Klasse: 29er |
NOR 2044
Ragna Agerup
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2044
|
|
Maia Agerup
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2044
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ragna Agerup |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1620
Stine Melkild
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 1620
|
|
Marie Rønningen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 1620
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Stine Melkild |
Tønsberg Seilforening |
NOR 2057
Eirik Lundberg
Seilforening: Risør Seilforening Seilnummer: NOR 2057
|
|
Regine Tronstad
Seilforening: Risør Seilforening Seilnummer: NOR 2057
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eirik Lundberg |
Risør Seilforening |
NOR 2056
Tomas Mathisen
Seilforening: Risør Seilforening Seilnummer: NOR 2056
|
|
Mads Mathisen
Seilforening: Risør Seilforening Seilnummer: NOR 2056
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tomas Mathisen |
Risør Seilforening |
NOR 1374
Martin Aamodt
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1374
|
|
Eric Collett
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1374
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Aamodt |
Bærum Seilforening |
NOR 837
Erik Rougier
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 837
|
|
Jan Rougier
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 837
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Rougier |
Stavanger Seilforening |
NOR 1606
Herman Bordal
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 1606
|
|
Dominykas Rubinskas
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 1606
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Herman Bordal |
Moss Seilforening |
NOR 1199
Tallak Utne
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1199
|
|
Jonas Thurmann
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1199
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tallak Utne |
Bærum Seilforening |
NOR 1392
Celine Clausen
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 1392
|
|
Viktor Grytdal
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 1392
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Celine Clausen |
Bergens Seilforening |
NOR 1892
Even Eide Onstad
Seilforening: Florø Seilforening Seilnummer: NOR 1892
|
|
Harald Fæste
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1892
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Even Eide Onstad |
Florø Seilforening |
NOR 1225
Laurence Turnbridge
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1225
|
|
Jonathan Haug
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1225
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Laurence Turnbridge |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 11 |
Klasse: Brett - BIC |
NOR 141
Kristian Wendelborg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 141
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristian Wendelborg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 654
Fredrik Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 654
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik Nilsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 987
Christoffer Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 987
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christoffer Nilsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 54
Erlend Rondeel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 54
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erlend Rondeel |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 215
Arne Frithjof Askvig
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 215
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arne Frithjof Askvig |
Asker Seilforening |
NOR 51
Georg H Knutsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 51
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Georg H Knutsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 89
Oda Skaug
Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 89
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oda Skaug |
Lysakerfjorden Brettseilerklubb |
NOR 57
Arthur Ulrichsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 57
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arthur Ulrichsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 43
Jakob Ruud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 43
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jakob Ruud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 510
sjur funnemark
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 510
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
sjur funnemark |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 119
Samuel Bjørgan
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 119
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Samuel Bjørgan |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 8
Theodor Sundbye
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 8
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Theodor Sundbye |
Asker Seilforening |
NOR 888
Markus Wiik Jensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 888
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Markus Wiik Jensen |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 13 |
Klasse: Brett - Rekrutt |
NOR 56
Endre Rondeel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 56
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Endre Rondeel |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 11
Skage lysgaard
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 11
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Skage lysgaard |
