Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:
Plass Seilnr Båt Båttype HCP Reell Korrigert Straff Poeng
1 NOR-9341

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9443

Torkjell Tolo

Seilforening:
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9443
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:44:56 5:14:56 4:57:23 1
Total 20.06.2020 16:44:56 5:14:56 4:57:23 1
X-FAKTOR

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9443

Torkjell Tolo

Seilforening:
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9443
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:44:56 5:14:56 4:57:23 1
Total 20.06.2020 16:44:56 5:14:56 4:57:23 1

Harald Matland (Nordhordland Seilforening)
Torkjell Tolo ()
X-332 0,9443 5:14:56 4:57:23 OK 1
2 NOR-15894

John Bjordal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: LitleFRI
Båttype: Bavaria B/One
Seilnummer: NOR 15894
NOR Rating: NOR 0,8900

Gerhard Eide

Seilforening:
Båtnavn: LitleFRI
Båttype: Bavaria B/One
Seilnummer: NOR 15894
NOR Rating: NOR 0,8900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:17:22 5:47:22 5:09:09 2
Total 20.06.2020 17:17:22 5:47:22 5:09:09 2
LITLEFRI

John Bjordal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: LitleFRI
Båttype: Bavaria B/One
Seilnummer: NOR 15894
NOR Rating: NOR 0,8900

Gerhard Eide

Seilforening:
Båtnavn: LitleFRI
Båttype: Bavaria B/One
Seilnummer: NOR 15894
NOR Rating: NOR 0,8900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:17:22 5:47:22 5:09:09 2
Total 20.06.2020 17:17:22 5:47:22 5:09:09 2

John Bjordal (Stord Seilforening)
Gerhard Eide ()
Bavaria B/One 0,8900 5:47:22 5:09:09 OK 2
3 NOR-9701

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0253

Eskil Karstein Holme

Seilforening:
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0253
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:38:50 5:08:50 5:16:38 3
Total 20.06.2020 16:38:50 5:08:50 5:16:38 3
AMARYLLIS

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0253

Eskil Karstein Holme

Seilforening:
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0253
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:38:50 5:08:50 5:16:38 3
Total 20.06.2020 16:38:50 5:08:50 5:16:38 3

Inge André Utåker (Bergens Seilforening)
Eskil Karstein Holme ()
First 40.7 1,0253 5:08:50 5:16:38 OK 3
4 NOR-6874

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9738

Bjørn Christensen

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9738
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:56:07 5:26:07 5:17:34 4
Total 20.06.2020 16:56:07 5:26:07 5:17:34 4
KELSO

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9738

Bjørn Christensen

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9738
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:56:07 5:26:07 5:17:34 4
Total 20.06.2020 16:56:07 5:26:07 5:17:34 4

Jon Hardie (Milde Båtlag)
Bjørn Christensen ()
Crown 39 0,9738 5:26:07 5:17:34 OK 4
5 NOR-11341

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9886

Kåre Forland

Seilforening:
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9886
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:52:03 5:22:03 5:18:22 5
Total 20.06.2020 16:52:03 5:22:03 5:18:22 5
LEVENS

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9886

Kåre Forland

Seilforening:
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9886
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:52:03 5:22:03 5:18:22 5
Total 20.06.2020 16:52:03 5:22:03 5:18:22 5

Willy Forland (Ran Seilforening)
Kåre Forland ()
Elan 37 0,9886 5:22:03 5:18:22 OK 5
6 NOR-12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9632

Karen Drange

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9632
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:00:34 5:30:34 5:18:24 6
Total 20.06.2020 17:00:34 5:30:34 5:18:24 6
FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9632

Karen Drange

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9632
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:00:34 5:30:34 5:18:24 6
Total 20.06.2020 17:00:34 5:30:34 5:18:24 6

Jan Vidar Nordstrand (Bergens Seilforening)
Karen Drange ()
First 34.7 0,9632 5:30:34 5:18:24 OK 6
7 NOR-11044

Paul Øyvind Mehammer

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,9850

Terje Klyve

Seilforening:
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:54:33 5:24:33 5:19:40 7
Total 20.06.2020 16:54:33 5:24:33 5:19:40 7
TUSSI

