Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

29er

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7
1 NOR-1621

Jostein Aker

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Den Gyldne Måke
Seilnummer: NOR 1621

Jacob Undrum

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Den Gyldne Måke
Seilnummer: NOR 1621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
DEN GYLDNE MåKE

Jostein Aker

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Den Gyldne Måke
Seilnummer: NOR 1621

Jacob Undrum

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Den Gyldne Måke
Seilnummer: NOR 1621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jostein Aker (Tønsberg Seilforening
Jacob Undrum (Tønsberg Seilforening))
11 1142126
2 NOR-2319

Emilie B Dahl Andersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 2319

Maren Edland

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 2319
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emilie B Dahl Andersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 2319

Maren Edland

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 2319
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emilie B Dahl Andersen (Kongelig Norsk Seilforening
Maren Edland (Asker Seilforening))
14 7613211
3 NOR-2044

Pia B Dahl Andersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 2044

Nora Edland

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 2044
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pia B Dahl Andersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 2044

Nora Edland

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 2044
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pia B Dahl Andersen (Kongelig Norsk Seilforening
Nora Edland (Asker Seilforening))
17 2324452
4 NOR-2056

Caroline Heiberg

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Vanja
Seilnummer: NOR 2056

Marie Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Vanja
Seilnummer: NOR 2056
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
VANJA

Caroline Heiberg

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Vanja
Seilnummer: NOR 2056

Marie Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Vanja
Seilnummer: NOR 2056
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Caroline Heiberg (Moss Seilforening
Marie Bordal (Moss Seilforening))
24 3296337
5 NOR-2417

Casper R Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 2417

Alexander Franks Penty

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 2417
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Casper R Rynning

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 2417

Alexander Franks Penty

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 2417
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Casper R Rynning (Asker Seilforening
Alexander Franks Penty (Asker Seilforening))
31 55395411
6 NOR-2057

Alexander Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 2057

Jeppe Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 2057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Hylen Klippenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 2057

Jeppe Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 2057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Hylen Klippenberg (Kongelig Norsk Seilforening
Jeppe Nilsen (Kongelig Norsk Seilforening))
33 64618OCS (19)8
7 NOR-1374

Emil Dagsberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Rubber
Seilnummer: NOR 1374

Jørgen Smith-Meyer

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Rubber
Seilnummer: NOR 1374
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
RUBBER

Emil Dagsberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Rubber
Seilnummer: NOR 1374

Jørgen Smith-Meyer

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Rubber
Seilnummer: NOR 1374
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emil Dagsberg (Tønsberg Seilforening
Jørgen Smith-Meyer (Tønsberg Seilforening))
37 895OCS (19)663
8 NOR-1745

Sverre Poppe Oldervoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 1745

William Svensrud

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 1745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sverre Poppe Oldervoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 1745

William Svensrud

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 1745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sverre Poppe Oldervoll (Bærum Seilforening
William Svensrud (Bærum Seilforening))
40 410771375
9 NOR-1962

Karoline Brudevoll Rognlien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 1962

Vilde Berg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 1962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karoline Brudevoll Rognlien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 1962

Vilde Berg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 1962
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karoline Brudevoll Rognlien (Kongelig Norsk Seilforening
Vilde Berg (Tønsberg Seilforening))
40 97857154
10 NOR-1606

Henrik Schrader Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Anna
Seilnummer: NOR 1606

Eirik Mathias Silnes

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Anna
Seilnummer: NOR 1606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ANNA

Henrik Schrader Bordal

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Anna
Seilnummer: NOR 1606

Eirik Mathias Silnes

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Anna
Seilnummer: NOR 1606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Schrader Bordal (Moss Seilforening
Eirik Mathias Silnes (Moss Seilforening))
57 101210891010
11 NOR-1035

Sivert Svane With

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 1035

Alexander Lanfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 1035
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sivert Svane With

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 1035

Alexander Lanfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 1035
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sivert Svane With (Asker Seilforening
Alexander Lanfeldt (Asker Seilforening))
64 128121112913
12 NOR-1699

Helene Yu Jonson

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Badeanda
Seilnummer: NOR 1699

Sebastian Wirak

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Badeanda
Seilnummer: NOR 1699
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BADEANDA

Helene Yu Jonson

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Badeanda
Seilnummer: NOR 1699

Sebastian Wirak

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Badeanda
Seilnummer: NOR 1699
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Helene Yu Jonson (Bundefjorden Seilforening
Sebastian Wirak (Asker Seilforening))
65 1113131011812
13 NOR-1595

Elise Ludvigsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 1595

Madelen S. Monstad

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 1595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Elise Ludvigsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 1595