Haugesund Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: Europajolle - Damer jr/sr |
NOR 358
Liv Rønholt Nilsen
Seilforening: Christianssands Seilforening Seilnummer: NOR 358
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Liv Rønholt Nilsen |
Christianssands Seilforening |
NOR 366
Martine Steller Mortensen
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 366
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martine Steller Mortensen |
Arendals Seilforening |
NOR 392
Hanna Johansen
Seilforening: Svelvik Seilforening Seilnummer: NOR 392
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanna Johansen |
Svelvik Seilforening |
NOR 723
Johanne G Skaaland
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 723
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johanne G Skaaland |
Bergens Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: Europajolle - Damer rekrutt |
NOR 376
Nora Johanne Brodtkorb
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 376
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nora Johanne Brodtkorb |
Horten Seilforening |
NOR 350
Amalie Hjellestad Hella
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 350
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amalie Hjellestad Hella |
Hjellestad Seilforening |
NOR 450
Kristine Gustavsen
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 450
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristine Gustavsen |
Arendals Seilforening |
NOR 374
ida kristine Stakston
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 374
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
ida kristine Stakston |
Sandefjord Seilforening |
NOR 441
Jenny Andresen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 441
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jenny Andresen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 810
Juni Bjørneset
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 810
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Juni Bjørneset |
Soon Seilforening |
NOR 436
Vår Osborg
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 436
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vår Osborg |
Nesodden Seilforening |
Deltagere i klassen: 7 |
Klasse: Europajolle - Herrer jr/sr |
NOR 904
Håvard Aker
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 904
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Håvard Aker |
Tønsberg Seilforening |
NOR 437
Martin Andreas Vevstad
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 437
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Andreas Vevstad |
Arendals Seilforening |
NOR 428
Lars Johan Brodtkorb
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 428
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Johan Brodtkorb |
Horten Seilforening |
NOR 894
Torstein Fagerlund
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 894
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Torstein Fagerlund |
Bærum Seilforening |
NOR 905
Einar S. Wahl
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 905
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Einar S. Wahl |
Bærum Seilforening |
NOR 910
Vincent S. Wahl
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 910
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vincent S. Wahl |
Bærum Seilforening |
NOR 855
Hartvig Johannson
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 855
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hartvig Johannson |
Bærum Seilforening |
NOR 815
Emil Fadler Kvamme
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 815
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Fadler Kvamme |
Bærum Seilforening |
NOR 901
Ulrik Backe
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 901
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ulrik Backe |
Soon Seilforening |
NOR 896
Henrik Bucher
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 896
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Bucher |
Nesodden Seilforening |
NOR 611
Martin Mejlænder-Larsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 611
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Mejlænder-Larsen |
Bærum Seilforening |
NOR 814
Gard Jakob Ørka
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 814
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gard Jakob Ørka |
Bærum Seilforening |
NOR 434
Martin Halseide
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 434
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Halseide |
Asker Seilforening |
NOR 421
Nicholas Fadler Martinsen
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 421
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nicholas Fadler Martinsen |
Soon Seilforening |
NOR 333
Christian Laberg Kristoffersen
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 333
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christian Laberg Kristoffersen |
Horten Seilforening |
NOR 409
Sebastian Skjølaas
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 409
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sebastian Skjølaas |
Horten Seilforening |
NOR 313
Arthur Visedo Eriksen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 313
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arthur Visedo Eriksen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 327
Christian Berger
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 327
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christian Berger |
Drøbaksund Seilforening |
Deltagere i klassen: 18 |
Klasse: Europajolle - Herrer rekrutt |
NOR 413
Kai Arne Schröder Myklebust
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 413
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kai Arne Schröder Myklebust |
Bærum Seilforening |
NOR 907
