Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåttypeSkipperForeningHCP
Klasse: NOR Rating - Husstandsbesetning (Max 5 personer)
NOR 14073

Silje Brathagen With

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 14073
NOR Rating: NOR 0,9672

Christen With

Seilforening:
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 14073
NOR Rating: NOR 0,9672
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:44:35 2:24:35 2:19:50 1
Total 16.05.2020 02:44:35 2:24:35 2:19:50 1
X-34 Silje Brathagen With Asker Seilforening 0,967
NOR 15628

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0201

Tatiana Moguchaya

Seilforening:
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0201
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:48:01 2:28:01 2:30:59 8
Total 16.05.2020 02:48:01 2:28:01 2:30:59 8
SO 409 Performance Kristian Jerpetjøn Nesodden Seilforening 1,020
NOR 26

Marius Andersen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 1,0456

Elise Lehre

Seilforening:
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 1,0456
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:47:21 2:27:21 2:34:04 11
Total 16.05.2020 02:47:21 2:27:21 2:34:04 11
Farr 30 Marius Andersen Frognerkilen Seilforening Av 1860 1,046
NOR 10388

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 1,0017

Cecilie Askvig

Seilforening:
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 1,0017
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 14
Total DNC 14
J/109 Torgeir Sten Askvig Asker Seilforening 1,002
NOR 13859

Finn Thon

Seilforening: Bærum Seilforening
Båttype: Arcons 370
Seilnummer: NOR 13859
NOR Rating: NOR 0,9897

Pia Andersen

Seilforening:
Båttype: Arcons 370
Seilnummer: NOR 13859
NOR Rating: NOR 0,9897
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:43:50 2:23:50 2:22:21 2
Total 16.05.2020 02:43:50 2:23:50 2:22:21 2
Arcons 370 Finn Thon Bærum Seilforening 0,990
NOR 12512

Ketil Samuelsen

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 12512
NOR Rating: NOR 0,9623

Stine Lien

Seilforening:
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 12512
NOR Rating: NOR 0,9623
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:48:46 2:28:46 2:23:09 3
Total 16.05.2020 02:48:46 2:28:46 2:23:09 3
Elan 340 Ketil Samuelsen Asker Seilforening 0,962
NOR 14551

Trond Mårvik

Seilforening: Soon Seilforening
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,9576

Linda Røssland

Seilforening:
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,9576
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:52:15 2:32:15 2:25:47 5
Total 16.05.2020 02:52:15 2:32:15 2:25:47 5
Hanse 355 Trond Mårvik Soon Seilforening 0,958
NOR 136

Tore Volden

Seilforening: Oslo Seilforening
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 136
NOR Rating: NOR 0,852

Ingrid Fladmark

Seilforening:
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 136
NOR Rating: NOR 0,852
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:11:22 2:41:22 2:17:29 6
Total 16.05.2020 03:11:22 2:41:22 2:17:29 5
Express Tore Volden Oslo Seilforening 0,852
NOR 14522

Lars-Petter Traa

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14522
NOR Rating: NOR 0,9165

Bente Traa

Seilforening:
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14522
NOR Rating: NOR 0,9165
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:21:27 2:51:27 2:37:08 11
Total 16.05.2020 03:21:27 2:51:27 2:37:08 10
Hanse 325 Lars-Petter Traa Asker Seilforening 0,917
NOR 475

Siri Sorteberg

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 475
NOR Rating: NOR 0,8519

Ariel Skjørten

Seilforening:
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 475
NOR Rating: NOR 0,8519
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:16:21 2:46:21 2:21:42 8
Total 16.05.2020 03:16:21 2:46:21 2:21:42 7
Albin Express Siri Sorteberg Asker Seilforening 0,852
NOR 12784

RAGNAR ANDREASSEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 1,0205

Aksel Andreassen

Seilforening:
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 1,0205
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:43:32 2:23:32 2:26:28 7
Total 16.05.2020 02:43:32 2:23:32 2:26:28 7
Arcona 370 RAGNAR ANDREASSEN Bundefjorden Seilforening 1,021
NOR 18