Madelen S. Monstad

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 1595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Elise Ludvigsen (Tønsberg Seilforening
Madelen S. Monstad (Tønsberg Seilforening))
82 DNC (19)16141615129
14 NOR-1892

Lukas Bengston

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 1892

Sebastian Alveberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 1892
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lukas Bengston

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 1892

Sebastian Alveberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 1892
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lukas Bengston (Kongelig Norsk Seilforening
Sebastian Alveberg (Kongelig Norsk Seilforening))
83 16151113171414
15 NOR-1596

Anders Nøvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 1596

Iver August Nymann Jåvold

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 1596
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anders Nøvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 1596

Iver August Nymann Jåvold

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 1596
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anders Nøvik (Asker Seilforening
Iver August Nymann Jåvold (Bærum Seilforening))
85 131718121411DNC (19)
16 NOR-987

Mads Melby

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 987

Oskar Keller

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 987
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mads Melby

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 987

Oskar Keller

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 987
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mads Melby (Kongelig Norsk Seilforening
Oskar Keller (Kongelig Norsk Seilforening))
90 141117OCS (19)10OCS (19)DNC (19)
17 NOR-6957

Kristoffer Spone

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Baghdad
Seilnummer: NOR 6957

Børre Hekk Paulsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Baghdad
Seilnummer: NOR 6957
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BAGHDAD

Kristoffer Spone

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Baghdad
Seilnummer: NOR 6957

Børre Hekk Paulsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Baghdad
Seilnummer: NOR 6957
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kristoffer Spone (Kongelig Norsk Seilforening
Børre Hekk Paulsen (Kongelig Norsk Seilforening))
90 15141515161615
18 NOR-1587

Mickel Segalstad-Slaatto

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: ChillOut
Seilnummer: NOR 1587

Magnus Poppe Wang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: ChillOut
Seilnummer: NOR 1587
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
CHILLOUT

Mickel Segalstad-Slaatto

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: ChillOut
Seilnummer: NOR 1587

Magnus Poppe Wang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: ChillOut
Seilnummer: NOR 1587
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mickel Segalstad-Slaatto (Kongelig Norsk Seilforening
Magnus Poppe Wang (Kongelig Norsk Seilforening))
96 171816141813DNF (19)

Andunge

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8
1 NOR-161

Morten Jensen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: ALLTID AMBER
Seilnummer: NOR 161

Martine Hoff Jensen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: ALLTID AMBER
Seilnummer: NOR 161
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ALLTID AMBER

Morten Jensen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: ALLTID AMBER
Seilnummer: NOR 161

Martine Hoff Jensen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: ALLTID AMBER
Seilnummer: NOR 161
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Morten Jensen (Asker Seilforening
Martine Hoff Jensen (Asker Seilforening))
17 15222325
2 NOR -114

Lasse Naumann

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Mariand
Seilnummer: NOR 114

Mari Børretzen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Mariand
Seilnummer: NOR 114
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MARIAND

Lasse Naumann

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Mariand
Seilnummer: NOR 114

Mari Børretzen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Mariand
Seilnummer: NOR 114
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lasse Naumann (Asker Seilforening
Mari Børretzen (Asker Seilforening)
Christian Walther (Asker Seilforening))
20 48911114
3 NOR-111

Pål Persen

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn: Superduck
Seilnummer: NOR 111

Herman Persen Fostvedt

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn: Superduck
Seilnummer: NOR 111
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SUPERDUCK

Pål Persen

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn: Superduck
Seilnummer: NOR 111

Herman Persen Fostvedt

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn: Superduck
Seilnummer: NOR 111
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pål Persen (Kragerø Seilforening
Herman Persen Fostvedt (Kragerø Seilforening)
Ellen Fostvedt (Kragerø Seilforening))
26 311146843
4 SWE-71

Lars Gelin

Seilforening: Vikingarnas Segelsällskap
Båtnavn: Elin
Seilnummer: SWE 71

Lotta Gelin

Seilforening: Vikingarnas Segelsällskap
Båtnavn: Elin
Seilnummer: SWE 71
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ELIN

Lars Gelin

Seilforening: Vikingarnas Segelsällskap
Båtnavn: Elin
Seilnummer: SWE 71

Lotta Gelin

Seilforening: Vikingarnas Segelsällskap
Båtnavn: Elin
Seilnummer: SWE 71
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Gelin (Vikingarnas Segelsällskap
Lotta Gelin (Vikingarnas Segelsällskap))
32 53844637
5 NOR169-0000

Camilla Nore

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Albicilla
Seilnummer: NOR169 0000

Henrik Nore

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Albicilla
Seilnummer: NOR169 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ALBICILLA

