin ()
Bavaria 40 DNF
143 NED-7999

Gunnar Olsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Estelle
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NED 7999
NOR Rating: NED 1,316

Lennart Hansson

Seilforening:
Båtnavn: Estelle
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NED 7999
NOR Rating: NED 1,316
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 15
ESTELLE

Gunnar Olsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: Estelle
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NED 7999
NOR Rating: NED 1,316

Lennart Hansson

Seilforening:
Båtnavn: Estelle
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NED 7999
NOR Rating: NED 1,316
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 15

Skipper: Gunnar Olsson (Segelsällskapet Viken Ägir)
Mannskap: Lennart Hansson ()
Farr 30 DNF
143 SWE-33

Johan Classon

Seilforening: Göteborg Grötö SS
Båtnavn: Farmor Brita
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: SWE 33
NOR Rating: SWE 1,079

Börje Classon

Seilforening:
Båtnavn: Farmor Brita
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: SWE 33
NOR Rating: SWE 1,079
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 38
Total DNF 38
FARMOR BRITA

Johan Classon

Seilforening: Göteborg Grötö SS
Båtnavn: Farmor Brita
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: SWE 33
NOR Rating: SWE 1,079

Börje Classon

Seilforening:
Båtnavn: Farmor Brita
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: SWE 33
NOR Rating: SWE 1,079
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 38
Total DNF 38

Skipper: Johan Classon (Göteborg Grötö SS)
Mannskap: Börje Classon ()
Bavaria 33 DNF
143 SWE-26

Tore Vadman

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: GATT
Båttype: Najad 355
Seilnummer: SWE 26
NOR Rating: SWE 1,2070

Anders Vadman

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: GATT
Båttype: Najad 355
Seilnummer: SWE 26
NOR Rating: SWE 1,2070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 36
Total DNF 36
GATT

Tore Vadman

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: GATT
Båttype: Najad 355
Seilnummer: SWE 26
NOR Rating: SWE 1,2070

Anders Vadman

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: GATT
Båttype: Najad 355
Seilnummer: SWE 26
NOR Rating: SWE 1,2070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 36
Total DNF 36

Skipper: Tore Vadman (Björlanda Kile Segelsällskap)
Mannskap: Anders Vadman (Björlanda Kile Segelsällskap)
Najad 355 DNF
143 SWE-400

Jan Knute

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Grace
Båttype: Diva 35
Seilnummer: SWE 400
NOR Rating: SWE 1,228

Hans Andersson

Seilforening:
Båtnavn: Grace
Båttype: Diva 35
Seilnummer: SWE 400
NOR Rating: SWE 1,228
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 36
Total DNF 36
GRACE

Jan Knute

Seilforening: Segelsällskapet Slören
Båtnavn: Grace
Båttype: Diva 35
Seilnummer: SWE 400
NOR Rating: SWE 1,228

Hans Andersson

Seilforening:
Båtnavn: Grace
Båttype: Diva 35
Seilnummer: SWE 400
NOR Rating: SWE 1,228
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 36
Total DNF 36

Skipper: Jan Knute (Segelsällskapet Slören)
Mannskap: Hans Andersson ()
Diva 35 DNF
143 SWE-10588

Bo Callenberg

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Intermezzo
Båttype: X-302
Seilnummer: SWE 10588
NOR Rating: SWE 1,1490

Lars Martin Arendal

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Intermezzo
Båttype: X-302
Seilnummer: SWE 10588
NOR Rating: SWE 1,1490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 38
Total DNS 38
INTERMEZZO

Bo Callenberg

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Intermezzo
Båttype: X-302
Seilnummer: SWE 10588
NOR Rating: SWE 1,1490

Lars Martin Arendal

Seilforening: Lysekils Segelsällskap Gullmar
Båtnavn: Intermezzo
Båttype: X-302
Seilnummer: SWE 10588
NOR Rating: SWE 1,1490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 38
Total DNS 38

