Deltagerliste

Sorter listen etter Påmeldingsnummer - Klasse - Seilnummer - Skipper - Båtnavn - Båttype - Seilforening (Skipper) - Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte 029
NOR 11102

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102

Stein Arne Kvåle

Seilforening:
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:33:54 3:33:54 3:43:43 6
Total 26.06.2021 13:33:54 3:33:54 3:43:43 6
    FRØKEN SMILLA

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102

Stein Arne Kvåle

Seilforening:
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:33:54 3:33:54 3:43:43 6
Total 26.06.2021 13:33:54 3:33:54 3:43:43 6
Morten Fotland, Bergens Seilforening
Stein Arne Kvåle,
Aksel Mjøs,
Klasse: NOR Rating
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,0459

NOR 6874

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874

Monika Christensen

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 14:08:50 4:08:50 4:05:49 10
Total 26.06.2021 14:08:50 4:08:50 4:05:49 10
    KELSO

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874

Monika Christensen

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 14:08:50 4:08:50 4:05:49 10
Total 26.06.2021 14:08:50 4:08:50 4:05:49 10
Jon Hardie, Milde Båtlag
Monika Christensen,
Bjørn Christensen,
Klasse: NOR Rating
Båttype: Crown 39
Måltall: 0,9879

NOR 8292

Helge Ivarsøy

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Embla3
Båttype: Van der Stadt
Seilnummer: NOR 8292
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 14:23:09 4:23:09 4:14:27 13
Total 26.06.2021 14:23:09 4:23:09 4:14:27 13
    EMBLA3

Helge Ivarsøy

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Embla3
Båttype: Van der Stadt
Seilnummer: NOR 8292
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 14:23:09 4:23:09 4:14:27 13
Total 26.06.2021 14:23:09 4:23:09 4:14:27 13
Helge Ivarsøy, Askøy Seilforening Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype: Van der Stadt
Måltall: 0,9670

NOR 11341

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341

Kåre Forland

Seilforening:
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:30:28 3:30:28 3:27:51 1
Total 26.06.2021 13:30:28 3:30:28 3:27:51 1
    LEVENS

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341

Kåre Forland

Seilforening:
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:30:28 3:30:28 3:27:51 1
Total 26.06.2021 13:30:28 3:30:28 3:27:51 1
Willy Forland, Ran Seilforening
Kåre Forland,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9876

NOR 12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144

Karen Drange

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:39:16 3:39:16 3:31:11 2
Total 26.06.2021 13:39:16 3:39:16 3:31:11 2
    FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144

Karen Drange

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:39:16 3:39:16 3:31:11 2
Total 26.06.2021 13:39:16 3:39:16 3:31:11 2
Jan Vidar Nordstrand, Bergens Seilforening
Karen Drange,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype: First 34.7
Måltall: 0,9632

NOR 9701

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701

Eskil Holme

Seilforening:
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:32:51 3:32:51 3:42:02 5
Total 26.06.2021 13:32:51 3:32:51 3:42:02 5
    AMARYLLIS

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701

Eskil Holme

Seilforening:
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:32:51 3:32:51 3:42:02 5
Total 26.06.2021 13:32:51 3:32:51 3:42:02 5
Inge André Utåker, Bergens Seilforening
Eskil Holme,
Petter Sørhaug,
Lars Larsson,
Espen Tveitevåg,
Klasse: NOR Rating
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,0432

NOR 15489

Andre Farstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Havglytt 2
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 15489

Andreas Hellebø

Seilforening:
Båtnavn: Havglytt 2
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 15489
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:53:11 3:53:11 3:36:55 4
Total 26.06.2021 13:53:11 3:53:11 3:36:55 4
    HAVGLYTT 2

Andre Farstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Havglytt 2
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 15489

Andreas Hellebø

Seilforening:
Båtnavn: Havglytt 2
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 15489
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:53:11 3:53:11 3:36:55 4
Total 26.06.2021 13:53:11 3:53:11 3:36:55 4
Andre Farstad, Bergens Seilforening
Andreas Hellebø,
Yngve Thuen,
Kjell Arne Meyer,
Klasse: NOR Rating
Båttype: Sun Fast 37
Måltall: 0,9303

