Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

NOR Rating (Husstandsbesetning (Max 5 personer)) < 0.95

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-10455

Anne Heldal

Seilforening: Røyken Seilforening
Båttype: Hansson31
Seilnummer: NOR 10455
NOR Rating: NOR 0,9168

Arild Heldal

Seilforening:
Båttype: Hansson31
Seilnummer: NOR 10455
NOR Rating: NOR 0,9168
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:50:12 2:20:12 2:08:32 2
Total 16.05.2020 02:50:12 2:20:12 2:08:32 1

Anne Heldal

Seilforening: Røyken Seilforening
Båttype: Hansson31
Seilnummer: NOR 10455
NOR Rating: NOR 0,9168

Arild Heldal

Seilforening:
Båttype: Hansson31
Seilnummer: NOR 10455
NOR Rating: NOR 0,9168
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:50:12 2:20:12 2:08:32 2
Total 16.05.2020 02:50:12 2:20:12 2:08:32 1

Anne Heldal (Røyken Seilforening
Arild Heldal ())
Hansson31 2:20:12 2:08:32 1 1
2 NOR-18

Christen Horn Johannessen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båttype: Albin express
Seilnummer: NOR 18
NOR Rating: NOR 0,8520

Pelle Horn Johannessen

Seilforening:
Båttype: Albin express
Seilnummer: NOR 18
NOR Rating: NOR 0,8520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:06:54 2:36:54 2:13:40 3
Total 16.05.2020 03:06:54 2:36:54 2:13:40 2

Christen Horn Johannessen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båttype: Albin express
Seilnummer: NOR 18
NOR Rating: NOR 0,8520

Pelle Horn Johannessen

Seilforening:
Båttype: Albin express
Seilnummer: NOR 18
NOR Rating: NOR 0,8520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:06:54 2:36:54 2:13:40 3
Total 16.05.2020 03:06:54 2:36:54 2:13:40 2

Christen Horn Johannessen (Kongelig Norsk Seilforening
Pelle Horn Johannessen ())
Albin express 2:36:54 2:13:40 2 2
3 NOR-15964

Peer Moberg

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båttype: seascape 18
Seilnummer: NOR 15964
NOR Rating: NOR 0,8727

Jesper Moberg

Seilforening:
Båttype: seascape 18
Seilnummer: NOR 15964
NOR Rating: NOR 0,8727
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:06:23 2:36:23 2:16:28 4
Total 16.05.2020 03:06:23 2:36:23 2:16:28 3

Peer Moberg

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båttype: seascape 18
Seilnummer: NOR 15964
NOR Rating: NOR 0,8727

Jesper Moberg

Seilforening:
Båttype: seascape 18
Seilnummer: NOR 15964
NOR Rating: NOR 0,8727
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:06:23 2:36:23 2:16:28 4
Total 16.05.2020 03:06:23 2:36:23 2:16:28 3

Peer Moberg (Bundefjorden Seilforening
Jesper Moberg ()
Preben Moberg ())
seascape 18 2:36:23 2:16:28 3 3
4 NOR-15735

John Moen

Seilforening: Ullern Seilforening
Båttype: Dehler 34
Seilnummer: NOR 15735
NOR Rating: NOR 0,9108

Kristine Sara

Seilforening:
Båttype: Dehler 34
Seilnummer: NOR 15735
NOR Rating: NOR 0,9108
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:00:10 2:30:10 2:16:46 5
Total 16.05.2020 03:00:10 2:30:10 2:16:46 4

John Moen

Seilforening: Ullern Seilforening
Båttype: Dehler 34
Seilnummer: NOR 15735
NOR Rating: NOR 0,9108

Kristine Sara

Seilforening:
Båttype: Dehler 34
Seilnummer: NOR 15735
NOR Rating: NOR 0,9108
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:00:10 2:30:10 2:16:46 5
Total 16.05.2020 03:00:10 2:30:10 2:16:46 4

John Moen (Ullern Seilforening
Kristine Sara ())
Dehler 34 2:30:10 2:16:46 4 4
5 NOR-136

Tore Volden

Seilforening: Oslo Seilforening
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 136
NOR Rating: NOR 0,852

Ingrid Fladmark

Seilforening:
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 136
NOR Rating: NOR 0,852
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:11:22 2:41:22 2:17:29 6
Total 16.05.2020 03:11:22 2:41:22 2:17:29 5

Tore Volden

Seilforening: Oslo Seilforening
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 136
NOR Rating: NOR 0,852

Ingrid Fladmark

Seilforening:
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 136
NOR Rating: NOR 0,852
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:11:22 2:41:22 2:17:29 6
Total 16.05.2020 03:11:22 2:41:22 2:17:29 5

Tore Volden (Oslo Seilforening
Ingrid Fladmark ())
Express 2:41:22 2:17:29 5 5
6 NOR-141

Ole Aabel

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Platu 25 Mod
Seilnummer: NOR 141
NOR Rating: NOR 0,9241

Bente Vikenes

Seilforening:
Båttype: Platu 25 Mod
Seilnummer: NOR 141
NOR Rating: NOR 0,9241
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:03:18 2:33:18 2:21:39 7
Total 16.05.2020 03:03:18 2:33:18 2:21:39 6

Ole Aabel

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Platu 25 Mod
Seilnummer: NOR 141
NOR Rating: NOR 0,9241

Bente Vikenes

Seilforening:
Båttype: Platu 25 Mod
Seilnummer: NOR 141
NOR Rating: NOR 0,9241
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:03:18 2:33:18 2:21:39 7
Total 16.05.2020 03:03:18 2:33:18 2:21:39 6

