Deltagerliste

Sorter listen etter Påmeldingsnummer - Klasse - Seilnummer - Skipper - Båtnavn - Båttype - Seilforening (Skipper) - Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte 023
NOR 13540

Aasmund Drolsum

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Magic
Båttype: King40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 565,000

Ole Aabye

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Magic
Båttype: King40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 565,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    MAGIC

Aasmund Drolsum

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Magic
Båttype: King40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 565,000

Ole Aabye

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Magic
Båttype: King40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 565,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Aasmund Drolsum, Soon Seilforening
Ole Aabye, Kongelig Norsk Seilforening
Kjetil Rekaa, Soon Seilforening
Christian Lindeen, Kongelig Norsk Seilforening
Jørgen Gundersen, Soon Seilforening
Erik Kristiansen, Bundefjorden Seilforening
Magnus Allroth, Soon Seilforening
Sverre Tangerud, Tønsberg Seilforening
Erik Folkeson, Kongelig Norsk Seilforening
Jørgen Mørk, Soon Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: King40
Måltall: 565,000


NOR 12443

Torkjel Valland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: White Shadow
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12443
NOR Rating: NOR 1,133

Erik Rosenberg

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: White Shadow
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12443
NOR Rating: NOR 1,133
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    WHITE SHADOW

Torkjel Valland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: White Shadow
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12443
NOR Rating: NOR 1,133

Erik Rosenberg

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: White Shadow
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12443
NOR Rating: NOR 1,133
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Torkjel Valland, Bergens Seilforening
Erik Rosenberg, Bergens Seilforening
Aage Hedegaard Larsen, Haugesund Seilforening
Knut Einar Lie Wajbrekke, Haugesund Seilforening
Håkon Sandvold, Haugesund Seilforening
Thomas Kjennerud, Voss Siglarlaug
Henny Wang, Voss Siglarlaug
Paul Ringheim, Bergens Seilforening
Stein Åge Blarstad, Bergens Seilforening
Stian Østlund, Trondhjems Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Landmark 43
Måltall: 1,133


NOR 12343

TORE KANDAHL

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: DESTIN
Båttype: LANDMARK 43
Seilnummer: NOR 12343
NOR Rating: NOR 1,126

Finn Landberg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: DESTIN
Båttype: LANDMARK 43
Seilnummer: NOR 12343
NOR Rating: NOR 1,126
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    DESTIN

TORE KANDAHL

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: DESTIN
Båttype: LANDMARK 43
Seilnummer: NOR 12343
NOR Rating: NOR 1,126

Finn Landberg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: DESTIN
Båttype: LANDMARK 43
Seilnummer: NOR 12343
NOR Rating: NOR 1,126
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TORE KANDAHL, Asker Seilforening
Finn Landberg, Asker Seilforening
Marius Bergsmark, Kongelig Norsk Seilforening
Jørn Erik Toppe, Asker Seilforening
Jesper Juel Christensen, Asker Seilforening
Tine Simensen Oldereid, Kongelig Norsk Seilforening
Catharina Frostad, Kongelig Norsk Seilforening
Anders Pedersen, Drøbaksund Seilforening
Marcus Davidson, GKSS
Henrik Paulsen, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: LANDMARK 43
Måltall: 1,126


SWE 49

Sten Haeger

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Kwanza
Båttype: X-41
Seilnummer: SWE 49
NOR Rating: SWE 0,000

Christian Haeger

Seilforening: GKSS
Båtnavn: Kwanza
Båttype: X-41
Seilnummer: SWE 49
NOR Rating: SWE 0,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    KWANZA

Sten Haeger

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Båtnavn: Kwanza
Båttype: X-41
Seilnummer: SWE 49
NOR Rating: SWE 0,000

Christian Haeger

Seilforening: GKSS
Båtnavn: Kwanza
Båttype: X-41
Seilnummer: SWE 49
NOR Rating: SWE 0,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sten Haeger, Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Christian Haeger, GKSS
Per Borgillen, GKSS
Lars Sparrmark, GKSS
Mattias Gunnarsson, GKSS
Mattias Wilson, GKSS
Per Säre, GKSS
Gunnar Hemgren, GKSS
Gustav Melander, GKSS
Sam Victorin, GKSS
Klasse: NOR Rating
Båttype: X-41
Måltall: 0,000
NOR 9618

Eirik Brekke

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Felicia IV
Båttype: X-382
Seilnummer: NOR 9618
NOR Rating: NOR 628,000

Thorstein Bryde

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Felicia IV
Båttype: X-382
Seilnummer: NOR 9618
NOR Rating: NOR 628,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    FELICIA IV

Eirik Brekke

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Felicia IV
Båttype: X-382
Seilnummer: NOR 9618
NOR Rating: NOR 628,000

Thorstein Bryde

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Felicia IV
Båttype: X-382
Seilnummer: NOR 9618
NOR Rating: NOR 628,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Eirik Brekke, Tønsberg Seilforening
Thorstein Bryde, Tønsberg Seilforening
Karl Oskar Jørgensen, Sandefjord Seilforening
Knut Bartho Hansen, Tønsberg Seilforening
Wim Beukers, Tønsberg Seilforening
Fredrik Smiths, Tønsberg Seilforening
Ivar Brekke, Tønsberg Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: X-382
Måltall: 628,000


NOR 26

Marius Aandersen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Pakalolo II
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 1,000

Olaf Christensen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Pakalolo II
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 1,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    PAKALOLO II

Marius Aandersen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Pakalolo II
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 1,000

Olaf Christensen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Pakalolo II
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 1,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Marius Aandersen, Frognerkilen Seilforening Av 1860
Olaf Christensen, Kongelig Norsk Seilforening
Jan Robert Pedersen,
Siri Sømme, Kongelig Norsk Seilforening
Oskar Keller, Bærum Seilforening
Peter Keller, Bærum Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Farr 30
Måltall: 1,000


NOR 15666

JON SVERRE HØIDEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: SONS OF HURRICANES
Båttype: Sinergia 40
Seilnummer: NOR 15666
NOR Rating: NOR 581,300

Kristian Skard

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: SONS OF HURRICANES
Båttype: Sinergia 40
Seilnummer: NOR 15666
NOR Rating: NOR 581,300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    SONS OF HURRICANES

JON SVERRE HØIDEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: SONS OF HURRICANES
Båttype: Sinergia 40
Seilnummer: NOR 15666
NOR Rating: NOR 581,300

Kristian Skard

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: SONS OF HURRICANES
Båttype: Sinergia 40
Seilnummer: NOR 15666
NOR Rating: NOR 581,300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
JON SVERRE HØIDEN, Bundefjorden Seilforening
Kristian Skard, Bundefjorden Seilforening
Jan Kielland, Skøyen Seilforening
Kristoffer Fladmark, Skøyen Seilforening
Iselin Kiksvik Dahl, Bundefjorden Seilforening
Sarah Caldwell-Brooke, Kongelig Norsk Seilforening
Matthew Humphries, NDW YC
Bengt Falkenberg, GKSS
Even Larsen, Soon Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Sinergia 40
Måltall: 581,300


NOR 15183

Birger Lie

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Granville Express
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 15183
NOR Rating: NOR 1,046

Jørgen Lie

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Granville Express
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 15183
NOR Rating: NOR 1,046
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    GRANVILLE EXPRESS

Birger Lie

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Granville Express
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 15183
NOR Rating: NOR 1,046

Jørgen Lie

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Granville Express
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 15183
NOR Rating: NOR 1,046
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Birger Lie, Bundefjorden Seilforening
Jørgen Lie, Bundefjorden Seilforening
Erik Bråkud, Ullern Seilforening
Michael Holland, Soon Seilforening
Svein Fiande, Tønsberg Seilforening
Christophere Andersen, Bundefjorden Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Farr 30
Måltall: 1,046


NOR 10910

LUDVIG DAAE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: ILLE MORO
Båttype: Bavaria 42Match
Seilnummer: NOR 10910
NOR Rating: NOR 1,047

Andreas Daae

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: ILLE MORO
Båttype: Bavaria 42Match
Seilnummer: NOR 10910
NOR Rating: NOR 1,047
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    ILLE MORO