Camilla Nore

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Albicilla
Seilnummer: NOR169 0000

Henrik Nore

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Albicilla
Seilnummer: NOR169 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Camilla Nore (Oslo Seilforening
Henrik Nore (Asker Seilforening))
35 10463OCS (17)282
6 NOR-164

HÅVARD ALSTAD

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 164

Preben Sparre-Enger

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 164
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

HÅVARD ALSTAD

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 164

Preben Sparre-Enger

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 164
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

HÅVARD ALSTAD (Asker Seilforening
Preben Sparre-Enger (Asker Seilforening))
45 675137956
7 NOR-75

Sophie Danielsen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Pink Panther
Seilnummer: NOR 75

Sunniva Dunbar Risan

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Pink Panther
Seilnummer: NOR 75
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PINK PANTHER

Sophie Danielsen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Pink Panther
Seilnummer: NOR 75

Sunniva Dunbar Risan

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Pink Panther
Seilnummer: NOR 75
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sophie Danielsen (Asker Seilforening
Sunniva Dunbar Risan (Asker Seilforening))
49 76771246DNC (17)
8 NOR-154

Trond Kaarem

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: RAV1.NO
Seilnummer: NOR 154

Pål Prøitz

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: RAV1.NO
Seilnummer: NOR 154
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
RAV1.NO

Trond Kaarem

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: RAV1.NO
Seilnummer: NOR 154

Pål Prøitz

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: RAV1.NO
Seilnummer: NOR 154
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Trond Kaarem (Oslo Seilforening
Pål Prøitz (Oslo Seilforening)
Victoria prøitz (Kongelig Norsk Seilforening))
51 2DSQ (17)351077OCS (17)
9 NOR-138

Erling Nielsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 138

Fredrik Nielsen

Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 138
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erling Nielsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 138

Fredrik Nielsen

Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 138
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erling Nielsen (Tønsberg Seilforening
Fredrik Nielsen ()
Even Hjartholm ())
55 1124121151210
10 NOR-90

EINAR GLØERSEN

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 90

Torleif Grendahl

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 90
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

EINAR GLØERSEN

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 90

Torleif Grendahl

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 90
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

EINAR GLØERSEN (Asker Seilforening
Torleif Grendahl (Asker Seilforening)
Øivind Dahle (Asker Seilforening))
60 8DNF (17)DNS (17)9312101
11 NOR-107

Bjørn W Bjelke

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Båt 105
Seilnummer: NOR 107

Odd Hagen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Båt 105
Seilnummer: NOR 107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BåT 105

Bjørn W Bjelke

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Båt 105
Seilnummer: NOR 107

Odd Hagen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Båt 105
Seilnummer: NOR 107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Bjørn W Bjelke (Asker Seilforening
Odd Hagen (Asker Seilforening))
63 991069119OCS (17)
12 NOR-56

Dag Bertheussen

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: Anders And
Seilnummer: NOR 56
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ANDERS AND

Dag Bertheussen

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: Anders And
Seilnummer: NOR 56
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Dag Bertheussen (Horten Seilforening)
70 121011881011DNC (17)
13 NOR-162

Cato Berg

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: KVAKK KVAKK
Seilnummer: NOR 162

Martin Hellen Schei

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: KVAKK KVAKK
Seilnummer: NOR 162
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
KVAKK KVAKK

Cato Berg

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: KVAKK KVAKK
Seilnummer: NOR 162

Martin Hellen Schei

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: KVAKK KVAKK
Seilnummer: NOR 162
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Cato Berg (Horten Seilforening
Martin Hellen Schei (Horten Seilforening)
Hendrik Skarpeid (Horten Seilforening))
74 13121410513138
14 NOR-41

Anita Ekeheien Lien

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 41

Linn Rønneberg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 41
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anita Ekeheien Lien

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 41

Linn Rønneberg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 41
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anita Ekeheien Lien (Asker Seilforening
Linn Rønneberg (Asker Seilforening))
90 141112151514159
15 NOR-150

Christian Falchenberg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: nullsju
Seilnummer: NOR 150

Johannes Larsen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: nullsju
Seilnummer: NOR 150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NULLSJU

Christian Falchenberg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: nullsju
Seilnummer: NOR 150

Johannes Larsen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: nullsju
Seilnummer: NOR 150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Christian Falchenberg (Asker Seilforening
Johannes Larsen (Asker Seilforening)
Jan-Fredrik Larsen (Valdres Seilforening))
91 1513131113161412
16 NOR-106

Sissel Johnsen Lie

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 106

Bjørn Lie

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 106
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sissel Johnsen Lie

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 106

Bjørn Lie

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 106
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sissel Johnsen Lie (Kongelig Norsk Seilforening
Bjørn Lie (Asker Seilforening)
Trine M. Borgmo (Asker Seilforening))
106 DNS (17)DNS (17)DNS (17)1614151611

Finnjolle

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7
1 NOR-9

Lars Johan Brodtkorb

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: Slappa
Seilnummer: NOR 9
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SLAPPA

Lars Johan Brodtkorb

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: Slappa
Seilnummer: NOR 9
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Johan Brodtkorb (Horten Seilforening)
9 4111DNC (8)11
2 NOR-64

Reidar Fosse

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 64
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Reidar Fosse

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 64
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Reidar Fosse (Asker Seilforening)
12 1332152
3 SWE-5

Tore Glen Berg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: SWE 5
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tore Glen Berg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: SWE 5
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tore Glen Berg (Asker Seilforening)
19 2543263
4 NOR-7

Paal HH Lindenskov

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Luriflaks
Seilnummer: NOR 7
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LURIFLAKS

Paal HH Lindenskov

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Luriflaks
Seilnummer: NOR 7
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Paal HH Lindenskov (Asker Seilforening)
20 RAF (8)224336
5 NOR-5

Frank M. Ormstad

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: White snake
Seilnummer: NOR 5
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
WHITE SNAKE

Frank M. Ormstad

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: White snake
Seilnummer: NOR 5
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Frank M. Ormstad (Asker Seilforening)
22 3455424
6 SWE-111

tom skjønberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: halv dag
Seilnummer: SWE 111
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
HALV DAG

tom skjønberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: halv dag
Seilnummer: SWE 111
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

tom skjønberg (Bærum Seilforening)
41 DNS (8)DNS (8)DNC (8)DNC (8)DNC (8)45
7 NOR-6

Zelimir Saljic

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: NJANJA
Seilnummer: NOR 6
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NJANJA

Zelimir Saljic

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: NJANJA
Seilnummer: NOR 6
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Zelimir Saljic (Molde Seilforening)
48 DNS (8)DNS (8)DNC (8)DNC (8)DNC (8)DNC (8)DNC (8)

RS Feva

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6
1 NOR-5213

Alexander Boulland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Kosmos
Seilnummer: NOR 5213

Arthur Llewelyn

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Kosmos
Seilnummer: NOR 5213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
KOSMOS

Alexander Boulland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Kosmos
Seilnummer: NOR 5213

Arthur Llewelyn

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Kosmos
Seilnummer: NOR 5213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Boulland (Bærum Seilforening
Arthur Llewelyn (Bærum Seilforening))
6 412111
2 NOR-5893

Nora Bruaset Andersen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5893

Ida Olstrøm

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5893
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nora Bruaset Andersen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5893

Ida Olstrøm

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5893
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Nora Bruaset Andersen (Moss Seilforening
Ida Olstrøm (Moss Seilforening))
16 1151752
3 NOR-4139

Jo Ingve Nymann Jåvold

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Anders & Jo Ingve
Seilnummer: NOR 4139

Andreas Salvesen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Anders & Jo Ingve
Seilnummer: NOR 4139
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ANDERS & JO INGVE

Jo Ingve Nymann Jåvold

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Anders & Jo Ingve
Seilnummer: NOR 4139

Andreas Salvesen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Anders & Jo Ingve
Seilnummer: NOR 4139
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jo Ingve Nymann Jåvold (Bærum Seilforening
Andreas Salvesen (Bærum Seilforening))
20 883333
4 NOR-5211

Erling Poppe Oldervoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5211

Sander Kjendbakke

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erling Poppe Oldervoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5211

Sander Kjendbakke

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erling Poppe Oldervoll (Bærum Seilforening
Sander Kjendbakke (Bærum Seilforening))
21 2371127
5 NOR-3593

Francis Gautneb

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3593

Aksel Strøm Hansen

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Francis Gautneb

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3593

Aksel Strøm Hansen

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Francis Gautneb (Drammens Seilforening
Aksel Strøm Hansen (Drammens Seilforening))
21 724269
6 NOR-5989

Emma Roppen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5989

Sivert Møklegård Pihl

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5989
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emma Roppen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5989

Sivert Møklegård Pihl

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5989
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Emma Roppen (Arendals Seilforening
Sivert Møklegård Pihl (Arendals Seilforening))
25 1445574
7 NOR-6215

Sarah Brudevoll

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 6215

Hedda Corneliussen

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 6215
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sarah Brudevoll

