Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtBåttypeSkipperForeningHCP
Klasse: Shorthanded - LITEN
NOR 13724

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9162
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 14:24:37 4:19:37 3:57:51 6
Total 14.09.2019 14:24:37 4:19:37 3:57:51 6
Vindtora

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9162
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 14:24:37 4:19:37 3:57:51 6
Total 14.09.2019 14:24:37 4:19:37 3:57:51 6
Pogo 8.50 Christian Stensholt Frognerkilen Seilforening Av 1860 0,916
NOR 4658

Mikael Khei

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Lady Stardust
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4658
NOR Rating: NOR 0,8826
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 14:24:57 4:19:57 3:49:25 2
Total 14.09.2019 14:24:57 4:19:57 3:49:25 2
Lady Stardust

Mikael Khei

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Lady Stardust
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4658
NOR Rating: NOR 0,8826
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 14:24:57 4:19:57 3:49:25 2
Total 14.09.2019 14:24:57 4:19:57 3:49:25 2
Albin Nova Mikael Khei Sarpsborg Seilforening 0,883
NOR 11110

wolfgang eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
NOR Rating: NOR 0,8860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 9
Total DNS 9
Lupona

wolfgang eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
NOR Rating: NOR 0,8860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 9
Total DNS 9
Kron wolfgang eichstetter Asker Seilforening 0,886
NOR 14022

Ida Rogowska

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Appétit
Båttype: First 27.7s
Seilnummer: NOR 14022
NOR Rating: NOR 0,8900

Seilbakgrunn
Jeg pusler med og mekker på min First 27.7, og er glad i å seile den alene. Både jeg og båten blir sakte men sikkert litt bedre hvert år.

Beste prestasjoner
2018 Første Onestar
2018 2. plass sammenlagt klubbregatta Åsgårdstrand Seilforening
2015 Første solotur med Firsten
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 14:44:55 4:39:55 4:09:07 8
Total 14.09.2019 14:44:55 4:39:55 4:09:07 8
Appétit

Ida Rogowska

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Appétit
Båttype: First 27.7s
Seilnummer: NOR 14022
NOR Rating: NOR 0,8900

Seilbakgrunn
Jeg pusler med og mekker på min First 27.7, og er glad i å seile den alene. Både jeg og båten blir sakte men sikkert litt bedre hvert år.

Beste prestasjoner
2018 Første Onestar
2018 2. plass sammenlagt klubbregatta Åsgårdstrand Seilforening
2015 Første solotur med Firsten
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 14:44:55 4:39:55 4:09:07 8
Total 14.09.2019 14:44:55 4:39:55 4:09:07 8
First 27.7s Ida Rogowska Åsgårdstrand Seilforening 0,890
NOR 3841

John Bjørn Fossdal

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Con Moto
Båttype: Maxi Fenix
Seilnummer: NOR 3841
NOR Rating: NOR 0,7902

Seilbakgrunn
2016: Kjøpte båten
2017: Lærte å seile som mannskap
2018: Første sesong som skipper, uten mannskap, uten spinnaker
2019: Mer mekking enn seiling...

Beste prestasjoner
2018 Sammenlagtseier, tirsdagsregattaer Åsg.strand
2018 1.pl, Zhik Skjæløy One Star, uten spinnaker
2018 1.pl, Åsgårdstrand Two Star, liten klasse
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 14:57:10 4:52:10 3:50:52 3
Total 14.09.2019 14:57:10 4:52:10 3:50:52 3
Con Moto

John Bjørn Fossdal

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Con Moto
Båttype: Maxi Fenix
Seilnummer: NOR 3841
NOR Rating: NOR 0,7902

Seilbakgrunn
2016: Kjøpte båten
2017: Lærte å seile som mannskap
2018: Første sesong som skipper, uten mannskap, uten spinnaker
2019: Mer mekking enn seiling...