Kristoffer Rosmo
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 907
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristoffer Rosmo |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 432
Ole Weierholt
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 432
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ole Weierholt |
Arendals Seilforening |
NOR 430
Henrik Andersen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 430
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Andersen |
Nesodden Seilforening |
NOR 808
Sigurd Anker Olsen
Seilforening: Christiania Seilforening Seilnummer: NOR 808
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sigurd Anker Olsen |
Christiania Seilforening |
NOR 816
Thomas Henrik Reistad
Seilforening: Brevik Seilforening Seilnummer: NOR 816
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas Henrik Reistad |
Brevik Seilforening |
NOR 382
Henning Ødeby Karlsen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 382
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henning Ødeby Karlsen |
Nesodden Seilforening |
NOR 892
Sander Raggan
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 892
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sander Raggan |
Bærum Seilforening |
NOR 300
Sondre Butler Wang
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 300
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sondre Butler Wang |
Tønsberg Seilforening |
NOR 324
Thomas Iversen Ramm
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 324
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas Iversen Ramm |
Tønsberg Seilforening |
NOR 438
Simen Duus Carlsen
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 438
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Simen Duus Carlsen |
Arendals Seilforening |
NOR 330
Vebjørn Småkasin
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 330
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vebjørn Småkasin |
Tønsberg Seilforening |
NOR 425
Håvard Katle Fjon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 425
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Håvard Katle Fjon |
Stavanger Seilforening |
NOR 881
Martin Johan Janssen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 881
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Johan Janssen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 728
Christoffer G Skaaland
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 728
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christoffer G Skaaland |
Bergens Seilforening |
NOR 480
Marcus Salterød Jonas
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 480
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marcus Salterød Jonas |
Horten Seilforening |
Deltagere i klassen: 16 |
Klasse: Laser 4.7 |
NOR 8
Edward V. Jensen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 8
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Edward V. Jensen |
Moss Seilforening |
NOR 194135
Katarina Cezilie Broch
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 194135
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Katarina Cezilie Broch |
Bundefjorden Seilforening |
SWE 198436
Karl Kröjtz
Seilforening: Mora Segelsällskap Seilnummer: SWE 198436
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karl Kröjtz |
Mora Segelsällskap |
NOR 7
Erling Tobias Wiik
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 7
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erling Tobias Wiik |
Askøy Seilforening |
DEN 1644
Vilde Lysgaard
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: DEN 1644
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Lysgaard |
Haugesund Seilforening |
SWE 178443
Linnea Barreng
Seilforening: Växjö Kappseglingsklubb Seilnummer: SWE 178443
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Linnea Barreng |
Växjö Kappseglingsklubb |
NOR 183365
August Austefjord
Seilforening: Grimstad Seilforening Seilnummer: NOR 183365
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
August Austefjord |
Grimstad Seilforening |
NOR 183273
Vilde Bostrøm
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 183273
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Bostrøm |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 182658
Anna Skaar
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 182658
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anna Skaar |
Ålesunds Seilforening |
NOR 180693
Amund Tenstad
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 180693
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amund Tenstad |
Åsgårdstrand Seilforening |
SWE 194703
Roelof Noback
Seilforening: Mora Segelsällskap Seilnummer: SWE 194703
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Roelof Noback |
Mora Segelsällskap |
NOR 192013
Elise Christophersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 192013
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elise Christophersen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 186926
Lena Louise Vinje-Christensen
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 186926
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lena Louise Vinje-Christensen |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 198745
Kristine Mohr
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 198745
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristine Mohr |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 198950
mads severin hassum-olsen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 198950
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
mads severin hassum-olsen |
Moss Seilforening |
NOR 196882
Eline Elnan
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 196882
