Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtBåttypeSkipperForeningHCP
Klasse: First 31.7 - Klasseklubbmesterskap
NOR 11649

Anders Rekaa

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: LuRek
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11649
NOR Rating: NOR

Kjell Arne Rekaa

Seilforening:
Båtnavn: LuRek
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11649
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LuRek

Anders Rekaa

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: LuRek
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11649
NOR Rating: NOR

Kjell Arne Rekaa

Seilforening:
Båtnavn: LuRek
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11649
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
First 31.7 Anders Rekaa Soon Seilforening 0,000
NOR 12392

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ragnhild

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
First 31.7 Edvard Aspelund Bundefjorden Seilforening 0,000
NOR 10107

TROND GUNDERSEN

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10107
NOR Rating: NOR

Olga Zaikova

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10107
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
JOY IV

TROND GUNDERSEN

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10107
NOR Rating: NOR

Olga Zaikova

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10107
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
First 31.7 TROND GUNDERSEN Asker Seilforening 0,000
NOR 12106

Emil Kjellesvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Foortissimo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12106
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Foortissimo

Emil Kjellesvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Foortissimo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12106
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
First 31.7 Emil Kjellesvik Bundefjorden Seilforening 0,000
NOR 10324

Frode Heggdal Larsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: ZIGGY
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10324
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
ZIGGY

Frode Heggdal Larsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: ZIGGY
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10324
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 31.7 Frode Heggdal Larsen Kongelig Norsk Seilforening 0,000
NOR 9775

Jonas Smitt-Amundsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Bilbo
Båttype: Beneteau First 31.7
Seilnummer: NOR 9775
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Bilbo

Jonas Smitt-Amundsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Bilbo
Båttype: Beneteau First 31.7
Seilnummer: NOR 9775
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Beneteau First 31.7 Jonas Smitt-Amundsen Kongelig Norsk Seilforening 0,000
NOR 13372

Ole Fredrik Melleby

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: SANA
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 13372
NOR Rating: NOR

Martin Rutherfurd

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: SANA
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 13372
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SANA

Ole Fredrik Melleby

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: SANA
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 13372
NOR Rating: NOR

Martin Rutherfurd

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: SANA
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 13372
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
First 31.7 Ole Fredrik Melleby Asker Seilforening 0,000
Deltagere i klassen: 7
 
Klasse: NOR Rating - Baneseilas begge dager
NOR 14628

Tormod S. Petersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,0370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 11:57:59 0:57:59 1:00:07 9
Total 23.09.2017 11:57:59 0:57:59 1:00:07 9
Vindfang

Tormod S. Petersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,0370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 11:57:59 0:57:59 1:00:07 9
Total 23.09.2017 11:57:59 0:57:59 1:00:07 9
HP1030 Tormod S. Petersen Nesodden Seilforening 1,037
NOR 11197

Finn Gustav Skofteland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mulen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11197
NOR Rating: NOR 0,9830

Henning Carlsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mulen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11197
NOR Rating: NOR 0,9830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 11:59:11 0:59:11 0:58:10 5
Total 23.09.2017 11:59:11 0:59:11 0:58:10 5
Mulen

Finn Gustav Skofteland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mulen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11197
NOR Rating: NOR 0,9830

Henning Carlsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mulen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11197
NOR Rating: NOR 0,9830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 11:59:11 0:59:11 0:58:10 5
Total 23.09.2017 11:59:11 0:59:11 0:58:10 5
First 36,7 Finn Gustav Skofteland Bærum Seilforening 0,983
NOR 15666

JON SVERRE HØIDEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: SONS OF HURRICANES
Båttype: Sinergia 40
Seilnummer: NOR 15666
NOR Rating: NOR 1,0630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 11:51:34 0:51:34 0:54:48 1
Total 23.09.2017 11:51:34 0:51:34 0:54:48 1
SONS OF HURRICANES

JON SVERRE HØIDEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: SONS OF HURRICANES
Båttype: Sinergia 40
Seilnummer: NOR 15666
NOR Rating: NOR 1,0630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 11:51:34 0:51:34 0:54:48 1
Total 23.09.2017 11:51:34 0:51:34 0:54:48 1
Sinergia 40 JON SVERRE HØIDEN Bundefjorden Seilforening 1,063
NOR 26

Marius Andersen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Pakalolo ||
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 1,0520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 11:55:27 0:55:27 0:58:20 6
Total 23.09.2017 11:55:27 0:55:27 0:58:20 6
Pakalolo ||

Marius Andersen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Pakalolo ||
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 1,0520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 11:55:27 0:55:27 0:58:20 6
Total 23.09.2017 11:55:27 0:55:27 0:58:20 6
Farr 30 Marius Andersen Frognerkilen Seilforening Av 1860 1,052
NOR 13946