Beste prestasjoner
2018 Sammenlagtseier, tirsdagsregattaer Åsg.strand
2018 1.pl, Zhik Skjæløy One Star, uten spinnaker
2018 1.pl, Åsgårdstrand Two Star, liten klasse
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 14:57:10 4:52:10 3:50:52 3
Total 14.09.2019 14:57:10 4:52:10 3:50:52 3
Maxi Fenix John Bjørn Fossdal Åsgårdstrand Seilforening 0,790
NOR 5952

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0.8785
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 14:31:50 4:26:50 3:54:24 4
Total 14.09.2019 14:31:50 4:26:50 3:54:24 4
Exciter

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0.8785
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 14:31:50 4:26:50 3:54:24 4
Total 14.09.2019 14:31:50 4:26:50 3:54:24 4
Scanmar 33 Oddvar Eide Hurum Seilforening 0,879
NOR 1021

Morten Rustad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Penny
Båttype: Contention 30
Seilnummer: NOR 1021
NOR Rating: NOR 0,8538
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 14:41:45 4:36:45 3:56:17 5
Total 14.09.2019 14:41:45 4:36:45 3:56:17 5
Penny

Morten Rustad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Penny
Båttype: Contention 30
Seilnummer: NOR 1021
NOR Rating: NOR 0,8538
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 14:41:45 4:36:45 3:56:17 5
Total 14.09.2019 14:41:45 4:36:45 3:56:17 5
Contention 30 Morten Rustad Fredrikstad Seilforening 0,854
NOR 10203

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9259
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 13:51:35 3:46:35 3:29:47 1
Total 14.09.2019 13:51:35 3:46:35 3:29:47 1
Jakobine

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9259
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 13:51:35 3:46:35 3:29:47 1
Total 14.09.2019 13:51:35 3:46:35 3:29:47 1
J/92 Yngve Lønmo Hurum Seilforening 0,926
Deltagere i klassen: 8
 
Klasse: Shorthanded - MIDDELS
NOR 10738

Morten Nissen-Lie

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mimoka
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10738
NOR Rating: NOR 0,9842
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 15:27:08 5:17:08 5:12:07 1
Total 14.09.2019 15:27:08 5:17:08 5:12:07 1
Mimoka

Morten Nissen-Lie

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mimoka
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10738
NOR Rating: NOR 0,9842
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 15:27:08 5:17:08 5:12:07 1
Total 14.09.2019 15:27:08 5:17:08 5:12:07 1
Elan 37 Morten Nissen-Lie Kongelig Norsk Seilforening 0,984
NOR 12466

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9846
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 15:34:01 5:24:01 5:19:01 4
Total 14.09.2019 15:34:01 5:24:01 5:19:01 4
Mia Mara

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9846
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 15:34:01 5:24:01 5:19:01 4
Total 14.09.2019 15:34:01 5:24:01 5:19:01 4
Elan 37 Jon Moholth Tønsberg Seilforening 0,985
NOR 11048

Jan Olav Grundvig

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Havsule
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11048
NOR Rating: NOR 0,9789

Seilbakgrunn
Turseiler med noe regatta erfaring.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 15:36:55 5:26:55 5:20:01 6
Total 14.09.2019 15:36:55 5:26:55 5:20:01 6
Havsule

Jan Olav Grundvig

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Havsule
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11048
NOR Rating: NOR 0,9789

Seilbakgrunn
Turseiler med noe regatta erfaring.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 15:36:55 5:26:55 5:20:01 6
Total 14.09.2019 15:36:55 5:26:55 5:20:01 6
Bavaria 35 Match Jan Olav Grundvig Fredrikstad Seilforening 0,979
NOR 13975

Lars Petter Karlsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ping
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13975
NOR Rating: NOR 0,9565
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ping

Lars Petter Karlsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ping
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13975
NOR Rating: NOR 0,9565
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
A31 Lars Petter Karlsen Bergens Seilforening 0,957
NOR 10388

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,9610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 11
Total DNS 11
Jambo

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,9610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 11
Total DNS 11
J/109 Torgeir Sten Askvig Asker Seilforening 0,961
NOR 12488

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9598
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 15:42:58 5:32:58 5:19:34 5
Total 14.09.2019 15:42:58 5:32:58 5:19:34 5
Lethe

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9598
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 15:42:58 5:32:58 5:19:34 5
Total 14.09.2019 15:42:58 5:32:58 5:19:34 5
First 34.7 Øyvind Knudsen Moss Seilforening 0,960
NOR 11203

Morten Fernløf

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11203
NOR Rating: NOR 0,9859
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 15:34:41 5:24:41 5:20:06 7
Total 14.09.2019 15:34:41 5:24:41 5:20:06 7
Lisa

Morten Fernløf

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11203
NOR Rating: NOR 0,9859
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 15:34:41 5:24:41 5:20:06 7
Total 14.09.2019 15:34:41 5:24:41 5:20:06 7
Bavaria 35 Match Morten Fernløf Fredrikstad Seilforening 0,986
NOR 11285

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9442
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tusså

