Klasse: Shorthanded - LITEN |
NOR 13724
Christian Stensholt
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Vindtora Båttype: Pogo 8.50 Seilnummer: NOR 13724 NOR Rating: NOR 0,9162
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 14:24:37 |
4:19:37 |
3:57:51 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vindtora
Christian Stensholt
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Vindtora Båttype: Pogo 8.50 Seilnummer: NOR 13724 NOR Rating: NOR 0,9162
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 14:24:37 |
4:19:37 |
3:57:51 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pogo 8.50 |
Christian Stensholt |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
0,916 |
NOR 4658
Mikael Khei
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: Lady Stardust Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 4658 NOR Rating: NOR 0,8826
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 14:24:57 |
4:19:57 |
3:49:25 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lady Stardust
Mikael Khei
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: Lady Stardust Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 4658 NOR Rating: NOR 0,8826
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 14:24:57 |
4:19:57 |
3:49:25 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Nova |
Mikael Khei |
Sarpsborg Seilforening |
0,883 |
NOR 11110
wolfgang eichstetter
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Lupona Båttype: Kron Seilnummer: NOR 11110 NOR Rating: NOR 0,8860
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lupona
wolfgang eichstetter
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Lupona Båttype: Kron Seilnummer: NOR 11110 NOR Rating: NOR 0,8860
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kron |
wolfgang eichstetter |
Asker Seilforening |
0,886 |
NOR 14022
Ida Rogowska
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Appétit Båttype: First 27.7s Seilnummer: NOR 14022 NOR Rating: NOR 0,8900
Seilbakgrunn Jeg pusler med og mekker på min First 27.7, og er glad i å seile den alene. Både jeg og båten blir sakte men sikkert litt bedre hvert år. Beste prestasjoner
2018 |
Første Onestar |
2018 |
2. plass sammenlagt klubbregatta Åsgårdstrand Seilforening |
2015 |
Første solotur med Firsten |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 14:44:55 |
4:39:55 |
4:09:07 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Appétit
Ida Rogowska
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Appétit Båttype: First 27.7s Seilnummer: NOR 14022 NOR Rating: NOR 0,8900
Seilbakgrunn Jeg pusler med og mekker på min First 27.7, og er glad i å seile den alene. Både jeg og båten blir sakte men sikkert litt bedre hvert år. Beste prestasjoner
2018 |
Første Onestar |
2018 |
2. plass sammenlagt klubbregatta Åsgårdstrand Seilforening |
2015 |
Første solotur med Firsten |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 14:44:55 |
4:39:55 |
4:09:07 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 27.7s |
Ida Rogowska |
Åsgårdstrand Seilforening |
0,890 |
NOR 3841
John Bjørn Fossdal
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Con Moto Båttype: Maxi Fenix Seilnummer: NOR 3841 NOR Rating: NOR 0,7902
Seilbakgrunn 2016: Kjøpte båten
2017: Lærte å seile som mannskap
2018: Første sesong som skipper, uten mannskap, uten spinnaker
2019: Mer mekking enn seiling... Beste prestasjoner
2018 |
Sammenlagtseier, tirsdagsregattaer Åsg.strand |
2018 |
1.pl, Zhik Skjæløy One Star, uten spinnaker |
2018 |
1.pl, Åsgårdstrand Two Star, liten klasse |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 14:57:10 |
4:52:10 |
3:50:52 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Con Moto
John Bjørn Fossdal
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Con Moto Båttype: Maxi Fenix Seilnummer: NOR 3841 NOR Rating: NOR 0,7902
Seilbakgrunn 2016: Kjøpte båten
2017: Lærte å seile som mannskap
2018: Første sesong som skipper, uten mannskap, uten spinnaker
2019: Mer mekking enn seiling... Beste prestasjoner
2018 |
Sammenlagtseier, tirsdagsregattaer Åsg.strand |
2018 |
1.pl, Zhik Skjæløy One Star, uten spinnaker |
2018 |
1.pl, Åsgårdstrand Two Star, liten klasse |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 14:57:10 |
4:52:10 |
3:50:52 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Maxi Fenix |
John Bjørn Fossdal |
Åsgårdstrand Seilforening |
0,790 |
NOR 5952
Oddvar Eide
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Exciter Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 5952 NOR Rating: NOR 0.8785
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 14:31:50 |
4:26:50 |
3:54:24 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Exciter
Oddvar Eide
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Exciter Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 5952 NOR Rating: NOR 0.8785
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 14:31:50 |
4:26:50 |
3:54:24 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Scanmar 33 |
Oddvar Eide |
Hurum Seilforening |
0,879 |
NOR 1021
Morten Rustad
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Penny Båttype: Contention 30 Seilnummer: NOR 1021 NOR Rating: NOR 0,8538
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 14:41:45 |
4:36:45 |
3:56:17 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Penny
Morten Rustad
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Penny Båttype: Contention 30 Seilnummer: NOR 1021 NOR Rating: NOR 0,8538