LUDVIG DAAE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: ILLE MORO
Båttype: Bavaria 42Match
Seilnummer: NOR 10910
NOR Rating: NOR 1,047

Andreas Daae

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: ILLE MORO
Båttype: Bavaria 42Match
Seilnummer: NOR 10910
NOR Rating: NOR 1,047
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LUDVIG DAAE, Bundefjorden Seilforening
Andreas Daae, Bundefjorden Seilforening
Anders Wergeland, Kongelig Norsk Seilforening
Lars Tholstrup, Ulstein Seilforening
Per Helgesen, Fredrikstad Seilforening
Truls Olsen, Fredrikstad Seilforening
Einar Plathe, Asker Seilforening
John Hatch, Fredrikstad Seilforening
Thomas K Ullstein,
Klasse: NOR Rating
Båttype: Bavaria 42Match
Måltall: 1,047


NOR 16000

Christen With

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Raa Glede
Båttype: HH42
Seilnummer: NOR 16000
NOR Rating: NOR 1,000

Magnus Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Raa Glede
Båttype: HH42
Seilnummer: NOR 16000
NOR Rating: NOR 1,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    RAA GLEDE

Christen With

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Raa Glede
Båttype: HH42
Seilnummer: NOR 16000
NOR Rating: NOR 1,000

Magnus Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Raa Glede
Båttype: HH42
Seilnummer: NOR 16000
NOR Rating: NOR 1,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Christen With, Asker Seilforening
Magnus Andersen, Nesodden Seilforening
Silje With, Asker Seilforening
Lars Reidulff, Asker Seilforening
Henrik Andersen, Nesodden Seilforening
Ane Gundersen, Kongelig Norsk Seilforening
Maxime Brackmann,
Celine Herud, Moss Seilforening
Andreas Fisher,
Alexander Ringstad, Sandefjord Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: HH42
Måltall: 1,000


SWE 11

lars aarum

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Farrari
Båttype: Farr30
Seilnummer: SWE 11
NOR Rating: SWE 0,000

Gunnar Johansen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Farrari
Båttype: Farr30
Seilnummer: SWE 11
NOR Rating: SWE 0,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    FARRARI

lars aarum

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Farrari
Båttype: Farr30
Seilnummer: SWE 11
NOR Rating: SWE 0,000

Gunnar Johansen

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Farrari
Båttype: Farr30
Seilnummer: SWE 11
NOR Rating: SWE 0,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
lars aarum, Sarpsborg Seilforening
Gunnar Johansen, Sarpsborg Seilforening
Simen Bø, Sarpsborg Seilforening
Stian Martinsen, Sarpsborg Seilforening
Børre Ørseng, Sarpsborg Seilforening
Stian Aarum, Sarpsborg Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Farr30
Måltall: 0,000


NOR 14700

Kristoffer Spone

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: TOO Bonita
Båttype: Xp 44
Seilnummer: NOR 14700
NOR Rating: NOR 535,400

Pål Berntsen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: TOO Bonita
Båttype: Xp 44
Seilnummer: NOR 14700
NOR Rating: NOR 535,400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    TOO BONITA

Kristoffer Spone

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: TOO Bonita
Båttype: Xp 44
Seilnummer: NOR 14700
NOR Rating: NOR 535,400

Pål Berntsen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: TOO Bonita
Båttype: Xp 44
Seilnummer: NOR 14700
NOR Rating: NOR 535,400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Kristoffer Spone, Kongelig Norsk Seilforening
Pål Berntsen, Nesodden Seilforening
Jan-Ole Huseby, Kongelig Norsk Seilforening
Stig Andersen, Oppegård Seilforening
Martin Devold Soknes, Kongelig Norsk Seilforening
Stig Klausen Enerhart, Kongelig Norsk Seilforening
Jonathan Hogg, Kongelig Norsk Seilforening
Karmen Spone, Kongelig Norsk Seilforening
Dagfinn Klausen, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Xp 44
Måltall: 535,400


NOR 12545

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 543,000

Tor Grimstvedt

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 543,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    ZORRO