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9442
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sun Fast 35 Frank Sandberg Drøbaksund Seilforening 0,944
NOR 10078

Kai Abrahamsen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Sweet Jane
Båttype: IMX 38
Seilnummer: NOR 10078
NOR Rating: NOR 0,9862
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 15:35:48 5:25:48 5:21:18 8
Total 14.09.2019 15:35:48 5:25:48 5:21:18 8
Sweet Jane

Kai Abrahamsen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Sweet Jane
Båttype: IMX 38
Seilnummer: NOR 10078
NOR Rating: NOR 0,9862
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 15:35:48 5:25:48 5:21:18 8
Total 14.09.2019 15:35:48 5:25:48 5:21:18 8
IMX 38 Kai Abrahamsen Asker Seilforening 0,986
NOR 28

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9586

Seilbakgrunn
0

Beste prestasjoner
0 0
0 0
0 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 11
Total DNS 11
HYAK

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9586

Seilbakgrunn
0

Beste prestasjoner
0 0
0 0
0 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 11
Total DNS 11
SunFast 3200 Pål Kragerud Kongelig Norsk Seilforening 0,959
NOR 13573

Fredrik Thorsen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Amarone
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 13573
NOR Rating: NOR 0,9449
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 15:42:07 5:32:07 5:13:49 2
Total 14.09.2019 15:42:07 5:32:07 5:13:49 2
Amarone

Fredrik Thorsen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Amarone
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 13573
NOR Rating: NOR 0,9449
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 15:42:07 5:32:07 5:13:49 2
Total 14.09.2019 15:42:07 5:32:07 5:13:49 2
Elan 340 Fredrik Thorsen Sarpsborg Seilforening 0,945
NOR 15872

Per Ferskaug

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Tor m hammern
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15872
NOR Rating: NOR 0,9801
Medaljer
År Mesterskap Medalje Klasse
1914 NM 1 Trebåt

Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 15:38:10 5:28:10 5:21:38 9
Total 14.09.2019 15:38:10 5:28:10 5:21:38 9
Tor m hammern

Per Ferskaug

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Tor m hammern
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15872
NOR Rating: NOR 0,9801
Medaljer
År Mesterskap Medalje Klasse
1914 NM 1 Trebåt

Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 15:38:10 5:28:10 5:21:38 9
Total 14.09.2019 15:38:10 5:28:10 5:21:38 9
Hanse 430 Per Ferskaug Røyken Seilforening 0,980
NOR 14557

Helge Rongevær

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Flyer
Båttype: Dehler 36 cws
Seilnummer: NOR 14557
NOR Rating: NOR 0,932

Beste prestasjoner
2019 1. plass Are Wiig class Raymarine Twostar
2016 3. plass AWC Twostar
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 14:28:39 4:23:39 4:05:43 7
Total 14.09.2019 14:28:39 4:23:39 4:05:43 7
Flyer

Helge Rongevær

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Flyer
Båttype: Dehler 36 cws
Seilnummer: NOR 14557
NOR Rating: NOR 0,932

Beste prestasjoner
2019 1. plass Are Wiig class Raymarine Twostar
2016 3. plass AWC Twostar
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 14:28:39 4:23:39 4:05:43 7
Total 14.09.2019 14:28:39 4:23:39 4:05:43 7
Dehler 36 cws Helge Rongevær Fredrikstad Seilforening 0,932
NOR 10579

Svein Arild Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 0,9477
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 15:42:53 5:32:53 5:15:28 3
Total 14.09.2019 15:42:53 5:32:53 5:15:28 3
Exita

Svein Arild Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 0,9477
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 15:42:53 5:32:53 5:15:28 3
Total 14.09.2019 15:42:53 5:32:53 5:15:28 3
X-332 Svein Arild Nilsen Fredrikstad Seilforening 0,948
NOR 12784

RAGNAR ANDREASSEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Bris
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 15:37:05 5:27:05 5:25:07 10
Total 14.09.2019 15:37:05 5:27:05 5:25:07 10
Bris

RAGNAR ANDREASSEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Bris
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 15:37:05 5:27:05 5:25:07 10
Total 14.09.2019 15:37:05 5:27:05 5:25:07 10
Arcona 370 RAGNAR ANDREASSEN Bundefjorden Seilforening 0,994
NOR 14408

Petter Johansen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 0,9887
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 11
Total DNS 11
Caromilla

Petter Johansen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 0,9887
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 11
Total DNS 11
Elan 350 Petter Johansen Fredrikstad Seilforening 0,989
Deltagere i klassen: 16
 