Christian Toverud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Just 4 Fun
Båttype: Salona 34
Seilnummer: NOR 13946
NOR Rating: NOR 0,9490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 12:05:49 1:05:49 1:02:27 10
Total 23.09.2017 12:05:49 1:05:49 1:02:27 10
Just 4 Fun

Christian Toverud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Just 4 Fun
Båttype: Salona 34
Seilnummer: NOR 13946
NOR Rating: NOR 0,9490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 12:05:49 1:05:49 1:02:27 10
Total 23.09.2017 12:05:49 1:05:49 1:02:27 10
Salona 34 Christian Toverud Bundefjorden Seilforening 0,949
NOR 13990

HENNING FØSKER

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Wasabi
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13990
NOR Rating: NOR 0,9840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 11:59:45 0:59:45 0:58:47 8
Total 23.09.2017 11:59:45 0:59:45 0:58:47 8
Wasabi

HENNING FØSKER

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Wasabi
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13990
NOR Rating: NOR 0,9840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 11:59:45 0:59:45 0:58:47 8
Total 23.09.2017 11:59:45 0:59:45 0:58:47 8
First 35 HENNING FØSKER Nesodden Seilforening 0,984
NOR 493

Dag Tønder

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mani To
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 493
NOR Rating: NOR 0,8460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 12:09:11 1:09:11 0:58:31 7
Total 23.09.2017 12:09:11 1:09:11 0:58:31 7
Mani To

Dag Tønder

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mani To
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 493
NOR Rating: NOR 0,8460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 12:09:11 1:09:11 0:58:31 7
Total 23.09.2017 12:09:11 1:09:11 0:58:31 7
Albin Express Dag Tønder Kongelig Norsk Seilforening 0,846
SWE 8790

Per Asp

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: CarbonCave
Båttype: ILC 40
Seilnummer: SWE 8790
NOR Rating: SWE 1,122
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 11:50:31 0:50:31 0:56:40 3
Total 23.09.2017 11:50:31 0:50:31 0:56:40 3
CarbonCave

Per Asp

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: CarbonCave
Båttype: ILC 40
Seilnummer: SWE 8790
NOR Rating: SWE 1,122
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 11:50:31 0:50:31 0:56:40 3
Total 23.09.2017 11:50:31 0:50:31 0:56:40 3
ILC 40 Per Asp Nesodden Seilforening 1,122
NOR 9660

Terje Hall Torgersen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
NOR Rating: NOR 0,9440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 12:00:59 1:00:59 0:57:34 4
Total 23.09.2017 12:00:59 1:00:59 0:57:34 4
Andante

Terje Hall Torgersen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
NOR Rating: NOR 0,9440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 12:00:59 1:00:59 0:57:34 4
Total 23.09.2017 12:00:59 1:00:59 0:57:34 4
X-332 Terje Hall Torgersen Bundefjorden Seilforening 0,944
NOR 317

Johnny Hjerpseth

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: The White Rabbit
Båttype: 11:mod
Seilnummer: NOR 317
NOR Rating: NOR 1,0190

Ulf Lønnemo

Seilforening: Kämpingebadens Vattensportklubb
Båtnavn: The White Rabbit
Båttype: 11:mod
Seilnummer: NOR 317
NOR Rating: NOR 1,0190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 11:54:49 0:54:49 0:55:51 2
Total 23.09.2017 11:54:49 0:54:49 0:55:51 2
The White Rabbit

Johnny Hjerpseth

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: The White Rabbit
Båttype: 11:mod
Seilnummer: NOR 317
NOR Rating: NOR 1,0190

Ulf Lønnemo

Seilforening: Kämpingebadens Vattensportklubb
Båtnavn: The White Rabbit
Båttype: 11:mod
Seilnummer: NOR 317
NOR Rating: NOR 1,0190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 11:54:49 0:54:49 0:55:51 2
Total 23.09.2017 11:54:49 0:54:49 0:55:51 2
11:mod Johnny Hjerpseth Røyken Seilforening 1,019
Deltagere i klassen: 10
 
Klasse: NOR Rating - Distanseseilas begge dager
NOR 14473

Knut Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Anticoma
Båttype: Jeanneau 409
Seilnummer: NOR 14473
NOR Rating: NOR 1,0120

Finn Louis Engelsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Anticoma
Båttype: Jeanneau 409
Seilnummer: NOR 14473
NOR Rating: NOR 1,0120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 14:12:10 3:27:10 3:29:39 16
Total 23.09.2017 14:12:10 3:27:10 3:29:39 16
Anticoma

