Klasse: 29er |
NOR 1199
Arthur Llewelyn
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1199
|
|
Lukas Bengston
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1199
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arthur Llewelyn |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1745
Sverre Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1745
|
|
William Svensrud
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1745
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sverre Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
NOR 2497
Vilde Pollen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 2497
|
|
Sarah Thodesen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 2497
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Pollen |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: Laser 4.7 |
NOR 950
Thomas Efskind
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 950
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Thomas Efskind |
Asker Seilforening |
NOR 186381
Kaja Malmbekk
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 186381
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kaja Malmbekk |
Asker Seilforening |
NOR 192715
Martin Skrolsvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 192715
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Martin Skrolsvik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 197762
Kaja Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 197762
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kaja Sjøl Christensen |
Asker Seilforening |
NOR 201111
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 201111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Sjøl Christensen |
Asker Seilforening |
NOR 203265
Joachim Bergsbakk
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 203265
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Joachim Bergsbakk |
Bærum Seilforening |
NOR 205719
Ludvig Linus Rønold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 205719
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ludvig Linus Rønold |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 210994
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 210994
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Kaastad Ørjavik |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 8 |
Klasse: Laser Radial |
NOR 20326
Ferdinand August Sørlie
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 20326
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ferdinand August Sørlie |
Nesodden Seilforening |
NOR 203907
Jonas Alexander Sørlie
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 203907
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jonas Alexander Sørlie |
Nesodden Seilforening |
NOR 204904
Marieke Vaske
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 204904
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marieke Vaske |
Nesodden Seilforening |
NOR 208533
Amalie Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 208533
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Amalie Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 208724
Sivert With
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 208724
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sivert With |
Asker Seilforening |
NOR 209553
Uffe Tomasgaard
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 209553
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Uffe Tomasgaard |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 210214
Henrik Grønlund
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 210214
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Grønlund |
Asker Seilforening |
NOR 210216
Anders Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 210216
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anders Hjorthøy |
Asker Seilforening |
NOR 212762
Hannah Sofie Kjellevold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 212762
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hannah Sofie Kjellevold |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 9 |
Klasse: Optimist - A |
NOR 2977
Erik Aabye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2977
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erik Aabye |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3782
Karsten Grav Kringlebotn
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3782
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Karsten Grav Kringlebotn |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3785
Mårten Hillig
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3785
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mårten Hillig |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3786
Mats Skrolsvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3786
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mats Skrolsvik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3790
Pontus Rønold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3790
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pontus Rønold |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3843
Eskil Ova
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3843
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eskil Ova |
Nesodden Seilforening |
NOR 3847
Anine Skjæret Halstensen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3847
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anine Skjæret Halstensen |
Bærum Seilforening |
NOR 3849
Jens Kaastad Ørjavik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3849
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jens Kaastad Ørjavik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3860
Stian Bergsbakk
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3860
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Stian Bergsbakk |
Bærum Seilforening |
NOR 3865
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3865
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jonas August Stjernstrøm |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3880
Jacob Wærsten
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3880
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jacob Wærsten |
Bærum Seilforening |
NOR 3882
Wilhelm Ringvold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3882
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Wilhelm Ringvold |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3884
Nikolai Løhren Kuhle
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3884
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nikolai Løhren Kuhle |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3888
Milla Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3888
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Milla Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3899
Mikkel Jansen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3899
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mikkel Jansen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3910
Jenny Skirstad Pollen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3910
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jenny Skirstad Pollen |
Bærum Seilforening |
NOR 3915
Anna Elisabeth Fagerhøi
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3915
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anna Elisabeth Fagerhøi |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3917
Cornelia Fure
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3917
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Cornelia Fure |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3919
Markus August Berthet
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3919
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Markus August Berthet |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3922
Sverre Langaas-Holt
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3922
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sverre Langaas-Holt |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3934
Marie Stenhagen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3934
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marie Stenhagen |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 21 |
Klasse: Optimist - B |
NOR 02
Ola Hetle Ravnestad
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 02
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ola Hetle Ravnestad |
Soon Seilforening |
NOR 13
Kristoffer H. Nessheim
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 13
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristoffer H. Nessheim |
Soon Seilforening |
NOR 3145
Hanne Birkeland
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3145
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanne Birkeland |
Soon Seilforening |
NOR 3221
Vetle Støen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3221
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vetle Støen |
Nesodden Seilforening |
NOR 3424
Theodor Hermansen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3424
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Theodor Hermansen |
Asker Seilforening |
NOR 3504
Maud Mariann Myhre
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3504
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maud Mariann Myhre |
