Klasse: Brett - Grand Master |
NOR 20
Kjell Strand Jacobsen
Seilforening: Tønsberg Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 20
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
123 |
Kjell Strand Jacobsen |
Tønsberg Brettseilerklubb |
NOR 52
Erik Rondeel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 52
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-09946 |
Erik Rondeel |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 142
Rune Nilsen
Seilforening: Sola Brettseilerforening Seilnummer: NOR 142
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-11263 |
Rune Nilsen |
Sola Brettseilerforening |
NOR 170
Christian Hilmerson
Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 170
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
.... |
Christian Hilmerson |
Lysakerfjorden Brettseilerklubb |
NOR 313
Leif Holst-Larsen
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 313
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-11268 |
Leif Holst-Larsen |
Arendals Seilforening |
NOR 171
Lars Aaness
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 171
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-11269 |
Lars Aaness |
Arendals Seilforening |
NOR 4
Magne Frønsdal
Seilforening: Sola Brettseilerforening Seilnummer: NOR 4
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-09914 |
Magne Frønsdal |
Sola Brettseilerforening |
NOR 50
Karl Aksel Aubert
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 50
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
Karl Aksel Aubert |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 399
Kristian Oppedal
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 399
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
Kristian Oppedal |
Stavanger Seilforening |
Deltagere i klassen: 9 |
Klasse: Brett - Master |
NOR 0
Bent Bakke
Seilforening: Flekkerøy Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 0
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
M250676ben03 |
Bent Bakke |
Flekkerøy Brettseilerklubb |
NOR 22
Alexander G Buch
Seilforening: Sola Brettseilerforening Seilnummer: NOR 22
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-08115 |
Alexander G Buch |
Sola Brettseilerforening |
NOR 17
Miriam Rasmussen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 17
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
** |
Miriam Rasmussen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 75
Sondre Krey
Seilforening: Sola Brettseilerforening Seilnummer: NOR 75
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tryg: 3588863 |
Sondre Krey |
Sola Brettseilerforening |
NOR 150
Øyvind Birkeland
Seilforening: Bergen Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 150
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-11260 |
Øyvind Birkeland |
Bergen Brettseilerklubb |
NOR 125
Thomas Manger
Seilforening: Flekkerøy Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 125
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
4311808 |
Thomas Manger |
Flekkerøy Brettseilerklubb |
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: Brett - U17 |
NOR 39
Helle Oppedal
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
... |
Helle Oppedal |
Stavanger Seilforening |
NOR 29
Tuva Oppedal
Seilforening: Sola Brettseilerforening Seilnummer: NOR 29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
... |
Tuva Oppedal |
Sola Brettseilerforening |
NOR 223
Sofie Farstad
Seilforening: Sola Brettseilerforening Seilnummer: NOR 223
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-11245 |
Sofie Farstad |
Sola Brettseilerforening |
NOR 157
Christian Linnerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 157
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NAFO-09698 |
Christian Linnerud |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: Brett - U20 |
NOR 41
Martin Møller Hovda
Seilforening: Karmøy Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 41
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-09677 |
Martin Møller Hovda |
Karmøy Brettseilerklubb |
NOR 27
Christoffer Agasøster Gangdal
Seilforening: Stord Seilforening Seilnummer: NOR 27
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NSFL-10125 |
Christoffer Agasøster Gangdal |
Stord Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |