Klasse: Kjølbåter - klasse 1 LOA 7 - 7,99 meter |
NOR 6647
Harald Hauglin
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Hydra Båttype: First Class 8 Seilnummer: NOR 6647 NOR Rating: NOR
|
|
Kristian Ellingsberg
Seilforening: Båtnavn: Hydra Båttype: First Class 8 Seilnummer: NOR 6647 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hydra
Harald Hauglin
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Hydra Båttype: First Class 8 Seilnummer: NOR 6647 NOR Rating: NOR
|
|
Kristian Ellingsberg
Seilforening: Båtnavn: Hydra Båttype: First Class 8 Seilnummer: NOR 6647 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First Class 8 |
7,80 |
Harald Hauglin |
Hurum Seilforening |
0,000 |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Kjølbåter - Klasse 3 LOA 9 - 9,99 |
NOR 32
Vidar Hagen
Seilforening: ABF Båtnavn: Vilje Båttype: Bavaria 32 cruser Seilnummer: NOR 32 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilje
Vidar Hagen
Seilforening: ABF Båtnavn: Vilje Båttype: Bavaria 32 cruser Seilnummer: NOR 32 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bavaria 32 cruser |
9,75 |
Vidar Hagen |
ABF |
0,000 |
NOR 12512
Ketil Samuelsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Endorfine Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 12512 NOR Rating: NOR
|
|
Stine Lien
Seilforening: Båtnavn: Endorfine Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 12512 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Endorfine
Ketil Samuelsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Endorfine Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 12512 NOR Rating: NOR
|
|
Stine Lien
Seilforening: Båtnavn: Endorfine Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 12512 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 340 |
9,99 |
Ketil Samuelsen |
Asker Seilforening |
0,000 |
NOR 15896
Dag Sørensen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Selah Båttype: Hanse 320 Seilnummer: NOR 15896 NOR Rating: NOR
|
|
Annette Sørensen
Seilforening: Båtnavn: Selah Båttype: Hanse 320 Seilnummer: NOR 15896 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Selah
Dag Sørensen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Selah Båttype: Hanse 320 Seilnummer: NOR 15896 NOR Rating: NOR
|
|
Annette Sørensen
Seilforening: Båtnavn: Selah Båttype: Hanse 320 Seilnummer: NOR 15896 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 320 |
9,55 |
Dag Sørensen |
Bærum Seilforening |
0,000 |
NOR 6373
Hjalmar Håland
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: LeviOsa Båttype: Finngulf 31 Seilnummer: NOR 6373 NOR Rating: NOR
|
|
Frøya Håland
Seilforening: Båtnavn: LeviOsa Båttype: Finngulf 31 Seilnummer: NOR 6373 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
LeviOsa
Hjalmar Håland
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: LeviOsa Båttype: Finngulf 31 Seilnummer: NOR 6373 NOR Rating: NOR
|
|
Frøya Håland
Seilforening: Båtnavn: LeviOsa Båttype: Finngulf 31 Seilnummer: NOR 6373 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Finngulf 31 |
9,45 |
Hjalmar Håland |
Asker Seilforening |
0,000 |
NOR 13372
Ole Fredrik Melleby
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: SANA Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 13372 NOR Rating: NOR
|
|
Filip Solbakken-Melleby
Seilforening: Båtnavn: SANA Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 13372 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SANA
Ole Fredrik Melleby
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: SANA Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 13372 NOR Rating: NOR
|
|
Filip Solbakken-Melleby
Seilforening: Båtnavn: SANA Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 13372 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 31.7 |
9,61 |
Ole Fredrik Melleby |
Asker Seilforening |
0,000 |
Deltagere i klassen: 5 |
Klasse: Kjølbåter - Klasse 4 LOA 10 - 10,99 meter |
NOR 11310
Håvar Haug
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Vilja Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11310 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vilja
Håvar Haug
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Vilja Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11310 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 35 Match |
10,79 |
Håvar Haug |
Bærum Seilforening |
0,000 |
NOR 12063
Ole-Petter Laksholm
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Indy Båttype: SO36i Perf Seilnummer: NOR 12063 NOR Rating: NOR
|
|
Vibeke Horgen Laksholm
Seilforening: Båtnavn: Indy Båttype: SO36i Perf Seilnummer: NOR 12063 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Indy
Ole-Petter Laksholm
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Indy Båttype: SO36i Perf Seilnummer: NOR 12063 NOR Rating: NOR
|
|
Vibeke Horgen Laksholm
Seilforening: Båtnavn: Indy Båttype: SO36i Perf Seilnummer: NOR 12063 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SO36i Perf |
10,69 |
Ole-Petter Laksholm |
Soon Seilforening |
0,000 |
NOR 14415
Tore Glen Berg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Green Magic Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14415 NOR Rating: NOR
|
|
Jon E. Sannes
Seilforening: Båtnavn: Green Magic Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14415 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Green Magic
Tore Glen Berg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Green Magic Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14415 NOR Rating: NOR
|
|
Jon E. Sannes
Seilforening: Båtnavn: Green Magic Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14415 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 350 |
10,60 |
Tore Glen Berg |
Asker Seilforening |
0,000 |
NOR 11440
Jan Sylte
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: occasionè Båttype: Bavaria Match 35 Seilnummer: NOR 11440 NOR Rating: NOR
|
|
Cathrine Fossnes
Seilforening: Båtnavn: occasionè Båttype: Bavaria Match 35 Seilnummer: NOR 11440 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
occasionè
Jan Sylte
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: occasionè Båttype: Bavaria Match 35 Seilnummer: NOR 11440 NOR Rating: NOR
|
|
Cathrine Fossnes
Seilforening: Båtnavn: occasionè Båttype: Bavaria Match 35 Seilnummer: NOR 11440 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria Match 35 |
10,79 |
Jan Sylte |
Drøbaksund Seilforening |
0,000 |
NOR 15735
John Moen
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: merlin 2 Båttype: Dehler 34 Seilnummer: NOR 15735 NOR Rating: NOR
|
|
Kristine Sara
Seilforening: Båtnavn: merlin 2 Båttype: Dehler 34 Seilnummer: NOR 15735 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
merlin 2
John Moen
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: merlin 2 Båttype: Dehler 34 Seilnummer: NOR 15735 NOR Rating: NOR
|
|
Kristine Sara
Seilforening: Båtnavn: merlin 2 Båttype: Dehler 34 Seilnummer: NOR 15735 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dehler 34 |
10,30 |
John Moen |
Ullern Seilforening |
0,000 |
Deltagere i klassen: 5 |
Klasse: Kjølbåter - Klasse 5 LOA 11 - 11,99 meter |
NOR 7006
Tommy Bergman
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Luringen Båttype: Finngulf 39 Seilnummer: NOR 7006 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Luringen
Tommy Bergman
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Luringen Båttype: Finngulf 39 Seilnummer: NOR 7006 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Finngulf 39 |
11,97 |
Tommy Bergman |
Asker Seilforening |
0,000 |
NOR 15425
Bjørn Dalen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Marlin Båttype: Arcona 380 Seilnummer: NOR 15425 NOR Rating: NOR
|
|
Marius Rødde
Seilforening: Båtnavn: Marlin Båttype: Arcona 380 Seilnummer: NOR 15425 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marlin
Bjørn Dalen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Marlin Båttype: Arcona 380 Seilnummer: NOR 15425 NOR Rating: NOR
|
|
Marius Rødde
Seilforening: Båtnavn: Marlin Båttype: Arcona 380 Seilnummer: NOR 15425 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arcona 380 |
11,28 |
Bjørn Dalen |
Bærum Seilforening |
0,000 |
NOR 15461
Colin Campbell
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Flying Scotsman Båttype: Sin Fast 3600 Seilnummer: NOR 15461 NOR Rating: NOR
|
|
Edward Campbell
Seilforening: Båtnavn: Flying Scotsman Båttype: Sin Fast 3600 Seilnummer: NOR 15461 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Flying Scotsman
Colin Campbell
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Flying Scotsman Båttype: Sin Fast 3600 Seilnummer: NOR 15461 NOR Rating: NOR
|
|
Edward Campbell
Seilforening: Båtnavn: Flying Scotsman Båttype: Sin Fast 3600 Seilnummer: NOR 15461 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sin Fast 3600 |
11,25 |
Colin Campbell |
Drøbaksund Seilforening |
0,000 |
NOR 15556
Bror Berge
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Simplicity Båttype: Solaris 37 Seilnummer: NOR 15556 NOR Rating: NOR
|
|
Lars Dessen
Seilforening: Båtnavn: Simplicity Båttype: Solaris 37 Seilnummer: NOR 15556 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Simplicity
Bror Berge
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Simplicity Båttype: Solaris 37 Seilnummer: NOR 15556 NOR Rating: NOR
|
|
Lars Dessen
Seilforening: Båtnavn: Simplicity Båttype: Solaris 37 Seilnummer: NOR 15556 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Solaris 37 |
11,38 |
Bror Berge |
Asker Seilforening |
0,000 |
NOR 9945
Eli Rikter Wiborg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jåla og Jolla Båttype: Carrera Helmsman Seilnummer: NOR 9945 NOR Rating: NOR
|
|
Rolv Wiborg Karlsen
Seilforening: Båtnavn: Jåla og Jolla Båttype: Carrera Helmsman Seilnummer: NOR 9945 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jåla og Jolla
Eli Rikter Wiborg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jåla og Jolla Båttype: Carrera Helmsman Seilnummer: NOR 9945 NOR Rating: NOR
|
|
Rolv Wiborg Karlsen
Seilforening: Båtnavn: Jåla og Jolla Båttype: Carrera Helmsman Seilnummer: NOR 9945 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Carrera Helmsman |
11,5 |
Eli Rikter Wiborg |
Asker Seilforening |
0,000 |
USA 40777
Svenn Erik Hansen
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: First Tracks Båttype: First 40.7 Seilnummer: USA 40777 NOR Rating: USA
|
|
Peter Høeg
Seilforening: Båtnavn: First Tracks Båttype: First 40.7 Seilnummer: USA 40777 NOR Rating: USA
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First Tracks
Svenn Erik Hansen
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: First Tracks Båttype: First 40.7 Seilnummer: USA 40777 NOR Rating: USA
|
|
Peter Høeg
Seilforening: Båtnavn: First Tracks Båttype: First 40.7 Seilnummer: USA 40777 NOR Rating: USA
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 40.7 |
11,99 |
Svenn Erik Hansen |
Drammens Seilforening |
0,000 |
NOR 13900
Øistein Skyberg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Mornings Båttype: Hanse 400e Seilnummer: NOR 13900 NOR Rating: NOR
|
|
Are Høgastøl
Seilforening: Båtnavn: Mornings Båttype: Hanse 400e Seilnummer: NOR 13900 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mornings
Øistein Skyberg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Mornings Båttype: Hanse 400e Seilnummer: NOR 13900 NOR Rating: NOR
|
|
Are Høgastøl
Seilforening: Båtnavn: Mornings Båttype: Hanse 400e Seilnummer: NOR 13900 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 400e |
11,99 |
Øistein Skyberg |
Asker Seilforening |
0,000 |
NOR 7701
Terje Storm Hvam
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Voi Voi Båttype: Bavaria 37AC Seilnummer: NOR 7701 NOR Rating: NOR
|
|
Victoria Emilie Lie
Seilforening: Båtnavn: Voi Voi Båttype: Bavaria 37AC Seilnummer: NOR 7701 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Voi Voi
Terje Storm Hvam
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Voi Voi Båttype: Bavaria 37AC Seilnummer: NOR 7701 NOR Rating: NOR
|
|
Victoria Emilie Lie
Seilforening: Båtnavn: Voi Voi Båttype: Bavaria 37AC Seilnummer: NOR 7701 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 37AC |
11,55 |
Terje Storm Hvam |
Asker Seilforening |
0,000 |
NOR 10954
Carl Hjalmar Knap
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Julia Båttype: Bavaria 38 Match Seilnummer: NOR 10954 NOR Rating: NOR
|
|
Arne Hjalmar Knap
Seilforening: Båtnavn: Julia Båttype: Bavaria 38 Match Seilnummer: NOR 10954 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Julia
Carl Hjalmar Knap
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Julia Båttype: Bavaria 38 Match Seilnummer: NOR 10954 NOR Rating: NOR
|
|
Arne Hjalmar Knap
Seilforening: Båtnavn: Julia Båttype: Bavaria 38 Match Seilnummer: NOR 10954 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 38 Match |
11,38 |
Carl Hjalmar Knap |
Asker Seilforening |
0,000 |
NOR 15980
Andreas Tinglum
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Anamin Båttype: Jeanneau SO409 Seilnummer: NOR 15980 NOR Rating: NOR
|
|
Amund Tinglum
Seilforening: Båtnavn: Anamin Båttype: Jeanneau SO409 Seilnummer: NOR 15980 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anamin
Andreas Tinglum
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Anamin Båttype: Jeanneau SO409 Seilnummer: NOR 15980 NOR Rating: NOR
|
|
Amund Tinglum
Seilforening: Båtnavn: Anamin Båttype: Jeanneau SO409 Seilnummer: NOR 15980 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeanneau SO409 |
11,99 |
Andreas Tinglum |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
0,000 |
NOR 15628
Kristian Jerpetjøn
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: WilDa Båttype: SO 409 Performance Seilnummer: NOR 15628 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