Christen Horn Johannessen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båttype: Albin express
Seilnummer: NOR 18
NOR Rating: NOR 0,8520

Pelle Horn Johannessen

Seilforening:
Båttype: Albin express
Seilnummer: NOR 18
NOR Rating: NOR 0,8520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:06:54 2:36:54 2:13:40 3
Total 16.05.2020 03:06:54 2:36:54 2:13:40 2
Albin express Christen Horn Johannessen Kongelig Norsk Seilforening 0,852
NOR 15735

John Moen

Seilforening: Ullern Seilforening
Båttype: Dehler 34
Seilnummer: NOR 15735
NOR Rating: NOR 0,9108

Kristine Sara

Seilforening:
Båttype: Dehler 34
Seilnummer: NOR 15735
NOR Rating: NOR 0,9108
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:00:10 2:30:10 2:16:46 5
Total 16.05.2020 03:00:10 2:30:10 2:16:46 4
Dehler 34 John Moen Ullern Seilforening 0,911
NOR 727

Henrik Sjøl Christensen

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 727
NOR Rating: NOR 0,852

Pål T. Christensen

Seilforening:
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 727
NOR Rating: NOR 0,852
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:16:21 2:46:21 2:21:43 9
Total 16.05.2020 03:16:21 2:46:21 2:21:43 8
Albin Express Henrik Sjøl Christensen Asker Seilforening 0,852
NOR 819

Richard Karlsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 819
NOR Rating: NOR 0,8504

Aage Hedegaard-Larsen

Seilforening:
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 819
NOR Rating: NOR 0,8504
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 12
Total DNC 11
Albin Express Richard Karlsen Oslo Seilforening 0,850
NOR 6373

Hjalmar Håland

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Finngulf 31
Seilnummer: NOR 6373
NOR Rating: NOR 0,8981

Frøya Håland

Seilforening:
Båttype: Finngulf 31
Seilnummer: NOR 6373
NOR Rating: NOR 0,8981
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:14:39 2:44:39 2:27:52 10
Total 16.05.2020 03:14:39 2:44:39 2:27:52 9
Finngulf 31 Hjalmar Håland Asker Seilforening 0,898
NOR 10083

Bjarne Birkeland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083
NOR Rating: NOR 0,9562

Inger Merete Birkeland

Seilforening:
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083
NOR Rating: NOR 0,9562
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:59:55 2:39:55 2:32:54 10
Total 16.05.2020 02:59:55 2:39:55 2:32:54 10
J/92 Bjarne Birkeland Bærum Seilforening 0,956
NOR 11796

Thomas Martinsen

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 11796
NOR Rating: NOR 1,0902

Oline Martinsen

Seilforening:
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 11796
NOR Rating: NOR 1,0902
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:42:24 2:22:24 2:35:14 12
Total 16.05.2020 02:42:24 2:22:24 2:35:14 12
X-46 Thomas Martinsen Asker Seilforening 1,090
NOR 10058

Tor Kramvik Sivertsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båttype: Elan 40
Seilnummer: NOR 10058
NOR Rating: NOR 0,9826

Johannes Seippel-Sivertsen

Seilforening:
Båttype: Elan 40
Seilnummer: NOR 10058
NOR Rating: NOR 0,9826
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:48:24 2:28:24 2:25:49 6
Total 16.05.2020 02:48:24 2:28:24 2:25:49 6
Elan 40 Tor Kramvik Sivertsen Kongelig Norsk Seilforening 0,983
NOR 10455

Anne Heldal

Seilforening: Røyken Seilforening
Båttype: Hansson31
Seilnummer: NOR 10455
NOR Rating: NOR 0,9168