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 543,000

Tor Grimstvedt

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 543,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Thomas Robberstad, Stavanger Seilforening
Tor Grimstvedt, Gandsfjord Seilforening
Trond Lunde, Stavanger Seilforening
Svenung Tjessheim, Haugesund Seilforening
Caspar Cappelen Smith, Stavanger Seilforening
Andreas Dalesten, GKSS
Knut Nygård, Fredrikstad Seilforening
Thomas Oksmo, Fredrikstad Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Swan 45
Måltall: 543,000


NOR 9660

Gunder Valle

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
NOR Rating: NOR 654,200

Konrad Nøkleby

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
NOR Rating: NOR 654,200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    ANDANTE

Gunder Valle

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
NOR Rating: NOR 654,200

Konrad Nøkleby

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
NOR Rating: NOR 654,200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Gunder Valle, Bundefjorden Seilforening
Konrad Nøkleby, Bundefjorden Seilforening
Marte Haugen, Bundefjorden Seilforening
Julian Madsø, Bundefjorden Seilforening
Bjørn Gunnar Johansen, Bundefjorden Seilforening
Lasse Karstensen, Bundefjorden Seilforening
Søren Gussner, Bundefjorden Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: X-332
Måltall: 654,200


NOR 8438

Jon Ramm-Pettersen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Spirit II
Båttype: Baltic43
Seilnummer: NOR 8438
NOR Rating: NOR 1,014
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    SPIRIT II

Jon Ramm-Pettersen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Spirit II
Båttype: Baltic43
Seilnummer: NOR 8438
NOR Rating: NOR 1,014
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jon Ramm-Pettersen, Asker Seilforening Klasse: NOR Rating
Båttype: Baltic43
Måltall: 1,014

NOR 12143

Claus Landmark

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Santa
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12143
NOR Rating: NOR 1,125

Klaes Nyløf

Seilforening: KSSS
Båtnavn: Santa
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12143
NOR Rating: NOR 1,125
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    SANTA

Claus Landmark

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Santa
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12143
NOR Rating: NOR 1,125

Klaes Nyløf

Seilforening: KSSS
Båtnavn: Santa
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12143
NOR Rating: NOR 1,125
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Claus Landmark, Soon Seilforening
Klaes Nyløf, KSSS
Johan Ek, KSSS
Henrik Dahl, Nacka Strand
Erik Brunborg, Cristiansand SF
Vegard Guttormsen, Soon Seilforening
Calle Andersen, Asker Seilforening
Lillan Agerup, Kongelig Norsk Seilforening
Cathrine Andersson, Asker Seilforening
Lars Landmark, Soon Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Landmark 43
Måltall: 1,125

NOR 10180

Morten Lycke

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,000

Paul Skrede

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    LUCKY LADY II

Morten Lycke

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,000

Paul Skrede

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Morten Lycke, Bærum Seilforening
Paul Skrede, Bærum Seilforening
Magne Øverås, Drøbaksund Seilforening
Frank Bruarøy, Bærum Seilforening
Ole Lycke, Bærum Seilforening
Bernt Halseide, Asker Seilforening
Steinar Aagesen, Bærum Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: First 36.7
Måltall: 0,000


NOR 10388

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,999

Geir Daleng

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,999
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    JAMBO

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,999

Geir Daleng

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,999
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Torgeir Sten Askvig, Asker Seilforening
Geir Daleng, Asker Seilforening
Leif Arild Åsheim, Stavanger Seilforening
Hans Martin Veding, Stavanger Seilforening
Tore Volden, Oslo Seilforening
Halvard Broch-Due, Bærum Seilforening
Ole Aabel, Asker Seilforening
Fredrik Backe, Bundefjorden Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: J/109
Måltall: 0,999


NOR 10185

PER BUTLER WANG

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Fri av Fjærholmen
Båttype: DEHLER 36 JV
Seilnummer: NOR 10185
NOR Rating: NOR 0,000

Harald Walle

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Fri av Fjærholmen
Båttype: DEHLER 36 JV
Seilnummer: NOR 10185
NOR Rating: NOR 0,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    FRI AV FJæRHOLMEN

PER BUTLER WANG

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Fri av Fjærholmen
Båttype: DEHLER 36 JV
Seilnummer: NOR 10185
NOR Rating: NOR 0,000