NOR 12700

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700

Carl Johan Wickmann

Seilforening:
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:17:47 3:17:47 3:27:43 2
Total 26.06.2021 13:17:47 3:17:47 3:27:43 2
    WINOCEAN

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700

Carl Johan Wickmann

Seilforening:
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:17:47 3:17:47 3:27:43 2
Total 26.06.2021 13:17:47 3:17:47 3:27:43 2
Carl Olav Wickmann, Bergens Seilforening
Carl Johan Wickmann,
Stig Henrik Wickmann,
Kristian Dahl,
Marius Oksholen,
Klasse: NOR Rating
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,0503

NOR 12141

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141

Morten Bergmann

Seilforening:
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:39:47 3:39:47 3:53:06 9
Total 26.06.2021 13:39:47 3:39:47 3:53:06 9
    SERENITY

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141

Morten Bergmann

Seilforening:
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:39:47 3:39:47 3:53:06 9
Total 26.06.2021 13:39:47 3:39:47 3:53:06 9
Fridtjov Bergmann, Bergens Seilforening
Morten Bergmann,
Sebastian Lie Strømme,
Klasse: NOR Rating
Båttype: First 44.7
Måltall: 1,0606

NOR 11136

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136

Åse Espeseth

Seilforening:
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:55:19 3:55:19 3:40:08 8
Total 26.06.2021 13:55:19 3:55:19 3:40:08 8
    GLEDEN

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136

Åse Espeseth

Seilforening:
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:55:19 3:55:19 3:40:08 8
Total 26.06.2021 13:55:19 3:55:19 3:40:08 8
Finn Espeseth, Askøy Seilforening
Åse Espeseth,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype: Maxi 1050
Måltall: 0,9355

NOR 10389

Torleif Johnsen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Sheeba II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10389

Jørgen Johnsen

Seilforening:
Båtnavn: Sheeba II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10389
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:52:35 3:52:35 3:50:04 8
Total 26.06.2021 13:52:35 3:52:35 3:50:04 8
    SHEEBA II

Torleif Johnsen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Sheeba II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10389

Jørgen Johnsen

Seilforening:
Båtnavn: Sheeba II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10389
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:52:35 3:52:35 3:50:04 8
Total 26.06.2021 13:52:35 3:52:35 3:50:04 8
Torleif Johnsen, Nordhordland Seilforening
Jørgen Johnsen,
Terje Corneliussen,
Håvard Nyhammer Hosøy,
Klasse: NOR Rating
Båttype: First 36.7
Måltall: 0,9892

NOR 4804

Henrik Birkeland

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Nicole
Båttype: Mixer
Seilnummer: NOR 4804

Ståle Valevatn

Seilforening:
Båtnavn: Nicole
Båttype: Mixer
Seilnummer: NOR 4804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 15:01:21 5:01:21 4:33:59 14
Total 26.06.2021 15:01:21 5:01:21 4:33:59 14
    NICOLE

Henrik Birkeland

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Nicole
Båttype: Mixer
Seilnummer: NOR 4804

Ståle Valevatn

Seilforening:
Båtnavn: Nicole
Båttype: Mixer
Seilnummer: NOR 4804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 15:01:21 5:01:21 4:33:59 14
Total 26.06.2021 15:01:21 5:01:21 4:33:59 14
Henrik Birkeland, Os Seilforening
Ståle Valevatn,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype: Mixer
Måltall: 0,9092

NOR 4352

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352

Gry Hunstad

Seilforening:
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 14:34:29 4:34:29 3:47:24 10
Total 26.06.2021 14:34:29 4:34:29 3:47:24 10
    SHIRAZ

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352

Gry Hunstad

Seilforening:
Båtnavn: Shiraz
Båttype: Albin Cumulus
Seilnummer: NOR 4352
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 14:34:29 4:34:29 3:47:24 10
Total 26.06.2021 14:34:29 4:34:29 3:47:24 10
Gordon Wright, Askøy Seilforening
Gry Hunstad,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype: Albin Cumulus
Måltall: 0,8285

NOR 9000

Arild Hovland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: x Fram
Båttype: ILC 4O
Seilnummer: NOR 9000

Jan Åge Langeland

Seilforening:
Båtnavn: x Fram
Båttype: ILC 4O
Seilnummer: NOR 9000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    X FRAM

Arild Hovland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: x Fram
Båttype: ILC 4O
Seilnummer: NOR 9000

Jan Åge Langeland

Seilforening:
Båtnavn: x Fram
Båttype: ILC 4O
Seilnummer: NOR 9000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arild Hovland, Bergens Seilforening
Jan Åge Langeland,
Willy Berg Larsen,
Klasse: NOR Rating
Båttype: ILC 4O
Måltall: 1,1237

NOR 13509

Torvald Fossestøl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Trass
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13509

Johan Riisøen

Seilforening:
Båtnavn: Trass
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13509
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:35:35 3:35:35 3:34:16 3
Total 26.06.2021 13:35:35 3:35:35 3:34:16 3
    TRASS

Torvald Fossestøl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Trass
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13509

Johan Riisøen

Seilforening:
Båtnavn: Trass
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13509
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:35:35 3:35:35 3:34:16 3
Total 26.06.2021 13:35:35 3:35:35 3:34:16 3
Torvald Fossestøl, Bergens Seilforening
Johan Riisøen,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9939

NOR 12131

Mårten Jacobsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Off Course
Båttype: Jeanneau SO 49
Seilnummer: NOR 12131

Martin M. Jacobsen

Seilforening:
Båtnavn: Off Course
Båttype: Jeanneau SO 49
Seilnummer: NOR 12131
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 14:27:23 4:27:23 4:27:23 1
Total 26.06.2021 14:27:23 4:27:23 4:27:23 1
    OFF COURSE

Mårten Jacobsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Off Course
Båttype: Jeanneau SO 49
Seilnummer: NOR 12131

Martin M. Jacobsen

Seilforening:
Båtnavn: Off Course
Båttype: Jeanneau SO 49
Seilnummer: NOR 12131
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 14:27:23 4:27:23 4:27:23 1
Total 26.06.2021 14:27:23 4:27:23 4:27:23 1
Mårten Jacobsen, Bergens Seilforening
Martin M. Jacobsen,
Angelica Hoff Eide,
Klasse: Alle klasser (Åpent) - Cruising class
Båttype: Jeanneau SO 49
Måltall:

NOR 5763

Rolf Hermansen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Hanna Marie
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5763

Petter Hermansen

Seilforening:
Båtnavn: Hanna Marie
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:46:36 3:46:36 3:25:30 1
Total 26.06.2021 13:46:36 3:46:36 3:25:30 1
    HANNA MARIE

Rolf Hermansen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Hanna Marie
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5763

Petter Hermansen

Seilforening:
Båtnavn: Hanna Marie
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:46:36 3:46:36 3:25:30 1
Total 26.06.2021 13:46:36 3:46:36 3:25:30 1
Rolf Hermansen, Ran Seilforening
Petter Hermansen,
Stine Hermansen,
Claus Gladyszak,
Klasse: NOR Rating
Båttype: Omega 34
Måltall: 0,9069

NOR 9341

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341

Eivind Tysse

Seilforening:
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:49:40 3:49:40 3:36:55 5
Total 26.06.2021 13:49:40 3:49:40 3:36:55 5
    X-FAKTOR

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341

Eivind Tysse

Seilforening:
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:49:40 3:49:40 3:36:55 5
Total 26.06.2021 13:49:40 3:49:40 3:36:55 5
Harald Matland, Nordhordland Seilforening
Eivind Tysse,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype: X-332
Måltall: 0,9445

NOR 3639

Juraj Palenik

Seilforening: BSI - Seiling
Båtnavn: Cecilie II
Båttype: Albin Nova 33
Seilnummer: NOR 3639

Marvin Kahnert

Seilforening:
Båtnavn: Cecilie II
Båttype: Albin Nova 33
Seilnummer: NOR 3639
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 14:51:26 4:51:26 4:51:26 3
Total 26.06.2021 14:51:26 4:51:26 4:51:26 3
    CECILIE II

Juraj Palenik

Seilforening: BSI - Seiling
Båtnavn: Cecilie II
Båttype: Albin Nova 33
Seilnummer: NOR 3639

Marvin Kahnert

Seilforening:
Båtnavn: Cecilie II
Båttype: Albin Nova 33
Seilnummer: NOR 3639
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 14:51:26 4:51:26 4:51:26 3
Total 26.06.2021 14:51:26 4:51:26 4:51:26 3
Juraj Palenik, BSI - Seiling
Marvin Kahnert,
Christiane Duscha,
Natacha Fabregas,
Klasse: Alle klasser (Åpent) - Cruising class
Båttype: Albin Nova 33
Måltall:

NOR 14865

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: Vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:43:32 3:43:32 3:37:15 6
Total 26.06.2021 13:43:32 3:43:32 3:37:15 6
    VITO 4

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: Vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:43:32 3:43:32 3:37:15 6
Total 26.06.2021 13:43:32 3:43:32 3:37:15 6
Nina Rosenlund, Ran Seilforening
Petter Ankjær-Jensen,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9719

NOR 12793

Kjetil Monsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Susanne
Båttype: First 40,7
Seilnummer: NOR 12793

Kristian Øpstad

Seilforening:
Båtnavn: Susanne
Båttype: First 40,7
Seilnummer: NOR 12793
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 14:05:14 4:05:14 4:08:38 12
Total 26.06.2021 14:05:14 4:05:14 4:08:38 12
    SUSANNE

Kjetil Monsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Susanne
Båttype: First 40,7
Seilnummer: NOR 12793

Kristian Øpstad

Seilforening:
Båtnavn: Susanne
Båttype: First 40,7
Seilnummer: NOR 12793
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 14:05:14 4:05:14 4:08:38 12
Total 26.06.2021 14:05:14 4:05:14 4:08:38 12
Kjetil Monsen, Askøy Seilforening
Kristian Øpstad,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype: First 40,7
Måltall: 1,0139

NOR 11357

Henrik Wigers Larsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Krabbelure
Båttype: First45f5
Seilnummer: NOR 11357
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:36:01 3:36:01 3:44:54 7
Total 26.06.2021 13:36:01 3:36:01 3:44:54 7
    KRABBELURE

Henrik Wigers Larsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Krabbelure
Båttype: First45f5
Seilnummer: NOR 11357
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:36:01 3:36:01 3:44:54 7
Total 26.06.2021 13:36:01 3:36:01 3:44:54 7
Henrik Wigers Larsen, Bergens Seilforening Klasse: NOR Rating
Båttype: First45f5
Måltall: 1,0412

NOR 00000

Johnny Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Trolsi
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 00000

Jan Tommy Stange Jensen

Seilforening:
Båtnavn: Trolsi
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 00000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 15:01:29 5:01:29 5:01:29 4
Total 26.06.2021 15:01:29 5:01:29 5:01:29 4
    TROLSI

Johnny Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Trolsi
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 00000

Jan Tommy Stange Jensen

Seilforening:
Båtnavn: Trolsi
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 00000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 15:01:29 5:01:29 5:01:29 4
Total 26.06.2021 15:01:29 5:01:29 5:01:29 4
Johnny Jensen, Ran Seilforening
Jan Tommy Stange Jensen,
Klasse: Alle klasser (Åpent) - Cruising class
Båttype: Hanse 371
Måltall:

NOR 14452

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452

Halvor Aga

Seilforening:
Båtnavn: Skarven
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:51:48 3:51:48 3:38:12 7
Total 26.06.2021 13:51:48 3:51:48 3:38:12 7
    SKARVEN

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452

Halvor Aga

Seilforening:
Båtnavn: Skarven
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:51:48 3:51:48 3:38:12 7
Total 26.06.2021 13:51:48 3:51:48 3:38:12 7
Per Aga, Os Seilforening
Halvor Aga,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype: Sun Fast 37
Måltall: 0,9414

NOR 287

Viggo vea

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: TuCanTango
Båttype: Lagoon 380 S2
Seilnummer: NOR 287

Grethe Tonheim

Seilforening:
Båtnavn: TuCanTango
Båttype: Lagoon 380 S2
Seilnummer: NOR 287
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 14:38:08 4:38:08 4:38:08 2
Total 26.06.2021 14:38:08 4:38:08 4:38:08 2
    TUCANTANGO

Viggo vea

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: TuCanTango
Båttype: Lagoon 380 S2
Seilnummer: NOR 287

Grethe Tonheim

Seilforening:
Båtnavn: TuCanTango
Båttype: Lagoon 380 S2
Seilnummer: NOR 287
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 14:38:08 4:38:08 4:38:08 2
Total 26.06.2021 14:38:08 4:38:08 4:38:08 2
Viggo vea, Karmøy Seilforening
Grethe Tonheim,
Klasse: Alle klasser (Åpent) - Cruising class
Båttype: Lagoon 380 S2
Måltall:

NOR 10304

Ivar Telle

Seilforening: Glesnes Ungdom- og idrettslag
Båtnavn: Silma
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 10304
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:55:35 3:55:35 3:53:10 11
Total 26.06.2021 13:55:35 3:55:35 3:53:10 11
    SILMA

Ivar Telle

Seilforening: Glesnes Ungdom- og idrettslag
Båtnavn: Silma
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 10304
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:55:35 3:55:35 3:53:10 11
Total 26.06.2021 13:55:35 3:55:35 3:53:10 11
Ivar Telle, Glesnes Ungdom- og idrettslag Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype: CB365
Måltall: 0,9898

NOR 10921

Pål Holst

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921

Pål Njølstad

Seilforening:
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:40:10 3:40:10 3:36:28 4
Total 26.06.2021 13:40:10 3:40:10 3:36:28 4
    TIGERGUTT

Pål Holst

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921

Pål Njølstad

Seilforening:
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:40:10 3:40:10 3:36:28 4
Total 26.06.2021 13:40:10 3:40:10 3:36:28 4
Pål Holst, Bergens Seilforening
Pål Njølstad,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9832

NOR 19

Ola Mathias Johannessen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Stjernebris
Båttype: x-35 OD
Seilnummer: NOR 19
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:24:55 3:24:55 3:28:52 3
Total 26.06.2021 13:24:55 3:24:55 3:28:52 3
    STJERNEBRIS

Ola Mathias Johannessen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Stjernebris
Båttype: x-35 OD
Seilnummer: NOR 19
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 13:24:55 3:24:55 3:28:52 3
Total 26.06.2021 13:24:55 3:24:55 3:28:52 3
Ola Mathias Johannessen, Bergens Seilforening Klasse: NOR Rating
Båttype: x-35 OD
Måltall: 1,0193

NOR 997

Børre Søraas-Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Xrex
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 997

Sakarias Middelthon

Seilforening:
Båtnavn: Xrex
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 997
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 14:27:49 4:27:49 3:44:03 9
Total 26.06.2021 14:27:49 4:27:49 3:44:03 9
    XREX

Børre Søraas-Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Xrex
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 997

Sakarias Middelthon

Seilforening:
Båtnavn: Xrex
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 997
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.06.2021 14:27:49 4:27:49 3:44:03 9
Total 26.06.2021 14:27:49 4:27:49 3:44:03 9
Børre Søraas-Sæther, Nesodden Seilforening
Sakarias Middelthon,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype: Express
Måltall: 0,8366

Last ned CSV fil


Last updated: 2021-07-17 00:54:53Cache read