Klasse: Optimist - Klasse A |
NOR 3684
Marcus Salterød Jonas
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 3684
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marcus Salterød Jonas |
Horten Seilforening |
NOR 3527
Olav Salterød Jonas
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 3527
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Salterød Jonas |
Horten Seilforening |
NOR 3670
Knut Reidulff
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3670
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Knut Reidulff |
Asker Seilforening |
NOR 3383
Oda Christine Pettersen
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3383
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oda Christine Pettersen |
Soon Seilforening |
NOR 3465
Kristine Wilhelmsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3465
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristine Wilhelmsen |
Bærum Seilforening |
NOR 3288
Torstein Tenstad
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 3288
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Torstein Tenstad |
Horten Seilforening |
NOR 3452
Marie Aas
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3452
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Aas |
Asker Seilforening |
NOR 3621
Victoria Espeseth
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3621
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victoria Espeseth |
Bærum Seilforening |
NOR 3471
Cecilie Baklid
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3471
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cecilie Baklid |
Asker Seilforening |
NOR 3583
Andreas Dyhr Petersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3583
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Dyhr Petersen |
Moss Seilforening |
NOR 3615
Alexander Dahl Høgheim
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3615
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Dahl Høgheim |
Ran Seilforening |
NOR 3512
Victor Dahl Høgheim
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3512
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victor Dahl Høgheim |
Ran Seilforening |
NOR 3649
Uffe Tomasgaard
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3649
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Uffe Tomasgaard |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3642
Pelle Gundersen Lund
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3642
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pelle Gundersen Lund |
Stavanger Seilforening |
NOR 3628
Magnus Vold Gran
Seilforening: Svelvik Seilforening Seilnummer: NOR 3628
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Vold Gran |
Svelvik Seilforening |
NOR 3534
Ida Kristine Stakston
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3534
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ida Kristine Stakston |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3510
Inger Helene Stakston
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3510
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Inger Helene Stakston |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3612
Nora Johanne Brodtkorb
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 3612
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nora Johanne Brodtkorb |
Horten Seilforening |
NOR 3651
Anna Skaar
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 3651
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anna Skaar |
Ålesunds Seilforening |
NOR 3542
Tora Eidsmoen
Seilforening: Svelvik Seilforening Seilnummer: NOR 3542
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tora Eidsmoen |
Svelvik Seilforening |
NOR 3648
Gard T. Søderholm
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3648
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gard T. Søderholm |
Soon Seilforening |
NOR 3679
Martin Aamodt
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3679
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Aamodt |
Bærum Seilforening |
NOR 2996
Adrian Snell
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 2996
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Adrian Snell |
Bærum Seilforening |
NOR 3533
Karoline Brudevoll Rognlien
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3533
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karoline Brudevoll Rognlien |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3686
Kristoffer Rosmo
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3686
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristoffer Rosmo |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3652
Caroline Rosmo
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3652
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Caroline Rosmo |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3291
Tarjei Mo Batalden
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3291
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tarjei Mo Batalden |
Bærum Seilforening |
NOR 3533
Rebecca Ølmheim
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3533
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Rebecca Ølmheim |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3650
Jenny S Andresen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3650
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jenny S Andresen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3580
Mads Severin Hassum-Olsen
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 3580
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mads Severin Hassum-Olsen |
Horten Seilforening |
NOR 3363
Jacob Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3363
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Lepperød |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3532
Olav Bakke
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3532
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Bakke |
Moss Seilforening |
NOR 3467
Emilie Dahl Andersen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3467
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emilie Dahl Andersen |
Asker Seilforening |
NOR 3400
Pia Dahl Andersen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3400
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pia Dahl Andersen |
Asker Seilforening |
NOR 3191
Fredrik Andresen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3191
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik Andresen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3184
Markus Rynning
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3184
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Markus Rynning |
Asker Seilforening |
NOR 3674
Casper Rosenberg Rynning
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3674
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Casper Rosenberg Rynning |
Asker Seilforening |
NOR 3481
Henriette Rosenberg Rynning
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3481
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henriette Rosenberg Rynning |
Asker Seilforening |
NOR 3447
Martin Opthun Bjørndahl
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3447
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Opthun Bjørndahl |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3672
Vilde Anine S. Berg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3672
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Anine S. Berg |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3581
Eline Elnan
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3581
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eline Elnan |
Asker Seilforening |