Paul Øyvind Mehammer

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,9850

Terje Klyve

Seilforening:
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:54:33 5:24:33 5:19:40 7
Total 20.06.2020 16:54:33 5:24:33 5:19:40 7

Paul Øyvind Mehammer (Os Seilforening)
Terje Klyve ()
Bavaria 38 Match 0,9850 5:24:33 5:19:40 OK 7
8 NOR-2044

Bjørn Rundhovde

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8779

Arne Øi

Seilforening:
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8779
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:47:37 6:17:37 5:31:30 8
Total 20.06.2020 17:47:37 6:17:37 5:31:30 8
MATHILDA

Bjørn Rundhovde

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8779

Arne Øi

Seilforening:
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8779
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:47:37 6:17:37 5:31:30 8
Total 20.06.2020 17:47:37 6:17:37 5:31:30 8

Bjørn Rundhovde (Nordhordland Seilforening)
Arne Øi ()
Aphrodite 101 0,8779 6:17:37 5:31:30 OK 8
9 NOR-10921

PÅL HOLST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9835

Pål Njølstad

Seilforening:
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9835
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:16:01 5:46:01 5:40:18 9
Total 20.06.2020 17:16:01 5:46:01 5:40:18 9
TIGERGUTT

PÅL HOLST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9835

Pål Njølstad

Seilforening:
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9835
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:16:01 5:46:01 5:40:18 9
Total 20.06.2020 17:16:01 5:46:01 5:40:18 9

PÅL HOLST (Bergens Seilforening)
Pål Njølstad ()
Elan 37 0,9835 5:46:01 5:40:18 OK 9
10 NOR-14452

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9419

Halvor Larsson Aga

Seilforening:
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9419
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:53:50 6:23:50 6:01:31 11
Total 20.06.2020 17:53:50 6:23:50 6:01:31 10
SKARVEN

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9419

Halvor Larsson Aga

Seilforening:
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9419
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:53:50 6:23:50 6:01:31 11
Total 20.06.2020 17:53:50 6:23:50 6:01:31 10

Per Aga (Os Seilforening)
Halvor Larsson Aga ()
Jeanneau 0,9419 6:23:50 6:01:31 OK 10
11 NOR-14865

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9661

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:48:56 6:18:56 6:06:05 12
Total 20.06.2020 17:48:56 6:18:56 6:06:05 11
VITO 4

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9661

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:48:56 6:18:56 6:06:05 12
Total 20.06.2020 17:48:56 6:18:56 6:06:05 11

Nina Rosenlund (Ran Seilforening)
Petter Ankjær-Jensen ()
Elan 37 0,9661 6:18:56 6:06:05 OK 11
12 NOR-11968

Arvid Høgelid

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0603

Tom Berg

Seilforening:
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0603
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:18:16 5:48:16 6:09:16 13
Total 20.06.2020 17:18:16 5:48:16 6:09:16 12
FARVIDE

Arvid Høgelid

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0603

Tom Berg

Seilforening:
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0603
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:18:16 5:48:16 6:09:16 13
Total 20.06.2020 17:18:16 5:48:16 6:09:16 12

Arvid Høgelid (Ran Seilforening)
Tom Berg ()
First 44.7 1,0603 5:48:16 6:09:16 OK 12
13 NOR-15395

Are Pedersen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Lyra
Båttype: Hanse430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 1,0460

Pål S Pedersen

Seilforening:
Båtnavn: Lyra
Båttype: Hanse430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 1,0460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:58:28 6:28:28 6:46:20 14
Total 20.06.2020 17:58:28 6:28:28 6:46:20 13
LYRA

Are Pedersen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Lyra
Båttype: Hanse430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 1,0460

Pål S Pedersen

Seilforening:
Båtnavn: Lyra
Båttype: Hanse430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 1,0460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:58:28 6:28:28 6:46:20 14
Total 20.06.2020 17:58:28 6:28:28 6:46:20 13

Are Pedersen (Stord Seilforening)
Pål S Pedersen ()
Hanse430 1,0460 6:28:28 6:46:20 OK 13
14 NOR-11651

Anne-Gurine Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9103

Harald Gjøsæter

Seilforening:
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9103
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14
BåTENVåR

