Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Liten Klasse

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-12488

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9560

Morten Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 12:03:38 28:03:38 26:49:33 1
Total 20.06.2020 12:03:38 28:03:38 26:49:33 1
LETHE

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9560

Morten Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 12:03:38 28:03:38 26:49:33 1
Total 20.06.2020 12:03:38 28:03:38 26:49:33 1

Øyvind Knudsen (Moss Seilforening
Morten Knudsen (Moss Seilforening))
First 34.7 28:03:38 26:49:33 1 1
2 NOR-11956

Olav Mork Bjørnås

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,9835

Børre Søraas-Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,9835
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 12:03:48 28:03:48 27:36:01 2
Total 20.06.2020 12:03:48 28:03:48 27:36:01 2
MORILD

Olav Mork Bjørnås

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,9835

Børre Søraas-Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,9835
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 12:03:48 28:03:48 27:36:01 2
Total 20.06.2020 12:03:48 28:03:48 27:36:01 2

Olav Mork Bjørnås (Nesodden Seilforening
Børre Søraas-Sæther (Nesodden Seilforening))
Elan 37 28:03:48 27:36:01 2 2
3 NOR-14742

Vidar Moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Joppe
Båttype: Humphrey 30
Seilnummer: NOR 14742
NOR Rating: NOR 0,9414

Tormod Lie

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Joppe
Båttype: Humphrey 30
Seilnummer: NOR 14742
NOR Rating: NOR 0,9414
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 13:45:58 29:45:58 28:01:18 3
Total 20.06.2020 13:45:58 29:45:58 28:01:18 3
JOPPE

Vidar Moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Joppe
Båttype: Humphrey 30
Seilnummer: NOR 14742
NOR Rating: NOR 0,9414

Tormod Lie

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Joppe
Båttype: Humphrey 30
Seilnummer: NOR 14742
NOR Rating: NOR 0,9414
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 13:45:58 29:45:58 28:01:18 3
Total 20.06.2020 13:45:58 29:45:58 28:01:18 3

Vidar Moe (Fredrikstad Seilforening
Tormod Lie (Fredrikstad Seilforening))
Humphrey 30 29:45:58 28:01:18 3 3
4 NOR-11351

Henning Gundersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9877

Tom Lillemoen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9877
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 12:41:06 28:41:06 28:19:55 4
Total 20.06.2020 12:41:06 28:41:06 28:19:55 4
ARIEL

Henning Gundersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9877

Tom Lillemoen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9877
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 12:41:06 28:41:06 28:19:55 4
Total 20.06.2020 12:41:06 28:41:06 28:19:55 4

Henning Gundersen (Kongelig Norsk Seilforening
Tom Lillemoen (Kongelig Norsk Seilforening))
X-37 28:41:06 28:19:55 4 4
5 NOR-12466

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9835

Emil Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9835
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 13:38:57 29:38:57 29:09:35 5
Total 20.06.2020 13:38:57 29:38:57 29:09:35 5
MIA MARA

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9835

Emil Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9835
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 13:38:57 29:38:57 29:09:35 5
Total 20.06.2020 13:38:57 29:38:57 29:09:35 5

Jon Moholth (Tønsberg Seilforening
Emil Moholth (Tønsberg Seilforening))
Elan 37 29:38:57 29:09:35 5 5
6 NOR-15851

Kjell-Clement Ludvigsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: tur bo
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 15851
NOR Rating: NOR 0,9125

Kjell-Clement Ludvigsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: tur bo
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 15851
NOR Rating: NOR 0,9125
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:22:21 32:22:21 29:32:23 6
Total 20.06.2020 16:22:21 32:22:21 29:32:23 6
TUR BO

Kjell-Clement Ludvigsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: tur bo
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 15851
NOR Rating: NOR 0,9125

Kjell-Clement Ludvigsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: tur bo
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 15851
NOR Rating: NOR 0,9125
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:22:21 32:22:21 29:32:23 6
Total 20.06.2020 16:22:21 32:22:21 29:32:23 6

Kjell-Clement Ludvigsen (Arendals Seilforening
Kjell-Clement Ludvigsen (Arendals Seilforening))
Hallberg Rassy 342 32:22:21 29:32:23 6 6
7 NOR-10203

