Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Laser Radial

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6
1 NOR-212551

Caroline Sofia Rosmo

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 212551
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Caroline Sofia Rosmo

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 212551
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Caroline Sofia Rosmo (Bundefjorden Seilforening)
5 121111
2 NOR-207832

Celine Therese Herud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 207832
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Celine Therese Herud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 207832
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Celine Therese Herud (Kongelig Norsk Seilforening)
9 212222
3 NOR-203907

Anette Melsom Myhre

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 203907
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anette Melsom Myhre

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 203907
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anette Melsom Myhre (Asker Seilforening)
18 335453
4 NOR-208533

Amalie Wang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 208533
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Amalie Wang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 208533
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Amalie Wang (Kongelig Norsk Seilforening)
19 554334
5 NOR-211308

Victoria Espeseth

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 211308
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Victoria Espeseth

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 211308
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Victoria Espeseth (Kongelig Norsk Seilforening)
22 643546
6 NOR-183276

Ode Skeide Bates

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 183276
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ode Skeide Bates

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 183276
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ode Skeide Bates (Kongelig Norsk Seilforening)
27 476665
7 NOR-207546

Martine Bjørve Thuen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 207546
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Martine Bjørve Thuen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 207546
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Martine Bjørve Thuen (Kongelig Norsk Seilforening)
38 767DNC (9)DNC (9)DNC (9)
8 NOR-212762

Hannah Sofie Kjellevold

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 212762
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Hannah Sofie Kjellevold

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 212762
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Hannah Sofie Kjellevold (Kongelig Norsk Seilforening)
45 DNC (9)DNC (9)DNC (9)DNC (9)DNC (9)DNC (9)

Laser Standard

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6
1 NOR-201111

Hermann Tomasgaard

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 201111
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hermann Tomasgaard

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 201111
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hermann Tomasgaard (Kongelig Norsk Seilforening)
8 211331
2 NOR-212722

Uffe Tomasgaard

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 212722
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Uffe Tomasgaard

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 212722
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Uffe Tomasgaard (Drøbaksund Seilforening)
9 122222
3 NOR-209548

Christoffer Sørlie

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Seilnummer: NOR 209548
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Christoffer Sørlie

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Seilnummer: NOR 209548
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Christoffer Sørlie (Fredrikstad Seilforening)
12 344113
4 NOR-20954

Olai Hagland

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 20954
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Olai Hagland

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 20954
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Olai Hagland (Stavanger Seilforening)
22 536446
5 NOR-207547

sigurd tveit

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 207547
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

sigurd tveit

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 207547
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

sigurd tveit (Kongelig Norsk Seilforening)
23 653754
6 NOR-190684

Sindre Bakke

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 190684
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sindre Bakke

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 190684
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sindre Bakke (Bundefjorden Seilforening)
32 775967
7 CAN-197731

Henrik Grønlund

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: CAN 197731
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Grønlund

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: CAN 197731
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Grønlund (Asker Seilforening)
33 867579
8 NOR-201382

Tobias Bakke

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 201382
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tobias Bakke

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 201382
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tobias Bakke (Bundefjorden Seilforening)
40 488101110
9 NOR-185163

Henrik Kaastad Ørjavik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 185163
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Kaastad Ørjavik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 185163
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Kaastad Ørjavik (Kongelig Norsk Seilforening)
41 11910688
10 NOR-206760

Guillermo Garcia

Seilforening: Horten Seilforening
Seilnummer: NOR 206760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Guillermo Garcia

Seilforening: Horten Seilforening
Seilnummer: NOR 206760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Guillermo Garcia (Horten Seilforening)
44 10OCS (12)118105
11 NOR-211305

Reidar Fosse

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 211305
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Reidar Fosse

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 211305
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Reidar Fosse (Asker Seilforening)
48 910911911
Last ned CSV fil


Last updated: 2020-04-26 01:05:22Cache read