NOR 3643
Malin Elnan
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3643
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Malin Elnan |
Asker Seilforening |
NOR 3685
Henrik Andersen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3685 Beste prestasjoner
Medaljer
År |
Mesterskap |
Medalje |
Klasse |
2009 |
EM |
1 |
Optimist, lagseiling |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Andersen |
Nesodden Seilforening |
NOR 3311
Sebastian Wirak
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3311
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sebastian Wirak |
Asker Seilforening |
NOR 3462
Vilde Haugland
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3462
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Haugland |
Ran Seilforening |
NOR 3033
Øystein Homstvedt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3033
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Øystein Homstvedt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3653
Mina Nordli
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3653
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mina Nordli |
Bærum Seilforening |
NOR 3647
Kristine Gustavsen
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 3647
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristine Gustavsen |
Arendals Seilforening |
NOR 3395
Katarina Cezilie Broch
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3395
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Katarina Cezilie Broch |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3468
Josefine Virik Fusdahl
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3468
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Josefine Virik Fusdahl |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3640
Malin Elvingdal
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3640
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Malin Elvingdal |
Ran Seilforening |
NOR 3625
Sander Raggan
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3625 Medaljer |
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sander Raggan |
Bærum Seilforening |
NOR 3614
Amalie Hjellestad Hella
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3614 Medaljer
År |
Mesterskap |
Medalje |
Klasse |
2011 |
NM |
1 |
Optimist |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amalie Hjellestad Hella |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3254
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3254
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Hjellestad Hella |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3604
Vebjørn Småkasin
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3604
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vebjørn Småkasin |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3627
Thor Due
Seilforening: Molde Seilforening Seilnummer: NOR 3627
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thor Due |
Molde Seilforening |
NOR 3611
Ingrid Skjønborg
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3611
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Skjønborg |
Asker Seilforening |
NOR 3541
Marte Christophersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3541
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marte Christophersen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3609
Maren Edland
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3609
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maren Edland |
Asker Seilforening |
NOR 3668
Emil Bratbak
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 3668
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Bratbak |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 3564
Halvor Fladsrud Bø
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3564
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Halvor Fladsrud Bø |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3535
Victoria Liseth
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3535
Seilbakgrunn SEILT 3 SESONGER, 1 ÅR I NC
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victoria Liseth |
Ran Seilforening |
NOR 3620
Herman Reiersen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3620
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Herman Reiersen |
Bærum Seilforening |
NOR 3466
Alexander Hylen Klippenberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3466
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Hylen Klippenberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3667
Karoline Olsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3667
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karoline Olsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3607
Thorvald Hillesøy
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3607
Seilbakgrunn Første år i A-klassen
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thorvald Hillesøy |
Bærum Seilforening |
NOR 3657
Julian Treider Moe
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3657
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julian Treider Moe |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3623
Thomas Nicolaysen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3623
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas Nicolaysen |
Ran Seilforening |
NOR 3461
Emilie Kathrin Vab
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3461
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emilie Kathrin Vab |
Ran Seilforening |
NOR 3220
Magnus Fjellstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3220
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Fjellstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3671
Vår Osborg
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3671
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vår Osborg |
Nesodden Seilforening |
Deltagere i klassen: 71 |
Klasse: Optimist - Klasse B |
NOR 3476
Aron Heimonen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3476
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aron Heimonen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3023
Diane Ninauve Jutulstad
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3023
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Diane Ninauve Jutulstad |
Bundefjorden Seilforening |
CHI 284
Jesper Moberg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: CHI 284
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jesper Moberg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 1
Nicolai J. Holter Henriksen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nicolai J. Holter Henriksen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3504
Jeppe Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3504
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jeppe Nilsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 158
Jacob Undrum
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 158
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Undrum |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3445
Magnus Tangye
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3445
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Tangye |
Ran Seilforening |
NOR 2641
Sigrun Homstvedt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 2641
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sigrun Homstvedt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 2946
Martine Thuen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 2946
Seilbakgrunn Martine seilt i snart 4 sesonger, hvor hun nå seiler i regattagruppen på Bærum seilforening.
Hun har lært spesielt mye det siste året, og hun holder følge med flere NC seilere.
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martine Thuen |
Bærum Seilforening |
NOR 3388
Emilie Grenth
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3388
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emilie Grenth |
Bærum Seilforening |
NOR 3578
Henrik A. Platou
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3578
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik A. Platou |
Drøbaksund Seilforening |
N 3980
Sofie Thurmann
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: N 3980
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sofie Thurmann |
Bærum Seilforening |
NOR 3603
Tobias Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3603
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3521
Kristine Hjellestad
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3521
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristine Hjellestad |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3424
Simen Løcka Eine
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3424
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Simen Løcka Eine |
Asker Seilforening |
NOR 3350
Fredrik Biering Mohr
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3350
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik Biering Mohr |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3040
Josefine Hvass Bendiksby
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3040
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Josefine Hvass Bendiksby |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3460
Amalie Fadler Opdal
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3460
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amalie Fadler Opdal |
Bærum Seilforening |
SWE 4105
Håkon Steine Jørgensen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: SWE 4105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Håkon Steine Jørgensen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3660
Erlend Rondeel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3660
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erlend Rondeel |
Drøbaksund Seilforening |
Deltagere i klassen: 20 |
Klasse: Zoom8 - Eldste |
NOR 203
Marius Dyhr Petersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 203
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Dyhr Petersen |
Moss Seilforening |
NOR 173
Eirik Byrkjeland
Seilforening: Florø Seilforening Seilnummer: NOR 173
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eirik Byrkjeland |
Florø Seilforening |
NOR 178
Stine Melkild
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 178
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Stine Melkild |
Tønsberg Seilforening |
NOR 204
Anne Marie Waage Enger
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 204
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anne Marie Waage Enger |
Asker Seilforening |
NOR 180
Victoria Heiås
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 180
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victoria Heiås |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 205
Pernille Tangevold
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 205
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pernille Tangevold |
Moss Seilforening |
NOR 184
Andreas Hole
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 184 Medaljer
År |
Mesterskap |
Medalje |
Klasse |
2011 |
NM |
2 |
Zoom8 |
2011 |
NoM |
2 |
Lag Zoom8 |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Hole |
Moss Seilforening |
NOR 67
Tina Treider
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 67
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tina Treider |
Soon Seilforening |
NOR 207
Njaal Tangye
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 207
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Njaal Tangye |
Ran Seilforening |
NOR 199
Vilde Smievoll
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 199
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Smievoll |
Hjellestad Seilforening |
NOR 201
Vegard Smievoll
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 201
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vegard Smievoll |
Hjellestad Seilforening |
NOR 187
Jens Henrik Johnsen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 187 Medaljer
År |
Mesterskap |
Medalje |
Klasse |
2010 |
NM |
1 |
Zoom8 |
2011 |
NM |
1 |
Zoom8 |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jens Henrik Johnsen |
Hjellestad Seilforening |
NOR 215
Lene Hjellestad
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 215 Medaljer
År |
Mesterskap |
Medalje |
Klasse |
2009 |
NM |
1 |
Zoom8 |
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lene Hjellestad |
Hjellestad Seilforening |
NOR 110
Marius Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 110
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 194
Torstein Holtlien Blø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 194
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Torstein Holtlien Blø |
Ran Seilforening |
NOR 73
Gunhild Kristine Johansen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 73
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gunhild Kristine Johansen |
Asker Seilforening |
NOR 68
Line Beate Bubandt Stenberg
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 68
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Line Beate Bubandt Stenberg |
Ran Seilforening |
NOR 195
David Westervik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 195
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
David Westervik |
Ran Seilforening |
NOR 188
Sondre Braseth
Seilforening: Karmøy Seilforening Seilnummer: NOR 188
Seilbakgrunn Deltagelse NM Zoom8 Juli 2011
Haugesund Race Weekend X35/ Mannskap
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sondre Braseth |
Karmøy Seilforening |
NOR 186
Birk Kvitrud Haugstad
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 186
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Birk Kvitrud Haugstad |
Asker Seilforening |
NOR 132
Line Gaard Pedersen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 132
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Line Gaard Pedersen |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 21 |
Klasse: Zoom8 - Yngste |
NOR 99
Kristoffer Helmersen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 99
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristoffer Helmersen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 144
Mats Skjønhaug
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 144
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mats Skjønhaug |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 54
Hanna Victoria Ørka
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 54
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanna Victoria Ørka |
Bærum Seilforening |
NOR 148
Nilas Bakker
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 148
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nilas Bakker |
Stavanger Seilforening |
NOR 210
Adele Ninauve Jutulstad
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 210
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Adele Ninauve Jutulstad |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 2
Preben Moberg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Preben Moberg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 169
Torbjørn Smith
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 169
Seilbakgrunn Har seilt optimist i 4 år og zoom8 i 3 år.
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Torbjørn Smith |
Ran Seilforening |
NOR 117
Emilie Homstvedt
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 117
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emilie Homstvedt |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 171
Niclas Bremsrud Lauritzen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 171
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Niclas Bremsrud Lauritzen |
Moss Seilforening |
NOR 189
Katharina Emilie Borg Baardseth
Seilforening: Kragerø Seilforening Seilnummer: NOR 189
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Katharina Emilie Borg Baardseth |
Kragerø Seilforening |
NOR 149
Magnus Vestvik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 149
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Vestvik |
Ran Seilforening |
NOR 216
Alexander Brorson Olsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 216
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Brorson Olsen |
Bundefjorden Seilforening |
Deltagere i klassen: 12 |