Arrangører
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Seilingsbestemmelser
Kunngjøring
For deltagerne
Været på Korsfjorden (Blia-skjær)
Gunstig hotellovernatting
NM fest
Egenerklæring
#nmexpress
NM fra A til Å praktisk informasjon
Kart over Havneområdet
Velkommen til Bergens Seilforening
For publikum
expressklubben.com
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
037
NOR 117
Aleksander Viste
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Hex Press
Seilnummer:
NOR 117
Terese Sivertsen
Seilforening:
Båtnavn:
Hex Press
Seilnummer:
NOR 117
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
HEX PRESS
Aleksander Viste
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Hex Press
Seilnummer:
NOR 117
Terese Sivertsen
Seilforening:
Båtnavn:
Hex Press
Seilnummer:
NOR 117
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Aleksander Viste
, Stavanger Seilforening
Terese Sivertsen,
Oddvar Myrnes,
Ingi Spain,
Klasse: Express
NOR 139
Andreas S. Larsen
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 139
Mathias Høylandskjær
Seilforening:
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 139
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NN
Andreas S. Larsen
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 139
Mathias Høylandskjær
Seilforening:
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 139
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Andreas S. Larsen
, Ålesunds Seilforening
Mathias Høylandskjær,
Anders Hystad,
Petter Lomsøy,
Klasse: Express
NOR 89
Arne Liebich Rise
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Placebo
Seilnummer:
NOR 89
Lars Klemsdal
Seilforening:
Båtnavn:
Placebo
Seilnummer:
NOR 89
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
PLACEBO
Arne Liebich Rise
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Placebo
Seilnummer:
NOR 89
Lars Klemsdal
Seilforening:
Båtnavn:
Placebo
Seilnummer:
NOR 89
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arne Liebich Rise
, Seilforeningen 1928
Lars Klemsdal,
Nikolai Bakker,
Todd Beadle,
Klasse: Express
NOR 253
CARL OLAV WICKMANN
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Exena
Seilnummer:
NOR 253
Carl Johan Wickmann
Seilforening:
Båtnavn:
Exena
Seilnummer:
NOR 253
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
EXENA
CARL OLAV WICKMANN
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Exena
Seilnummer:
NOR 253
Carl Johan Wickmann
Seilforening:
Båtnavn:
Exena
Seilnummer:
NOR 253
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
CARL OLAV WICKMANN
, Bergens Seilforening
Carl Johan Wickmann,
Erik Wickmann,
Ole Petter Wickmann,
Klasse: Express
NOR 219
DAG MELVÆR GIIL
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Mavi
Seilnummer:
NOR 219
Rune Hornes
Seilforening:
Båtnavn:
Mavi
Seilnummer:
NOR 219
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
MAVI
DAG MELVÆR GIIL
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Mavi
Seilnummer:
NOR 219
Rune Hornes
Seilforening:
Båtnavn:
Mavi
Seilnummer:
NOR 219
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
DAG MELVÆR GIIL
, Ran Seilforening
Rune Hornes,
Jan Erik Mandelid,
? ?,
Klasse: Express
NOR 605
Eirik Berglund
Seilforening:
Os Seilforening
Båtnavn:
FoXy
Seilnummer:
NOR 605
Aage Hedegaard-Larsen
Seilforening:
Båtnavn:
FoXy
Seilnummer:
NOR 605
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FOXY
Eirik Berglund
Seilforening:
Os Seilforening
Båtnavn:
FoXy
Seilnummer:
NOR 605
Aage Hedegaard-Larsen
Seilforening:
Båtnavn:
FoXy
Seilnummer:
NOR 605
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Eirik Berglund
, Os Seilforening
Aage Hedegaard-Larsen,
Fredrik Hjorth Karlsen,
Hans Fjell,
Klasse: Express
NOR 28
Eirik Helliesen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Frøken GLAE
Seilnummer:
NOR 28
Gert Dørheim
Seilforening:
Båtnavn:
Frøken GLAE
Seilnummer:
NOR 28
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FRøKEN GLAE
Eirik Helliesen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Frøken GLAE
Seilnummer:
NOR 28
Gert Dørheim
Seilforening:
Båtnavn:
Frøken GLAE
Seilnummer:
NOR 28
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Eirik Helliesen
, Stavanger Seilforening
Gert Dørheim,
Lars Nordbø,
Anders Aadnøy,
Klasse: Express
NOR 142
Eirik Ihle
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Siddis
