Hovedsponsor
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
For deltagerne
Seilingsbestemmelser NM Optimist og E-jolle
Endring 01 til seilingsbestemmelser NM
Kunngjøring Coming Stars
Kunngjøring NM Optimist og E-jolle
Seilingsbestemmelser Coming Stars
Program
Sikkerhetsplan
Sikringsbåter oversikt
Kart Steilene NM 2015 Optimist E-jolle
Utsett og parkering Svestad brygge
Fra Svestad brygge til Alværn brygge
Egenerklæring Optimist
Egenerklæring E-jolle
Registrering
For publikum
Værstasjon Steilene
Seilforeningens hjemmeside
Nesodden Seilforening
Kontakt oss
Arrangør
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
139
NOR 3749
Oda Skeide Bates
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3749
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Oda Skeide Bates
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3609
Hannah Sofie Kjellevold
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3609
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hannah Sofie Kjellevold
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3
Emil Forslund
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Emil Forslund
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3427
Aslak Brynsrud
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3427
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Aslak Brynsrud
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3850
Fredrikke Foss
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3850
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Fredrikke Foss
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3242
Einar Olaf Blydt Aarnæs
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3242
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Einar Olaf Blydt Aarnæs
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3809
Elise Bøe Ludvigsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3809
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Elise Bøe Ludvigsen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3815
Emil Dagsberg
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3815
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Emil Dagsberg
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3712
Amalie Wang
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3712
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Amalie Wang
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
SWE 4624
Alice Moss
Seilforening:
Lerums Segelsällskap
Seilnummer:
SWE 4624
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Alice Moss
, Lerums Segelsällskap
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3768
Liv Cornelia Middelthon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3768
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Liv Cornelia Middelthon
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3769
Theodor Middelthon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3769
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Theodor Middelthon
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3183
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3183
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jonas August Stjernstrøm
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3729
Cornelia Fure
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3729
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Cornelia Fure
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3730
Alexander Franks-Penty
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3730
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Alexander Franks-Penty
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3767
Cecilia Hensema Andersen
Seilforening:
Sarpsborg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3767
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Cecilia Hensema Andersen
, Sarpsborg Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
SWE 4552
Martina Carlsson
Seilforening:
Lerums Segelsällskap
Seilnummer:
SWE 4552
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Martina Carlsson
, Lerums Segelsällskap
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3860
Joachim BERGSBAKK
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3860
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Joachim BERGSBAKK
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3719
Stian BERGSBAKK
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3719
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Stian BERGSBAKK
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3239
Ulrik Quamme
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3239
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ulrik Quamme
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3471
Kaja Sjøl Christensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3471
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kaja Sjøl Christensen
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3721
Vincent Vaske
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3721
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Vincent Vaske
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3831
Marieke Vaske
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3831
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marieke Vaske
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
SWE 4630
Eskil Jonasson
Seilforening:
Rörviks Segelsällskap
Seilnummer:
SWE 4630
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Eskil Jonasson
, Rörviks Segelsällskap
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3692
Mathilde Elise Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3692
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mathilde Elise Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3750
Albertine Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3750
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Albertine Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3844
Uffe Tomasgaard
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3844
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Uffe Tomasgaard
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3840
John-Øivind Tollevik Garvik
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3840
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
John-Øivind Tollevik Garvik
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3820
Marius Bjelkarøy Westervik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3820
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marius Bjelkarøy Westervik
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
SWE 4636
Julia Henriksson
Seilforening:
Lommabuktens Seglarklubb
Seilnummer:
SWE 4636
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Julia Henriksson
, Lommabuktens Seglarklubb
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3825
Sondre Fagerborg
Seilforening:
Sarpsborg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3825
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sondre Fagerborg
, Sarpsborg Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
ITA 8021
Alexander Hustad
Seilforening:
CV3V
Seilnummer:
ITA 8021
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Alexander Hustad
, CV3V
Klasse: Optimist - Coming stars
SWE 4637
Fabian Magnusson
Seilforening:
Rörviks Segelsällskap
Seilnummer:
SWE 4637
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Fabian Magnusson
, Rörviks Segelsällskap
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3777
Fabian Victor Svendsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3777
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Fabian Victor Svendsen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
SWE 4572
Marius Westerlind
Seilforening:
Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Seilnummer:
SWE 4572
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marius Westerlind
, Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3503
Thomas Efskind
Seilforening:
Røyken Seilforening
Seilnummer:
NOR 3503
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Thomas Efskind
, Røyken Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3830
Mathilde Robertstad
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3830
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mathilde Robertstad
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3460
Anders Hjorthøy
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3460
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anders Hjorthøy
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3861
Vilde Skirstad Pollen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3861
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Vilde Skirstad Pollen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3219
Jenny Skirstad Pollen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3219
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jenny Skirstad Pollen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3369
Julie Sverdrup
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3369
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Julie Sverdrup
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 845
Aleksandra Gulbrandsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 845
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Aleksandra Gulbrandsen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Europajolle - Klasse A - Jenter og gutter
SWE 4623
Oscar Engström
Seilforening:
Lerums Segelsällskap
Seilnummer:
SWE 4623
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Oscar Engström
, Lerums Segelsällskap
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 329
Kaisa Sofie Kleven
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 329
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kaisa Sofie Kleven
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 321
Anine Skjæret Halstensen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 321
