Klasse: IF-båt |
NOR 128
Robert Bay
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Seilnummer: NOR 128
|
|
Kristen Thorp
Seilforening: Seilnummer: NOR 128
|
|
|
Robert Bay |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
NOR 153
Trond Aasland
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 153
|
|
Kåre Kurås
Seilforening: Seilnummer: NOR 153
|
|
|
Trond Aasland |
Bærum Seilforening |
NOR 101
Ole-Martin Lyng
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 101
|
|
En som Møter
Seilforening: Seilnummer: NOR 101
|
|
|
Ole-Martin Lyng |
Bærum Seilforening |
NOR 176
Bjørn Andersen
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 176
|
|
Gunnar Claus
Seilforening: Seilnummer: NOR 176
|
|
|
Bjørn Andersen |
Oslo Seilforening |
NOR 135
Pål Berg
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 135
|
|
Per Jul Hansen
Seilforening: Seilnummer: NOR 135
|
|
|
Pål Berg |
Bærum Seilforening |
NOR 107
Nils Jarem
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 107
|
|
Arnfinn Hansen
Seilforening: Seilnummer: NOR 107
|
|
|
Nils Jarem |
Bærum Seilforening |
NOR 30
Bjørn Rud
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 30
|
|
Ivan Banasevic
Seilforening: Seilnummer: NOR 30
|
|
|
Bjørn Rud |
Oslo Seilforening |
NOR 206
Marius Mowe
Seilforening: Oslo Seilforening Seilnummer: NOR 206
|
|
Eivind Johannes Nygaard
Seilforening: Seilnummer: NOR 206
|
|
|
Marius Mowe |
Oslo Seilforening |
NOR 222
Steinar Mollan
Seilforening: Ullern Seilforening Seilnummer: NOR 222
|
|
Frode Stenstrøm
Seilforening: Seilnummer: NOR 222
|
|
|
Steinar Mollan |
Ullern Seilforening |
NOR 220
Jan Kolbjørnsen
Seilforening: Hurum Seilforening Seilnummer: NOR 220
|
|
Aud Beston
Seilforening: Seilnummer: NOR 220
|
|
|
Jan Kolbjørnsen |
Hurum Seilforening |
NOR 211
Hilde Thoresen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Seilnummer: NOR 211
|
|
Ashley Booth
Seilforening: Seilnummer: NOR 211
|
|
|
Hilde Thoresen |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
NOR 160
Jan Christian Jørgensen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 160
|
|
Bendix Jørgensen
Seilforening: Seilnummer: NOR 160
|
|
|
Jan Christian Jørgensen |
Bærum Seilforening |
NOR 77
Morten Mero
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 77
|
|
Eirik Oskari Halvorsen
Seilforening: Seilnummer: NOR 77
|
|
|
Morten Mero |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 13 |
Klasse: Snipe - Høstserie |
NOR 29896
Øyvind Parken
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 29896
|
|
Hilde Høvik
Seilforening: Seilnummer: NOR 29896
|
|
|
Øyvind Parken |
Bærum Seilforening |
NOR 29982
Reidar Berthelsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 29982
|
|
Janett Krefting
Seilforening: Seilnummer: NOR 29982
|
|
|
Reidar Berthelsen |
Bærum Seilforening |
NOR 29650
Torstein Pedersen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 29650
|
|
|
Torstein Pedersen |
Bærum Seilforening |
NOR 31173
Johan G Mejlænder
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 31173
|
|
Maj Kristin Borgen
Seilforening: Seilnummer: NOR 31173
|
|
|
Johan G Mejlænder |
Bærum Seilforening |
NOR 30840
Geir Hansen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 30840
|
|
Hanne-Cecilie Bjørka
Seilforening: Seilnummer: NOR 30840
|
|
|
Geir Hansen |
Bærum Seilforening |
NOR 30660
Petter Amundsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 30660
|
|
|
Petter Amundsen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 30713
Martin Tobiasson
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 30713
|
|
Caroline Heibo
Seilforening: Seilnummer: NOR 30713
|
|
|
Martin Tobiasson |
Bærum Seilforening |
NOR 30069
Ola Nygard
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 30069
|
|
Stina Hammarberg
Seilforening: Seilnummer: NOR 30069
|
|
|
Ola Nygard |
Bærum Seilforening |
NOR 30498
Ulrik Sandvig
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 30498
|
|
|
Ulrik Sandvig |
Bærum Seilforening |
NOR 30747
Totto Hartmann
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 30747
|
|
|
Totto Hartmann |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 10 |
Klasse: Snipe - Vårserie |
NOR 30067
Gustavo Ribbe
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 30067
|
|
Sofia Appelskog-Ribbe
Seilforening: Seilnummer: NOR 30067
|
|
|
Gustavo Ribbe |
Bærum Seilforening |
NOR 30747
Totto Hartmann
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 30747
|
|
Georg Wilhelm Hartmann
Seilforening: Seilnummer: NOR 30747
|
|
|
Totto Hartmann |
Bærum Seilforening |
NOR 29725
Kristine Schüssler
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 29725
|
|
Marita Christensen
Seilforening: Seilnummer: NOR 29725
|
|
|
Kristine Schüssler |
Bærum Seilforening |
NOR 31173
Johan G Mejlænder
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 31173
|
|
Berg Marianne
Seilforening: Seilnummer: NOR 31173
|
|
|
Johan G Mejlænder |
Bærum Seilforening |
NOR 29896
Øyvind Parken
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 29896
|
|
Hilde Høvik
Seilforening: Seilnummer: NOR 29896
|
|
|
Øyvind Parken |
Bærum Seilforening |
NOR 30811
Mads Truelsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 30811
|
|
Herman Kopseng
Seilforening: Seilnummer: NOR 30811
|
|
|
Mads Truelsen |
Bærum Seilforening |
NOR 31112
Magnus Brun
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 31112
|
|
|
Magnus Brun |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 30840
Geir Hansen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 30840
|
|
Hanne Cecilie Bjørka
Seilforening: Seilnummer: NOR 30840
|
|
|
Geir Hansen |
Bærum Seilforening |
NOR 30498
Ulrik Sandvig
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 30498
|
|
|
Ulrik Sandvig |
Bærum Seilforening |
NOR 29982
Reidar Berthelsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 29982
|
|
Janett Krefting
Seilforening: Seilnummer: NOR 29982
|
|
|
Reidar Berthelsen |
Bærum Seilforening |
NOR 30090
Steffen Skjønberg
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 30090
|
|
Hege Sandven
Seilforening: Seilnummer: NOR 30090
|
|
|
Steffen Skjønberg |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 11 |