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9319

Asbjørn Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9319
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:28:54 32:28:54 30:16:10 7
Total 20.06.2020 16:28:54 32:28:54 30:16:10 7
JAKOBINE

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9319

Asbjørn Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9319
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:28:54 32:28:54 30:16:10 7
Total 20.06.2020 16:28:54 32:28:54 30:16:10 7

Yngve Lønmo (Hurum Seilforening
Asbjørn Lønmo (Hurum Seilforening))
J/92 32:28:54 30:16:10 7 7
8 NOR-15393

Erik Lawson

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9648

Andreas Lawson

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9648
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 15:42:09 31:42:09 30:35:11 8
Total 20.06.2020 15:42:09 31:42:09 30:35:11 8
REDLINE

Erik Lawson

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9648

Andreas Lawson

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9648
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 15:42:09 31:42:09 30:35:11 8
Total 20.06.2020 15:42:09 31:42:09 30:35:11 8

Erik Lawson (Frognerkilen Seilforening Av 1860
Andreas Lawson (Bærum Seilforening))
Sun Fast 3200 31:42:09 30:35:11 8 8
9 NOR-28

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Hyak
Båttype: Sunfast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9578

Erling Moen Synnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Hyak
Båttype: Sunfast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9578
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 15:57:57 31:57:57 30:37:00 9
Total 20.06.2020 15:57:57 31:57:57 30:37:00 9
HYAK

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Hyak
Båttype: Sunfast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9578

Erling Moen Synnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Hyak
Båttype: Sunfast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9578
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 15:57:57 31:57:57 30:37:00 9
Total 20.06.2020 15:57:57 31:57:57 30:37:00 9

Pål Kragerud (Kongelig Norsk Seilforening
Erling Moen Synnes (Kongelig Norsk Seilforening))
Sunfast 3200 31:57:57 30:37:00 9 9
10 NOR-14906

Anders Dalsegg Strand

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: FriFlyt
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14906
NOR Rating: NOR 0,9579

Pål Johansen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: FriFlyt
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14906
NOR Rating: NOR 0,9579
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:10:30 32:10:30 30:49:13 10
Total 20.06.2020 16:10:30 32:10:30 30:49:13 10
FRIFLYT

Anders Dalsegg Strand

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: FriFlyt
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14906
NOR Rating: NOR 0,9579

Pål Johansen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: FriFlyt
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14906
NOR Rating: NOR 0,9579
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:10:30 32:10:30 30:49:13 10
Total 20.06.2020 16:10:30 32:10:30 30:49:13 10

Anders Dalsegg Strand (Fredrikstad Seilforening
Pål Johansen (Moss Seilforening))
Hanse 355 32:10:30 30:49:13 10 10
11 NOR-11749

Robert Myhrer

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: PITERAQ
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 11749
NOR Rating: NOR 0,9500

Kjell Petter Bruun

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: PITERAQ
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 11749
NOR Rating: NOR 0,9500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:30:27 32:30:27 30:52:55 11
Total 20.06.2020 16:30:27 32:30:27 30:52:55 11
PITERAQ

Robert Myhrer

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: PITERAQ
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 11749
NOR Rating: NOR 0,9500

Kjell Petter Bruun

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: PITERAQ
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 11749
NOR Rating: NOR 0,9500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:30:27 32:30:27 30:52:55 11
Total 20.06.2020 16:30:27 32:30:27 30:52:55 11

Robert Myhrer (Bundefjorden Seilforening
Kjell Petter Bruun (Kongelig Norsk Seilforening))
Dufour 34 32:30:27 30:52:55 11 11
12 NOR-10180

Morten Lycke

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9721

Paul Skrede

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9721
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:00:49 32:00:49 31:07:13 12
Total 20.06.2020 16:00:49 32:00:49 31:07:13 12
LUCKY LADY II

Morten Lycke

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9721

Paul Skrede

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9721
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:00:49 32:00:49 31:07:13 12
Total 20.06.2020 16:00:49 32:00:49 31:07:13 12

Morten Lycke (Bærum Seilforening
Paul Skrede (Bærum Seilforening))
First 36.7 32:00:49 31:07:13 12 12
13 NOR-12471

