19. juni - 21. juni 2015
Norgesmesterskap for 29er og RS-Feva 2015
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Startlister
Startlister
For deltagerne
Egenerklæringsskjema for 29er
Kunngjøring for NM 2015 for RS Feva og 29er
Overnattingsmuligheter i Risør
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
027
NOR 987
Jens Bjørnstad
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 987
Stian Eine
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 987
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jens Bjørnstad
, Asker Seilforening
Stian Eine, Asker Seilforening
Klasse: 29er
NOR 1892
Edvard Stiansen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 1892
Sindre L. S. Ekern
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 1892
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Edvard Stiansen
, Asker Seilforening
Sindre L. S. Ekern,
Klasse: 29er
NOR 1665
Julie Emberland Eilif Tanberg
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 1665
Julie Emberland Eilif Tanberg
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 1665
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Julie Emberland Eilif Tanberg
, Asker Seilforening
Julie Emberland Eilif Tanberg,
Klasse: 29er
NOR 1602
Emilie Dahl Andersen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 1602
Maren Edland
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 1602
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Emilie Dahl Andersen
, Asker Seilforening
Maren Edland, Asker Seilforening
Klasse: 29er
NOR 1035
Sivert Svane With
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 1035
Alexander Langfeldt
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 1035
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sivert Svane With
, Asker Seilforening
Alexander Langfeldt, Asker Seilforening
Klasse: 29er
NOR 916
Markus Rynning
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 916
Casper Rynning
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 916
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Markus Rynning
, Asker Seilforening
Casper Rynning, Asker Seilforening
Klasse: 29er
NOR 1745
Gunhild Johansen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 1745
Line Pedersen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 1745
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Gunhild Johansen
, Asker Seilforening
Line Pedersen, Bærum Seilforening
Klasse: 29er
SWE 1699
Helene Yuee Jonson
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
SWE 1699
Sebastian Wirak
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
SWE 1699
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Helene Yuee Jonson
, Bundefjorden Seilforening
Sebastian Wirak, Asker Seilforening
Klasse: 29er
NOR 5211
Amalie Fadler Opdal
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 5211
Jan Andreas Salvesen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 5211
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Amalie Fadler Opdal
, Bærum Seilforening
Jan Andreas Salvesen, Bærum Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 1210
Synne Tomsdatter
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 1210
Hedevig Nilsson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 1210
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Synne Tomsdatter
, Bærum Seilforening
Hedevig Nilsson, Bærum Seilforening
Klasse: 29er
NOR 5213
Isak Svennæs
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 5213
Iver Jaavold
Seilforening:
B?m Seilforening
Seilnummer:
NOR 5213
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Isak Svennæs
, Bærum Seilforening
Iver Jaavold, B?m Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 204
Trygve Poppe Oldervoll
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 204
Sofie Thurmann
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 204
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Trygve Poppe Oldervoll
, Bærum Seilforening
Sofie Thurmann, Bærum Seilforening
Klasse: 29er
NOR 4849
Arthur Llewelyn
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 4849
Alexander Boulland
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 4849
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arthur Llewelyn
, Bærum Seilforening
Alexander Boulland, Bærum Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 1595
Oskar Keller
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 1595
Matteus Hjelmberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1595
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Oskar Keller
, Bærum Seilforening
Matteus Hjelmberg, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 29er
NOR 2057
Alexander Hylen Klippenberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2057
Jeppe Nilsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2057
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Alexander Hylen Klippenberg
, Kongelig Norsk Seilforening
Jeppe Nilsen, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 29er
NOR 5593
Sebastian Alveberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 5593
Tinius Wilhelmsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 5593
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sebastian Alveberg
, Kongelig Norsk Seilforening
Tinius Wilhelmsen, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 1374
Astrid Hylen Klippenberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1374
Anders Hylen Klippenberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1374
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Astrid Hylen Klippenberg
, Kongelig Norsk Seilforening
Anders Hylen Klippenberg, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 29er
NOR 5804
Henrik Bordal
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 5804
Eirik Mathias Silnes
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 5804
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Bordal
, Moss Seilforening
Eirik Mathias Silnes, Moss Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 943
Caroline Heiberg
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 943
Marie Bordal
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 943
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Caroline Heiberg
, Moss Seilforening
Marie Bordal, Moss Seilforening
Klasse: 29er
NOR 1606
Andreas Dyhr Petersen
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 1606
Herman Bordal
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 1606
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Andreas Dyhr Petersen
, Moss Seilforening
Herman Bordal, Moss Seilforening
Klasse: 29er
NOR 1594
Marius Dyhr Petersen
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 1594
Alexander Ringstad
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 1594
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marius Dyhr Petersen
, Moss Seilforening
Alexander Ringstad, Sandefjord Seilforening
Klasse: 29er
NOR 2056
Tomas Mathisen
Seilforening:
Risør Seilforening
Seilnummer:
NOR 2056
Mads Mathisen
Seilforening:
Risør Seilforening
Seilnummer:
NOR 2056
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tomas Mathisen
, Risør Seilforening
Mads Mathisen, Risør Seilforening
Klasse: 29er
NOR 1620
Pål Kirkebø
Seilforening:
Risør Seilforening
Seilnummer:
NOR 1620
Rasmus Wichstrøm Munter
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 1620
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Pål Kirkebø
, Risør Seilforening
Rasmus Wichstrøm Munter,
Klasse: 29er
NOR 1962
Erik Rougier
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 1962
Jan Rougier
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 1962
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erik Rougier
, Stavanger Seilforening
Jan Rougier, Stavanger Seilforening
Klasse: 29er
NOR 3317
Anne Sophie van Dijke
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3317
Hanna Himberg Marthinsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3317
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anne Sophie van Dijke
, Tønsberg Seilforening
Hanna Himberg Marthinsen, Tønsberg Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 3317
Anne Line Nilsson
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3317
Marie Øverby
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3317
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anne Line Nilsson
, Tønsberg Seilforening
Marie Øverby, Tønsberg Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 1621
Jacob Undrum
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 1621
Jostein Aker
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 1621
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jacob Undrum
, Tønsberg Seilforening
Jostein Aker, Tønsberg Seilforening
Klasse: 29er
Last ned CSV fil