Klasse: Kjølbåter - Meterklasse Extra Large: 40,01 for og over |
NOR 12049
Hans-Martin Zeil
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Zeileren Båttype: Bavaria 42 Cruiser Seilnummer: NOR 12049 NOR Rating: NOR
|
|
Endre Eikestad
Seilforening: Båtnavn: Zeileren Båttype: Bavaria 42 Cruiser Seilnummer: NOR 12049 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Zeileren
Hans-Martin Zeil
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Zeileren Båttype: Bavaria 42 Cruiser Seilnummer: NOR 12049 NOR Rating: NOR
|
|
Endre Eikestad
Seilforening: Båtnavn: Zeileren Båttype: Bavaria 42 Cruiser Seilnummer: NOR 12049 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 42 Cruiser |
12,83 |
Hans-Martin Zeil |
Bergens Seilforening |
0,000 |
|
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Kjølbåter - Meterklasse Large: 35,01 - 40,00 fot |
NOR 15668
Bernt Bjørnsen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Fri Flyt Båttype: Hanse 385 Seilnummer: NOR 15668 NOR Rating: NOR
|
|
Rune Myrvågnes
Seilforening: Båtnavn: Fri Flyt Båttype: Hanse 385 Seilnummer: NOR 15668 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fri Flyt
Bernt Bjørnsen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Fri Flyt Båttype: Hanse 385 Seilnummer: NOR 15668 NOR Rating: NOR
|
|
Rune Myrvågnes
Seilforening: Båtnavn: Fri Flyt Båttype: Hanse 385 Seilnummer: NOR 15668 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 385 |
10,99 |
Bernt Bjørnsen |
Bergens Seilforening |
0,000 |
|
NOR 12700
Carl Olav Wickmann
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Winocean Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 12700 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.06.2020 16:35:00 |
5:00:00 |
5:00:00 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Winocean
Carl Olav Wickmann
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Winocean Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 12700 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.06.2020 16:35:00 |
5:00:00 |
5:00:00 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 40.7 |
11,99 |
Carl Olav Wickmann |
Bergens Seilforening |
0,000 |
|
NOR 9000
Willy Berg Larsen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: XFRAM Båttype: ILC 40 Seilnummer: NOR 9000 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
XFRAM
Willy Berg Larsen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: XFRAM Båttype: ILC 40 Seilnummer: NOR 9000 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
ILC 40 |
12,20 |
Willy Berg Larsen |
Bergens Seilforening |
0,000 |
|
NOR 7888
Magnus Valland
Seilforening: Voss Siglarlaug Båtnavn: Vilje Båttype: X-119 Seilnummer: NOR 7888 NOR Rating: NOR
|
|
Sverre Lorentzen
Seilforening: Båtnavn: Vilje Båttype: X-119 Seilnummer: NOR 7888 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vilje
Magnus Valland
Seilforening: Voss Siglarlaug Båtnavn: Vilje Båttype: X-119 Seilnummer: NOR 7888 NOR Rating: NOR
|
|
Sverre Lorentzen
Seilforening: Båtnavn: Vilje Båttype: X-119 Seilnummer: NOR 7888 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-119 |
11,90 |
Magnus Valland |
Voss Siglarlaug |
0,000 |
|
NOR 11518
SVEIN SKOGLUND
Seilforening: Os Seilforening Båtnavn: Tina II Båttype: Dufour 40 HR Seilnummer: NOR 11518 NOR Rating: NOR
|
|
Svein Holm
Seilforening: Båtnavn: Tina II Båttype: Dufour 40 HR Seilnummer: NOR 11518 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.06.2020 17:54:30 |
6:19:30 |
6:19:30 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tina II
SVEIN SKOGLUND
Seilforening: Os Seilforening Båtnavn: Tina II Båttype: Dufour 40 HR Seilnummer: NOR 11518 NOR Rating: NOR
|
|
Svein Holm
Seilforening: Båtnavn: Tina II Båttype: Dufour 40 HR Seilnummer: NOR 11518 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.06.2020 17:54:30 |
6:19:30 |
6:19:30 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dufour 40 HR |
12,06 |
SVEIN SKOGLUND |
Os Seilforening |
0,000 |
|
NOR 11267