WilDa
Kristian Jerpetjøn
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: WilDa Båttype: SO 409 Performance Seilnummer: NOR 15628 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SO 409 Performance |
11,99 |
Kristian Jerpetjøn |
Nesodden Seilforening |
0,000 |
Deltagere i klassen: 11 |
Klasse: Kjølbåter - Klasse 6 LOA 12 - 12,99 meter |
NOR 11712
Jan Iverin
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: L'iverin Båttype: Bavaria 42 match Seilnummer: NOR 11712 NOR Rating: NOR
|
|
Kim Marzano
Seilforening: Båtnavn: L'iverin Båttype: Bavaria 42 match Seilnummer: NOR 11712 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
L'iverin
Jan Iverin
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: L'iverin Båttype: Bavaria 42 match Seilnummer: NOR 11712 NOR Rating: NOR
|
|
Kim Marzano
Seilforening: Båtnavn: L'iverin Båttype: Bavaria 42 match Seilnummer: NOR 11712 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 42 match |
12,55 |
Jan Iverin |
Holmestrand Seilforening |
0,000 |
NOR 14927
Lars-Fredrik Moe-Helgesen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: TAMARA Båttype: Jeanneau Seilnummer: NOR 14927 NOR Rating: NOR
|
|
Gina Lillemork Nilsen
Seilforening: Båtnavn: TAMARA Båttype: Jeanneau Seilnummer: NOR 14927 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
TAMARA
Lars-Fredrik Moe-Helgesen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: TAMARA Båttype: Jeanneau Seilnummer: NOR 14927 NOR Rating: NOR
|
|
Gina Lillemork Nilsen
Seilforening: Båtnavn: TAMARA Båttype: Jeanneau Seilnummer: NOR 14927 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeanneau |
12,99 |
Lars-Fredrik Moe-Helgesen |
Drøbaksund Seilforening |
0,000 |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: Kjølbåter - Klasse 7 LOA - 13 - 13,99 meter |
NOR 12243
Calle Andersen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: WindGame Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12243 NOR Rating: NOR
|
|
Cathrine Andersen
Seilforening: Båtnavn: WindGame Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12243 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
WindGame
Calle Andersen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: WindGame Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12243 NOR Rating: NOR
|
|
Cathrine Andersen
Seilforening: Båtnavn: WindGame Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12243 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Landmark 43 |
13,07 |
Calle Andersen |
Asker Seilforening |
0,000 |
NOR 15144
Pål Stiansen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Born To Run Båttype: Xp-44 Seilnummer: NOR 15144 NOR Rating: NOR
|
|
Edvard Stiansen
Seilforening: Båtnavn: Born To Run Båttype: Xp-44 Seilnummer: NOR 15144 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Born To Run
Pål Stiansen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Born To Run Båttype: Xp-44 Seilnummer: NOR 15144 NOR Rating: NOR
|
|
Edvard Stiansen
Seilforening: Båtnavn: Born To Run Båttype: Xp-44 Seilnummer: NOR 15144 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Xp-44 |
13,30 |
Pål Stiansen |
Asker Seilforening |
0,000 |
NOR 15788
Marius Løken
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Off Course Båttype: Dehler 44 Seilnummer: NOR 15788 NOR Rating: NOR
|
|
Trude Skau Løken
Seilforening: Båtnavn: Off Course Båttype: Dehler 44 Seilnummer: NOR 15788 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Off Course
Marius Løken
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Off Course Båttype: Dehler 44 Seilnummer: NOR 15788 NOR Rating: NOR
|
|
Trude Skau Løken
Seilforening: Båtnavn: Off Course Båttype: Dehler 44 Seilnummer: NOR 15788 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dehler 44 |
13,67 |
Marius Løken |
Røyken Seilforening |
0,000 |
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: Shorthanded - Singlehanded |
NOR 10701
Geir Kristensen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: OutOfOffice Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 10701 NOR Rating: NOR 0,9739
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 18:40:42 |
6:40:42 |
6:30:14 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
OutOfOffice
Geir Kristensen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: OutOfOffice Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 10701 NOR Rating: NOR 0,9739
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 18:40:42 |
6:40:42 |
6:30:14 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 36.7 |
