Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Cruising

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-12131

Mårten Jacobsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Off Course
Båttype: Jeanneau SO 49
Seilnummer: NOR 12131

Martin M. Jacobsen

Seilforening:
Båtnavn: Off Course
Båttype: Jeanneau SO 49
Seilnummer: NOR 12131
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 14:27:23 4:27:23 4:27:23 1
Total 26.06.2021 14:27:23 4:27:23 4:27:23 1
OFF COURSE

Mårten Jacobsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Off Course
Båttype: Jeanneau SO 49
Seilnummer: NOR 12131

Martin M. Jacobsen

Seilforening:
Båtnavn: Off Course
Båttype: Jeanneau SO 49
Seilnummer: NOR 12131
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 14:27:23 4:27:23 4:27:23 1
Total 26.06.2021 14:27:23 4:27:23 4:27:23 1

Mårten Jacobsen (Bergens Seilforening
Martin M. Jacobsen ()
Angelica Hoff Eide ())
Jeanneau SO 49 4:27:23 4:27:23
2 NOR-287

Viggo vea

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: TuCanTango
Båttype: Lagoon 380 S2
Seilnummer: NOR 287

Grethe Tonheim

Seilforening:
Båtnavn: TuCanTango
Båttype: Lagoon 380 S2
Seilnummer: NOR 287
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 14:38:08 4:38:08 4:38:08 2
Total 26.06.2021 14:38:08 4:38:08 4:38:08 2
TUCANTANGO

Viggo vea

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: TuCanTango
Båttype: Lagoon 380 S2
Seilnummer: NOR 287

Grethe Tonheim

Seilforening:
Båtnavn: TuCanTango
Båttype: Lagoon 380 S2
Seilnummer: NOR 287
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 14:38:08 4:38:08 4:38:08 2
Total 26.06.2021 14:38:08 4:38:08 4:38:08 2

Viggo vea (Karmøy Seilforening
Grethe Tonheim ())
Lagoon 380 S2 4:38:08 4:38:08
3 NOR-3639

Juraj Palenik

Seilforening: BSI - Seiling
Båtnavn: Cecilie II
Båttype: Albin Nova 33
Seilnummer: NOR 3639

Marvin Kahnert

Seilforening:
Båtnavn: Cecilie II
Båttype: Albin Nova 33
Seilnummer: NOR 3639
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 14:51:26 4:51:26 4:51:26 3
Total 26.06.2021 14:51:26 4:51:26 4:51:26 3
CECILIE II

Juraj Palenik

Seilforening: BSI - Seiling
Båtnavn: Cecilie II
Båttype: Albin Nova 33
Seilnummer: NOR 3639

Marvin Kahnert

Seilforening:
Båtnavn: Cecilie II
Båttype: Albin Nova 33
Seilnummer: NOR 3639
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 14:51:26 4:51:26 4:51:26 3
Total 26.06.2021 14:51:26 4:51:26 4:51:26 3

Juraj Palenik (BSI - Seiling
Marvin Kahnert ()
Christiane Duscha ()
Natacha Fabregas ())
Albin Nova 33 4:51:26 4:51:26
4 NOR-00000

Johnny Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Trolsi
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 00000

Jan Tommy Stange Jensen

Seilforening:
Båtnavn: Trolsi
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 00000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 15:01:29 5:01:29 5:01:29 4
Total 26.06.2021 15:01:29 5:01:29 5:01:29 4
TROLSI

Johnny Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Trolsi
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 00000

Jan Tommy Stange Jensen

Seilforening:
Båtnavn: Trolsi
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 00000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 15:01:29 5:01:29 5:01:29 4
Total 26.06.2021 15:01:29 5:01:29 5:01:29 4

Johnny Jensen (Ran Seilforening
Jan Tommy Stange Jensen ())
Hanse 371 5:01:29 5:01:29

D/H

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-11341

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341

Kåre Forland

Seilforening:
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:30:28 3:30:28 3:27:51 1
Total 26.06.2021 13:30:28 3:30:28 3:27:51 1
LEVENS

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341

Kåre Forland

Seilforening:
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:30:28 3:30:28 3:27:51 1
Total 26.06.2021 13:30:28 3:30:28 3:27:51 1

Willy Forland (Ran Seilforening
Kåre Forland ())
Elan 37 3:30:28 3:27:51 1 1
2 NOR-12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144

Karen Drange

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:39:16 3:39:16 3:31:11 2
Total 26.06.2021 13:39:16 3:39:16 3:31:11 2
FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144

Karen Drange

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:39:16 3:39:16 3:31:11 2
Total 26.06.2021 13:39:16 3:39:16 3:31:11 2

Jan Vidar Nordstrand (Bergens Seilforening
Karen Drange ())
First 34.7 3:39:16 3:31:11 2 2
3 NOR-13509

Torvald Fossestøl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Trass
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13509

Johan Riisøen

Seilforening:
Båtnavn: Trass
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13509
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:35:35 3:35:35 3:34:16 3
Total 26.06.2021 13:35:35 3:35:35 3:34:16 3
TRASS

Torvald Fossestøl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Trass
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13509

Johan Riisøen

Seilforening:
Båtnavn: Trass
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13509
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:35:35 3:35:35 3:34:16 3
Total 26.06.2021 13:35:35 3:35:35 3:34:16 3

Torvald Fossestøl (Bergens Seilforening
Johan Riisøen ())
Elan 37 3:35:35 3:34:16 3 3
4 NOR-10921

Pål Holst

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921

Pål Njølstad

Seilforening:
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:40:10 3:40:10 3:36:28 4
Total 26.06.2021 13:40:10 3:40:10 3:36:28 4
TIGERGUTT

Pål Holst

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921

Pål Njølstad

Seilforening:
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:40:10 3:40:10 3:36:28 4
Total 26.06.2021 13:40:10 3:40:10 3:36:28 4

Pål Holst (Bergens Seilforening
Pål Njølstad ())
Elan 37 3:40:10 3:36:28 4 4
5 NOR-9341

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341

Eivind Tysse

Seilforening:
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:49:40 3:49:40 3:36:55 5
Total 26.06.2021 13:49:40 3:49:40 3:36:55 5
X-FAKTOR

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341

Eivind Tysse

Seilforening:
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:49:40 3:49:40 3:36:55 5
Total 26.06.2021 13:49:40 3:49:40 3:36:55 5

Harald Matland (Nordhordland Seilforening
Eivind Tysse ())
X-332 3:49:40 3:36:55 5 5
6 NOR-14865

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: Vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:43:32 3:43:32 3:37:15 6
Total 26.06.2021 13:43:32 3:43:32 3:37:15 6
VITO 4

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: Vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:43:32 3:43:32 3:37:15 6
Total 26.06.2021 13:43:32 3:43:32 3:37:15 6

Nina Rosenlund (Ran Seilforening
Petter Ankjær-Jensen ())
Elan 37 3:43:32 3:37:15 6 6
7 NOR-14452

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452

Halvor Aga

Seilforening:
Båtnavn: Skarven
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:51:48 3:51:48 3:38:12 7
Total 26.06.2021 13:51:48 3:51:48 3:38:12 7
SKARVEN

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452

Halvor Aga

Seilforening:
Båtnavn: Skarven
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:51:48 3:51:48 3:38:12 7
Total 26.06.2021 13:51:48 3:51:48 3:38:12 7

Per Aga (Os Seilforening
Halvor Aga ())
Sun Fast 37 3:51:48 3:38:12 7 7
8 NOR-11136

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136

Åse Espeseth

Seilforening:
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:55:19 3:55:19 3:40:08 8
Total 26.06.2021 13:55:19 3:55:19 3:40:08 8
GLEDEN

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136

Åse Espeseth

Seilforening:
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:55:19 3:55:19 3:40:08 8
Total 26.06.2021 13:55:19 3:55:19 3:40:08 8