Johan Andersen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Flora
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 12471
NOR Rating: NOR 0,9829

Fredrik Andersen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Flora
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 12471
NOR Rating: NOR 0,9829
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 15:54:15 31:54:15 31:21:30 13
Total 20.06.2020 15:54:15 31:54:15 31:21:30 13
FLORA

Johan Andersen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Flora
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 12471
NOR Rating: NOR 0,9829

Fredrik Andersen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Flora
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 12471
NOR Rating: NOR 0,9829
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 15:54:15 31:54:15 31:21:30 13
Total 20.06.2020 15:54:15 31:54:15 31:21:30 13

Johan Andersen (Soon Seilforening
Fredrik Andersen (Soon Seilforening))
CB365 31:54:15 31:21:30 13 13
14 NOR-12645

Svein Arild Hildrum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 0,9859

Ole Kristian Kvissel

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 0,9859
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:17:00 32:17:00 31:49:41 14
Total 20.06.2020 16:17:00 32:17:00 31:49:41 14
TROLLFJORD

Svein Arild Hildrum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 0,9859

Ole Kristian Kvissel

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 0,9859
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:17:00 32:17:00 31:49:41 14
Total 20.06.2020 16:17:00 32:17:00 31:49:41 14

Svein Arild Hildrum (Asker Seilforening
Ole Kristian Kvissel (Oslo Seilforening))
Swedestar 370 32:17:00 31:49:41 14 14
15 NOR-11203

Morten Fernløf

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11203
NOR Rating: NOR 0,9825

Kjell Nilsen

Seilforening:
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11203
NOR Rating: NOR 0,9825
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:34:32 32:34:32 32:00:19 15
Total 20.06.2020 16:34:32 32:34:32 32:00:19 15
LISA

Morten Fernløf

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11203
NOR Rating: NOR 0,9825

Kjell Nilsen

Seilforening:
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11203
NOR Rating: NOR 0,9825
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:34:32 32:34:32 32:00:19 15
Total 20.06.2020 16:34:32 32:34:32 32:00:19 15

Morten Fernløf (Fredrikstad Seilforening
Kjell Nilsen ())
Bavaria 35 Match 32:34:32 32:00:19 15 15
16 NOR-12392

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: Beneteau First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9086

Vegard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: Beneteau First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9086
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 19:20:01 35:20:01 32:06:14 16
Total 20.06.2020 19:20:01 35:20:01 32:06:14 16
RAGNHILD

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: Beneteau First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9086

Vegard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: Beneteau First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9086
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 19:20:01 35:20:01 32:06:14 16
Total 20.06.2020 19:20:01 35:20:01 32:06:14 16

Edvard Aspelund (Bundefjorden Seilforening
Vegard Aspelund (Bundefjorden Seilforening))
Beneteau First 31.7 35:20:01 32:06:14 16 16
17 NOR-11817

Charlotta Jonsson

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Yess
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 11817
NOR Rating: NOR 0,9075

Tommy Bergman

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Yess
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 11817
NOR Rating: NOR 0,9075
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 19:44:31 35:44:31 32:26:08 17
Total 20.06.2020 19:44:31 35:44:31 32:26:08 17
YESS

Charlotta Jonsson

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Yess
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 11817
NOR Rating: NOR 0,9075

Tommy Bergman

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Yess
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 11817
NOR Rating: NOR 0,9075
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 19:44:31 35:44:31 32:26:08 17
Total 20.06.2020 19:44:31 35:44:31 32:26:08 17

Charlotta Jonsson (Asker Seilforening
Tommy Bergman (Asker Seilforening))
First 31,7 35:44:31 32:26:08 17 17
18 NOR-11285

Frank Sandberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9438

Stein Thorstensen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9438
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 19:11:24 35:11:24 33:12:44 18
Total 20.06.2020 19:11:24 35:11:24 33:12:44 18
TUSSå

Frank Sandberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9438

Stein Thorstensen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9438
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 19:11:24 35:11:24 33:12:44 18
Total 20.06.2020 19:11:24 35:11:24 33:12:44 18

Frank Sandberg (Kongelig Norsk Seilforening
Stein Thorstensen (Kongelig Norsk Seilforening))
Sun Fast 35 35:11:24 33:12:44 18 18
19 NOR-14852

Anne Karin Augland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Passatempo2
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14852
NOR Rating: NOR 0,9863

Geir Gramdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Passatempo2
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14852
NOR Rating: NOR 0,9863
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 18:10:40 34:10:40 33:42:34 19
Total 20.06.2020 18:10:40 34:10:40 33:42:34 19
PASSATEMPO2

Anne Karin Augland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Passatempo2
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14852
NOR Rating: NOR 0,9863

Geir Gramdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Passatempo2
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14852
NOR Rating: NOR 0,9863
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 18:10:40 34:10:40 33:42:34 19
Total 20.06.2020 18:10:40 34:10:40 33:42:34 19

Anne Karin Augland (Kongelig Norsk Seilforening
Geir Gramdal (Kongelig Norsk Seilforening))
Elan 350 34:10:40 33:42:34 19 19
20 NOR-11048

Jan Olav Grundvig

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Havsule
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11048
NOR Rating: NOR 0,9858

Vidar Halvorsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Havsule
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11048
NOR Rating: NOR 0,9858
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 18:24:25 34:24:25 33:55:06 20
Total 20.06.2020 18:24:25 34:24:25 33:55:06 20
HAVSULE

Jan Olav Grundvig

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Havsule
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11048
NOR Rating: NOR 0,9858

Vidar Halvorsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Havsule
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11048
NOR Rating: NOR 0,9858
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 18:24:25 34:24:25 33:55:06 20
Total 20.06.2020 18:24:25 34:24:25 33:55:06 20

Jan Olav Grundvig (Fredrikstad Seilforening
Vidar Halvorsen (Fredrikstad Seilforening))
Bavaria 35 Match 34:24:25 33:55:06 20 20
21 NOR-11541

Geir Inge Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J-109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9954

Cecilia Løyning Stokkeland

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J-109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9954
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 18:19:44 34:19:44 34:10:15 21
Total 20.06.2020 18:19:44 34:19:44 34:10:15 21
JJ FLASH

Geir Inge Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J-109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9954

Cecilia Løyning Stokkeland

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J-109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9954
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 18:19:44 34:19:44 34:10:15 21
Total 20.06.2020 18:19:44 34:19:44 34:10:15 21

Geir Inge Juriks (Kongelig Norsk Seilforening
Cecilia Løyning Stokkeland (Ullern Seilforening))
J-109 34:19:44 34:10:15 21 21
22 NOR-11220

Morten Sollerud

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Saevitia
Båttype: Bavaria 35 match
Seilnummer: NOR 11220
NOR Rating: NOR 0,9821

Geir Melby

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Saevitia
Båttype: Bavaria 35 match
Seilnummer: NOR 11220
NOR Rating: NOR 0,9821
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 19:09:38 35:09:38 34:31:52 22
Total 20.06.2020 19:09:38 35:09:38 34:31:52 22
SAEVITIA

Morten Sollerud

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Saevitia
Båttype: Bavaria 35 match
Seilnummer: NOR 11220
NOR Rating: NOR 0,9821

Geir Melby

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Saevitia
Båttype: Bavaria 35 match
Seilnummer: NOR 11220
NOR Rating: NOR 0,9821
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 19:09:38 35:09:38 34:31:52 22
Total 20.06.2020 19:09:38 35:09:38 34:31:52 22

Morten Sollerud (Asker Seilforening
Geir Melby (Asker Seilforening))
Bavaria 35 match 35:09:38 34:31:52 22 22
23 NOR-13533

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Cruella
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9523

Axel Nissen-Lie

Seilforening: Nesøya Seilforening
Båtnavn: Cruella
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 23
Total DNF 23
CRUELLA

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Cruella
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9523

Axel Nissen-Lie

Seilforening: Nesøya Seilforening
Båtnavn: Cruella
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 23
Total DNF 23

Eira Naustvik (Asker Seilforening)
Axel Nissen-Lie (Nesøya Seilforening)
Sun Fast 3200 DNF (27)
23 NOR-14551

TROND MÅRVIK

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,9427

Linda Røssland

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,9427
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 23
Total DNF 23
LUNA

TROND MÅRVIK

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,9427

Linda Røssland

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,9427
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 23
Total DNF 23

TROND MÅRVIK (Soon Seilforening)
Linda Røssland (Soon Seilforening)
Hanse 355 DNF (27)
23 NOR-5

Steffen Skjønberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sophie Elise
Båttype: Sunfast 3200
Seilnummer: NOR 5
NOR Rating: NOR 0,9560

Maj Kristin Borgen Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sophie Elise
Båttype: Sunfast 3200
Seilnummer: NOR 5
NOR Rating: NOR 0,9560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 23
Total DNF 23
SOPHIE ELISE

Steffen Skjønberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sophie Elise
Båttype: Sunfast 3200
Seilnummer: NOR 5
NOR Rating: NOR 0,9560

Maj Kristin Borgen Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sophie Elise
Båttype: Sunfast 3200
Seilnummer: NOR 5
NOR Rating: NOR 0,9560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 23
Total DNF 23

Steffen Skjønberg (Bærum Seilforening)
Maj Kristin Borgen Hansen (Bærum Seilforening)
Sunfast 3200 DNF (27)
23 NOR-13724

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9109

Klas Ekeland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9109
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 23
Total DNF 23
VINDTORA

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9109

Klas Ekeland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9109
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 23
Total DNF 23

Christian Stensholt (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Klas Ekeland (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Pogo 8,50 DNF (27)

Stor Klasse

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-39

Anette Melsom Myhre

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Båtnavn: SailLogic Racing
Båttype: X-41
Seilnummer: NOR 39
NOR Rating: NOR 1,0655

Morten Christensen

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Båtnavn: SailLogic Racing
Båttype: X-41
Seilnummer: NOR 39
NOR Rating: NOR 1,0655
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 11:14:45 25:14:45 26:53:57 1
Total 20.06.2020 11:14:45 25:14:45 26:53:57 1
SAILLOGIC RACING

Anette Melsom Myhre

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Båtnavn: SailLogic Racing
Båttype: X-41
Seilnummer: NOR 39
NOR Rating: NOR 1,0655

Morten Christensen

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Båtnavn: SailLogic Racing
Båttype: X-41
Seilnummer: NOR 39
NOR Rating: NOR 1,0655
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 11:14:45 25:14:45 26:53:57 1
Total 20.06.2020 11:14:45 25:14:45 26:53:57 1

Anette Melsom Myhre (Oslofjorden Seilklubb
Morten Christensen (Oslofjorden Seilklubb))
X-41 25:14:45 26:53:57 1 1
2 NOR-12545

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1227

Per Haugen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1227
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 11:21:49 25:21:49 28:28:32 2
Total 20.06.2020 11:21:49 25:21:49 28:28:32 2
ZORRO

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1227

Per Haugen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1227
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 11:21:49 25:21:49 28:28:32 2
Total 20.06.2020 11:21:49 25:21:49 28:28:32 2

Thomas Robberstad (Stavanger Seilforening
Per Haugen (Bundefjorden Seilforening))
Swan 45 25:21:49 28:28:32 2 2
3 NOR-9779

Per Ottar Skaaret

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jokerman
Båttype: X-50
Seilnummer: NOR 9779
NOR Rating: NOR 1,1321
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 11:11:25 25:11:25 28:31:04 3
Total 20.06.2020 11:11:25 25:11:25 28:31:04 3
JOKERMAN

Per Ottar Skaaret

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jokerman
Båttype: X-50
Seilnummer: NOR 9779
NOR Rating: NOR 1,1321
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 11:11:25 25:11:25 28:31:04 3
Total 20.06.2020 11:11:25 25:11:25 28:31:04 3

Per Ottar Skaaret (Asker Seilforening)
X-50 25:11:25 28:31:04 3 3
4 NOR-15560

Per Sortedal

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Snakkas
Båttype: Aquatich 40
Seilnummer: NOR 15560
NOR Rating: NOR 1,1335

Rune Halvorsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Snakkas
Båttype: Aquatich 40
Seilnummer: NOR 15560
NOR Rating: NOR 1,1335
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 11:16:44 25:16:44 28:39:13 4
Total 20.06.2020 11:16:44 25:16:44 28:39:13 4
SNAKKAS