Seilnummer:
NOR 142
Frank Huth
Seilforening:
Båtnavn:
Siddis
Seilnummer:
NOR 142
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SIDDIS
Eirik Ihle
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Siddis
Seilnummer:
NOR 142
Frank Huth
Seilforening:
Båtnavn:
Siddis
Seilnummer:
NOR 142
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Eirik Ihle
, Stavanger Seilforening
Frank Huth,
Brit Malde Rød,
Kenneth Booe,
Klasse: Express
NOR 841
Espen Korsnes
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Storm
Seilnummer:
NOR 841
Børre Michelsen
Seilforening:
Båtnavn:
Storm
Seilnummer:
NOR 841
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
STORM
Espen Korsnes
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Storm
Seilnummer:
NOR 841
Børre Michelsen
Seilforening:
Båtnavn:
Storm
Seilnummer:
NOR 841
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Espen Korsnes
, Åsane Seilforening
Børre Michelsen,
Pål Svendsen,
Hans Christian Smith,
Klasse: Express
NOR 2014
Even Larsen
Seilforening:
Soon Seilforening
Båtnavn:
Tassen
Seilnummer:
NOR 2014
Geir Grimsrud
Seilforening:
Båtnavn:
Tassen
Seilnummer:
NOR 2014
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TASSEN
Even Larsen
Seilforening:
Soon Seilforening
Båtnavn:
Tassen
Seilnummer:
NOR 2014
Geir Grimsrud
Seilforening:
Båtnavn:
Tassen
Seilnummer:
NOR 2014
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Even Larsen
, Soon Seilforening
Geir Grimsrud,
Gudmund Carlsen,
Joachim Follestad,
Klasse: Express
NOR 2001
Fredrik Hansen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Pondus
Seilnummer:
NOR 2001
Terje Ulvatn
Seilforening:
Båtnavn:
Pondus
Seilnummer:
NOR 2001
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
PONDUS
Fredrik Hansen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Pondus
Seilnummer:
NOR 2001
Terje Ulvatn
Seilforening:
Båtnavn:
Pondus
Seilnummer:
NOR 2001
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Fredrik Hansen
, Bergens Seilforening
Terje Ulvatn,
Pål Bjønnes,
Torbjørn Fotland,
Klasse: Express
NOR 1021
FRODE STAVANG
Seilforening:
Florø Seilforening
Båtnavn:
Breeze
Seilnummer:
NOR 1021
Guttorm Kleppe
Seilforening:
Båtnavn:
Breeze
Seilnummer:
NOR 1021
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BREEZE
FRODE STAVANG
Seilforening:
Florø Seilforening
Båtnavn:
Breeze
Seilnummer:
NOR 1021
Guttorm Kleppe
Seilforening:
Båtnavn:
Breeze
Seilnummer:
NOR 1021
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FRODE STAVANG
, Florø Seilforening
Guttorm Kleppe,
Geir Henning Nore,
Egil Aardal,
Klasse: Express
NOR 655
Geir Victor Svendsen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Glory
Seilnummer:
NOR 655
Dag Andersen
Seilforening:
Båtnavn:
Glory
Seilnummer:
NOR 655
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
GLORY
Geir Victor Svendsen
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Glory
Seilnummer:
NOR 655
Dag Andersen
Seilforening:
Båtnavn:
Glory
Seilnummer:
NOR 655
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Geir Victor Svendsen
, Oslo Seilforening
Dag Andersen,
Einar Marthinussen,
Are Fischer,
Klasse: Express
NOR 60
Georg Nygaard
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
T? II
Seilnummer:
NOR 60
Fredrik Meyer-Lampe
Seilforening:
Båtnavn:
T? II
Seilnummer:
NOR 60
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
T? II
Georg Nygaard
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
T? II
Seilnummer:
NOR 60
Fredrik Meyer-Lampe
Seilforening:
Båtnavn:
T? II
Seilnummer:
NOR 60
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Georg Nygaard
, Bergens Seilforening
Fredrik Meyer-Lampe,
Erik von Krogh,
Edward Nygaard,
Klasse: Express
NOR 84
Georg Solvåg
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Sun eXpress
Seilnummer:
NOR 84
Kristen Strømme
Seilforening:
Båtnavn:
Sun eXpress
Seilnummer:
NOR 84
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SUN EXPRESS
Georg Solvåg
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Sun eXpress
Seilnummer:
NOR 84
Kristen Strømme
Seilforening:
Båtnavn:
Sun eXpress
Seilnummer:
NOR 84
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Georg Solvåg
, Åsane Seilforening
Kristen Strømme,
Børre Z. Jensen,
Torbjørn Amundsen,
Klasse: Express
NOR 711
Jan Grung
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
jr.
Seilnummer:
NOR 711
Roar Teige
Seilforening:
Båtnavn:
jr.
Seilnummer:
NOR 711
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
JR.
Jan Grung
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
jr.
Seilnummer:
NOR 711
Roar Teige
Seilforening:
Båtnavn:
jr.
Seilnummer:
NOR 711
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jan Grung
, Åsane Seilforening
Roar Teige,
Sigurd Grung,
Martin Frogner,
Klasse: Express
NOR 127
Karl Gjerde
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Krutlisa
Seilnummer:
NOR 127
Elin Gjerde
Seilforening:
Båtnavn:
Krutlisa
Seilnummer:
NOR 127
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
KRUTLISA
Karl Gjerde
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Krutlisa
Seilnummer:
NOR 127
Elin Gjerde
Seilforening:
Båtnavn:
Krutlisa
Seilnummer:
NOR 127
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Karl Gjerde
, Bergens Seilforening
Elin Gjerde,
Njål Sletten,
Terje Skram,
Jens Riis,
Klasse: Express
NOR 936
Kjell Arne Myrann
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Frampå
Seilnummer:
NOR 936
Kristoffer Spone
Seilforening:
Båtnavn:
Frampå
Seilnummer:
NOR 936
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FRAMPå
Kjell Arne Myrann
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Frampå
Seilnummer:
NOR 936
Kristoffer Spone
Seilforening:
Båtnavn:
Frampå
Seilnummer:
NOR 936
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kjell Arne Myrann
, Kongelig Norsk Seilforening
Kristoffer Spone,
Kjell Inge Heiberg,
Thomas Nilsson,
Klasse: Express
NOR 81
Kjell Magnus Økland
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Nicoline
Seilnummer:
NOR 81
Jørgen Wathne
Seilforening:
Båtnavn:
Nicoline
Seilnummer:
NOR 81
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NICOLINE
Kjell Magnus Økland
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Nicoline
Seilnummer:
NOR 81
Jørgen Wathne
Seilforening:
Båtnavn:
Nicoline
Seilnummer:
NOR 81
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kjell Magnus Økland
, Ran Seilforening
Jørgen Wathne,
Erling Holler,
Rolf Gangdal,
Klasse: Express
NOR 693
Leif Kristian Garvik
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
salt 3
Seilnummer:
NOR 693
Kurt Furnes
Seilforening:
Båtnavn:
salt 3
Seilnummer:
NOR 693
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SALT 3
Leif Kristian Garvik
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
salt 3
Seilnummer:
NOR 693
Kurt Furnes
Seilforening:
Båtnavn:
salt 3
Seilnummer:
NOR 693
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Leif Kristian Garvik
, Ran Seilforening
Kurt Furnes,
Chris Skogen,
Dag Erik Fotland,
Klasse: Express
NOR 413
Mathias Friis
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Friistilt Noch einmal
Seilnummer:
NOR 413
Jan fredrik Knudsen
Seilforening:
Båtnavn:
Friistilt Noch einmal
Seilnummer:
NOR 413
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FRIISTILT NOCH EINMAL
Mathias Friis
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Friistilt Noch einmal
Seilnummer:
NOR 413
Jan fredrik Knudsen
Seilforening:
Båtnavn:
Friistilt Noch einmal
Seilnummer:
NOR 413
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mathias Friis
, Oslo Seilforening
Jan fredrik Knudsen,
Gorm Bue Søby,
Knut Bremer,
Klasse: Express
NOR 210
MATS MÆLAND
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Express
Seilnummer:
NOR 210
Didrik Venge
Seilforening:
Båtnavn:
Express
Seilnummer:
NOR 210
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
EXPRESS
MATS MÆLAND
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Express
Seilnummer:
NOR 210
Didrik Venge
Seilforening:
Båtnavn:
Express
Seilnummer:
NOR 210
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
MATS MÆLAND
, Ran Seilforening
Didrik Venge,
Jørund Moseid,
Joachim Nærø,
Klasse: Express
NOR 2006
Morten Aagaard
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
impuls
Seilnummer:
NOR 2006
Sven Augland
Seilforening:
Båtnavn:
impuls
Seilnummer:
NOR 2006
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
IMPULS
Morten Aagaard
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
impuls
Seilnummer:
NOR 2006
Sven Augland
Seilforening:
Båtnavn:
impuls
Seilnummer:
NOR 2006
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Morten Aagaard
, Bundefjorden Seilforening
Sven Augland,
Morten Gulliksen,
Glen Robert Aarrestad,
Klasse: Express
NOR 193
Morten Hansen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Ebba grøn
Seilnummer:
NOR 193
Jan-Eirik Bergesen
Seilforening:
Båtnavn:
Ebba grøn
Seilnummer:
NOR 193
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
EBBA GRøN
Morten Hansen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Ebba grøn
Seilnummer:
NOR 193
Jan-Eirik Bergesen
Seilforening:
Båtnavn:
Ebba grøn
Seilnummer:
NOR 193
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Morten Hansen
, Bergens Seilforening
Jan-Eirik Bergesen,
Kjartan Frotjold Madsen,
Janne Louise Bergesen,
Klasse: Express
NOR 98
Petter Mørland Pedersen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 98
Joachim Nærø
Seilforening:
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 98
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NN
Petter Mørland Pedersen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 98
Joachim Nærø
Seilforening:
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 98
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Petter Mørland Pedersen
, Arendals Seilforening
Joachim Nærø,
Anders Lofterød,
Sindre Røsland,
Klasse: Express
NOR 354
Sigurd Middelthon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Raga Muffin
Seilnummer:
NOR 354
Ian Ratcliffe
Seilforening:
Båtnavn:
Raga Muffin
Seilnummer:
NOR 354
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
RAGA MUFFIN
Sigurd Middelthon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Raga Muffin
Seilnummer:
NOR 354
Ian Ratcliffe
Seilforening:
Båtnavn:
Raga Muffin
Seilnummer:
NOR 354
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sigurd Middelthon
, Stavanger Seilforening
Ian Ratcliffe,
Skjalg Lund,
Sigurd Willoughby,
Klasse: Express
SWE 693
Steffen Bertelsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Party Expressen
Seilnummer:
SWE 693
Eivind Skog
Seilforening:
Båtnavn:
Party Expressen
Seilnummer:
SWE 693
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
PARTY EXPRESSEN
Steffen Bertelsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Party Expressen
Seilnummer:
SWE 693
Eivind Skog
Seilforening:
Båtnavn:
Party Expressen
Seilnummer:
SWE 693
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Steffen Bertelsen
, Ran Seilforening
Eivind Skog,
Thorbjørn Thomas Hansen,
Thomas Nicolaysen,
Klasse: Express
NOR 910
Thor Fredrik Jacobsen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Expresso1
Seilnummer:
NOR 910
Eirik Wold
Seilforening:
Båtnavn:
Expresso1
Seilnummer:
NOR 910
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
EXPRESSO1
Thor Fredrik Jacobsen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Expresso1
Seilnummer:
NOR 910
Eirik Wold
Seilforening:
Båtnavn:
Expresso1
Seilnummer:
NOR 910
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Thor Fredrik Jacobsen
, Åsane Seilforening
Eirik Wold,
Erling Nesse,
Nils Hordvik,
Klasse: Express
NOR 132
Thor Erik Karlsen
Seilforening:
Horten Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 132
Rolf Bendiksen
Seilforening:
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 132
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NN
Thor Erik Karlsen
Seilforening:
Horten Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 132
Rolf Bendiksen
Seilforening:
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 132
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Thor Erik Karlsen
, Horten Seilforening
Rolf Bendiksen,
Kjell Erik Jørgensen,
Andreas Karlsen,
Klasse: Express
NOR 1200
Torodd Olsen
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Fronta
Seilnummer:
NOR 1200
Kent Heine Spissøy
Seilforening:
Båtnavn:
Fronta
Seilnummer:
NOR 1200
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FRONTA
Torodd Olsen
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Fronta
Seilnummer:
NOR 1200
Kent Heine Spissøy
Seilforening:
Båtnavn:
Fronta
Seilnummer:
NOR 1200
