22. juni - 23. juni 2019
Laser Masters 2019
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
For deltagerne
Kunngjøring v2
Endret kunngjøring
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
031
Csilla Gal
Seilforening:
Ludvika Segelsällskap
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Csilla Gal
, Ludvika Segelsällskap
Klasse: Laser (alle typer)
Henning Asklien
Alder:
55
Seilforening:
Sarpsborg Seilforening
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henning Asklien (55)
, Sarpsborg Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
FIN 194638
Erik Wahlsten
Alder:
53
Seilforening:
Åländska Segelsällskapet
Seilnummer:
FIN 194638
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erik Wahlsten (53)
, Åländska Segelsällskapet
Klasse: Laser (alle typer)
FIN 195577
Britt Wahlsten
Alder:
60
Seilforening:
Åländska Segelsällskapet
Seilnummer:
FIN 195577
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Britt Wahlsten (60)
, Åländska Segelsällskapet
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 1
Paal Brudevoll
Alder:
58
Seilforening:
Drammens Seilforening
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Paal Brudevoll (58)
, Drammens Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 8
Niels Lykke Refsgaard
Alder:
56
Seilforening:
Sarpsborg Seilforening
Seilnummer:
NOR 8
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Niels Lykke Refsgaard (56)
, Sarpsborg Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 62
Paal HH Lindenskov
Alder:
58
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 62
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Paal HH Lindenskov (58)
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 135779
Bård Sæthre
Alder:
55
Seilforening:
Brevik Seilforening
Seilnummer:
NOR 135779
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bård Sæthre (55)
, Brevik Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 156389
Geir Sunde
Alder:
62
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 156389
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Geir Sunde (62)
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 188094
Inge-Magnar Olerud
Alder:
64
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 188094
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Inge-Magnar Olerud (64)
, Bærum Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 195050
Nils Petter Hovemoen
Alder:
55
Seilforening:
Brevik Seilforening
Seilnummer:
NOR 195050
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nils Petter Hovemoen (55)
, Brevik Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 195266
Helene Holager
Alder:
60
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 195266
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Helene Holager (60)
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 198745
Arne Andersen
Alder:
53
Seilforening:
Sarpsborg Seilforening
Seilnummer:
NOR 198745
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arne Andersen (53)
, Sarpsborg Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 201111
Bjørn Nilsen
Alder:
55
Seilforening:
Brevik Seilforening
Seilnummer:
NOR 201111
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bjørn Nilsen (55)
, Brevik Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 201276
Barry Spradbrow
Alder:
75
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 201276
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Barry Spradbrow (75)
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 201370
PER ASPELIEN
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 201370
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
PER ASPELIEN
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 201694
Marcus Hillig
Alder:
55
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 201694
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marcus Hillig (55)
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 203660
Anne Marit Hansen
Alder:
59
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 203660
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anne Marit Hansen (59)
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 204337
Helena Rönnkvist
Alder:
55
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 204337
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Helena Rönnkvist (55)
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 204347
Per Lund
Alder:
49
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 204347
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Per Lund (49)
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 204659
Morten D. Lie
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 204659
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Morten D. Lie
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 204667
Finn Hanssen
Alder:
70
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 204667
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Finn Hanssen (70)
, Bærum Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 207546
Gry Dahl
Alder:
50
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 207546
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Gry Dahl (50)
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 208685
Einar Nystad
Alder:
65
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 208685
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Einar Nystad (65)
, Ran Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 209760
Dejan Suboticki
Alder:
68
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 209760
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Dejan Suboticki (68)
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 210343
Richard Domack
Alder:
50
Seilforening:
Långedrags Segelsällskap
Seilnummer:
NOR 210343
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Richard Domack (50)
, Långedrags Segelsällskap
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 211306
Anders Hommerstad
Alder:
46
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 211306
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anders Hommerstad (46)
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 212555
Knut Beck
Alder:
64
Seilforening:
Drammens Seilforening
Seilnummer:
NOR 212555
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Knut Beck (64)
, Drammens Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 189630 211305
Reidar Fosse
Alder:
60
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 189630 211305
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Reidar Fosse (60)
, Asker Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
SWE 205733
Niclas Domack
Alder:
43
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
SWE 205733
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Niclas Domack (43)
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
SWE 210165
Olle Jeber
Alder:
63
Seilforening:
Strömstads Segelsällskap
Seilnummer:
SWE 210165
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Olle Jeber (63)
, Strömstads Segelsällskap
Klasse: Laser (alle typer)
Last ned CSV fil