Skipper: Bo Callenberg (Lysekils Segelsällskap Gullmar)
Mannskap: Lars Martin Arendal (Lysekils Segelsällskap Gullmar)
X-302 DNS
143 SWE-196

Lars Bergkvist

Seilforening: Segelsällskapet Svearna
Båtnavn: JAKTIA
Båttype: J80
Seilnummer: SWE 196
NOR Rating: SWE 1,164

Axel Antas

Seilforening: Segelsällskapet Svearna
Båtnavn: JAKTIA
Båttype: J80
Seilnummer: SWE 196
NOR Rating: SWE 1,164
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 28
Total DNF 28
JAKTIA

Lars Bergkvist

Seilforening: Segelsällskapet Svearna
Båtnavn: JAKTIA
Båttype: J80
Seilnummer: SWE 196
NOR Rating: SWE 1,164

Axel Antas

Seilforening: Segelsällskapet Svearna
Båtnavn: JAKTIA
Båttype: J80
Seilnummer: SWE 196
NOR Rating: SWE 1,164
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 28
Total DNF 28

Skipper: Lars Bergkvist (Segelsällskapet Svearna)
Mannskap: Axel Antas (Segelsällskapet Svearna)
J80 DNF
143 SWE-11047

Henrik Reyman

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: LaRey
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: SWE 11047
NOR Rating: SWE 1,1280

Alejandro Gavela

Seilforening:
Båtnavn: LaRey
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: SWE 11047
NOR Rating: SWE 1,1280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 38
Total DNF 38
LAREY

Henrik Reyman

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: LaRey
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: SWE 11047
NOR Rating: SWE 1,1280

Alejandro Gavela

Seilforening:
Båtnavn: LaRey
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: SWE 11047
NOR Rating: SWE 1,1280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 38
Total DNF 38

Skipper: Henrik Reyman (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Mannskap: Alejandro Gavela ()
Hanse 320 DNF
143 SWE-7509

Johan Forssman

Seilforening: Helsingborg Yacht Club
Båtnavn: Shadowfax
Båttype: J 109
Seilnummer: SWE 7509
NOR Rating: SWE 1,286

Jens Allroth

Seilforening:
Båtnavn: Shadowfax
Båttype: J 109
Seilnummer: SWE 7509
NOR Rating: SWE 1,286
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 30
Total DNF 30
SHADOWFAX

Johan Forssman

Seilforening: Helsingborg Yacht Club
Båtnavn: Shadowfax
Båttype: J 109
Seilnummer: SWE 7509
NOR Rating: SWE 1,286

Jens Allroth

Seilforening:
Båtnavn: Shadowfax
Båttype: J 109
Seilnummer: SWE 7509
NOR Rating: SWE 1,286
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 30
Total DNF 30

Skipper: Johan Forssman (Helsingborg Yacht Club)
Mannskap: Jens Allroth ()
J 109 DNF
143 SWE-9035

Håkan Dahlén

Seilforening: BKSS
Båtnavn: LAURA
Båttype: First 235
Seilnummer: SWE 9035
NOR Rating: SWE 1,033

Anders Klein

Seilforening:
Båtnavn: LAURA
Båttype: First 235
Seilnummer: SWE 9035
NOR Rating: SWE 1,033
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 38
Total DNF 38
LAURA

Håkan Dahlén

Seilforening: BKSS
Båtnavn: LAURA
Båttype: First 235
Seilnummer: SWE 9035
NOR Rating: SWE 1,033

Anders Klein

Seilforening:
Båtnavn: LAURA
Båttype: First 235
Seilnummer: SWE 9035
NOR Rating: SWE 1,033
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 38
Total DNF 38

Skipper: Håkan Dahlén (BKSS)
Mannskap: Anders Klein ()
First 235 DNF
143 SWE-35

Jesper Lundvall

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: LunDo
Båttype: Dominant 78
Seilnummer: SWE 35
NOR Rating: SWE 1,0200

