Klasse: Deltaker |
NOR 1
Marie Ose Wickmann
Seilforening: Bergens Seilforening Båttype: Brett Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Brett |
Marie Ose Wickmann |
Bergens Seilforening |
NOR 2
Ella Singstad
Seilforening: Bergens Seilforening Båttype: Brett Seilnummer: NOR 2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Brett |
Ella Singstad |
Bergens Seilforening |
NOR 10
Alma Glenjen
Seilforening: Bergens Seilforening Båttype: Brett Seilnummer: NOR 10
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Brett |
Alma Glenjen |
Bergens Seilforening |
NOR 99
Helene Tuseth
Seilforening: Bergens Seilforening Båttype: Brett Seilnummer: NOR 99
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Brett |
Helene Tuseth |
Bergens Seilforening |
NOR 3256
Magnus Bjørgo
Seilforening: Bergens Seilforening Båttype: Optimist Seilnummer: NOR 3256
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Optimist |
Magnus Bjørgo |
Bergens Seilforening |
NOR 3383
Karl Elstad
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Optimist Seilnummer: NOR 3383
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Optimist |
Karl Elstad |
Ran Seilforening |
NOR 3461
Maja Giak
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Optimist Seilnummer: NOR 3461
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Optimist |
Maja Giak |
Ran Seilforening |
NOR 3615
Andreas Bekkenes
Seilforening: Åsane Seilforening Båttype: Optimist Seilnummer: NOR 3615
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Optimist |
Andreas Bekkenes |
Åsane Seilforening |
NOR 3691
Casper Opstvedt
Seilforening: Åsane Seilforening Båttype: Optimist Seilnummer: NOR 3691
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Optimist |
Casper Opstvedt |
Åsane Seilforening |
NOR 3750
Olav Nygaard
Seilforening: Bergens Seilforening Båttype: Optimist Seilnummer: NOR 3750
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Optimist |
Olav Nygaard |
Bergens Seilforening |
NOR 3852
Albert Farstad Johnsen
Seilforening: Bergens Seilforening Båttype: Optimist Seilnummer: NOR 3852
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Optimist |
Albert Farstad Johnsen |
Bergens Seilforening |
NOR 3936
Endre Bøthun Havnen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båttype: Optimist Seilnummer: NOR 3936
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Optimist |
Endre Bøthun Havnen |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3950
Pia Henriette Brun Tveita
Seilforening: Åsane Seilforening Båttype: Optimist Seilnummer: NOR 3950
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Optimist |
Pia Henriette Brun Tveita |
Åsane Seilforening |
NOR 203261
Alejandra Johnsen
Seilforening: Bergens Seilforening Båttype: laser 4,7 Seilnummer: NOR 203261
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
laser 4,7 |
Alejandra Johnsen |
Bergens Seilforening |
NOR 205863
Daniel Hjorth
Seilforening: Askøy Seilforening Båttype: Laser 4,7 Seilnummer: NOR 205863
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Laser 4,7 |
Daniel Hjorth |
Askøy Seilforening |
NOR 211307
Tinus Strømme
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Laser Radial Seilnummer: NOR 211307
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Laser Radial |
Tinus Strømme |
Ran Seilforening |
NOR 215910
Emilie K. Nilsen
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Laser Seilnummer: NOR 215910
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Laser |
Emilie K. Nilsen |
Ran Seilforening |
NOR 215912
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Laser Radial Seilnummer: NOR 215912
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Laser Radial |
Oscar Nøttingnes Skovly |
Ran Seilforening |
NOR 217081
Ingrid Wiik
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Seilnummer: NOR 217081
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
Ingrid Wiik |
Ran Seilforening |
NOR 217082
Erland Handegard
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Laser 4.7 Seilnummer: NOR 217082
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Laser 4.7 |
Erland Handegard |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 20 |
Klasse: Deltaker med søskenmoderasjon |
NOR 1111
Sofie Bjørgo
Seilforening: Bergens Seilforening Båttype: Brett Seilnummer: NOR 1111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Brett |
Sofie Bjørgo |
Bergens Seilforening |
NOR 3828
Isak Nygaard
Seilforening: Bergens Seilforening Båttype: Optimist Seilnummer: NOR 3828
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Optimist |
Isak Nygaard |
Bergens Seilforening |
NOR 209761
Tiliam Strømme
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Laser Radial Seilnummer: NOR 209761
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Laser Radial |
Tiliam Strømme |
Ran Seilforening |
NOR 209763
Tuva Handegard
Seilforening: Ran Seilforening Båttype: Laser 4.7 Seilnummer: NOR 209763
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Laser 4.7 |
Tuva Handegard |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: Waszp (u trener) |
NOR 2321
Mikal Tveita
Seilforening: Mislykkede Laserseilere Båttype: Waszp Seilnummer: NOR 2321
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Waszp |
Mikal Tveita |
Mislykkede Laserseilere |
NOR 2601
Didrik Rødland Jelstad
Seilforening: Mislykkede Laserseilere Båttype: Seilnummer: NOR 2601
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
|
Didrik Rødland Jelstad |
Mislykkede Laserseilere |
Deltagere i klassen: 2 |