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Torodd Olsen
, Stord Seilforening
Kent Heine Spissøy,
Ole Reinert Eskeland,
Alf Lidal,
Klasse: Express
NOR 1029
Trond Wickman
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
eXcelsior
Seilnummer:
NOR 1029
Jan Hjellestad
Seilforening:
Båtnavn:
eXcelsior
Seilnummer:
NOR 1029
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
EXCELSIOR
Trond Wickman
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
eXcelsior
Seilnummer:
NOR 1029
Jan Hjellestad
Seilforening:
Båtnavn:
eXcelsior
Seilnummer:
NOR 1029
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Trond Wickman
, Bergens Seilforening
Jan Hjellestad,
Magne Aalen,
Fridtjof Bergmann,
Klasse: Express
NOR 1121
Trond Sverre Førde
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Den 2ndre Xdama
Seilnummer:
NOR 1121
Lise Nilsen
Seilforening:
Båtnavn:
Den 2ndre Xdama
Seilnummer:
NOR 1121
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
DEN 2NDRE XDAMA
Trond Sverre Førde
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Den 2ndre Xdama
Seilnummer:
NOR 1121
Lise Nilsen
Seilforening:
Båtnavn:
Den 2ndre Xdama
Seilnummer:
NOR 1121
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Trond Sverre Førde
, Bundefjorden Seilforening
Lise Nilsen,
Christian Rasmussen,
Truls Starheim,
Klasse: Express
NOR 251
truls rognerud
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Else
Seilnummer:
NOR 251
X X
Seilforening:
Båtnavn:
Else
Seilnummer:
NOR 251
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ELSE
truls rognerud
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
Else
Seilnummer:
NOR 251
X X
Seilforening:
Båtnavn:
Else
Seilnummer:
NOR 251
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
truls rognerud
, Oslo Seilforening
X X,
X X,
X X,
Klasse: Express
NOR 1150
Trygve Leergaard
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
-hvergang-}
Seilnummer:
NOR 1150
Esben Keim
Seilforening:
Båtnavn:
-hvergang-}
Seilnummer:
NOR 1150
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
-HVERGANG-}
Trygve Leergaard
Seilforening:
Oslo Seilforening
Båtnavn:
-hvergang-}
Seilnummer:
NOR 1150
Esben Keim
Seilforening:
Båtnavn:
-hvergang-}
Seilnummer:
NOR 1150
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Trygve Leergaard
, Oslo Seilforening
Esben Keim,
Stein Broch-Olsen,
Kristoffer Sangvig-Jebsen,
Klasse: Express
NOR 241
Yngve Thuen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Whiplash II
Seilnummer:
NOR 241
Andre Farstad
Seilforening:
Båtnavn:
Whiplash II
Seilnummer:
NOR 241
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
WHIPLASH II
Yngve Thuen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Whiplash II
Seilnummer:
NOR 241
Andre Farstad
Seilforening:
Båtnavn:
Whiplash II
Seilnummer:
NOR 241
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Yngve Thuen
, Bergens Seilforening
Andre Farstad,
Kjell Arne Meyer,
Bengt Waage,
Klasse: Express
NOR 898
Øivind Nerheim Torkelsen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Happy Tuna
Seilnummer:
NOR 898
Fredrik Kjellevold
Seilforening:
Båtnavn:
Happy Tuna
Seilnummer:
NOR 898
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
HAPPY TUNA
Øivind Nerheim Torkelsen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Happy Tuna
Seilnummer:
NOR 898
Fredrik Kjellevold
Seilforening:
Båtnavn:
Happy Tuna
Seilnummer:
NOR 898
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Øivind Nerheim Torkelsen
, Stavanger Seilforening
Fredrik Kjellevold,
Thomas Kjellevold,
Marius Johnsen,
Christian Torkelsen,
Klasse: Express
NOR 2013
ØYSTEIN FUGLESANG
Seilforening:
Soon Seilforening
Båtnavn:
Express
Seilnummer:
NOR 2013
Magne Klann
Seilforening:
Båtnavn:
Express
Seilnummer:
NOR 2013
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
EXPRESS
ØYSTEIN FUGLESANG
Seilforening:
Soon Seilforening
Båtnavn:
Express
Seilnummer:
NOR 2013
Magne Klann
Seilforening:
Båtnavn:
Express
Seilnummer:
NOR 2013
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ØYSTEIN FUGLESANG
, Soon Seilforening
Magne Klann,
Malfrid Stadaas,
Petter Nyquist,
Christina Werner Wallin,
Klasse: Express
Last ned CSV fil