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eline Elnan |
Asker Seilforening |
NOR 194137
Torstein Mellingen Langan
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 194137
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Torstein Mellingen Langan |
Asker Seilforening |
NOR 198742
Sigurd Tveit
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 198742
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sigurd Tveit |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 198737
Elisabeth Mathisen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 198737
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elisabeth Mathisen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 194765
Julian Treider Moe
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 194765
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julian Treider Moe |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1276
Preben Moberg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 1276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Preben Moberg |
Bundefjorden Seilforening |
Deltagere i klassen: 21 |
Klasse: Laser Radial |
SWE 195231
Marcus Magnusson
Seilforening: Nääs Yacht Club Seilnummer: SWE 195231
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marcus Magnusson |
Nääs Yacht Club |
SWE 200921
Alexander Persson
Seilforening: Sigtuna Båtklubb Seilnummer: SWE 200921
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Persson |
Sigtuna Båtklubb |
NOR 198747
Celine Therese Herud
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 198747
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Celine Therese Herud |
Moss Seilforening |
SWE 200823
Caroline Bristulf Norén
Seilforening: Göteborgs Kungliga Segelsällskap Seilnummer: SWE 200823
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Caroline Bristulf Norén |
Göteborgs Kungliga Segelsällskap |
SWE 196657
Wilhelm Kark
Seilforening: Norrköpings Segel Sällskap Seilnummer: SWE 196657
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Wilhelm Kark |
Norrköpings Segel Sällskap |
SWE 200066
Simon Lundmark
Seilforening: Borstahusens Segelsällskap Seilnummer: SWE 200066
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Simon Lundmark |
Borstahusens Segelsällskap |
SWE 201655
Petter Barreng
Seilforening: Växjö Kappseglingsklubb Seilnummer: SWE 201655
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Petter Barreng |
Växjö Kappseglingsklubb |
NOR 197245
Andrea Rolstad
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Seilnummer: NOR 197245
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andrea Rolstad |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 186004
Tobias Treider Moe
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 186004
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Treider Moe |
Kongelig Norsk Seilforening |
SWE 185172
Simon Karlsson
Seilforening: Göteborgs Kungliga Segelsällskap Seilnummer: SWE 185172
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Simon Karlsson |
Göteborgs Kungliga Segelsällskap |
SWE 197741
Johannes Pettersson
Seilforening: Mora Segelsällskap Seilnummer: SWE 197741
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johannes Pettersson |
Mora Segelsällskap |
SWE 184015
Dennis Fonseca Karlsson
Seilforening: Göteborgs Kungliga Segelsällskap Seilnummer: SWE 184015
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dennis Fonseca Karlsson |
Göteborgs Kungliga Segelsällskap |
NOR 183276
Eirik Gramnæs
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 183276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eirik Gramnæs |
Nesodden Seilforening |
SWE 132161
Robin Nilsson
Seilforening: Näbk (Nävekvarnsbåtklubb) Seilnummer: SWE 132161
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Robin Nilsson |
Näbk (Nävekvarnsbåtklubb) |
SWE 183096
Beata Törneman
Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap Seilnummer: SWE 183096
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Beata Törneman |
Stenungsunds Segelsällskap |
NOR 196882
Ina Kullmann
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 196882
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ina Kullmann |
Bærum Seilforening |
NOR 201725
Knut Reidulff
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 201725
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Knut Reidulff |
Asker Seilforening |
SWE 184179
Victor Agemalm
Seilforening: SiBK - Sigtuna Båtklubb Seilnummer: SWE 184179
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victor Agemalm |
SiBK - Sigtuna Båtklubb |
SWE 196987
Klara Wester
Seilforening: Lerum Segelsällskap Seilnummer: SWE 196987
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Klara Wester |
Lerum Segelsällskap |
SWE 167623
Albin Boman
Seilforening: Bråvikens Segelsällskap Seilnummer: SWE 167623
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Albin Boman |
Bråvikens Segelsällskap |
SWE 197345
Lukas Bergman
Seilforening: KSSS Seilnummer: SWE 197345
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lukas Bergman |
KSSS |
NOR 161427
Thorbjørn Thomas Hansen
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 161427
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thorbjørn Thomas Hansen |
Askøy Seilforening |
NOR 197341
Cecilie Baklid
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 197341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cecilie Baklid |
Asker Seilforening |
SWE 202413
Julia Carlsson
Seilforening: Hjuviks batklubb Seilnummer: SWE 202413
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julia Carlsson |
Hjuviks batklubb |
SWE 200922
Kajsa Mattsson
Seilforening: GKSS Seilnummer: SWE 200922
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kajsa Mattsson |
GKSS |
SWE 163646
John Glimåker
