Klasse: 11:Mod |
NOR 191
Erlend Munkeby
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 191
|
|
Falke Dybvik
Seilforening: Seilnummer: NOR 191
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erlend Munkeby |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 151
Nina Braaten
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 151
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nina Braaten |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 157
Kristian Fodstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 157
|
|
Kristin Nesheim
Seilforening: Seilnummer: NOR 157
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristian Fodstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 175
Arild Vikse
Seilforening: Ullern Seilforening Seilnummer: NOR 175
|
|
jakob vikse
Seilforening: Seilnummer: NOR 175
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arild Vikse |
Ullern Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: Drake |
NOR 287
Tor Møinichen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 287
|
|
Sara Kjelstrup
Seilforening: Seilnummer: NOR 287
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tor Møinichen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 286
Hans Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 286
|
|
Peter T.M. Brandt
Seilforening: Seilnummer: NOR 286
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hans Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 284
Pål Berg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 284
|
|
Sven Ellefsen
Seilforening: Seilnummer: NOR 284
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pål Berg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 280
Steff Herbern
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 280
|
|
John Platou
Seilforening: Seilnummer: NOR 280
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Steff Herbern |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 273
John Hatch
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 273
|
|
Sandra Hatch
Seilforening: Seilnummer: NOR 273
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
John Hatch |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 278
Jørgen Stang Heffermehl
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 278
|
|
Bjørn Hildan
Seilforening: Seilnummer: NOR 278
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jørgen Stang Heffermehl |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: Express |
NOR 2006
Morten Aagaard
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 2006
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Morten Aagaard |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 430
Finn Eriksen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 430
|
|
Morten Kolflaath
Seilforening: Seilnummer: NOR 430
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Finn Eriksen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 130
Harald Lothe
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 130
|
|
Guttorm Haraldsen
Seilforening: Seilnummer: NOR 130
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Harald Lothe |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 164
Jostein Magnussen
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 164
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jostein Magnussen |
Oslo Seilforening |
NOR 988
Randi Wøien
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 988
|
|
Hege Bjørkeng
Seilforening: Seilnummer: NOR 988
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Randi Wøien |
Oslo Seilforening |
NOR 819
Richard Karlsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 819
|
|
Frederik Sætrang Sohlman
Seilforening: Seilnummer: NOR 819
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Richard Karlsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 952
Ane Berg Tomter
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 952
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ane Berg Tomter |
Oslo Seilforening |
NOR 997
Kristoffer Spone
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 997
|
|
Hans Jørgen Bauck Jr.
Seilforening: Seilnummer: NOR 997
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristoffer Spone |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1080
Arne Haabeth
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 1080
|
|
Karsten Barton
Seilforening: Seilnummer: NOR 1080
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arne Haabeth |
Oslo Seilforening |
NOR 124
Eirik Malthe-Sørenssen
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 124
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eirik Malthe-Sørenssen |
Oslo Seilforening |
NOR 147
Arild Holt
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 147
|
|
Petter Fjellstad
Seilforening: Seilnummer: NOR 147
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arild Holt |
Oslo Seilforening |
NOR 186
Camilla Nore
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 186
|
|
Henrik Nore
Seilforening: Seilnummer: NOR 186
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Camilla Nore |
Asker Seilforening |
NOR 1105
Ivar Engen
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 1105
|
|
Arne Engen
Seilforening: Seilnummer: NOR 1105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ivar Engen |
Oslo Seilforening |
NOR 536
Olav Mosvold Larsen
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 536
|
|
Morten Tenvig
Seilforening: Seilnummer: NOR 536
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Mosvold Larsen |
Oslo Seilforening |
NOR 1020
Frode Gunnestad
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 1020
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Frode Gunnestad |
Oslo Seilforening |
NOR 755
Erik Holter
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 755
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Holter |
Oslo Seilforening |
NOR 1150
Stein Broch Olsen
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 1150
|
|
Terje Wang
Seilforening: Seilnummer: NOR 1150
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Stein Broch Olsen |
Oslo Seilforening |
NOR 727
Petter Hagelund