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anine Skjæret Halstensen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3395
Kornelia Juul Nyland
Seilforening:
Arendals Seilforening
Seilnummer:
NOR 3395
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kornelia Juul Nyland
, Arendals Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3665
Henrik Løset Eriksen
Seilforening:
Larvik Seilforening
Seilnummer:
NOR 3665
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Løset Eriksen
, Larvik Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3212
Liva Løset Eriksen
Seilforening:
Larvik Seilforening
Seilnummer:
NOR 3212
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Liva Løset Eriksen
, Larvik Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3676
Sebastian Haug-Jacobsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3676
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sebastian Haug-Jacobsen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3847
Hanna Katle Fjon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3847
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hanna Katle Fjon
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3776
Aslak Iveland
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3776
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Aslak Iveland
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3699
Audun Iveland
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3699
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Audun Iveland
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3581
Jacob Wærsten
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3581
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jacob Wærsten
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3467
Johanne Løtveit
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3467
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Johanne Løtveit
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3652
Jens Kaastad Ørjavik
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3652
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jens Kaastad Ørjavik
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3849
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3849
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Kaastad Ørjavik
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3846
Pia Dahl Andersen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3846
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Pia Dahl Andersen
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3875
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3875
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tobias Sandmo Birkeland
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3621
Alexander Schmeling
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3621
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Alexander Schmeling
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3629
Felix A. Schmeling
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3629
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Felix A. Schmeling
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3738
Thomas Johan Frigstad
Seilforening:
Lillesand Seilforening
Seilnummer:
NOR 3738
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Thomas Johan Frigstad
, Lillesand Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3632
Wenche Talloen
Seilforening:
Lillesand Seilforening
Seilnummer:
NOR 3632
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Wenche Talloen
, Lillesand Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3647
Tobias Frigstad
Seilforening:
Lillesand Seilforening
Seilnummer:
NOR 3647
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tobias Frigstad
, Lillesand Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3764
Sverre Poppe Oldervoll
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3764
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sverre Poppe Oldervoll
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3655
Henrik Grønlund
Seilforening:
Røyken Seilforening
Seilnummer:
NOR 3655
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Grønlund
, Røyken Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3778
Fredrik Andresen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3778
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Fredrik Andresen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 450
Kristine Gustavsen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Seilnummer:
NOR 450
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kristine Gustavsen
, Arendals Seilforening
Klasse: Europajolle - Klasse A - Jenter og gutter
NOR 3845
Nora Edland
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3845
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nora Edland
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 896
Henrik Bucher
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 896
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Bucher
, Nesodden Seilforening
Klasse: Europajolle - Klasse A - Jenter og gutter
NOR 3635
Jørgen Smith-Meyer
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3635
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jørgen Smith-Meyer
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 404
Aleksander Gauslaa
Seilforening:
Lillesand Seilforening
Seilnummer:
NOR 404
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Aleksander Gauslaa
, Lillesand Seilforening
Klasse: Europajolle - Klasse A - Jenter og gutter
NOR 3650
Even Baanrud
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3650
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Even Baanrud
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3318
Sindre Tollevik Garvik
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3318
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sindre Tollevik Garvik
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3220
Karoline Torbjørnsdal
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3220
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Karoline Torbjørnsdal
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3630
Tobias Skeie
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3630
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tobias Skeie
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
SWE 4621
Louise Zetterström
Seilforening:
Borstahusens Segelsällskap
Seilnummer:
SWE 4621
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Louise Zetterström
, Borstahusens Segelsällskap
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3673
Ingrid Gudmestad Andreassen
Seilforening:
Sarpsborg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3673
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ingrid Gudmestad Andreassen
, Sarpsborg Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
CAN 1511
Henrik Moberg-Parker
Seilforening:
Royal Vancouver YC
Seilnummer:
CAN 1511
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Moberg-Parker
, Royal Vancouver YC
Klasse: Optimist - Gutt
CAN 1430
Mattias Moberg-Parker
Seilforening:
Færder Seilforening
Seilnummer:
CAN 1430
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mattias Moberg-Parker
, Færder Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3806
Markus Vale
Seilforening:
Arendals Seilforening
Seilnummer:
NOR 3806
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Markus Vale
, Arendals Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 310
Kristian Vale
Seilforening:
Arendals Seilforening
Seilnummer:
NOR 310
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kristian Vale
, Arendals Seilforening
Klasse: Europajolle - Klasse A - Jenter og gutter
NOR 3620
William Andreas Svensrud
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3620
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
William Andreas Svensrud
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3276
Hedvig Ødeby Karlsen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3276
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hedvig Ødeby Karlsen
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3816
Kristine Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3816
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kristine Hjellestad
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 439
Laila Cecilie Vevstad
Seilforening:
Arendals Seilforening
Seilnummer:
NOR 439
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Laila Cecilie Vevstad
, Arendals Seilforening
Klasse: Europajolle - Klasse A - Jenter og gutter
NOR 3720
Anders Theodor Lindemark
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3720
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anders Theodor Lindemark
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 910
Jacob Lepperød
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 910
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jacob Lepperød
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Europajolle - Klasse A - Jenter og gutter
NOR 3817
Sarah Thodesen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3817
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sarah Thodesen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3848
Nora Doksrød
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3848
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nora Doksrød
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3534
Hedvig Doksrød
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3534
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hedvig Doksrød
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3679
Felix Sommerfelt
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3679
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Felix Sommerfelt
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3697
Henrik Glittenberg