Ole Aabel (Asker Seilforening
Bente Vikenes ())
Platu 25 Mod 2:33:18 2:21:39 6 6
7 NOR-475

Siri Sorteberg

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 475
NOR Rating: NOR 0,8519

Ariel Skjørten

Seilforening:
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 475
NOR Rating: NOR 0,8519
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:16:21 2:46:21 2:21:42 8
Total 16.05.2020 03:16:21 2:46:21 2:21:42 7

Siri Sorteberg

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 475
NOR Rating: NOR 0,8519

Ariel Skjørten

Seilforening:
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 475
NOR Rating: NOR 0,8519
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:16:21 2:46:21 2:21:42 8
Total 16.05.2020 03:16:21 2:46:21 2:21:42 7

Siri Sorteberg (Asker Seilforening
Ariel Skjørten ()
Synne Sorteberg Skjørten ())
Albin Express 2:46:21 2:21:42 7 7
8 NOR-727

Henrik Sjøl Christensen

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 727
NOR Rating: NOR 0,852

Pål T. Christensen

Seilforening:
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 727
NOR Rating: NOR 0,852
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:16:21 2:46:21 2:21:43 9
Total 16.05.2020 03:16:21 2:46:21 2:21:43 8

Henrik Sjøl Christensen

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 727
NOR Rating: NOR 0,852

Pål T. Christensen

Seilforening:
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 727
NOR Rating: NOR 0,852
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:16:21 2:46:21 2:21:43 9
Total 16.05.2020 03:16:21 2:46:21 2:21:43 8

Henrik Sjøl Christensen (Asker Seilforening
Pål T. Christensen ())
Albin Express 2:46:21 2:21:43 8 8
9 NOR-6373

Hjalmar Håland

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Finngulf 31
Seilnummer: NOR 6373
NOR Rating: NOR 0,8981

Frøya Håland

Seilforening:
Båttype: Finngulf 31
Seilnummer: NOR 6373
NOR Rating: NOR 0,8981
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:14:39 2:44:39 2:27:52 10
Total 16.05.2020 03:14:39 2:44:39 2:27:52 9

Hjalmar Håland

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Finngulf 31
Seilnummer: NOR 6373
NOR Rating: NOR 0,8981

Frøya Håland

Seilforening:
Båttype: Finngulf 31
Seilnummer: NOR 6373
NOR Rating: NOR 0,8981
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:14:39 2:44:39 2:27:52 10
Total 16.05.2020 03:14:39 2:44:39 2:27:52 9

Hjalmar Håland (Asker Seilforening
Frøya Håland ())
Finngulf 31 2:44:39 2:27:52 9 9
10 NOR-14522

Lars-Petter Traa

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14522
NOR Rating: NOR 0,9165

Bente Traa

Seilforening:
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14522
NOR Rating: NOR 0,9165
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:21:27 2:51:27 2:37:08 11
Total 16.05.2020 03:21:27 2:51:27 2:37:08 10

Lars-Petter Traa

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14522
NOR Rating: NOR 0,9165

Bente Traa

Seilforening:
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14522
NOR Rating: NOR 0,9165
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:21:27 2:51:27 2:37:08 11
Total 16.05.2020 03:21:27 2:51:27 2:37:08 10

Lars-Petter Traa (Asker Seilforening
Bente Traa ())
Hanse 325 2:51:27 2:37:08 10 10
11 NOR-11817

Charlotta Jonsson

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11817
NOR Rating: NOR 0,9275

Tommy Bergman

Seilforening:
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11817
NOR Rating: NOR 0,9275
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:48:09 2:18:09 2:08:08 RET 1
Total RET 11

Charlotta Jonsson

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11817
NOR Rating: NOR 0,9275

Tommy Bergman

Seilforening:
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11817
NOR Rating: NOR 0,9275
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:48:09 2:18:09 2:08:08 RET 1
Total RET 11

Charlotta Jonsson (Asker Seilforening)
Tommy Bergman ()
First 31.7 RET (13)
11 NOR-819

Richard Karlsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 819
NOR Rating: NOR 0,8504

Aage Hedegaard-Larsen

Seilforening:
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 819
NOR Rating: NOR 0,8504
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 12
Total DNC 11

Richard Karlsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 819
NOR Rating: NOR 0,8504

Aage Hedegaard-Larsen

Seilforening:
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 819
NOR Rating: NOR 0,8504
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 12
Total DNC 11

Richard Karlsen (Oslo Seilforening)
Aage Hedegaard-Larsen ()
Albin Express DNC (13)

NOR Rating (Husstandsbesetning (Max 5 personer)) >= 0.95

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-14073

Silje Brathagen With

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 14073
NOR Rating: NOR 0,9672

Christen With

Seilforening:
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 14073
NOR Rating: NOR 0,9672
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:44:35 2:24:35 2:19:50 1
Total 16.05.2020 02:44:35 2:24:35 2:19:50 1

Silje Brathagen With

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 14073
NOR Rating: NOR 0,9672

Christen With

Seilforening:
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 14073
NOR Rating: NOR 0,9672
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:44:35 2:24:35 2:19:50 1
Total 16.05.2020 02:44:35 2:24:35 2:19:50 1

Silje Brathagen With (Asker Seilforening
Christen With ()
Sivert Svane With ())
X-34 2:24:35 2:19:50 1 1
2 NOR-13859