Per Sortedal

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Snakkas
Båttype: Aquatich 40
Seilnummer: NOR 15560
NOR Rating: NOR 1,1335

Rune Halvorsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Snakkas
Båttype: Aquatich 40
Seilnummer: NOR 15560
NOR Rating: NOR 1,1335
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 11:16:44 25:16:44 28:39:13 4
Total 20.06.2020 11:16:44 25:16:44 28:39:13 4

Per Sortedal (Brevik Seilforening
Rune Halvorsen (Brevik Seilforening))
Aquatich 40 25:16:44 28:39:13 4 4
5 NOR-12510

Morten Gaarud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Breezin
Båttype: X 40
Seilnummer: NOR 12510
NOR Rating: NOR 1,0148

Pål Berntsen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Breezin
Båttype: X 40
Seilnummer: NOR 12510
NOR Rating: NOR 1,0148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 15:22:49 29:22:49 29:48:54 5
Total 20.06.2020 15:22:49 29:22:49 29:48:54 5
BREEZIN

Morten Gaarud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Breezin
Båttype: X 40
Seilnummer: NOR 12510
NOR Rating: NOR 1,0148

Pål Berntsen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Breezin
Båttype: X 40
Seilnummer: NOR 12510
NOR Rating: NOR 1,0148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 15:22:49 29:22:49 29:48:54 5
Total 20.06.2020 15:22:49 29:22:49 29:48:54 5

Morten Gaarud (Kongelig Norsk Seilforening
Pål Berntsen (Nesodden Seilforening))
X 40 29:22:49 29:48:54 5 5
6 NOR-15670

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: MIKA
Båttype: JPK 10.80
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0134

Christine Walder

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: MIKA
Båttype: JPK 10.80
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0134
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 15:25:24 29:25:24 29:49:03 6
Total 20.06.2020 15:25:24 29:25:24 29:49:03 6
MIKA

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: MIKA
Båttype: JPK 10.80
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0134

Christine Walder

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: MIKA
Båttype: JPK 10.80
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0134
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 15:25:24 29:25:24 29:49:03 6
Total 20.06.2020 15:25:24 29:25:24 29:49:03 6

HARALD WALDER (Bærum Seilforening
Christine Walder (Bærum Seilforening))
JPK 10.80 29:25:24 29:49:03 6 6
7 NOR-13892

Eivind Carlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0038

Henning Carlsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0038
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 15:43:54 29:43:54 29:50:40 7
Total 20.06.2020 15:43:54 29:43:54 29:50:40 7
BAGHEERA

Eivind Carlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0038

Henning Carlsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0038
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 15:43:54 29:43:54 29:50:40 7
Total 20.06.2020 15:43:54 29:43:54 29:50:40 7

Eivind Carlsen (Fredrikstad Seilforening
Henning Carlsen (Bærum Seilforening))
Dehler 39sq 29:43:54 29:50:40 7 7
8 NOR-15924

Christer Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Feelgood
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: NOR 15924
NOR Rating: NOR 1,0705

mikael khei

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Feelgood
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: NOR 15924
NOR Rating: NOR 1,0705
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 15:07:24 29:07:24 31:10:35 8
Total 20.06.2020 15:07:24 29:07:24 31:10:35 8
FEELGOOD

Christer Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Feelgood
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: NOR 15924
NOR Rating: NOR 1,0705

mikael khei

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Feelgood
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: NOR 15924
NOR Rating: NOR 1,0705
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 15:07:24 29:07:24 31:10:35 8
Total 20.06.2020 15:07:24 29:07:24 31:10:35 8

Christer Lie (Bærum Seilforening
mikael khei (Sarpsborg Seilforening))
Arcona 430 29:07:24 31:10:35 8 8
9 NOR-15836

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40R
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 1,0685

Arne Vidar Sjønøst

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40R
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 1,0685
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 15:11:36 29:11:36 31:11:35 9
Total 20.06.2020 15:11:36 29:11:36 31:11:35 9
CRUMBLES

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40R
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 1,0685

Arne Vidar Sjønøst

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40R
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 1,0685
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 15:11:36 29:11:36 31:11:35 9
Total 20.06.2020 15:11:36 29:11:36 31:11:35 9

Vilhelm Vardøy (Bundefjorden Seilforening
Arne Vidar Sjønøst (Trondhjems Seilforening))
First 40R 29:11:36 31:11:35 9 9
10 NOR-10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0237

Tom Haugen

Seilforening:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0237
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:33:49 30:33:49 31:17:16 10
Total 20.06.2020 16:33:49 30:33:49 31:17:16 10
FRITT FRAM!