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 6215

Hedda Corneliussen

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 6215
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sarah Brudevoll (Drammens Seilforening
Hedda Corneliussen (Drammens Seilforening))
26 3764136
8 NOR-5975

Solveig Brudevoll

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5975

Alexander Johansen

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5975
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Solveig Brudevoll

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5975

Alexander Johansen

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5975
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Solveig Brudevoll (Drammens Seilforening
Alexander Johansen (Drammens Seilforening))
42 18581388
9 NOR-5991

Aase Unger Weierholt

Seilforening: ARendals seilforening
Båtnavn: RS-feva
Seilnummer: NOR 5991

Andrea Madelen VIndvik

Seilforening:
Båtnavn: RS-feva
Seilnummer: NOR 5991
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
RS-FEVA

Aase Unger Weierholt

Seilforening: ARendals seilforening
Båtnavn: RS-feva
Seilnummer: NOR 5991

Andrea Madelen VIndvik

Seilforening:
Båtnavn: RS-feva
Seilnummer: NOR 5991
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Aase Unger Weierholt (ARendals seilforening
Andrea Madelen VIndvik ())
46 512116OCS (19)12
10 NOR-5974

Jorunn Kyvik Kornbrekk

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: RS Feva
Seilnummer: NOR 5974

Skage Kyvik

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: RS Feva
Seilnummer: NOR 5974
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
RS FEVA

Jorunn Kyvik Kornbrekk

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: RS Feva
Seilnummer: NOR 5974

Skage Kyvik

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: RS Feva
Seilnummer: NOR 5974
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jorunn Kyvik Kornbrekk (Haugesund Seilforening
Skage Kyvik (Haugesund Seilforening))
46 10131010115
11 NOR-5299

Vegard Reksten Årebrot

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5299

Kjetil Karstensen Indrehus

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5299
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Vegard Reksten Årebrot

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5299

Kjetil Karstensen Indrehus

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5299
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Vegard Reksten Årebrot (Florø Seilforening
Kjetil Karstensen Indrehus (Florø Seilforening))
47 1761215410
12 NOR-5769

Johannes Målvik Brekka

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5769

Sjur August Eikland

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5769
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Johannes Målvik Brekka

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5769

Sjur August Eikland

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5769
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Johannes Målvik Brekka (Kragerø Seilforening
Sjur August Eikland (Kragerø Seilforening))
57 1517148911
13 NOR-4136

Elisabet Ødegaard Hansteen

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Elisabet
Seilnummer: NOR 4136

Sunniva Bogen Eriksen

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Elisabet
Seilnummer: NOR 4136
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ELISABET

Elisabet Ødegaard Hansteen

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Elisabet
Seilnummer: NOR 4136

Sunniva Bogen Eriksen

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Elisabet
Seilnummer: NOR 4136
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Elisabet Ødegaard Hansteen (Holmestrand Seilforening
Sunniva Bogen Eriksen (Holmestrand Seilforening))
57 131015910OCS (19)
14 NOR-3353

Jonas Bjørndahl

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3353

Hanna Marthinsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3353
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jonas Bjørndahl

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3353

Hanna Marthinsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 3353
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jonas Bjørndahl (Tønsberg Seilforening
Hanna Marthinsen (Tønsberg Seilforening))
60 161191212OCS (19)
15 NOR-5793

Hedda Eline Berntsen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5793

Wilma Asting

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5793
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hedda Eline Berntsen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5793

Wilma Asting

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5793
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hedda Eline Berntsen (Soon Seilforening
Wilma Asting (Moss Seilforening))
62 12913141614
16 NOR-5969

Olivia Loretta Bakke

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5969

Emilie Eilertsen Gundersen

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5969
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Olivia Loretta Bakke

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5969

Emilie Eilertsen Gundersen

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5969
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Olivia Loretta Bakke (Kragerø Seilforening
Emilie Eilertsen Gundersen (Kragerø Seilforening))
70 91617171513
17 NOR-5596

Kathinka Hovig Hartvedt

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5596

Tuva Schøyen Grue

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5596
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kathinka Hovig Hartvedt

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5596

Tuva Schøyen Grue

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5596
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kathinka Hovig Hartvedt (Kragerø Seilforening
Tuva Schøyen Grue (Kragerø Seilforening))
72 61816181715
18 NOR-5983

Wilhelm Harlem

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5983

Fredrik Harlem

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5983
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Wilhelm Harlem

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5983

Fredrik Harlem

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 5983
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Wilhelm Harlem (Kongelig Norsk Seilforening
Fredrik Harlem (Kongelig Norsk Seilforening))
74 1114DNC (19)1614DNC (19)
Last ned CSV fil


Last updated: 2020-04-25 10:19:12Cache read