Finn Thon

Seilforening: Bærum Seilforening
Båttype: Arcons 370
Seilnummer: NOR 13859
NOR Rating: NOR 0,9897

Pia Andersen

Seilforening:
Båttype: Arcons 370
Seilnummer: NOR 13859
NOR Rating: NOR 0,9897
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:43:50 2:23:50 2:22:21 2
Total 16.05.2020 02:43:50 2:23:50 2:22:21 2

Finn Thon

Seilforening: Bærum Seilforening
Båttype: Arcons 370
Seilnummer: NOR 13859
NOR Rating: NOR 0,9897

Pia Andersen

Seilforening:
Båttype: Arcons 370
Seilnummer: NOR 13859
NOR Rating: NOR 0,9897
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:43:50 2:23:50 2:22:21 2
Total 16.05.2020 02:43:50 2:23:50 2:22:21 2

Finn Thon (Bærum Seilforening
Pia Andersen ())
Arcons 370 2:23:50 2:22:21 2 2
3 NOR-12512

Ketil Samuelsen

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 12512
NOR Rating: NOR 0,9623

Stine Lien

Seilforening:
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 12512
NOR Rating: NOR 0,9623
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:48:46 2:28:46 2:23:09 3
Total 16.05.2020 02:48:46 2:28:46 2:23:09 3

Ketil Samuelsen

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 12512
NOR Rating: NOR 0,9623

Stine Lien

Seilforening:
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 12512
NOR Rating: NOR 0,9623
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:48:46 2:28:46 2:23:09 3
Total 16.05.2020 02:48:46 2:28:46 2:23:09 3

Ketil Samuelsen (Asker Seilforening
Stine Lien ())
Elan 340 2:28:46 2:23:09 3 3
4 NOR-39

Magnus Hedemark

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Båttype: X41
Seilnummer: NOR 39
NOR Rating: NOR 3

Anette Melsom Myhre

Seilforening:
Båttype: X41
Seilnummer: NOR 39
NOR Rating: NOR 3
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:35:00 2:15:00 2:24:47 4
Total 16.05.2020 02:35:00 2:15:00 2:24:47 4

Magnus Hedemark

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Båttype: X41
Seilnummer: NOR 39
NOR Rating: NOR 3

Anette Melsom Myhre

Seilforening:
Båttype: X41
Seilnummer: NOR 39
NOR Rating: NOR 3
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:35:00 2:15:00 2:24:47 4
Total 16.05.2020 02:35:00 2:15:00 2:24:47 4

Magnus Hedemark (Oslofjorden Seilklubb
Anette Melsom Myhre ())
X41 2:15:00 2:24:47 4 4
5 NOR-14551

Trond Mårvik

Seilforening: Soon Seilforening
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,9576

Linda Røssland

Seilforening:
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,9576
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:52:15 2:32:15 2:25:47 5
Total 16.05.2020 02:52:15 2:32:15 2:25:47 5

Trond Mårvik

Seilforening: Soon Seilforening
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,9576

Linda Røssland

Seilforening:
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,9576
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:52:15 2:32:15 2:25:47 5
Total 16.05.2020 02:52:15 2:32:15 2:25:47 5

Trond Mårvik (Soon Seilforening
Linda Røssland ()
Adrian Mårvik ()
Joachim Mårvik ()
Emil Karlsen ())
Hanse 355 2:32:15 2:25:47 5 5
6 NOR-10058

Tor Kramvik Sivertsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båttype: Elan 40
Seilnummer: NOR 10058
NOR Rating: NOR 0,9826

Johannes Seippel-Sivertsen

Seilforening:
Båttype: Elan 40
Seilnummer: NOR 10058
NOR Rating: NOR 0,9826
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:48:24 2:28:24 2:25:49 6
Total 16.05.2020 02:48:24 2:28:24 2:25:49 6

Tor Kramvik Sivertsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båttype: Elan 40
Seilnummer: NOR 10058
NOR Rating: NOR 0,9826

Johannes Seippel-Sivertsen

Seilforening:
Båttype: Elan 40
Seilnummer: NOR 10058
NOR Rating: NOR 0,9826
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:48:24 2:28:24 2:25:49 6
Total 16.05.2020 02:48:24 2:28:24 2:25:49 6

Tor Kramvik Sivertsen (Kongelig Norsk Seilforening
Johannes Seippel-Sivertsen ()
Elida Seippel-Sivertsen ()
Torbjørn Seippel-Sivertsen ()
Karine Seippel ())
Elan 40 2:28:24 2:25:49 6 6
7 NOR-12784

RAGNAR ANDREASSEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 1,0205

Aksel Andreassen

Seilforening:
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 1,0205
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:43:32 2:23:32 2:26:28 7
Total 16.05.2020 02:43:32 2:23:32 2:26:28 7

RAGNAR ANDREASSEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 1,0205

Aksel Andreassen

Seilforening:
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 1,0205
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:43:32 2:23:32 2:26:28 7
Total 16.05.2020 02:43:32 2:23:32 2:26:28 7

RAGNAR ANDREASSEN (Bundefjorden Seilforening
Aksel Andreassen ())
Arcona 370 2:23:32 2:26:28 7 7
8 NOR-15628

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0201

Tatiana Moguchaya

Seilforening:
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0201
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:48:01 2:28:01 2:30:59 8
Total 16.05.2020 02:48:01 2:28:01 2:30:59 8

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0201

Tatiana Moguchaya

Seilforening:
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0201
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:48:01 2:28:01 2:30:59 8
Total 16.05.2020 02:48:01 2:28:01 2:30:59 8

