Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Doublehanded

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng SørgåendeNordgående
1 NOR-15894

John Bjordal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: LitleFRI
Båttype: Bavaria B/One
Seilnummer: NOR 15894
NOR Rating: NOR 0,8900

Gerhard Eide

Seilforening:
Båtnavn: LitleFRI
Båttype: Bavaria B/One
Seilnummer: NOR 15894
NOR Rating: NOR 0,8900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:17:22 5:47:22 5:09:09 2
Total 20.06.2020 17:17:22 5:47:22 5:09:09 2
LITLEFRI

John Bjordal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: LitleFRI
Båttype: Bavaria B/One
Seilnummer: NOR 15894
NOR Rating: NOR 0,8900

Gerhard Eide

Seilforening:
Båtnavn: LitleFRI
Båttype: Bavaria B/One
Seilnummer: NOR 15894
NOR Rating: NOR 0,8900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:17:22 5:47:22 5:09:09 2
Total 20.06.2020 17:17:22 5:47:22 5:09:09 2

John Bjordal (Stord Seilforening
Gerhard Eide ())
Bavaria B/One 5 23
2 NOR-9341

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9443

Torkjell Tolo

Seilforening:
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9443
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:44:56 5:14:56 4:57:23 1
Total 20.06.2020 16:44:56 5:14:56 4:57:23 1
X-FAKTOR

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9443

Torkjell Tolo

Seilforening:
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9443
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:44:56 5:14:56 4:57:23 1
Total 20.06.2020 16:44:56 5:14:56 4:57:23 1

Harald Matland (Nordhordland Seilforening
Torkjell Tolo ())
X-332 6 15
3 NOR-2044

Bjørn Rundhovde

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8779

Arne Øi

Seilforening:
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8779
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:47:37 6:17:37 5:31:30 8
Total 20.06.2020 17:47:37 6:17:37 5:31:30 8
MATHILDA

Bjørn Rundhovde

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8779

Arne Øi

Seilforening:
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8779
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:47:37 6:17:37 5:31:30 8
Total 20.06.2020 17:47:37 6:17:37 5:31:30 8

Bjørn Rundhovde (Nordhordland Seilforening
Arne Øi ())
Aphrodite 101 10 82
4 NOR-12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9632

Karen Drange

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9632
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:00:34 5:30:34 5:18:24 6
Total 20.06.2020 17:00:34 5:30:34 5:18:24 6
FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9632

Karen Drange

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9632
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:00:34 5:30:34 5:18:24 6
Total 20.06.2020 17:00:34 5:30:34 5:18:24 6

Jan Vidar Nordstrand (Bergens Seilforening
Karen Drange ())
First 34.7 15 69
5 NOR-14865

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9661

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:48:56 6:18:56 6:06:05 12
Total 20.06.2020 17:48:56 6:18:56 6:06:05 11
VITO 4

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9661

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:48:56 6:18:56 6:06:05 12
Total 20.06.2020 17:48:56 6:18:56 6:06:05 11

Nina Rosenlund (Ran Seilforening
Petter Ankjær-Jensen ())
Elan 37 17 116
6 NOR-14452

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9419

Halvor Larsson Aga

Seilforening:
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9419
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:53:50 6:23:50 6:01:31 11
Total 20.06.2020 17:53:50 6:23:50 6:01:31 10
SKARVEN

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9419

Halvor Larsson Aga

Seilforening:
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9419
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:53:50 6:23:50 6:01:31 11
Total 20.06.2020 17:53:50 6:23:50 6:01:31 10

Per Aga (Os Seilforening
Halvor Larsson Aga ())
Jeanneau 17 107
7 NOR-11341

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9886

Kåre Forland

Seilforening:
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9886
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:52:03 5:22:03 5:18:22 5
Total 20.06.2020 16:52:03 5:22:03 5:18:22 5
LEVENS

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9886

Kåre Forland

Seilforening:
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9886
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:52:03 5:22:03 5:18:22 5
Total 20.06.2020 16:52:03 5:22:03 5:18:22 5

Willy Forland (Ran Seilforening
Kåre Forland ())
Elan 37 19 514
8 NOR-11044

Paul Øyvind Mehammer

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,9850

Terje Klyve

Seilforening:
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:54:33 5:24:33 5:19:40 7
Total 20.06.2020 16:54:33 5:24:33 5:19:40 7
TUSSI