Knut Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Anticoma
Båttype: Jeanneau 409
Seilnummer: NOR 14473
NOR Rating: NOR 1,0120

Finn Louis Engelsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Anticoma
Båttype: Jeanneau 409
Seilnummer: NOR 14473
NOR Rating: NOR 1,0120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 14:12:10 3:27:10 3:29:39 16
Total 23.09.2017 14:12:10 3:27:10 3:29:39 16
Jeanneau 409 Knut Lind Bergens Seilforening 1,012
NOR 15628

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 0,9980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 14:09:20 3:24:20 3:23:55 15
Total 23.09.2017 14:09:20 3:24:20 3:23:55 15
WilDa

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 0,9980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 14:09:20 3:24:20 3:23:55 15
Total 23.09.2017 14:09:20 3:24:20 3:23:55 15
SO 409 Performance Kristian Jerpetjøn Nesodden Seilforening 0,998
NOR 12502

KIM KNUDSEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Braveheart
Båttype: IMX-38
Seilnummer: NOR 12502
NOR Rating: NOR 1,0100

Tom Danielsen

Seilforening:
Båtnavn: Braveheart
Båttype: IMX-38
Seilnummer: NOR 12502
NOR Rating: NOR 1,0100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:48:09 3:03:09 3:04:58 8
Total 23.09.2017 13:48:09 3:03:09 3:04:58 8
Braveheart

KIM KNUDSEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Braveheart
Båttype: IMX-38
Seilnummer: NOR 12502
NOR Rating: NOR 1,0100

Tom Danielsen

Seilforening:
Båtnavn: Braveheart
Båttype: IMX-38
Seilnummer: NOR 12502
NOR Rating: NOR 1,0100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:48:09 3:03:09 3:04:58 8
Total 23.09.2017 13:48:09 3:03:09 3:04:58 8
IMX-38 KIM KNUDSEN Kongelig Norsk Seilforening 1,010
NOR 10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:52:55 3:07:55 3:13:10 13
Total 23.09.2017 13:52:55 3:07:55 3:13:10 13
Fritt Fram!

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:52:55 3:07:55 3:13:10 13
Total 23.09.2017 13:52:55 3:07:55 3:13:10 13
First 40.7 Audun Gjøstein Asker Seilforening 1,028
NOR 14777

Erlend Heli

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Aava
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14777
NOR Rating: NOR 1,0220

Anders Muurman Holm

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Aava
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14777
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Aava

Erlend Heli

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Aava
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14777
NOR Rating: NOR 1,0220

Anders Muurman Holm

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Aava
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14777
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elan 350 Erlend Heli Drammens Seilforening 1,022
NOR 306

Steinar Waler

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 306
NOR Rating: NOR 0,983
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:46:45 3:01:45 2:58:39 3
Total 23.09.2017 13:46:45 3:01:45 2:58:39 3
Melges 24/7 Sailing Team

Steinar Waler

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 306
NOR Rating: NOR 0,983
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:46:45 3:01:45 2:58:39 3
Total 23.09.2017 13:46:45 3:01:45 2:58:39 3
Melges 24 Steinar Waler Røyken Seilforening 0,983
NOR 11172

Bente Vikenes

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Gråtass
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,0920

Ole Aabel

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Gråtass
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,0920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:32:32 2:47:32 3:02:56 7
Total 23.09.2017 13:32:32 2:47:32 3:02:56 7
Gråtass

Bente Vikenes

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Gråtass
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,0920

Ole Aabel

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Gråtass
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,0920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:32:32 2:47:32 3:02:56 7
Total 23.09.2017 13:32:32 2:47:32 3:02:56 7
Grand Soleil 42R Bente Vikenes Asker Seilforening 1,092
NOR 804

Morten Ebbell Hestnes

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: kuling
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 804
NOR Rating: NOR 0,9830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:43:42 2:58:42 2:55:39 2
Total 23.09.2017 13:43:42 2:58:42 2:55:39 2
kuling

Morten Ebbell Hestnes

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: kuling
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 804
NOR Rating: NOR 0,9830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:43:42 2:58:42 2:55:39 2
Total 23.09.2017 13:43:42 2:58:42 2:55:39 2
Melges 24 Morten Ebbell Hestnes Bundefjorden Seilforening 0,983
NOR 14660

Iver Iversen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Tango
Båttype: Mumm36
Seilnummer: NOR 14660
NOR Rating: NOR 1,0540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:41:02 2:56:02 3:05:32 9
Total 23.09.2017 13:41:02 2:56:02 3:05:32 9
Tango

