Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Sommerregatta
For deltagerne
Kunngjøring
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Skipper
Forening
Klasse: Knarr
NOR 115
Harald Fiksdal
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Helga
Seilnummer:
NOR 115
Tomas Fiksdal
Seilforening:
Båtnavn:
Helga
Seilnummer:
NOR 115
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Helga
Harald Fiksdal
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Helga
Seilnummer:
NOR 115
Tomas Fiksdal
Seilforening:
Båtnavn:
Helga
Seilnummer:
NOR 115
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Harald Fiksdal
Bergens Seilforening
NOR 124
Georg von Erpecom
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Irina III
Seilnummer:
NOR 124
Christa von Erpecom
Seilforening:
Båtnavn:
Irina III
Seilnummer:
NOR 124
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Irina III
Georg von Erpecom
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Irina III
Seilnummer:
NOR 124
Christa von Erpecom
Seilforening:
Båtnavn:
Irina III
Seilnummer:
NOR 124
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Georg von Erpecom
Bergens Seilforening
NOR 129
John Kjellevold
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Tuva
Seilnummer:
NOR 129
Gaute Liseth
Seilforening:
Båtnavn:
Tuva
Seilnummer:
NOR 129
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tuva
John Kjellevold
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Tuva
Seilnummer:
NOR 129
Gaute Liseth
Seilforening:
Båtnavn:
Tuva
Seilnummer:
NOR 129
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
John Kjellevold
Bergens Seilforening
NOR 135
Lars Hvidsten
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Fei
Seilnummer:
NOR 135
Jan Møller Nielsen
Seilforening:
Båtnavn:
Fei
Seilnummer:
NOR 135
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Fei
Lars Hvidsten
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Fei
Seilnummer:
NOR 135
Jan Møller Nielsen
Seilforening:
Båtnavn:
Fei
Seilnummer:
NOR 135
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Hvidsten
Bergens Seilforening
NOR 139
Carl-Fredrik Joys
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
JOY III
Seilnummer:
NOR 139
Gunnhild Kvam Joys
Seilforening:
Båtnavn:
JOY III
Seilnummer:
NOR 139
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
JOY III
Carl-Fredrik Joys
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
JOY III
Seilnummer:
NOR 139
Gunnhild Kvam Joys
Seilforening:
Båtnavn:
JOY III
Seilnummer:
NOR 139
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Carl-Fredrik Joys
Bergens Seilforening
NOR 141
Martin Bjelland
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Lilian Edel
Seilnummer:
NOR 141
Amanda Kordt
Seilforening:
Båtnavn:
Lilian Edel
Seilnummer:
NOR 141
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lilian Edel
Martin Bjelland
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Lilian Edel
Seilnummer:
NOR 141
Amanda Kordt
Seilforening:
Båtnavn:
Lilian Edel
Seilnummer:
NOR 141
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Martin Bjelland
Bergens Seilforening
NOR 142
Lars Jårvik
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Luscinia II
Seilnummer:
NOR 142
Anne Russell Bøthun
Seilforening:
Båtnavn:
Luscinia II
Seilnummer:
NOR 142
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Luscinia II
Lars Jårvik
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Luscinia II
Seilnummer:
NOR 142
Anne Russell Bøthun
Seilforening:
Båtnavn:
Luscinia II
Seilnummer:
NOR 142
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Jårvik
Bergens Seilforening
NOR 144
Bjørn Ole Raknes
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 144
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bjørn Ole Raknes
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 144
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bjørn Ole Raknes
Bergens Seilforening
NOR 146
Andreas Iversen
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Høvdingen
Seilnummer:
NOR 146
Knut Iversen
Seilforening:
Båtnavn:
Høvdingen
Seilnummer:
NOR 146
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Høvdingen
Andreas Iversen
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Høvdingen
Seilnummer:
NOR 146
Knut Iversen
Seilforening:
Båtnavn:
Høvdingen
Seilnummer:
NOR 146
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Andreas Iversen
Austevoll Seilforening
NOR 150
Tor Helge Valen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Kari
Seilnummer:
NOR 150
Jan Christian Hjellestad
Seilforening:
Båtnavn:
Kari
Seilnummer:
NOR 150
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kari
Tor Helge Valen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Kari
Seilnummer:
NOR 150
Jan Christian Hjellestad
Seilforening:
Båtnavn:
Kari
Seilnummer:
NOR 150
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tor Helge Valen
Bergens Seilforening
Deltagere i klassen: 10
Last ned CSV fil