31. august 2019
Hordacup 4
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
For deltagerne
Kunngjøring
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
014
NOR 00
Kristoffer Andreas Hatteberg Nicolaysen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 00
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristoffer Andreas Hatteberg Nicolaysen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 00
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristoffer Andreas Hatteberg Nicolaysen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3708
Magnus Sletten Hansen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3708
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus Sletten Hansen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3708
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus Sletten Hansen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3522
Lars Boonstra
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3522
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lars Boonstra
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3522
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lars Boonstra
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3988
Julie Leren Ellingsen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3988
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Julie Leren Ellingsen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3988
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Julie Leren Ellingsen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3156
Magnus Bjørgo
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3156
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus Bjørgo
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3156
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus Bjørgo
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3829
Tuva Handegard
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3829
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tuva Handegard
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3829
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tuva Handegard
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 0
Endre Bøthun Havnen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Endre Bøthun Havnen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Endre Bøthun Havnen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3345
Daniel Rolland
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3345
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Daniel Rolland
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3345
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Daniel Rolland
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3661
Synne Glattetre-Henriksen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3661
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Synne Glattetre-Henriksen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3661
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Synne Glattetre-Henriksen
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3852
Daniel Hjorth
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Idefix
Seilnummer:
NOR 3852
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
IDEFIX
Daniel Hjorth
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Idefix
Seilnummer:
NOR 3852
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Daniel Hjorth
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 00
Knut Bernhard Vikøy
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Optimist
Seilnummer:
NOR 00
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
OPTIMIST
Knut Bernhard Vikøy
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Optimist
Seilnummer:
NOR 00
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Knut Bernhard Vikøy
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3356
Jacob Maroni Johannessen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Sjøormen
Seilnummer:
NOR 3356
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
SJøORMEN
Jacob Maroni Johannessen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Sjøormen
Seilnummer:
NOR 3356
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jacob Maroni Johannessen
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3816
Frida Bakke Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Spinner
Seilnummer:
NOR 3816
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
SPINNER
Frida Bakke Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Spinner
Seilnummer:
NOR 3816
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Frida Bakke Hjellestad
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3750
Olav Møen Nygaard
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Venkivann
Seilnummer:
NOR 3750
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
VENKIVANN
Olav Møen Nygaard
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Venkivann
Seilnummer:
NOR 3750
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Olav Møen Nygaard
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
Last ned CSV fil