Sponsorer
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
For deltagerne
Seilingsbestemmelser 3.juli 2017
Egenerklæring
Kunngjøring
SCIRA Klassiske regler
SCIRA Norge
SCIRA International
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
048
BEL 31274
Manu Hens
Seilforening:
Belgium
Båtnavn:
Seilnummer:
BEL 31274
Maj Kristin Borgen Hansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
BEL 31274
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Manu Hens
Seilforening:
Belgium
Båtnavn:
Seilnummer:
BEL 31274
Maj Kristin Borgen Hansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
BEL 31274
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Manu Hens
, Belgium
Maj Kristin Borgen Hansen, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
BRA 30067
Gustavo Ribbe
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Liselotte
Seilnummer:
BRA 30067
Adam Larsson
Seilforening:
-
Båtnavn:
Liselotte
Seilnummer:
BRA 30067
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
LISELOTTE
Gustavo Ribbe
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Liselotte
Seilnummer:
BRA 30067
Adam Larsson
Seilforening:
-
Båtnavn:
Liselotte
Seilnummer:
BRA 30067
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Gustavo Ribbe
, Bærum Seilforening
Adam Larsson, -
Klasse: Snipe
BRA 30778
Alexandre Tinoco
Seilforening:
Rio
Båtnavn:
Samba Sailing
Seilnummer:
BRA 30778
Dries Crombè
Seilforening:
Belgium
Båtnavn:
Samba Sailing
Seilnummer:
BRA 30778
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
SAMBA SAILING
Alexandre Tinoco
Seilforening:
Rio
Båtnavn:
Samba Sailing
Seilnummer:
BRA 30778
Dries Crombè
Seilforening:
Belgium
Båtnavn:
Samba Sailing
Seilnummer:
BRA 30778
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Alexandre Tinoco
, Rio
Dries Crombè, Belgium
Klasse: Snipe
ESP 31016
Martin Bermudez de la Puente
Seilforening:
Real Club Nautico Madrid
Båtnavn:
Seilnummer:
ESP 31016
Maria Fiestas
Seilforening:
Real Club Mediteraneo
Båtnavn:
Seilnummer:
ESP 31016
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martin Bermudez de la Puente
Seilforening:
Real Club Nautico Madrid
Båtnavn:
Seilnummer:
ESP 31016
Maria Fiestas
Seilforening:
Real Club Mediteraneo
Båtnavn:
Seilnummer:
ESP 31016
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martin Bermudez de la Puente
, Real Club Nautico Madrid
Maria Fiestas, Real Club Mediteraneo
Klasse: Snipe
FIN 29859
Riku Vääriskoski
Seilforening:
HSK
Båtnavn:
Seilnummer:
FIN 29859
Salla Vaden
Seilforening:
N
Båtnavn:
Seilnummer:
FIN 29859
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Riku Vääriskoski
Seilforening:
HSK
Båtnavn:
Seilnummer:
FIN 29859
Salla Vaden
Seilforening:
N
Båtnavn:
Seilnummer:
FIN 29859
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Riku Vääriskoski
, HSK
Salla Vaden, N
Klasse: Snipe
FIN 30197
Mikko Valjus
Seilforening:
Helsingfors Segelklubb
Båtnavn:
Natural Beauty
Seilnummer:
FIN 30197
Teija Kaarlela
Seilforening:
Oulun Merenkävijät
Båtnavn:
Natural Beauty
Seilnummer:
FIN 30197
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NATURAL BEAUTY
Mikko Valjus
Seilforening:
Helsingfors Segelklubb
Båtnavn:
Natural Beauty
Seilnummer:
FIN 30197
Teija Kaarlela
Seilforening:
Oulun Merenkävijät
Båtnavn:
Natural Beauty
Seilnummer:
FIN 30197
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mikko Valjus
, Helsingfors Segelklubb
Teija Kaarlela, Oulun Merenkävijät
Klasse: Snipe
NOR 00000
Kristoffer Solgård
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 00000
Morten Røisland
Seilforening:
Risør Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 00000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristoffer Solgård
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 00000
Morten Røisland
Seilforening:
Risør Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 00000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristoffer Solgård
, Kongelig Norsk Seilforening
Morten Røisland, Risør Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 689
christen horn
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Pest
Seilnummer:
NOR 689
Pelle Horn Johannessen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Pest
Seilnummer:
NOR 689
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
PEST
christen horn
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Pest
Seilnummer:
NOR 689
Pelle Horn Johannessen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Pest
Seilnummer:
NOR 689
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
christen horn
, Kongelig Norsk Seilforening
Pelle Horn Johannessen, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 13923
Jorn Haga
Seilforening:
Real Club Nautico Motril
Båtnavn:
Beccaccini XXI
Seilnummer:
NOR 13923
Esperanza Perez-Perez Crespo
Seilforening:
Real Club Mediteraneo
Båtnavn:
Beccaccini XXI
Seilnummer:
NOR 13923
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
BECCACCINI XXI
Jorn Haga
Seilforening:
Real Club Nautico Motril
Båtnavn:
Beccaccini XXI
Seilnummer:
NOR 13923
Esperanza Perez-Perez Crespo
Seilforening:
Real Club Mediteraneo
Båtnavn:
Beccaccini XXI
Seilnummer:
NOR 13923
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jorn Haga
, Real Club Nautico Motril
Esperanza Perez-Perez Crespo, Real Club Mediteraneo
Klasse: Snipe
NOR 28357
Jan Peter Kösters
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 28357
Mattias Johansson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 28357
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jan Peter Kösters
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 28357
Mattias Johansson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 28357
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jan Peter Kösters