Paul Øyvind Mehammer

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,9850

Terje Klyve

Seilforening:
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:54:33 5:24:33 5:19:40 7
Total 20.06.2020 16:54:33 5:24:33 5:19:40 7

Paul Øyvind Mehammer (Os Seilforening
Terje Klyve ())
Bavaria 38 Match 19 712
9 NOR-9701

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0253

Eskil Karstein Holme

Seilforening:
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0253
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:38:50 5:08:50 5:16:38 3
Total 20.06.2020 16:38:50 5:08:50 5:16:38 3
AMARYLLIS

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0253

Eskil Karstein Holme

Seilforening:
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0253
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:38:50 5:08:50 5:16:38 3
Total 20.06.2020 16:38:50 5:08:50 5:16:38 3

Inge André Utåker (Bergens Seilforening
Eskil Karstein Holme ())
First 40.7 20 317
10 NOR-10921

PÅL HOLST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9835

Pål Njølstad

Seilforening:
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9835
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:16:01 5:46:01 5:40:18 9
Total 20.06.2020 17:16:01 5:46:01 5:40:18 9
TIGERGUTT

PÅL HOLST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9835

Pål Njølstad

Seilforening:
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9835
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:16:01 5:46:01 5:40:18 9
Total 20.06.2020 17:16:01 5:46:01 5:40:18 9

PÅL HOLST (Bergens Seilforening
Pål Njølstad ())
Elan 37 22 913
11 NOR-4352

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 0,8278

Gry Hunstad

Seilforening:
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 0,8278
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14
SHIRAZ

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 0,8278

Gry Hunstad

Seilforening:
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
NOR Rating: NOR 0,8278
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14

Gordon Wright (Askøy Seilforening
Gry Hunstad ())
Albin Cumulus 24 DNF (23)1
12 NOR-6874

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9738

Bjørn Christensen

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9738
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:56:07 5:26:07 5:17:34 4
Total 20.06.2020 16:56:07 5:26:07 5:17:34 4
KELSO

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9738

Bjørn Christensen

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9738
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:56:07 5:26:07 5:17:34 4
Total 20.06.2020 16:56:07 5:26:07 5:17:34 4

Jon Hardie (Milde Båtlag
Bjørn Christensen ())
Crown 39 27 4DNS (23)
13 NOR-11651

Anne-Gurine Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9103

Harald Gjøsæter

Seilforening:
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9103
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14
BåTENVåR

Anne-Gurine Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9103

Harald Gjøsæter

Seilforening:
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9103
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14

Anne-Gurine Gjøsæter (Askøy Seilforening
Harald Gjøsæter ())
First 31.7 27 DNF (23)4
14 NOR-11968

Arvid Høgelid

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0603

Tom Berg

Seilforening:
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0603
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:18:16 5:48:16 6:09:16 13
Total 20.06.2020 17:18:16 5:48:16 6:09:16 12
FARVIDE

Arvid Høgelid

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0603

Tom Berg

Seilforening:
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0603
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:18:16 5:48:16 6:09:16 13
Total 20.06.2020 17:18:16 5:48:16 6:09:16 12

Arvid Høgelid (Ran Seilforening
Tom Berg ())
First 44.7 30 1218
15 NOR-11136

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9367

Åse Espeseth

Seilforening:
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9367
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14
GLEDEN

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9367

Åse Espeseth

Seilforening:
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9367
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14

Finn Espeseth (Askøy Seilforening
Åse Espeseth ())
Maxi 1050 31 DNF (23)8
16 NOR-15395

Are Pedersen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Lyra
Båttype: Hanse430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 1,0460

Pål S Pedersen

Seilforening:
Båtnavn: Lyra
Båttype: Hanse430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 1,0460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:58:28 6:28:28 6:46:20 14
Total 20.06.2020 17:58:28 6:28:28 6:46:20 13
LYRA

Are Pedersen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Lyra
Båttype: Hanse430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 1,0460

Pål S Pedersen

Seilforening:
Båtnavn: Lyra
Båttype: Hanse430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 1,0460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:58:28 6:28:28 6:46:20 14
Total 20.06.2020 17:58:28 6:28:28 6:46:20 13

Are Pedersen (Stord Seilforening
Pål S Pedersen ())
Hanse430 32 1319
17 NOR-4804

Henrik Birkeland

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Nicole
Båttype: Mixer
Seilnummer: NOR 4804
NOR Rating: NOR 0,9101

