25. mai - 26. mai 2019
Vestfold Cup Larvik 2019
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
For deltagerne
Kunngjøring
Informasjon om parkering, følgebåter og grilling
Seilingsbestemmelser VestfoldCup Larvik 2019 v4
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
046
NOR 3290
Bastian Aafos Jensen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3290
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bastian Aafos Jensen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3290
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bastian Aafos Jensen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3535
Andreas Aamli
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3535
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Andreas Aamli
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3535
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Andreas Aamli
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3118
Amadeo Amarilla-Tveita
Seilforening:
Horten Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3118
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Amadeo Amarilla-Tveita
Seilforening:
Horten Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3118
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Amadeo Amarilla-Tveita
, Horten Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B Rekrutt
NOR 207718
Jacob Andresen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 207718
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jacob Andresen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 207718
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jacob Andresen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 3651
Peter Andresen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3651
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Peter Andresen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3651
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Peter Andresen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3806
Pernille Baann Eftang
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3806
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pernille Baann Eftang
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3806
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pernille Baann Eftang
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 206361
Herman Bakke-Jakobsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 206361
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Herman Bakke-Jakobsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 206361
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Herman Bakke-Jakobsen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 3652
Scott Berg
Seilforening:
Horten Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3652
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Scott Berg
Seilforening:
Horten Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3652
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Scott Berg
, Horten Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3830
Noah Boge
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3830
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Noah Boge
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3830
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Noah Boge
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3341
Eivind Boman
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3341
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eivind Boman
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3341
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eivind Boman
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B Rekrutt
NOR 3846
Amund Bråten
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3846
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Amund Bråten
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3846
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Amund Bråten
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 4045
Marie Butler Wang
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 4045
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Butler Wang
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 4045
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Butler Wang
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3288
Hanna Buøen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3288
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hanna Buøen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3288
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hanna Buøen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 00000
Synne Buøen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 00000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Synne Buøen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 00000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Synne Buøen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 8
Mats Børge-Ask
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 8
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mats Børge-Ask
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 8
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mats Børge-Ask
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3948
Hedvig Doksrød
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3948
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hedvig Doksrød
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3948
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hedvig Doksrød
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 171367
Nora Doksrød
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 171367
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nora Doksrød
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 171367
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nora Doksrød
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 3710
Linus Ekdahl
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3710
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Linus Ekdahl
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3710
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Linus Ekdahl
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3912
Henrik Løset Eriksen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3912
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Løset Eriksen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3912
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Løset Eriksen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3972
Liva Løset Eriksen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3972
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Liva Løset Eriksen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3972
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Liva Løset Eriksen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3815
Sivert Foyn-Andersen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3815
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sivert Foyn-Andersen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3815
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sivert Foyn-Andersen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3069
Sofie Førli
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Sofie.F
Seilnummer:
NOR 3069
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
SOFIE.F
Sofie Førli
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Sofie.F
Seilnummer:
NOR 3069
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sofie Førli
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 206862
Helene Grenne
Seilforening:
Horten Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 206862
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Helene Grenne
Seilforening:
Horten Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 206862
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Helene Grenne
, Horten Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 3602
Christine Gyllenhammar-Wiig
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Omega
Seilnummer:
NOR 3602
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
OMEGA
Christine Gyllenhammar-Wiig
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Omega
Seilnummer:
NOR 3602
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Christine Gyllenhammar-Wiig
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3261
Jeppe Heldal
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Highway to the danger zone
Seilnummer:
NOR 3261
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
HIGHWAY TO THE DANGER ZONE
Jeppe Heldal
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Highway to the danger zone
Seilnummer:
NOR 3261
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jeppe Heldal
, Christianssands Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3185
Eldar Ravn Holm
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3185
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eldar Ravn Holm
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3185
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eldar Ravn Holm
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3849
Iver Elias Holm
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3849
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Iver Elias Holm
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3849
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Iver Elias Holm
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 1111
Jakob Holm
Seilforening:
Larvik Seilforening
Båtnavn:
Kjapp
Seilnummer:
NOR 1111
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
KJAPP
Jakob Holm
Seilforening:
Larvik Seilforening
Båtnavn:
Kjapp
Seilnummer:
NOR 1111
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jakob Holm
, Larvik Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B Rekrutt
NOR 3718
Ebba Juell
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3718
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ebba Juell
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3718
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ebba Juell
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 207545
Ferdinand Juell
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 207545
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ferdinand Juell
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 207545
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ferdinand Juell
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 3894
Nanna Juell
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3894
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nanna Juell
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3894
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nanna Juell
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 4001
Caroline Karlsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 4001
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Caroline Karlsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 4001
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Caroline Karlsen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 4002
Jesper Karlsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 4002
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jesper Karlsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 4002
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jesper Karlsen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B Rekrutt
NOR 3545
Matias Laranjinha
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3545
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Matias Laranjinha
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3545
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Matias Laranjinha
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 0004
Xavier Laranjinha
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 0004
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Xavier Laranjinha
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 0004
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Xavier Laranjinha
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 211307
Marie Jacobsen Lepperød
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 211307
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Jacobsen Lepperød
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 211307
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Jacobsen Lepperød
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 3762
Oda Lepperød
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3762
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oda Lepperød
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3762
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oda Lepperød
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 4000
Ole Lepperød
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 4000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ole Lepperød
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 4000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ole Lepperød
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 1234
Sebastian Lykken
Seilforening:
Larvik Seilforening
Båtnavn:
Måken
Seilnummer:
NOR 1234
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
MåKEN
Sebastian Lykken
Seilforening:
Larvik Seilforening
Båtnavn:
Måken
Seilnummer:
NOR 1234
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sebastian Lykken
, Larvik Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B Rekrutt
NOR 3970
Isabella Petterson
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3970
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Isabella Petterson
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3970
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Isabella Petterson
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3622
Jenny Lekven Pøhner
Seilforening:
Horten Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3622
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jenny Lekven Pøhner
Seilforening:
Horten Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3622
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jenny Lekven Pøhner
, Horten Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 362
Mats Pøhner
Seilforening:
Horten Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 362
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mats Pøhner
Seilforening:
Horten Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 362
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mats Pøhner
, Horten Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 201382
Emil Schøning-Olsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Rio
Seilnummer:
NOR 201382
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
RIO
Emil Schøning-Olsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Rio
Seilnummer:
NOR 201382
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emil Schøning-Olsen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 3865
Kornelius Taarneby
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3865
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kornelius Taarneby
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3865
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kornelius Taarneby
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 4321
Emrik Lønnebakke Tennebø
Seilforening:
Larvik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 4321
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emrik Lønnebakke Tennebø
Seilforening:
Larvik Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 4321
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emrik Lønnebakke Tennebø
, Larvik Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B Rekrutt
NOR 3129
Champoléon Zimmer
Seilforening:
Horten Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3129
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Champoléon Zimmer
Seilforening:
Horten Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3129
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Champoléon Zimmer
, Horten Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
Last ned CSV fil