Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Foreløpige resultater
For deltagerne
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
022
NOR 111
Pål Persen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Super Duck
Seilnummer:
NOR 111
Ellen Fostvedt
Seilforening:
Båtnavn:
Super Duck
Seilnummer:
NOR 111
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SUPER DUCK
Pål Persen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Super Duck
Seilnummer:
NOR 111
Ellen Fostvedt
Seilforening:
Båtnavn:
Super Duck
Seilnummer:
NOR 111
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Pål Persen
, Asker Seilforening
Ellen Fostvedt,
Herman Persen Fostvedt,
Klasse: Andunge
NOR 164
Håvard Alstad
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Alstad & Sparre - Enger
Seilnummer:
NOR 164
Preben Sparre Enger
Seilforening:
Båtnavn:
Alstad & Sparre - Enger
Seilnummer:
NOR 164
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ALSTAD & SPARRE - ENGER
Håvard Alstad
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Alstad & Sparre - Enger
Seilnummer:
NOR 164
Preben Sparre Enger
Seilforening:
Båtnavn:
Alstad & Sparre - Enger
Seilnummer:
NOR 164
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Håvard Alstad
, Asker Seilforening
Preben Sparre Enger,
Klasse: Andunge
NOR 41
EINAR GLØERSEN
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Gresshoppan
Seilnummer:
NOR 41
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
GRESSHOPPAN
EINAR GLØERSEN
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Gresshoppan
Seilnummer:
NOR 41
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
EINAR GLØERSEN
, Asker Seilforening
Klasse: Andunge
NOR 169
Anita Ekeheien Lien
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 169
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anita Ekeheien Lien
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 169
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anita Ekeheien Lien
, Asker Seilforening
Klasse: Andunge
NOR 33
Lasse Naumann
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Mariand
Seilnummer:
NOR 33
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
MARIAND
Lasse Naumann
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Mariand
Seilnummer:
NOR 33
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lasse Naumann
, Asker Seilforening
Klasse: Andunge
NOR 132
Jostein Houmstuen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 132
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jostein Houmstuen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 132
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jostein Houmstuen
, Asker Seilforening
Klasse: Andunge
NOR 44
Trine Møksvold Borgmo
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 44
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Trine Møksvold Borgmo
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 44
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Trine Møksvold Borgmo
, Asker Seilforening
Klasse: Andunge
NOR 5
Frank M. Ormstad
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
White Snake
Seilnummer:
NOR 5
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
WHITE SNAKE
Frank M. Ormstad
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
White Snake
Seilnummer:
NOR 5
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Frank M. Ormstad
, Asker Seilforening
Klasse: Finnjolle
NOR 12
Tore Glen Berg
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Mosjons Apparatet
Seilnummer:
NOR 12
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
MOSJONS APPARATET
Tore Glen Berg
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Mosjons Apparatet
Seilnummer:
NOR 12
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tore Glen Berg
, Asker Seilforening
Klasse: Finnjolle
NOR 55
Arild Heldal
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 55
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arild Heldal
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 55
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arild Heldal
, Røyken Seilforening
Klasse: Finnjolle
NOR 186381
Kaja Malmbekk
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 186381
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kaja Malmbekk
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 186381
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kaja Malmbekk
, Asker Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 123
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 123
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 123
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Sjøl Christensen
, Asker Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 210216
Anders Hjorthøy
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 210216
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anders Hjorthøy
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 210216
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anders Hjorthøy
, Asker Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 189630
Reidar Fosse
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 189630
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Reidar Fosse
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 189630
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Reidar Fosse
, Asker Seilforening
Klasse: Laser Standard
NOR 153734
Finn Hanssen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 153734
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Finn Hanssen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 153734
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Finn Hanssen
, Bærum Seilforening
Klasse: Laser Standard
NOR 201111
Nina Dirix
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 201111
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nina Dirix
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 201111
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nina Dirix
, Asker Seilforening
Klasse: Laser Standard
NOR 205659
Morten Lie
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 205659
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Morten Lie
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 205659
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Morten Lie
, Asker Seilforening
Klasse: Laser Standard
NOR 5795
Elise Brattum
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 5795
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Elise Brattum
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 5795
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Elise Brattum
, Asker Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 5596
Benjamin Ryen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 5596
Ask Vestbøstad
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 5596
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Benjamin Ryen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 5596
Ask Vestbøstad
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 5596
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Benjamin Ryen
, Asker Seilforening
Ask Vestbøstad,
Klasse: RS Feva
NOR 4155
Theodor Hermansen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 4155
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Theodor Hermansen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 4155
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Theodor Hermansen
, Asker Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 5969
Sebastian Tinholt
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 5969
Alexander Reis
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 5969
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sebastian Tinholt
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 5969
Alexander Reis
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 5969
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sebastian Tinholt
, Asker Seilforening
Alexander Reis,
Klasse: RS Feva
NOR 4155
Theodor Godheim
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 4155
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Theodor Godheim
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 4155
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Theodor Godheim
, Asker Seilforening
Klasse: RS Feva
Last ned CSV fil