Klasse: Laser Radial |
NOR 207546
Martine Bjørve Thuen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207546
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-09566 |
Martine Bjørve Thuen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 211308
Victoria Espeseth
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 211308
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-09961 |
Victoria Espeseth |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 212551
Caroline Sofia Rosmo
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 212551
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
|
Caroline Sofia Rosmo |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 212762
Hannah Sofie Kjellevold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 212762
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NSFL-07691 |
Hannah Sofie Kjellevold |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 208533
Amalie Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 208533
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-09703 |
Amalie Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 207832
Celine Therese Herud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207832
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-11249 |
Celine Therese Herud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 183276
Ode Skeide Bates
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 183276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-09742 |
Ode Skeide Bates |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 203907
Anette Melsom Myhre
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 203907
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
|
Anette Melsom Myhre |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 8 |
Klasse: Laser Standard |
NOR 201111
Hermann Tomasgaard
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 201111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
730421 |
Hermann Tomasgaard |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 212722
Uffe Tomasgaard
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 212722
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
743558 |
Uffe Tomasgaard |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 185163
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 185163
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
|
Henrik Kaastad Ørjavik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 209548
Christoffer Sørlie
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 209548
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-09731 |
Christoffer Sørlie |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 20954
Olai Hagland
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 20954
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
|
Olai Hagland |
Stavanger Seilforening |
NOR 211305
Reidar Fosse
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 211305
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-10783 |
Reidar Fosse |
Asker Seilforening |
NOR 207547
sigurd tveit
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207547
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
|
sigurd tveit |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 190684
Sindre Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 190684
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
10362 |
Sindre Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 201382
Tobias Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 201382
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
09971 |
Tobias Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
CAN 197731
Henrik Grønlund
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: CAN 197731
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-09873 |
Henrik Grønlund |
Asker Seilforening |
NOR 206760
Guillermo Garcia
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 206760
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
10180 |
Guillermo Garcia |
Horten Seilforening |
Deltagere i klassen: 11 |