Hovedsponsor
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
For deltagerne
Kunngjøring
Seilingsbestemmelser
Heatoppsett
Resultater Showrace Windfoil
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
021
NOR 20
Kjell Strand Jacobsen
Seilforening:
Tønsberg Brettseilerklubb
Seilnummer:
NOR 20
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kjell Strand Jacobsen
, Tønsberg Brettseilerklubb
Klasse: Brett - Grand Master
NOR 52
Erik Rondeel
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 52
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erik Rondeel
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Brett - Grand Master
NOR 142
Rune Nilsen
Seilforening:
Sola Brettseilerforening
Seilnummer:
NOR 142
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Rune Nilsen
, Sola Brettseilerforening
Klasse: Brett - Grand Master
NOR 170
Christian Hilmerson
Seilforening:
Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Seilnummer:
NOR 170
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Christian Hilmerson
, Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Klasse: Brett - Grand Master
NOR 313
Leif Holst-Larsen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Seilnummer:
NOR 313
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Leif Holst-Larsen
, Arendals Seilforening
Klasse: Brett - Grand Master
NOR 171
Lars Aaness
Seilforening:
Arendals Seilforening
Seilnummer:
NOR 171
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Aaness
, Arendals Seilforening
Klasse: Brett - Grand Master
NOR 4
Magne Frønsdal
Seilforening:
Sola Brettseilerforening
Seilnummer:
NOR 4
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Magne Frønsdal
, Sola Brettseilerforening
Klasse: Brett - Grand Master
NOR 50
Karl Aksel Aubert
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 50
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karl Aksel Aubert
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - Grand Master
NOR 399
Kristian Oppedal
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 399
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristian Oppedal
, Stavanger Seilforening
Klasse: Brett - Grand Master
NOR 0
Bent Bakke
Seilforening:
Flekkerøy Brettseilerklubb
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bent Bakke
, Flekkerøy Brettseilerklubb
Klasse: Brett - Master
NOR 22
Alexander G Buch
Seilforening:
Sola Brettseilerforening
Seilnummer:
NOR 22
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Alexander G Buch
, Sola Brettseilerforening
Klasse: Brett - Master
NOR 17
Miriam Rasmussen
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 17
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Miriam Rasmussen
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Brett - Master
NOR 75
Sondre Krey
Seilforening:
Sola Brettseilerforening
Seilnummer:
NOR 75
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sondre Krey
, Sola Brettseilerforening
Klasse: Brett - Master
NOR 150
Øyvind Birkeland
Seilforening:
Bergen Brettseilerklubb
Seilnummer:
NOR 150
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Øyvind Birkeland
, Bergen Brettseilerklubb
Klasse: Brett - Master
NOR 125
Thomas Manger
Seilforening:
Flekkerøy Brettseilerklubb
Seilnummer:
NOR 125
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Thomas Manger
, Flekkerøy Brettseilerklubb
Klasse: Brett - Master
NOR 39
Helle Oppedal
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 39
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Helle Oppedal
, Stavanger Seilforening
Klasse: Brett - U17
NOR 29
Tuva Oppedal
Seilforening:
Sola Brettseilerforening
Seilnummer:
NOR 29
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tuva Oppedal
, Sola Brettseilerforening
Klasse: Brett - U17
NOR 223
Sofie Farstad
Seilforening:
Sola Brettseilerforening
Seilnummer:
NOR 223
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sofie Farstad
, Sola Brettseilerforening
Klasse: Brett - U17
NOR 157
Christian Linnerud
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 157
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Christian Linnerud
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Brett - U17
NOR 41
Martin Møller Hovda
Seilforening:
Karmøy Brettseilerklubb
Seilnummer:
NOR 41
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Martin Møller Hovda
, Karmøy Brettseilerklubb
Klasse: Brett - U20
NOR 27
Christoffer Agasøster Gangdal
Seilforening:
Stord Seilforening
Seilnummer:
NOR 27
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Christoffer Agasøster Gangdal
, Stord Seilforening
Klasse: Brett - U20
Last ned CSV fil