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 727
|
|
Otto Jervell
Seilforening: Seilnummer: NOR 727
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Petter Hagelund |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 936
Bjørn W Johansen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 936
|
|
Stefano Holguin
Seilforening: Seilnummer: NOR 936
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bjørn W Johansen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 171
Gotteberg Geir
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 171
|
|
Vilde Hammer
Seilforening: Seilnummer: NOR 171
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gotteberg Geir |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 349
Magnus Brun
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 349
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Brun |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 325
Terje Karlsen
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 325
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Terje Karlsen |
Oslo Seilforening |
NOR 193
Stig Arild Pettersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 193
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Stig Arild Pettersen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 212
Kjetil Mo
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 212
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kjetil Mo |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 259
Andrea Hovland Dalseg
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 259
|
|
Erle Seljelid Sørlie
Seilforening: Seilnummer: NOR 259
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andrea Hovland Dalseg |
Oslo Seilforening |
NOR 1058
Magne Simonsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 1058
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magne Simonsen |
Bundefjorden Seilforening |
Deltagere i klassen: 26 |
Klasse: IF-båt |
NOR 21
Christian Huse
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 21
|
|
Jo Borchsenius
Seilforening: Seilnummer: NOR 21
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christian Huse |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 44
Bernt Nissen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 44
|
|
Peter Magnus Nissen
Seilforening: Seilnummer: NOR 44
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bernt Nissen |
Bærum Seilforening |
NOR 90
Frode Vasholmen
Seilforening: Hallingdal Seilforening Seilnummer: NOR 90
|
|
Jean Erik Julsrud
Seilforening: Seilnummer: NOR 90
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Frode Vasholmen |
Hallingdal Seilforening |
NOR 160
Jan Christian Jørgensen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 160
|
|
Bendix Jørgensen
Seilforening: Seilnummer: NOR 160
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jan Christian Jørgensen |
Bærum Seilforening |
NOR 128
Robert Bay
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 128
|
|
Kristen Thorp
Seilforening: Seilnummer: NOR 128
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Robert Bay |
Bærum Seilforening |
Bjørn Andersen
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer:
|
|
Alexander Smid
Seilforening: Seilnummer:
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bjørn Andersen |
Oslo Seilforening |
NOR 30
Terje Johannesen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Seilnummer: NOR 30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Terje Johannesen |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
NOR 211
Hilde Thoresen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Seilnummer: NOR 211
|
|
Hilde Garlid
Seilforening: Seilnummer: NOR 211
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hilde Thoresen |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
NOR 221
Charlotta Jonsson
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 221
|
|
Tommy Bergman
Seilforening: Seilnummer: NOR 221
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Charlotta Jonsson |
Asker Seilforening |
NOR 153
Trond Aasland
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 153
|
|
Kåre Kurås
Seilforening: Seilnummer: NOR 153
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Trond Aasland |
Bærum Seilforening |
NOR 222
Steinar Mollan
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 222
|
|
Bradford Brunsdon
Seilforening: Seilnummer: NOR 222
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Steinar Mollan |
Bærum Seilforening |
NOR 105
Erik Holter-Sørensen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Holter-Sørensen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3488
Frederic Kloster
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3488
|
|
Eric Kloster
Seilforening: Seilnummer: NOR 3488
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Frederic Kloster |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 142
BJørn Edwardsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 142
|
|
Nina Forberg Edwardsen
Seilforening: Seilnummer: NOR 142
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
BJørn Edwardsen |
Bærum Seilforening |
NOR 39
Bjørn Rud
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 39
|
|
Jens Andersen
Seilforening: Seilnummer: NOR 39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bjørn Rud |
Oslo Seilforening |
NOR 141
Tom Bruton
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 141
|
|
michael markussen
Seilforening: Seilnummer: NOR 141
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tom Bruton |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 16 |
Klasse: Knarr |
NOR 113
Tobias Reiering
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 113
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Reiering |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 140
Dag Ivar Ytreberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 140
|
|
Lars-Petter Hagen
Seilforening: Seilnummer: NOR 140
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dag Ivar Ytreberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 134
Eric Larsson
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 134
|
|
Eric Larsson jr.
