Resultater

Foreløpige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Foreløpige resultater

Klasse: Seilas:

Half Ton Classic

Plass Seilnr Båt Poeng 06.11.2212.11.22 - 112.11.22 - 212.11.22 - 312.11.22 - 413.11.2220.11.2227.11.22
1 NOR-6263

S/Y NessyHankø Edition

Båttype: Robert Humphrey
Seilnummer: NOR 6263
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y NessyHankø Edition

Båttype: Robert Humphrey
Seilnummer: NOR 6263
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y NessyHankø Edition ()
1 1
2 NOR-4525

S/Y Midnight X

Båttype: Niels Jeppesen
Seilnummer: NOR 4525
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Midnight X

Båttype: Niels Jeppesen
Seilnummer: NOR 4525
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Midnight X ()
2 2
3 NOR-5393

S/Y Miss Mille 2.0

Båttype: Niels Jeppesen
Seilnummer: NOR 5393
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Miss Mille 2.0

Båttype: Niels Jeppesen
Seilnummer: NOR 5393
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Miss Mille 2.0 ()
3 3
4 NOR-5642

S/Y Nessy fore sale

Båttype: Robert Humphrey
Seilnummer: NOR 5642
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Nessy fore sale

Båttype: Robert Humphrey
Seilnummer: NOR 5642
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Nessy fore sale ()
4 4
5 NOR-4040

S/Y Fram VIII

Båttype: Eivind Amble
Seilnummer: NOR 4040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Fram VIII

Båttype: Eivind Amble
Seilnummer: NOR 4040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Fram VIII ()
27 DNC (27)
6 NOR-16094

S/Y Antehor

Båttype: Daniel Andrieu
Seilnummer: NOR 16094
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Antehor

Båttype: Daniel Andrieu
Seilnummer: NOR 16094
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Antehor ()
27 DNC (27)
7 NOR-19187

S/Y Rampage

Båttype: Briand
Seilnummer: NOR 19187
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Rampage

Båttype: Briand
Seilnummer: NOR 19187
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Rampage ()
27 DNC (27)
8 NOR-9974

S/Y Cantippa

Båttype:
Seilnummer: NOR 9974
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Cantippa

Båttype:
Seilnummer: NOR 9974
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Cantippa ()
27 DNC (27)
9 NOR-4315

S/Y Odins Ravn

Båttype: Robert Humphrey
Seilnummer: NOR 4315
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Odins Ravn

Båttype: Robert Humphrey
Seilnummer: NOR 4315
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Odins Ravn ()
27 DNC (27)
10 NOR-6274

S/Y Comeback Kid

Båttype: Robert Humphrey
Seilnummer: NOR 6274
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Comeback Kid

Båttype: Robert Humphrey
Seilnummer: NOR 6274
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Comeback Kid ()
27 DNC (27)
11 NOR-5376

S/Y X-95

Båttype: Niels Jeppesen
Seilnummer: NOR 5376
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y X-95

Båttype: Niels Jeppesen
Seilnummer: NOR 5376
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y X-95 ()
27 DNC (27)
12 NOR-3410

S/Y KING for ONE day

Båttype: Berret
Seilnummer: NOR 3410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y KING for ONE day

Båttype: Berret
Seilnummer: NOR 3410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y KING for ONE day ()
27 DNC (27)
13 NOR-2700

S/Y Norwegian Steam

Båttype: Eivind Amble
Seilnummer: NOR 2700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Norwegian Steam

Båttype: Eivind Amble
Seilnummer: NOR 2700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Norwegian Steam ()
27 DNC (27)
14 NOR-4711

S/Y Junior

Båttype: Kjærulf
Seilnummer: NOR 4711
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Junior

Båttype: Kjærulf
Seilnummer: NOR 4711
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Junior ()
27 DNC (27)
15 NOR-6871

S/Y Crazy Horse jr

Båttype: Robert Humphrey
Seilnummer: NOR 6871
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Crazy Horse jr

Båttype: Robert Humphrey
Seilnummer: NOR 6871
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Crazy Horse jr ()
27 DNC (27)
16 NOR-2146

S/Y Abelone

Båttype: Birger Braadland
Seilnummer: NOR 2146
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Abelone

Båttype: Birger Braadland
Seilnummer: NOR 2146
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Abelone ()
27 DNC (27)
17 NOR-4411

S/Y Namu

Båttype: Robert Humphrey
Seilnummer: NOR 4411
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Namu

Båttype: Robert Humphrey
Seilnummer: NOR 4411
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Namu ()
27 DNC (27)
18 NOR-6300

S/Y NN

Båttype: Judel Friedrich
Seilnummer: NOR 6300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y NN

Båttype: Judel Friedrich
Seilnummer: NOR 6300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y NN ()
27 DNC (27)
19 NOR-4155

S/Y SåVidt

Båttype: Eivind Amble
Seilnummer: NOR 4155
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y SåVidt

Båttype: Eivind Amble
Seilnummer: NOR 4155
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y SåVidt ()
27 DNC (27)
20 NOR-8856

S/Y DoubleDuck

Båttype: Donald Duckman
Seilnummer: NOR 8856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y DoubleDuck

Båttype: Donald Duckman
Seilnummer: NOR 8856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y DoubleDuck ()
27 DNC (27)
21 NOR-4301

S/Y Hej Rune

Båttype:
Seilnummer: NOR 4301
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Hej Rune

Båttype:
Seilnummer: NOR 4301
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Hej Rune ()
27 DNC (27)
22 NOR-2575

S/Y HeroIN

Båttype: Ed Dubois
Seilnummer: NOR 2575
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y HeroIN

Båttype: Ed Dubois
Seilnummer: NOR 2575
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y HeroIN ()
27 DNC (27)
23 NOR-5810

S/Y Hugin

Båttype:
Seilnummer: NOR 5810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Hugin

Båttype:
Seilnummer: NOR 5810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Hugin ()
27 DNC (27)
24 NOR-4174

S/Y Halling

Båttype: Jan Herman Linge
Seilnummer: NOR 4174
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Halling

Båttype: Jan Herman Linge
Seilnummer: NOR 4174
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Halling ()
27 DNC (27)
25 NOR-19292

S/Y Concorde

Båttype: Andreieu Daniel
Seilnummer: NOR 19292
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Concorde

Båttype: Andreieu Daniel
Seilnummer: NOR 19292
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Concorde ()
27 DNC (27)
26 NOR-4312

S/Y Nessy #5

Båttype: Robert Humphrey
Seilnummer: NOR 4312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Nessy #5

Båttype: Robert Humphrey
Seilnummer: NOR 4312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

S/Y Nessy #5 ()
27 DNC (27)
Last ned CSV fil


Last updated: 2022-11-27 17:32:13Cache read