|
|
|
|
|
Sorter listen etter Påmeldingsnummer -
Klasse -
Seilnummer -
Skipper -
Båtnavn -
Båttype -
Seilforening (Skipper) -
Måltall
Enkel liste |
Antall påmeldte |
057 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 3571
Birger Sevaldson
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: nn Båttype: x-102 Seilnummer: NOR 3571 NOR Rating: NOR 0,9290
Seilbakgrunn IOD Princess klubbmesterskap 2017
Express NOR 162 FLAX
2010 Victory in OSF Autumn regatta and regional championship
2010 Victory in Sætrekruset
2010 Færder Express class 7th (worth mentioning with the fierce competition in this class)
2010 Second place in Bundefjorden Rundt Express class
2009 Third place in Sætrekruset
2009 Victory in Oslofjorden Rundt
2009 Third place in Bundefjorden Rundt, Express class
2008 Second place in Nesodden Høstcup, LYS 1,0-1,18
2008 Second place in Bundefjorden Rundt, Express class
Minitonner NOR 3538 Spurven
2007 Victory in Oskarsborgcup
2007 Second place in Oslofjorden Rundt
2006 Second place in BSF autumn cup
2006 Third place in Nesodden Høstcup
2006 Third place in Ulabrand
2006 Third place Bundefjorden Rundt
2006 Second place in Sætrekruset
2006 Victory in Færder seilas LYS 1.07 ? 1.12
2006 Victory in Oslofjorden Rundt doublehanded
2005 Victory in Bundefjorden Rundt
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
13 |
Total |
|
|
|
DNS |
13 |
NN
Birger Sevaldson
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: nn Båttype: x-102 Seilnummer: NOR 3571 NOR Rating: NOR 0,9290
Seilbakgrunn IOD Princess klubbmesterskap 2017
Express NOR 162 FLAX
2010 Victory in OSF Autumn regatta and regional championship
2010 Victory in Sætrekruset
2010 Færder Express class 7th (worth mentioning with the fierce competition in this class)
2010 Second place in Bundefjorden Rundt Express class
2009 Third place in Sætrekruset
2009 Victory in Oslofjorden Rundt
2009 Third place in Bundefjorden Rundt, Express class
2008 Second place in Nesodden Høstcup, LYS 1,0-1,18
2008 Second place in Bundefjorden Rundt, Express class
Minitonner NOR 3538 Spurven
2007 Victory in Oskarsborgcup
2007 Second place in Oslofjorden Rundt
2006 Second place in BSF autumn cup
2006 Third place in Nesodden Høstcup
2006 Third place in Ulabrand
2006 Third place Bundefjorden Rundt
2006 Second place in Sætrekruset
2006 Victory in Færder seilas LYS 1.07 ? 1.12
2006 Victory in Oslofjorden Rundt doublehanded
2005 Victory in Bundefjorden Rundt
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
13 |
Total |
|
|
|
DNS |
13 |
|
Birger Sevaldson, Tønsberg Seilforening |
Klasse: Shorthanded - LITEN
Båttype: x-102
Måltall: 0,9290
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 14022
Ida Rogowska
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Appétit Båttype: First 27.7s Seilnummer: NOR 14022 NOR Rating: NOR 0,9000
Seilbakgrunn Jeg har hatt seilbåt siden ca 2005 og i de siste 6-7 årene deltatt i i regattaer først som mannskap (lokale i Åsgårdstrand og Horten, Færderseilasen, Skagen Race) og så med egen First 27.7 Appétit, både solo og shorthanded, men holdt meg for det meste i nærheten av Åsgårdstrand. Onestar blir min andre regatta som skipper utenfor foreningen.
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 18:49:57 |
8:44:57 |
7:52:27 |
|
11 |
Total |
08.09.2018 18:49:57 |
8:44:57 |
7:52:27 |
|
11 |
APPéTIT
Ida Rogowska
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Appétit Båttype: First 27.7s Seilnummer: NOR 14022 NOR Rating: NOR 0,9000
Seilbakgrunn Jeg har hatt seilbåt siden ca 2005 og i de siste 6-7 årene deltatt i i regattaer først som mannskap (lokale i Åsgårdstrand og Horten, Færderseilasen, Skagen Race) og så med egen First 27.7 Appétit, både solo og shorthanded, men holdt meg for det meste i nærheten av Åsgårdstrand. Onestar blir min andre regatta som skipper utenfor foreningen.
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
08.09.2018 18:49:57 |
8:44:57 |
7:52:27 |
|
11 |
Total |
08.09.2018 18:49:57 |
8:44:57 |
7:52:27 |
|
11 |
|
Ida Rogowska, Åsgårdstrand Seilforening |
Klasse: Shorthanded - LITEN
Båttype: First 27.7s
Måltall: 0,9000
|
|
|