Iver Iversen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Tango
Båttype: Mumm36
Seilnummer: NOR 14660
NOR Rating: NOR 1,0540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:41:02 2:56:02 3:05:32 9
Total 23.09.2017 13:41:02 2:56:02 3:05:32 9
Mumm36 Iver Iversen Nesodden Seilforening 1,054
NOR 13540

Kjetil Rekaa

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Magic
Båttype: King 40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 1,0840

Jørgen Gundersen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Magic
Båttype: King 40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 1,0840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:21:17 2:36:17 2:49:24 1
Total 23.09.2017 13:21:17 2:36:17 2:49:24 1
Magic

Kjetil Rekaa

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Magic
Båttype: King 40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 1,0840

Jørgen Gundersen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Magic
Båttype: King 40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 1,0840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:21:17 2:36:17 2:49:24 1
Total 23.09.2017 13:21:17 2:36:17 2:49:24 1
King 40 Kjetil Rekaa Soon Seilforening 1,084
NOR 6938

LARS BERGER

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Havheksen
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 6938
NOR Rating: NOR 0,8840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 14:53:01 4:08:01 3:39:14 18
Total 23.09.2017 14:53:01 4:08:01 3:39:14 18
Havheksen

LARS BERGER

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Havheksen
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 6938
NOR Rating: NOR 0,8840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 14:53:01 4:08:01 3:39:14 18
Total 23.09.2017 14:53:01 4:08:01 3:39:14 18
Maxi 999 LARS BERGER Drøbaksund Seilforening 0,884
NOR 10044

Gunnar Gundersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Wendigo 2
Båttype: Dehleer 36 JV
Seilnummer: NOR 10044
NOR Rating: NOR 0,977
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:49:14 3:04:14 2:59:59 4
Total 23.09.2017 13:49:14 3:04:14 2:59:59 4
Wendigo 2

Gunnar Gundersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Wendigo 2
Båttype: Dehleer 36 JV
Seilnummer: NOR 10044
NOR Rating: NOR 0,977
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:49:14 3:04:14 2:59:59 4
Total 23.09.2017 13:49:14 3:04:14 2:59:59 4
Dehleer 36 JV Gunnar Gundersen Kongelig Norsk Seilforening 0,977
NOR 11285

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 14:06:08 3:21:08 3:11:52 11
Total 23.09.2017 14:06:08 3:21:08 3:11:52 11
Tusså

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 14:06:08 3:21:08 3:11:52 11
Total 23.09.2017 14:06:08 3:21:08 3:11:52 11
Sun Fast 35 Frank Sandberg Drøbaksund Seilforening 0,954
NOR 145

Erik berg

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Kismet
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 145
NOR Rating: NOR 0,772

Tilo Pfleger

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Kismet
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 145
NOR Rating: NOR 0,772
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 14:54:24 4:09:24 3:12:32 12
Total 23.09.2017 14:54:24 4:09:24 3:12:32 12
Kismet

Erik berg

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Kismet
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 145
NOR Rating: NOR 0,772

Tilo Pfleger

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Kismet
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 145
NOR Rating: NOR 0,772
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 14:54:24 4:09:24 3:12:32 12
Total 23.09.2017 14:54:24 4:09:24 3:12:32 12
Knarr Erik berg Oslo Seilforening 0,772
NOR 9555

ARILD BERG

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: SNEHVIT
Båttype: N-Yachts 41
Seilnummer: NOR 9555
NOR Rating: NOR 1,0190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:43:39 2:58:39 3:02:02 6
Total 23.09.2017 13:43:39 2:58:39 3:02:02 6
SNEHVIT

ARILD BERG

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: SNEHVIT
Båttype: N-Yachts 41
Seilnummer: NOR 9555
NOR Rating: NOR 1,0190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:43:39 2:58:39 3:02:02 6
Total 23.09.2017 13:43:39 2:58:39 3:02:02 6
N-Yachts 41 ARILD BERG Bærum Seilforening 1,019
NOR 11789

DAG BJØRNSEN

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Siahgahay
Båttype: sun fast 36
Seilnummer: NOR 11789
NOR Rating: NOR 0,9210

Trygve Thøgersen

Seilforening:
Båtnavn: Siahgahay
Båttype: sun fast 36
Seilnummer: NOR 11789
NOR Rating: NOR 0,9210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 14:18:56 3:33:56 3:17:01 14
Total 23.09.2017 14:18:56 3:33:56 3:17:01 14
Siahgahay

DAG BJØRNSEN

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Siahgahay
Båttype: sun fast 36
Seilnummer: NOR 11789
NOR Rating: NOR 0,9210

