Klasse: Laser 4.7 |
NOR 206362
Hanna Katle Fjon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 206362
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanna Katle Fjon |
Stavanger Seilforening |
NOR 14202
Guro Gjesdal
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 14202
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Guro Gjesdal |
Stavanger Seilforening |
NOR 206867
Wenche Talloen
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 206867
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Wenche Talloen |
Lillesand Seilforening |
NOR 207108
Liv Cornelia Middelthon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 207108
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Liv Cornelia Middelthon |
Stavanger Seilforening |
NOR 213131
Theodor Middelthon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 213131
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Theodor Middelthon |
Stavanger Seilforening |
NOR 20173
Ulrik Quamme
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 20173
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ulrik Quamme |
Sandefjord Seilforening |
NOR 210994
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 210994
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Kaastad Ørjavik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 207541
Jostein August Wikesland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207541
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jostein August Wikesland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 204758
Ingrid Bøen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 204758
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Bøen |
Ålesunds Seilforening |
NOR 210225
Thomas Frigstad
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 210225
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas Frigstad |
Lillesand Seilforening |
NOR 211307
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 211307
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Sandmo Birkeland |
Ran Seilforening |
NOR 203261
Felix Christian Sommerfelt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203261
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Felix Christian Sommerfelt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 203265
Joachim Bergsbakk
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 203265
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Joachim Bergsbakk |
Bærum Seilforening |
NOR 210217
Marthe Elvrum
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 210217
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marthe Elvrum |
Soon Seilforening |
NOR 206357
Anders Theodor Lindemark
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 206357
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Theodor Lindemark |
Stavanger Seilforening |
NOR 186381
Kaja Malmbekk
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 186381
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaja Malmbekk |
Asker Seilforening |
NOR 197762
Kaja Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 197762
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaja Sjøl Christensen |
Asker Seilforening |
NOR 201111
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 201111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Sjøl Christensen |
Asker Seilforening |
NOR 206861
Celia Valeur Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206861
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Celia Valeur Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 207105
Karoline Eirin Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 207105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karoline Eirin Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 206361
Herman Bakke-Jakobsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 206361
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Herman Bakke-Jakobsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR NOR 19413
Fabian Victor Svendsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR NOR 19413
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fabian Victor Svendsen |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 22 |
Klasse: Laser Radial |
NOR 207109
John Butler Wang
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 207109
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
John Butler Wang |
Stavanger Seilforening |
NOR 198148
Ingrid Skjønborg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 198148
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Skjønborg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 208533
Amalie Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 208533
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amalie Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 207546
Martine Bjørve Thuen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207546
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martine Bjørve Thuen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 209553
Uffe Tomasgaard
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 209553
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Uffe Tomasgaard |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 206358
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 206358
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Hjellestad Hella |
Hjellestad Seilforening |
NOR 204904
Vincent Vaske
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 204904
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vincent Vaske |
Nesodden Seilforening |
NOR 203660
Anne Marit Hansen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 203660
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anne Marit Hansen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 210214
Henrik Grønlund
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 210214
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Grønlund |
Asker Seilforening |
NOR 212721
Fredrik Andresen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 212721
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik Andresen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 211308
Victoria Espeseth
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 211308
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victoria Espeseth |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 206864
Erik Karlsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206864
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Karlsen |
Ran Seilforening |
NOR 210216
Anders Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 210216
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Hjorthøy |
Asker Seilforening |
NOR 212553
Didrik Jelstad
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 212553
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Didrik Jelstad |
Åsane Seilforening |
NOR 206355
Olai Hagland
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 206355
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olai Hagland |
Stavanger Seilforening |
NOR 183366
Mathias Bjørgum
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 183366
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathias Bjørgum |
Bærum Seilforening |
NOR 183276
Oda Skeide Bates
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 183276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oda Skeide Bates |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 212551
Caroline Sofia Rosmo
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 212551
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Caroline Sofia Rosmo |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 212762
Hannah Sofie Kjellevold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 212762
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hannah Sofie Kjellevold |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 210993
Even Baanrud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 210993
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Even Baanrud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 208683
Tobias Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 208683
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 198747
Jacob Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 198747
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Lepperød |
Tønsberg Seilforening |
NOR 198741
Kristine Hjellestad
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 198741
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristine Hjellestad |
Hjellestad Seilforening |
NOR 198950
Hedvig Ødeby Karlsen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 198950
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hedvig Ødeby Karlsen |
Nesodden Seilforening |
NOR 210992
August Hanevik
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 210992
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
August Hanevik |
Stavanger Seilforening |
NOR 201735
Magnus Behrens
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 201735
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Behrens |
Tønsberg Seilforening |
NOR 184993
Markus Hammerø Hagen
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 184993
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Markus Hammerø Hagen |
Stavanger Seilforening |
NOR 203262
Aron Heimonen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203262
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aron Heimonen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 206863
Inger Marethe Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206863
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Inger Marethe Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 201640
Christoffer Sørlie
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 201640
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christoffer Sørlie |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 201382
Gry Dahl
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 201382
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gry Dahl |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 204348
Dejan Suboticki
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 204348
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dejan Suboticki |
Stavanger Seilforening |
NOR 208724
Sivert With
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 208724
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sivert With |
Asker Seilforening |
NOR 211142
Knuta Bugge
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 211142
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Knuta Bugge |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 207719
Eline Flotoft Elnan
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 207719
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eline Flotoft Elnan |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 35 |
Klasse: Laser Standard |
SWE 205733
Niclas Domack
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: SWE 205733
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Niclas Domack |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 201370
Per Aspelien
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 201370
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Per Aspelien |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2011
Nicolay Bérard-Andersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2011
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nicolay Bérard-Andersen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 189630
Reidar Fosse
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 189630
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Reidar Fosse |
Asker Seilforening |
NOR 211306
Anders Hommerstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 211306
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Hommerstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 8
Sindre Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 8
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 212555
Knut Beck
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 212555
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Knut Beck |
Drammens Seilforening |
NOR 156389
Geir Sunde
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 156389
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Geir Sunde |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 201694
Marcus Hillig
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 201694
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marcus Hillig |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 62
Paal HH Lindenskov
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 62
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Paal HH Lindenskov |
Asker Seilforening |
NOR 207547
Sigurd Tveit
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207547
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sigurd Tveit |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 11 |