Finn Espeseth (Askøy Seilforening
Åse Espeseth ())
Maxi 1050 3:55:19 3:40:08 8 8
9 NOR-997

Børre Søraas-Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Xrex
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 997

Sakarias Middelthon

Seilforening:
Båtnavn: Xrex
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 997
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 14:27:49 4:27:49 3:44:03 9
Total 26.06.2021 14:27:49 4:27:49 3:44:03 9
XREX

Børre Søraas-Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Xrex
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 997

Sakarias Middelthon

Seilforening:
Båtnavn: Xrex
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 997
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 14:27:49 4:27:49 3:44:03 9
Total 26.06.2021 14:27:49 4:27:49 3:44:03 9

Børre Søraas-Sæther (Nesodden Seilforening
Sakarias Middelthon ())
Express 4:27:49 3:44:03 9 9
10 NOR-4352

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352

Gry Hunstad

Seilforening:
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 14:34:29 4:34:29 3:47:24 10
Total 26.06.2021 14:34:29 4:34:29 3:47:24 10
SHIRAZ

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352

Gry Hunstad

Seilforening:
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 14:34:29 4:34:29 3:47:24 10
Total 26.06.2021 14:34:29 4:34:29 3:47:24 10

Gordon Wright (Askøy Seilforening
Gry Hunstad ())
Albin Cumulus 4:34:29 3:47:24 10 10
11 NOR-10304

Ivar Telle

Seilforening: Glesnes Ungdom- og idrettslag
Båtnavn: Silma
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 10304
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:55:35 3:55:35 3:53:10 11
Total 26.06.2021 13:55:35 3:55:35 3:53:10 11
SILMA

Ivar Telle

Seilforening: Glesnes Ungdom- og idrettslag
Båtnavn: Silma
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 10304
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:55:35 3:55:35 3:53:10 11
Total 26.06.2021 13:55:35 3:55:35 3:53:10 11

Ivar Telle (Glesnes Ungdom- og idrettslag)
CB365 3:55:35 3:53:10 11 11
12 NOR-12793

Kjetil Monsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Susanne
Båttype: First 40,7
Seilnummer: NOR 12793

Kristian Øpstad

Seilforening:
Båtnavn: Susanne
Båttype: First 40,7
Seilnummer: NOR 12793
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 14:05:14 4:05:14 4:08:38 12
Total 26.06.2021 14:05:14 4:05:14 4:08:38 12
SUSANNE

Kjetil Monsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Susanne
Båttype: First 40,7
Seilnummer: NOR 12793

Kristian Øpstad

Seilforening:
Båtnavn: Susanne
Båttype: First 40,7
Seilnummer: NOR 12793
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 14:05:14 4:05:14 4:08:38 12
Total 26.06.2021 14:05:14 4:05:14 4:08:38 12

Kjetil Monsen (Askøy Seilforening
Kristian Øpstad ())
First 40,7 4:05:14 4:08:38 12 12
13 NOR-8292

Helge Ivarsøy

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Embla3
Båttype: Van der Stadt
Seilnummer: NOR 8292
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 14:23:09 4:23:09 4:14:27 13
Total 26.06.2021 14:23:09 4:23:09 4:14:27 13
EMBLA3

Helge Ivarsøy

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Embla3
Båttype: Van der Stadt
Seilnummer: NOR 8292
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 14:23:09 4:23:09 4:14:27 13
Total 26.06.2021 14:23:09 4:23:09 4:14:27 13

Helge Ivarsøy (Askøy Seilforening)
Van der Stadt 4:23:09 4:14:27 13 13
14 NOR-4804

Henrik Birkeland

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Nicole
Båttype: Mixer
Seilnummer: NOR 4804

Ståle Valevatn

Seilforening:
Båtnavn: Nicole
Båttype: Mixer
Seilnummer: NOR 4804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 15:01:21 5:01:21 4:33:59 14
Total 26.06.2021 15:01:21 5:01:21 4:33:59 14
NICOLE