, Bærum Seilforening
Mattias Johansson, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 28689
Kristoffer Spone
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Art Of Sailing
Seilnummer:
NOR 28689
Karmen Spone
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Art Of Sailing
Seilnummer:
NOR 28689
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
ART OF SAILING
Kristoffer Spone
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Art Of Sailing
Seilnummer:
NOR 28689
Karmen Spone
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Art Of Sailing
Seilnummer:
NOR 28689
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristoffer Spone
, Kongelig Norsk Seilforening
Karmen Spone, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 28756
Morten D. Lie
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 28756
Johannes Andre Jacobsen Lie
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 28756
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Morten D. Lie
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 28756
Johannes Andre Jacobsen Lie
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 28756
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Morten D. Lie
, Asker Seilforening
Johannes Andre Jacobsen Lie, Asker Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 28766
Fabian Bruvik
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Flyndro
Seilnummer:
NOR 28766
Trine-Lise Hole Isager
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Flyndro
Seilnummer:
NOR 28766
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
FLYNDRO
Fabian Bruvik
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Flyndro
Seilnummer:
NOR 28766
Trine-Lise Hole Isager
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Flyndro
Seilnummer:
NOR 28766
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fabian Bruvik
, Milde Båtlag
Trine-Lise Hole Isager, Bergens Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 29088
Otto Book
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 29088
Alexsandra Wang
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 29088
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NN
Otto Book
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 29088
Alexsandra Wang
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 29088
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Otto Book
, Åsgårdstrand Seilforening
Alexsandra Wang, Åsgårdstrand Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 29428
Viktor Sinding-Larsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Filiokus
Seilnummer:
NOR 29428
Liv Sinding-Larsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Filiokus
Seilnummer:
NOR 29428
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
FILIOKUS
Viktor Sinding-Larsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Filiokus
Seilnummer:
NOR 29428
Liv Sinding-Larsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Filiokus
Seilnummer:
NOR 29428
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Viktor Sinding-Larsen
, Bærum Seilforening
Liv Sinding-Larsen, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 29650
Torstein Pedersen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 29650
Tom Christian Mortensen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 29650
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Torstein Pedersen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 29650
Tom Christian Mortensen
Seilforening:
Færder Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 29650
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Torstein Pedersen
, Bærum Seilforening
Tom Christian Mortensen, Færder Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 29720
Kjell Ove Birkeland
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Frisk
Seilnummer:
NOR 29720
Ivar Olaf Jacobsen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Frisk
Seilnummer:
NOR 29720
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
FRISK
Kjell Ove Birkeland
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Frisk
Seilnummer:
NOR 29720
Ivar Olaf Jacobsen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Frisk
Seilnummer:
NOR 29720
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kjell Ove Birkeland
, Hjellestad Seilforening
Ivar Olaf Jacobsen, Hjellestad Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 29725
Kristine Schüssler
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Dolphin
Seilnummer:
NOR 29725
Marita Christensen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Dolphin
Seilnummer:
NOR 29725
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
DOLPHIN
Kristine Schüssler
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Dolphin
Seilnummer:
NOR 29725
Marita Christensen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Dolphin
Seilnummer:
NOR 29725
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristine Schüssler
, Bærum Seilforening
Marita Christensen, Oslo Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 29896
Øyvind Parken
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
VK1
Seilnummer:
NOR 29896
Hilde Høvik
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
VK1
Seilnummer:
NOR 29896
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
VK1
Øyvind Parken
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
VK1
Seilnummer:
NOR 29896
Hilde Høvik
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
VK1
Seilnummer:
NOR 29896
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Øyvind Parken
, Bærum Seilforening
Hilde Høvik, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 29982
Reidar Berthelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
IKKE PIANO
Seilnummer:
NOR 29982