Arild Heldal

Seilforening:
Båttype: Hansson31
Seilnummer: NOR 10455
NOR Rating: NOR 0,9168
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:50:12 2:20:12 2:08:32 2
Total 16.05.2020 02:50:12 2:20:12 2:08:32 1
Hansson31 Anne Heldal Røyken Seilforening 0,917
NOR 15964

Peer Moberg

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båttype: seascape 18
Seilnummer: NOR 15964
NOR Rating: NOR 0,8727

Jesper Moberg

Seilforening:
Båttype: seascape 18
Seilnummer: NOR 15964
NOR Rating: NOR 0,8727
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:06:23 2:36:23 2:16:28 4
Total 16.05.2020 03:06:23 2:36:23 2:16:28 3
seascape 18 Peer Moberg Bundefjorden Seilforening 0,873
NOR 141

Ole Aabel

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Platu 25 Mod
Seilnummer: NOR 141
NOR Rating: NOR 0,9241

Bente Vikenes

Seilforening:
Båttype: Platu 25 Mod
Seilnummer: NOR 141
NOR Rating: NOR 0,9241
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:03:18 2:33:18 2:21:39 7
Total 16.05.2020 03:03:18 2:33:18 2:21:39 6
Platu 25 Mod Ole Aabel Asker Seilforening 0,924
NOR 39

Magnus Hedemark

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Båttype: X41
Seilnummer: NOR 39
NOR Rating: NOR 3

Anette Melsom Myhre

Seilforening:
Båttype: X41
Seilnummer: NOR 39
NOR Rating: NOR 3
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:35:00 2:15:00 2:24:47 4
Total 16.05.2020 02:35:00 2:15:00 2:24:47 4
X41 Magnus Hedemark Oslofjorden Seilklubb 3,000
NOR 11541

Geir Inge Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båttype: J-109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 1,0170

Cecilia Løyning Stokkeland

Seilforening:
Båttype: J-109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 1,0170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:53:15 2:33:15 2:35:51 13
Total 16.05.2020 02:53:15 2:33:15 2:35:51 13
J-109 Geir Inge Juriks Kongelig Norsk Seilforening 1,017
NOR 16085

Kristian Notto

Seilforening:
Båttype: Elan S5
Seilnummer: NOR 16085
NOR Rating: NOR 1.0692
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 14
Total DNC 14
Elan S5 Kristian Notto 1,069
NOR 11817

Charlotta Jonsson

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11817
NOR Rating: NOR 0,9275

Tommy Bergman

Seilforening:
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11817
NOR Rating: NOR 0,9275
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:48:09 2:18:09 2:08:08 RET 1
Total RET 11
First 31.7 Charlotta Jonsson Asker Seilforening 0,928
Deltagere i klassen: 26
 
Klasse: NOR Rating - Singlehand
NOR 10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0237
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:15:41 2:15:41 2:18:53 11
Total 16.05.2020 02:15:41 2:15:41 2:18:53 11
First 40.7 Audun Gjøstein Asker Seilforening 1,024
NOR 11110

Wolfgang Eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
NOR Rating: NOR 0,893
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:48:24 2:38:24 2:21:27 7
Total 16.05.2020 02:48:24 2:38:24 2:21:27 7
Kron Wolfgang Eichstetter Asker Seilforening 0,893
NOR 13724

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9109
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:46:29 2:36:29 2:22:32 10
Total 16.05.2020 02:46:29 2:36:29 2:22:32 10
Pogo 8.50 Christian Stensholt Frognerkilen Seilforening Av 1860 0,911
NOR 15036

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0458
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:02:05 2:02:05 2:07:40 3
Total 16.05.2020 02:02:05 2:02:05 2:07:40 3
Elan 400S Sigmund Andre Hertzberg Oslofjorden Seilklubb 1,046
NOR 12466

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9835
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:19:02 2:19:02 2:16:44 9
Total 16.05.2020 02:19:02 2:19:02 2:16:44 9
Elan 37 Jon Moholth Tønsberg Seilforening 0,984
NOR 15839