Henrik Birkeland

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Nicole
Båttype: Mixer
Seilnummer: NOR 4804

Ståle Valevatn

Seilforening:
Båtnavn: Nicole
Båttype: Mixer
Seilnummer: NOR 4804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 15:01:21 5:01:21 4:33:59 14
Total 26.06.2021 15:01:21 5:01:21 4:33:59 14

Henrik Birkeland (Os Seilforening
Ståle Valevatn ())
Mixer 5:01:21 4:33:59 14 14

Fully Crewed

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-5763

Rolf Hermansen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Hanna Marie
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5763

Petter Hermansen

Seilforening:
Båtnavn: Hanna Marie
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:46:36 3:46:36 3:25:30 1
Total 26.06.2021 13:46:36 3:46:36 3:25:30 1
HANNA MARIE

Rolf Hermansen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Hanna Marie
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5763

Petter Hermansen

Seilforening:
Båtnavn: Hanna Marie
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:46:36 3:46:36 3:25:30 1
Total 26.06.2021 13:46:36 3:46:36 3:25:30 1

Rolf Hermansen (Ran Seilforening
Petter Hermansen ()
Stine Hermansen ()
Claus Gladyszak ())
Omega 34 3:46:36 3:25:30 1 1
2 NOR-12700

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700

Carl Johan Wickmann

Seilforening:
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:17:47 3:17:47 3:27:43 2
Total 26.06.2021 13:17:47 3:17:47 3:27:43 2
WINOCEAN

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700

Carl Johan Wickmann

Seilforening:
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:17:47 3:17:47 3:27:43 2
Total 26.06.2021 13:17:47 3:17:47 3:27:43 2

Carl Olav Wickmann (Bergens Seilforening
Carl Johan Wickmann ()
Stig Henrik Wickmann ()
Kristian Dahl ()
Marius Oksholen ())
First 40.7 3:17:47 3:27:43 2 2
3 NOR-19

Ola Mathias Johannessen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Stjernebris
Båttype: x-35 OD
Seilnummer: NOR 19
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:24:55 3:24:55 3:28:52 3
Total 26.06.2021 13:24:55 3:24:55 3:28:52 3
STJERNEBRIS

Ola Mathias Johannessen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Stjernebris
Båttype: x-35 OD
Seilnummer: NOR 19
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:24:55 3:24:55 3:28:52 3
Total 26.06.2021 13:24:55 3:24:55 3:28:52 3

Ola Mathias Johannessen (Bergens Seilforening)
x-35 OD 3:24:55 3:28:52 3 3
4 NOR-15489

Andre Farstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Havglytt 2
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 15489

Andreas Hellebø

Seilforening:
Båtnavn: Havglytt 2
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 15489
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:53:11 3:53:11 3:36:55 4
Total 26.06.2021 13:53:11 3:53:11 3:36:55 4
HAVGLYTT 2

Andre Farstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Havglytt 2
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 15489

Andreas Hellebø

Seilforening:
Båtnavn: Havglytt 2
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 15489
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:53:11 3:53:11 3:36:55 4
Total 26.06.2021 13:53:11 3:53:11 3:36:55 4

Andre Farstad (Bergens Seilforening
Andreas Hellebø ()
Yngve Thuen ()
Kjell Arne Meyer ())
Sun Fast 37 3:53:11 3:36:55 4 4
5 NOR-9701

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701

Eskil Holme

Seilforening:
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:32:51 3:32:51 3:42:02 5
Total 26.06.2021 13:32:51 3:32:51 3:42:02 5
AMARYLLIS

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701

Eskil Holme

Seilforening:
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:32:51 3:32:51 3:42:02 5
Total 26.06.2021 13:32:51 3:32:51 3:42:02 5