Hans Petter Helgesen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Hefring Båttype: Hanse 371 Seilnummer: NOR 11267 NOR Rating: NOR
|
|
Svein-Ove Skjoldal
Seilforening: Båtnavn: Hefring Båttype: Hanse 371 Seilnummer: NOR 11267 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hefring
Hans Petter Helgesen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Hefring Båttype: Hanse 371 Seilnummer: NOR 11267 NOR Rating: NOR
|
|
Svein-Ove Skjoldal
Seilforening: Båtnavn: Hefring Båttype: Hanse 371 Seilnummer: NOR 11267 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 371 |
11,25 |
Hans Petter Helgesen |
Bergens Seilforening |
0,000 |
|
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: Kjølbåter - Meterklasse Medium: 30,00 - 35,00 fot |
NOR 5112
Tor Inge Miljeteig
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: Tora Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 5112 NOR Rating: NOR
|
|
Einar Ove Hukset
Seilforening: Båtnavn: Tora Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 5112 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tora
Tor Inge Miljeteig
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: Tora Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 5112 NOR Rating: NOR
|
|
Einar Ove Hukset
Seilforening: Båtnavn: Tora Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 5112 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Nova |
9,87 |
Tor Inge Miljeteig |
Stord Seilforening |
0,000 |
|
NOR 6854
Arne Kjell Nilsen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: FRI Båttype: Sadler 34 Seilnummer: NOR 6854 NOR Rating: NOR
|
|
Bjørn Tønnesen
Seilforening: Båtnavn: FRI Båttype: Sadler 34 Seilnummer: NOR 6854 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
FRI
Arne Kjell Nilsen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: FRI Båttype: Sadler 34 Seilnummer: NOR 6854 NOR Rating: NOR
|
|
Bjørn Tønnesen
Seilforening: Båtnavn: FRI Båttype: Sadler 34 Seilnummer: NOR 6854 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sadler 34 |
10,60 |
Arne Kjell Nilsen |
Bergens Seilforening |
0,000 |
|
NOR 14477
Svein Louis Bersaas
Seilforening: Haugesund Seilforening Båtnavn: Martine Båttype: HR 310 Seilnummer: NOR 14477 NOR Rating: NOR
|
|
Ole Martin Bersaas
Seilforening: Båtnavn: Martine Båttype: HR 310 Seilnummer: NOR 14477 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
21.06.2020 17:55:36 |
30:20:36 |
30:20:36 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Martine
Svein Louis Bersaas
Seilforening: Haugesund Seilforening Båtnavn: Martine Båttype: HR 310 Seilnummer: NOR 14477 NOR Rating: NOR
|
|
Ole Martin Bersaas
Seilforening: Båtnavn: Martine Båttype: HR 310 Seilnummer: NOR 14477 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
21.06.2020 17:55:36 |
30:20:36 |
30:20:36 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
HR 310 |
9,43 |
Svein Louis Bersaas |
Haugesund Seilforening |
0,000 |
|
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: Kjølbåter - Meterklasse Mini: 18 - 25,00 fot |
NOR 14586
Michaela Weiss
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: Vlaštovka Båttype: J24 Seilnummer: NOR 14586 NOR Rating: NOR
|
|
Luis De Lucca
Seilforening: Båtnavn: Vlaštovka Båttype: J24 Seilnummer: NOR 14586 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vlaštovka
Michaela Weiss
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: Vlaštovka Båttype: J24 Seilnummer: NOR 14586 NOR Rating: NOR
|
|
Luis De Lucca
Seilforening: Båtnavn: Vlaštovka Båttype: J24 Seilnummer: NOR 14586 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J24 |
7,32 |
Michaela Weiss |
Stord Seilforening |
0,000 |
|
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Kjølbåter - Meterklasse Small: 25,1 - 30,00 fot |
NOR 399
Bengt Åge Borge
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Odonata Båttype: Dragonfly 800 Mk II Seilnummer: NOR 399 NOR Rating: NOR
|
|
Jan Rune Hopland
Seilforening: Båtnavn: Odonata Båttype: Dragonfly 800 Mk II Seilnummer: NOR 399 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Odonata