Klasse: Shorthanded - STOR
NOR 15283

Kjetil Tørseth

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Framtia
Båttype: XP-44
Seilnummer: NOR 15283
NOR Rating: NOR 1,0846
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 16:06:50 5:51:50 6:21:35 5
Total 14.09.2019 16:06:50 5:51:50 6:21:35 5
Framtia

Kjetil Tørseth

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Framtia
Båttype: XP-44
Seilnummer: NOR 15283
NOR Rating: NOR 1,0846
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 16:06:50 5:51:50 6:21:35 5
Total 14.09.2019 16:06:50 5:51:50 6:21:35 5
XP-44 Kjetil Tørseth Hurum Seilforening 1,085
NOR 15836

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 1,0641
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 12
Crumbles

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 1,0641
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 12
First 40 Vilhelm Vardøy Bundefjorden Seilforening 1,064
NOR 10576

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: FARRout
Båttype: Farr395
Seilnummer: NOR 10576
NOR Rating: NOR 1.0593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 16:22:20 6:07:20 6:29:06 8
Total 14.09.2019 16:22:20 6:07:20 6:29:06 8
FARRout

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: FARRout
Båttype: Farr395
Seilnummer: NOR 10576
NOR Rating: NOR 1.0593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 16:22:20 6:07:20 6:29:06 8
Total 14.09.2019 16:22:20 6:07:20 6:29:06 8
Farr395 Petter Hegle Holmestrand Seilforening 1,059
NOR 10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0253
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 16:38:32 6:23:32 6:33:14 9
Total 14.09.2019 16:38:32 6:23:32 6:33:14 9
Fritt Fram!

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0253
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 16:38:32 6:23:32 6:33:14 9
Total 14.09.2019 16:38:32 6:23:32 6:33:14 9
First 40.7 Audun Gjøstein Asker Seilforening 1,025
NOR 15670

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0187
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 16:24:18 6:09:18 6:16:12 4
Total 14.09.2019 16:24:18 6:09:18 6:16:12 4
Mika

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0187
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 16:24:18 6:09:18 6:16:12 4
Total 14.09.2019 16:24:18 6:09:18 6:16:12 4
JPK 1080 HARALD WALDER Bærum Seilforening 1,019
NOR 15036

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0587
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kraftkar

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0587
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 400S Sigmund Andre Hertzberg Oslofjorden Seilklubb 1,059
NOR 15839

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: Oceanis 51.1 First Line
Seilnummer: NOR 15839
NOR Rating: NOR 1,1545
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 15:48:28 5:33:28 6:24:59 7
Total 14.09.2019 15:48:28 5:33:28 6:24:59 7
Godevenner

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: Oceanis 51.1 First Line
Seilnummer: NOR 15839
NOR Rating: NOR 1,1545
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 15:48:28 5:33:28 6:24:59 7
Total 14.09.2019 15:48:28 5:33:28 6:24:59 7
Oceanis 51.1 First Line Elling Rishoff Asker Seilforening 1,155
NOR 15743

Arnstein Hodne

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Third Sentence
Båttype: Sun Odyssey 45
Seilnummer: NOR 15743
NOR Rating: NOR 1,0005
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 17:52:18 7:37:18 7:37:31 11
Total 14.09.2019 17:52:18 7:37:18 7:37:31 11
Third Sentence

Arnstein Hodne

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Third Sentence
Båttype: Sun Odyssey 45
Seilnummer: NOR 15743
NOR Rating: NOR 1,0005
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 17:52:18 7:37:18 7:37:31 11
Total 14.09.2019 17:52:18 7:37:18 7:37:31 11
Sun Odyssey 45 Arnstein Hodne Asker Seilforening 1,001
NOR 11227

Frode Lund

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mango
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11227
NOR Rating: NOR 1,0301

Seilbakgrunn
Seilt ARC 2008 m egen båt. Seiler Skagen race, Færdern og Hollændern hvert år. Seiler onsdagsseilaser i Bærum m X 35.
Seilt 2star 2 ganger og dette blir min Skæløy onestar nr. 4
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12
Mango

Frode Lund

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mango
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11227
NOR Rating: NOR 1,0301

Seilbakgrunn
Seilt ARC 2008 m egen båt. Seiler Skagen race, Færdern og Hollændern hvert år. Seiler onsdagsseilaser i Bærum m X 35.
Seilt 2star 2 ganger og dette blir min Skæløy onestar nr. 4
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12
Bavaria 42 Match Frode Lund Bærum Seilforening 1,030
NOR 14489