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0237

Tom Haugen

Seilforening:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0237
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:33:49 30:33:49 31:17:16 10
Total 20.06.2020 16:33:49 30:33:49 31:17:16 10

Audun Gjøstein (Asker Seilforening
Tom Haugen ())
First 40.7 30:33:49 31:17:16 10 10
11 NOR-16085

Kristian Notto

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Surfin´Lady
Båttype: Elan S5
Seilnummer: NOR 16085
NOR Rating: NOR 1,0459

Tomas Mathisen

Seilforening:
Båtnavn: Surfin´Lady
Båttype: Elan S5
Seilnummer: NOR 16085
NOR Rating: NOR 1,0459
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:01:43 30:01:43 31:24:24 11
Total 20.06.2020 16:01:43 30:01:43 31:24:24 11
SURFIN´LADY

Kristian Notto

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Surfin´Lady
Båttype: Elan S5
Seilnummer: NOR 16085
NOR Rating: NOR 1,0459

Tomas Mathisen

Seilforening:
Båtnavn: Surfin´Lady
Båttype: Elan S5
Seilnummer: NOR 16085
NOR Rating: NOR 1,0459
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:01:43 30:01:43 31:24:24 11
Total 20.06.2020 16:01:43 30:01:43 31:24:24 11

Kristian Notto (Kongelig Norsk Seilforening
Tomas Mathisen ())
Elan S5 30:01:43 31:24:24 11 11
12 NOR-10576

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: FARRout
Båttype: Farr395
Seilnummer: NOR 10576
NOR Rating: NOR 1,0610

Ebba Friis Eriksen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: FARRout
Båttype: Farr395
Seilnummer: NOR 10576
NOR Rating: NOR 1,0610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:15:20 30:15:20 32:06:04 12
Total 20.06.2020 16:15:20 30:15:20 32:06:04 12
FARROUT

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: FARRout
Båttype: Farr395
Seilnummer: NOR 10576
NOR Rating: NOR 1,0610

Ebba Friis Eriksen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: FARRout
Båttype: Farr395
Seilnummer: NOR 10576
NOR Rating: NOR 1,0610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 16:15:20 30:15:20 32:06:04 12
Total 20.06.2020 16:15:20 30:15:20 32:06:04 12

Petter Hegle (Holmestrand Seilforening
Ebba Friis Eriksen (Brevik Seilforening))
Farr395 30:15:20 32:06:04 12 12
13 NOR-12111

Eirik Bjargo

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 0,9960

Dag Eilert Dæhlin

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 0,9960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 18:20:47 32:20:47 32:13:01 13
Total 20.06.2020 18:20:47 32:20:47 32:13:01 13
CEBINA

Eirik Bjargo

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 0,9960

Dag Eilert Dæhlin

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 0,9960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 18:20:47 32:20:47 32:13:01 13
Total 20.06.2020 18:20:47 32:20:47 32:13:01 13

Eirik Bjargo (Bærum Seilforening
Dag Eilert Dæhlin (Kongelig Norsk Seilforening))
grand soleil 40 32:20:47 32:13:01 13 13
14 NOR-15839

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: OC 51.1
Seilnummer: NOR 15839
NOR Rating: NOR 1,1533

Øyvind Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: OC 51.1
Seilnummer: NOR 15839
NOR Rating: NOR 1,1533
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 14:12:46 28:12:46 32:32:16 14
Total 20.06.2020 14:12:46 28:12:46 32:32:16 14
GODEVENNER

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: OC 51.1
Seilnummer: NOR 15839
NOR Rating: NOR 1,1533

Øyvind Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: OC 51.1
Seilnummer: NOR 15839
NOR Rating: NOR 1,1533
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 14:12:46 28:12:46 32:32:16 14
Total 20.06.2020 14:12:46 28:12:46 32:32:16 14