Bengt Åge Borge
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Odonata Båttype: Dragonfly 800 Mk II Seilnummer: NOR 399 NOR Rating: NOR
|
|
Jan Rune Hopland
Seilforening: Båtnavn: Odonata Båttype: Dragonfly 800 Mk II Seilnummer: NOR 399 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dragonfly 800 Mk II |
8,00 |
Bengt Åge Borge |
Askøy Seilforening |
0,000 |
|
NOR 3594
Karl Olav Undheim
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: Båten Bømlo Båttype: On off Seilnummer: NOR 3594 NOR Rating: NOR
|
|
Ingunn Ersland
Seilforening: Båtnavn: Båten Bømlo Båttype: On off Seilnummer: NOR 3594 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Båten Bømlo
Karl Olav Undheim
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: Båten Bømlo Båttype: On off Seilnummer: NOR 3594 NOR Rating: NOR
|
|
Ingunn Ersland
Seilforening: Båtnavn: Båten Bømlo Båttype: On off Seilnummer: NOR 3594 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
On off |
8,50 |
Karl Olav Undheim |
Stord Seilforening |
0,000 |
|
NOR 15774
Per Højgaard Nielsen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Paprika 2 Båttype: J88 Seilnummer: NOR 15774 NOR Rating: NOR
|
|
Magne Ålen
Seilforening: Båtnavn: Paprika 2 Båttype: J88 Seilnummer: NOR 15774 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Paprika 2
Per Højgaard Nielsen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Paprika 2 Båttype: J88 Seilnummer: NOR 15774 NOR Rating: NOR
|
|
Magne Ålen
Seilforening: Båtnavn: Paprika 2 Båttype: J88 Seilnummer: NOR 15774 NOR Rating: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J88 |
8,80 |
Per Højgaard Nielsen |
Bergens Seilforening |
0,000 |
|
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: NOR Rating - Doublehanded |
NOR 11044
Paul Øyvind Mehammer
Seilforening: Os Seilforening Båtnavn: Tussi Båttype: Bavaria 38 Match Seilnummer: NOR 11044 NOR Rating: NOR 0,9850
|
|
Terje Klyve
Seilforening: Båtnavn: Tussi Båttype: Bavaria 38 Match Seilnummer: NOR 11044 NOR Rating: NOR 0,9850
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.06.2020 16:54:33 |
5:24:33 |
5:19:40 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tussi
Paul Øyvind Mehammer
Seilforening: Os Seilforening Båtnavn: Tussi Båttype: Bavaria 38 Match Seilnummer: NOR 11044 NOR Rating: NOR 0,9850
|
|
Terje Klyve
Seilforening: Båtnavn: Tussi Båttype: Bavaria 38 Match Seilnummer: NOR 11044 NOR Rating: NOR 0,9850
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.06.2020 16:54:33 |
5:24:33 |
5:19:40 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 38 Match |
11,38 |
Paul Øyvind Mehammer |
Os Seilforening |
0,985 |
|
NOR 4352
Gordon Wright
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Shiraz Båttype: Albin Cumulus Seilnummer: NOR 4352 NOR Rating: NOR 0,8278
|
|
Gry Hunstad
Seilforening: Båtnavn: Shiraz Båttype: Albin Cumulus Seilnummer: NOR 4352 NOR Rating: NOR 0,8278
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Shiraz
Gordon Wright
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Shiraz Båttype: Albin Cumulus Seilnummer: NOR 4352 NOR Rating: NOR 0,8278
|
|
Gry Hunstad
Seilforening: Båtnavn: Shiraz Båttype: Albin Cumulus Seilnummer: NOR 4352 NOR Rating: NOR 0,8278
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Cumulus |
8,53 |
Gordon Wright |
Askøy Seilforening |
0,828 |
|
NOR 15894
John Bjordal
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: LitleFRI Båttype: Bavaria B/One Seilnummer: NOR 15894 NOR Rating: NOR 0,8900
|
|
Gerhard Eide
Seilforening: Båtnavn: LitleFRI Båttype: Bavaria B/One Seilnummer: NOR 15894 NOR Rating: NOR 0,8900
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.06.2020 17:17:22 |
5:47:22 |
5:09:09 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
LitleFRI
John Bjordal
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: LitleFRI Båttype: Bavaria B/One Seilnummer: NOR 15894 NOR Rating: NOR 0,8900
|
|
Gerhard Eide
Seilforening: Båtnavn: LitleFRI Båttype: Bavaria B/One Seilnummer: NOR 15894 NOR Rating: NOR 0,8900
