Partnere
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Tracking
Onsdagstrening 10.06.2020
Nyttige råd fra Sail Race System
Regattatips 1 - Sett deg mål
Regattatips 2 - Starten
Regattatips 3 - Den FØRSTE kryssen
Regattatips 4 - Sløren
Regattatips 5 - Den andre kryssen
Regattatips 6 - Lensen
Regattatips 7 - Hold fokus helt til slutt
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
024
NOR 475
Siri Sorteberg
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Baluba
Båttype:
Albin Express
Seilnummer:
NOR 475
Hanne Mette Kristiansen
Seilforening:
Båtnavn:
Baluba
Båttype:
Albin Express
Seilnummer:
NOR 475
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
BALUBA
Siri Sorteberg
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Baluba
Båttype:
Albin Express
Seilnummer:
NOR 475
Hanne Mette Kristiansen
Seilforening:
Båtnavn:
Baluba
Båttype:
Albin Express
Seilnummer:
NOR 475
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Siri Sorteberg
, Asker Seilforening
Hanne Mette Kristiansen,
Cecilia Mæhle,
Klasse: Onsdagstrening, fire ganger
Båttype: Albin Express
Måltall:
NOR 15413
harald helverschou
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Rubin 4
Båttype:
Dehler 38
Seilnummer:
NOR 15413
Tom Helverschou
Seilforening:
Båtnavn:
Rubin 4
Båttype:
Dehler 38
Seilnummer:
NOR 15413
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
RUBIN 4
harald helverschou
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Rubin 4
Båttype:
Dehler 38
Seilnummer:
NOR 15413
Tom Helverschou
Seilforening:
Båtnavn:
Rubin 4
Båttype:
Dehler 38
Seilnummer:
NOR 15413
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
harald helverschou
, Kongelig Norsk Seilforening
Tom Helverschou,
Frode Tobiasson,
Klasse: Onsdagstrening, to ganger
Båttype: Dehler 38
Måltall:
NOR 15093
Trine Sandersen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
S/Y Morild
Båttype:
Bavaria 32 cruiser
Seilnummer:
NOR 15093
Lone Haldorsen
Seilforening:
Båtnavn:
S/Y Morild
Båttype:
Bavaria 32 cruiser
Seilnummer:
NOR 15093
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
S/Y MORILD
Trine Sandersen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
S/Y Morild
Båttype:
Bavaria 32 cruiser
Seilnummer:
NOR 15093
Lone Haldorsen
Seilforening:
Båtnavn:
S/Y Morild
Båttype:
Bavaria 32 cruiser
Seilnummer:
NOR 15093
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Trine Sandersen
, Asker Seilforening
Lone Haldorsen,
Nina Lochoff,
Klasse: Onsdagstrening,en gang
Båttype: Bavaria 32 cruiser
Måltall:
NOR 13372
Ole Fredrik Melleby
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
SANA
Båttype:
First 31.7
Seilnummer:
NOR 13372
Andrew Rutherfurd
Seilforening:
Båtnavn:
SANA
Båttype:
First 31.7
Seilnummer:
NOR 13372
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
SANA
Ole Fredrik Melleby
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
SANA
Båttype:
First 31.7
Seilnummer:
NOR 13372
Andrew Rutherfurd
Seilforening:
Båtnavn:
SANA
Båttype:
First 31.7
Seilnummer:
NOR 13372
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ole Fredrik Melleby
, Asker Seilforening
Andrew Rutherfurd,
Carl H. Knap,
Klasse: Onsdagstrening,en gang
Båttype: First 31.7
Måltall:
NOR 317
Johnny Hjerpseth
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båtnavn:
The White Rabbit
Båttype:
11:mod
Seilnummer:
NOR 317
Truls Rognerud
Seilforening:
Båtnavn:
The White Rabbit
Båttype:
11:mod
Seilnummer:
NOR 317
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
THE WHITE RABBIT
Johnny Hjerpseth
Seilforening:
Røyken Seilforening
Båtnavn:
The White Rabbit
Båttype:
11:mod
Seilnummer:
NOR 317
Truls Rognerud
Seilforening:
Båtnavn:
The White Rabbit
Båttype:
11:mod
Seilnummer:
NOR 317
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Johnny Hjerpseth
, Røyken Seilforening
Truls Rognerud,
Rolf Eero Dyrnes,
Klasse: Onsdagstrening,en gang
Båttype: 11:mod
Måltall:
NOR 13372
Ole Fredrik Melleby
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
SANA
Båttype:
First 31.7
Seilnummer:
NOR 13372
Carl H. Knap
Seilforening:
Båtnavn:
SANA
Båttype:
First 31.7
Seilnummer:
NOR 13372
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
SANA
Ole Fredrik Melleby
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
SANA
Båttype:
First 31.7
Seilnummer:
NOR 13372
Carl H. Knap
Seilforening:
Båtnavn:
SANA
Båttype:
First 31.7
Seilnummer:
NOR 13372
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ole Fredrik Melleby
, Asker Seilforening
Carl H. Knap,
Klasse: Onsdagstrening,en gang
Båttype: First 31.7
Måltall:
NOR 9779
Per Ottar Skaaret
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Jokerman