Ragnar Davidsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: LunDo
Båttype: Dominant 78
Seilnummer: SWE 35
NOR Rating: SWE 1,0200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 38
Total DNF 38
LUNDO

Jesper Lundvall

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: LunDo
Båttype: Dominant 78
Seilnummer: SWE 35
NOR Rating: SWE 1,0200

Ragnar Davidsson

Seilforening: Segelsällskapet Viken Ägir
Båtnavn: LunDo
Båttype: Dominant 78
Seilnummer: SWE 35
NOR Rating: SWE 1,0200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 38
Total DNF 38

Skipper: Jesper Lundvall (Segelsällskapet Viken Ägir)
Mannskap: Ragnar Davidsson (Segelsällskapet Viken Ägir)
Dominant 78 DNF
143 SWE-10026

Stefan Herold

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Lymmelina
Båttype: Elan Impression 384
Seilnummer: SWE 10026
NOR Rating: SWE 1,186

Iren Ericsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Lymmelina
Båttype: Elan Impression 384
Seilnummer: SWE 10026
NOR Rating: SWE 1,186
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 28
Total DNF 28
LYMMELINA

Stefan Herold

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Lymmelina
Båttype: Elan Impression 384
Seilnummer: SWE 10026
NOR Rating: SWE 1,186

Iren Ericsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: Lymmelina
Båttype: Elan Impression 384
Seilnummer: SWE 10026
NOR Rating: SWE 1,186
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 28
Total DNF 28

Skipper: Stefan Herold (Stenungsunds Segelsällskap)
Mannskap: Iren Ericsson (Stenungsunds Segelsällskap)
Elan Impression 384 DNF
143 SWE-433

Göran Carlsson

Seilforening: VSS
Båtnavn: Läcker
Båttype: Dufour 40
Seilnummer: SWE 433
NOR Rating: SWE 1,311

Josef Jagersjö

Seilforening:
Båtnavn: Läcker
Båttype: Dufour 40
Seilnummer: SWE 433
NOR Rating: SWE 1,311
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 15
LäCKER

Göran Carlsson

Seilforening: VSS
Båtnavn: Läcker
Båttype: Dufour 40
Seilnummer: SWE 433
NOR Rating: SWE 1,311

Josef Jagersjö

Seilforening:
Båtnavn: Läcker
Båttype: Dufour 40
Seilnummer: SWE 433
NOR Rating: SWE 1,311
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 15

Skipper: Göran Carlsson (VSS)
Mannskap: Josef Jagersjö ()
Dufour 40 DNF
143 SWE-64

Rolf Sörvik

Seilforening: Segelsällskapet Fram
Båtnavn: Madam Mim
Båttype: Banner 28 Mk 2
Seilnummer: SWE 64
NOR Rating: SWE 1,1700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 28
Total DNS 28
MADAM MIM

Rolf Sörvik

Seilforening: Segelsällskapet Fram
Båtnavn: Madam Mim
Båttype: Banner 28 Mk 2
Seilnummer: SWE 64
NOR Rating: SWE 1,1700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 28
Total DNS 28

Skipper: Rolf Sörvik (Segelsällskapet Fram)
Mannskap: ()
Banner 28 Mk 2 DNS
143 SWE-228

Efva Willén

Seilforening: Långedrags SS
Båtnavn: Maniara
Båttype: Mani 32
Seilnummer: SWE 228
NOR Rating: SWE 1,195

Katrine Kierulf

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Maniara
Båttype: Mani 32
Seilnummer: SWE 228
NOR Rating: SWE 1,195
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 28
Total DNS 28
MANIARA

Efva Willén

Seilforening: Långedrags SS
Båtnavn: Maniara
Båttype: Mani 32
Seilnummer: SWE 228
NOR Rating: SWE 1,195