Bjørn Strand Jacobsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489
NOR Rating: NOR 1,0181
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 16:32:09 6:17:09 6:23:58 6
Total 14.09.2019 16:32:09 6:17:09 6:23:58 6
Diva

Bjørn Strand Jacobsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489
NOR Rating: NOR 1,0181
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 16:32:09 6:17:09 6:23:58 6
Total 14.09.2019 16:32:09 6:17:09 6:23:58 6
Hanse 430 Bjørn Strand Jacobsen Bundefjorden Seilforening 1,018
NOR 10910

LUDVIG DAAE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: ILLE MORO
Båttype: Bavaria 42Match
Seilnummer: NOR 10910
NOR Rating: NOR 1,0390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 16:00:20 5:45:20 5:58:48 1
Total 14.09.2019 16:00:20 5:45:20 5:58:48 1
ILLE MORO

LUDVIG DAAE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: ILLE MORO
Båttype: Bavaria 42Match
Seilnummer: NOR 10910
NOR Rating: NOR 1,0390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 16:00:20 5:45:20 5:58:48 1
Total 14.09.2019 16:00:20 5:45:20 5:58:48 1
Bavaria 42Match LUDVIG DAAE Bundefjorden Seilforening 1,039
NOR 15924

Christer Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Feelgood
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: NOR 15924
NOR Rating: NOR 1,0763

Seilbakgrunn
seilt langtur alene, skagen, two star
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 16:00:07 5:45:07 6:11:26 3
Total 14.09.2019 16:00:07 5:45:07 6:11:26 3
Feelgood

Christer Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Feelgood
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: NOR 15924
NOR Rating: NOR 1,0763

Seilbakgrunn
seilt langtur alene, skagen, two star
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 16:00:07 5:45:07 6:11:26 3
Total 14.09.2019 16:00:07 5:45:07 6:11:26 3
Arcona 430 Christer Lie Bærum Seilforening 1,076
NOR 15628

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0159
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 16:47:00 6:32:00 6:38:13 10
Total 14.09.2019 16:47:00 6:32:00 6:38:13 10
WilDa

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0159
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 16:47:00 6:32:00 6:38:13 10
Total 14.09.2019 16:47:00 6:32:00 6:38:13 10
SO 409 Performance Kristian Jerpetjøn Nesodden Seilforening 1,016
NOR 9779

Per Ottar Skaaret

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jokerman
Båttype: X-50
Seilnummer: NOR 9779
NOR Rating: NOR 1,1164
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 15:38:50 5:23:50 6:01:31 2
Total 14.09.2019 15:38:50 5:23:50 6:01:31 2
Jokerman

Per Ottar Skaaret

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jokerman
Båttype: X-50
Seilnummer: NOR 9779
NOR Rating: NOR 1,1164
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 15:38:50 5:23:50 6:01:31 2
Total 14.09.2019 15:38:50 5:23:50 6:01:31 2
X-50 Per Ottar Skaaret Asker Seilforening 1,116
Deltagere i klassen: 14
 
Klasse: Shorthanded - u spinnaker
NOR 14546

Arne Henriksen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Julie
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 14546
NOR Rating: NOR 0,8788
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 14:28:39 4:28:39 3:56:05 1
Total 14.09.2019 14:28:39 4:28:39 3:56:05 1
Julie

Arne Henriksen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Julie
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 14546
NOR Rating: NOR 0,8788
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 14:28:39 4:28:39 3:56:05 1
Total 14.09.2019 14:28:39 4:28:39 3:56:05 1
Hanse 350 Arne Henriksen Bundefjorden Seilforening 0,879
NOR 15599

Børre Søraas-Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Rollon
Båttype: Colin Archer
Seilnummer: NOR 15599
NOR Rating: NOR 0,8471
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 16:35:45 6:35:45 5:35:14 2
Total 14.09.2019 16:35:45 6:35:45 5:35:14 2
Rollon

Børre Søraas-Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Rollon
Båttype: Colin Archer
Seilnummer: NOR 15599
NOR Rating: NOR 0,8471
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 14.09.2019 16:35:45 6:35:45 5:35:14 2
Total 14.09.2019 16:35:45 6:35:45 5:35:14 2
Colin Archer Børre Søraas-Sæther Nesodden Seilforening 0,847
Deltagere i klassen: 2
Last ned CSV fil


Last updated: 2020-04-23 09:49:14Cache read