Min side
Til forsiden
Deltagerliste
For deltagerne
Invitasjon Høstcup 2017
Resultat Optimist C
Resultat Optimist A + B
Resultat Laser R + 4.7
Resultat OK-jolle
Resultat RS Feva
Resultat Snipe
Seilingsbestemmelser Høstcup 2017
Endring Seilingsbestemmelse, Nytt banekart for Snipe og OK
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
061
NOR 0000
Karen Krogenæs
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 0000
Filip Valen
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karen Krogenæs
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 0000
Filip Valen
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karen Krogenæs
, Bærum Seilforening
Filip Valen,
Klasse: RS Feva
NOR 0000
Arthur Christiansen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arthur Christiansen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arthur Christiansen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist C
NOR 0000
Victor Christiansen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Victor Christiansen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Victor Christiansen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist C
NOR 0000
Caroline Borchsenius
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 0000
Cornelia Duun Benjaminsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Caroline Borchsenius
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 0000
Cornelia Duun Benjaminsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Caroline Borchsenius
, Bærum Seilforening
Cornelia Duun Benjaminsen, Bærum Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 3
Sverre Langaas-Holt
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sverre Langaas-Holt
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sverre Langaas-Holt
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 5
Henrik Nordquist
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 5
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Nordquist
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 5
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Nordquist
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist C
NOR 6
Maria Mo Batalden
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 6
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maria Mo Batalden
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 6
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maria Mo Batalden
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist C
NOR 13
Reidar Fosse
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 13
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Reidar Fosse
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 13
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Reidar Fosse
, Asker Seilforening
Klasse: Finnjolle
NOR 43
Oscar Ova
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 43
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oscar Ova
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 43
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oscar Ova
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist C
NOR 444
ROLF WAHLQVIST
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 444
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
ROLF WAHLQVIST
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 444
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
ROLF WAHLQVIST
, Bærum Seilforening
Klasse: OK-jolle
NOR 463
Reidar Sårheim
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 463
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Reidar Sårheim
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 463
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Reidar Sårheim
, Tønsberg Seilforening
Klasse: OK-jolle
NOR 977
Olav Alexander Rød
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
NOR 977
Seilnummer:
NOR 977
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NOR 977
Olav Alexander Rød
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
NOR 977
Seilnummer:
NOR 977
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Olav Alexander Rød
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 2994
Oliver Werner
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 2994
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oliver Werner
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 2994
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oliver Werner
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 3145
Hanne Birkeland
Seilforening:
Soon Seilforening
Båtnavn:
Tusseline
Seilnummer:
NOR 3145
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
TUSSELINE
Hanne Birkeland
Seilforening:
Soon Seilforening
Båtnavn:
Tusseline
Seilnummer:
NOR 3145
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hanne Birkeland
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 3219
Sarah Skirstad Pollen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 3219
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NN
Sarah Skirstad Pollen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 3219
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sarah Skirstad Pollen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 3221
Vetle Støen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3221
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vetle Støen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3221
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vetle Støen
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 3397
Mette Aabye
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3397
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mette Aabye
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3397
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mette Aabye
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 3426
Elise Alexandra Høegh
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3426
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Elise Alexandra Høegh
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3426
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Elise Alexandra Høegh
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist C
NOR 3532
Iselin Ruud
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3532
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Iselin Ruud
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3532
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Iselin Ruud
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 3550
Una Bryhni Utheim
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Una
Seilnummer:
NOR 3550
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
UNA
Una Bryhni Utheim
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Una
Seilnummer:
NOR 3550
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Una Bryhni Utheim
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 3624
Henrik Lundblad
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3624
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Lundblad
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3624
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Lundblad
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 3649
Mia Klæboe
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3649
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mia Klæboe
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3649
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mia Klæboe
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3688
Einar Olaf Blydt Aarnæs
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3688
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Einar Olaf Blydt Aarnæs
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3688
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Einar Olaf Blydt Aarnæs
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3689
Julie Sverdrup
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3689
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Julie Sverdrup
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3689
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Julie Sverdrup
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 3694
Theodor Slaatrem-Hammer
Seilforening:
Soon Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3694
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Theodor Slaatrem-Hammer
Seilforening:
Soon Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3694
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Theodor Slaatrem-Hammer
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 3749
Liam Skeide Bates
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3749
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Liam Skeide Bates
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3749
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Liam Skeide Bates
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 3786
Mats Skrolsvik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3786
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mats Skrolsvik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3786
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mats Skrolsvik
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3790
Pontus Rønold
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3790
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pontus Rønold
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3790
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pontus Rønold
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3804
Ida Stenhagen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3804
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ida Stenhagen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3804
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ida Stenhagen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist C
NOR 3843
Eskil Ova
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3843
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eskil Ova
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3843
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eskil Ova
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3847
Anine Skjæret Halstensen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3847
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anine Skjæret Halstensen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3847
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anine Skjæret Halstensen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3849
Jens Kaastad Ørjavik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Optimist
Seilnummer:
NOR 3849
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
OPTIMIST
Jens Kaastad Ørjavik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Optimist
Seilnummer:
NOR 3849
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jens Kaastad Ørjavik
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3850
Kaisa Sofie Kleven
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Kaisa
Seilnummer:
NOR 3850
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
KAISA
Kaisa Sofie Kleven
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Kaisa
Seilnummer:
NOR 3850
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kaisa Sofie Kleven
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3860
stian BERGSBAKK
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3860
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
stian BERGSBAKK
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3860
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
stian BERGSBAKK
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3861
Magnus Pollen Briså
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Fortuna
Seilnummer:
NOR 3861
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
FORTUNA
Magnus Pollen Briså
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Fortuna
Seilnummer:
NOR 3861
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus Pollen Briså
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 3865
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3865
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3865
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jonas August Stjernstrøm
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3880
Jacob Wærsten
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
.
Seilnummer:
NOR 3880
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
.
Jacob Wærsten
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
.
Seilnummer:
NOR 3880
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jacob Wærsten
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3884
Nikolai Løhren Kuhle
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3884
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nikolai Løhren Kuhle
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3884
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nikolai Løhren Kuhle
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3887
Balder Støen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3887
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Balder Støen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3887
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Balder Støen
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3888
Milla Wang
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Kjappfot
Seilnummer:
NOR 3888
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
KJAPPFOT
Milla Wang
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Kjappfot
Seilnummer:
NOR 3888
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Milla Wang
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3910
Jenny Skirstad Pollen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 3910
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NN
Jenny Skirstad Pollen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 3910
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jenny Skirstad Pollen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3917
Cornelia Fure
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3917
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Cornelia Fure
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3917
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Cornelia Fure
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3934
Marie Stenhagen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3934
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Stenhagen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3934
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Stenhagen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 5211
Filippa Nilsson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Fi & Ag
Seilnummer:
NOR 5211
August Wergeland
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Fi & Ag
Seilnummer:
NOR 5211
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
FI & AG
Filippa Nilsson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Fi & Ag
Seilnummer:
NOR 5211
August Wergeland
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Fi & Ag
Seilnummer:
NOR 5211
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Filippa Nilsson
, Bærum Seilforening
August Wergeland, Bærum Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 5928
Sigurd Kallum
