Hovedsponsor
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Tracking
TracTrac
For deltagerne
Notice of Race
Egenmeldingsskjema
Seilingsbestemmelser
ISAF Offshore Special Regulations
Bodø Rigg og Seil AS
Program
Historie - tidligere regatta
Nordland Offshore Race 2019
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Båttype
Skipper
Forening
Klasse: Doublehanded - NOR rating 1, 0,000 - 0,959
NOR 13879
Tom Antonsen
Seilforening:
Bodø Seilforening
Båtnavn:
S/Y Julie
Båttype:
Dufour 34E Performance
Seilnummer:
NOR 13879
Jens Petter Beranek Holm
Seilforening:
Båtnavn:
S/Y Julie
Båttype:
Dufour 34E Performance
Seilnummer:
NOR 13879
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.05.2022 07:48:31
20:48:31
19:44:20
3
Total
1
S/Y Julie
Tom Antonsen
Seilforening:
Bodø Seilforening
Båtnavn:
S/Y Julie
Båttype:
Dufour 34E Performance
Seilnummer:
NOR 13879
Jens Petter Beranek Holm
Seilforening:
Båtnavn:
S/Y Julie
Båttype:
Dufour 34E Performance
Seilnummer:
NOR 13879
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.05.2022 07:48:31
20:48:31
19:44:20
3
Total
1
Dufour 34E Performance
Tom Antonsen
Bodø Seilforening
NOR 7607
Harry Nilsen
Seilforening:
Bodø Seilforening
Båtnavn:
Lucille
Båttype:
Contrast 33
Seilnummer:
NOR 7607
Odd Arne Johansen
Seilforening:
Båtnavn:
Lucille
Båttype:
Contrast 33
Seilnummer:
NOR 7607
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
4
Total
1
Lucille
Harry Nilsen
Seilforening:
Bodø Seilforening
Båtnavn:
Lucille
Båttype:
Contrast 33
Seilnummer:
NOR 7607
Odd Arne Johansen
Seilforening:
Båtnavn:
Lucille
Båttype:
Contrast 33
Seilnummer:
NOR 7607
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
4
Total
1
Contrast 33
Harry Nilsen
Bodø Seilforening
NOR 11028
ROAR BÅRDSEN
Seilforening:
BSF Lofoten
Båtnavn:
EL DORADO
Båttype:
Dufour 34 Performance
Seilnummer:
NOR 11028
Trond Danielsen
Seilforening:
Båtnavn:
EL DORADO
Båttype:
Dufour 34 Performance
Seilnummer:
NOR 11028
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.05.2022 06:30:40
19:30:40
18:35:03
2
Total
1
EL DORADO
ROAR BÅRDSEN
Seilforening:
BSF Lofoten
Båtnavn:
EL DORADO
Båttype:
Dufour 34 Performance
Seilnummer:
NOR 11028
Trond Danielsen
Seilforening:
Båtnavn:
EL DORADO
Båttype:
Dufour 34 Performance
Seilnummer:
NOR 11028
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.05.2022 06:30:40
19:30:40
18:35:03
2
Total
1
Dufour 34 Performance
ROAR BÅRDSEN
BSF Lofoten
NOR 10142
Håkon Byberg
Seilforening:
Bodø Seilforening
Båtnavn:
Muligheten
Båttype:
Bavaria
Seilnummer:
NOR 10142
Theodor Byberg
Seilforening:
Båtnavn:
Muligheten
Båttype:
Bavaria
Seilnummer:
NOR 10142
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
4
Total
1
Muligheten
Håkon Byberg
Seilforening:
Bodø Seilforening
Båtnavn:
Muligheten
Båttype:
Bavaria
Seilnummer:
NOR 10142
Theodor Byberg
Seilforening:
Båtnavn:
Muligheten
Båttype:
Bavaria
Seilnummer:
NOR 10142
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
4
Total
1
Bavaria
Håkon Byberg