Seilforening: Seilnummer: NOR 134
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eric Larsson |
Drammens Seilforening |
NOR 138
Morten Heldal Haugerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 138
|
|
Henning Olsen
Seilforening: Seilnummer: NOR 138
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Morten Heldal Haugerud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 75
Knut Espenes
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 75
|
|
Nn Nn
Seilforening: Seilnummer: NOR 75
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Knut Espenes |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 137
knut-erik herstad
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 137
|
|
Jan Erik Johansen
Seilforening: Seilnummer: NOR 137
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
knut-erik herstad |
Drammens Seilforening |
NOR 14
LISE HORNTVEDT
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 14
|
|
Mads Johansen
Seilforening: Seilnummer: NOR 14
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
LISE HORNTVEDT |
Oslo Seilforening |
NOR 38
Per Waaler
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 38
|
|
Alf-Terje Andersen
Seilforening: Seilnummer: NOR 38
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Per Waaler |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 91
Magdalena Fabczak
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 91
|
|
Einar-Arnt Hansen
Seilforening: Seilnummer: NOR 91
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magdalena Fabczak |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 106
Sindre Hugo Bjerkestrand
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 106
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Hugo Bjerkestrand |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 130
Nils Petter Haugfos
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 130
|
|
Tine Haugfos
Seilforening: Seilnummer: NOR 130
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nils Petter Haugfos |
Drammens Seilforening |
NOR 98
Alexander Arnesen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 98
|
|
Niels Kjær
Seilforening: Seilnummer: NOR 98
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Arnesen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 16
Odd Gutteberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 16
|
|
Birger Johansen
Seilforening: Seilnummer: NOR 16
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Odd Gutteberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 109
Lars Haugfos
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 109
|
|
Henrik Schultz
Seilforening: Seilnummer: NOR 109
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Haugfos |
Drammens Seilforening |
NOR 79
Richard Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 79
|
|
Berit Lie
Seilforening: Seilnummer: NOR 79
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Richard Lie |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 11
Inge-Bertin Almeland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 11
|
|
Tom Mikkelsen
Seilforening: Seilnummer: NOR 11
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Inge-Bertin Almeland |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 16 |
Klasse: Snipe |
NOR 30090
BIRGER JANSEN
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 30090
|
|
Filippa Jansen
Seilforening: Seilnummer: NOR 30090
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
BIRGER JANSEN |
Bærum Seilforening |
NOR 29896
Øyvind Parken
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 29896
|
|
Hilde Høvik
Seilforening: Seilnummer: NOR 29896
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Øyvind Parken |
Bærum Seilforening |
NOR 31015
Arild Figenschou
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 31015
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arild Figenschou |
Bærum Seilforening |
NOR 30840
Geir Hansen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 30840
|
|
Jorge Ferrão
Seilforening: Seilnummer: NOR 30840
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Geir Hansen |
Bærum Seilforening |
SWE 28359
Maria Öhrn
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: SWE 28359
|
|
Maria Sophie Kaiser
Seilforening: Seilnummer: SWE 28359
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maria Öhrn |
Bærum Seilforening |
NOR 31173
Johan G Mejlænder
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 31173
|
|
Kristine Melsom
Seilforening: Seilnummer: NOR 31173
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johan G Mejlænder |
Bærum Seilforening |
NOR 29673
Halvor Poulsson
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 29673
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Halvor Poulsson |
Bærum Seilforening |
NOR 28452
Ole Martin Moen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 28452
|
|
Christiane Marie Moen
Seilforening: Seilnummer: NOR 28452
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ole Martin Moen |
Bærum Seilforening |
NOR 30556
T.Thorgeir Harsem
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 30556
|
|
Mads Harsem
Seilforening: Seilnummer: NOR 30556
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
T.Thorgeir Harsem |
Bærum Seilforening |
NOR 00000
Bou Tveitan
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 00000
|
|
isak svennes
Seilforening: Seilnummer: NOR 00000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bou Tveitan |
Bærum Seilforening |
NOR 30660
Steffen Skjønberg
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 30660
|
|
Tine Skjønberg
Seilforening: Seilnummer: NOR 30660
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Steffen Skjønberg |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 11 |