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 5928
Filip Kallum
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 5928
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sigurd Kallum
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 5928
Filip Kallum
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 5928
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sigurd Kallum
, Oslo Seilforening
Filip Kallum, Oslo Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 6745
Øyvind Solbakken
Seilforening:
Soon Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 6745
Gjermund Ihlebekk
Seilforening:
Soon Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 6745
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Øyvind Solbakken
Seilforening:
Soon Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 6745
Gjermund Ihlebekk
Seilforening:
Soon Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 6745
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Øyvind Solbakken
, Soon Seilforening
Gjermund Ihlebekk, Soon Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 19413
Fabian Victor Svendsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 19413
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NN
Fabian Victor Svendsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 19413
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fabian Victor Svendsen
, Bærum Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 28576
Paal HH Lindenskov
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Big Hug
Seilnummer:
NOR 28576
Mathilde Lindenskov
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Big Hug
Seilnummer:
NOR 28576
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
BIG HUG
Paal HH Lindenskov
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Big Hug
Seilnummer:
NOR 28576
Mathilde Lindenskov
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Big Hug
Seilnummer:
NOR 28576
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Paal HH Lindenskov
, Bærum Seilforening
Mathilde Lindenskov, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 29896
Øyvind Parken
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
VK1
Seilnummer:
NOR 29896
Hilde Høvik
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
VK1
Seilnummer:
NOR 29896
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
VK1
Øyvind Parken
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
VK1
Seilnummer:
NOR 29896
Hilde Høvik
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
VK1
Seilnummer:
NOR 29896
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Øyvind Parken
, Bærum Seilforening
Hilde Høvik, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30556
T.Thorgeir Harsem
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Gissur Hvite
Seilnummer:
NOR 30556
Henriette Halvorsen
Seilforening:
Båtnavn:
Gissur Hvite
Seilnummer:
NOR 30556
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
GISSUR HVITE
T.Thorgeir Harsem
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Gissur Hvite
Seilnummer:
NOR 30556
Henriette Halvorsen
Seilforening:
Båtnavn:
Gissur Hvite
Seilnummer:
NOR 30556
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
T.Thorgeir Harsem
, Bærum Seilforening
Henriette Halvorsen,
Klasse: Snipe
NOR 30840
Geir Hansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30840
Benedicte Frostad
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30840
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Geir Hansen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30840
Benedicte Frostad
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 30840
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Geir Hansen
, Bærum Seilforening
Benedicte Frostad, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 31015
Arild Figenschou
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Linda Vos
Seilforening:
Båtnavn:
Cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
CACHACA
Arild Figenschou
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Linda Vos
Seilforening:
Båtnavn:
Cachaca
Seilnummer:
NOR 31015
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arild Figenschou
, Bærum Seilforening
Linda Vos,
Klasse: Snipe
NOR 31173
Johan G Mejlænder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
FUN4US
Seilnummer:
NOR 31173
Verena Weissmann
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
FUN4US
Seilnummer:
NOR 31173
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
FUN4US
Johan G Mejlænder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
FUN4US
Seilnummer:
NOR 31173
Verena Weissmann
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
FUN4US
Seilnummer:
NOR 31173
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Johan G Mejlænder
, Bærum Seilforening
Verena Weissmann, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 183276
Oda Skeide Bates
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 183276
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oda Skeide Bates
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 183276
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oda Skeide Bates
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 192715
Martin Skrolsvik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 192715
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martin Skrolsvik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 192715
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martin Skrolsvik
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 203261
Felix Sommerfelt
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 203261
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Felix Sommerfelt
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 203261
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Felix Sommerfelt
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 203265
Joachim Bergsbakk
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 203265
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Joachim Bergsbakk
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 203265
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Joachim Bergsbakk
, Bærum Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 208533
Amalie Wang
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Kjappfot
Seilnummer:
NOR 208533
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
KJAPPFOT
Amalie Wang
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Kjappfot
Seilnummer:
NOR 208533
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Amalie Wang
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 210994
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Laser
Seilnummer:
NOR 210994
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
LASER
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Laser
Seilnummer:
NOR 210994
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Kaastad Ørjavik
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 210995
Henrik Haaland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 210995
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Haaland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 210995
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Haaland
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 2564
Tim Roswall
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Sjøstjerne
Seilnummer:
NOR 2564
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
SJøSTJERNE
Tim Roswall
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Sjøstjerne
Seilnummer:
NOR 2564
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tim Roswall
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist C
Last ned CSV fil