Bodø Seilforening
NOR 11599
Arne Linchausen
Seilforening:
Bodø Seilforening
Båtnavn:
Aiolos
Båttype:
Bavaria C 37
Seilnummer:
NOR 11599
Martin Larsson Linchausen
Seilforening:
Båtnavn:
Aiolos
Båttype:
Bavaria C 37
Seilnummer:
NOR 11599
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
4
Total
1
Aiolos
Arne Linchausen
Seilforening:
Bodø Seilforening
Båtnavn:
Aiolos
Båttype:
Bavaria C 37
Seilnummer:
NOR 11599
Martin Larsson Linchausen
Seilforening:
Båtnavn:
Aiolos
Båttype:
Bavaria C 37
Seilnummer:
NOR 11599
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
4
Total
1
Bavaria C 37
Arne Linchausen
Bodø Seilforening
NOR 10385
Jon Arne Torbergsen
Seilforening:
Harstad Seilforening
Båtnavn:
Skarv II
Båttype:
Elan 333
Seilnummer:
NOR 10385
Sindre Torbergsen
Seilforening:
Båtnavn:
Skarv II
Båttype:
Elan 333
Seilnummer:
NOR 10385
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.05.2022 06:22:08
19:22:08
18:08:48
1
Total
1
Skarv II
Jon Arne Torbergsen
Seilforening:
Harstad Seilforening
Båtnavn:
Skarv II
Båttype:
Elan 333
Seilnummer:
NOR 10385
Sindre Torbergsen
Seilforening:
Båtnavn:
Skarv II
Båttype:
Elan 333
Seilnummer:
NOR 10385
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.05.2022 06:22:08
19:22:08
18:08:48
1
Total
1
Elan 333
Jon Arne Torbergsen
Harstad Seilforening
Deltagere i klassen: 6
Klasse: Doublehanded - NOR rating 2, 0,9600 - 1,200
NOR 15111
Olav Taraldsen
Seilforening:
Bodø Seilforening
Båtnavn:
Vilja
Båttype:
Luffe 3.6
Seilnummer:
NOR 15111
Asbjørn Øverås
Seilforening:
Båtnavn:
Vilja
Båttype:
Luffe 3.6
Seilnummer:
NOR 15111
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.05.2022 06:19:24
19:19:24
19:17:11
3
Total
1
Vilja
Olav Taraldsen
Seilforening:
Bodø Seilforening
Båtnavn:
Vilja
Båttype:
Luffe 3.6
Seilnummer:
NOR 15111
Asbjørn Øverås
Seilforening:
Båtnavn:
Vilja
Båttype:
Luffe 3.6
Seilnummer:
NOR 15111
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.05.2022 06:19:24
19:19:24
19:17:11
3
Total
1
Luffe 3.6
Olav Taraldsen
Bodø Seilforening
NOR 13040
Tobias Juul Johnsen
Seilforening:
Bodø Seilforening
Båtnavn:
Black Pearl
Båttype:
Pogo40
Seilnummer:
NOR 13040
Kai Linde
Seilforening:
Båtnavn:
Black Pearl
Båttype:
Pogo40
Seilnummer:
NOR 13040
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.05.2022 04:07:44
17:07:44
20:36:46
6
Total
1
Black Pearl
Tobias Juul Johnsen
Seilforening:
Bodø Seilforening
Båtnavn:
Black Pearl
Båttype:
Pogo40
Seilnummer:
NOR 13040
Kai Linde
Seilforening:
Båtnavn:
Black Pearl
Båttype:
Pogo40
Seilnummer:
NOR 13040
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.05.2022 04:07:44
17:07:44
20:36:46
6
Total
1
Pogo40
Tobias Juul Johnsen
Bodø Seilforening
NOR 13572
Helge Andreassen
Seilforening:
Bodø Seilforening
Båtnavn:
Vinna
Båttype:
Arcona 370
Seilnummer:
NOR 13572
Espen Johansen
Seilforening:
Båtnavn:
Vinna
Båttype:
Arcona 370
Seilnummer:
NOR 13572
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.05.2022 06:03:40
19:03:40
18:37:21
1
Total
1
Vinna
Helge Andreassen
Seilforening:
Bodø Seilforening
Båtnavn:
Vinna
Båttype:
Arcona 370
Seilnummer:
NOR 13572
Espen Johansen
Seilforening:
Båtnavn:
Vinna
Båttype:
Arcona 370
Seilnummer:
NOR 13572
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.05.2022 06:03:40
19:03:40
18:37:21
1
Total
1
Arcona 370
Helge Andreassen
Bodø Seilforening
NOR 10851
Nils Eldby
Seilforening:
Bodø Seilforening
Båtnavn:
Nirvana
Båttype:
Arcona 400
Seilnummer:
NOR 10851
Christian Malmquist
Seilforening:
Båtnavn:
Nirvana
Båttype:
Arcona 400
Seilnummer:
NOR 10851
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.05.2022 06:15:23
19:15:23
19:47:02
4
Total
1
Nirvana
Nils Eldby
Seilforening:
Bodø Seilforening
Båtnavn:
Nirvana
Båttype:
Arcona 400
Seilnummer:
NOR 10851
Christian Malmquist
Seilforening:
Båtnavn:
Nirvana
Båttype:
Arcona 400
Seilnummer:
NOR 10851
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.05.2022 06:15:23
19:15:23
19:47:02
4
Total
1
Arcona 400
Nils Eldby
Bodø Seilforening
NOR 10558
Håkon Sten Gustavsen
Seilforening:
Bodø Seilforening
Båtnavn:
Valkyrjen
Båttype:
Arcona 400
Seilnummer:
NOR 10558
Britt Nyland Gustavsen
Seilforening:
Båtnavn:
Valkyrjen
Båttype:
Arcona 400
Seilnummer:
NOR 10558
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
7
Total
1
Valkyrjen
Håkon Sten Gustavsen
Seilforening:
Bodø Seilforening
Båtnavn:
Valkyrjen
Båttype:
Arcona 400
Seilnummer:
NOR 10558
Britt Nyland Gustavsen
Seilforening:
Båtnavn:
Valkyrjen
Båttype:
Arcona 400
Seilnummer:
NOR 10558
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNS
7
Total
1
Arcona 400
Håkon Sten Gustavsen
Bodø Seilforening
NOR 15014
Jan Eric Hauge
Seilforening:
Bodø Seilforening
Båtnavn:
Havløye
Båttype:
Hanse 385
Seilnummer:
NOR 15014
Paul Andre Johansen
Seilforening:
Båtnavn:
Havløye
Båttype:
Hanse 385
Seilnummer:
NOR 15014
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.05.2022 06:42:46
19:42:46
19:12:00
2
Total
1
Havløye
Jan Eric Hauge
Seilforening:
Bodø Seilforening
Båtnavn:
Havløye
Båttype:
Hanse 385
Seilnummer:
NOR 15014
Paul Andre Johansen
Seilforening:
Båtnavn:
Havløye
Båttype:
Hanse 385
Seilnummer:
NOR 15014
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.05.2022 06:42:46
19:42:46
19:12:00
2
Total
1
Hanse 385
Jan Eric Hauge
Bodø Seilforening
NOR 15966
Trond Otto Johansen
Seilforening:
Tromsø Seilforening
Båtnavn:
ADA II
Båttype:
Dehler 42c
Seilnummer:
NOR 15966
Ken Olsen
Seilforening:
Båtnavn:
ADA II
Båttype:
Dehler 42c
Seilnummer:
NOR 15966
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.05.2022 06:07:42
19:07:42
20:02:40
5
Total
1
ADA II
Trond Otto Johansen
Seilforening:
Tromsø Seilforening
Båtnavn:
ADA II
Båttype:
Dehler 42c
Seilnummer:
NOR 15966
Ken Olsen
Seilforening:
Båtnavn:
ADA II
Båttype:
Dehler 42c
Seilnummer:
NOR 15966
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.05.2022 06:07:42
19:07:42
20:02:40
5
Total
1
Dehler 42c
Trond Otto Johansen
Tromsø Seilforening
Deltagere i klassen: 7
Last ned CSV fil