10,64 |
Geir Kristensen |
Asker Seilforening |
0,974 |
NOR 141
Ole Aabel
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Wii Båttype: Platou 25 Seilnummer: NOR 141 NOR Rating: NOR 0,8775
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Wii
Ole Aabel
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Wii Båttype: Platou 25 Seilnummer: NOR 141 NOR Rating: NOR 0,8775
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Platou 25 |
7,51 |
Ole Aabel |
Asker Seilforening |
0,878 |
NOR 10240
Audun Gjøstein
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fritt Fram! Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240 NOR Rating: NOR 1,0237
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 18:07:41 |
6:07:41 |
6:16:23 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fritt Fram!
Audun Gjøstein
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fritt Fram! Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240 NOR Rating: NOR 1,0237
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 18:07:41 |
6:07:41 |
6:16:23 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 40.7 |
11,96 |
Audun Gjøstein |
Asker Seilforening |
1,024 |
NOR 13724
Christian Stensholt
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Vindtora Båttype: Pogo 8.50 Seilnummer: NOR 13724 NOR Rating: NOR 0,9109
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 18:47:17 |
6:47:17 |
6:10:59 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vindtora
Christian Stensholt
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Vindtora Båttype: Pogo 8.50 Seilnummer: NOR 13724 NOR Rating: NOR 0,9109
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 18:47:17 |
6:47:17 |
6:10:59 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pogo 8.50 |
8,50 |
Christian Stensholt |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
0,911 |
NOR 11285
Frank Sandberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Tusså Båttype: Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 11285 NOR Rating: NOR 0,9438
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 19:00:47 |
7:00:47 |
6:37:08 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tusså
Frank Sandberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Tusså Båttype: Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 11285 NOR Rating: NOR 0,9438
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 19:00:47 |
7:00:47 |
6:37:08 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sun Fast 35 |
10,43 |
Frank Sandberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
0,944 |
NOR 10576
Petter Hegle
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: FARRout Båttype: Farr395 Seilnummer: NOR 10576 NOR Rating: NOR 1,0610
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 17:46:08 |
5:46:08 |
6:07:14 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
FARRout
Petter Hegle
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: FARRout Båttype: Farr395 Seilnummer: NOR 10576 NOR Rating: NOR 1,0610
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 17:46:08 |
5:46:08 |
6:07:14 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Farr395 |
11,98 |
Petter Hegle |
Holmestrand Seilforening |
1,061 |
NOR 14919
Øystein Skjønborg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Minion Båttype: Faurby 396E Seilnummer: NOR 14919 NOR Rating: NOR 0,9180
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 18:59:23 |
6:59:23 |
6:24:59 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Minion
Øystein Skjønborg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Minion Båttype: Faurby 396E Seilnummer: NOR 14919 NOR Rating: NOR 0,9180
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 18:59:23 |
6:59:23 |
6:24:59 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Faurby 396E |
12,18 |
Øystein Skjønborg |
Asker Seilforening |
0,918 |
NOR 14760
Håkon Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Illuminati Båttype: Grand Soleil 43B Seilnummer: NOR 14760 NOR Rating: NOR 1,0334
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 17:45:21 |
5:45:21 |
5:56:53 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Illuminati
Håkon Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Illuminati Båttype: Grand Soleil 43B Seilnummer: NOR 14760 NOR Rating: NOR 1,0334
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 17:45:21 |
5:45:21 |
5:56:53 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Grand Soleil 43B |
12,95 |
Håkon Hjorthøy |
Asker Seilforening |
1,033 |
NOR 14022
Ida Rogowska