Trygve Thøgersen

Seilforening:
Båtnavn: Siahgahay
Båttype: sun fast 36
Seilnummer: NOR 11789
NOR Rating: NOR 0,9210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 14:18:56 3:33:56 3:17:01 14
Total 23.09.2017 14:18:56 3:33:56 3:17:01 14
sun fast 36 DAG BJØRNSEN Nesodden Seilforening 0,921
NOR 14109

Kristian Heder

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Little Wing
Båttype: T-34
Seilnummer: NOR 14109
NOR Rating: NOR 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:48:25 3:03:25 3:01:01 5
Total 23.09.2017 13:48:25 3:03:25 3:01:01 5
Little Wing

Kristian Heder

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Little Wing
Båttype: T-34
Seilnummer: NOR 14109
NOR Rating: NOR 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:48:25 3:03:25 3:01:01 5
Total 23.09.2017 13:48:25 3:03:25 3:01:01 5
T-34 Kristian Heder Asker Seilforening 0,987
NOR 14927

Lars-Fredrik Moe-Helgesen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: TAMARA
Båttype: Jeanneau 439
Seilnummer: NOR 14927
NOR Rating: NOR 1,036

Gina Lillemork Nilsen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: TAMARA
Båttype: Jeanneau 439
Seilnummer: NOR 14927
NOR Rating: NOR 1,036
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 14:13:03 3:28:03 3:35:32 17
Total 23.09.2017 14:13:03 3:28:03 3:35:32 17
TAMARA

Lars-Fredrik Moe-Helgesen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: TAMARA
Båttype: Jeanneau 439
Seilnummer: NOR 14927
NOR Rating: NOR 1,036

Gina Lillemork Nilsen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: TAMARA
Båttype: Jeanneau 439
Seilnummer: NOR 14927
NOR Rating: NOR 1,036
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 14:13:03 3:28:03 3:35:32 17
Total 23.09.2017 14:13:03 3:28:03 3:35:32 17
Jeanneau 439 Lars-Fredrik Moe-Helgesen Drøbaksund Seilforening 1,036
Deltagere i klassen: 18
 
Klasse: Shorthanded - Doublehanded
NOR 182

Christian Husvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Bissie Lissie
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 182
NOR Rating: NOR 1,0004
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:31:11 3:01:11 3:01:15 7
Total 23.09.2017 13:31:11 3:01:11 3:01:15 7
Bissie Lissie

Christian Husvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Bissie Lissie
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 182
NOR Rating: NOR 1,0004
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:31:11 3:01:11 3:01:15 7
Total 23.09.2017 13:31:11 3:01:11 3:01:15 7
X-35 Christian Husvik Bundefjorden Seilforening 1,000
NOR 15461

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0120

Edward Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:28:09 2:58:09 3:00:17 5
Total 23.09.2017 13:28:09 2:58:09 3:00:17 5
Flying Scotsman

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0120

Edward Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:28:09 2:58:09 3:00:17 5
Total 23.09.2017 13:28:09 2:58:09 3:00:17 5
Sun Fast 3600 Colin Campbell Hurum Seilforening 1,012
NOR 10133

Fredrik Holm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,034

Andreas Drøsdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,034
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:35:21 3:05:21 3:11:39 16
Total 23.09.2017 13:35:21 3:05:21 3:11:39 16
Xbox

Fredrik Holm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,034

Andreas Drøsdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,034
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:35:21 3:05:21 3:11:39 16
Total 23.09.2017 13:35:21 3:05:21 3:11:39 16
IMX 40 Fredrik Holm Kongelig Norsk Seilforening 1,034
NOR 12466

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9810

Emil Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:34:33 3:04:33 3:01:02 6
Total 23.09.2017 13:34:33 3:04:33 3:01:02 6
Mia Mara

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9810

Emil Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:34:33 3:04:33 3:01:02 6
Total 23.09.2017 13:34:33 3:04:33 3:01:02 6
Elan 37 Jon Moholth Tønsberg Seilforening 0,981
NOR 15548

Geir Jåsund

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Achieva
Båttype: Sun OD 349
Seilnummer: NOR 15548
NOR Rating: NOR 0,836

Lars Egsæter

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Achieva
Båttype: Sun OD 349
Seilnummer: NOR 15548
NOR Rating: NOR 0,836
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 14:31:12 4:01:12 3:21:38 20
Total 23.09.2017 14:31:12 4:01:12 3:21:38 20
Achieva

Geir Jåsund

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Achieva
Båttype: Sun OD 349
Seilnummer: NOR 15548
NOR Rating: NOR 0,836

Lars Egsæter

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Achieva
Båttype: Sun OD 349
Seilnummer: NOR 15548
NOR Rating: NOR 0,836
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 14:31:12 4:01:12 3:21:38 20
Total 23.09.2017 14:31:12 4:01:12 3:21:38 20
Sun OD 349 Geir Jåsund Nesodden Seilforening 0,836
NOR 15333

Kai Viksjø

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: toXifia
Båttype: Xp 33
Seilnummer: NOR 15333
NOR Rating: NOR 0,9980

Rikke Viksjø

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: toXifia
Båttype: Xp 33
Seilnummer: NOR 15333
NOR Rating: NOR 0,9980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:34:19 3:04:19 3:03:56 11
Total 23.09.2017 13:34:19 3:04:19 3:03:56 11
toXifia

Kai Viksjø

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: toXifia
Båttype: Xp 33
Seilnummer: NOR 15333
NOR Rating: NOR 0,9980

Rikke Viksjø

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: toXifia
Båttype: Xp 33
Seilnummer: NOR 15333
NOR Rating: NOR 0,9980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:34:19 3:04:19 3:03:56 11
Total 23.09.2017 13:34:19 3:04:19 3:03:56 11
Xp 33 Kai Viksjø Bærum Seilforening 0,998
NOR 10203

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9130

Asbjørn Lønmo

Seilforening:
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:35:00 3:05:00 2:48:54 1
Total 23.09.2017 13:35:00 3:05:00 2:48:54 1
Jakobine

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9130

Asbjørn Lønmo

Seilforening:
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:35:00 3:05:00 2:48:54 1
Total 23.09.2017 13:35:00 3:05:00 2:48:54 1
J/92 Yngve Lønmo Hurum Seilforening 0,913
NOR 5785

Lasse Karstensen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Flyvepappen
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 5785
NOR Rating: NOR 0,8750

Kacper Wysocki

Seilforening:
Båtnavn: Flyvepappen
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 5785
NOR Rating: NOR 0,8750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:57:49 3:27:49 3:01:50 9
Total 23.09.2017 13:57:49 3:27:49 3:01:50 9
Flyvepappen

Lasse Karstensen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Flyvepappen
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 5785
NOR Rating: NOR 0,8750

Kacper Wysocki

Seilforening:
Båtnavn: Flyvepappen
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 5785
NOR Rating: NOR 0,8750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:57:49 3:27:49 3:01:50 9
Total 23.09.2017 13:57:49 3:27:49 3:01:50 9
X-79 Lasse Karstensen Bundefjorden Seilforening 0,875
NOR 13639

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,0610

Øyvind Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,0610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:17:02 2:47:02 2:57:13 3
Total 23.09.2017 13:17:02 2:47:02 2:57:13 3
Godevenner

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,0610

Øyvind Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,0610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:17:02 2:47:02 2:57:13 3
Total 23.09.2017 13:17:02 2:47:02 2:57:13 3
First 40 Elling Rishoff Asker Seilforening 1,061
NOR 15670

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0200

Christine Walder

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:27:55 2:57:55 3:01:28 8
Total 23.09.2017 13:27:55 2:57:55 3:01:28 8
Mika

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0200

Christine Walder

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:27:55 2:57:55 3:01:28 8
Total 23.09.2017 13:27:55 2:57:55 3:01:28 8
JPK 1080 HARALD WALDER Bærum Seilforening 1,020
NOR 11956

Olav Mork Bjørnås

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,9810

Børre Søraas-Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:37:51 3:07:51 3:04:16 12
Total 23.09.2017 13:37:51 3:07:51 3:04:16 12
Morild

Olav Mork Bjørnås

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,9810

Børre Søraas-Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:37:51 3:07:51 3:04:16 12
Total 23.09.2017 13:37:51 3:07:51 3:04:16 12
Elan 37 Olav Mork Bjørnås Nesodden Seilforening 0,981
NOR 608

Jan Sverre Reboli Paulsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: (It´s a) Fairytale 2
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 608
NOR Rating: NOR 0,9072

Linus Anderberg

Seilforening:
Båtnavn: (It´s a) Fairytale 2
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 608
NOR Rating: NOR 0,9072
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:45:32 3:15:32 2:57:23 4
Total 23.09.2017 13:45:32 3:15:32 2:57:23 4
(It´s a) Fairytale 2

Jan Sverre Reboli Paulsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: (It´s a) Fairytale 2
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 608
NOR Rating: NOR 0,9072

Linus Anderberg

Seilforening:
Båtnavn: (It´s a) Fairytale 2
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 608
NOR Rating: NOR 0,9072
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:45:32 3:15:32 2:57:23 4
Total 23.09.2017 13:45:32 3:15:32 2:57:23 4
J/80 Jan Sverre Reboli Paulsen Bundefjorden Seilforening 0,907
NOR 10388