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 14:41:45 |
4:36:45 |
3:56:17 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Contention 30 |
Morten Rustad |
Fredrikstad Seilforening |
0,854 |
NOR 10203
Yngve Lønmo
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Jakobine Båttype: J/92 Seilnummer: NOR 10203 NOR Rating: NOR 0,9259
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 13:51:35 |
3:46:35 |
3:29:47 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jakobine
Yngve Lønmo
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Jakobine Båttype: J/92 Seilnummer: NOR 10203 NOR Rating: NOR 0,9259
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 13:51:35 |
3:46:35 |
3:29:47 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J/92 |
Yngve Lønmo |
Hurum Seilforening |
0,926 |
Deltagere i klassen: 8 |
Klasse: Shorthanded - MIDDELS |
NOR 10738
Morten Nissen-Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Mimoka Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 10738 NOR Rating: NOR 0,9842
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 15:27:08 |
5:17:08 |
5:12:07 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mimoka
Morten Nissen-Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Mimoka Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 10738 NOR Rating: NOR 0,9842
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 15:27:08 |
5:17:08 |
5:12:07 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 37 |
Morten Nissen-Lie |
Kongelig Norsk Seilforening |
0,984 |
NOR 12466
Jon Moholth
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Mia Mara Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 12466 NOR Rating: NOR 0,9846
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 15:34:01 |
5:24:01 |
5:19:01 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mia Mara
Jon Moholth
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Mia Mara Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 12466 NOR Rating: NOR 0,9846
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 15:34:01 |
5:24:01 |
5:19:01 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 37 |
Jon Moholth |
Tønsberg Seilforening |
0,985 |
NOR 11048
Jan Olav Grundvig
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Havsule Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11048 NOR Rating: NOR 0,9789
Seilbakgrunn Turseiler med noe regatta erfaring.
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 15:36:55 |
5:26:55 |
5:20:01 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Havsule
Jan Olav Grundvig
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Havsule Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11048 NOR Rating: NOR 0,9789
Seilbakgrunn Turseiler med noe regatta erfaring.
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 15:36:55 |
5:26:55 |
5:20:01 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 35 Match |
Jan Olav Grundvig |
Fredrikstad Seilforening |
0,979 |
NOR 13975
Lars Petter Karlsen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Ping Båttype: A31 Seilnummer: NOR 13975 NOR Rating: NOR 0,9565
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ping
Lars Petter Karlsen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Ping Båttype: A31 Seilnummer: NOR 13975 NOR Rating: NOR 0,9565
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
A31 |
Lars Petter Karlsen |
Bergens Seilforening |
0,957 |
NOR 10388
Torgeir Sten Askvig
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jambo Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 10388 NOR Rating: NOR 0,9610
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jambo
Torgeir Sten Askvig
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jambo Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 10388 NOR Rating: NOR 0,9610
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J/109 |
Torgeir Sten Askvig |
Asker Seilforening |
0,961 |
NOR 12488
Øyvind Knudsen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Lethe Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12488 NOR Rating: NOR 0,9598
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 15:42:58 |
5:32:58 |
5:19:34 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lethe
Øyvind Knudsen
Seilforening: Moss Seilforening Båtnavn: Lethe Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12488 NOR Rating: NOR 0,9598
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 15:42:58 |
5:32:58 |
5:19:34 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 34.7 |
Øyvind Knudsen |
Moss Seilforening |
0,960 |
NOR 11203
Morten Fernløf
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Lisa Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11203 NOR Rating: NOR 0,9859
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 15:34:41 |
5:24:41 |
5:20:06 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lisa
Morten Fernløf
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Lisa Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11203 NOR Rating: NOR 0,9859
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 15:34:41 |
5:24:41 |
5:20:06 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 35 Match |
Morten Fernløf |
Fredrikstad Seilforening |
0,986 |
NOR 11285
Frank Sandberg
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Tusså Båttype: Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 11285 NOR Rating: NOR 0,9442