Elling Rishoff (Asker Seilforening
Øyvind Rishoff (Asker Seilforening))
OC 51.1 28:12:46 32:32:16 14 14
15 NOR-15628

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0115

Andreas Tinglum

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0115
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 19:08:50 33:08:50 33:31:42 15
Total 20.06.2020 19:08:50 33:08:50 33:31:42 15
WILDA

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0115

Andreas Tinglum

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0115
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 19:08:50 33:08:50 33:31:42 15
Total 20.06.2020 19:08:50 33:08:50 33:31:42 15

Kristian Jerpetjøn (Nesodden Seilforening
Andreas Tinglum (Frognerkilen Seilforening Av 1860))
SO 409 Performance 33:08:50 33:31:42 15 15
16 NOR-114

Bjørn Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: LUPI
Båttype: POGO 12.50RC
Seilnummer: NOR 114
NOR Rating: NOR 1,1623

Louisa Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: LUPI
Båttype: POGO 12.50RC
Seilnummer: NOR 114
NOR Rating: NOR 1,1623
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 15:25:56 29:25:56 34:12:32 16
Total 20.06.2020 15:25:56 29:25:56 34:12:32 16
LUPI

Bjørn Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: LUPI
Båttype: POGO 12.50RC
Seilnummer: NOR 114
NOR Rating: NOR 1,1623

Louisa Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: LUPI
Båttype: POGO 12.50RC
Seilnummer: NOR 114
NOR Rating: NOR 1,1623
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 20.06.2020 15:25:56 29:25:56 34:12:32 16
Total 20.06.2020 15:25:56 29:25:56 34:12:32 16

Bjørn Børresen (Bærum Seilforening
Louisa Børresen (Bærum Seilforening))
POGO 12.50RC 29:25:56 34:12:32 16 16
17 NOR-13040

Sverre Marius Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1542

Simen Løvgren

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1542
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 17
Total DNF 17
BLACK PEARL

Sverre Marius Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1542

Simen Løvgren

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1542
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 17
Total DNF 17

Sverre Marius Ellingsen (Kongelig Norsk Seilforening)
Simen Løvgren (Asker Seilforening)
Pogo 40 DNF (23)
17 NOR-10140

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0345
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 17
Total DNF 17
DILL

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0345
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 17
Total DNF 17

Arne Hammersland (Bærum Seilforening)
IMX-40 DNF (23)
17 NOR-11227

Frode Lund

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mango
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11227
NOR Rating: NOR 1,0147

Pål Bergan

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mango
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11227
NOR Rating: NOR 1,0147
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 17
Total DNF 17
MANGO

Frode Lund

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mango
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11227
NOR Rating: NOR 1,0147

Pål Bergan

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mango
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11227
NOR Rating: NOR 1,0147
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 17
Total DNF 17

Frode Lund (Bærum Seilforening)
Pål Bergan (Tønsberg Seilforening)
Bavaria 42 Match DNF (23)
17 NOR-14570

Steinar Jørgensen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0068

Carl Nilsen

Seilforening:
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0068
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 17
Total DNF 17
MARIALENE

Steinar Jørgensen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0068

Carl Nilsen

Seilforening:
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0068
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 17
Total DNF 17

Steinar Jørgensen (Drøbaksund Seilforening)
Carl Nilsen ()
Elan 350 DNF (23)
17 NOR-21

Jan-Helge Furnesvik

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Astragale
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,1423

Rune Aasberg

Seilforening:
Båtnavn: Astragale
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,1423
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 17
Total DNS 17
ASTRAGALE

Jan-Helge Furnesvik

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Astragale
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,1423

Rune Aasberg

Seilforening:
Båtnavn: Astragale
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,1423
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 17
Total DNS 17

Jan-Helge Furnesvik (Røyken Seilforening)
Rune Aasberg ()
Pogo 40 DNS (23)
17 NOR-15036

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0590

Tim Sandberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 17
Total DNS 17
KRAFTKAR

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0590

Tim Sandberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 17
Total DNS 17

Sigmund Andre Hertzberg (Oslofjorden Seilklubb)
Tim Sandberg (Tønsberg Seilforening)
Elan400S DNS (23)
Last ned CSV fil


Last updated: 2020-06-21 12:31:23Cache read