Klasse: Brett - Alle på indre bane |
NOR 0000
Torbjørn Hope
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Torbjørn Hope |
Bergens Seilforening |
NOR 162
Marta Guddal Einan
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 162
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marta Guddal Einan |
Bergens Seilforening |
NOR 163
Sveinung Einan
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 163
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sveinung Einan |
Bergens Seilforening |
NOR 29
Tuva Oppedal
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tuva Oppedal |
Bergens Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: Brett - BIC 293 U13 |
NOR 56
Even Rondeel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 56
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Even Rondeel |
Drøbaksund Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Brett - BIC 293 U15 |
NOR 148
Nils-Henrik Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 148
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nils-Henrik Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 126
Oda Sverre
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 126
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oda Sverre |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1231
August Landmark
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1231
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
August Landmark |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 332
Mina Mobekk
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 332
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mina Mobekk |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 151
Peter K Wendelborg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 151
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Peter K Wendelborg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 65
Even Fuhr Midtgaard
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 65
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Even Fuhr Midtgaard |
Åsane Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: Brett - BIC 293 U17 |
NOR 144
Mathilde Elise Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 144
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathilde Elise Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 157
Christian Linnerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 157
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christian Linnerud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 60
Sofia Fregosi Maaø
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 60
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sofia Fregosi Maaø |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 90
Martin Hope
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 90
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Hope |
Bergens Seilforening |
NOR 161
Arvid Elias Guddal Einan
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 161
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arvid Elias Guddal Einan |
Bergens Seilforening |
NOR 321
Tobias L Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 321
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias L Nilsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 39
Helle Oppedal
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Helle Oppedal |
Bergens Seilforening |
NOR 79
Jan Senko
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 79
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jan Senko |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 8 |
Klasse: Brett - FW G Master |
NOR 20
kjell strand jacobsen
Seilforening: Tønsberg Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 20
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
kjell strand jacobsen |
Tønsberg Brettseilerklubb |
NOR 52
Erik Rondeel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 52
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Rondeel |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 4
Magne Frønsdal
Seilforening: Sola Brettseilerforening Seilnummer: NOR 4
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magne Frønsdal |
Sola Brettseilerforening |
NOR 12
Christian Santander
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 12
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christian Santander |
Drøbaksund Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: Brett - FW Master |
NOR 32
Eirik Underthun
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 32
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eirik Underthun |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 191
Jørgen Dyblie
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 191
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jørgen Dyblie |
Horten Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: Brett - FW Yo |
NOR 54
Erlend Rondeel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 54
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erlend Rondeel |
Drøbaksund Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Brett - RS:X Damer |
NOR 23
Maria Aadland Mollestad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 23
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maria Aadland Mollestad |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Brett - RS:X Jr |
NOR 43
jakob ruud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 43
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
jakob ruud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 30
Matteo Maaø
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Matteo Maaø |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 987
Christoffer L Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 987
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christoffer L Nilsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 654
Fredrik Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 654
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik Nilsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 141
Kristian K Wendelborg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 141
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristian K Wendelborg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 424
Ola Bjørne
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 424
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ola Bjørne |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1117
Marius Halvorsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1117
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Halvorsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1118
Mads Halvorsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1118
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mads Halvorsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 8 |
Klasse: Brett - RS:X Sr |
NOR 7
Sebastian Wang-Hansen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 7
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sebastian Wang-Hansen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 510
Sjur Funnemark
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 510
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sjur Funnemark |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1
Endre Funnemark
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Endre Funnemark |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |