4. september - 5. september 2021
Kretsmesterskap Knarr
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
For deltagerne
Invitasjon
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Skipper
Forening
Klasse: Knarr
NOR 142
Lars Jårvik
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Luscinia II
Seilnummer:
NOR 142
Ole Hausberg
Seilforening:
Båtnavn:
Luscinia II
Seilnummer:
NOR 142
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Luscinia II
Lars Jårvik
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Luscinia II
Seilnummer:
NOR 142
Ole Hausberg
Seilforening:
Båtnavn:
Luscinia II
Seilnummer:
NOR 142
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Jårvik
Bergens Seilforening
NOR 126
Geir Bjarne Myre
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Anastasia
Seilnummer:
NOR 126
Toril Salen
Seilforening:
Båtnavn:
Anastasia
Seilnummer:
NOR 126
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anastasia
Geir Bjarne Myre
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Anastasia
Seilnummer:
NOR 126
Toril Salen
Seilforening:
Båtnavn:
Anastasia
Seilnummer:
NOR 126
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Geir Bjarne Myre
Bergens Seilforening
NOR 131
Andre Farstad
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Havglytt
Seilnummer:
NOR 131
Petter Strømme
Seilforening:
Båtnavn:
Havglytt
Seilnummer:
NOR 131
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Havglytt
Andre Farstad
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Havglytt
Seilnummer:
NOR 131
Petter Strømme
Seilforening:
Båtnavn:
Havglytt
Seilnummer:
NOR 131
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Andre Farstad
Bergens Seilforening
NOR 29
Finn Totland
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Jasmin
Seilnummer:
NOR 29
Trude Kjos Falkenberg
Seilforening:
Båtnavn:
Jasmin
Seilnummer:
NOR 29
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jasmin
Finn Totland
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Jasmin
Seilnummer:
NOR 29
Trude Kjos Falkenberg
Seilforening:
Båtnavn:
Jasmin
Seilnummer:
NOR 29
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Finn Totland
Bergens Seilforening
NOR 115
Harald Fiksdal
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Helga
Seilnummer:
NOR 115
tomas fiksdal
Seilforening:
Båtnavn:
Helga
Seilnummer:
NOR 115
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Helga
Harald Fiksdal
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Helga
Seilnummer:
NOR 115
tomas fiksdal
Seilforening:
Båtnavn:
Helga
Seilnummer:
NOR 115
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Harald Fiksdal
Bergens Seilforening
NOR 124
Georg von Erpecom
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Irina III
Seilnummer:
NOR 124
Christa von Erpecom
Seilforening:
Båtnavn:
Irina III
Seilnummer:
NOR 124
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Irina III
Georg von Erpecom
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Irina III
Seilnummer:
NOR 124
Christa von Erpecom
Seilforening:
Båtnavn:
Irina III
Seilnummer:
NOR 124
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Georg von Erpecom
Kongelig Norsk Seilforening
NOR 135
Lars Hvidsten
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Fei
Seilnummer:
NOR 135
Ingvar Pilskog
Seilforening:
Båtnavn:
Fei
Seilnummer:
NOR 135
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Fei
Lars Hvidsten
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Fei
Seilnummer:
NOR 135
Ingvar Pilskog
Seilforening:
Båtnavn:
Fei
Seilnummer:
NOR 135
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Hvidsten
Bergens Seilforening
NOR 144
Bjørn Ole Raknes
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Cyprina
Seilnummer:
NOR 144
Inge Raknes
Seilforening:
Båtnavn:
Cyprina
Seilnummer:
NOR 144
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Cyprina
Bjørn Ole Raknes
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Cyprina
Seilnummer:
NOR 144
Inge Raknes
Seilforening:
Båtnavn:
Cyprina
Seilnummer:
NOR 144
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bjørn Ole Raknes
Bergens Seilforening
NOR 143
Johan G Hvide
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Carpe Diem
Seilnummer:
NOR 143
Audun Haldorsen
Seilforening:
Båtnavn:
Carpe Diem
Seilnummer:
NOR 143
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Carpe Diem
Johan G Hvide
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Carpe Diem
Seilnummer:
NOR 143
Audun Haldorsen
Seilforening:
Båtnavn:
Carpe Diem
Seilnummer:
NOR 143
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Johan G Hvide
Bergens Seilforening
Deltagere i klassen: 9
Last ned CSV fil