Klasse: Brett - Damer |
NOR 39
Helle Oppedal
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Helle Oppedal |
Bergens Seilforening |
NOR 60
Sofia Fregosi Maaø
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 60
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sofia Fregosi Maaø |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 23
Maria Mollestad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 23
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maria Mollestad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 13
Lene Kyte
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 13
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lene Kyte |
Bergens Seilforening |
Miriam Rasmussen
Seilforening: Molde Seilforening Seilnummer:
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Miriam Rasmussen |
Molde Seilforening |
Deltagere i klassen: 5 |
Klasse: Brett - Master |
NOR 0
bent bakke
Seilforening: Flekkerøy brettseilerklubb Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
bent bakke |
Flekkerøy brettseilerklubb |
NOR 142
rune nilsen
Seilforening: Sola Brettseilerforening Seilnummer: NOR 142
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
rune nilsen |
Sola Brettseilerforening |
NOR 52
Erik Rondeel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 52
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Rondeel |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 69
Lars Due-Tønnessen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 69
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Due-Tønnessen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 373
Egil Stige
Seilforening: Giske Seilforening Seilnummer: NOR 373
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Egil Stige |
Giske Seilforening |
NOR 2345
Baard Sætre
Seilforening: Bergen Brettseiling Klubb Seilnummer: NOR 2345
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Baard Sætre |
Bergen Brettseiling Klubb |
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: Brett - Senior |
NOR 95
Arvid Leeber
Seilforening: Tønsberg Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 95
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arvid Leeber |
Tønsberg Brettseilerklubb |
NOR 7
sebastian Wang-Hansen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 7
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
sebastian Wang-Hansen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 106
Audun Muribø
Seilforening: Tønsberg Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 106
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Audun Muribø |
Tønsberg Brettseilerklubb |
NOR 182
Jone Vikingstad
Seilforening: Karmøy Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 182
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jone Vikingstad |
Karmøy Brettseilerklubb |
NOR 4
Magne Frønsdal
Seilforening: Sola Brettseilerforening Seilnummer: NOR 4
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magne Frønsdal |
Sola Brettseilerforening |
Deltagere i klassen: 5 |
Klasse: Brett - U17 |
NOR 424
Ola Bjørne
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 424
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ola Bjørne |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 43
jakob ruud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 43
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
jakob ruud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 141
Kristian K Wendelborg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 141
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristian K Wendelborg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 54
Erlend Rondeel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 54
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erlend Rondeel |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 2120
Henrik Wetlesen Borge
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2120
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Wetlesen Borge |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 67
Finn Lippestad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 67
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Finn Lippestad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 137
Live Rabo Lund-Roland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 137
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Live Rabo Lund-Roland |
Kongelig Norsk Seilforening |
Matteo Fregosi Maaø
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer:
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Matteo Fregosi Maaø |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 107
Isak Hessen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Isak Hessen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 654
Fredrik L Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 654
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik L Nilsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 27
Christoffer Agasøster Gangdal
Seilforening: Stord Seilforening Seilnummer: NOR 27
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christoffer Agasøster Gangdal |
Stord Seilforening |
NOR 90
Martin Hope
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 90
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Hope |
Bergens Seilforening |
NOR 121
Haakon Brunvoll Nustad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 121
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Haakon Brunvoll Nustad |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 13 |
Klasse: Brett - U20 |
NOR 215
Arne Frithjof Askvig
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 215
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arne Frithjof Askvig |
Asker Seilforening |
NOR 252
endre funnemark
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 252
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
endre funnemark |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 510
sjur funnemark
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 510
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
sjur funnemark |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 126
hannah kirkestuen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 126
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
hannah kirkestuen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 57
Arthur Ulrichsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 57
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arthur Ulrichsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 47
Simen Lindstad Dokken
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 47
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Simen Lindstad Dokken |
Asker Seilforening |
NOR 41
Martin Møller Hovda
Seilforening: Karmøy Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 41
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Møller Hovda |
Karmøy Brettseilerklubb |
Deltagere i klassen: 7 |