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Appétit Båttype: First 27.7s Seilnummer: NOR 14022 NOR Rating: NOR 0,8899
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 19:17:57 |
7:17:57 |
6:29:43 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Appétit
Ida Rogowska
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Appétit Båttype: First 27.7s Seilnummer: NOR 14022 NOR Rating: NOR 0,8899
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 19:17:57 |
7:17:57 |
6:29:43 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 27.7s |
8,30 |
Ida Rogowska |
Åsgårdstrand Seilforening |
0,890 |
NOR 12312
Jan Nic. Langfeldt
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fadernes beslutning Båttype: LYS Seilnummer: NOR 12312 NOR Rating: NOR 0,9312
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 19:39:15 |
7:39:15 |
7:07:39 |
|
21 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fadernes beslutning
Jan Nic. Langfeldt
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fadernes beslutning Båttype: LYS Seilnummer: NOR 12312 NOR Rating: NOR 0,9312
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 19:39:15 |
7:39:15 |
7:07:39 |
|
21 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
LYS |
10,00 |
Jan Nic. Langfeldt |
Asker Seilforening |
0,931 |
NOR 3841
John Bjørn Fossdal
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Con Moto Båttype: Maxi Fenix Seilnummer: NOR 3841 NOR Rating: NOR 0,7851
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 19:54:25 |
7:54:25 |
6:12:27 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Con Moto
John Bjørn Fossdal
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Con Moto Båttype: Maxi Fenix Seilnummer: NOR 3841 NOR Rating: NOR 0,7851
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 19:54:25 |
7:54:25 |
6:12:27 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Maxi Fenix |
8,53 |
John Bjørn Fossdal |
Åsgårdstrand Seilforening |
0,785 |
NOR 10203
Yngve Lønmo
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Jakobine Båttype: J/92 Seilnummer: NOR 10203 NOR Rating: NOR 0,9319
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 18:16:20 |
6:16:20 |
5:50:42 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jakobine
Yngve Lønmo
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Jakobine Båttype: J/92 Seilnummer: NOR 10203 NOR Rating: NOR 0,9319
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 18:16:20 |
6:16:20 |
5:50:42 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J/92 |
9,14 |
Yngve Lønmo |
Hurum Seilforening |
0,932 |
NOR 11110
wolfgang eichstetter
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Lupona Båttype: Kron Seilnummer: NOR 11110 NOR Rating: NOR 0,8930
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 19:29:38 |
7:29:38 |
6:41:31 |
|
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lupona
wolfgang eichstetter
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Lupona Båttype: Kron Seilnummer: NOR 11110 NOR Rating: NOR 0,8930
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 19:29:38 |
7:29:38 |
6:41:31 |
|
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kron |
9,30 |
wolfgang eichstetter |
Asker Seilforening |
0,893 |
NOR 12466
Jon Moholth
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Mia Mara Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 12466 NOR Rating: NOR 0,9835
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 18:10:47 |
6:10:47 |
6:04:39 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mia Mara
Jon Moholth
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Mia Mara Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 12466 NOR Rating: NOR 0,9835
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 18:10:47 |
6:10:47 |
6:04:39 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 37 |
11,20 |
Jon Moholth |
Tønsberg Seilforening |
0,984 |
NOR 10388
Torgeir Sten Askvig
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jambo Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 10388 NOR Rating: NOR 0,9805
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 17:53:36 |
5:53:36 |
5:46:42 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jambo
Torgeir Sten Askvig
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jambo Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 10388 NOR Rating: NOR 0,9805
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 17:53:36 |
5:53:36 |
5:46:42 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J/109 |
10,70 |
Torgeir Sten Askvig |
Asker Seilforening |
0,981 |
NOR 13533
Eira Naustvik
