5. august - 6. august 2017
Master NM Snipe
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Startlister
Startlister
For deltagerne
NOR for Master NM Snipe 2017
Oppdatert seilingsbestemmelser for Master NM Snipe 2017 ver. 3
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Skipper
Forening
Klasse: Snipe
NOR 31015
Arild Figenschou
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Linda Vos
Seilforening:
Båtnavn:
Cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Cachaca
Arild Figenschou
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Linda Vos
Seilforening:
Båtnavn:
Cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arild Figenschou
Bærum Seilforening
NOR 31414
Tord Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Cincin
Seilnummer:
NOR 31414
Kathrine Bakke Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Cincin
Seilnummer:
NOR 31414
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Cincin
Tord Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Cincin
Seilnummer:
NOR 31414
Kathrine Bakke Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Cincin
Seilnummer:
NOR 31414
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tord Hjellestad
Hjellestad Seilforening
NOR 29673
Halvor Poulsson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Constantia
Seilnummer:
NOR 29673
harald walder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Constantia
Seilnummer:
NOR 29673
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Constantia
Halvor Poulsson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Constantia
Seilnummer:
NOR 29673
harald walder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Constantia
Seilnummer:
NOR 29673
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Halvor Poulsson
Bærum Seilforening
NOR 29428
Viktor Sinding-Larsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Filiolus
Seilnummer:
NOR 29428
Liv Sinding-Larsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Filiolus
Seilnummer:
NOR 29428
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Filiolus
Viktor Sinding-Larsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Filiolus
Seilnummer:
NOR 29428
Liv Sinding-Larsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Filiolus
Seilnummer:
NOR 29428
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Viktor Sinding-Larsen
Bærum Seilforening
NOR 29720
Kjell Ove Birkeland
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Frisk
Seilnummer:
NOR 29720
Ivar Olaf Jacobsen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Frisk
Seilnummer:
NOR 29720
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Frisk
Kjell Ove Birkeland
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Frisk
Seilnummer:
NOR 29720
Ivar Olaf Jacobsen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Frisk
Seilnummer:
NOR 29720
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kjell Ove Birkeland
Hjellestad Seilforening
NOR 31173
Johan G Mejlænder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
FUN4US
Seilnummer:
NOR 31173
Lise Gehrken
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
FUN4US
Seilnummer:
NOR 31173
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
FUN4US
Johan G Mejlænder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
FUN4US
Seilnummer:
NOR 31173
Lise Gehrken
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
FUN4US
Seilnummer:
NOR 31173
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Johan G Mejlænder
Bærum Seilforening
NOR 30556
T.Thorgeir Harsem
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Gissur Hvite
Seilnummer:
NOR 30556
Ida Harsem
Seilforening:
Båtnavn:
Gissur Hvite
Seilnummer:
NOR 30556
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Gissur Hvite
T.Thorgeir Harsem
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Gissur Hvite
Seilnummer:
NOR 30556
Ida Harsem
Seilforening:
Båtnavn:
Gissur Hvite
Seilnummer:
NOR 30556
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
T.Thorgeir Harsem
Bærum Seilforening
NOR 29982
Reidar Berthelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
IKKE PIANO
Seilnummer:
NOR 29982
Janett Krefting
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
IKKE PIANO
Seilnummer:
NOR 29982
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
IKKE PIANO
Reidar Berthelsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
IKKE PIANO
Seilnummer:
NOR 29982
Janett Krefting
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
IKKE PIANO
Seilnummer:
NOR 29982
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Reidar Berthelsen
Bærum Seilforening
NOR 30700
Birger Andreas Bull
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
JoJo
Seilnummer:
NOR 30700
Fredrik Bjønness
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
JoJo
Seilnummer:
NOR 30700
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
JoJo
Birger Andreas Bull
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
JoJo
Seilnummer:
NOR 30700
Fredrik Bjønness
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
JoJo
Seilnummer:
NOR 30700
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Birger Andreas Bull
Bærum Seilforening
NOR 30498
Geir Victor Svendsen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Liberty
Seilnummer:
NOR 30498
Anne-Line Sundal
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Liberty
Seilnummer:
NOR 30498
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Liberty
Geir Victor Svendsen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Liberty
Seilnummer:
NOR 30498
Anne-Line Sundal
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Liberty
Seilnummer:
NOR 30498
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Geir Victor Svendsen
Oslo Seilforening
NOR 29942
Karin Kolle
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Nenna
Seilnummer:
NOR 29942
Halvor Schøyen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Nenna
Seilnummer:
NOR 29942
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nenna
Karin Kolle
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Nenna
Seilnummer:
NOR 29942
Halvor Schøyen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Nenna
Seilnummer:
NOR 29942
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karin Kolle
Tønsberg Seilforening
NOR 30318
Rudolf Ugelstad
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30318
Janne Ugelstad
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30318
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
nn
Rudolf Ugelstad
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30318
Janne Ugelstad
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30318
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Rudolf Ugelstad
Bærum Seilforening
NOR 30883
Bård Sæthre
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30883
Karen Kristoffersen
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30883
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
nn
Bård Sæthre
Seilforening:
Brevik Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30883
Karen Kristoffersen
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn:
nn
Seilnummer:
NOR 30883
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bård Sæthre
Brevik Seilforening
NOR 30087
stein jacobsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
progdog
Seilnummer:
NOR 30087
stein jacobsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
progdog
Seilnummer:
NOR 30087
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
progdog
stein jacobsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
progdog
Seilnummer:
NOR 30087
stein jacobsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
progdog
Seilnummer:
NOR 30087
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
stein jacobsen
Bærum Seilforening
Deltagere i klassen: 14
Last ned CSV fil