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tusså
Frank Sandberg
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Tusså Båttype: Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 11285 NOR Rating: NOR 0,9442
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sun Fast 35 |
Frank Sandberg |
Drøbaksund Seilforening |
0,944 |
NOR 10078
Kai Abrahamsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Sweet Jane Båttype: IMX 38 Seilnummer: NOR 10078 NOR Rating: NOR 0,9862
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 15:35:48 |
5:25:48 |
5:21:18 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sweet Jane
Kai Abrahamsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Sweet Jane Båttype: IMX 38 Seilnummer: NOR 10078 NOR Rating: NOR 0,9862
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 15:35:48 |
5:25:48 |
5:21:18 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IMX 38 |
Kai Abrahamsen |
Asker Seilforening |
0,986 |
NOR 28
Pål Kragerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: HYAK Båttype: SunFast 3200 Seilnummer: NOR 28 NOR Rating: NOR 0,9586
Seilbakgrunn 0 Beste prestasjoner
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
HYAK
Pål Kragerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: HYAK Båttype: SunFast 3200 Seilnummer: NOR 28 NOR Rating: NOR 0,9586
Seilbakgrunn 0 Beste prestasjoner
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SunFast 3200 |
Pål Kragerud |
Kongelig Norsk Seilforening |
0,959 |
NOR 13573
Fredrik Thorsen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: Amarone Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 13573 NOR Rating: NOR 0,9449
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 15:42:07 |
5:32:07 |
5:13:49 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Amarone
Fredrik Thorsen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Båtnavn: Amarone Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 13573 NOR Rating: NOR 0,9449
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 15:42:07 |
5:32:07 |
5:13:49 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 340 |
Fredrik Thorsen |
Sarpsborg Seilforening |
0,945 |
NOR 15872
Per Ferskaug
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Tor m hammern Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 15872 NOR Rating: NOR 0,9801 Medaljer
År |
Mesterskap |
Medalje |
Klasse |
1914 |
NM |
1 |
Trebåt |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 15:38:10 |
5:28:10 |
5:21:38 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tor m hammern
Per Ferskaug
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Tor m hammern Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 15872 NOR Rating: NOR 0,9801 Medaljer
År |
Mesterskap |
Medalje |
Klasse |
1914 |
NM |
1 |
Trebåt |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 15:38:10 |
5:28:10 |
5:21:38 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 430 |
Per Ferskaug |
Røyken Seilforening |
0,980 |
NOR 14557
Helge Rongevær
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Flyer Båttype: Dehler 36 cws Seilnummer: NOR 14557 NOR Rating: NOR 0,932 Beste prestasjoner
2019 |
1. plass Are Wiig class Raymarine Twostar |
2016 |
3. plass AWC Twostar |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 14:28:39 |
4:23:39 |
4:05:43 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Flyer
Helge Rongevær
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Flyer Båttype: Dehler 36 cws Seilnummer: NOR 14557 NOR Rating: NOR 0,932 Beste prestasjoner
2019 |
1. plass Are Wiig class Raymarine Twostar |
2016 |
3. plass AWC Twostar |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 14:28:39 |
4:23:39 |
4:05:43 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dehler 36 cws |
Helge Rongevær |
Fredrikstad Seilforening |
0,932 |
NOR 10579
Svein Arild Nilsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Exita Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 10579 NOR Rating: NOR 0,9477
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 15:42:53 |
5:32:53 |
5:15:28 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Exita
Svein Arild Nilsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Exita Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 10579 NOR Rating: NOR 0,9477
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 15:42:53 |
5:32:53 |
5:15:28 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-332 |
Svein Arild Nilsen |
Fredrikstad Seilforening |
0,948 |
NOR 12784
RAGNAR ANDREASSEN
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Bris Båttype: Arcona 370 Seilnummer: NOR 12784 NOR Rating: NOR 0,9940
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 15:37:05 |
5:27:05 |
5:25:07 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bris
RAGNAR ANDREASSEN
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Bris Båttype: Arcona 370 Seilnummer: NOR 12784 NOR Rating: NOR 0,9940
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 15:37:05 |
5:27:05 |
5:25:07 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arcona 370 |
RAGNAR ANDREASSEN |
Bundefjorden Seilforening |
0,994 |
NOR 14408
Petter Johansen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Caromilla Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14408 NOR Rating: NOR 0,9887
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Caromilla
Petter Johansen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Caromilla Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14408 NOR Rating: NOR 0,9887
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 350 |
Petter Johansen |
Fredrikstad Seilforening |
0,989 |
Deltagere i klassen: 16 |
Klasse: Shorthanded - STOR |
NOR 15283
Kjetil Tørseth
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Framtia Båttype: XP-44 Seilnummer: NOR 15283 NOR Rating: NOR 1,0846
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 16:06:50 |
5:51:50 |
6:21:35 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Framtia
Kjetil Tørseth
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Framtia Båttype: XP-44 Seilnummer: NOR 15283 NOR Rating: NOR 1,0846
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 16:06:50 |
5:51:50 |
6:21:35 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
XP-44 |
Kjetil Tørseth |
Hurum Seilforening |
1,085 |
NOR 15836
Vilhelm Vardøy
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Crumbles Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 15836 NOR Rating: NOR 1,0641
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Crumbles
Vilhelm Vardøy
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Crumbles Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 15836 NOR Rating: NOR 1,0641
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 40 |
Vilhelm Vardøy |
Bundefjorden Seilforening |
1,064 |
NOR 10576
Petter Hegle
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: FARRout Båttype: Farr395 Seilnummer: NOR 10576 NOR Rating: NOR 1.0593
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 16:22:20 |
6:07:20 |
6:29:06 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
FARRout
Petter Hegle
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: FARRout Båttype: Farr395 Seilnummer: NOR 10576 NOR Rating: NOR 1.0593
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 16:22:20 |
6:07:20 |
6:29:06 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Farr395 |
Petter Hegle |
Holmestrand Seilforening |
1,059 |
NOR 10240
Audun Gjøstein
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fritt Fram! Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240 NOR Rating: NOR 1,0253
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 16:38:32 |
6:23:32 |
6:33:14 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fritt Fram!
Audun Gjøstein
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fritt Fram! Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240 NOR Rating: NOR 1,0253
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 16:38:32 |
6:23:32 |
6:33:14 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 40.7 |
Audun Gjøstein |
Asker Seilforening |
1,025 |
NOR 15670
HARALD WALDER
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Mika Båttype: JPK 1080 Seilnummer: NOR 15670 NOR Rating: NOR 1,0187
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 16:24:18 |
6:09:18 |
6:16:12 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mika
HARALD WALDER
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Mika Båttype: JPK 1080 Seilnummer: NOR 15670 NOR Rating: NOR 1,0187
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 16:24:18 |
6:09:18 |
6:16:12 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
JPK 1080 |
HARALD WALDER |
Bærum Seilforening |
1,019 |
NOR 15036
Sigmund Andre Hertzberg
Seilforening: Oslofjorden Seilklubb Båtnavn: Kraftkar Båttype: Elan 400S Seilnummer: NOR 15036 NOR Rating: NOR 1,0587
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kraftkar
Sigmund Andre Hertzberg
Seilforening: Oslofjorden Seilklubb Båtnavn: Kraftkar Båttype: Elan 400S Seilnummer: NOR 15036 NOR Rating: NOR 1,0587
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elan 400S |
Sigmund Andre Hertzberg |
Oslofjorden Seilklubb |
1,059 |
NOR 15839
Elling Rishoff
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Godevenner Båttype: Oceanis 51.1 First Line Seilnummer: NOR 15839 NOR Rating: NOR 1,1545
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 15:48:28 |
5:33:28 |
6:24:59 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Godevenner
Elling Rishoff
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Godevenner Båttype: Oceanis 51.1 First Line Seilnummer: NOR 15839 NOR Rating: NOR 1,1545
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 15:48:28 |
5:33:28 |
6:24:59 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Oceanis 51.1 First Line |
Elling Rishoff |
Asker Seilforening |
1,155 |
NOR 15743
Arnstein Hodne
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Third Sentence Båttype: Sun Odyssey 45 Seilnummer: NOR 15743 NOR Rating: NOR 1,0005
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 17:52:18 |
7:37:18 |
7:37:31 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Third Sentence
Arnstein Hodne
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Third Sentence Båttype: Sun Odyssey 45 Seilnummer: NOR 15743 NOR Rating: NOR 1,0005
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 17:52:18 |
7:37:18 |
7:37:31 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sun Odyssey 45 |
Arnstein Hodne |
Asker Seilforening |
1,001 |
NOR 11227
Frode Lund
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Mango Båttype: Bavaria 42 Match Seilnummer: NOR 11227 NOR Rating: NOR 1,0301
Seilbakgrunn Seilt ARC 2008 m egen båt. Seiler Skagen race, Færdern og Hollændern hvert år. Seiler onsdagsseilaser i Bærum m X 35.