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,9810

Geir Daleng

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:30:30 3:00:30 2:57:04 2
Total 23.09.2017 13:30:30 3:00:30 2:57:04 2
Jambo

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,9810

Geir Daleng

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:30:30 3:00:30 2:57:04 2
Total 23.09.2017 13:30:30 3:00:30 2:57:04 2
J/109 Torgeir Sten Askvig Asker Seilforening 0,981
NOR 4254

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: supernova
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4254
NOR Rating: NOR 0,880

Kristian Carlstedt

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: supernova
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4254
NOR Rating: NOR 0,880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 14:28:07 3:58:07 3:29:32 RET 21
Total RET 21
supernova

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: supernova
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4254
NOR Rating: NOR 0,880

Kristian Carlstedt

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: supernova
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4254
NOR Rating: NOR 0,880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 14:28:07 3:58:07 3:29:32 RET 21
Total RET 21
Albin Nova Eira Naustvik Asker Seilforening 0,880
NOR 28

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,962

Erling Moen Synnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:40:59 3:10:59 3:03:43 10
Total 23.09.2017 13:40:59 3:10:59 3:03:43 10
HYAK

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,962

Erling Moen Synnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:40:59 3:10:59 3:03:43 10
Total 23.09.2017 13:40:59 3:10:59 3:03:43 10
SunFast 3200 Pål Kragerud Kongelig Norsk Seilforening 0,962
NOR 13040

Sverre Marius Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1370

Sverre Gunnar Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:24:05 2:54:05 3:17:55 18
Total 23.09.2017 13:24:05 2:54:05 3:17:55 18
Black Pearl

Sverre Marius Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1370

Sverre Gunnar Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:24:05 2:54:05 3:17:55 18
Total 23.09.2017 13:24:05 2:54:05 3:17:55 18
Pogo 40 Sverre Marius Ellingsen Kongelig Norsk Seilforening 1,137
NOR 13550

Michael Kristiansen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: TimeOut
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 13550
NOR Rating: NOR 0,8930

Kim Morbech

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: TimeOut
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 13550
NOR Rating: NOR 0,8930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:58:47 3:28:47 3:06:26 14
Total 23.09.2017 13:58:47 3:28:47 3:06:26 14
TimeOut

Michael Kristiansen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: TimeOut
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 13550
NOR Rating: NOR 0,8930

Kim Morbech

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: TimeOut
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 13550
NOR Rating: NOR 0,8930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:58:47 3:28:47 3:06:26 14
Total 23.09.2017 13:58:47 3:28:47 3:06:26 14
Elan 31 Michael Kristiansen Nesodden Seilforening 0,893
NOR 10580

Eirik Nordli

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Stakkato
Båttype: First 27.7
Seilnummer: NOR 10580
NOR Rating: NOR 0,8880

Mina Nordli

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Stakkato
Båttype: First 27.7
Seilnummer: NOR 10580
NOR Rating: NOR 0,8880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 14:02:21 3:32:21 3:08:34 15
Total 23.09.2017 14:02:21 3:32:21 3:08:34 15
Stakkato

Eirik Nordli

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Stakkato
Båttype: First 27.7
Seilnummer: NOR 10580
NOR Rating: NOR 0,8880

Mina Nordli

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Stakkato
Båttype: First 27.7
Seilnummer: NOR 10580
NOR Rating: NOR 0,8880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 14:02:21 3:32:21 3:08:34 15
Total 23.09.2017 14:02:21 3:32:21 3:08:34 15
First 27.7 Eirik Nordli Bundefjorden Seilforening 0,888
NOR 101

Christian Cook

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Excalibur
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 101
NOR Rating: NOR 0,8750

Jørgen Øystein Krog Moen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Excalibur
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 101
NOR Rating: NOR 0,8750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 14:02:20 3:32:20 3:05:47 13
Total 23.09.2017 14:02:20 3:32:20 3:05:47 13
Excalibur

Christian Cook

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Excalibur
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 101
NOR Rating: NOR 0,8750

Jørgen Øystein Krog Moen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Excalibur
Båttype: X-79
Seilnummer: NOR 101
NOR Rating: NOR 0,8750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 14:02:20 3:32:20 3:05:47 13
Total 23.09.2017 14:02:20 3:32:20 3:05:47 13
X-79 Christian Cook Kongelig Norsk Seilforening 0,875
NOR 10912

Stian Mæland

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: first we take
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10912
NOR Rating: NOR 0,9700

Nils Christensen

Seilforening:
Båtnavn: first we take
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10912
NOR Rating: NOR 0,9700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:57:42 3:27:42 3:21:28 19
Total 23.09.2017 13:57:42 3:27:42 3:21:28 19
first we take