Katrine Kierulf

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Maniara
Båttype: Mani 32
Seilnummer: SWE 228
NOR Rating: SWE 1,195
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 28
Total DNS 28

Skipper: Efva Willén (Långedrags SS)
Mannskap: Katrine Kierulf (Asker Seilforening)
Mani 32 DNS
143 SWE-49

Charles Jobson

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Marius X
Båttype: X-372
Seilnummer: SWE 49
NOR Rating: SWE 1,24

Björn Lundgren

Seilforening:
Båtnavn: Marius X
Båttype: X-372
Seilnummer: SWE 49
NOR Rating: SWE 1,24
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 36
Total DNS 36
MARIUS X

Charles Jobson

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Marius X
Båttype: X-372
Seilnummer: SWE 49
NOR Rating: SWE 1,24

Björn Lundgren

Seilforening:
Båtnavn: Marius X
Båttype: X-372
Seilnummer: SWE 49
NOR Rating: SWE 1,24
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 36
Total DNS 36

Skipper: Charles Jobson (Göteborgs Kungl Segel Sällskap)
Mannskap: Björn Lundgren ()
X-372 DNS
143 SWE-3643

Mathias Duell

Seilforening: Viaredssjöns Segelsällskap
Båtnavn: Mountjoy
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: SWE 3643
NOR Rating: SWE 1,077
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 38
Total DNF 38
MOUNTJOY

Mathias Duell

Seilforening: Viaredssjöns Segelsällskap
Båtnavn: Mountjoy
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: SWE 3643
NOR Rating: SWE 1,077
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 38
Total DNF 38

Skipper: Mathias Duell (Viaredssjöns Segelsällskap)
Mannskap: ()
Comfort 30 DNF
143 SWE-34

Lena Boymo-Having

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Mrs Freckles
Båttype: Farr 30
Seilnummer: SWE 34
NOR Rating: SWE 1,2910

Eivind Boymo-Malm

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Mrs Freckles
Båttype: Farr 30
Seilnummer: SWE 34
NOR Rating: SWE 1,2910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 30
Total DNF 30
MRS FRECKLES

Lena Boymo-Having

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Mrs Freckles
Båttype: Farr 30
Seilnummer: SWE 34
NOR Rating: SWE 1,2910

Eivind Boymo-Malm

Seilforening: Långedrags Segelsällskap
Båtnavn: Mrs Freckles
Båttype: Farr 30
Seilnummer: SWE 34
NOR Rating: SWE 1,2910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 30
Total DNF 30

Skipper: Lena Boymo-Having (Långedrags Segelsällskap)
Mannskap: Eivind Boymo-Malm (Långedrags Segelsällskap)
Farr 30 DNF
143 SWE-27

Lasse Hansén

Seilforening: Malmö Segelsällskap
Båtnavn: My
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: SWE 27
NOR Rating: SWE 1,184

Anders Hansson

Seilforening: Malm?gels?skap
Båtnavn: My
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: SWE 27
NOR Rating: SWE 1,184
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 36
Total DNF 36
MY

Lasse Hansén

Seilforening: Malmö Segelsällskap
Båtnavn: My
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: SWE 27
NOR Rating: SWE 1,184

Anders Hansson

Seilforening: Malm?gels?skap
Båtnavn: My
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: SWE 27
NOR Rating: SWE 1,184
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 36
Total DNF 36

Skipper: Lasse Hansén (Malmö Segelsällskap)
Mannskap: Anders Hansson (Malm?gels?skap)
Seascape 27 DNF
143 NOR-15113

Sverre Gjulem

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: My Life
Båttype: Life 7.5
Seilnummer: NOR 15113
NOR Rating: NOR 1,208

Vegard Gjulem

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: My Life
Båttype: Life 7.5
Seilnummer: NOR 15113
NOR Rating: NOR 1,208
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 36
Total DNF 36
MY LIFE

Sverre Gjulem

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: My Life
Båttype: Life 7.5
Seilnummer: NOR 15113
NOR Rating: NOR 1,208