Andrea Hjorteset
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
IKKE PIANO
Seilnummer:
NOR 29982
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
IKKE PIANO
Reidar Berthelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
IKKE PIANO
Seilnummer:
NOR 29982
Andrea Hjorteset
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
IKKE PIANO
Seilnummer:
NOR 29982
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Reidar Berthelsen
, Bærum Seilforening
Andrea Hjorteset, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30069
Ola Nygard
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
IMPETUS IX
Seilnummer:
NOR 30069
Eli Christensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
IMPETUS IX
Seilnummer:
NOR 30069
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
IMPETUS IX
Ola Nygard
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
IMPETUS IX
Seilnummer:
NOR 30069
Eli Christensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
IMPETUS IX
Seilnummer:
NOR 30069
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ola Nygard
, Bærum Seilforening
Eli Christensen, Asker Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30070
erling nesse
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Smurffen II
Seilnummer:
NOR 30070
??? ???
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Smurffen II
Seilnummer:
NOR 30070
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
SMURFFEN II
erling nesse
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Smurffen II
Seilnummer:
NOR 30070
??? ???
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Smurffen II
Seilnummer:
NOR 30070
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
erling nesse
, Milde Båtlag
??? ???, Milde Båtlag
Klasse: Snipe
NOR 30087
stein jacobsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
progdog
Seilnummer:
NOR 30087
tom skjønberg
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
progdog
Seilnummer:
NOR 30087
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
PROGDOG
stein jacobsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
progdog
Seilnummer:
NOR 30087
tom skjønberg
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
progdog
Seilnummer:
NOR 30087
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
stein jacobsen
, Bærum Seilforening
tom skjønberg, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30186
Jostein Grødem
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30186
Asbjørn Grødem
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30186
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jostein Grødem
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30186
Asbjørn Grødem
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30186
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jostein Grødem
, Åsgårdstrand Seilforening
Asbjørn Grødem, Åsgårdstrand Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30187
Nils Petter Hovemoen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Xopeo
Seilnummer:
NOR 30187
Gry Elisabeth Lagerqvist
Seilforening:
Drammens Seilforening
Båtnavn:
Xopeo
Seilnummer:
NOR 30187
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
XOPEO
Nils Petter Hovemoen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
Xopeo
Seilnummer:
NOR 30187
Gry Elisabeth Lagerqvist
Seilforening:
Drammens Seilforening
Båtnavn:
Xopeo
Seilnummer:
NOR 30187
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nils Petter Hovemoen
, Brevik Seilforening
Gry Elisabeth Lagerqvist, Drammens Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30271
Henrik Julius Nilsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Learn It
Seilnummer:
NOR 30271
Sølvi Uthaug
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Learn It
Seilnummer:
NOR 30271
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
LEARN IT
Henrik Julius Nilsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Learn It
Seilnummer:
NOR 30271
Sølvi Uthaug
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Learn It
Seilnummer:
NOR 30271
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Julius Nilsen
, Bergens Seilforening
Sølvi Uthaug, Bergens Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30314
Trond Aarø
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30314
Ida T. Sætersdal
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30314
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Trond Aarø
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30314
Ida T. Sætersdal
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30314
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Trond Aarø
, Milde Båtlag
Ida T. Sætersdal, Milde Båtlag
Klasse: Snipe
NOR 30318
Rudolf Ugelstad
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30318
Janne Ugelstad
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30318
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Rudolf Ugelstad
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30318
Janne Ugelstad
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30318
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Rudolf Ugelstad
, Bærum Seilforening
Janne Ugelstad, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30374
Geir Bjarne Myre
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Anastasia
Seilnummer:
NOR 30374
Johan Hvide
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Anastasia
Seilnummer:
NOR 30374
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
ANASTASIA
Geir Bjarne Myre
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Anastasia
Seilnummer:
NOR 30374
Johan Hvide
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Anastasia
Seilnummer:
NOR 30374
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Geir Bjarne Myre