Bærum Seilforening |
NOR 3532
ISELIN RUUD
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3532
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
ISELIN RUUD |
Asker Seilforening |
NOR 3550
Una Bryhni Utheim
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3550
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Una Bryhni Utheim |
Bærum Seilforening |
NOR 3624
Henrik Lundblad
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3624
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Lundblad |
Nesodden Seilforening |
NOR 3677
Mira H. Nessheim
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3677
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mira H. Nessheim |
Soon Seilforening |
NOR 3694
Theodor Slaatrem-Hammer
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3694
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Theodor Slaatrem-Hammer |
Soon Seilforening |
NOR 3749
Liam Skeide Bates
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3749
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Liam Skeide Bates |
Nesodden Seilforening |
NOR 3808
Theodor Godheim
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3808
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Theodor Godheim |
Asker Seilforening |
NOR 3823
Joakim Fengfan Helge
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3823
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Joakim Fengfan Helge |
Nesodden Seilforening |
NOR 3861
Magnus Pollen Briså
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3861
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Pollen Briså |
Bærum Seilforening |
NOR 3887
Balder Støen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3887
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Balder Støen |
Nesodden Seilforening |
Deltagere i klassen: 16 |
Klasse: Optimist - C (indre bane) |
NOR 000
Karolis Jakavicius
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karolis Jakavicius |
Røyken Seilforening |
NOR 00
Phillip Malkin
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Phillip Malkin |
Soon Seilforening |
NOR 0000
Oda Leinslie
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oda Leinslie |
Asker Seilforening |
NOR 01
Tyra Leikvang
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 01
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tyra Leikvang |
Asker Seilforening |
NOR 03
Haakon Birkeland
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 03
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Haakon Birkeland |
Soon Seilforening |
NOR 9
Michel Prieur
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 9
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Michel Prieur |
Asker Seilforening |
NOR 14
Sam Leikvang
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 14
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sam Leikvang |
Asker Seilforening |
NOR 16
Lukas Lumbe Aas
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 16
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lukas Lumbe Aas |
Asker Seilforening |
NOR 20
Ida Klimczuk
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 20
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ida Klimczuk |
Asker Seilforening |
NOR 21
Alex Klimczuk
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 21
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alex Klimczuk |
Asker Seilforening |
NOR 3225
EvaUnhjem Johansen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3225
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
EvaUnhjem Johansen |
Asker Seilforening |
NOR 3229
Øyvind Brattum
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3229
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Øyvind Brattum |
Asker Seilforening |
NOR 3750
Anniken Bjørland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3750
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anniken Bjørland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3804
Ida Stenhagen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3804
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ida Stenhagen |
Bærum Seilforening |
NOR 5565
Noah Liu Oppegaard
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 5565
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Noah Liu Oppegaard |
Asker Seilforening |
NOR 5567
Leo Liu Oppegaard
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 5567
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Leo Liu Oppegaard |
Asker Seilforening |
NOR 8521
Leo lunde
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 8521
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Leo lunde |
Asker Seilforening |
NOR 3717 0
MARTINE FOSS
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3717 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
MARTINE FOSS |
Kongelig Norsk Seilforening |
SWE 3784
Maria B Knap
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: SWE 3784
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maria B Knap |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 19 |
Klasse: Optimist - D (født 2007 eller senere) Ytre bane |
NOR 04
Anton Sommernes
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 04
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anton Sommernes |
Soon Seilforening |
NOR 7
Luca Schrader
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 7
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Luca Schrader |
Asker Seilforening |
NOR 21
Anna Sommernes
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 21
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anna Sommernes |
Soon Seilforening |
NOR 321
Thorvald Larsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 321
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thorvald Larsen |
Bærum Seilforening |
NOR 977
Olav Alexander Rød
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 977
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Alexander Rød |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2990
Maria Wergeland
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 2990
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maria Wergeland |
Bærum Seilforening |
NOR 3219
Sarah Skirstad Pollen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3219
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sarah Skirstad Pollen |
Bærum Seilforening |
NOR 3397
Mette Aabye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3397
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mette Aabye |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3574
Ingrid Haugen Selliken
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3574
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Haugen Selliken |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3692
Vilde Bjørland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3692
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Bjørland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3788
Eline Ringvold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3788
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eline Ringvold |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 11 |
Klasse: RS Feva |
NOR 3265
Viktor Raddum
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3265
|
|
Alfred Raddum
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3265
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Viktor Raddum |
Asker Seilforening |
NOR 4142
Sebastian Tinholt
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 4142
|
|
Alexander Reis
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 4142
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sebastian Tinholt |
Asker Seilforening |
NOR 4155
Benjamin lunde
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 4155
|
|
Benjamin Ryen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 4155
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Benjamin lunde |
Asker Seilforening |
NOR 5211
Filippa Blakstad Nilsson
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5211
|
|
August Wergeland
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5211
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Filippa Blakstad Nilsson |
Bærum Seilforening |
NOR 5213
Erling Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5213
|
|
Sander Kjendbakke
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 5213
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erling Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
NOR 5795
Elise Brattum
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 5795
|
|
Emilie Vaar Eriksen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 5795
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elise Brattum |
Asker Seilforening |
NOR 5983
Wilhelm Harlem
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5983
|
|
Fredrik Harlem
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 5983
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Wilhelm Harlem |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 6563
Theo Gammelsrød
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 6563
|
|
Jon Aga
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 6563
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Theo Gammelsrød |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 8 |