Seilforening: Göteborgs Kungliga Segel Sällskap Seilnummer: SWE 163646
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
John Glimåker |
Göteborgs Kungliga Segel Sällskap |
NOR 198456
Nikolai Bakker
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 198456
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nikolai Bakker |
Stavanger Seilforening |
NOR 198741
Gotfred Andenes
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 198741
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gotfred Andenes |
Hjellestad Seilforening |
NOR 202156
cedrik kløvstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 202156
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
cedrik kløvstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 197343
Tiril Bue
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 197343
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tiril Bue |
Kongelig Norsk Seilforening |
SWE 199052
Lovisa Karlsson
Seilforening: HjBK Seilnummer: SWE 199052
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lovisa Karlsson |
HjBK |
NOR 194138
Jonas Jam
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 194138
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas Jam |
Kongelig Norsk Seilforening |
SWE 163780
Patric Jacobsson
Seilforening: JKV Seilnummer: SWE 163780
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Patric Jacobsson |
JKV |
NOR 179274
Marthe Fjellstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 179274
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marthe Fjellstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 198740
Kristoffer Comiskey Olsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 198740
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristoffer Comiskey Olsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 35 |
Klasse: Laser Standard |
SWE 201019
Victor Abenius
Seilforening: Nääs Yacht Club Seilnummer: SWE 201019
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victor Abenius |
Nääs Yacht Club |
SWE 201082
Albin Gipperth
Seilforening: Marstrands Segelsällskap Seilnummer: SWE 201082
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Albin Gipperth |
Marstrands Segelsällskap |
SWE 201410
Marcus Höglander
Seilforening: VJS Seilnummer: SWE 201410
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marcus Höglander |
VJS |
NOR 201735
Henrik Begby
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 201735
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Begby |
Kongelig Norsk Seilforening |
SWE 201727
Emil Bengtson
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: SWE 201727
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Bengtson |
Arendals Seilforening |
SWE 201730
holger Tidemand
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: SWE 201730
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
holger Tidemand |
Asker Seilforening |
SWE 193200
Eddie Klemets
Seilforening: JKV Seilnummer: SWE 193200
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eddie Klemets |
JKV |
SWE 201729
Claes Törnsten
Seilforening: KSSS Seilnummer: SWE 201729
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Claes Törnsten |
KSSS |
NOR 201661
Emil Cedergårdh
Seilforening: GKSS Seilnummer: NOR 201661
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Cedergårdh |
GKSS |
SWE 197109
Jesper Stålheim
Seilforening: KSSS Seilnummer: SWE 197109
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jesper Stålheim |
KSSS |
SWE 198868
Anders karlsson
Seilforening: G?orgs kungliga segels?skap Seilnummer: SWE 198868
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders karlsson |
G?orgs kungliga segels?skap |
SWE 192671
Henrik Eriksson
Seilforening: MSS Seilnummer: SWE 192671
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Eriksson |
MSS |
SWE 185181
Oskar Niklasson
Seilforening: VäSS Seilnummer: SWE 185181
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oskar Niklasson |
VäSS |
NOR 201382
Mathias Mollatt
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 201382
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathias Mollatt |
Moss Seilforening |
SWE 193199
Philip Claesson
Seilforening: Marstrands SS (MaSS) Seilnummer: SWE 193199
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Philip Claesson |
Marstrands SS (MaSS) |
AUS 199014
Ash Brunning
Seilforening: Middle Harbor YC Seilnummer: AUS 199014
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ash Brunning |
Middle Harbor YC |
NOR 201111
Hermann Tomasgaard
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 201111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hermann Tomasgaard |
Kongelig Norsk Seilforening |
SWE 203187
Pontus Dolfei
Seilforening: Enköping SS Seilnummer: SWE 203187
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pontus Dolfei |
Enköping SS |
Deltagere i klassen: 18 |
Klasse: RS Feva |
NOR 4690
Stian Løcka Eine
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 4690
|
|
Jens Bjørnstad
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 4690
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Stian Løcka Eine |
Asker Seilforening |
NOR 4142
Andreas Løyning Vu
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 4142
|
|
Marius Fossum
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 4142
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Løyning Vu |
Asker Seilforening |
NOR 4692
Edvard Stiansen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 4692
|
|
Sindre Ekern
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 4692
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Edvard Stiansen |
Asker Seilforening |
NOR 5024
Josefine Haakseth
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5024
|
|
Henrik Bordal