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: OC 51.1
Seilnummer: NOR 15839
NOR Rating: NOR 1,1533
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 01:55:00 1:55:00 2:12:37 6
Total 16.05.2020 01:55:00 1:55:00 2:12:37 6
OC 51.1 Elling Rishoff Asker Seilforening 1,153
NOR 10576

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båttype: Farr395
Seilnummer: NOR 10576
NOR Rating: NOR 1,0579
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:15:34 2:15:34 2:23:24 13
Total 16.05.2020 02:15:34 2:15:34 2:23:24 13
Farr395 Petter Hegle Holmestrand Seilforening 1,058
NOR 5952

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,876
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:51:21 2:41:21 2:21:20 6
Total 16.05.2020 02:51:21 2:41:21 2:21:20 6
Scanmar 33 Oddvar Eide Hurum Seilforening 0,876
NOR 10203

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9319
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:36:25 2:26:25 2:16:26 1
Total 16.05.2020 02:36:25 2:26:25 2:16:26 1
J/92 Yngve Lønmo Hurum Seilforening 0,932
NOR 15670

Harald Walder

Seilforening: Bærum Seilforening
Båttype: jpk 10.80
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0134
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:06:16 2:06:16 2:07:57 4
Total 16.05.2020 02:06:16 2:06:16 2:07:57 4
jpk 10.80 Harald Walder Bærum Seilforening 1,013
NOR 11285

Frank Sandberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9438
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:45:58 2:35:58 2:27:12 15
Total 16.05.2020 02:45:58 2:35:58 2:27:12 15
Sun Fast 35 Frank Sandberg Kongelig Norsk Seilforening 0,944
NOR 14633

Frode Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,0313

Elisabeth Brattum

Seilforening:
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,0313
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:12:21 2:12:21 2:16:29 8
Total 16.05.2020 02:12:21 2:12:21 2:16:29 8
Hanse 445 Frode Brattum Asker Seilforening 1,031
NOR 997

Børre Søraas-Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 997
NOR Rating: NOR 0,8373
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:12:02 3:02:02 2:32:24 17
Total 16.05.2020 03:12:02 3:02:02 2:32:24 17
Express Børre Søraas-Sæther Nesodden Seilforening 0,837
NOR 10629

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,8931
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:49:20 2:39:20 2:22:18 9
Total 16.05.2020 02:49:20 2:39:20 2:22:18 9
Impala 31 Bjørn Hansen Bærum Seilforening 0,893
NOR 308

Kjetil Bakke

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 308
NOR Rating: NOR 0,9354

Kristin Husby

Seilforening:
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 308
NOR Rating: NOR 0,9354
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:46:51 2:36:51 2:26:43 14
Total 16.05.2020 02:46:51 2:36:51 2:26:43 14
Melges 24 Kjetil Bakke Asker Seilforening 0,935
NOR 9979

Peter Holm

Seilforening: Bærum Seilforening
Båttype: j/92
Seilnummer: NOR 9979
NOR Rating: NOR 0,9302
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:43:33 2:33:33 2:22:49 11
Total 16.05.2020 02:43:33 2:33:33 2:22:49 11
j/92 Peter Holm Bærum Seilforening 0,930
NOR 160

Anders G. Larsson

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 0,9923
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:07:09 2:07:09 2:06:10 2
Total 16.05.2020 02:07:09 2:07:09 2:06:10 2
11 Meter Anders G. Larsson Asker Seilforening 0,992
NOR 12645

Svein Arild Hildrum

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 0,9859
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:13:01 2:13:01 2:11:08 5
Total 16.05.2020 02:13:01 2:13:01 2:11:08 5
Swedestar 370 Svein Arild Hildrum Asker Seilforening 0,986
NOR 14710

John Harald Henriksen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i
Seilnummer: NOR 14710
NOR Rating: NOR 0,8386
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:02:43 2:52:43 2:24:50 13
Total 16.05.2020 03:02:43 2:52:43 2:24:50 13
Jeanneau Sun Odessey 30i John Harald Henriksen Bærum Seilforening 0,839
NOR 21