Båttype:
X50
Seilnummer:
NOR 9779
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
JOKERMAN
Per Ottar Skaaret
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Jokerman
Båttype:
X50
Seilnummer:
NOR 9779
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Per Ottar Skaaret
, Asker Seilforening
Klasse: Onsdagstrening,en gang
Båttype: X50
Måltall:
NOR 10107
TROND GUNDERSEN
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
JOY IV
Båttype:
First 31.7
Seilnummer:
NOR 10107
Olga Zaikova
Seilforening:
Båtnavn:
JOY IV
Båttype:
First 31.7
Seilnummer:
NOR 10107
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
JOY IV
TROND GUNDERSEN
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
JOY IV
Båttype:
First 31.7
Seilnummer:
NOR 10107
Olga Zaikova
Seilforening:
Båtnavn:
JOY IV
Båttype:
First 31.7
Seilnummer:
NOR 10107
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
TROND GUNDERSEN
, Asker Seilforening
Olga Zaikova,
Sergey Zaikov,
Sverre Berg,
Klasse: Onsdagstrening,en gang
Båttype: First 31.7
Måltall:
NOR 10240
Audun Gjøstein
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Fritt Fram!
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
NOR 10240
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
FRITT FRAM!
Audun Gjøstein
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Fritt Fram!
Båttype:
First 40.7
Seilnummer:
NOR 10240
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Audun Gjøstein
, Asker Seilforening
Klasse: Singlehand
Båttype: First 40.7
Måltall:
NOR 11110
wolfgang eichstetter
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Lupona
Båttype:
Kron
Seilnummer:
NOR 11110
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
LUPONA
wolfgang eichstetter
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Lupona
Båttype:
Kron
Seilnummer:
NOR 11110
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
wolfgang eichstetter
, Asker Seilforening
Klasse: Singlehand
Båttype: Kron
Måltall:
NOR 11220
Morten Sollerud
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Saevitia
Båttype:
Bavari35 match
Seilnummer:
NOR 11220
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
SAEVITIA
Morten Sollerud
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Saevitia
Båttype:
Bavari35 match
Seilnummer:
NOR 11220
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Morten Sollerud
, Asker Seilforening
Klasse: Singlehand
Båttype: Bavari35 match
Måltall:
NOR 10701
Geir Kristensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Out Of Office
Båttype:
First 36.7
Seilnummer:
NOR 10701
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
OUT OF OFFICE
Geir Kristensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Out Of Office
Båttype:
First 36.7
Seilnummer:
NOR 10701
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Geir Kristensen
, Asker Seilforening
Klasse: Singlehand
Båttype: First 36.7
Måltall:
NOR 13533
Eira Naustvik
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Cruella
Båttype:
Sun fast 3200
Seilnummer:
NOR 13533
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
CRUELLA
Eira Naustvik
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Cruella
Båttype:
Sun fast 3200
Seilnummer:
NOR 13533
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eira Naustvik
, Asker Seilforening
Klasse: Singlehand
Båttype: Sun fast 3200
Måltall:
NOR 13920
Ragnar Wisløff
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Smil
Båttype:
First 35
Seilnummer:
NOR 13920
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
SMIL
Ragnar Wisløff
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Smil
Båttype:
First 35
Seilnummer:
NOR 13920
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ragnar Wisløff
, Asker Seilforening
Klasse: Singlehand
Båttype: First 35
Måltall:
NOR 12645
Svein Arild Hildrum
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Trollfjord
Båttype:
Swedestar 370
Seilnummer:
NOR 12645
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
TROLLFJORD
Svein Arild Hildrum
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Trollfjord
Båttype:
Swedestar 370
Seilnummer:
NOR 12645
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Svein Arild Hildrum
, Asker Seilforening
Klasse: Singlehand
Båttype: Swedestar 370
Måltall:
NOR 14415
Tore Glen Berg
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Green Magic
Båttype:
Elan 350
Seilnummer:
NOR 14415
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
GREEN MAGIC
Tore Glen Berg
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Green Magic
Båttype:
Elan 350
Seilnummer:
NOR 14415
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tore Glen Berg
, Asker Seilforening
Klasse: Singlehand
Båttype: Elan 350
Måltall:
NOR 8180
Carl Fredrik Kresse
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Emiliane
Båttype:
First 325
Seilnummer:
NOR 8180
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
EMILIANE
Carl Fredrik Kresse
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Emiliane
Båttype:
First 325
Seilnummer:
NOR 8180
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Carl Fredrik Kresse
, Asker Seilforening
Klasse: Singlehand
Båttype: First 325
Måltall:
NOR 15628
Kristian Jerpetjøn
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
WilDa
Båttype:
SO 409 Performance
Seilnummer:
NOR 15628
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
WILDA
Kristian Jerpetjøn
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Båtnavn:
WilDa
Båttype:
SO 409 Performance
Seilnummer:
NOR 15628
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristian Jerpetjøn
, Nesodden Seilforening
Klasse: Singlehand
Båttype: SO 409 Performance
Måltall:
NOR 12512
Ketil Samuelsen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Endorfine
Båttype:
Elan 340
Seilnummer:
NOR 12512
Stine Lien
Seilforening:
Båtnavn:
Endorfine
Båttype:
Elan 340
Seilnummer:
NOR 12512
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
ENDORFINE
Ketil Samuelsen
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Endorfine
Båttype:
Elan 340
Seilnummer:
NOR 12512
Stine Lien
Seilforening:
Båtnavn:
Endorfine
Båttype:
Elan 340
Seilnummer:
NOR 12512
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ketil Samuelsen
, Asker Seilforening
Stine Lien,
Klasse: Storbåt med husstandsbesetning
Båttype: Elan 340
Måltall:
NOR 160
Anders G. Larsson
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Point 2 Point
Båttype:
11 Meter
Seilnummer:
NOR 160
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
POINT 2 POINT
Anders G. Larsson
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Point 2 Point
Båttype:
11 Meter
Seilnummer:
NOR 160
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anders G. Larsson
, Asker Seilforening
Klasse: Storbåt med husstandsbesetning
Båttype: 11 Meter
Måltall:
NOR 694
Hedda Roll
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Chix'en
Båttype:
Albin Express
Seilnummer:
NOR 694
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
CHIX'EN
Hedda Roll
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Chix'en
Båttype:
Albin Express
Seilnummer:
NOR 694
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hedda Roll
, Asker Seilforening
Klasse: Storbåt med husstandsbesetning
Båttype: Albin Express
Måltall:
NOR 9299
Svein Are Løtveit
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Olisabeth
Båttype:
Luffe 40MH
Seilnummer:
NOR 9299
Anne Løtveit
Seilforening:
Båtnavn:
Olisabeth
Båttype:
Luffe 40MH
Seilnummer:
NOR 9299
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
OLISABETH
Svein Are Løtveit
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Olisabeth
Båttype:
Luffe 40MH
Seilnummer:
NOR 9299
Anne Løtveit
Seilforening:
Båtnavn:
Olisabeth
Båttype:
Luffe 40MH
Seilnummer:
NOR 9299
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Svein Are Løtveit
, Asker Seilforening
Anne Løtveit,
Johanne Løtveit,
Klasse: Storbåt med husstandsbesetning
Båttype: Luffe 40MH
Måltall:
NOR 141
Ole Aabel
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Wii
Båttype:
Platu 25
Seilnummer:
NOR 141
Bente Vikenes
Seilforening:
Båtnavn:
Wii
Båttype:
Platu 25
Seilnummer:
NOR 141
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
WII
Ole Aabel
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Wii
Båttype:
Platu 25
Seilnummer:
NOR 141
Bente Vikenes
Seilforening:
Båtnavn:
Wii
Båttype:
Platu 25
Seilnummer:
NOR 141
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ole Aabel
, Asker Seilforening
Bente Vikenes,
Klasse: Storbåt med husstandsbesetning
Båttype: Platu 25
Måltall:
NOR 6373
Hjalmar Håland
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Leviosa
Båttype:
Finngulf
Seilnummer:
NOR 6373
Frøya Håland
Seilforening:
Båtnavn:
Leviosa
Båttype:
Finngulf
Seilnummer:
NOR 6373
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
LEVIOSA
Hjalmar Håland
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Leviosa
Båttype:
Finngulf
Seilnummer:
NOR 6373
Frøya Håland
Seilforening:
Båtnavn:
Leviosa
Båttype:
Finngulf
Seilnummer:
NOR 6373
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hjalmar Håland
, Asker Seilforening
Frøya Håland,
Klasse: Storbåt med husstandsbesetning
Båttype: Finngulf
Måltall:
Last ned CSV fil