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5024
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Josefine Haakseth |
Moss Seilforening |
NOR 5025
Caroline Heiberg
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5025
|
|
Marie Bordal
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 5025
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Caroline Heiberg |
Moss Seilforening |
NOR 4139
Edvard Liodden
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 4139
|
|
Rasmus wichstrøm Munter
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 4139
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Edvard Liodden |
Bærum Seilforening |
NOR 3295
Synne Mønsdal
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3295
|
|
Hedevig Blakstad Nilsson
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3295
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Synne Mønsdal |
Bærum Seilforening |
NOR 3349
Tobias Nygaard
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3349
|
|
Iver August Nymann Jåvold
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3349
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Nygaard |
Bærum Seilforening |
NOR 3269
Astrid Ytre-Eide
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3269
|
|
Kristine Aas
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3269
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Astrid Ytre-Eide |
Asker Seilforening |
NOR 3348
Trygve Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3348
|
|
Karoline Gudbjerg
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3348
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Trygve Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
NOR 3313
Eirik Bjørn-Hansen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3313
|
|
Emil Alexander Larsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3313
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eirik Bjørn-Hansen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 4155
Anders Bostad
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 4155
|
|
Sivert With
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 4155
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Bostad |
Asker Seilforening |
NOR 0000
Helle Kjellberg-Line
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Jenny Fjeld Ranfelt
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Helle Kjellberg-Line |
Bærum Seilforening |
NOR 3258
Olav Bakke
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3258
|
|
Sivert Olsen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3258
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Bakke |
Moss Seilforening |
NOR 4515
Erlend Rødsten
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 4515
|
|
Elias Froholt
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 4515
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erlend Rødsten |
Moss Seilforening |
NOR 3237
Markus Rynning
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3237
|
|
Alexander Langfeldt
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3237
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Markus Rynning |
Asker Seilforening |
NOR 111
Emil Bauck
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 111
|
|
Arthur Torvund
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Bauck |
Oslo Seilforening |
NOR 222
Jesper Gamborg-Nielsen
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 222
|
|
Daniel Andersen
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 222
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jesper Gamborg-Nielsen |
Oslo Seilforening |
NOR 333
Andrea Hovland Dalseg
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 333
|
|
Aida Emilie Engen Gustoff
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 333
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andrea Hovland Dalseg |
Oslo Seilforening |
NOR 0000
Marcus von Ubisch
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Henrik Gundersen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marcus von Ubisch |
Bærum Seilforening |
NOR 4685
Mickel Segalstad-Slaatto
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 4685
|
|
Andreas Finstad Busch
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 4685
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mickel Segalstad-Slaatto |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 21 |
Klasse: Zoom8 |
SWE 213
Oscar Svensson
Seilforening: VJS Seilnummer: SWE 213
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oscar Svensson |
VJS |
DEN 104
Christian Jacob Dannefer
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: DEN 104
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christian Jacob Dannefer |
Hjellestad Seilforening |
SWE 201
Simon Weideskog
Seilforening: Boo Segelsällskap Seilnummer: SWE 201
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Simon Weideskog |
Boo Segelsällskap |
SWE 83
Adam Dissing
Seilforening: Stenungsund Segelsällskap Seilnummer: SWE 83
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Adam Dissing |
Stenungsund Segelsällskap |
NOR 169
Torbjørn Smith
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 169
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Torbjørn Smith |
Ran Seilforening |
NOR 213
Alexander Ringstad
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 213
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Ringstad |
Sandefjord Seilforening |
SWE 185
Erik Lindén
Seilforening: Nävekvarns Båtklubb Seilnummer: SWE 185
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Lindén |
Nävekvarns Båtklubb |
NOR 94
Sebastian Wirak
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 94
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sebastian Wirak |
