Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåttypeSkipper
Klasse: Half Ton Classic
NOR 4040

S/Y Fram VIII

Båttype: Eivind Amble
Seilnummer: NOR 4040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Eivind Amble S/Y Fram VIII
NOR 16094

S/Y Antehor

Båttype: Daniel Andrieu
Seilnummer: NOR 16094
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Daniel Andrieu S/Y Antehor
NOR 9974

S/Y Cantippa

Båttype:
Seilnummer: NOR 9974
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
S/Y Cantippa
NOR 4315

S/Y Odins Ravn

Båttype: Robert Humphrey
Seilnummer: NOR 4315
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Robert Humphrey S/Y Odins Ravn
NOR 6274

S/Y Comeback Kid

Båttype: Robert Humphrey
Seilnummer: NOR 6274
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Robert Humphrey S/Y Comeback Kid
NOR 5376

S/Y X-95

Båttype: Niels Jeppesen
Seilnummer: NOR 5376
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Niels Jeppesen S/Y X-95
NOR 3410

S/Y KING for ONE day

Båttype: Berret
Seilnummer: NOR 3410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Berret S/Y KING for ONE day
NOR 2700

S/Y Norwegian Steam

Båttype: Eivind Amble
Seilnummer: NOR 2700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Eivind Amble S/Y Norwegian Steam
NOR 4711

S/Y Junior

Båttype: Kjærulf
Seilnummer: NOR 4711
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kjærulf S/Y Junior
NOR 6871

S/Y Crazy Horse jr

Båttype: Robert Humphrey
Seilnummer: NOR 6871
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Robert Humphrey S/Y Crazy Horse jr
NOR 2146

S/Y Abelone

Båttype: Birger Braadland
Seilnummer: NOR 2146
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Birger Braadland S/Y Abelone
NOR 4525

S/Y Midnight X

Båttype: Niels Jeppesen
Seilnummer: NOR 4525
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Niels Jeppesen S/Y Midnight X
NOR 4411

S/Y Namu

Båttype: Robert Humphrey
Seilnummer: NOR 4411
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Robert Humphrey S/Y Namu
NOR 6300

S/Y NN

Båttype: Judel Friedrich
Seilnummer: NOR 6300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Judel Friedrich S/Y NN
NOR 4155

S/Y SåVidt

Båttype: Eivind Amble
Seilnummer: NOR 4155
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Eivind Amble S/Y SåVidt
NOR 8856

S/Y DoubleDuck

Båttype: Donald Duckman
Seilnummer: NOR 8856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Donald Duckman S/Y DoubleDuck
NOR 4301

S/Y Hej Rune

Båttype:
Seilnummer: NOR 4301
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
S/Y Hej Rune
NOR 2575

S/Y HeroIN

Båttype: Ed Dubois
Seilnummer: NOR 2575
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ed Dubois S/Y HeroIN
NOR 5810

S/Y Hugin

Båttype:
Seilnummer: NOR 5810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
S/Y Hugin
NOR 4174

S/Y Halling

Båttype: Jan Herman Linge
Seilnummer: NOR 4174
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jan Herman Linge S/Y Halling
NOR 5393

S/Y Miss Mille 2.0

Båttype: Niels Jeppesen
Seilnummer: NOR 5393
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Niels Jeppesen S/Y Miss Mille 2.0
NOR 4312

S/Y Nessy #5

Båttype: Robert Humphrey
Seilnummer: NOR 4312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Robert Humphrey S/Y Nessy #5
NOR 5642

S/Y Nessy fore sale

Båttype: Robert Humphrey
Seilnummer: NOR 5642
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Robert Humphrey S/Y Nessy fore sale
NOR 6263

S/Y NessyHankø Edition

Båttype: Robert Humphrey
Seilnummer: NOR 6263
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Robert Humphrey S/Y NessyHankø Edition
Deltagere i klassen: 24
 
Klasse: Half Ton Modern
NOR 19187

S/Y Rampage

Båttype: Briand
Seilnummer: NOR 19187
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Briand S/Y Rampage
NOR 19292

S/Y Concorde

Båttype: Andreieu Daniel
Seilnummer: NOR 19292
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Andreieu Daniel S/Y Concorde
Deltagere i klassen: 2
Last ned CSV fil


Last updated: 2022-11-28 04:54:16