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Cruella Båttype: Sun Fast 3200 Seilnummer: NOR 13533 NOR Rating: NOR 0,9523
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 18:54:30 |
6:54:30 |
6:34:43 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Cruella
Eira Naustvik
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Cruella Båttype: Sun Fast 3200 Seilnummer: NOR 13533 NOR Rating: NOR 0,9523
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 18:54:30 |
6:54:30 |
6:34:43 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sun Fast 3200 |
9,80 |
Eira Naustvik |
Asker Seilforening |
0,952 |
NOR 15839
Elling Rishoff
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Godevenner Båttype: Oceanis 51.1 Seilnummer: NOR 15839 NOR Rating: NOR 1,1533
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 17:32:51 |
5:32:51 |
6:23:52 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Godevenner
Elling Rishoff
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Godevenner Båttype: Oceanis 51.1 Seilnummer: NOR 15839 NOR Rating: NOR 1,1533
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 17:32:51 |
5:32:51 |
6:23:52 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Oceanis 51.1 |
15,96 |
Elling Rishoff |
Asker Seilforening |
1,153 |
NOR 15670
Harald Walder
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Mika Båttype: JPK 10.80 Seilnummer: NOR 15670 NOR Rating: NOR 1,0134
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 17:54:18 |
5:54:18 |
5:59:02 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mika
Harald Walder
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Mika Båttype: JPK 10.80 Seilnummer: NOR 15670 NOR Rating: NOR 1,0134
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 17:54:18 |
5:54:18 |
5:59:02 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
JPK 10.80 |
10,80 |
Harald Walder |
Bærum Seilforening |
1,013 |
NOR 9779
Per Ottar Skaaret
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jokerman Båttype: X-50 Seilnummer: NOR 9779 NOR Rating: NOR 1,1321
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 17:20:15 |
5:20:15 |
6:02:33 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jokerman
Per Ottar Skaaret
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jokerman Båttype: X-50 Seilnummer: NOR 9779 NOR Rating: NOR 1,1321
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 17:20:15 |
5:20:15 |
6:02:33 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-50 |
15,00 |
Per Ottar Skaaret |
Asker Seilforening |
1,132 |
NOR 9979
Peter Holm
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Ripstick Båttype: J 92 Seilnummer: NOR 9979 NOR Rating: NOR 0,9302
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 18:44:27 |
6:44:27 |
6:16:13 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ripstick
Peter Holm
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Ripstick Båttype: J 92 Seilnummer: NOR 9979 NOR Rating: NOR 0,9302
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 18:44:27 |
6:44:27 |
6:16:13 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J 92 |
9,14 |
Peter Holm |
Bærum Seilforening |
0,930 |
NOR 11796
Thomas Martinsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Roxy Båttype: X-46 Seilnummer: NOR 11796 NOR Rating: NOR 1,0725
|
|
Adele Martinsen
Seilforening: Båtnavn: Roxy Båttype: X-46 Seilnummer: NOR 11796 NOR Rating: NOR 1,0725
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 17:53:05 |
5:53:05 |
6:18:40 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Roxy
Thomas Martinsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Roxy Båttype: X-46 Seilnummer: NOR 11796 NOR Rating: NOR 1,0725
|
|
Adele Martinsen
Seilforening: Båtnavn: Roxy Båttype: X-46 Seilnummer: NOR 11796 NOR Rating: NOR 1,0725
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 17:53:05 |
5:53:05 |
6:18:40 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-46 |
14,01 |
Thomas Martinsen |
Asker Seilforening |
1,073 |
NOR 39
Anette Melsom Myhre
Seilforening: Oslofjorden Seilklubb Båtnavn: SailLogic Båttype: X-41 Seilnummer: NOR 39 NOR Rating: NOR 1,0655
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 17:25:07 |
5:25:07 |
5:46:24 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SailLogic
Anette Melsom Myhre
Seilforening: Oslofjorden Seilklubb Båtnavn: SailLogic Båttype: X-41 Seilnummer: NOR 39 NOR Rating: NOR 1,0655
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
15.08.2020 17:25:07 |
5:25:07 |
5:46:24 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-41 |
12,49 |
Anette Melsom Myhre |
Oslofjorden Seilklubb |
1,066 |
Deltagere i klassen: 22 |