Asker Seilforening |
NOR 163
David Bjelkarøy Westervik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 163
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
David Bjelkarøy Westervik |
Ran Seilforening |
NOR 196
Alexander Dahl Høgheim
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 196
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Dahl Høgheim |
Ran Seilforening |
NOR 149
Victoria Liseth
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 149
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victoria Liseth |
Ran Seilforening |
SWE 156
Erik Wikzen
Seilforening: Boo Segelsällskap Seilnummer: SWE 156
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Wikzen |
Boo Segelsällskap |
NOR 205
Pernille Tangevold
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 205
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pernille Tangevold |
Moss Seilforening |
NOR 123
Sondre Braseth
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 123
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sondre Braseth |
Bundefjorden Seilforening |
SWE 133
Nils Patriksson
Seilforening: Mariestads segelklubb Seilnummer: SWE 133
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nils Patriksson |
Mariestads segelklubb |
NOR 203
Marius Petersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 203
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Petersen |
Moss Seilforening |
NOR 146
Aleksandra Gulbrandsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 146
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aleksandra Gulbrandsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 117
Emilie Homstvedt
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 117
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emilie Homstvedt |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 180
Victoria Heiås
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 180
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victoria Heiås |
Bundefjorden Seilforening |
SWE 171
Lotta Handmark
Seilforening: STSS Stenungsunds segels?skap. Seilnummer: SWE 171
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lotta Handmark |
STSS Stenungsunds segels?skap. |
SWE 112
Martin Håkansson
Seilforening: MSK Mariestad Segelklubb Seilnummer: SWE 112
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Håkansson |
MSK Mariestad Segelklubb |
NOR 199
Vilde Smievoll
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 199
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Smievoll |
Hjellestad Seilforening |
NOR 73
Gunhild Johansen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 73
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gunhild Johansen |
Asker Seilforening |
DEN 242
Birgitte Vollbrecht
Seilforening: Yachtklubben Furesøen Seilnummer: DEN 242
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Birgitte Vollbrecht |
Yachtklubben Furesøen |
NOR 54
Hanna Victoria Ørka
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 54
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanna Victoria Ørka |
Bærum Seilforening |
SWE 208
Elias Rundgren
Seilforening: Strängnäs SS Seilnummer: SWE 208
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elias Rundgren |
Strängnäs SS |
NOR 186
Birk Kvitrud Haugstad
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 186
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Birk Kvitrud Haugstad |
Asker Seilforening |
SWE 178
Johanna Loftäng
Seilforening: Rådasjöns Segelsällskap Seilnummer: SWE 178
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johanna Loftäng |
Rådasjöns Segelsällskap |
NOR 132
Line Gaard Pedersen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 132
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Line Gaard Pedersen |
Bærum Seilforening |
NOR 110
Marius Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 110
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 164
Tobias Bakke
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 164
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Bakke |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 176
Helene Yuee Jonson
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 176
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Helene Yuee Jonson |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 189
Katharina Emilie Borg Baardseth
Seilforening: Kragerø Seilforening Seilnummer: NOR 189
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Katharina Emilie Borg Baardseth |
Kragerø Seilforening |
DEN 189
Sophus Jarvig
Seilforening: Kaløvig Båtlaug Seilnummer: DEN 189
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sophus Jarvig |
Kaløvig Båtlaug |
NOR 115
Lars Erik Nilsen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 115
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Erik Nilsen |
Sandefjord Seilforening |
FIN 614
Sam Stenman
Seilforening: Boo Segelsällskap Seilnummer: FIN 614
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sam Stenman |
Boo Segelsällskap |
NOR 187
Thomas nicolaysen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 187
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas nicolaysen |
Ran Seilforening |
NOR 144
Mats Skjønhaug
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 144
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mats Skjønhaug |
Bundefjorden Seilforening |
SWE 183
Susanna Ekwall
Seilforening: Rådasjöns segelssällskap Seilnummer: SWE 183
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Susanna Ekwall |
Rådasjöns segelssällskap |
DEN 250
Sebastian E. Olsen.
Seilforening: Yachtklubben Furesøen/TS Seilnummer: DEN 250
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sebastian E. Olsen. |
Yachtklubben Furesøen/TS |
Deltagere i klassen: 40 |