Klasse: Half Ton Classic |
NOR 4040
S/Y Fram VIII
Båttype: Eivind Amble Seilnummer: NOR 4040
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eivind Amble |
S/Y Fram VIII |
NOR 16094
S/Y Antehor
Båttype: Daniel Andrieu Seilnummer: NOR 16094
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Daniel Andrieu |
S/Y Antehor |
NOR 9974
S/Y Cantippa
Båttype: Seilnummer: NOR 9974
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
S/Y Cantippa |
NOR 4315
S/Y Odins Ravn
Båttype: Robert Humphrey Seilnummer: NOR 4315
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Robert Humphrey |
S/Y Odins Ravn |
NOR 6274
S/Y Comeback Kid
Båttype: Robert Humphrey Seilnummer: NOR 6274
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Robert Humphrey |
S/Y Comeback Kid |
NOR 5376
S/Y what to eXpect
Båttype: Niels Jeppesen Seilnummer: NOR 5376
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Niels Jeppesen |
S/Y what to eXpect |
NOR 3410
S/Y KING for ONE day
Båttype: Berret Seilnummer: NOR 3410
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Berret |
S/Y KING for ONE day |
NOR 2700
S/Y Norwegian Steam
Båttype: Eivind Amble Seilnummer: NOR 2700
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eivind Amble |
S/Y Norwegian Steam |
NOR 4711
S/Y Junior
Båttype: Kjærulf Seilnummer: NOR 4711
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kjærulf |
S/Y Junior |
NOR 6871
S/Y Crazy Horse jr
Båttype: Robert Humphrey Seilnummer: NOR 6871
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Robert Humphrey |
S/Y Crazy Horse jr |
NOR 2146
S/Y Abelone
Båttype: Birger Braadland Seilnummer: NOR 2146
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Birger Braadland |
S/Y Abelone |
NOR 4525
S/Y Midnight X
Båttype: Niels Jeppesen Seilnummer: NOR 4525
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Niels Jeppesen |
S/Y Midnight X |
NOR 4411
S/Y Namu
Båttype: Robert Humphrey Seilnummer: NOR 4411
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Robert Humphrey |
S/Y Namu |
NOR 4395
S/Y Varg
Båttype: Seilnummer: NOR 4395
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
S/Y Varg |
NOR 4155
S/Y SåVidt
Båttype: Eivind Amble Seilnummer: NOR 4155
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eivind Amble |
S/Y SåVidt |
NOR 8856
S/Y DoubleDuck
Båttype: Donald Duckman Seilnummer: NOR 8856
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Donald Duckman |
S/Y DoubleDuck |
NOR 4301
S/Y Hej Rune
Båttype: Seilnummer: NOR 4301
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
S/Y Hej Rune |
NOR 2575
S/Y HeroIN
Båttype: Ed Dubois Seilnummer: NOR 2575
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ed Dubois |
S/Y HeroIN |
NOR 5810
S/Y Hugin
Båttype: Seilnummer: NOR 5810
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
S/Y Hugin |
NOR 4174
S/Y Halling
Båttype: Jan Herman Linge Seilnummer: NOR 4174
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jan Herman Linge |
S/Y Halling |
NOR 5393
S/Y Miss Mille 2.0
Båttype: Niels Jeppesen Seilnummer: NOR 5393
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Niels Jeppesen |
S/Y Miss Mille 2.0 |
NOR 4312
S/Y Nessy #5
Båttype: Robert Humphrey Seilnummer: NOR 4312
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Robert Humphrey |
S/Y Nessy #5 |
NOR 5642
S/Y Vector Nessy
Båttype: Robert Humphrey Seilnummer: NOR 5642
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Robert Humphrey |
S/Y Vector Nessy |
NOR 6263
S/Y Nessy Hankø Edition
Båttype: Robert Humphrey Seilnummer: NOR 6263
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Robert Humphrey |
S/Y Nessy Hankø Edition |
NOR 5074
S/Y FoXy
Båttype: Niels Jeppesen Seilnummer: NOR 5074
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Niels Jeppesen |
S/Y FoXy |
Deltagere i klassen: 25 |
Klasse: Half Ton Modern |
NOR 19187
S/Y Rampage
Båttype: Briand Seilnummer: NOR 19187
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Briand |
S/Y Rampage |
NOR 19292
S/Y Concorde
Båttype: Andreieu Daniel Seilnummer: NOR 19292
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Andreieu Daniel |
S/Y Concorde |
Deltagere i klassen: 2 |