Kristian Jerpetjøn (Nesodden Seilforening
Tatiana Moguchaya ()
Daniel Jerpetjøn ()
William Jerpetjøn ())
SO 409 Performance 2:28:01 2:30:59 8 8
9 NOR-14570

Steinar Jørgensen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1.0008

Guro Steine

Seilforening:
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1.0008
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:50:57 2:30:57 2:31:04 9
Total 16.05.2020 02:50:57 2:30:57 2:31:04 9

Steinar Jørgensen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1.0008

Guro Steine

Seilforening:
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1.0008
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:50:57 2:30:57 2:31:04 9
Total 16.05.2020 02:50:57 2:30:57 2:31:04 9

Steinar Jørgensen (Drøbaksund Seilforening
Guro Steine ())
Elan 350 2:30:57 2:31:04 9 9
10 NOR-10083

Bjarne Birkeland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083
NOR Rating: NOR 0,9562

Inger Merete Birkeland

Seilforening:
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083
NOR Rating: NOR 0,9562
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:59:55 2:39:55 2:32:54 10
Total 16.05.2020 02:59:55 2:39:55 2:32:54 10

Bjarne Birkeland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083
NOR Rating: NOR 0,9562

Inger Merete Birkeland

Seilforening:
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083
NOR Rating: NOR 0,9562
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:59:55 2:39:55 2:32:54 10
Total 16.05.2020 02:59:55 2:39:55 2:32:54 10

Bjarne Birkeland (Bærum Seilforening
Inger Merete Birkeland ())
J/92 2:39:55 2:32:54 10 10
11 NOR-26

Marius Andersen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 1,0456

Elise Lehre

Seilforening:
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 1,0456
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:47:21 2:27:21 2:34:04 11
Total 16.05.2020 02:47:21 2:27:21 2:34:04 11

Marius Andersen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 1,0456

Elise Lehre

Seilforening:
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 1,0456
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:47:21 2:27:21 2:34:04 11
Total 16.05.2020 02:47:21 2:27:21 2:34:04 11

Marius Andersen (Frognerkilen Seilforening Av 1860
Elise Lehre ()
Leander Lehre ())
Farr 30 2:27:21 2:34:04 11 11
12 NOR-11796

Thomas Martinsen

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 11796
NOR Rating: NOR 1,0902

Oline Martinsen

Seilforening:
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 11796
NOR Rating: NOR 1,0902
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:42:24 2:22:24 2:35:14 12
Total 16.05.2020 02:42:24 2:22:24 2:35:14 12

Thomas Martinsen

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 11796
NOR Rating: NOR 1,0902

Oline Martinsen

Seilforening:
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 11796
NOR Rating: NOR 1,0902
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:42:24 2:22:24 2:35:14 12
Total 16.05.2020 02:42:24 2:22:24 2:35:14 12

Thomas Martinsen (Asker Seilforening
Oline Martinsen ()
Adele Martinsen ()
Bodil Røinaas ())
X-46 2:22:24 2:35:14 12 12
13 NOR-11541

Geir Inge Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båttype: J-109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 1,0170

Cecilia Løyning Stokkeland

Seilforening:
Båttype: J-109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 1,0170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:53:15 2:33:15 2:35:51 13
Total 16.05.2020 02:53:15 2:33:15 2:35:51 13

Geir Inge Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båttype: J-109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 1,0170

Cecilia Løyning Stokkeland

Seilforening:
Båttype: J-109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 1,0170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:53:15 2:33:15 2:35:51 13
Total 16.05.2020 02:53:15 2:33:15 2:35:51 13

Geir Inge Juriks (Kongelig Norsk Seilforening
Cecilia Løyning Stokkeland ())
J-109 2:33:15 2:35:51 13 13
14 NOR-10388

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 1,0017

Cecilie Askvig

Seilforening:
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 1,0017
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 14
Total DNC 14

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 1,0017

Cecilie Askvig

Seilforening:
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 1,0017
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 14
Total DNC 14

Torgeir Sten Askvig (Asker Seilforening)
Cecilie Askvig ()
Arne Frithjof Askvig ()
J/109 DNC (16)
14 NOR-16085

Kristian Notto

Seilforening:
Båttype: Elan S5
Seilnummer: NOR 16085
NOR Rating: NOR 1.0692
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 14
Total DNC 14

Kristian Notto

Seilforening:
Båttype: Elan S5
Seilnummer: NOR 16085
NOR Rating: NOR 1.0692
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 14
Total DNC 14

Kristian Notto ()
Elan S5 DNC (16)

NOR Rating (Singlehand) < 0.97

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-10203

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9319
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:36:25 2:26:25 2:16:26 1
Total 16.05.2020 02:36:25 2:26:25 2:16:26 1

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9319
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:36:25 2:26:25 2:16:26 1
Total 16.05.2020 02:36:25 2:26:25 2:16:26 1

Yngve Lønmo (Hurum Seilforening)
J/92 2:26:25 2:16:26 1 1
2 NOR-13372

Ole Fredrik Melleby

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 13372
NOR Rating: NOR 0,9086
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:44:02 2:34:02 2:19:57 2
Total 16.05.2020 02:44:02 2:34:02 2:19:57 2

Ole Fredrik Melleby

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 13372
NOR Rating: NOR 0,9086
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:44:02 2:34:02 2:19:57 2
Total 16.05.2020 02:44:02 2:34:02 2:19:57 2

Ole Fredrik Melleby (Asker Seilforening)
First 31.7 2:34:02 2:19:57 2 2
3 NOR-10580

Eirik Nordli

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båttype: First 27,7
Seilnummer: NOR 10580
NOR Rating: NOR 0,8844
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:48:32 2:38:32 2:20:12 3
Total 16.05.2020 02:48:32 2:38:32 2:20:12 3

Eirik Nordli

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båttype: First 27,7
Seilnummer: NOR 10580
NOR Rating: NOR 0,8844
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:48:32 2:38:32 2:20:12 3
Total 16.05.2020 02:48:32 2:38:32 2:20:12 3

Eirik Nordli (Bundefjorden Seilforening)
First 27,7 2:38:32 2:20:12 3 3
4 NOR-8180

Carl Fredrik Kresse

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: First 325
Seilnummer: NOR 8180
NOR Rating: NOR 0,8731
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:51:07 2:41:07 2:20:40 4
Total 16.05.2020 02:51:07 2:41:07 2:20:40 4

Carl Fredrik Kresse

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: First 325
Seilnummer: NOR 8180
NOR Rating: NOR 0,8731
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:51:07 2:41:07 2:20:40 4
Total 16.05.2020 02:51:07 2:41:07 2:20:40 4

Carl Fredrik Kresse (Asker Seilforening)
First 325 2:41:07 2:20:40 4 4
5 NOR-13533

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:38:21 2:28:21 2:21:16 5
Total 16.05.2020 02:38:21 2:28:21 2:21:16 5

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:38:21 2:28:21 2:21:16 5
Total 16.05.2020 02:38:21 2:28:21 2:21:16 5

Eira Naustvik (Asker Seilforening)
Sun Fast 3200 2:28:21 2:21:16 5 5
6 NOR-5952

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,876
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:51:21 2:41:21 2:21:20 6
Total 16.05.2020 02:51:21 2:41:21 2:21:20 6

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,876
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:51:21 2:41:21 2:21:20 6
Total 16.05.2020 02:51:21 2:41:21 2:21:20 6

Oddvar Eide (Hurum Seilforening)
Scanmar 33 2:41:21 2:21:20 6 6
7 NOR-11110

Wolfgang Eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
NOR Rating: NOR 0,893
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:48:24 2:38:24 2:21:27 7
Total 16.05.2020 02:48:24 2:38:24 2:21:27 7

Wolfgang Eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
NOR Rating: NOR 0,893
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:48:24 2:38:24 2:21:27 7
Total 16.05.2020 02:48:24 2:38:24 2:21:27 7

Wolfgang Eichstetter (Asker Seilforening)
Kron 2:38:24 2:21:27 7 7
8 NOR-15393

Erik Lawson

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9648
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:37:26 2:27:26 2:22:14 8
Total 16.05.2020 02:37:26 2:27:26 2:22:14 8

Erik Lawson

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9648
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:37:26 2:27:26 2:22:14 8
Total 16.05.2020 02:37:26 2:27:26 2:22:14 8

Erik Lawson (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Sun Fast 3200 2:27:26 2:22:14 8 8
9 NOR-10629

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,8931
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:49:20 2:39:20 2:22:18 9
Total 16.05.2020 02:49:20 2:39:20 2:22:18 9

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,8931
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:49:20 2:39:20 2:22:18 9
Total 16.05.2020 02:49:20 2:39:20 2:22:18 9

Bjørn Hansen (Bærum Seilforening)
Impala 31 2:39:20 2:22:18 9 9
10 NOR-13724

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9109
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:46:29 2:36:29 2:22:32 10
Total 16.05.2020 02:46:29 2:36:29 2:22:32 10

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9109
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:46:29 2:36:29 2:22:32 10
Total 16.05.2020 02:46:29 2:36:29 2:22:32 10

Christian Stensholt (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Pogo 8.50 2:36:29 2:22:32 10 10
11 NOR-9979

Peter Holm

Seilforening: Bærum Seilforening
Båttype: j/92
Seilnummer: NOR 9979
NOR Rating: NOR 0,9302
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:43:33 2:33:33 2:22:49 11
Total 16.05.2020 02:43:33 2:33:33 2:22:49 11

Peter Holm

Seilforening: Bærum Seilforening
Båttype: j/92
Seilnummer: NOR 9979
NOR Rating: NOR 0,9302
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:43:33 2:33:33 2:22:49 11
Total 16.05.2020 02:43:33 2:33:33 2:22:49 11

Peter Holm (Bærum Seilforening)
j/92 2:33:33 2:22:49 11 11
12 NOR-12392

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9086
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:47:53 2:37:53 2:23:27 12
Total 16.05.2020 02:47:53 2:37:53 2:23:27 12

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9086
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:47:53 2:37:53 2:23:27 12
Total 16.05.2020 02:47:53 2:37:53 2:23:27 12

Edvard Aspelund (Bundefjorden Seilforening)
First 31.7 2:37:53 2:23:27 12 12
13 NOR-14710

John Harald Henriksen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i
Seilnummer: NOR 14710
NOR Rating: NOR 0,8386
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:02:43 2:52:43 2:24:50 13
Total 16.05.2020 03:02:43 2:52:43 2:24:50 13

John Harald Henriksen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i
Seilnummer: NOR 14710
NOR Rating: NOR 0,8386
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:02:43 2:52:43 2:24:50 13
Total 16.05.2020 03:02:43 2:52:43 2:24:50 13

John Harald Henriksen (Bærum Seilforening)
Jeanneau Sun Odessey 30i 2:52:43 2:24:50 13 13
14 NOR-308

Kjetil Bakke

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 308
NOR Rating: NOR 0,9354

Kristin Husby

Seilforening:
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 308
NOR Rating: NOR 0,9354
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:46:51 2:36:51 2:26:43 14
Total 16.05.2020 02:46:51 2:36:51 2:26:43 14

Kjetil Bakke

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 308
NOR Rating: NOR 0,9354

Kristin Husby

Seilforening:
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 308
NOR Rating: NOR 0,9354
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:46:51 2:36:51 2:26:43 14
Total 16.05.2020 02:46:51 2:36:51 2:26:43 14

Kjetil Bakke (Asker Seilforening)
Melges 24 2:36:51 2:26:43 14 14
15 NOR-11285

Frank Sandberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9438
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:45:58 2:35:58 2:27:12 15
Total 16.05.2020 02:45:58 2:35:58 2:27:12 15

Frank Sandberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9438
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:45:58 2:35:58 2:27:12 15
Total 16.05.2020 02:45:58 2:35:58 2:27:12 15

Frank Sandberg (Kongelig Norsk Seilforening)
Sun Fast 35 2:35:58 2:27:12 15 15
16 NOR-10990

erik kverum

Seilforening: Hurum Seilforening
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10990
NOR Rating: NOR 0,9070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:56:28 2:46:28 2:30:59 16
Total 16.05.2020 02:56:28 2:46:28 2:30:59 16

erik kverum

Seilforening: Hurum Seilforening
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10990
NOR Rating: NOR 0,9070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:56:28 2:46:28 2:30:59 16
Total 16.05.2020 02:56:28 2:46:28 2:30:59 16

erik kverum (Hurum Seilforening)
First 31.7 2:46:28 2:30:59 16 16
17 NOR-997

Børre Søraas-Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 997
NOR Rating: NOR 0,8373
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:12:02 3:02:02 2:32:24 17
Total 16.05.2020 03:12:02 3:02:02 2:32:24 17

Børre Søraas-Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 997
NOR Rating: NOR 0,8373
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:12:02 3:02:02 2:32:24 17
Total 16.05.2020 03:12:02 3:02:02 2:32:24 17

Børre Søraas-Sæther (Nesodden Seilforening)
Express 3:02:02 2:32:24 17 17
18 NOR-28

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9649
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 18
Total DNC 18

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9649
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 18
Total DNC 18

Pål Kragerud (Kongelig Norsk Seilforening)
SunFast 3200 DNC (19)

NOR Rating (Singlehand) >= 0.97

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-14760

Håkon Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0334
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:00:39 2:00:39 2:04:40 1
Total 16.05.2020 02:00:39 2:00:39 2:04:40 1

Håkon Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0334
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:00:39 2:00:39 2:04:40 1
Total 16.05.2020 02:00:39 2:00:39 2:04:40 1

Håkon Hjorthøy (Asker Seilforening)
Grand Soleil 43B 2:00:39 2:04:40 1 1
2 NOR-160

Anders G. Larsson

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 0,9923
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:07:09 2:07:09 2:06:10 2
Total 16.05.2020 02:07:09 2:07:09 2:06:10 2

Anders G. Larsson

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 0,9923
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:07:09 2:07:09 2:06:10 2
Total 16.05.2020 02:07:09 2:07:09 2:06:10 2

Anders G. Larsson (Asker Seilforening)
11 Meter 2:07:09 2:06:10 2 2
3 NOR-15036

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0458
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:02:05 2:02:05 2:07:40 3
Total 16.05.2020 02:02:05 2:02:05 2:07:40 3

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0458
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:02:05 2:02:05 2:07:40 3
Total 16.05.2020 02:02:05 2:02:05 2:07:40 3

Sigmund Andre Hertzberg (Oslofjorden Seilklubb)
Elan 400S 2:02:05 2:07:40 3 3
4 NOR-15670

Harald Walder

Seilforening: Bærum Seilforening
Båttype: jpk 10.80
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0134
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:06:16 2:06:16 2:07:57 4
Total 16.05.2020 02:06:16 2:06:16 2:07:57 4

Harald Walder

Seilforening: Bærum Seilforening
Båttype: jpk 10.80
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0134
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:06:16 2:06:16 2:07:57 4
Total 16.05.2020 02:06:16 2:06:16 2:07:57 4

Harald Walder (Bærum Seilforening)
jpk 10.80 2:06:16 2:07:57 4 4
5 NOR-12645

Svein Arild Hildrum

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 0,9859
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:13:01 2:13:01 2:11:08 5
Total 16.05.2020 02:13:01 2:13:01 2:11:08 5

Svein Arild Hildrum

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 0,9859
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:13:01 2:13:01 2:11:08 5
Total 16.05.2020 02:13:01 2:13:01 2:11:08 5

Svein Arild Hildrum (Asker Seilforening)
Swedestar 370 2:13:01 2:11:08 5 5
6 NOR-15839

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: OC 51.1
Seilnummer: NOR 15839
NOR Rating: NOR 1,1533
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 01:55:00 1:55:00 2:12:37 6
Total 16.05.2020 01:55:00 1:55:00 2:12:37 6

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: OC 51.1
Seilnummer: NOR 15839
NOR Rating: NOR 1,1533
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 01:55:00 1:55:00 2:12:37 6
Total 16.05.2020 01:55:00 1:55:00 2:12:37 6