Anne-Gurine Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9103

Harald Gjøsæter

Seilforening:
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9103
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14

Anne-Gurine Gjøsæter (Askøy Seilforening)
Harald Gjøsæter ()
First 31.7 0,9103 DNF 23
14 NOR-14447

Frode Tveranger Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9145

Bente S Haugland

Seilforening:
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9145
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:55:36 6:25:36 5:52:37 DNF 10
Total DNF 14
CALLUNA

Frode Tveranger Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9145

Bente S Haugland

Seilforening:
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9145
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:55:36 6:25:36 5:52:37 DNF 10
Total DNF 14

Frode Tveranger Haugland (Askøy Seilforening)
Bente S Haugland ()
Hanse325 0,9145 6:25:36 5:52:37 DNF 23
14 NOR-11136

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9367

Åse Espeseth

Seilforening:
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9367
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14
GLEDEN

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9367

Åse Espeseth

Seilforening:
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9367
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14

Finn Espeseth (Askøy Seilforening)
Åse Espeseth ()
Maxi 1050 0,9367 DNF 23
14 NOR-12133

Stein Håvard Bergstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Irie
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12133
NOR Rating: NOR 0,9887

Ronny Villanger

Seilforening:
Båtnavn: Irie
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12133
NOR Rating: NOR 0,9887
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14
IRIE

Stein Håvard Bergstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Irie
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12133
NOR Rating: NOR 0,9887

Ronny Villanger

Seilforening:
Båtnavn: Irie
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12133
NOR Rating: NOR 0,9887
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14

Stein Håvard Bergstad (Askøy Seilforening)
Ronny Villanger ()
Elan 37 0,9887 DNF 23
14 NOR-4804

Henrik Birkeland

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Nicole
Båttype: Mixer
Seilnummer: NOR 4804
NOR Rating: NOR 0,9101

Ståle Valevatn

Seilforening:
Båtnavn: Nicole
Båttype: Mixer
Seilnummer: NOR 4804
NOR Rating: NOR 0,9101
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14
NICOLE

Henrik Birkeland

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Nicole
Båttype: Mixer
Seilnummer: NOR 4804
NOR Rating: NOR 0,9101

Ståle Valevatn

Seilforening:
Båtnavn: Nicole
Båttype: Mixer
Seilnummer: NOR 4804
NOR Rating: NOR 0,9101
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14

Henrik Birkeland (Os Seilforening)
Ståle Valevatn ()
Mixer 0,9101 DNF 23
14 NOR-4352

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 0,8278

Gry Hunstad

Seilforening:
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 0,8278
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14
SHIRAZ

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 0,8278

Gry Hunstad

Seilforening:
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 0,8278
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14

Gordon Wright (Askøy Seilforening)
Gry Hunstad ()
Albin Cumulus 0,8278 DNF 23
14 NOR-11921

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9595

Siri Matre

Seilforening:
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14
SILJE

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9595

Siri Matre

Seilforening:
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14

Roy Nilsen (Stord Seilforening)
Siri Matre ()
J Sun Odyssey 40.3 0,9595 DNF 23
14 NOR-10844

Jens-Åge Ellingsund

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Match 35
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 0,9827

Benjamin Venø

Seilforening:
Båtnavn: Ventus
Båttype: Match 35
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 0,9827
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14
VENTUS

Jens-Åge Ellingsund

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Match 35
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 0,9827

Benjamin Venø

Seilforening:
Båtnavn: Ventus
Båttype: Match 35
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 0,9827
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14

Jens-Åge Ellingsund (Bergens Seilforening)
Benjamin Venø ()
Match 35 0,9827 DNF 23
14 NOR-15523

Knud Nagell Dahl

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Memento Mori
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 15523
NOR Rating: NOR 0,9354
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 15
Total DNC 14
MEMENTO MORI

Knud Nagell Dahl

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Memento Mori
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 15523
NOR Rating: NOR 0,9354
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 15
Total DNC 14

Knud Nagell Dahl (Stord Seilforening)
Hanse 350 0,9354 DNC 23
Last ned CSV fil


Last updated: 2020-06-24 21:34:08Cache read