Jan-Helge Furnesvik

Seilforening: Røyken Seilforening
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,1423
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:03:41 2:03:41 2:21:17 12
Total 16.05.2020 02:03:41 2:03:41 2:21:17 12
Pogo 40 Jan-Helge Furnesvik Røyken Seilforening 1,142
NOR 13533

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:38:21 2:28:21 2:21:16 5
Total 16.05.2020 02:38:21 2:28:21 2:21:16 5
Sun Fast 3200 Eira Naustvik Asker Seilforening 0,952
NOR 15283

Kjetil Tørseth

Seilforening: Hurum Seilforening
Båttype: XP-44
Seilnummer: NOR 15283
NOR Rating: NOR 1,0871
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:02:35 2:02:35 2:13:15 7
Total 16.05.2020 02:02:35 2:02:35 2:13:15 7
XP-44 Kjetil Tørseth Hurum Seilforening 1,087
NOR 12063

Ole-Petter Laksholm

Seilforening: Soon Seilforening
Båttype: SO36i Perf
Seilnummer: NOR 12063
NOR Rating: NOR 0,9740
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:37:16 2:37:16 2:33:10 14
Total 16.05.2020 02:37:16 2:37:16 2:33:10 14
SO36i Perf Ole-Petter Laksholm Soon Seilforening 0,974
NOR 10701

Geir Kristensen

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10701
NOR Rating: NOR 0,9739
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:22:29 2:22:29 2:18:45 10
Total 16.05.2020 02:22:29 2:22:29 2:18:45 10
First 36.7 Geir Kristensen Asker Seilforening 0,974
NOR 14760

Håkon Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0334
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:00:39 2:00:39 2:04:40 1
Total 16.05.2020 02:00:39 2:00:39 2:04:40 1
Grand Soleil 43B Håkon Hjorthøy Asker Seilforening 1,033
NOR 10990

erik kverum

Seilforening: Hurum Seilforening
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10990
NOR Rating: NOR 0,9070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:56:28 2:46:28 2:30:59 16
Total 16.05.2020 02:56:28 2:46:28 2:30:59 16
First 31.7 erik kverum Hurum Seilforening 0,907
NOR 15393

Erik Lawson

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9648
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:37:26 2:27:26 2:22:14 8
Total 16.05.2020 02:37:26 2:27:26 2:22:14 8
Sun Fast 3200 Erik Lawson Frognerkilen Seilforening Av 1860 0,965
NOR 8180

Carl Fredrik Kresse

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: First 325
Seilnummer: NOR 8180
NOR Rating: NOR 0,8731
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:51:07 2:41:07 2:20:40 4
Total 16.05.2020 02:51:07 2:41:07 2:20:40 4
First 325 Carl Fredrik Kresse Asker Seilforening 0,873
NOR 12392

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9086
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:47:53 2:37:53 2:23:27 12
Total 16.05.2020 02:47:53 2:37:53 2:23:27 12
First 31.7 Edvard Aspelund Bundefjorden Seilforening 0,909
NOR 28

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9649
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 18
Total DNC 18
SunFast 3200 Pål Kragerud Kongelig Norsk Seilforening 0,965
NOR 10580

Eirik Nordli

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båttype: First 27,7
Seilnummer: NOR 10580
NOR Rating: NOR 0,8844
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:48:32 2:38:32 2:20:12 3
Total 16.05.2020 02:48:32 2:38:32 2:20:12 3
First 27,7 Eirik Nordli Bundefjorden Seilforening 0,884
NOR 15743

Arnstein Hodne

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Sun OD 45 ds
Seilnummer: NOR 15743
NOR Rating: NOR 1.0008
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:38:16 2:38:16 2:38:23 15
Total 16.05.2020 02:38:16 2:38:16 2:38:23 15
Sun OD 45 ds Arnstein Hodne Asker Seilforening 1,001
NOR 14570