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.06.2020 17:17:22 |
5:47:22 |
5:09:09 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria B/One |
7,00 |
John Bjordal |
Stord Seilforening |
0,890 |
|
NOR 12144
Jan Vidar Nordstrand
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: FS 2 Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12144 NOR Rating: NOR 0,9632
|
|
Karen Drange
Seilforening: Båtnavn: FS 2 Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12144 NOR Rating: NOR 0,9632
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.06.2020 17:00:34 |
5:30:34 |
5:18:24 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
FS 2
Jan Vidar Nordstrand
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: FS 2 Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12144 NOR Rating: NOR 0,9632
|
|
Karen Drange
Seilforening: Båtnavn: FS 2 Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12144 NOR Rating: NOR 0,9632
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.06.2020 17:00:34 |
5:30:34 |
5:18:24 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 34.7 |
9,99 |
Jan Vidar Nordstrand |
Bergens Seilforening |
0,963 |
|
NOR 4804
Henrik Birkeland
Seilforening: Os Seilforening Båtnavn: Nicole Båttype: Mixer Seilnummer: NOR 4804 NOR Rating: NOR 0,9101
|
|
Ståle Valevatn
Seilforening: Båtnavn: Nicole Båttype: Mixer Seilnummer: NOR 4804 NOR Rating: NOR 0,9101
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nicole
Henrik Birkeland
Seilforening: Os Seilforening Båtnavn: Nicole Båttype: Mixer Seilnummer: NOR 4804 NOR Rating: NOR 0,9101
|
|
Ståle Valevatn
Seilforening: Båtnavn: Nicole Båttype: Mixer Seilnummer: NOR 4804 NOR Rating: NOR 0,9101
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mixer |
10,55 |
Henrik Birkeland |
Os Seilforening |
0,910 |
|
NOR 11651
Anne-Gurine Gjøsæter
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Båtenvår Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 11651 NOR Rating: NOR 0,9103
|
|
Harald Gjøsæter
Seilforening: Båtnavn: Båtenvår Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 11651 NOR Rating: NOR 0,9103
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Båtenvår
Anne-Gurine Gjøsæter
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Båtenvår Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 11651 NOR Rating: NOR 0,9103
|
|
Harald Gjøsæter
Seilforening: Båtnavn: Båtenvår Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 11651 NOR Rating: NOR 0,9103
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 31.7 |
9,50 |
Anne-Gurine Gjøsæter |
Askøy Seilforening |
0,910 |
|
NOR 11136
Finn Espeseth
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Gleden Båttype: Maxi 1050 Seilnummer: NOR 11136 NOR Rating: NOR 0,9367
|
|
Åse Espeseth
Seilforening: Båtnavn: Gleden Båttype: Maxi 1050 Seilnummer: NOR 11136 NOR Rating: NOR 0,9367
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Gleden
Finn Espeseth
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Gleden Båttype: Maxi 1050 Seilnummer: NOR 11136 NOR Rating: NOR 0,9367
|
|
Åse Espeseth
Seilforening: Båtnavn: Gleden Båttype: Maxi 1050 Seilnummer: NOR 11136 NOR Rating: NOR 0,9367
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Maxi 1050 |
10,50 |
Finn Espeseth |
Askøy Seilforening |
0,937 |
|
NOR 14452
Per Aga
Seilforening: Os Seilforening Båtnavn: Skarven Båttype: Jeanneau Seilnummer: NOR 14452 NOR Rating: NOR 0,9419
|
|
Halvor Larsson Aga
Seilforening: Båtnavn: Skarven Båttype: Jeanneau Seilnummer: NOR 14452 NOR Rating: NOR 0,9419
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.06.2020 17:53:50 |
6:23:50 |
6:01:31 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Skarven
Per Aga
Seilforening: Os Seilforening Båtnavn: Skarven Båttype: Jeanneau Seilnummer: NOR 14452 NOR Rating: NOR 0,9419
|
|
Halvor Larsson Aga
Seilforening: Båtnavn: Skarven Båttype: Jeanneau Seilnummer: NOR 14452 NOR Rating: NOR 0,9419
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.06.2020 17:53:50 |
6:23:50 |
6:01:31 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeanneau |
11,40 |
Per Aga |
Os Seilforening |
0,942 |
|
NOR 14447
Frode Tveranger Haugland
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Calluna Båttype: Hanse325 Seilnummer: NOR 14447 NOR Rating: NOR 0,9145
|
|
Bente S Haugland
Seilforening: Båtnavn: Calluna Båttype: Hanse325 Seilnummer: NOR 14447 NOR Rating: NOR 0,9145
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.06.2020 17:55:36 |
6:25:36 |
5:52:37 |
DNF |
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Calluna
Frode Tveranger Haugland
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Calluna Båttype: Hanse325 Seilnummer: NOR 14447 NOR Rating: NOR 0,9145
|
|
Bente S Haugland
Seilforening: Båtnavn: Calluna Båttype: Hanse325 Seilnummer: NOR 14447 NOR Rating: NOR 0,9145
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.06.2020 17:55:36 |
6:25:36 |
5:52:37 |
DNF |
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse325 |
9,55 |
Frode Tveranger Haugland |
Askøy Seilforening |
0,915 |
|
NOR 11921
Roy Nilsen
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: Silje Båttype: J Sun Odyssey 40.3 Seilnummer: NOR 11921 NOR Rating: NOR 0,9595
|
|
Siri Matre
Seilforening: Båtnavn: Silje Båttype: J Sun Odyssey 40.3 Seilnummer: NOR 11921 NOR Rating: NOR 0,9595
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Silje
Roy Nilsen
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: Silje Båttype: J Sun Odyssey 40.3 Seilnummer: NOR 11921 NOR Rating: NOR 0,9595
|
|
Siri Matre
Seilforening: Båtnavn: Silje Båttype: J Sun Odyssey 40.3 Seilnummer: NOR 11921 NOR Rating: NOR 0,9595
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J Sun Odyssey 40.3 |
12,20 |
Roy Nilsen |
Stord Seilforening |
0,960 |
|
NOR 9701
Inge André Utåker
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Amaryllis Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 9701 NOR Rating: NOR 1,0253
|
|
Eskil Karstein Holme
Seilforening: Båtnavn: Amaryllis Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 9701 NOR Rating: NOR 1,0253
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.06.2020 16:38:50 |
5:08:50 |
5:16:38 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Amaryllis
Inge André Utåker
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Amaryllis Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 9701 NOR Rating: NOR 1,0253
|
|
Eskil Karstein Holme
Seilforening: Båtnavn: Amaryllis Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 9701 NOR Rating: NOR 1,0253
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.06.2020 16:38:50 |
5:08:50 |
5:16:38 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 40.7 |
11,58 |
Inge André Utåker |
Bergens Seilforening |
1,025 |
|
NOR 11341
Willy Forland
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Levens Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11341 NOR Rating: NOR 0,9886
|
|
Kåre Forland
Seilforening: Båtnavn: Levens Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11341 NOR Rating: NOR 0,9886
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.06.2020 16:52:03 |
5:22:03 |
5:18:22 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Levens
Willy Forland
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Levens Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11341 NOR Rating: NOR 0,9886
|
|
Kåre Forland
Seilforening: Båtnavn: Levens Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11341 NOR Rating: NOR 0,9886
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.06.2020 16:52:03 |
5:22:03 |
5:18:22 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 37 |
11,16 |
Willy Forland |
Ran Seilforening |
0,989 |
|
NOR 14865
Nina Rosenlund
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: vito 4 Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 14865 NOR Rating: NOR 0,9661
|
|
Petter Ankjær-Jensen
Seilforening: Båtnavn: vito 4 Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 14865 NOR Rating: NOR 0,9661
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.06.2020 17:48:56 |
6:18:56 |
6:06:05 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
vito 4
Nina Rosenlund
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: vito 4 Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 14865 NOR Rating: NOR 0,9661
|
|
Petter Ankjær-Jensen
Seilforening: Båtnavn: vito 4 Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 14865 NOR Rating: NOR 0,9661
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.06.2020 17:48:56 |
6:18:56 |
6:06:05 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 37 |
11,20 |
Nina Rosenlund |
Ran Seilforening |
0,966 |
|
NOR 9341
Harald Matland
Seilforening: Nordhordland Seilforening Båtnavn: X-faktor Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 9341 NOR Rating: NOR 0,9443
|
|
Torkjell Tolo
Seilforening: Båtnavn: X-faktor Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 9341 NOR Rating: NOR 0,9443
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.06.2020 16:44:56 |
5:14:56 |
4:57:23 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-faktor
Harald Matland
Seilforening: Nordhordland Seilforening Båtnavn: X-faktor Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 9341 NOR Rating: NOR 0,9443
|
|
Torkjell Tolo
Seilforening: Båtnavn: X-faktor Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 9341 NOR Rating: NOR 0,9443
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.06.2020 16:44:56 |
5:14:56 |
4:57:23 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-332 |
10,06 |
Harald Matland |
Nordhordland Seilforening |
0,944 |
|
NOR 10921
PÅL HOLST
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Tigergutt Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 10921 NOR Rating: NOR 0,9835
|
|
Pål Njølstad
Seilforening: Båtnavn: Tigergutt Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 10921 NOR Rating: NOR 0,9835
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.06.2020 17:16:01 |
5:46:01 |
5:40:18 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tigergutt
PÅL HOLST
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Tigergutt Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 10921 NOR Rating: NOR 0,9835
|
|
Pål Njølstad
Seilforening: Båtnavn: Tigergutt Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 10921 NOR Rating: NOR 0,9835
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.06.2020 17:16:01 |
5:46:01 |
5:40:18 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 37 |
11,33 |
PÅL HOLST |
Bergens Seilforening |
0,984 |
|
NOR 15395
Are Pedersen
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: Lyra Båttype: Hanse430 Seilnummer: NOR 15395 NOR Rating: NOR 1,0460
|
|
Pål S Pedersen
Seilforening: Båtnavn: Lyra Båttype: Hanse430 Seilnummer: NOR 15395 NOR Rating: NOR 1,0460
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.06.2020 17:58:28 |
6:28:28 |
6:46:20 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lyra
Are Pedersen
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: Lyra Båttype: Hanse430 Seilnummer: NOR 15395 NOR Rating: NOR 1,0460
|
|
Pål S Pedersen
Seilforening: Båtnavn: Lyra Båttype: Hanse430 Seilnummer: NOR 15395 NOR Rating: NOR 1,0460
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.06.2020 17:58:28 |
6:28:28 |
6:46:20 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse430 |
13,15 |
Are Pedersen |
Stord Seilforening |
1,046 |
|
NOR 2044
Bjørn Rundhovde
Seilforening: Nordhordland Seilforening Båtnavn: Mathilda Båttype: Aphrodite 101 Seilnummer: NOR 2044 NOR Rating: NOR 0,8779
|
|
Arne Øi
Seilforening: Båtnavn: Mathilda Båttype: Aphrodite 101 Seilnummer: NOR 2044 NOR Rating: NOR 0,8779
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.06.2020 17:47:37 |
6:17:37 |
5:31:30 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mathilda
Bjørn Rundhovde
Seilforening: Nordhordland Seilforening Båtnavn: Mathilda Båttype: Aphrodite 101 Seilnummer: NOR 2044 NOR Rating: NOR 0,8779
|
|
Arne Øi
Seilforening: Båtnavn: Mathilda Båttype: Aphrodite 101 Seilnummer: NOR 2044 NOR Rating: NOR 0,8779
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.06.2020 17:47:37 |
6:17:37 |
5:31:30 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aphrodite 101 |
9,95 |
Bjørn Rundhovde |
Nordhordland Seilforening |
0,878 |
|
NOR 12133
Stein Håvard Bergstad
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Irie Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 12133 NOR Rating: NOR 0,9887
|
|
Ronny Villanger
Seilforening: Båtnavn: Irie Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 12133 NOR Rating: NOR 0,9887
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Irie
Stein Håvard Bergstad
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Irie Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 12133 NOR Rating: NOR 0,9887
|
|
Ronny Villanger
Seilforening: Båtnavn: Irie Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 12133 NOR Rating: NOR 0,9887
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 37 |
11,10 |
Stein Håvard Bergstad |
Askøy Seilforening |
0,989 |
|
NOR 6874
Jon Hardie
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Kelso Båttype: Crown 39 Seilnummer: NOR 6874 NOR Rating: NOR 0,9738
|
|
Bjørn Christensen
Seilforening: Båtnavn: Kelso Båttype: Crown 39 Seilnummer: NOR 6874 NOR Rating: NOR 0,9738
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.06.2020 16:56:07 |
5:26:07 |
5:17:34 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kelso
Jon Hardie
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Kelso Båttype: Crown 39 Seilnummer: NOR 6874 NOR Rating: NOR 0,9738
|
|
Bjørn Christensen
Seilforening: Båtnavn: Kelso Båttype: Crown 39 Seilnummer: NOR 6874 NOR Rating: NOR 0,9738
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.06.2020 16:56:07 |
5:26:07 |
5:17:34 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Crown 39 |
11,97 |
Jon Hardie |
Milde Båtlag |
0,974 |
|
NOR 15523
Knud Nagell Dahl
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: Memento Mori Båttype: Hanse 350 Seilnummer: NOR 15523 NOR Rating: NOR 0,9354
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Memento Mori
Knud Nagell Dahl
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: Memento Mori Båttype: Hanse 350 Seilnummer: NOR 15523 NOR Rating: NOR 0,9354
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 350 |
10,50 |
Knud Nagell Dahl |
Stord Seilforening |
0,935 |
|
NOR 11968
Arvid Høgelid
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Farvide Båttype: First 44.7 Seilnummer: NOR 11968 NOR Rating: NOR 1,0603
|
|
Tom Berg
Seilforening: Båtnavn: Farvide Båttype: First 44.7 Seilnummer: NOR 11968 NOR Rating: NOR 1,0603
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.06.2020 17:18:16 |
5:48:16 |
6:09:16 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Farvide
Arvid Høgelid
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Farvide Båttype: First 44.7 Seilnummer: NOR 11968 NOR Rating: NOR 1,0603
|
|
Tom Berg
Seilforening: Båtnavn: Farvide Båttype: First 44.7 Seilnummer: NOR 11968 NOR Rating: NOR 1,0603
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.06.2020 17:18:16 |
5:48:16 |
6:09:16 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 44.7 |
13,37 |
Arvid Høgelid |
Ran Seilforening |
1,060 |
|
NOR 10844
Jens-Åge Ellingsund
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Ventus Båttype: Match 35 Seilnummer: NOR 10844 NOR Rating: NOR 0,9827
|
|
Benjamin Venø
Seilforening: Båtnavn: Ventus Båttype: Match 35 Seilnummer: NOR 10844 NOR Rating: NOR 0,9827
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ventus
Jens-Åge Ellingsund
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Ventus Båttype: Match 35 Seilnummer: NOR 10844 NOR Rating: NOR 0,9827
|
|
Benjamin Venø
Seilforening: Båtnavn: Ventus Båttype: Match 35 Seilnummer: NOR 10844 NOR Rating: NOR 0,9827
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Match 35 |
10,79 |
Jens-Åge Ellingsund |
Bergens Seilforening |
0,983 |
|
Deltagere i klassen: 22 |