, Bergens Seilforening
Johan Hvide, Bergens Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30397
Katrina Davis
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30397
Benedicte Heide
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30397
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Katrina Davis
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30397
Benedicte Heide
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30397
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Katrina Davis
, Asker Seilforening
Benedicte Heide, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30398
Brynjulf Romslo
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Romslos båt
Seilnummer:
NOR 30398
Kommer Senere
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Romslos båt
Seilnummer:
NOR 30398
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
ROMSLOS BåT
Brynjulf Romslo
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Romslos båt
Seilnummer:
NOR 30398
Kommer Senere
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Romslos båt
Seilnummer:
NOR 30398
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Brynjulf Romslo
, Bærum Seilforening
Kommer Senere, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30498
Ulrik Sandvig
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Ocean Fantasy
Seilnummer:
NOR 30498
Tanya Ferner Heglund
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Ocean Fantasy
Seilnummer:
NOR 30498
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
OCEAN FANTASY
Ulrik Sandvig
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Ocean Fantasy
Seilnummer:
NOR 30498
Tanya Ferner Heglund
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Ocean Fantasy
Seilnummer:
NOR 30498
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ulrik Sandvig
, Bærum Seilforening
Tanya Ferner Heglund, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30613
Mads Truelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
havmaaka
Seilnummer:
NOR 30613
Tina Kopseng
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
havmaaka
Seilnummer:
NOR 30613
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
HAVMAAKA
Mads Truelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
havmaaka
Seilnummer:
NOR 30613
Tina Kopseng
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
havmaaka
Seilnummer:
NOR 30613
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mads Truelsen
, Bærum Seilforening
Tina Kopseng, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30660
Steffen Skjønberg
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30660
Maria öhrn
Seilforening:
Hovås Yacht Club
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30660
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Steffen Skjønberg
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30660
Maria öhrn
Seilforening:
Hovås Yacht Club
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30660
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Steffen Skjønberg
, Bærum Seilforening
Maria öhrn, Hovås Yacht Club
Klasse: Snipe
NOR 30805
Lise Gehrken
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30805
Karen Kristoffersen
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30805
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lise Gehrken
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30805
Karen Kristoffersen
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30805
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lise Gehrken
, Bærum Seilforening
Karen Kristoffersen, Åsgårdstrand Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30840
Geir Hansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30840
Paul Andreas Lundeby
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30840
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Geir Hansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30840
Paul Andreas Lundeby
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30840
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Geir Hansen
, Bærum Seilforening
Paul Andreas Lundeby, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30900
Christian von Trepka
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Happy Days
Seilnummer:
NOR 30900
Catharina Frostad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Happy Days
Seilnummer:
NOR 30900
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
HAPPY DAYS
Christian von Trepka
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Happy Days
Seilnummer:
NOR 30900
Catharina Frostad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Happy Days
Seilnummer:
NOR 30900
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Christian von Trepka
, Bundefjorden Seilforening
Catharina Frostad, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 31015
Arild Figenschou
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Kjell Sivertsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
CACHACA
Arild Figenschou
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Kjell Sivertsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arild Figenschou
, Bærum Seilforening
Kjell Sivertsen, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 31112
Herman Horn-Johannessen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Sara
Seilnummer:
NOR 31112
Cesar Vigsnæs Horn-Johannessen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Sara
Seilnummer:
NOR 31112
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
SARA
Herman Horn-Johannessen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Sara
Seilnummer:
NOR 31112
Cesar Vigsnæs Horn-Johannessen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Sara
Seilnummer:
NOR 31112