Steinar Jørgensen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1.0008

Guro Steine

Seilforening:
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1.0008
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:50:57 2:30:57 2:31:04 9
Total 16.05.2020 02:50:57 2:30:57 2:31:04 9
Elan 350 Steinar Jørgensen Drøbaksund Seilforening 1,001
NOR 13372

Ole Fredrik Melleby

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 13372
NOR Rating: NOR 0,9086
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:44:02 2:34:02 2:19:57 2
Total 16.05.2020 02:44:02 2:34:02 2:19:57 2
First 31.7 Ole Fredrik Melleby Asker Seilforening 0,909
Deltagere i klassen: 34
 
Klasse: Tur & Hav - Husstandsbesetning (Max 5 personer)
NOR 13335

Ole Gunnar Tveiten

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13335
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:07:00 2:27:00 2:27:00 4
Total 16.05.2020 03:07:00 2:27:00 2:27:00 4
Hanse 430e Ole Gunnar Tveiten Asker Seilforening 0,000
NOR 10782

Håkon Goto

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10782
NOR Rating: NOR

Siri Helene Heitmann Müller

Seilforening:
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10782
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:27:10 2:47:10 2:47:10 6
Total 16.05.2020 03:27:10 2:47:10 2:47:10 6
First 40.7 Håkon Goto Bundefjorden Seilforening 0,000
NOR 14919

Anita Skjønborg

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Faurby 396E
Seilnummer: NOR 14919
NOR Rating: NOR

Øystein Skjønborg

Seilforening:
Båttype: Faurby 396E
Seilnummer: NOR 14919
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:05:08 2:25:08 2:25:08 2
Total 16.05.2020 03:05:08 2:25:08 2:25:08 2
Faurby 396E Anita Skjønborg Asker Seilforening 0,000
NOR 15425

Bjørn Dalen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR

Torill Fiskaa

Seilforening:
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:06:12 2:26:12 2:26:12 3
Total 16.05.2020 03:06:12 2:26:12 2:26:12 3
Arcona 380 Bjørn Dalen Bærum Seilforening 0,000
NOR 15556

Bror Berge

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Solaris 37
Seilnummer: NOR 15556
NOR Rating: NOR

Line Sundet

Seilforening:
Båttype: Solaris 37
Seilnummer: NOR 15556
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:08:43 2:28:43 2:28:43 5
Total 16.05.2020 03:08:43 2:28:43 2:28:43 5
Solaris 37 Bror Berge Asker Seilforening 0,000
NOR 10535

Allan Bjørnstad

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Jenneau SO 37
Seilnummer: NOR 10535
NOR Rating: NOR

Rune Lødemel

Seilforening:
Båttype: Jenneau SO 37
Seilnummer: NOR 10535
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:44:09 3:04:09 3:04:09 8
Total 16.05.2020 03:44:09 3:04:09 3:04:09 8
Jenneau SO 37 Allan Bjørnstad Asker Seilforening 0,000
NOR 738

Sigbjørn Windingstad

Seilforening: Oslo Seilforening
Båttype: Nordisk Folkebåt
Seilnummer: NOR 738
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 03:40:35 3:00:35 3:00:35 7
Total 16.05.2020 03:40:35 3:00:35 3:00:35 7
Nordisk Folkebåt Sigbjørn Windingstad Oslo Seilforening 0,000
NOR 15410

Einar Unhjem Johansen

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15410
NOR Rating: NOR

Eva Unhjem (12år) Johansen

Seilforening:
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15410
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 16.05.2020 02:52:15 2:12:15 2:12:15 1
Total 16.05.2020 02:52:15 2:12:15 2:12:15 1
Arcona 410 Einar Unhjem Johansen Asker Seilforening 0,000
Deltagere i klassen: 8
Last ned CSV fil


Last updated: 2020-05-18 12:41:44Cache read