Seilt 2star 2 ganger og dette blir min Skæløy onestar nr. 4
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mango
Frode Lund
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Mango Båttype: Bavaria 42 Match Seilnummer: NOR 11227 NOR Rating: NOR 1,0301
Seilbakgrunn Seilt ARC 2008 m egen båt. Seiler Skagen race, Færdern og Hollændern hvert år. Seiler onsdagsseilaser i Bærum m X 35.
Seilt 2star 2 ganger og dette blir min Skæløy onestar nr. 4
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 42 Match |
Frode Lund |
Bærum Seilforening |
1,030 |
NOR 14489
Bjørn Strand Jacobsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Diva Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 14489 NOR Rating: NOR 1,0181
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 16:32:09 |
6:17:09 |
6:23:58 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Diva
Bjørn Strand Jacobsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Diva Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 14489 NOR Rating: NOR 1,0181
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 16:32:09 |
6:17:09 |
6:23:58 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 430 |
Bjørn Strand Jacobsen |
Bundefjorden Seilforening |
1,018 |
NOR 10910
LUDVIG DAAE
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: ILLE MORO Båttype: Bavaria 42Match Seilnummer: NOR 10910 NOR Rating: NOR 1,0390
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 16:00:20 |
5:45:20 |
5:58:48 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
ILLE MORO
LUDVIG DAAE
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: ILLE MORO Båttype: Bavaria 42Match Seilnummer: NOR 10910 NOR Rating: NOR 1,0390
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 16:00:20 |
5:45:20 |
5:58:48 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 42Match |
LUDVIG DAAE |
Bundefjorden Seilforening |
1,039 |
NOR 15924
Christer Lie
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Feelgood Båttype: Arcona 430 Seilnummer: NOR 15924 NOR Rating: NOR 1,0763
Seilbakgrunn seilt langtur alene, skagen, two star
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 16:00:07 |
5:45:07 |
6:11:26 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Feelgood
Christer Lie
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Feelgood Båttype: Arcona 430 Seilnummer: NOR 15924 NOR Rating: NOR 1,0763
Seilbakgrunn seilt langtur alene, skagen, two star
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 16:00:07 |
5:45:07 |
6:11:26 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arcona 430 |
Christer Lie |
Bærum Seilforening |
1,076 |
NOR 15628
Kristian Jerpetjøn
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: WilDa Båttype: SO 409 Performance Seilnummer: NOR 15628 NOR Rating: NOR 1,0159
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 16:47:00 |
6:32:00 |
6:38:13 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
WilDa
Kristian Jerpetjøn
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: WilDa Båttype: SO 409 Performance Seilnummer: NOR 15628 NOR Rating: NOR 1,0159
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 16:47:00 |
6:32:00 |
6:38:13 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SO 409 Performance |
Kristian Jerpetjøn |
Nesodden Seilforening |
1,016 |
NOR 9779
Per Ottar Skaaret
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jokerman Båttype: X-50 Seilnummer: NOR 9779 NOR Rating: NOR 1,1164
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 15:38:50 |
5:23:50 |
6:01:31 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jokerman
Per Ottar Skaaret
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jokerman Båttype: X-50 Seilnummer: NOR 9779 NOR Rating: NOR 1,1164
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 15:38:50 |
5:23:50 |
6:01:31 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-50 |
Per Ottar Skaaret |
Asker Seilforening |
1,116 |
Deltagere i klassen: 14 |
Klasse: Shorthanded - u spinnaker |
NOR 14546
Arne Henriksen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Julie Båttype: Hanse 350 Seilnummer: NOR 14546 NOR Rating: NOR 0,8788
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 14:28:39 |
4:28:39 |
3:56:05 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Julie
Arne Henriksen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Julie Båttype: Hanse 350 Seilnummer: NOR 14546 NOR Rating: NOR 0,8788
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 14:28:39 |
4:28:39 |
3:56:05 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 350 |
Arne Henriksen |
Bundefjorden Seilforening |
0,879 |
NOR 15599
Børre Søraas-Sæther
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Rollon Båttype: Colin Archer Seilnummer: NOR 15599 NOR Rating: NOR 0,8471
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 16:35:45 |
6:35:45 |
5:35:14 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Rollon
Børre Søraas-Sæther
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Rollon Båttype: Colin Archer Seilnummer: NOR 15599 NOR Rating: NOR 0,8471
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
14.09.2019 16:35:45 |
6:35:45 |
5:35:14 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Colin Archer |
Børre Søraas-Sæther |
Nesodden Seilforening |
0,847 |
Deltagere i klassen: 2 |