Harald Walle

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Fri av Fjærholmen
Båttype: DEHLER 36 JV
Seilnummer: NOR 10185
NOR Rating: NOR 0,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PER BUTLER WANG, Tønsberg Seilforening
Harald Walle, Tønsberg Seilforening
Kjell Rune Magdahl, Tønsberg Seilforening
Henning Traalum, Tønsberg Seilforening
Jan Erik Johansen, Tønsberg Seilforening
Marny Melkild, Tønsberg Seilforening
Jørn Osnes, Tønsberg Seilforening
Georg Ellila, Tønsberg Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: DEHLER 36 JV
Måltall: 0,000


SWE 8790

Per Asp

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: CarbonCave
Båttype: ILC 40
Seilnummer: SWE 8790
NOR Rating: SWE 1,118

Øystein Oweser

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: CarbonCave
Båttype: ILC 40
Seilnummer: SWE 8790
NOR Rating: SWE 1,118
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    CARBONCAVE

Per Asp

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: CarbonCave
Båttype: ILC 40
Seilnummer: SWE 8790
NOR Rating: SWE 1,118

Øystein Oweser

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: CarbonCave
Båttype: ILC 40
Seilnummer: SWE 8790
NOR Rating: SWE 1,118
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Per Asp, Nesodden Seilforening
Øystein Oweser, Nesodden Seilforening
Jan Erik Krohn, Nesodden Seilforening
Erik Johannessen, Nesodden Seilforening
Ulf Owesen, Nesodden Seilforening
Erlend Haugland Næs, Nesodden Seilforening
Erik Tiltestad, Nesodden Seilforening
Peter Støvne, Nesodden Seilforening
Henrik Kristiansen, Nesodden Seilforening
Anders Ruesen, Nesodden Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: ILC 40
Måltall: 1,118


NOR 15144

Pål Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Born To Run
Båttype: Xp-44
Seilnummer: NOR 15144
NOR Rating: NOR 1,124
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    BORN TO RUN

Pål Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Born To Run
Båttype: Xp-44
Seilnummer: NOR 15144
NOR Rating: NOR 1,124
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Pål Stiansen, Asker Seilforening Klasse: NOR Rating
Båttype: Xp-44
Måltall: 1,124

NOR 12243

Dag Skarsgård

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Karoline
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12243
NOR Rating: NOR 0,000

Per M Kragholm

Seilforening: Færder Seilforening
Båtnavn: Karoline
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12243
NOR Rating: NOR 0,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    KAROLINE

Dag Skarsgård

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Karoline
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12243
NOR Rating: NOR 0,000

Per M Kragholm

Seilforening: Færder Seilforening
Båtnavn: Karoline
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12243
NOR Rating: NOR 0,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Dag Skarsgård, Asker Seilforening
Per M Kragholm, Færder Seilforening
Janne Blessing, Velamsunds Båtklubb
Sven Ulrik Nielsen, Christiania Seilforening
Nick Willets, Vågsbygd Seilforening
Thomas Vogt Oxo, Kongelig Norsk Seilforening
Vanja Dretriihson, Ullern Seilforening
Aage Andersen, Soon Seilforening
Kristine Andersen, Soon Seilforening
Knut Erik Carlstedt, Asker Seilforening
Kaj Vigeland, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Landmark 43
Måltall: 0,000


NOR 11655

Joachim Amland

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Tidig 3
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11655
NOR Rating: NOR 0,000

Henrik Terjesen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Tidig 3
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11655
NOR Rating: NOR 0,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    TIDIG 3

Joachim Amland

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Tidig 3
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11655
NOR Rating: NOR 0,000

Henrik Terjesen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Tidig 3
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11655
NOR Rating: NOR 0,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Joachim Amland, Ullern Seilforening
Henrik Terjesen, Bærum Seilforening
Joar Styve, Nordhordland Seilforening
Øyvind Rishoff, Asker Seilforening
Julius Wilhelm biermann, Kongelig Norsk Seilforening
Mathias Mollatt, Moss Seilforening
Klasse: NOR Rating
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,000


Last ned CSV fil


Last updated: 2020-04-24 18:13:12Cache read