Inge André Utåker (Bergens Seilforening
Eskil Holme ()
Petter Sørhaug ()
Lars Larsson ()
Espen Tveitevåg ())
First 40.7 3:32:51 3:42:02 5 5
6 NOR-11102

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102

Stein Arne Kvåle

Seilforening:
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:33:54 3:33:54 3:43:43 6
Total 26.06.2021 13:33:54 3:33:54 3:43:43 6
FRØKEN SMILLA

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102

Stein Arne Kvåle

Seilforening:
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:33:54 3:33:54 3:43:43 6
Total 26.06.2021 13:33:54 3:33:54 3:43:43 6

Morten Fotland (Bergens Seilforening
Stein Arne Kvåle ()
Aksel Mjøs ())
First 40.7 3:33:54 3:43:43 6 6
7 NOR-11357

Henrik Wigers Larsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Krabbelure
Båttype: First45f5
Seilnummer: NOR 11357
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:36:01 3:36:01 3:44:54 7
Total 26.06.2021 13:36:01 3:36:01 3:44:54 7
KRABBELURE

Henrik Wigers Larsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Krabbelure
Båttype: First45f5
Seilnummer: NOR 11357
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:36:01 3:36:01 3:44:54 7
Total 26.06.2021 13:36:01 3:36:01 3:44:54 7

Henrik Wigers Larsen (Bergens Seilforening)
First45f5 3:36:01 3:44:54 7 7
8 NOR-10389

Torleif Johnsen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Sheeba II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10389

Jørgen Johnsen

Seilforening:
Båtnavn: Sheeba II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10389
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:52:35 3:52:35 3:50:04 8
Total 26.06.2021 13:52:35 3:52:35 3:50:04 8
SHEEBA II

Torleif Johnsen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Sheeba II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10389

Jørgen Johnsen

Seilforening:
Båtnavn: Sheeba II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10389
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:52:35 3:52:35 3:50:04 8
Total 26.06.2021 13:52:35 3:52:35 3:50:04 8

Torleif Johnsen (Nordhordland Seilforening
Jørgen Johnsen ()
Terje Corneliussen ()
Håvard Nyhammer Hosøy ())
First 36.7 3:52:35 3:50:04 8 8
9 NOR-12141

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141

Morten Bergmann

Seilforening:
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:39:47 3:39:47 3:53:06 9
Total 26.06.2021 13:39:47 3:39:47 3:53:06 9
SERENITY

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141

Morten Bergmann

Seilforening:
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:39:47 3:39:47 3:53:06 9
Total 26.06.2021 13:39:47 3:39:47 3:53:06 9

Fridtjov Bergmann (Bergens Seilforening
Morten Bergmann ()
Sebastian Lie Strømme ())
First 44.7 3:39:47 3:53:06 9 9
10 NOR-6874

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874

Monika Christensen

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 14:08:50 4:08:50 4:05:49 10
Total 26.06.2021 14:08:50 4:08:50 4:05:49 10
KELSO

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874

Monika Christensen

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 14:08:50 4:08:50 4:05:49 10
Total 26.06.2021 14:08:50 4:08:50 4:05:49 10

Jon Hardie (Milde Båtlag
Monika Christensen ()
Bjørn Christensen ())
Crown 39 4:08:50 4:05:49 10 10
11 NOR-9000

Arild Hovland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: x Fram
Båttype: ILC 4O
Seilnummer: NOR 9000

Jan Åge Langeland

Seilforening:
Båtnavn: x Fram
Båttype: ILC 4O
Seilnummer: NOR 9000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X FRAM

Arild Hovland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: x Fram
Båttype: ILC 4O
Seilnummer: NOR 9000

Jan Åge Langeland

Seilforening:
Båtnavn: x Fram
Båttype: ILC 4O
Seilnummer: NOR 9000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Arild Hovland (Bergens Seilforening)
Jan Åge Langeland ()
Willy Berg Larsen ()
ILC 4O DNC (12)
Last ned CSV fil


Last updated: 2021-09-14 22:37:49Cache read