Ståle Valevatn

Seilforening:
Båtnavn: Nicole
Båttype: Mixer
Seilnummer: NOR 4804
NOR Rating: NOR 0,9101
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14
NICOLE

Henrik Birkeland

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Nicole
Båttype: Mixer
Seilnummer: NOR 4804
NOR Rating: NOR 0,9101

Ståle Valevatn

Seilforening:
Båtnavn: Nicole
Båttype: Mixer
Seilnummer: NOR 4804
NOR Rating: NOR 0,9101
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14

Henrik Birkeland (Os Seilforening
Ståle Valevatn ())
Mixer 33 DNF (23)10
18 NOR-10844

Jens-Åge Ellingsund

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Match 35
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 0,9827

Benjamin Venø

Seilforening:
Båtnavn: Ventus
Båttype: Match 35
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 0,9827
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14
VENTUS

Jens-Åge Ellingsund

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Match 35
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 0,9827

Benjamin Venø

Seilforening:
Båtnavn: Ventus
Båttype: Match 35
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 0,9827
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14

Jens-Åge Ellingsund (Bergens Seilforening
Benjamin Venø ())
Match 35 34 DNF (23)11
19 NOR-12133

Stein Håvard Bergstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Irie
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12133
NOR Rating: NOR 0,9887

Ronny Villanger

Seilforening:
Båtnavn: Irie
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12133
NOR Rating: NOR 0,9887
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14
IRIE

Stein Håvard Bergstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Irie
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12133
NOR Rating: NOR 0,9887

Ronny Villanger

Seilforening:
Båtnavn: Irie
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12133
NOR Rating: NOR 0,9887
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14

Stein Håvard Bergstad (Askøy Seilforening
Ronny Villanger ())
Elan 37 38 DNF (23)15
20 NOR-14447

Frode Tveranger Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9145

Bente S Haugland

Seilforening:
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9145
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:55:36 6:25:36 5:52:37 DNF 10
Total DNF 14
CALLUNA

Frode Tveranger Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9145

Bente S Haugland

Seilforening:
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9145
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:55:36 6:25:36 5:52:37 DNF 10
Total DNF 14

Frode Tveranger Haugland (Askøy Seilforening
Bente S Haugland ())
Hanse325 39 DNF (23)16
21 NOR-11921

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9595

Siri Matre

Seilforening:
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14
SILJE

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9595

Siri Matre

Seilforening:
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 14

Roy Nilsen (Stord Seilforening
Siri Matre ())
J Sun Odyssey 40.3 46 DNF (23)DNC (23)
22 NOR-15523

Knud Nagell Dahl

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Memento Mori
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 15523
NOR Rating: NOR 0,9354
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 15
Total DNC 14
MEMENTO MORI

Knud Nagell Dahl

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Memento Mori
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 15523
NOR Rating: NOR 0,9354
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 15
Total DNC 14

Knud Nagell Dahl (Stord Seilforening)
Hanse 350 46 DNC (23)DNC (23)

Meterklasse Extra Large: 40,01 for og over

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng SørgåendeNordgående
1 NOR-12049

Hans-Martin Zeil

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Zeileren
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 12049
NOR Rating: NOR

Endre Eikestad

Seilforening:
Båtnavn: Zeileren
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 12049
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
ZEILEREN

Hans-Martin Zeil

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Zeileren
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 12049
NOR Rating: NOR

Endre Eikestad

Seilforening:
Båtnavn: Zeileren
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 12049
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Hans-Martin Zeil (Bergens Seilforening
Endre Eikestad ()
Bjørnar Torvik ())
Bavaria 42 Cruiser 1 01

Meterklasse Large: 35,01 - 40,00 fot

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng SørgåendeNordgående
1 NOR-12700

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:35:00 5:00:00 5:00:00 1
Total 20.06.2020 16:35:00 5:00:00 5:00:00 1
WINOCEAN

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:35:00 5:00:00 5:00:00 1
Total 20.06.2020 16:35:00 5:00:00 5:00:00 1

Carl Olav Wickmann (Bergens Seilforening)
First 40.7 2 11
2 NOR-11518

SVEIN SKOGLUND

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tina II
Båttype: Dufour 40 HR
Seilnummer: NOR 11518
NOR Rating: NOR