Elling Rishoff (Asker Seilforening)
OC 51.1 1:55:00 2:12:37 6 6
7 NOR-15283

Kjetil Tørseth

Seilforening: Hurum Seilforening
Båttype: XP-44
Seilnummer: NOR 15283
NOR Rating: NOR 1,0871
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:02:35 2:02:35 2:13:15 7
Total 16.05.2020 02:02:35 2:02:35 2:13:15 7

Kjetil Tørseth

Seilforening: Hurum Seilforening
Båttype: XP-44
Seilnummer: NOR 15283
NOR Rating: NOR 1,0871
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:02:35 2:02:35 2:13:15 7
Total 16.05.2020 02:02:35 2:02:35 2:13:15 7

Kjetil Tørseth (Hurum Seilforening)
XP-44 2:02:35 2:13:15 7 7
8 NOR-14633

Frode Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,0313

Elisabeth Brattum

Seilforening:
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,0313
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:12:21 2:12:21 2:16:29 8
Total 16.05.2020 02:12:21 2:12:21 2:16:29 8

Frode Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,0313

Elisabeth Brattum

Seilforening:
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,0313
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:12:21 2:12:21 2:16:29 8
Total 16.05.2020 02:12:21 2:12:21 2:16:29 8

Frode Brattum (Asker Seilforening)
Hanse 445 2:12:21 2:16:29 8 8
9 NOR-12466

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9835
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:19:02 2:19:02 2:16:44 9
Total 16.05.2020 02:19:02 2:19:02 2:16:44 9

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9835
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:19:02 2:19:02 2:16:44 9
Total 16.05.2020 02:19:02 2:19:02 2:16:44 9

Jon Moholth (Tønsberg Seilforening)
Elan 37 2:19:02 2:16:44 9 9
10 NOR-10701

Geir Kristensen

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10701
NOR Rating: NOR 0,9739
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:22:29 2:22:29 2:18:45 10
Total 16.05.2020 02:22:29 2:22:29 2:18:45 10

Geir Kristensen

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10701
NOR Rating: NOR 0,9739
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:22:29 2:22:29 2:18:45 10
Total 16.05.2020 02:22:29 2:22:29 2:18:45 10

Geir Kristensen (Asker Seilforening)
First 36.7 2:22:29 2:18:45 10 10
11 NOR-10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0237
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:15:41 2:15:41 2:18:53 11
Total 16.05.2020 02:15:41 2:15:41 2:18:53 11

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0237
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:15:41 2:15:41 2:18:53 11
Total 16.05.2020 02:15:41 2:15:41 2:18:53 11

Audun Gjøstein (Asker Seilforening)
First 40.7 2:15:41 2:18:53 11 11
12 NOR-21

Jan-Helge Furnesvik

Seilforening: Røyken Seilforening
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,1423
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:03:41 2:03:41 2:21:17 12
Total 16.05.2020 02:03:41 2:03:41 2:21:17 12

Jan-Helge Furnesvik

Seilforening: Røyken Seilforening
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,1423
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:03:41 2:03:41 2:21:17 12
Total 16.05.2020 02:03:41 2:03:41 2:21:17 12

Jan-Helge Furnesvik (Røyken Seilforening)
Pogo 40 2:03:41 2:21:17 12 12
13 NOR-10576

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båttype: Farr395
Seilnummer: NOR 10576
NOR Rating: NOR 1,0579
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:15:34 2:15:34 2:23:24 13
Total 16.05.2020 02:15:34 2:15:34 2:23:24 13

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båttype: Farr395
Seilnummer: NOR 10576
NOR Rating: NOR 1,0579
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:15:34 2:15:34 2:23:24 13
Total 16.05.2020 02:15:34 2:15:34 2:23:24 13

Petter Hegle (Holmestrand Seilforening)
Farr395 2:15:34 2:23:24 13 13
14 NOR-12063

Ole-Petter Laksholm

Seilforening: Soon Seilforening
Båttype: SO36i Perf
Seilnummer: NOR 12063
NOR Rating: NOR 0,9740
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:37:16 2:37:16 2:33:10 14
Total 16.05.2020 02:37:16 2:37:16 2:33:10 14

Ole-Petter Laksholm

Seilforening: Soon Seilforening
Båttype: SO36i Perf
Seilnummer: NOR 12063
NOR Rating: NOR 0,9740
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:37:16 2:37:16 2:33:10 14
Total 16.05.2020 02:37:16 2:37:16 2:33:10 14

Ole-Petter Laksholm (Soon Seilforening)
SO36i Perf 2:37:16 2:33:10 14 14
15 NOR-15743

Arnstein Hodne

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Sun OD 45 ds
Seilnummer: NOR 15743
NOR Rating: NOR 1.0008
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:38:16 2:38:16 2:38:23 15
Total 16.05.2020 02:38:16 2:38:16 2:38:23 15

Arnstein Hodne

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Sun OD 45 ds
Seilnummer: NOR 15743
NOR Rating: NOR 1.0008
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:38:16 2:38:16 2:38:23 15
Total 16.05.2020 02:38:16 2:38:16 2:38:23 15

Arnstein Hodne (Asker Seilforening)
Sun OD 45 ds 2:38:16 2:38:23 15 15

Tur & Hav (Husstandsbesetning (Max 5 personer))

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-15410

Einar Unhjem Johansen

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15410
NOR Rating: NOR

Eva Unhjem (12år) Johansen

Seilforening:
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15410
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:52:15 2:12:15 2:12:15 1
Total 16.05.2020 02:52:15 2:12:15 2:12:15 1