Stian Mæland

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: first we take
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10912
NOR Rating: NOR 0,9700

Nils Christensen

Seilforening:
Båtnavn: first we take
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10912
NOR Rating: NOR 0,9700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:57:42 3:27:42 3:21:28 19
Total 23.09.2017 13:57:42 3:27:42 3:21:28 19
First 36,7 Stian Mæland Bundefjorden Seilforening 0,970
NOR 14739

Steingrim Bersvendsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Deidres Samba IV
Båttype: Bavaria 40 Cruiser Sport
Seilnummer: NOR 14739
NOR Rating: NOR 1,0050

Ragnar Maalen.Johansen

Seilforening:
Båtnavn: Deidres Samba IV
Båttype: Bavaria 40 Cruiser Sport
Seilnummer: NOR 14739
NOR Rating: NOR 1,0050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:40:54 3:10:54 3:11:51 17
Total 23.09.2017 13:40:54 3:10:54 3:11:51 17
Deidres Samba IV

Steingrim Bersvendsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Deidres Samba IV
Båttype: Bavaria 40 Cruiser Sport
Seilnummer: NOR 14739
NOR Rating: NOR 1,0050

Ragnar Maalen.Johansen

Seilforening:
Båtnavn: Deidres Samba IV
Båttype: Bavaria 40 Cruiser Sport
Seilnummer: NOR 14739
NOR Rating: NOR 1,0050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 23.09.2017 13:40:54 3:10:54 3:11:51 17
Total 23.09.2017 13:40:54 3:10:54 3:11:51 17
Bavaria 40 Cruiser Sport Steingrim Bersvendsen Bærum Seilforening 1,005
Deltagere i klassen: 21
 
Klasse: X-35
NOR 202

Martin Moe

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Vortex
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 202
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Vortex

Martin Moe

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Vortex
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 202
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
X-35 Martin Moe Kongelig Norsk Seilforening 0,000
NOR 20

Arild Andresen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Babar
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR

Hilde Tangen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Babar
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Babar

Arild Andresen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Babar
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR

Hilde Tangen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Babar
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
X-35 OD Arild Andresen Frognerkilen Seilforening Av 1860 0,000
NOR 21

BJØRN VADHOLM

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Barcarole opus IV
Båttype: X-35 One design
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR

Ivar Arne Børset

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Barcarole opus IV
Båttype: X-35 One design
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Barcarole opus IV

BJØRN VADHOLM

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Barcarole opus IV
Båttype: X-35 One design
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR

Ivar Arne Børset

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Barcarole opus IV
Båttype: X-35 One design
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
X-35 One design BJØRN VADHOLM Kongelig Norsk Seilforening 0,000
NOR 86

Amund Høsøien

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Virago
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 86
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Virago

Amund Høsøien

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Virago
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 86
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
X-35 Amund Høsøien Asker Seilforening 0,000
NOR 19

Andreas Wettre

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Bilbo
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 19
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Bilbo

Andreas Wettre

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Bilbo
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 19
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
X-35 Andreas Wettre Bundefjorden Seilforening 0,000
NOR 88

G. Yngve Amundsen

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Akhillevs-X
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 88
NOR Rating: NOR 88

Åsmund Svendsen

Seilforening:
Båtnavn: Akhillevs-X
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 88
NOR Rating: NOR 88
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Akhillevs-X

G. Yngve Amundsen

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Akhillevs-X
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 88
NOR Rating: NOR 88

Åsmund Svendsen

Seilforening:
Båtnavn: Akhillevs-X
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 88
NOR Rating: NOR 88
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
X-35 G. Yngve Amundsen Ullern Seilforening 0,000
NOR 153

Geir Gramdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Passatempo
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 153
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Passatempo

Geir Gramdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Passatempo
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 153
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
X-35 OD Geir Gramdal Kongelig Norsk Seilforening 0,000
NOR 157

Jørn-Erik Ruud

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: TBA
Båttype: X35
Seilnummer: NOR 157
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
TBA

Jørn-Erik Ruud

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: TBA
Båttype: X35
Seilnummer: NOR 157
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X35 Jørn-Erik Ruud Moss Seilforening 0,000
NOR 106

Johan Rockström

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Båtnavn: Hang Loose - Team Sweden
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 106
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Hang Loose - Team Sweden

Johan Rockström

Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet
Båtnavn: Hang Loose - Team Sweden
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 106
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
X-35 Johan Rockström Kungl Svenska Segel Sällskapet 0,000
Deltagere i klassen: 9
Last ned CSV fil


Last updated: 2020-04-24 18:23:51Cache read