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3697
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Glittenberg
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3642
August Hanevik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3642
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
August Hanevik
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3726
Kaja Malmbekk
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3726
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kaja Malmbekk
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3003
Sunniva Gjesdal
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3003
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sunniva Gjesdal
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3250
Guro Gjesdal
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3250
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Guro Gjesdal
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3601
Didrik Jelstad
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3601
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Didrik Jelstad
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3851
Karoline Eirin Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3851
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Karoline Eirin Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3461
Lars Andre Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3461
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Andre Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3254
Mikal Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3254
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mikal Tveita
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3670
Emil Solvang
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3670
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Emil Solvang
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3773
Marie Gudmestad Andreassen
Seilforening:
Sarpsborg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3773
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marie Gudmestad Andreassen
, Sarpsborg Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3774
Henrik Haaland
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3774
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Haaland
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3722
Simen Guldberg
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3722
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Simen Guldberg
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 327
Christian Berger
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 327
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Christian Berger
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Europajolle - Klasse A - Jenter og gutter
NOR 3523
Peter Guldberg
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3523
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Peter Guldberg
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3663
Arvid Elias Guddal Einan
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3663
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arvid Elias Guddal Einan
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3826
Erik Karlsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3826
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erik Karlsen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3883
Knuta Bugge
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3883
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Knuta Bugge
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3658
Olai Hagland
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3658
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Olai Hagland
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3649
Mia Klæboe
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3649
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mia Klæboe
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 881
Martin Janssen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 881
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Martin Janssen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Europajolle - Klasse A - Jenter og gutter
NOR 900
Jostein Frederick Aker
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 900
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jostein Frederick Aker
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Europajolle - Klasse A - Jenter og gutter
NOR 3542
Magnus Behrens
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3542
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Magnus Behrens
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3671
Ingrid Bøen
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Seilnummer:
NOR 3671
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ingrid Bøen
, Ålesunds Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3684
Erik Bøen
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Seilnummer:
NOR 3684
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erik Bøen
, Ålesunds Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3717
Milla Wang
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3717
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Milla Wang
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3709
Ferdinand Juell-Bergan
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3709
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ferdinand Juell-Bergan
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3843
Eskil Ova
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3843
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Eskil Ova
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3819
Mathias Berthet
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3819
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mathias Berthet
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3771
Marthe Elvrum
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 3771
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marthe Elvrum
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3328
Felix Toll-Kjær
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3328
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Felix Toll-Kjær
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3701
Marie Lepperød
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3701
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marie Lepperød
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3746
Thea Paulsrud
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3746
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Thea Paulsrud
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3746
Tobias Paulsrud
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3746
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tobias Paulsrud
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3822
Nicolai Jacobsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3822
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nicolai Jacobsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Gutt
NOR 3368
Julia Jacobsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3368
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Julia Jacobsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3519
Sofie Desiree Maritvold
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3519
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sofie Desiree Maritvold
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3710
Madelen Monstad
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3710
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Madelen Monstad
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Jente
NOR 3740
Emil Røgeberg
Seilforening:
Sarpsborg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3740
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Emil Røgeberg
, Sarpsborg Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3099
Sivert Foyn-Andersen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3099
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sivert Foyn-Andersen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
SWE 4400
Marie Sofie Ekeberg
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
SWE 4400
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marie Sofie Ekeberg
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 431
Sindre Skrede
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 431
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sindre Skrede
, Bærum Seilforening
Klasse: Europajolle - Klasse A - Jenter og gutter
NOR 3744
Holger Kristiansen
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3744
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Holger Kristiansen
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 2992
Liam Skeide Bates
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 2992
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Liam Skeide Bates
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3624
Henrik Lundblad
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3624
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Lundblad
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 2990
August Wergeland
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 2990
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
August Wergeland
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3308
Jonatan Dalen Andresen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3308
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jonatan Dalen Andresen
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
NOR 3824
Jonas Alexander Sørli
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3824
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jonas Alexander Sørli
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Coming stars
Last ned CSV fil