Einar Unhjem Johansen

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15410
NOR Rating: NOR

Eva Unhjem (12år) Johansen

Seilforening:
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15410
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:52:15 2:12:15 2:12:15 1
Total 16.05.2020 02:52:15 2:12:15 2:12:15 1

Einar Unhjem Johansen (Asker Seilforening
Eva Unhjem (12år) Johansen ())
Arcona 410 2:12:15 2:12:15 1 1
2 NOR-14919

Anita Skjønborg

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Faurby 396E
Seilnummer: NOR 14919
NOR Rating: NOR

Øystein Skjønborg

Seilforening:
Båttype: Faurby 396E
Seilnummer: NOR 14919
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:05:08 2:25:08 2:25:08 2
Total 16.05.2020 03:05:08 2:25:08 2:25:08 2

Anita Skjønborg

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Faurby 396E
Seilnummer: NOR 14919
NOR Rating: NOR

Øystein Skjønborg

Seilforening:
Båttype: Faurby 396E
Seilnummer: NOR 14919
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:05:08 2:25:08 2:25:08 2
Total 16.05.2020 03:05:08 2:25:08 2:25:08 2

Anita Skjønborg (Asker Seilforening
Øystein Skjønborg ())
Faurby 396E 2:25:08 2:25:08 2 2
3 NOR-15425

Bjørn Dalen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR

Torill Fiskaa

Seilforening:
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:06:12 2:26:12 2:26:12 3
Total 16.05.2020 03:06:12 2:26:12 2:26:12 3

Bjørn Dalen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR

Torill Fiskaa

Seilforening:
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:06:12 2:26:12 2:26:12 3
Total 16.05.2020 03:06:12 2:26:12 2:26:12 3

Bjørn Dalen (Bærum Seilforening
Torill Fiskaa ())
Arcona 380 2:26:12 2:26:12 3 3
4 NOR-13335

Ole Gunnar Tveiten

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13335
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:07:00 2:27:00 2:27:00 4
Total 16.05.2020 03:07:00 2:27:00 2:27:00 4

Ole Gunnar Tveiten

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13335
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:07:00 2:27:00 2:27:00 4
Total 16.05.2020 03:07:00 2:27:00 2:27:00 4

Ole Gunnar Tveiten (Asker Seilforening)
Hanse 430e 2:27:00 2:27:00 4 4
5 NOR-15556

Bror Berge

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Solaris 37
Seilnummer: NOR 15556
NOR Rating: NOR

Line Sundet

Seilforening:
Båttype: Solaris 37
Seilnummer: NOR 15556
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:08:43 2:28:43 2:28:43 5
Total 16.05.2020 03:08:43 2:28:43 2:28:43 5

Bror Berge

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Solaris 37
Seilnummer: NOR 15556
NOR Rating: NOR

Line Sundet

Seilforening:
Båttype: Solaris 37
Seilnummer: NOR 15556
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:08:43 2:28:43 2:28:43 5
Total 16.05.2020 03:08:43 2:28:43 2:28:43 5

Bror Berge (Asker Seilforening
Line Sundet ())
Solaris 37 2:28:43 2:28:43 5 5
6 NOR-10782

Håkon Goto

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10782
NOR Rating: NOR

Siri Helene Heitmann Müller

Seilforening:
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10782
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:27:10 2:47:10 2:47:10 6
Total 16.05.2020 03:27:10 2:47:10 2:47:10 6

Håkon Goto

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10782
NOR Rating: NOR

Siri Helene Heitmann Müller

Seilforening:
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10782
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:27:10 2:47:10 2:47:10 6
Total 16.05.2020 03:27:10 2:47:10 2:47:10 6

Håkon Goto (Bundefjorden Seilforening
Siri Helene Heitmann Müller ())
First 40.7 2:47:10 2:47:10 6 6
7 NOR-738

Sigbjørn Windingstad

Seilforening: Oslo Seilforening
Båttype: Nordisk Folkebåt
Seilnummer: NOR 738
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:40:35 3:00:35 3:00:35 7
Total 16.05.2020 03:40:35 3:00:35 3:00:35 7

Sigbjørn Windingstad

Seilforening: Oslo Seilforening
Båttype: Nordisk Folkebåt
Seilnummer: NOR 738
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:40:35 3:00:35 3:00:35 7
Total 16.05.2020 03:40:35 3:00:35 3:00:35 7

Sigbjørn Windingstad (Oslo Seilforening)
Nordisk Folkebåt 3:00:35 3:00:35 7 7
8 NOR-10535

Allan Bjørnstad

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Jenneau SO 37
Seilnummer: NOR 10535
NOR Rating: NOR

Rune Lødemel

Seilforening:
Båttype: Jenneau SO 37
Seilnummer: NOR 10535
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:44:09 3:04:09 3:04:09 8
Total 16.05.2020 03:44:09 3:04:09 3:04:09 8

Allan Bjørnstad

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Jenneau SO 37
Seilnummer: NOR 10535
NOR Rating: NOR

Rune Lødemel

Seilforening:
Båttype: Jenneau SO 37
Seilnummer: NOR 10535
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:44:09 3:04:09 3:04:09 8
Total 16.05.2020 03:44:09 3:04:09 3:04:09 8

Allan Bjørnstad (Asker Seilforening
Rune Lødemel ())
Jenneau SO 37 3:04:09 3:04:09 8 8
Last ned CSV fil


Last updated: 2020-05-18 12:42:05Cache read