Svein Holm

Seilforening:
Båtnavn: Tina II
Båttype: Dufour 40 HR
Seilnummer: NOR 11518
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:54:30 6:19:30 6:19:30 2
Total 20.06.2020 17:54:30 6:19:30 6:19:30 2
TINA II

SVEIN SKOGLUND

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tina II
Båttype: Dufour 40 HR
Seilnummer: NOR 11518
NOR Rating: NOR

Svein Holm

Seilforening:
Båtnavn: Tina II
Båttype: Dufour 40 HR
Seilnummer: NOR 11518
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 17:54:30 6:19:30 6:19:30 2
Total 20.06.2020 17:54:30 6:19:30 6:19:30 2

SVEIN SKOGLUND (Os Seilforening
Svein Holm ()
Knut Berentsen ())
Dufour 40 HR 4 22
3 NOR-11267

Hans Petter Helgesen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Hefring
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 11267
NOR Rating: NOR

Svein-Ove Skjoldal

Seilforening:
Båtnavn: Hefring
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 11267
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
HEFRING

Hans Petter Helgesen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Hefring
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 11267
NOR Rating: NOR

Svein-Ove Skjoldal

Seilforening:
Båtnavn: Hefring
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 11267
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3

Hans Petter Helgesen (Bergens Seilforening
Svein-Ove Skjoldal ()
Roald Hauge ())
Hanse 371 10 DNC (7)3
4 NOR-15668

Bernt Bjørnsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 15668
NOR Rating: NOR

Rune Myrvågnes

Seilforening:
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 15668
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
FRI FLYT

Bernt Bjørnsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 15668
NOR Rating: NOR

Rune Myrvågnes

Seilforening:
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 15668
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Bernt Bjørnsen (Bergens Seilforening
Rune Myrvågnes ())
Hanse 385 14 DNF (7)DNF (7)
5 NOR-9000

Willy Berg Larsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: XFRAM
Båttype: ILC 40
Seilnummer: NOR 9000
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
XFRAM

Willy Berg Larsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: XFRAM
Båttype: ILC 40
Seilnummer: NOR 9000
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3

Willy Berg Larsen (Bergens Seilforening)
ILC 40 14 DNC (7)DNC (7)
6 NOR-7888

Magnus Valland

Seilforening: Voss Siglarlaug
Båtnavn: Vilje
Båttype: X-119
Seilnummer: NOR 7888
NOR Rating: NOR

Sverre Lorentzen

Seilforening:
Båtnavn: Vilje
Båttype: X-119
Seilnummer: NOR 7888
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
VILJE

Magnus Valland

Seilforening: Voss Siglarlaug
Båtnavn: Vilje
Båttype: X-119
Seilnummer: NOR 7888
NOR Rating: NOR

Sverre Lorentzen

Seilforening:
Båtnavn: Vilje
Båttype: X-119
Seilnummer: NOR 7888
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3

Magnus Valland (Voss Siglarlaug
Sverre Lorentzen ()
Lars Haugo ())
X-119 14 DNC (7)DNC (7)

Meterklasse Medium: 30,00 - 35,00 fot

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng SørgåendeNordgående
1 NOR-14477

Svein Louis Bersaas

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: Martine
Båttype: HR 310
Seilnummer: NOR 14477
NOR Rating: NOR

Ole Martin Bersaas

Seilforening:
Båtnavn: Martine
Båttype: HR 310
Seilnummer: NOR 14477
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2020 17:55:36 30:20:36 30:20:36 1
Total 21.06.2020 17:55:36 30:20:36 30:20:36 1
MARTINE

Svein Louis Bersaas

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: Martine
Båttype: HR 310
Seilnummer: NOR 14477
NOR Rating: NOR

Ole Martin Bersaas

Seilforening:
Båtnavn: Martine
Båttype: HR 310
Seilnummer: NOR 14477
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2020 17:55:36 30:20:36 30:20:36 1
Total 21.06.2020 17:55:36 30:20:36 30:20:36 1

Svein Louis Bersaas (Haugesund Seilforening
Ole Martin Bersaas ()
Marthasofie Hovde Hansen ())
HR 310 2 11
2 NOR-6854

Arne Kjell Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRI
Båttype: Sadler 34
Seilnummer: NOR 6854
NOR Rating: NOR