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Herman Horn-Johannessen
, Kongelig Norsk Seilforening
Cesar Vigsnæs Horn-Johannessen, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 31143
Anna-Sofia Gregersson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Kanin
Seilnummer:
NOR 31143
Per Kristian Østbråthen
Seilforening:
Skøyen Seilforening
Båtnavn:
Kanin
Seilnummer:
NOR 31143
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
KANIN
Anna-Sofia Gregersson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Kanin
Seilnummer:
NOR 31143
Per Kristian Østbråthen
Seilforening:
Skøyen Seilforening
Båtnavn:
Kanin
Seilnummer:
NOR 31143
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anna-Sofia Gregersson
, Bærum Seilforening
Per Kristian Østbråthen, Skøyen Seilforening
Klasse: Snipe
Nor 31169
Petter Vegard Hansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
Nor 31169
Kirsten Hegsvold
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
Nor 31169
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Petter Vegard Hansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
Nor 31169
Kirsten Hegsvold
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
Nor 31169
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Petter Vegard Hansen
, Bærum Seilforening
Kirsten Hegsvold, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 31173
Johan G Mejlænder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
FUN4US
Seilnummer:
NOR 31173
Hege Berthelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
FUN4US
Seilnummer:
NOR 31173
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
FUN4US
Johan G Mejlænder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
FUN4US
Seilnummer:
NOR 31173
Hege Berthelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
FUN4US
Seilnummer:
NOR 31173
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Johan G Mejlænder
, Bærum Seilforening
Hege Berthelsen, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 31312
Magnus Hedemark
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Texaco Stovner
Seilnummer:
NOR 31312
NN NN
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Texaco Stovner
Seilnummer:
NOR 31312
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
TEXACO STOVNER
Magnus Hedemark
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Texaco Stovner
Seilnummer:
NOR 31312
NN NN
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Texaco Stovner
Seilnummer:
NOR 31312
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus Hedemark
, Bærum Seilforening
NN NN, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 31314
Guillermo Garcia
Seilforening:
Horten Seilforening
Båtnavn:
Gipsy King
Seilnummer:
NOR 31314
Helene Grenne
Seilforening:
Horten Seilforening
Båtnavn:
Gipsy King
Seilnummer:
NOR 31314
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
GIPSY KING
Guillermo Garcia
Seilforening:
Horten Seilforening
Båtnavn:
Gipsy King
Seilnummer:
NOR 31314
Helene Grenne
Seilforening:
Horten Seilforening
Båtnavn:
Gipsy King
Seilnummer:
NOR 31314
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Guillermo Garcia
, Horten Seilforening
Helene Grenne, Horten Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 31414
Tord Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Cincin
Seilnummer:
NOR 31414
Kristian Sandtorv
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Cincin
Seilnummer:
NOR 31414
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
CINCIN
Tord Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Cincin
Seilnummer:
NOR 31414
Kristian Sandtorv
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Cincin
Seilnummer:
NOR 31414
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tord Hjellestad
, Hjellestad Seilforening
Kristian Sandtorv, Hjellestad Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 31423
Anette Melsom Myhre
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 31423
Janett Krefting
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 31423
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anette Melsom Myhre
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 31423
Janett Krefting
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 31423
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anette Melsom Myhre
, Asker Seilforening
Janett Krefting, Asker Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30354 30090
Magnus Christiansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Comeback Kid
Seilnummer:
NOR 30354 30090
Eli Berge
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Comeback Kid
Seilnummer:
NOR 30354 30090
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
COMEBACK KID
Magnus Christiansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Comeback Kid
Seilnummer:
NOR 30354 30090
Eli Berge
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Comeback Kid
Seilnummer:
NOR 30354 30090
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus Christiansen
, Bærum Seilforening
Eli Berge, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30585 30700
Christian Wegner Haaland
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
ChrisTone
Seilnummer:
NOR 30585 30700
Tone Katrin Dehli
Seilforening:
Vetre Seilforening
Båtnavn:
ChrisTone
Seilnummer:
NOR 30585 30700
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
CHRISTONE
Christian Wegner Haaland
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
ChrisTone
Seilnummer:
NOR 30585 30700
Tone Katrin Dehli
Seilforening:
Vetre Seilforening
Båtnavn:
ChrisTone
Seilnummer:
NOR 30585 30700
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Christian Wegner Haaland
, Stavanger Seilforening
Tone Katrin Dehli, Vetre Seilforening
Klasse: Snipe
Last ned CSV fil