Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtBåttypeSkipperForeningHCP
Klasse: NOR Rating - u spinnaker
NOR 10832

Terje Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9073
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2020 13:49:40 3:49:40 3:28:22 2
Total 10.05.2020 13:49:40 3:49:40 3:28:22 2
Sitaren

Terje Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9073
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2020 13:49:40 3:49:40 3:28:22 2
Total 10.05.2020 13:49:40 3:49:40 3:28:22 2
Maxi 1050 Terje Rise Seilforeningen 1928 0,907
NOR 563

TROND ATLE HUTH

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Aniston
Båttype: X-99
Seilnummer: NOR 563
NOR Rating: NOR 0,9265
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2020 14:02:00 4:02:00 3:44:12 7
Total 10.05.2020 14:02:00 4:02:00 3:44:12 7
Aniston

TROND ATLE HUTH

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Aniston
Båttype: X-99
Seilnummer: NOR 563
NOR Rating: NOR 0,9265
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2020 14:02:00 4:02:00 3:44:12 7
Total 10.05.2020 14:02:00 4:02:00 3:44:12 7
X-99 TROND ATLE HUTH Seilforeningen 1928 0,927
NOR 14202

Anders Gjesdal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 14202
NOR Rating: NOR 1,0274
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2020 13:25:13 3:25:13 3:30:50 4
Total 10.05.2020 13:25:13 3:25:13 3:30:50 4
Fri Flyt

Anders Gjesdal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 14202
NOR Rating: NOR 1,0274
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2020 13:25:13 3:25:13 3:30:50 4
Total 10.05.2020 13:25:13 3:25:13 3:30:50 4
First 44.7 Anders Gjesdal Stavanger Seilforening 1,027
NOR 11555

Harald Gellein

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Mithrandir
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11555
NOR Rating: NOR 0,9354
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2020 13:53:20 3:53:20 3:38:15 6
Total 10.05.2020 13:53:20 3:53:20 3:38:15 6
Mithrandir

Harald Gellein

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Mithrandir
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11555
NOR Rating: NOR 0,9354
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2020 13:53:20 3:53:20 3:38:15 6
Total 10.05.2020 13:53:20 3:53:20 3:38:15 6
First 36.7 Harald Gellein Stavanger Seilforening 0,935
NOR 14787

Ketil Greve

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Marie G
Båttype: X-99 JR
Seilnummer: NOR 14787
NOR Rating: NOR 0,897
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2020 14:28:13 4:28:13 4:00:35 9
Total 10.05.2020 14:28:13 4:28:13 4:00:35 9
Marie G

Ketil Greve

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Marie G
Båttype: X-99 JR
Seilnummer: NOR 14787
NOR Rating: NOR 0,897
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2020 14:28:13 4:28:13 4:00:35 9
Total 10.05.2020 14:28:13 4:28:13 4:00:35 9
X-99 JR Ketil Greve Stavanger Seilforening 0,897
NOR 68

Aktiv HMS

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Aktiv HMS
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 68
NOR Rating: NOR 0,8028
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2020 15:01:40 5:01:40 4:02:10 10
Total 10.05.2020 15:01:40 5:01:40 4:02:10 10
Aktiv HMS

Aktiv HMS

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Aktiv HMS
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 68
NOR Rating: NOR 0,8028
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2020 15:01:40 5:01:40 4:02:10 10
Total 10.05.2020 15:01:40 5:01:40 4:02:10 10
Express Aktiv HMS Seilforeningen 1928 0,803
NOR 3127

Bjørn Forshei

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Mira
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 3127
NOR Rating: NOR 0,8233
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2020 14:15:44 4:15:44 3:30:32 3
Total 10.05.2020 14:15:44 4:15:44 3:30:32 3
Mira

Bjørn Forshei

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Mira
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 3127
NOR Rating: NOR 0,8233
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2020 14:15:44 4:15:44 3:30:32 3
Total 10.05.2020 14:15:44 4:15:44 3:30:32 3
Omega 34 Bjørn Forshei Seilforeningen 1928 0,823
NOR 11271

Tore Amdal

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Tjuvstart
Båttype: Hanse 312
Seilnummer: NOR 11271
NOR Rating: NOR 0,8215
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2020 14:36:14 4:36:14 3:46:55 8
Total 10.05.2020 14:36:14 4:36:14 3:46:55 8
Tjuvstart

Tore Amdal

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Tjuvstart
Båttype: Hanse 312
Seilnummer: NOR 11271
NOR Rating: NOR 0,8215
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2020 14:36:14 4:36:14 3:46:55 8
Total 10.05.2020 14:36:14 4:36:14 3:46:55 8
Hanse 312 Tore Amdal Seilforeningen 1928 0,822
NOR 1046

Kristian Andreasen

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Gullfix
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 1046
NOR Rating: NOR 0,8028
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
Gullfix

Kristian Andreasen

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Gullfix
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 1046
NOR Rating: NOR 0,8028
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
Express Kristian Andreasen Gandsfjord Seilforening 0,803
NOR 11065

Nils Bøe

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Tellus
Båttype: Bavaria Match 38
Seilnummer: NOR 11065
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2020 13:36:10 3:36:10 3:35:05 5
Total 10.05.2020 13:36:10 3:36:10 3:35:05 5
Tellus

Nils Bøe

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Tellus
Båttype: Bavaria Match 38
Seilnummer: NOR 11065
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2020 13:36:10 3:36:10 3:35:05 5
Total 10.05.2020 13:36:10 3:36:10 3:35:05 5
Bavaria Match 38 Nils Bøe Gandsfjord Seilforening 0,995
NOR 12545

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45 OD
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,0647
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2020 13:12:38 3:12:38 3:25:05 1
Total 10.05.2020 13:12:38 3:12:38 3:25:05 1
Zorro

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45 OD
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,0647
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2020 13:12:38 3:12:38 3:25:05 1
Total 10.05.2020 13:12:38 3:12:38 3:25:05 1
Swan 45 OD Thomas Robberstad Stavanger Seilforening 1,065
NOR 3802

Stig Gard Paulsen

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Maxi Mixer
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,8741
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
Marild

Stig Gard Paulsen

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Maxi Mixer
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,8741
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
Maxi Mixer Stig Gard Paulsen Seilforeningen 1928 0,874
Deltagere i klassen: 12
Last ned CSV fil


Last updated: 2020-05-11 14:39:17Cache read