Vegard Gjulem

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: My Life
Båttype: Life 7.5
Seilnummer: NOR 15113
NOR Rating: NOR 1,208
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 36
Total DNF 36

Skipper: Sverre Gjulem (Sarpsborg Seilforening)
Mannskap: Vegard Gjulem (Sarpsborg Seilforening)
Life 7.5 DNF
143 SWE-121

David Christofferson

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Nano
Båttype: 707
Seilnummer: SWE 121
NOR Rating: SWE 1,068

Ulf Christofferson

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Nano
Båttype: 707
Seilnummer: SWE 121
NOR Rating: SWE 1,068
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 38
Total DNS 38
NANO

David Christofferson

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Nano
Båttype: 707
Seilnummer: SWE 121
NOR Rating: SWE 1,068

Ulf Christofferson

Seilforening: De Tio Öarnas Segelsällskap
Båtnavn: Nano
Båttype: 707
Seilnummer: SWE 121
NOR Rating: SWE 1,068
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 38
Total DNS 38

Skipper: David Christofferson (De Tio Öarnas Segelsällskap)
Mannskap: Ulf Christofferson (De Tio Öarnas Segelsällskap)
707 DNS
143 SWE-39

Stephan Berntsson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Norix
Båttype: Xp 33
Seilnummer: SWE 39
NOR Rating: SWE 1,253

Märten Lundgren

Seilforening:
Båtnavn: Norix
Båttype: Xp 33
Seilnummer: SWE 39
NOR Rating: SWE 1,253
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 30
Total DNF 30
NORIX

Stephan Berntsson

Seilforening: Tjörns Segelsällskap
Båtnavn: Norix
Båttype: Xp 33
Seilnummer: SWE 39
NOR Rating: SWE 1,253

Märten Lundgren

Seilforening:
Båtnavn: Norix
Båttype: Xp 33
Seilnummer: SWE 39
NOR Rating: SWE 1,253
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 30
Total DNF 30

Skipper: Stephan Berntsson (Tjörns Segelsällskap)
Mannskap: Märten Lundgren ()
Xp 33 DNF
143 SWE-347

Ulf Åhrman

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Playgrounde
Båttype: Maxi Fenix
Seilnummer: SWE 347
NOR Rating: SWE 1,0360

Thomas Andersson

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Playgrounde
Båttype: Maxi Fenix
Seilnummer: SWE 347
NOR Rating: SWE 1,0360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 38
Total DNF 38
PLAYGROUNDE

Ulf Åhrman

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Playgrounde
Båttype: Maxi Fenix
Seilnummer: SWE 347
NOR Rating: SWE 1,0360

Thomas Andersson

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Playgrounde
Båttype: Maxi Fenix
Seilnummer: SWE 347
NOR Rating: SWE 1,0360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 38
Total DNF 38

Skipper: Ulf Åhrman (Strömstads Segelsällskap)
Mannskap: Thomas Andersson (Strömstads Segelsällskap)
Maxi Fenix DNF
143 SWE-61

Gunnar Wiberger

Seilforening: Segelsällskapet FRAM
Båtnavn: Ängla
Båttype: Senorita Helmsman
Seilnummer: SWE 61
NOR Rating: SWE 1,06

Bengt Wiberger

Seilforening:
Båtnavn: Ängla
Båttype: Senorita Helmsman
Seilnummer: SWE 61
NOR Rating: SWE 1,06
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 38
Total DNF 38
ÄNGLA

Gunnar Wiberger

Seilforening: Segelsällskapet FRAM
Båtnavn: Ängla
Båttype: Senorita Helmsman
Seilnummer: SWE 61
NOR Rating: SWE 1,06

Bengt Wiberger

Seilforening:
Båtnavn: Ängla
Båttype: Senorita Helmsman
Seilnummer: SWE 61
NOR Rating: SWE 1,06
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klassepla