Bjørn Tønnesen

Seilforening:
Båtnavn: FRI
Båttype: Sadler 34
Seilnummer: NOR 6854
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 2
Total DNF 2
FRI

Arne Kjell Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRI
Båttype: Sadler 34
Seilnummer: NOR 6854
NOR Rating: NOR

Bjørn Tønnesen

Seilforening:
Båtnavn: FRI
Båttype: Sadler 34
Seilnummer: NOR 6854
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 2
Total DNF 2

Arne Kjell Nilsen (Bergens Seilforening
Bjørn Tønnesen ())
Sadler 34 6 DNF (4)2
3 NOR-5112

Tor Inge Miljeteig

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Tora
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5112
NOR Rating: NOR

Einar Ove Hukset

Seilforening:
Båtnavn: Tora
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5112
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 2
Total DNF 2
TORA

Tor Inge Miljeteig

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Tora
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5112
NOR Rating: NOR

Einar Ove Hukset

Seilforening:
Båtnavn: Tora
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5112
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 2
Total DNF 2

Tor Inge Miljeteig (Stord Seilforening
Einar Ove Hukset ())
Albin Nova 8 DNF (4)DNC (4)

Meterklasse Mini: 18 - 25,00 fot

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng SørgåendeNordgående
1 NOR-14586

Michaela Weiss

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Vlaštovka
Båttype: J24
Seilnummer: NOR 14586
NOR Rating: NOR

Luis De Lucca

Seilforening:
Båtnavn: Vlaštovka
Båttype: J24
Seilnummer: NOR 14586
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
VLAšTOVKA

Michaela Weiss

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Vlaštovka
Båttype: J24
Seilnummer: NOR 14586
NOR Rating: NOR

Luis De Lucca

Seilforening:
Båtnavn: Vlaštovka
Båttype: J24
Seilnummer: NOR 14586
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1

Michaela Weiss (Stord Seilforening
Luis De Lucca ()
Åshild Giving ())
J24 1 01

Meterklasse Small: 25,1 - 30,00 fot

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng SørgåendeNordgående
1 NOR-399

Bengt Åge Borge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Odonata
Båttype: Dragonfly 800 Mk II
Seilnummer: NOR 399
NOR Rating: NOR

Jan Rune Hopland

Seilforening:
Båtnavn: Odonata
Båttype: Dragonfly 800 Mk II
Seilnummer: NOR 399
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
ODONATA

Bengt Åge Borge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Odonata
Båttype: Dragonfly 800 Mk II
Seilnummer: NOR 399
NOR Rating: NOR

Jan Rune Hopland

Seilforening:
Båtnavn: Odonata
Båttype: Dragonfly 800 Mk II
Seilnummer: NOR 399
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Bengt Åge Borge (Askøy Seilforening
Jan Rune Hopland ())
Dragonfly 800 Mk II 0 00
2 NOR-3594

Karl Olav Undheim

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Båten Bømlo
Båttype: On off
Seilnummer: NOR 3594
NOR Rating: NOR

Ingunn Ersland

Seilforening:
Båtnavn: Båten Bømlo
Båttype: On off
Seilnummer: NOR 3594
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
BåTEN BøMLO

Karl Olav Undheim

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Båten Bømlo
Båttype: On off
Seilnummer: NOR 3594
NOR Rating: NOR

Ingunn Ersland

Seilforening:
Båtnavn: Båten Bømlo
Båttype: On off
Seilnummer: NOR 3594
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1

Karl Olav Undheim (Stord Seilforening
Ingunn Ersland ()
Ingrid Undheim ())
On off 0 00
3 NOR-15774

Per Højgaard Nielsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika 2
Båttype: J88
Seilnummer: NOR 15774
NOR Rating: NOR

Magne Ålen

Seilforening:
Båtnavn: Paprika 2
Båttype: J88
Seilnummer: NOR 15774
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
PAPRIKA 2

Per Højgaard Nielsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika 2
Båttype: J88
Seilnummer: NOR 15774
NOR Rating: NOR

Magne Ålen

Seilforening:
Båtnavn: Paprika 2
Båttype: J88
Seilnummer: NOR 15774
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1

Per Højgaard Nielsen (Bergens Seilforening
Magne Ålen ())
J88 0 00
Last ned CSV fil


Last updated: 2020-06-24 16:08:28Cache read